Kogo reprezentuje osoba

Ingielewicz Zdzisław

w KRS

Zdzisław Ingielewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zdzisław
Nazwisko:Ingielewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Częstochowa (Śląskie), Gdańsk (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Siedlce (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kowalczyk Kazimierz Tadeusz, Parulski Ryszard Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuchora Krzysztof Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cebulski Andrzej, Czerwiński Sebastian, Guzik Andrzej, Ingielewicz Krystyna, Ingielewicz Wojciech Adam, Ingielewicz Łukasz Piotr, Jaworski Waldemar, Korczyk Maciej, Kosowski Tomasz, Kula Stanisław, Pawlikowska Wioletta Kamila, Regulska Ingielewicz Barbara Maria, Szabla Mieczysław, Tusiński Józef, Zagozdon Jaworska Renata
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brewczyński Piotr, Czerwiński Sebastian, Ingielewicz Wojciech, Ingielewicz Łukasz Piotr, Jas Anna, Jaworski Waldemar, Kula Stanisław, Zagozdon Jaworska Renata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ingielewicz Łukasz Piotr, Niewiadomski Jarosław Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gardias Kudasiewicz Katarzyna Małgorzata, Niewiadomski Jarosław Marek, Pawlik Jacek Jan, Przyklang Iwar Jan, Salamaga Mirosława Barbara, Wirkijowski Tadeusz Aleksandrr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celej Rafał, Czerwiński Sebastian, Hryciuk Beata Anna, Ingielewicz Wojciech Adam, Ingielewicz Łukasz Piotr, Kuliński Michał, Mróz Barbara, Pietrzak Grzegorz, Radowicki Maciej Tadeusz, Sitarski Ireneusz Robert, Soczewka Lipiec Jolanta Łucja, Szostek Janusz, Tarczyńska Barbara, Tarczyński Mieczysław, Tarczyński Tomasz, Wrębiak Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niewiadomski Jarosław Marek, Pawlik Jacek Jan, Przyklang Iwar Jan, Wirkijowski Tadeusz Aleksander
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chalupec Igor Adam, Chmurski Bartosz, Glige Aleksandra, Narkiewicz Andrzej Grzegorz, Pszczoła Jacek Sylwester, Sielicki Tomasz Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Patelka Małgorzata Monika
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawlik Jacek Jan, Przyklang Iwar Jan, Wirkijowski Tadeusz Aleksander

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bronikowski Jan Krzysztof, Chalupec Igor, Chomiakow Aleksander, Garliński Marek Tadeusz, Grabski Jerzy, Hryń Zenon, Janicki Bogdan, Jaskóła Konrad Karol, Kijeński Jacek, Krutin Mirosław, Kurowski Andrzej, Kwiatkowski Zygmunt, Lech Elżbieta, Lubiewa Wieleżyński Wojciech, Majchrzak Jerzy, Malesa Henryk, Marszycki Jerzy Stanisław, Michewicz Benedykt Tadeusz, Mielechow Teresa, Misterski Czesław, Nierebiński Henryk, Rozwadowski Paweł Maria, Ścigała Ryszard Aleksander, Sęp Karol Marek, Skowroński Bolesław Władysław, Ślak Grzegorz, Solarski Wojeciech, Stelmach Leon Marek, Wiśniewski Janusz, Wróbel Zbigniew, Zagozda Kazimierz, Łyko Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyro Agnieszka Sylwia
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bendo Marek Piotr, Bolek Krzysztof Jan, Bury Wiesław, Gaberle Witold Antoni, Kwiatkowski Tadeusz, Nowak Edward Edmund, Ptak Bogusław Andrzej, Śmiałek Witold Janusz, Szumański Andrzej Paweł, Wieczorkowski Jan, Wojtowicz Wojciech, Zieliński Jacek Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdebski Andrzej Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adrjanowski Jacek, Albiński Rafał, Bucior Leszek, Chrzan Elżbieta Zofia, Darłak Marian Stanisław, Siwiec Józef, Sondej Kazimierz, Walczyk Danuta, Waśniewski Jacek, Wenc Roman, Wyglądała Andrzej Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wypychowska Małgorzata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzan Elżbieta, Czerwiński Sebastian, Guzik Andrzej, Niewiadomski Jarosław, Szostek Elżbieta Maria, Szostek Janusz Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczerbowski Tadeusz Antoni
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barański Stanisław, Bogusławski Rafał, Boni Michał, Cebulski Andrzej, Chojnacki Dariusz, Chrzan Elżbieta Zofia, Ciesielski Wojciech, Czernecka Anna, Dąbrowski Czesław, Deptuła Arkadiusz Tomasz, Dziedziak Bernadeta, Gromek Mariusz Ryszard, Grończak Mieczysław, Guzik Andrzej, Głowacki Bronisław, Jarosz Jerzy, Jasińska Bożena, Jasińska Bożena, Korczyk Maciej, Koźlik Jarosław, Kula Stanisław, Lazarowicz Janusz, Malarczuk Zbigniew, Nowakowski Marek, Olejarz Edward, Oleksy Jerzy, Oskard Robert, Paruch Zygmunt, Podbiał Tadeusz, Pytlik Witold Zdzisław, Rel Paweł, Siuśta Zbigniew, Świderski Paweł, Szabla Mieczysław, Tusiński Józef, Waniołka Mariusz, Waśniewski Jacek, Wieczerzak Grzegorz, Wyglądała Andrzej Janusz, Włodarczyk Stefania, Żubrowska Katarzyna, Łatacz Marek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyguła Adam
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Seremet Wojciech Jerzy, Słyś Bogusław, Witek Marek Piotr, Łabędź Henryk Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Aneta Katarzyna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bickle Andrew Justin, Borowy Zbigniew Tadeusz, Drygaś Mirosław, Gabor Artur Benedykt, Janiszewski Hubert, Kadziński Michał Krzysztof, Khairallah Karim, Kramer Caleb, Malinowski Marek, Obłój Krzysztof, Palikot Bogdan Adam, Wasiluk Waldemar Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielniewicz Tadeusz Kazimierz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bejnarowicz Józef, Bierkowski Jacek Marek, Hądzelek Kajetan Jan, Hajduga Zenon, Hawrylewicz Jan, Idzi Dorota Stanisława, Kirszenstein Szewińska Irena, Korpak Bartłomiej Józef, Kowalczyk Kazimierz Tadeusz, Kraśnicki Andrzej, Krzesiński Adam, Lang Czesław, Lato Grzegorz Bolesław, Morawski Wojciech Florian, Nurowski Piotr, Parulski Ryszard, Popko Artur Maciej, Przedpełski Mirosław Stanisław, Skucha Jerzy Antoni, Tajner Apoloniusz Leopold, Troicka Sosińska Romana, Usielski Krzysztof Stefan, Walkiewicz Wojciech, Wasiela Zygmunt Stanisław, Waśkiewicz Zbigniew, Werner Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuchora Krzysztof Jan
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hryciuk Beata Anna, Ingielewicz Wojciech Adam, Ingielewicz Łukasz, Kałuża Jacek Paweł, Lipiński Antoni Andrzej, Mróz Barbara, Pietrzak Grzegorz, Soczewka Lipiec Jolanta Łucja, Tarczyński Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojs Artur Jacek
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartkiewicz Jacek Adam, Bieske Tomasz, Bochniarz Henryka Teodora, Błotko Stanisław, Cieślik Jerzy Włodzimierz, Dopierała Andrzej Wojciech, Drygalski Jerzy, Freyberg Piotr Jerzy, Goliszewski Marek, Grudziński Włodzimierz, Janas Zbigniew Piotr, Kochanowicz Jacek, Majewski Jerzy Stanisław, Modrzewski Zbigniew, Myjak Jarosław Stanisław, Pieronkiewicz Henryka Halina, Pustoła Elżbieta, Raczko Danuta Alicja, Sielicki Tomasz Paweł, Strupp Peter James, Szeliga Piotr Władysław, Woźniak Janusz Andrzej, Ziabicki Andrzej Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zylm Paweł
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajor Sławomir Bogusław, Bernhard Jerzy Adam, Boligłowa Sławomir Lucjan, Borusiak Włodzimierz Jan, Cichoń Janusz, Czyżykowski Roman Adam, Dybał Iwona Ewa, Gróbarczyk Jakub Michał, Klusko Jan, Kowalski Marek Edward, Lipiński Antoni Andrzej, Małek Jadwiga Teresa, Milas Tomasz Andrzej, Pruszyński Krzysztof, Serwiński Andrzej, Specjał Janusz Aleksander, Stępak Krzysztof Mirosław, Tarczyński Mieczysław, Wiącek Robert, Wilk Jan Władysław, Wojdyna Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zientek Urszula
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niewiadomski Jarosław Marek, Pawlik Jacek Jan, Przyklang Iwar Jan, Wirkijowski Tadeusz Aleksander
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Furmanek Irena, Furmanek Mirosław Aleksander, Furmanek Śnitko Joanna Justyna, Kozłowski Robert, Lipiński Antoni Andrzej, Soczewka Lipiec Jolanta Łucja, Tarczyński Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wanat Ewa
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cebulski Andrzej, Czerwiński Sebastian, Guzik Andrzej, Ingielewicz Krystyna, Ingielewicz Wojciech Adam, Ingielewicz Łukasz Piotr, Jaworski Waldemar, Korczyk Maciej, Kosowski Tomasz, Kula Stanisław, Pawlikowska Wioletta Kamila, Regulska Ingielewicz Barbara Maria, Szabla Mieczysław, Tusiński Józef, Zagozdon Jaworska Renata
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwiński Sebastian, Furmanek Irena, Ingielewicz Wojciech Adam, Ingielewicz Łukasz Piotr, Kuliński Michał, Lipiński Antoni Andrzej, Radowicki Maciej Tadeusz, Regulska Ingielewicz Barbara Maria, Tarczyńska Agata, Tarczyński Mieczysław, Tarczyński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójtowicz Mirosław
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brewczyński Piotr, Czerwiński Sebastian, Ingielewicz Wojciech, Ingielewicz Łukasz Piotr, Jas Anna, Jaworski Waldemar, Kula Stanisław, Zagozdon Jaworska Renata
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borusiak Włodzimierz, Klusko Jakub Grzegorz, Klusko Jan, Kowalski Marek, Krawczyk Werner, Kubacki Marek, Kubala Maria Bożena, Macianty Brunon Bogusław, Maraj Wioletta Monika, Małek Jadwiga, Schnabel Robert, Tarczyński Mieczysław, Wilk Jan, Zaremba Edward, Żołubowski Marek Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świdurski Andrzej
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gabor Artur Benedykt, Krupa Bartłomiej, Kuźmiński Tadeusz Antoni, Machałek Zbigniew Henryk, Okoniewski Zbigniew, Wasiluk Waldemar Cezary, Zając Zbigniew Józef, Łomża Janusz Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Obszański Mieczysław
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Celej Rafał, Czerwiński Sebastian, Hryciuk Beata Anna, Ingielewicz Wojciech Adam, Ingielewicz Łukasz Piotr, Kuliński Michał, Mróz Barbara, Pietrzak Grzegorz, Radowicki Maciej Tadeusz, Sitarski Ireneusz Robert, Soczewka Lipiec Jolanta Łucja, Szostek Janusz, Tarczyńska Barbara, Tarczyński Mieczysław, Tarczyński Tomasz, Wrębiak Andrzej
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwiński Sebastian, Ingielewicz Wojciech Adam, Ingielewicz Łukasz Piotr, Kuliński Michał, Regulska Ingielewicz Barbara Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sokołowski Kamil Paweł
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czerwiński Sebastian, Ingielewicz Wojciech Adam, Ingielewicz Łukasz Piotr, Kuliński Michał, Regulska Ingielewicz Barbara Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sokołowski Kamil Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abaco S.A., Warszawa − KRS 0000217459
  2. Advantum Investments Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000364331
  3. Agena Development S.A., Warszawa − KRS 0000261543
  4. Agena Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000606208
  5. Agena Inwestycje 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000748004
  6. Agena Inwestycje 4 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000752074
  7. Agena Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000569977
  8. Agencja Rozwoju Gospodarczego Kraków-wschód Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000040815
  9. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  10. Agro Łoźnik Sp. Z O.O., Plękity − KRS 0000218648
  11. Agro-kwitajny Sp. Z O.O., Linki − KRS 0000172116
  12. Agropol Drzazgi Sp. Z O.O., Plękity − KRS 0000369583
  13. Agropol Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000592342
  14. Agropol Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591322
  15. Ahag Grabska Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000446217
  16. Akcent 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269322
  17. Alta S.A., Warszawa − KRS 0000149976
  18. Alventa S.A., Alwernia − KRS 0000049603
  19. Ambria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000712190
  20. Amest Otwock Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000065036
  21. Anek Tour Filip Klecan Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000543846
  22. Anguilla Investment Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000380848
  23. Apartamenty Bronowicka 5 Ekomix Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000418904
  24. Aplitt S.A., Gdańsk − KRS 0000213059
  25. Aps Energia S.A., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000346520
  26. Asmica Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000104129
  27. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  28. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  29. Astech Polska S.A., Warszawa − KRS 0000062222
  30. Atem-polska Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000019400
  31. Auguri S.A., Warszawa − KRS 0000180634
  32. Aurepio Agra Sp. Z O.O., Pacółtowo − KRS 0000072150
  33. Aurepio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000083009
  34. Aurepio-kalij Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000354503
  35. Auto Global Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000616094
  36. Auto Ler Sp. Z O.O., Grodzisk Wielkopolski − KRS 0000634334
  37. Auto Point Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000617616
  38. Automobilklub Polski, Warszawa − KRS 0000026215
  39. Avimed Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000186788
  40. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  41. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  42. Barlinek S.A., Kielce − KRS 0000018891
  43. Battara Bartoszek Kuliński Bbk Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów Spółka Partnerska, Warszawa − KRS 0000405681
  44. Bbt System Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000025092
  45. Bd Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000766165
  46. Beb Sp. Z O.O., Biłgoraj − KRS 0000365859
  47. Beb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Biłgoraj − KRS 0000365996
  48. Bemowskie Stowarzyszenie Edukacyjne Zintegrowana Europa, Warszawa − KRS 0000011626
  49. Best Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Gdynia − KRS 0000273731
  50. Bestla Invest Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000593877

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3m Poland Sp. Z O.O., Kajetany − KRS 0000014836
  2. 3m Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000258909
  3. A.blikle Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000152100
  4. Abm Invest Tarnów Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000291412
  5. Acer 2 Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000229839
  6. Ad Ochrona i Ratownictwo Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000076955
  7. Adama Manufacturing Poland S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000011753
  8. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  9. Adm Malbork S.A., Szamotuły − KRS 0000236570
  10. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  11. Agencja Wydawniczo-reklamowa Moto-press Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175486
  12. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  13. Agropol Kwiecewo Sp. Z O.O., Kwiecewo − KRS 0000058351
  14. Air System Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174639
  15. Air Tours Poland Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000075364
  16. Air Tours Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000075129
  17. Akademia Młodego Sportowca Magicsports Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000207994
  18. Akademicki Związek Sportowy, Warszawa − KRS 0000138860
  19. Akrybia Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000210449
  20. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  21. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  22. Altkom Akademia S.A., Warszawa − KRS 0000120139
  23. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  24. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  25. Ambra S.A., Warszawa − KRS 0000041726
  26. Amc Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251192
  27. Amicus Verus, Warszawa − KRS 0000396552
  28. Andersen Business Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000022305
  29. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  30. Apartamenty Serock Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234884
  31. Apartamenty Śliczna 36 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000708741
  32. April Polska Assistance Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000047304
  33. April Polska Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000314202
  34. Apteka Gdańska Anna Bieske, Maciej Bieske Sp. J., Warszawa − KRS 0000068742
  35. Aqq Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226409
  36. Aram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089140
  37. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  38. Ardagh Glass S.A., Gostyń − KRS 0000060236
  39. Arena Pruszków Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000330484
  40. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  41. Askk Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000182481
  42. Asset Aerospace Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000533607
  43. Astra Park Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000271678
  44. Atem Engineering Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000059653
  45. Atlantis Mielec Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000110560
  46. Atut Focus S.A., Kraków − KRS 0000247804
  47. Avantor Performance Materials Poland S.A., Gliwice − KRS 0000010108
  48. Aviva Investors Poland S.A., Warszawa − KRS 0000021359
  49. Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000011017
  50. Aviva Powszechne Towarzystwo Emerytalne Aviva Santander S.A., Warszawa − KRS 0000005940


Inne osoby dla Ingielewicz (32 osoby):