Kogo reprezentuje osoba

Huk Jarosław Andrzej

w KRS

Jarosław Andrzej Huk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jarosław
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Huk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Tczew (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Wejherowo (Pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Karol Przemysław, Huk Anna, Huk Magdalena Maria, Khoma Natalia, Khoma Vladimir, Khoma Volodymyr, Pietkun Krzysztof Józef, Szydłowska Alina Celestyna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Huk Igor, Mezhuyev Mykola, Pikush Yuriy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bugajak Urszula, Butwicka Małgorzata, Błaszczuk Elżbieta Iwona, Błaszczuk Jan Józef, Chaładaj Jan Andrzej, Dobrzyński Mariusz Jerzy, Drzazga Marek Krzysztof, Fiks Sieradzka Małgorzata, Fraczek Ryszard, Fulara Piotr, Gagaszka Danuta Elżbieta, Kamiński Wojciech Józef, Krupnik Andrzej Antoni, Kuprjanowicz Jarosław, Lewczuk Marek Bogdan, Leżański Adam Sylwester, Muszyński Mieczysław Piotr, Naczyński Jerzy, Nałęcz Andrzej Zbigniew, Olszewski Jan, Opałka Mirosław, Paduch Zbigniew, Stepaniuk Krystyna, Weichbrodt Ryszard, Ziętek Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żołnierzak Radosław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalita Eugeniusz Bogdan, Khoma Volodymyr, Lisowiec Eugeniusz Józef
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkowiak Grzegorz Paweł, Błaszczuk Elżbieta Iwona, Błaszczuk Jan Józef, Chróścicka Kucharzyk Joanna, Dałkowski Grzegorz Remigiusz, Dobrzyński Mariusz, Drozd Andrzej Józef, Kawiecka Bożena Lucyna, Korniak Tadeusz Edward, Krupnik Andrzej, Krusiński Włodzimierz, Kuprjanowicz Jarosław, Lewandowski Marek, Opałka Mirosław, Paduch Zbigniew, Pobóg Ruszkowski Filip Michał, Siemiątkowski Wojciech, Skwarek Teresa Gertruda, Ziomek Andrzej Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niernsee Łukasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobrzyński Mariusz, Krupnik Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stroweis Alfred
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamowicz Karol Przemysław, Huk Anna, Huk Magdalena Maria, Khoma Natalia, Khoma Vladimir, Khoma Volodymyr, Pietkun Krzysztof Józef, Szydłowska Alina Celestyna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krusiński Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niemiro Tobiasz Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adwokaci i Radcowie Prawni Grzegorz Dałkowski i Partnerzy, Warszawa − KRS 0000243236
  2. Alfa Bond Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000136036
  3. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  4. Apartamenty Białogóra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341959
  5. Armagedon Sp. Z O.O., Suchy Las − KRS 0000342918
  6. Asunergia Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000455754
  7. Auto Clinic Sp. Z O.O., Góra Kalwaria − KRS 0000532126
  8. Aviationals Sp. Z O.O., Piastów − KRS 0000379263
  9. Belgian Sweets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463065
  10. Bisscotti Italiano Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463171
  11. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  12. Chłodnie Mazowieckie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000171178
  13. Creditfinanz Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000155884
  14. Delikates - Agnieszka Dawidziak Sp. J. Likwidacyjnej, Ostróda − KRS 0000191867
  15. Denesita Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463253
  16. Dgg Eco Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000257105
  17. Dtt Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000378953
  18. Dźwigserwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273602
  19. Egp - Eco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270220
  20. Egp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320536
  21. Ekogen Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000343196
  22. Ekovita Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Miłakowo − KRS 0000007993
  23. Elab Handel Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000551335
  24. Erabit Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa Likwidacyjnej, Olsztyn − KRS 0000353681
  25. Euro Consult Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000230673
  26. Eurobond Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125695
  27. Floryda 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483131
  28. Floryda 9 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483134
  29. Fundacja Alzheimerowska - Wspieranie Diagnostyki, Leczenia, Nauki i Dydaktyki W Lecznictwie Państwowym i Prywatnym W Rzeczypospolitej Polskiej i W Krajach Europy Środkowej, Wrocław − KRS 0000146940
  30. Fundacja Im. Iwana Huka, Tczew − KRS 0000375554
  31. Fundacja Im. Jerzego Szmajdzińskiego, Warszawa − KRS 0000396997
  32. Fundacja Kanał Elbląski - Drulity - Wspólna Historia, Drulity − KRS 0000596858
  33. Fundacja Kazimierza Górskiego, Warszawa − KRS 0000289531
  34. Fundacja Na Rzecz Edukacji Kulturalnej Tak, Warszawa − KRS 0000351236
  35. Fundacja Pokoleń, Warszawa − KRS 0000096174
  36. Gama - Olszewscy Sp. Z O.O., Zielona Góra − KRS 0000040182
  37. Gamad Sp. Z O.O., − KRS 0000226758
  38. Gib-mark Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000200373
  39. Global Medic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372238
  40. Good Home Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000548747
  41. Great Polish Investments Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Nidzica − KRS 0000252979
  42. Humdrex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mszanowo − KRS 0000231116
  43. Igram Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000009192
  44. In Medical Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000498997
  45. Ins-bud Zarębski i Waśkiewicz Sp. J. Likwidacyjnej, Nidzica − KRS 0000019607
  46. Jumps Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000461109
  47. Kancelaria Adwokacka Piotr Dałkowski Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000614729
  48. Kolmex Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035135
  49. Kolmex Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126603
  50. Kolmex S.A., Warszawa − KRS 0000072215

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Inicjatyw Gospodarczych S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000042676
  2. Agram Chłodnia W Lublinie S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000098965
  3. Agram Logistyka Sp. Z O.O., Motycz − KRS 0000116871
  4. Alfa Agra Sp. Z O.O., Drulity − KRS 0000126780
  5. Alfa Bond Kohlhauer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000252622
  6. Alfa Bond Polymers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000087442
  7. Anzac S.A., Warszawa − KRS 0000283418
  8. Archiwum Mibrok Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330001
  9. Atjm.pl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000318231
  10. Atut Sp. Z O.O., Licheń Stary − KRS 0000034421
  11. Auto-uniwersal S.A., Warszawa − KRS 0000236868
  12. Autobial Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090423
  13. Baumann Palety Sp. Z O.O., Barczewo − KRS 0000003925
  14. Bio Agro Trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031039
  15. Biosafety Systems Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380955
  16. Biuro Usług Konsultingowych Biukons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113974
  17. Bombardier Transportation (rail Engineering) Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079443
  18. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  19. Bydgoskie Zakłady Elektromechaniczne Belma S.A., Białe Błota − KRS 0000035694
  20. Capital Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146131
  21. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  22. Centrum Handlowe Jakub Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246664
  23. Comfort Development Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233336
  24. Comfort Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151838
  25. Computaris Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045592
  26. Dalproject Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000170363
  27. Dd Development Sp. Z O.O., − KRS 0000370391
  28. Dersa Sp. Z O.O., Tczew − KRS 0000148120
  29. Dr.power Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000085186
  30. Drogerie Aster S.A., Gdynia − KRS 0000320706
  31. Ekomir Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127751
  32. Ekonova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226289
  33. Elinvest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152821
  34. Europejski Holding Energetyczny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468939
  35. Fabryka Śrub i Elementów Złącznych Nowa Orneta Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000107162
  36. Felgex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Dobre Miasto − KRS 0000056501
  37. Finlife Towarzystwo Ubezpieczeń Na Życie S.A., Warszawa − KRS 0000026382
  38. Formodus Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000295490
  39. Fundacja Edukacja i Technika Ratownictwa, Warszawa − KRS 0000056217
  40. Futrex Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000157676
  41. Gazociąg Szczecin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128803
  42. Gts Energis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019194
  43. Gwj Energia S.A., − KRS 0000221228
  44. Hapo Hale Namiotowe Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000275817
  45. Hodowca S.A., Olsztyn − KRS 0000010211
  46. Home-for-you S.A., Warszawa − KRS 0000533906
  47. Howell S.A., Wrocław − KRS 0000007747
  48. Hydralex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Elbląg − KRS 0000280681
  49. Icon Re 1 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000370568
  50. Inbex Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000251247


Inne osoby dla Huk (71 osób):