Kogo reprezentuje osoba

Jab��o��ski

w KRS

Leszek Włodzimierz Adam-ski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Leszek
Drugie imię:Włodzimierz
Nazwisko:Adam-ski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Koszalin (Zachodniopomorskie), Nowy Sącz (Małopolskie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Zwoleń (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaczkowska Krystyna Marianna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kostecki Lech Artur, Krawczyński Włodzimierz Marian, Mistewicz Marek Tadeusz, Ostrowski Jarosław, Tuszyńska Teresa Helena, Warchoł Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szewczyk Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baryłka Adam Jerzy, Czarnecka Małgorzata Maria, Jankowski Krzysztof, Kowalczyk Elżbieta, Kowalski Stefan, Krzymień Wiesław Andrzej, Molska Anna Teresa, Niwiński Robert Marceli, Perkowski Witold, Raczkowski Dariusz Eugeniusz, Turek Tadeusz Stanisław, Łątkowski Adrian Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazowski Jacek Zygmunt
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Młochowska Anna Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wolszczak Zuzanna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czupryniewicz Jakub Konr, Kaca Lysik Monika Małgorzata, Kwiecień Sebastian Tadeusz, Szostkiewicz Małgorzata, Wojtczak Krzysztof Andrzej

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bille Klaus, Eras Bernd, Gerd Peter, Klingler Klaus, Klngler Klaus, Rybczyński Marek, Ryszczuk Paweł, Zamirowski Marek Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Słotwiński Dariusz Roman
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fabińska Anna Monika, Graczyk Krzysztof, Grapentyn Ewa, Halbedel Henryk Jan, Jędrusiak Marek Tomasz, Kuś Adam Ludwik, Mleczak Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiaderek Tomasz Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Góralewski Piotr Andrzej, Janusik Sylwester Michał, Jesionowski Witold Jerzy, Marchewka Artur Piotr, Marchewka Renata Ewa, Opałka Mirosław, Paduch Zbigniew, Perek Stanisław, Proczek Beata, Rewers Krzysztof Zenon, Stefaniak Artur Jacek, Tober Jan Hieronim, Tucharz Jacek Tomasz, Zacny Andrzej Józef, Zaleska Anna Bożena, Zientara Maciej Andrzej
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arnold Piotr, Aszyk Danuta, Bednarczyk Rafał Jerzy, Budziński Krzysztof, Całka Dorota Agnieszka, Chołodecki Mateusz Tomasz, Chrobak Henryk, Gajownik Paulina Sylwia, Hadław Adam, Hernik Teresa, Huć Cezary Bartłomiej, Kalinowski Henryk, Kamińska Bożena, Kitlasz Jolanta, Kocher Adam Wojciech, Kołakowska Dorota, Kreczmańska Jolanta Anna, Krystowczyk Halina, Kulczyk Prus Emilia Ewa, Kwapińska Katarzyna, Makulec Zbigniew, Marchlewicz Przemysław Jan, Marciniak Henryk, Marciniak Paweł, Michałowski Piotr, Mockałło Witold Tomasz, Niemira Stanisława, Nowosad Anna Katarzyna, Popowski Zbigniew, Prędka Ewa Renata, Sinica Małgorzata Grażyna, Skowronek Adam, Śmieja Tadeusz, Smolarz Ryszard Wincenty, Standar Zbigniew Kazimierz, Świerszcz Robert, Tatarzyński Zbigniew, Wlazło Maciej, Woźniak Grzegorz Antoni, Zygarłowski Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadzki Przemysław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Góralewski Piotr, Marchewka Renata Ewa, Szmorlińska Aleksandra Danuta, Urbanowicz Adam, Zacny Andrzej, Zaleska Anna Bożena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ratajski Stanisław Modest
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hadław Adam, Jurkowski Tomasz Kazimierz, Lichota Andrzej, Smolec Wiesław, Zobek Urszula Danuta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczygielski Jerzy Waldemar
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Marcin Paweł, Bawolik Magdalena, Bereza Łukasz Mirosław, Brzuska Dariusz Michał, Burns Karolina Anna, Chempiński Paweł, Chojnacki Andrzej, Chwedorczuk Sylwia Katarzyna, Czarkowski Jakub Jerzy, Dąbrowska Magdalena Dorota, Gajownik Paulina Sylwia, Gałkiewicz Jacek, Kądzielski Maciej Jan, Kowalczyk Waldemar Robert, Kowalewski Bartosz Tadeusz, Marciniak Paweł, Nowosad Anna Katarzyna, Parys Grzegorz Konrad, Pękalski Tomasz Marek, Pietrusiewicz Witold Marcin, Sawczuk Dominika, Werner Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawski Sebastian
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaniowski Daniel Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aforti Advisors S.A., Warszawa − KRS 0000395986
  2. Agencja Ochrony Oskar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270525
  3. Agraria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000282763
  4. Agraria Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000291448
  5. Agrovox Sp. Z O.O., Wołomin − KRS 0000227913
  6. Akkaya Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000304893
  7. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  8. Aristo, Warszawa − KRS 0000107630
  9. Auto - Centrum Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037970
  10. Bałtycki Związek Instytucji Rozwoju Regionalnego, Gdańsk − KRS 0000138383
  11. Baywa R.e. Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000307154
  12. Belgian Sweets Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463065
  13. Bioenergia Jeziorzany Sp. Z O.O., Jeziorzany − KRS 0000430150
  14. Bisscotti Italiano Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463171
  15. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  16. Blackstone Fund S.A., Warszawa − KRS 0000379951
  17. Build And Work Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000266575
  18. Cartoon Planet S.A., Warszawa − KRS 0000333587
  19. Centrum Medyczne Family Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140353
  20. Centrum Rozwoju Szkół Wyższych Teb Akademia Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000096209
  21. Centrum Rzeczoznawstwa Budowlanego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000433298
  22. Chenco Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000309607
  23. Chenco Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Legnica − KRS 0000326546
  24. Chorągiew Mazowiecka Związku Harcerstwa Polskiego, Płock − KRS 0000291419
  25. Chorągiew Stołeczna Związku Harcerstwa Polskiego, Warszawa − KRS 0000268913
  26. Chorągiew Ziemi Lubuskiej Związku Harcerstwa Polskiego, Zielona Góra − KRS 0000282625
  27. D.a.m.a. Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000352457
  28. Db Securities S.A., Warszawa − KRS 0000066290
  29. Denesita Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463253
  30. Diamenty-vis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143120
  31. East Investment Group Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000103415
  32. East West Work Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000674592
  33. Eko - En Polanów 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333194
  34. Eko-en Polanów 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000333630
  35. Eko-en Skibno 2 Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000333272
  36. Eko-energetyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000315255
  37. Ekolobud S.A., Gdańsk − KRS 0000170744
  38. Elkom Outsourcing Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000480694
  39. Elkom Trade S.A., Warszawa − KRS 0000527982
  40. Emageo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000494858
  41. Emalia Olkusz S.A. Likwidacyjnej, Olkusz − KRS 0000298230
  42. Energas Sp. Z O.O., Zwoleń − KRS 0000364636
  43. Energy Trust S.A., Warszawa − KRS 0000316469
  44. Et Systemy Logistyczne Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000481670
  45. Eura Adamczyk-dworucha, Kwapińska Sp. J., Warszawa − KRS 0000462484
  46. Europa Nct Sp. Z O.O., Wołomin − KRS 0000071535
  47. Europejskie Centrum Rozwoju i Wsparcia Azyl, Wrocław − KRS 0000157902
  48. Finann Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000261704
  49. Fundacja Akademia Sportowa, Poznań − KRS 0000509547
  50. Fundacja Harcerstwa Polskiego Schronisko Głodówka, Bukowina Tatrzańska − KRS 0000230092

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. 3 E Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000209010
  3. 4capital Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000374267
  4. 4trans Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338323
  5. 6media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348459
  6. Aa Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000300160
  7. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  8. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  9. Aforti Finance S.A., Warszawa − KRS 0000436229
  10. Aforti Holding S.A., Warszawa − KRS 0000330108
  11. Agencja Rozwoju Pomorza S.A., Gdańsk − KRS 0000004441
  12. Agram Chłodnia W Lublinie S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000098965
  13. Alfacommunica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384443
  14. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  15. Amp Logistyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000054817
  16. Ap Consulting Rozwiązania Informatyczne Proczek Sp. J., Warszawa − KRS 0000257997
  17. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  18. Arso Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000242907
  19. Asfalt Śląski-wprinż Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000239197
  20. Attis Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268130
  21. Avilog Polska Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000348965
  22. Awbud S.A., Fugasówka − KRS 0000023958
  23. Azo Digital Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000259041
  24. Azoka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000138875
  25. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  26. Basketball Investments S.A., Gdynia − KRS 0000070461
  27. Bbf Management S.A., Warszawa − KRS 0000111646
  28. Best-harctur Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143152
  29. Big Bg Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000065374
  30. Bilfinger Berger Ag (s.a.) Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000240323
  31. Binary Helix Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000310961
  32. Biuro Projektowo-badawcze Dróg i Mostów Transprojekt-warszawa - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024503
  33. Blos Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000026424
  34. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  35. Box4rent Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000374919
  36. Browar Czarnków S.A., Kamionka − KRS 0000396902
  37. Browar Gontyniec Sp. Z O.O., Kamionka − KRS 0000349708
  38. Bydgoska Fabryka Narzędzi Befana Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000042010
  39. Capital Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146131
  40. Carcom Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055401
  41. Cbrd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236225
  42. Centralna Składnica Harcerska 4 Żywioły Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151673
  43. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  44. Cersanit S.A., Kielce − KRS 0000081341
  45. Chorągiew Lubelska Związku Harcerstwa Polskiego, Lublin − KRS 0000282152
  46. Con-graph Polska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000026809
  47. Cracovia Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270437
  48. Dl Energia Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000325469
  49. Dobra Forma 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000577417
  50. Dolnośląskie Młyny S.A., Ujazd Górny − KRS 0000093986


Inne osoby dla Jab��o��ski (73 osoby):