Kogo reprezentuje osoba

Hylla Ryszard Jerzy

w KRS

Ryszard Jerzy Hylla

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Drugie imię:Jerzy
Nazwisko:Hylla
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1960 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Tarnowskie Góry (Śląskie), Zabrze (Śląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian Marek, Brol Marek Henryk, Broncel Piotr Józef, Drzyzga Małgorzata Stefania, Fara Renata Urszula, Gibel Andrzej Janusz, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Keller Jerzy Stefan, Klabis Ewa Alicja, Klabis Szymon Kamil, Kostempski Marian, Matuszek Bartłomiej, Nycz Paweł Grzegorz, Obłąk Jan Michał, Ostrzołek Krystyna Marta, Pawluś Artur, Płonka Andrzej, Rogatko Michał, Smutek Andrzej Jan, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Szot Piotr Adam, Wilczek Stanisław Ignacy, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tuszyński Andrzej Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Haapakoski Ari, Klabis Ewa, Miilukangas Veli Pekka, Pruś Piotr, Swoboda Czesław, Tymkiewicz Marek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian Marek, Brol Marek Henryk, Broncel Piotr Józef, Drzyzga Małgorzata Stefania, Fara Renata Urszula, Gibel Andrzej Janusz, Jędrzejewski Krzysztof, Jędrzejewski Leszek, Keller Jerzy Stefan, Klabis Ewa Alicja, Klabis Szymon Kamil, Kostempski Marian, Matuszek Bartłomiej, Nycz Paweł Grzegorz, Obłąk Jan Michał, Ostrzołek Krystyna Marta, Pawluś Artur, Płonka Andrzej, Rogatko Michał, Smutek Andrzej Jan, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Szot Piotr Adam, Wilczek Stanisław Ignacy, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tuszyński Andrzej Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciesielski Tadeusz, Jurczyk Henryk, Kusak Edward, Matuszek Bartłomiej Adam, Nycz Paweł Grzegorz, Pawluś Artur, Płonka Zbigniew Edmund, Smutek Andrzej, Solik Janusz Adam, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Sulik Marek, Ucher Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wencel Henryk

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  2. Apteka M. Keller Sp. J., Woźniki − KRS 0000333004
  3. Autokopex Cars Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000302866
  4. Autokopex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000517160
  5. Bd 16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483367
  6. Bd 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489809
  7. Bd 18 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488922
  8. Bd 19 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510175
  9. Centrum Transferu Technologii Emag Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000194314
  10. Descendent Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000237718
  11. Dommed Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000223974
  12. Dozut-tagor Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000198853
  13. Ecovis Milczarek i Wspólnicy Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000094958
  14. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  15. Elgór+zamet Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000205901
  16. Fabryka Maszyn i Urządzeń Tagor S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000019280
  17. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  18. Floraland Sp. Z O.O., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000130135
  19. Fotoglob Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059867
  20. Fundacja Domków Fińskich, Warszawa − KRS 0000490175
  21. Fundacja Głos Ewangelii, Warszawa − KRS 0000161848
  22. Fundacja Learnpedia Free Internet Learning, Warszawa − KRS 0000335760
  23. Górnicza Fundacja Ochrony Zdrowia W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000034097
  24. Górnicza Fundacja Sportu, Kultury Fizycznej i Wypoczynku W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000087607
  25. Harcerska Fundacja Turystyczna Pomarańczarni, Warszawa − KRS 0000211613
  26. Hs Lubań Sp. Z O.O., Lubań − KRS 0000214773
  27. Hydrapres S.A., Solec Kujawski − KRS 0000172742
  28. Instytut Techniki Górniczej Komag, Gliwice − KRS 0000062371
  29. Izba Przemysłowo-handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rybnik − KRS 0000041760
  30. Kopex - Przedsiębiorstwo Budowy Szybów S.A., Bytom − KRS 0000057345
  31. Kopex Electric Systems S.A., Chorzów − KRS 0000352958
  32. Kopex Machinery S.A., Zabrze − KRS 0000066425
  33. Kopex S.A., Katowice − KRS 0000026782
  34. Kopex Technology Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000211159
  35. Kopex-ex-coal Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000282838
  36. Kopex-famago Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000042786
  37. Korporacja Budowlana Poznań - Północ S.A., Poznań − KRS 0000140796
  38. Krajowa Rada Maszyn Górniczych Z Siedzibą W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000109458
  39. Kw Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000342938
  40. Kw Sp. Z O.O. - Promack Spółka Komandytowo-akcyjna, Katowice − KRS 0000395100
  41. Kw Sp. Z O.O. Autokopex Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000443760
  42. Linter Mining Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000310817
  43. Miilux Poland Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000512422
  44. Mostostal Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000049844
  45. Mój Dom Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000081492
  46. Poland Investments 7 Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000211120
  47. Poli-eco Tworzywa Sztuczne Sp. Z O.O., Szprotawa − KRS 0000070978
  48. Polska Technika Górnicza S.A., Katowice − KRS 0000008533
  49. Profit Software Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332169
  50. Przedsiębiorstwo Budownictwa Przemysłowego Puławy S.A., Puławy − KRS 0000029404

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  2. Andoria-mot Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  3. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  4. Berenika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335130
  5. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  6. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  7. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  8. Bytomskie Przedsiebiorstwo Remontu Obudów Zmechanizowanych Bremasz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000057819
  9. Cempol Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000177158
  10. Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-rat Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000165379
  11. Cieplik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126227
  12. Ciepłownictwo Sp. Z O.O., Nowa Ruda − KRS 0000041777
  13. Cn Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335205
  14. Comgate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000336396
  15. Concare Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000429093
  16. Direct Contact Center Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365636
  17. Dormax Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340095
  18. Ekoakta Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000028612
  19. El-gór Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000209425
  20. Elgór + Hansen Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000119759
  21. Elme Metall Poland Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000357753
  22. Energomontaż-zachód Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000084850
  23. Eolos East Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393218
  24. Eolos North Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365245
  25. Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A., Świdnica − KRS 0000057162
  26. Fabryka Taśm Transporterowych Wolbrom S.A., Wolbrom − KRS 0000037268
  27. Fabryka Zmechanizowanych Obudów Ścianowych Fazos S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000027096
  28. Fam Grupa Kapitałowa S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  29. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  30. Grabinex Sp. Z O.O., Strzegom − KRS 0000060824
  31. Grupa Kapitałowa Immobile S.A., Bydgoszcz − KRS 0000033561
  32. Hossa Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000021473
  33. Hsw Odlewnia Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000282850
  34. Htk Mechanik Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000168883
  35. Hut-trans Katowice Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000164740
  36. Hydroline Poland Sp. Z O.O., Stargard Szczeciński − KRS 0000392750
  37. Ig Steel Sp. Z O.O., Młyny − KRS 0000428961
  38. Instytut Technik Innowacyjnych Emag, Katowice − KRS 0000133324
  39. Inter Cars S.A., Warszawa − KRS 0000008734
  40. Katowicki Węgiel Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000067042
  41. Komag-serwis Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000003586
  42. Korporacja Inwestor Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000156559
  43. Kuźnia Jawor S.A., Jawor − KRS 0000164229
  44. Kuźnia Łabędy Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000235836
  45. Lampe Berger Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000288590
  46. Lighthouse Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372453
  47. Mera - Pnefal S.A., Warszawa − KRS 0000033962
  48. Mera Metal S.A., Warszawa − KRS 0000032431
  49. Mobility Centre Polska Rental Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297930
  50. Morsko Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000068503

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Multiplikator ciśnienia ZP-138/2009
    Zamawiający: Centrum Mechanizacji Górnictwa "KOMAG" Jednostka Badawczo-Rozwojowa, Gliwice
    Multiplikator ciśnienia wraz z wyposażeniem