Kogo reprezentuje osoba

Hylla Ryszard Jerzy

w KRS

Ryszard Jerzy Hylla

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Drugie imię:Jerzy
Nazwisko:Hylla
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Tarnowskie Góry (Śląskie), Zabrze (Śląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian Marek, Brol Marek Henryk, Broncel Piotr Józef, Drzyzga Małgorzata Stefania, Fara Renata Urszula, Gibel Andrzej Janusz, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Keller Jerzy Stefan, Klabis Ewa Alicja, Klabis Szymon Kamil, Kostempski Marian, Matuszek Bartłomiej, Nycz Paweł Grzegorz, Obłąk Jan Michał, Ostrzołek Krystyna Marta, Pawluś Artur, Petrolewicz Maciej Stanisław, Płonka Andrzej, Rogatko Michał, Smutek Andrzej Jan, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Szot Piotr Adam, Uszko Marek Stanisław, Węgrzyn Joanna Maria, Wilczek Stanisław Ignacy, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tuszyński Andrzej Jerzy

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian Marek, Brol Marek Henryk, Broncel Piotr Józef, Drzyzga Małgorzata Stefania, Fara Renata Urszula, Gibel Andrzej Janusz, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Keller Jerzy Stefan, Klabis Ewa Alicja, Klabis Szymon Kamil, Kostempski Marian, Matuszek Bartłomiej, Nycz Paweł Grzegorz, Obłąk Jan Michał, Ostrzołek Krystyna Marta, Pawluś Artur, Petrolewicz Maciej Stanisław, Płonka Andrzej, Rogatko Michał, Smutek Andrzej Jan, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Szot Piotr Adam, Uszko Marek Stanisław, Węgrzyn Joanna Maria, Wilczek Stanisław Ignacy, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tuszyński Andrzej Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciesielski Tadeusz, Jurczyk Henryk, Kusak Edward, Matuszek Bartłomiej Adam, Nycz Paweł Grzegorz, Pawluś Artur, Płonka Zbigniew Edmund, Rogatko Michał Eugeniusz, Smutek Andrzej, Solik Janusz Adam, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Sulik Marek, Swoboda Czesław, Ucher Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wencel Henryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Haapakoski Ari, Klabis Ewa, Miilukangas Veli Pekka, Pruś Piotr, Swoboda Czesław, Tymkiewicz Marek, Walawender Tomasz, Węgrzyn Joanna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  2. Alumast S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000031909
  3. Apteka M. Keller Sp. J., Woźniki − KRS 0000333004
  4. Autokopex Cars Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000302866
  5. Bd 25 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000578261
  6. Bd 26 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000602715
  7. Descendent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237718
  8. Dommed Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000223974
  9. Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000094958
  10. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  11. Elgór+zamet Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000205901
  12. Fabryka Maszyn i Urządzeń Tagor S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000019280
  13. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  14. Floraland Sp. Z O.O., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000130135
  15. Fotoglob Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059867
  16. Fundacja Domków Fińskich, Warszawa − KRS 0000490175
  17. Fundacja Głos Ewangelii, Warszawa − KRS 0000161848
  18. Fundacja Instytutu Tolle Lege, Warszawa − KRS 0000602145
  19. Fundacja Learnpedia Free Internet Learning, Warszawa − KRS 0000335760
  20. Górnicza Fundacja Ochrony Zdrowia W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000034097
  21. Górnicza Fundacja Sportu, Kultury Fizycznej i Wypoczynku W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000087607
  22. Hansen Trade Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000528400
  23. Harcerska Fundacja Turystyczna Pomarańczarni, Warszawa − KRS 0000211613
  24. Hs Lubań Sp. Z O.O., Lubań − KRS 0000214773
  25. Hydrapres S.A., Solec Kujawski − KRS 0000172742
  26. Instytut Techniki Górniczej Komag, Gliwice − KRS 0000062371
  27. Iskra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000613169
  28. Izba Przemysłowo-handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rybnik − KRS 0000041760
  29. Kopex - Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A., Bytom − KRS 0000057345
  30. Kopex Hydraulika Siłowa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000198853
  31. Kopex Machinery S.A., Zabrze − KRS 0000066425
  32. Kopex S.A., Katowice − KRS 0000026782
  33. Kopex Technology Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000211159
  34. Kopex-ex-coal Sp. Z O.O., Przeciszów − KRS 0000282838
  35. Kopex-famago Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000042786
  36. Korporacja Budowlana Poznań - Północ S.A., Poznań − KRS 0000140796
  37. Krajowa Rada Maszyn Górniczych Z Siedzibą W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000109458
  38. Kw Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000342938
  39. Kw Sp. Z O.O. - Promack Spółka Komandytowo-akcyjna, Katowice − KRS 0000395100
  40. Miilux Poland Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000512422
  41. Mostostal Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000049844
  42. Mój Dom Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000081492
  43. Partner S.A., Warszawa − KRS 0000616982
  44. Poli-eco Tworzywa Sztuczne Sp. Z O.O., Żary − KRS 0000070978
  45. Polska Izba Gospodarcza, Katowice − KRS 0000363067
  46. Polska Technika Górnicza S.A., Katowice − KRS 0000008533
  47. Profit Software Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332169
  48. Proinwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612890
  49. Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Puławy S.A., Puławy − KRS 0000029404
  50. Przedsiębiorstwo Robót Górniczych Metro Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000040154

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  2. Andoria-mot Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  3. Aura Real Estate Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000547833
  4. Autokopex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000517160
  5. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  6. Berenika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335130
  7. Boftel Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000539721
  8. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  9. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  10. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  11. Bytomskie Przedsiebiorstwo Remontu Obudów Zmechanizowanych Bremasz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000057819
  12. Cempol Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000177158
  13. Centrum Informatyki Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000077358
  14. Centrum Transferu Technologii Emag Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000194314
  15. Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-rat Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000165379
  16. Cieplik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126227
  17. Ciepłownictwo Sp. Z O.O., Nowa Ruda − KRS 0000041777
  18. Cn Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335205
  19. Comgate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336396
  20. Concare Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429093
  21. Czeladzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000320796
  22. Direct Contact Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365636
  23. Dormax Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340095
  24. Edoman Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488922
  25. Ekoakta Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000028612
  26. El-gór Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000209425
  27. Elgór + Hansen Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000119759
  28. Elme Metall Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000357753
  29. Energomontaż-zachód Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000084850
  30. Eolos East Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393218
  31. Eolos North Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365245
  32. Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A., Świdnica − KRS 0000057162
  33. Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A., Wolbrom − KRS 0000037268
  34. Fabryka Zmechanizowanych Obudów Ścianowych Fazos S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000027096
  35. Fam Grupa Kapitałowa S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  36. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  37. Gliwicki Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000030966
  38. Grabinex Sp. Z O.O., Strzegom − KRS 0000060824
  39. Grupa Kapitałowa Immobile S.A., Bydgoszcz − KRS 0000033561
  40. Haldex S.A., Katowice − KRS 0000082738
  41. Hefal Serwis S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000285057
  42. Hossa Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000021473
  43. Htk Mechanik Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000168883
  44. Hut-trans Katowice Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000164740
  45. Hydroline Poland Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000392750
  46. Ig Steel Sp. Z O.O., Młyny − KRS 0000428961
  47. Ild - Italian Light And Design Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489809
  48. Instytut Technik Innowacyjnych Emag, Katowice − KRS 0000133324
  49. Inter Cars S.A., Warszawa − KRS 0000008734
  50. Katowicki Węgiel Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000067042

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Multiplikator ciśnienia ZP-138/2009
    Zamawiający: Centrum Mechanizacji Górnictwa "KOMAG" Jednostka Badawczo-Rozwojowa, Gliwice
    Multiplikator ciśnienia wraz z wyposażeniem