Kogo reprezentuje osoba

Holnicka-szulc Anna Maria

w KRS

Anna Maria Holnicka-szulc

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Anna
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Holnicka-szulc
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1970 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Płock (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abbas Arshad Mahmood, Banziger Arthur Hans, Bischofberger Markus, Bochenek Marcin, Borkowski Maciej, Borkowski Marek Tomasz, Boxall Richard, Carr-de Avelon Ewa, Chromik Krzysztof Zbigniew, Chudyk Agnieszka, Chymiy Paul, Ciećkiewicz Marcin Jan, De Groot Timothy George, Dębkowska Magdalena, Dreszel Przywóska Natalia, Dutta Arindam, Fenner Christian Martin, Fingerhuth Florian, Florczyk Anna Ewa, Fnk-koller Alice Madelne, Górniewicz Agnieszka Karina, Gul Marek, Hall Thomas Edward, Horne Christopher, Iden Robert, Jackson Jimmy, Józefowicz Dorota Katarzyna, Kaczmarczyk Steve, Kaflowska -nikolaus Małgorzata, Kidd Angus Archibald, Kluska Honorata Elżbieta, Kocemba Aneta Kamila, Kocemba Muchowicz Aneta, Królikiewicz Marek Antoni, Kwok Pui Yee, Lammer Markus, Leahy Gerard, Lentini John, Lipińska Iwona Marzena, Lorenz Andre, Mączka Mariusz, Major Tom, Manglus Dominika Anna, Maniów Grzegorz, Marczak Ewelina, Meloche Jean -philippe, Michalska Małgorzata Elżbieta, Nicholos Alexander David, Nichols Alexander David, Niederhaeuser Erich Peter, Norris Paul, Norval Andrew, Nowińska Katarzyna, Nozdryn Płotnicki Piotr, Pietkiewicz Paulina Anna, Pogroszewski Wojciech, Poździk Bartosz Stanisław, Rosłaniec Paweł, Rudiger Michael Martin, Rycko Kinga Oliwia, Sałek Katarzyna, Sejwa Katarzyna Izabela, Sigg Remo Patrick, Stachowicz Lilla, Stawski Bartłomiej Paweł, Stirnemann Andreas, Sullivan Maura, Swale Christopher, Vithlani Divyesh, Ware Jason, Welch Simon, Wilkosz Krzysztof, Wilsz Wojciech, Wojtowicz Mirosława, Zieliński Mateusz Augustyn, Łacny Piotr, Ładowska-pietrzak Alicja, Łożyński Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimer Georges Yves
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bishop Alexandra, Ciszak Michał Paweł, Detry Pierre, Diakonowicz Marcin Bartłomiej, Dobrut Andrzej, Grenda Ewa Barbara, Gutowski Robert Tomasz, Janicki Wiktor Jerzy, Jeż Andrzej Rafał, Kijonka Rafał Adam, Kondrat Marek, Petit Dominique, Petrykowski Janusz Leon, Powalacz Przemysław Antoni, Rasiński Marek, Ruggli Monika, Rybicki Janusz Andrzej, Samochowiec Jolanta, Samochowiec Jolanta, Smith Simon, Smoczyński Joe, Spichiger Christian, Starkowska Łach Anna Irena, Stawniak Andrzej, Stępień Michał Czesław, Szymański Marek, Tutak Tomasz Ryszard, Walasiński Roman Ryszard, Wierzbicki Paweł, Wojtkowski Ryszard, Zhang Ingrid, Łach Jarosław Adam, Łuczak Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszczewski Ireneusz Mieczysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Holnicki Szulc Rafał Jakub, Salomonowska Mirosława Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Polesiak Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arbuthnott Robert Keith, Bullock Gary, Carpmael Chris, Carpmael Chris Donald, Dainton Stephen, Dainton Stephen Brian, De Boissard Gael, Devine John, Diiorio Michael Anthony, Doyle Noreen, Endersby Robert Duncan, Gottschling Andreas Peter, Guldimann Tobias, Halsey Alison Margaret, Hare Paul Edward, Hodgson Michael Roy, Ingram Paul Robert, Kingsley Stephen Michael, Kocemba Aneta Kamila, Leigh Pemberton James Henry, Livingstone David, Mathers David Richards, Mcdonald Livingstone David, Moore Jonathan Jackson, Pierpoint Forrester Jason, Pietkiewicz Paulina Anna, Shirvani Eraj, Thornburgh Richard Edward, Varvel Eric, Waddington Caroline Mary, Williams Christopher Guy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietkiewicz Paulina Anna

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krupa Grzegorz, Zaremba Jacek Artur
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bergstrom Christer, Carlsson Christer, Czyż Henryk Janusz, Du Buisson De Courson Yolaine Marie, Elofson Stig, Fluri Hans Adolf, Grodecki Grzegorz Stanisław, Krupa Grzegorz Maciej, Nawłoka Rafał Piotr, Osrerberg Claes, Osterberg Claes, Osterberg Claes Eber, Potępa Janusz, Raupach Peter, Różycka Monika Małgorzata, Rozycki Marek Krzysztof, Rozycki Mark, Ruset Alexis

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zembowicz Łukasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abbas Arshad Mahmood, Banziger Arthur Hans, Bischofberger Markus, Bochenek Marcin, Borkowski Maciej, Borkowski Marek Tomasz, Boxall Richard, Carr-de Avelon Ewa, Chromik Krzysztof Zbigniew, Chudyk Agnieszka, Chymiy Paul, Ciećkiewicz Marcin Jan, De Groot Timothy George, Dębkowska Magdalena, Dreszel Przywóska Natalia, Dutta Arindam, Fenner Christian Martin, Fingerhuth Florian, Florczyk Anna Ewa, Fnk-koller Alice Madelne, Górniewicz Agnieszka Karina, Gul Marek, Hall Thomas Edward, Horne Christopher, Iden Robert, Jackson Jimmy, Józefowicz Dorota Katarzyna, Kaczmarczyk Steve, Kaflowska -nikolaus Małgorzata, Kidd Angus Archibald, Kluska Honorata Elżbieta, Kocemba Aneta Kamila, Kocemba Muchowicz Aneta, Królikiewicz Marek Antoni, Kwok Pui Yee, Lammer Markus, Leahy Gerard, Lentini John, Lipińska Iwona Marzena, Lorenz Andre, Mączka Mariusz, Major Tom, Manglus Dominika Anna, Maniów Grzegorz, Marczak Ewelina, Meloche Jean -philippe, Michalska Małgorzata Elżbieta, Nicholos Alexander David, Nichols Alexander David, Niederhaeuser Erich Peter, Norris Paul, Norval Andrew, Nowińska Katarzyna, Nozdryn Płotnicki Piotr, Pietkiewicz Paulina Anna, Pogroszewski Wojciech, Poździk Bartosz Stanisław, Rosłaniec Paweł, Rudiger Michael Martin, Rycko Kinga Oliwia, Sałek Katarzyna, Sejwa Katarzyna Izabela, Sigg Remo Patrick, Stachowicz Lilla, Stawski Bartłomiej Paweł, Stirnemann Andreas, Sullivan Maura, Swale Christopher, Vithlani Divyesh, Ware Jason, Welch Simon, Wilkosz Krzysztof, Wilsz Wojciech, Wojtowicz Mirosława, Zieliński Mateusz Augustyn, Łacny Piotr, Ładowska-pietrzak Alicja, Łożyński Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimer Georges Yves
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyż Henryk Janusz, Krupa Grzegorz Maciej, Kuczek Mariusz Piotr, Leszczyński Mirosław, Pocztarek Ryszard, Rozycki Mark, Rybak Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilczyński Krzysztof Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Formela Dariusz Marek, Jeżewski Marcin Jan, Kęszczyk Grabowska Agata, Lesman Tomasz, Lewtak Arkadiusz, Małkiewicz Małgorzata, Pazura Jerzy, Serba Jarosław Jerzy, Stasiak Włodzimierz Piotr, Weber Beata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Adam
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ackermann Hanspeter, Bartoszewski Władysław Teofil, Bołdok Murray Joanna, Brandt Andreas, De Montlivault Herve, Dziuban Ewa Zofia, Florczyk Anna Ewa, Gajo Anna Edyta, Hugli Hans-ulrich, Lacher Romeo, Lammer Marcus Christian, Leonik Antoni, Maas Yves, Mauchle Christophe, Miekisiak Benjamin Samuel, Munchbach Dominik, Pietkiewicz Paulina Anna, Rudiger Michael, Scharer Christian, Spuhler Beat, Wenger Daniel Robert, Wenke Theis Karlheinz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2p2m Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000349313
  2. Abris Capital Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039857
  3. Acp Global Forwarding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043842
  4. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  5. Akademia Wina, Kobiór/promnice − KRS 0000298371
  6. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Gdańsku, Gdańsk − KRS 0000055270
  7. Amg Solutions Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000620241
  8. Bgk Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000494251
  9. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  10. Brugg Systemy Rurowe Sp. Z O.O., Płochocin − KRS 0000151578
  11. Businesspoint S.A., Warszawa − KRS 0000062398
  12. Cash Fast Services Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000390454
  13. Cash Fast Services Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000393159
  14. Centrum Medyczne Mavit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035148
  15. Centrum Mięsne Makton S.A., Warszawa − KRS 0000296148
  16. Credit Suisse (poland) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035143
  17. Credit Suisse Securities (europe) Limited Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000370519
  18. Delic-pol S.A., Kamyk − KRS 0000296168
  19. Deloitte Audyt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031236
  20. Deloitte Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000405728
  21. Deloitte Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000446833
  22. Dls Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000199424
  23. Dpd Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028368
  24. Dpd Strefa Paczki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418609
  25. Ecovis System Rewident Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054522
  26. Ekolink Sp. Z O.O., Słomczyn − KRS 0000538462
  27. Euromed Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000062636
  28. Farby Kabe Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000133824
  29. Fast Cargo Delivery Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000653415
  30. Federacja Polskich Klubów Rotary Dystryktu 2230 Rotary International, Łódź − KRS 0000481209
  31. Forum, Kraków − KRS 0000342309
  32. Forum Obywatelskiego Rozwoju - For, Warszawa − KRS 0000277658
  33. Franke Polska Sp. Z O.O., Sękocin Nowy − KRS 0000132692
  34. Fruity Tree Sp. Z O.O., Janowice − KRS 0000316103
  35. Fundacja Dla Akademii Wychowania Fizycznego We Wrocławiu, Wrocław − KRS 0000139653
  36. Fundacja Dorastaj Z Nami, Warszawa − KRS 0000361265
  37. Fundacja Dpd Polska, Warszawa − KRS 0000699678
  38. Fundacja Im. Karola Adamieckiego Uniwersytetu Ekonomicznego W Katowicach, Katowice − KRS 0000558764
  39. Fundacja Imienia Św. Józefa, Warszawa − KRS 0000056278
  40. Fundacja Kraków Kreatywny, Kraków − KRS 0000440056
  41. Fundacja Promedicine, Gdańsk − KRS 0000454157
  42. Fundacja Rozwoju Chirurgii Naczyniowej Endovas, Warszawa − KRS 0000030610
  43. Fundacja Rozwoju Ekologii Vita, Sopot − KRS 0000330921
  44. Fundacja Rozwoju Prywatnych Szpitali, Gdańsk − KRS 0000155209
  45. Fundacja Zjednoczeni Dla Transplantacji, Warszawa − KRS 0000219623
  46. Geberit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038776
  47. Gobarto Hodowca Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356726
  48. Gobarto S.A., Warszawa − KRS 0000094093
  49. Golpasz S.A., Golub-dobrzyń − KRS 0000067125
  50. Grand Fidelia S.A., Gdańsk − KRS 0000270508

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abb Centrum It Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000033920
  2. Abb Entrelec Sp. Z O.O., Nowa Wieś Lęborska − KRS 0000107782
  3. Abb Industrial Components Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033263
  4. Abb Instal Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000017021
  5. Abb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004745
  6. Abb Zamech Gazpetro Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000027025
  7. Abb Zamech Marine Sp. Z O.O., Elbląg − KRS 0000024502
  8. Agap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025138
  9. Agencja Reklamowa Epoka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000190850
  10. Agencja Rewitalizacji Starówki Ars Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000044769
  11. Agnecja Reklamowa Epoka, Łataś, Waszkiewicz Sp. J., Kraków − KRS 0000030757
  12. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  13. Agros-herby Sp. Z O.O., Herby − KRS 0000062742
  14. Ahold Real Estate Alfa Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000119422
  15. Ahold Real Estate Beta Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000132748
  16. Ahold Real Estate Gdańsk Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000049035
  17. Ahold Real Estate Letting Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000055330
  18. Aleksander Iv Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000323292
  19. Amagro Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000150156
  20. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  21. Anglian Water International Poland Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000133634
  22. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  23. Apteki Polskie S.A., Kraków − KRS 0000015498
  24. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  25. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  26. Artlife Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000249525
  27. Barat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261213
  28. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  29. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  30. Bkw Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033553
  31. Black On White Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391714
  32. Brad Management Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344356
  33. Brepay S.A., Warszawa − KRS 0000387124
  34. Budexpo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320870
  35. Bzk Solar Sp. Z O.O., Koprki − KRS 0000450677
  36. Carrefour Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020710
  37. Ccee Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307035
  38. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  39. Centrum Mięsne Makton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428121
  40. Chojecki S.A., Kamion − KRS 0000559209
  41. Citymail Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026297
  42. Coffee Polska S.A., − KRS 0000394808
  43. Conti - Medica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129698
  44. Credit Suisse (luxembourg) S.A. S.A., Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000323762
  45. Credit Suisse First Boston (polska) S.A., Warszawa − KRS 0000019650
  46. Delicpol Sp. Z O.O., Kamyk − KRS 0000401273
  47. Dolnosląskie Surowce Skalne S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000326977
  48. Domi Breeze Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000397786
  49. Drewnoplaneta Sp. Z O.O., Długołęka − KRS 0000456307
  50. Dz Polska S.A., Warszawa − KRS 0000046610


Inne osoby dla Holnicka-szulc Anna Maria (75 osób):