Kogo reprezentuje osoba

Jakubas Zbigniew Marek

w KRS

Zbigniew Marek Jakubas

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Drugie imię:Marek
Nazwisko:Jakubas
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Częstochowa (Śląskie), Legnica (Dolnośląskie), Lublin (Lubelskie), Sosnowiec (Śląskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:32 w aktualnych firmach, 12 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Robert, Biedka Leszek Paweł, Brukszo Paweł Tomasz, Ciosek Danuta, Felbur Marek Jan, Gajda Dariusz, Gdański Przemysław Piotr, Gołębiowski Piotr, Grzybowski Witold Adam, Iwuć Katarzyna, Jampolski Leszek, Kalukiewicz Siemowit Aleksander, Karski Eryk Ernest, Klonowski Tomasz Bogusław, Kucel Dariusz, Kula Leszek, Lis Wąsowska Małgorzata, Malicki Krzysztof Marcin, Marciniak Ireneusz Juliusz, Mikoda Paweł, Mikołajczak Krzysztof Marian, Nitek Sławomir, Osiecki Piotr, Panek Mirosław Jan, Pilitowski Janusz Andrzej, Popiołek Michał Paweł, Pyszczek Agnieszka, Sendecki Piotr Edward, Sibrecht Ośka Ewa Joanna, Staszczyk Barbara Edyta, Steckiewicz Tadeusz Aleksander, Stefaniuk Andrzej, Walczak Małgorzata Anna, Werner Józef Jacek, Witkowski Paweł Wojciech, Woźniak Jan Wojciech, Zambrzycki Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Samociuk Woźniak Halina
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałdyga Ewa, Gutkowski Tomasz, Malik Paweł Artur, Polak Katarzyna, Rudnicki Maciej, Zawiślak Krystian, Zielonka Fabian Damian, Ziemlewicz Dorota Weronika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zienkowicz Piotr Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Iwuć Katarzyna, Janiszewski Hubert Andrzej, Szwarc Katarzyna Weronika, Zambrzycki Grzegorz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karwasz Dujka Zdzisława Maria, Mroczkowski Grzegorz Jan, Nowakowska Marianna Ewa, Orłowska Jakubas Ewa Teresa, Pyszczek Agnieszka
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Góra Sawicka Aldona, Karwasz Dujka Zdzisława, Mazurek Małgorzata Bożena, Mroczkowski Grzegorz Jan, Pełczyńska Władysława Janina, Pyszczek Agnieszka, Sączek Adrian, Świetlicki Vel Węgorek Adam Jan, Żebrowski Henryk Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Taźbirek Jacek Krzysztof
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Habrewicz Anna Ewa, Kaczmarkiewicz Barbara, Napierała Zbigniew Jan, Sawicki Karol Sławomir
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszek Grzegorz, Karaś Adam, Polak Katarzyna, Sałasiński Andrzej Henryk, Zambrzycki Grzegorz, Ziółek Katarzyna Weronika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Małgorzata Halina
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bassani Prusik Marta Elżbieta, Bednarski Robert, Brukszo Paweł Tomasz, Ciosek Danuta, Felbur Marek Jan, Gajda Dariusz, Iwuć Katarzyna, Lis Wąsowska Małgorzata, Osiecki Piotr, Panek Mirosław Jan, Pyszczek Agnieszka, Rolnik Sławomir Piotr, Sendecki Piotr Edward, Sissons Barbara Edyta, Stefaniuk Andrzej, Woźniak Jan Wojciech, Zambrzycki Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojnowski Dominik Kamil
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boresowicz Piotr Feliks, Idzi Dorota Stanisława, Kalisz Ryszard Roman, Kosior Dariusz Artur, Kłusek Mirosław Tomasz, Machaj Małgorzata Maria, Mądra Renata, Radziwiłł Konstanty, Suwalski Kazimierz, Woźniak Maria Bożena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walecka Herniczek Irena
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pyszczek Agnieszka
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Napierała Zbigniew

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chagowski Marek Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdanowski Sławomir Leszek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bizoń Mieczysław Wincenty, Krasowski Robert Tomasz, Mruk Henryk, Nafalski Bartosz Paweł, Nowotarski Jerzy Zbigniew, Potoczek Ewa, Trudnos Andrzej
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Bogdan Krzysztof, Dębski Michał, Franków Andrzej Jan, Gajda Dariusz, Gdański Przemysław Piotr, Iwaniec Jarosław Marian, Karski Eryk Ernest, Klukowska Szaniawska Małgorzata Maria, Lewandowski Tomasz, Lorenc Michał, Mazur Zbigniew, Mozdyniewicz Józefa, Pawłowski Rafał Paweł, Rozłucki Jerzy Andrzej, Staszczyk Barbara, Świetlicki Vel Węgorek Adam Jan, Walczak Małgorzata Anna, Wiśniewski Bogdan Przemysław, Zientara Maciej, Ziółek Katarzyna Weronika, Łuczyński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Maciej Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichowicz Jerzy Stanisław, Ciosek Danuta, Czerwiński Jacek Grzegorz, Dróżdż Marek Jarosław, Edgaro Mariusz, Karski Eryk Ernest, Kubisiak Piotr, Kula Leszek, Mikołajczak Krzysztof Marian, Pilitowski Janusz Andrzej, Sissons Barbara Edyta, Wigurski Michał Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyśk Janusz Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartoszek Radosław Wojciech, Ciesielski Janusz, Ciosek Danuta, Floriańczyk Elżbieta, Grzenda Leszek Zygmunt, Guz Jan Edmund, Janowski Piotr, Karski Eryk, Kucel Dariusz, Kuk Andrzej, Kula Leszek, Lis Wąsowska Małgorzata, Nowakowska Marianna Ewa, Pilitowski Janusz, Przybyła Henryk, Sączek Adrian Sylwester, Somkowicz Antoni Zygmunt, Staszczyk Barbara Edyta, Ziółek Katarzyna Weronika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Swat Tadeusz Włodzimierz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Attali Jacques, Aussenberg Przemysław Wojciech, Bryx Sołtysik Ewa, Butzke Robert, Filochowski Wojciech, Gibert Dominique, Hałupczak Monika, Janczyk Wojciech Krzysztof, Janiszewski Hubert Andrzej, Jarosiński Roman, Maciusowicz Leszek, Nurowski Piotr Jan, Opara Ryszard Zbigniew, Pątkiewicz Wojciech Piotr, Pawelec Krzysztof Andrzej, Picot Michel, Raczkiewicz Maciej Aleksander, Radziwiłł Maciej, Rybacki Rafał Tomasz, Rymaszewski Piotr, Rynkiewicz Jan Stanisław, Solorz Zygmunt Józef, Syed Dawood, Ziomek Jarosław Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Dariusz Wiesław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowakowska Marianna Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woodward Paul James
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karwasz Dujka Zdzisława Maria, Pyszczek Agnieszka
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brukszo Paweł Tomasz, Chojnowska Grażyna Alicja, Cieszyński Przemysław Jacek, Dąbrowski Bogusław Mariusz, Drążek Anna Maria, Gigol Tomasz, Handel Izabela Maria, Koźniewska Beata Urszula, Kusto Jarosław Piotr, Mikoda Paweł, Mroczyński Wojciech Gerard, Nowakowski Jarosław Stanisław, Obara Jarosław, Ostrowski Roman, Rocki Marek Dariusz, Sadowska-rychter Barbara, Wedler Stanisław Apolinary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapińska Renata
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Bogdan Krzysztof, Borg Gabriel, Duczyński Maciej Dariusz, Gil Paweł, Golba Maria, Ignasiak Arkadiusz Jan, Kamiński Piotr Maciej, Komorowska Małgorzata, Konieczek Zbigniew Stanisław, Krzemiński Bartosz Jan, Michalik Józef, Olczyk Paweł, Ostrowski Wojciech, Piwowar Wiesław Władysław, Pyszczek Agnieszka, Solarczyk Wiktor Alojzy, Trzeciak Iwona Małgorzata, Ziółek Katarzyna Weronika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźnica Zdzisław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chojnowski Roman, Czeszejko Sochacki Krzysztof Kazimierz, Foltynowicz Marek Antoni, Kamiński Paweł Piotr, Koba Barbara Jadwiga, Kołacki Stanisław, Krok Franciszek, Kurella Jerzy Krzysztof, Laskowska Teresa, Mroczkowski Grzegorz Jan, Pitera Paweł Adam, Rokosz Wiesław Marek, Śmielak Janusz Wiktor, Świetlicki Vel Węgorek Adam Jan, Warszawski Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwierzyński Tadeusz Marek
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernat Jolanta Bożena, Jakubas Izabela, Jakubas Joanna Ewa, Nowosielski Henryk Marian, Pyzel Teresa, Sochacki Krzysztof, Świetlicki Vel Węgorek Adam Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tarasiuk Eleonora Ewa
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czaiński Jerzy Wojciech, Kalicka Małgorzata Alicja, Klamecki Leszek, Konieczek Zbigniew Stanisław, Kotar Grażyna, Kowalski Jacek Jerzy, Kozińska Katarzyna, Kwiatek Piotr Jakub, Lasecki Piotr Janusz, Matyla Szymon, Mikołajewicz Beata Anna, Nadolski Piotr Jerzy, Noras Lucjan, Nowacki Maciej Adam, Opawska Elżbieta, Pabisiak Grzegorz Jerzy, Przewoźna Magdalena, Przybyła Jańczak Irena, Pyszczek Agnieszka, Radowicz Przemysław Wojciech, Rajczyk Dariusz, Rudnicki Maciej Franciszek, Strzelczyk Marcin, Wachałowicz Adam Tadeusz, Zywert Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trybuchowski Maciej Jan
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciosek Danuta, Czarnecka Gołoś Małgorzata Anna, Hromiak Adam, Karski Eryk Ernest, Kozłowski Andrzej, Kubisiak Piotr, Kucel Dariusz, Marciniak Ireneusz Juliusz, Mroczkowski Grzegorz, Sissons Barbara Edyta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakubowska-poznańska Anetta Katarzyna
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karaś Adam, Rozłucki Jerzy Andrzej, Żmigrodzki Andrzej Erwin
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszek Grzegorz, Karaś Adam, Polak Katarzyna, Sałasiński Andrzej Henryk, Zambrzycki Grzegorz, Ziółek Katarzyna Weronika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zielińska Małgorzata Halina
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozińska Katarzyna Maria, Orłowska Jakubas Ewa Teresa, Osuchowski Paweł, Pałys Wojciech Artur, Pyszczek Agnieszka
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Bogdan Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaś Tomasz
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Bogdan Krzysztof, Szwarc Katarzyna Weronika
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borek Bogdan Krzysztof, Konieczek Zbigniew Stanisław, Piwowar Wiesław Władysław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3 Gon Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284282
  2. 3gon Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126885
  3. 4 Public Doradztwo Inwestycyjne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000698311
  4. Adwokaci - Sendecki i Partnerzy - Spółka Partnerska, Lublin − KRS 0000105728
  5. Agener Sp. Z O.O., Kozienice − KRS 0000438207
  6. Ak Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654683
  7. Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny, Warszawa − KRS 0000138860
  8. Alfa 1 Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000720462
  9. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  10. Alusta S.A., Poznań − KRS 0000265497
  11. Ameno Star Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000640141
  12. American Bull Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000147697
  13. Androma Sp. Z O.O., Biernatki − KRS 0000416701
  14. Ap 37 Holding Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000632811
  15. Ap 37 Holding Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000636410
  16. Archicom Polska S.A., Łódź − KRS 0000291818
  17. Archidoc S.A., Chorzów − KRS 0000345514
  18. Arfixer Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000348059
  19. Aruba Estate Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456967
  20. Assets Management Black Lion Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000371563
  21. B8 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000483603
  22. Baltic Fly S.A., Gdańsk − KRS 0000563720
  23. Baltic Shelf Gas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339329
  24. Bam Invest Group Sp. Z O.O., Łazy − KRS 0000427160
  25. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  26. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  27. Belysio Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000315001
  28. Bgk Nieruchomości S.A., Warszawa − KRS 0000494251
  29. Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-kan Sp. Z O.O., Biała Podlaska − KRS 0000088316
  30. Biznesnet S.A., Warszawa − KRS 0000210818
  31. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  32. Bmts Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380743
  33. Bmts Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000448463
  34. Bondtrust-polskie Towarzystwo Powiernicze S.A., Kraków − KRS 0000309972
  35. Bosphera Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Pogorzela − KRS 0000284318
  36. Bscp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000581335
  37. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  38. Bwhs Bartkowiak Wojciechowski Hałupczak Springer Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000732927
  39. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  40. Centrum Diagnostyki Obrazowej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320275
  41. Centrum Medyczne Enel-med S.A., Warszawa − KRS 0000275255
  42. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  43. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A. Spółka Komandytowa, Sosnowiec − KRS 0000611731
  44. Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000072201
  45. Chirurg Sp. Z O.O., Pleszew − KRS 0000220318
  46. Chłodnie Wielkopolskie Iglokrak Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000103533
  47. Christianapol Sp. Z O.O. Fabryka Mebli Tapicerowanych Likwidacyjnej, Łowyń − KRS 0000144341
  48. Coat - Centrum Zaawansowanych Technologii Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000229887
  49. Cognor Holding S.A., Poraj − KRS 0000071799
  50. Comarch S.A., Kraków − KRS 0000057567

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 2 First Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000337676
  2. 3a Holding Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000297534
  3. 3gon Europe Sp. Z O.O. Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000192975
  4. 5a Sec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000095434
  5. Ab Inwestycje Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000229484
  6. Abc Data S.A., Warszawa − KRS 0000287132
  7. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  8. Acciona Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024958
  9. Activlife S.A., Warszawa − KRS 0000310951
  10. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  11. Adm Malbork S.A., Szamotuły − KRS 0000236570
  12. Aero A T Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000145534
  13. Agencja Informacyjna Penetrator Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000172780
  14. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  15. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  16. Agrypa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000068753
  17. Agtes S.A., Warszawa − KRS 0000430838
  18. Agueda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000528507
  19. Aheloy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000468565
  20. Air Polonia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006637
  21. Akwawit S.A., Wrocław − KRS 0000065962
  22. Alfa Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034350
  23. Alfa-logis Sp. Z O.O., Pass − KRS 0000254160
  24. Algolytics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000074723
  25. Amathus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000250759
  26. Ambresa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104130
  27. Amc Bałdyga Sp. J., Łomża − KRS 0000114242
  28. Ameno Finance Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000660783
  29. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  30. Amrest Coffee Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000280347
  31. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  32. Amrest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000025220
  33. Amw Invest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000003772
  34. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  35. Andrychowska Fabryka Maszyn Defum S.A., Andrychów − KRS 0000019254
  36. Antyweb Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389854
  37. Any7 Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000323641
  38. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  39. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  40. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  41. Apexim S.A., Warszawa − KRS 0000041849
  42. April Polska Medbroker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000096287
  43. Aprivia S.A. Likwidacyjnej, Wysogotowo − KRS 0000302891
  44. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  45. Arka-technik Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000132556
  46. Arm Property Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000528351
  47. Armatoora S.A., Nisko − KRS 0000319486
  48. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  49. Artp Capital S.A., Opole − KRS 0000400030
  50. Arvato Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000007209

Powiązane przetargi (44 szt.):
  1. Sprzedaż biletów komunikacji miejskiej oraz usługa pośrednictwa polegająca na odsprzedaży biletów pasażerom przez Kupującego, za pośrednictwem portalu internetowego wraz z jednoczesnym umożliwieniem kodowania biletów w urządzeniach kodujących
    Zamawiający: Zarząd Transportu Miejskiego, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż biletów komunikacji miejskiej oraz usługa pośrednictwa polegająca na odsprzedaży biletów pasażerom przez Kupującego, za pośrednictwem portalu internetowego wraz z jednoczesnym umożliwieniem kodowania biletów w urządzeniach kodujących. 2. Funkcjonalność sklepu internetowego określa załącznik nr 1 do Opisu przedmiotu zamówienia. 3. Szczegółowe wymagania Zamawiającego określone zostały w Opisie Przedmiotu Zamówienia, który stanowi załącznik nr 1 do SIWZ. 4. W ramach realizacji przedmiotu zamówienia Kupujący zapewni przez 24 godziny na dobę, we wszystkie dni tygodnia ciągłą sprzedaż biletów emitowanych przez ZTM w sklepie internetowym oraz zapewni stały nadzór techniczny i informatyczny nad Systemem sprzedaży. 5. Kupujący zapewni możliwość zapisu na karcie zbliżeniowej, o której mowa w pkt 1, biletów zakupionych przez System internetowej sprzedaży biletów przy użyciu urządzenia kodującego. 6. Szacunkowa roczna wartość sprzedaży biletów wynosi ok. 1 900 000 zł brutto.

  2. Zakup około 24 litrów tuszu specjalnego dla jednostek organizacyjnych Służby Celnej
    Zamawiający: Ministerstwo Finansów, Biuro Administracyjne, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia był zakup 23,25 litrów zielonego, specjalnego tuszu olejowego z dodatkiem pigmentu luminescencyjnego ZN73 o właściwościach fizykochemicznych i charakterystyce widmowej IR, stosowanego do pieczęci metalowych „POLSKA-CŁO” i „POLSKA-EXSPORT”,
  3. Dostawa biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr. hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, Wrocław
    Sukcesywna dostawa biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu w liczbie:
    - bilety normalne jednorazowe w liczbie 65 000 szt. w bloczkach po 100 szt.
    - bilety ulgowe jednorazowe w liczbie 22 000 szt. w bloczkach po 100 szt.
    - bilety normalne czasowe 30 minutowe w liczbie 700 szt.
    - bilety ulgowe czasowe 30 minutowe w liczbie 100 szt.
    w okresie 12 miesięcy od daty podpisania umowy.
  4. Wykonanie i dostawa orderów, odznaczeń, okuć i miniatur orderów dla Kancelarii Prezydenta RP
    Zamawiający: Kancelaria Prezydenta RP, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie oraz dostarczenie do siedziby Zamawiającego orderów, odznaczeń, okuć i miniatur orderów według następującego podziału na części: Część I - Ordery Część II - Odznaczenia Część III - Odznaczenia i okucia Zakres dostaw z wyszczególnionymi pozycjami tworzącymi zamówienie, terminami wykonania wyrobów, materiałami, wymiarami oraz wzorami rysunkowymi określa załącznik nr 2 do SIWZ - Opis przedmiotu zamówienia Wykonawca udzieli min. 48-miesięcznej gwarancji na dostarczone wyroby oraz min. 72-miesięcznej gwarancji na emalię wykorzystaną do produkcji wyrobów.
  5. Dostawa biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr. hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, Wrocław
    Dostawa biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
  6. Dostawa tuszu specjalnego dla jednostek organizacyjnych Służby Celnej
    Zamawiający: Ministerstwo Finansów, Biuro Administracyjne, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest: 1) sprzedaż ok. 30 litrów zielonego specjalnego tuszu olejowego do pieczęci metalowych POLSKA-CŁO i POLSKA-EXSPORT z dodatkiem pigmentu luminescencyjnego ZN73 o właściwościach fizykochemicznych i charakterystyce widmowej IR zgodnych z parametrami określonymi w Świadectwie odbioru Nr 11/12/C, 2) przechowywanie tuszu w magazynie depozytowym, 3) przygotowanie tuszu do odbioru w zabezpieczonych paczkach, 4) dystrybucja z magazynu depozytowego tuszu dla uprawnionych przedstawicieli izb celnych, do wyczerpania zapasu, 5) objęcie tuszu gwarancją, na warunkach określonych przez Zamawiającego
  7. Sukcesywna dostawa jednorazowych biletów komunikacji miejskiej -ulgowych i normalnych- w okresie 24 miesięcy od daty podpisania umowy, na potrzeby Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy ul. Pasteura 1
    Zamawiający: Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa jednorazowych biletów komunikacji miejskiej -ulgowych i normalnych- do Kancelarii Ogólnej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu przy ul. Pasteura 1, w okresie 24 miesięcy od daty podpisania umowy lub do dnia udzielenia łącznych zamówień do ceny ofertowej netto. 2. Przewidywana ilość dostarczanych biletów komunikacji miejskiej do Kancelarii Ogólnej UMW. L.p. Rodzaj biletu Ilość dostarczanych biletów w okresie 24 miesięcy 1. Bilet normalny 32.622 sztuk - w bloczkach po 100 szt- 2. Bilet ulgowy 22.420 sztuk - w bloczkach po 100 szt- Zamawiający nie zobowiązuje się do wykupienia ilości przedstawionej w powyższej tabeli, ale zgodnie z rzeczywistymi potrzebami Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu
  8. Naprawa rewizyjna zespołu prądotwórczego lokomotywy spalinowej
    Zamawiający: "Przewozy Regionalne" sp. z o.o. Oddział Wielkopolski z siedzibą w Poznaniu, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie naprawy rewizyjnej czwartego poziomu(P4) zespołu prądot wórczego lokomotywy spalinowej serii SU42-512. W skład zespołu prądotwórczego wchodzi: 1) silnik spalinowy a8c22; 2) prądnica główna LSPa-740; 3) wzbudnica LSPa-220; 4) prądnica pomocnicza LSPa-280
  9. Wykonanie robót budowlanych w km 108,404 oraz na wykonanie dokumentacji projektowej w km 98,674; 105,480; 82,725; 98,674, 103,903, 109,289 i dodatkowych ekranów akustycznych (o dł. 14,013 km) w ramach projektu POIiŚ 7.1-30: /Modernizacja linii kolejowej E 30/C-E 30, odcinek Kraków - Rzeszów, etap III/
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. reprezentowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Warszawie, Warszawa
    Zamówienie obejmuje:
    1) Opracowanie dokumentacji projektowych (projektów budowlanych i wykonawczych) dla zrealizowania robót obejmujących wykonanie wanny szczelnej na dojeździe do wiaduktu kolejowego w km 98,674, wanny szczelnej na dojeździe do wiaduktu kolejowego w km 105,480, mostu drogowego w km 82,725, kolektora głównego przy wiadukcie w km 98,674, kolektora głównego przy wiadukcie w km 103,903, kolektora głównego przy wiadukcie w km 109,289, drogi równoległej wraz z usunięciem kolizji oraz budową przepustów odwodnienia drogowego na odcinku 96,378 do km 97,040 przy torze nr 1, ekranów akustycznych w dodatkowych lokalizacjach o łącznej długości 14,013 km .
    2) Uzyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji robót.
    3) Wykonanie robót budowlanych dla dodatkowego przęsła dla mostu kolejowego na rzece Wisłoka w km 108,404 w oparciu o dokumentację projektową z obsługą geodezyjną i geotechniczną w zakresie niezbędnym dla właściwego wykonania tych robót, a także dostarczenie Zamawiającemu materiałów do prawidłowego sporządzenia dokumentacji powykonawczej oraz geodezyjnej dokumentacji powykonawczej, sporządzonej zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego, Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego oraz Instrukcji D- 19 przez Wykonawcę Kontraktu zasadniczego
  10. Wykonanie dokumentacji projektowej wraz z realizacją robót budowlanych dla: budowy przypór ziemnych na stacji Grabiny i szlaku Grabiny - Dębica, montażu kamer na przejazdach, przebudowy kanalizacji w km 82,323 i stacji transformatorowej w Dębicy, budowy przepustów (10 szt.) oraz wykonanie dokumentacji projektowej dla: przebudowy dróg na terenie Dębicy i Tarnowa, usunięcia kolizji sieci uzbrojenia terenu z linią kolejową i drogami równoległymi w ramach Projektu POIiŚ 7.1-30: /Modernizacja linii kolejowej E 30/C-E 30, odcinek Kraków - Rzeszów, etap III/
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. reprezentowane przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Warszawie, Warszawa
    1) Wykonanie dokumentacji projektowej wykonawczej wraz z realizacją robót budowlanych dla:
    a) przypór ziemnych,
    b) kamer na przejazdach,
    c) przebudowy kanalizacji w km 82,323,
    d) przebudowy stacji transformatorowej w Dębicy,
    2) Wykonanie dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej wraz z uzyskaniem decyzji administracyjnych i realizacją robót budowlanych dla:
    a) przepustów pod drogami na rowach melioracyjnych
    3) Wykonanie dokumentacji projektowej budowlanej i wykonawczej oraz uzyskanie decyzji administracyjnych dla:
    a) budowy skrzyżowań drogowych typu rondo: ul. 1 Maja - Kwiatkowskiego oraz Konarskiego - Głowackiego w Dębicy,
    b) przebudowy ul. Środkowej w Tarnowie,
    c) usunięcia kolizji sieci uzbrojenia terenu kolidujących z linią kolejową oraz z przebudowanymi drogami
    4) Uzyskanie decyzji administracyjnych niezbędnych dla realizacji robót.
    5) Opracowanie dokumentacji powykonawczej dla każdej branży oddzielnie, zgodnie z obowiązującymi przepisami;
    6) Opracowanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej sporządzonej zgodnie z wymogami Prawa Budowlanego, Prawa Geodezyjnego i Kartograficznego oraz Instrukcją D 19 O organizacji i wykonywaniu pomiarów geodezji kolejowej obejmującej zaktualizowanie istniejących map w zakresie wykonanych robót
  11. Dostawa biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr. hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, Wrocław
    Dostawa biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
  12. wykonanie zamówienia dodatkowego w ramach zadania inwestycyjnego pn. : Odbudowa i modernizacja linii kolejowej E 30 i C-E 30 odcinek Legnica - Wrocław- Opole - szlak Opole Groszowice - Opole - Wschodnie km 0,554 -4,900 na linii kolejowej C-E 30 nr 277 Opole Groszowice- Wrocław Brochów wraz z robotami towarzyszącymi realizowanego w ramach projektu pn. Odbudowa i modernizacja linii kolejowej E 30 i C-E 30 odcinek Legnica - Wrocław- Opole
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział we Wrocławiu - Dział Zamówień, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zamówienia dodatkowego w ramach zadania inwestycyjnego pn. : Odbudowa i modernizacja linii kolejowej E 30 i C-E 30 odcinek Legnica - Wrocław- Opole - szlak Opole Groszowice - Opole - Wschodnie km 0,554 -4,900 na linii kolejowej C-E 30 nr 277 Opole Groszowice- Wrocław Brochów wraz z robotami towarzyszącymi- realizowanego w ramach projektu pn. Odbudowa i modernizacja linii kolejowej E 30 i C-E 30 odcinek Legnica - Wrocław- Opole .
    Zakres zamówienia został określony w Opisie Przedmiotu Zamówienia stanowiącym Załącznik nr 7 do Zaproszenia oraz Przedmiarze Robót stanowiącym Załącznik nr 4
    do Zaproszenia. Zamówienie obejmuje roboty ujęte w protokołach konieczności: nr 1/2013 z dnia 26.02.2013 r., nr 2/2013 z dnia 25.03.2013 r., nr 3/2013 z dnia 27.03.2013 r., nr 4/2013 z dnia 20.05.2013 r., nr 5/2013 z dnia 22.05.2013 r.
  13. 170744
    Zamawiający: Ministerstwo Finansów, Departament Finansów Resortu, FR4, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest: 1) sprzedaż zielonego specjalnego tuszu olejowego do pieczęci metalowych POLSKA-CŁO i POLSKA-EXPORT z dodatkiem pigmentu luminescencyjnego ZN73 o właściwościach fizykochemicznych i charakterystyce widmowej IR - zwanym dalej tuszem, zgodnie z parametrami określonymi w Świadectwie odbioru 3.1 Nr 79/08/C , które stanowi załącznik nr 1 do umowy; 2) przechowywanie tuszu w magazynie depozytowym, 3) przygotowanie tuszu do odbioru w zabezpieczonych paczkach, 4) dystrybucję do wyczerpania tuszu dla uprawnionych przedstawicieli izb celnych, zwanych dalej odbiorcą, 5) świadczenie gwarancji.
  14. Dostawa tuszu specjalnego dla jednostek organizacyjnych Służby Celnej
    Zamawiający: Ministerstwo Finansów, Departament Finansów Resortu, FR4, Warszawa
    Dostawa tuszu specjalnego dla jednostek organizacyjnych Służby Celnej
  15. Dostawa biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr. hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, Wrocław
    Dostawa biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
  16. Zakup 1264 szt. oznak identyfikacji indywidualnej policjanta
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Katowicach, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest
    zakup 1264 szt. oznak identyfikacji indywidualnej policjanta. 2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
    znajduje się w załączniku nr 1 do SIWZ - opis przedmiotu zamówienia. 3. Zamawiający dopuszcza
    podwykonawców. 4. Wykonawca zobowiązany jest załączyć do oferty wzór odznaki identyfikacji
    indywidualnej policjanta, którą będzie dostarczał Zamawiającemu. 5. Zamawiający informuje, że jest możliwe
    zapoznaniem się ze wzorem oznaki identyfikacji indywidualnej policjanta, która znajduje się w Wydziale
    Zaopatrzenia KWP w Katowicach przy ulicy Koszarowej 17. W celu skorzystania z możliwości zapoznana się
    z wzorem należy wcześniej skontaktować się telefonicznie pod nr 32 200 3117 i 32 200 3143. 6. Wykaz nr
    identyfikacyjnych będzie stanowił załącznik nr 2 do umowy, który zostanie przekazany w dniu zawarcia
    umowy. 7. Oferowany asortyment musi być fabrycznie nowy, gatunku I, z gwarancją obejmującą minimum 12
    miesięcy. 8. W przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie (konsorcjum) o udzielenie zamówienia
    publicznego niezbędnym jest wskazanie w ofercie, jaki zakres rzeczowy przedmiotu zamówienia będzie
    realizował każdy z uczestników konsorcjum
  17. Zakup 331 pieczęci urzędowych
    Zamawiający: Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, Warszawa
    Zakup 331 pieczęci urzędowych
  18. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na odbudowie sieci trakcyjnej nad torem nr 202 linii 226 Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny (odcinek Pruszcz Gdański - p. odg. Gdańsk Św. Wojciech, długość odcinka 3,45 km) w obszarze LCS Gdańsk: LOT A - Stacje, LOT B - Szlaki w ramach projektu POIiŚ 7.1-1.2 Modernizacja linii kolejowej E 65C-E 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Gdańsk, LCS Gdynia.
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia uzupełniającego jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na odbudowie sieci trakcyjnej nad torem nr 202 linii nr 226 Pruszcz Gdański - Gdańsk Port Północny (odcinek Pruszcz Gdański - p. odg. Gdańsk Św. Wojciech, długość odcinka 3,45 km) w obszarze LCS Gdańsk: LOT A - Stacje, LOT B - Szlaki w ramach Projektu Nr POIiŚ 7.1-1.2Modernizacji linii kolejowej E 65 CE 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Gdańsk, LCS Gdynia.
  19. Zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na wybudowaniu tymczasowej blokady liniowej półsamoczynnej typu Eap po torze nr 2 na szlaku Gdańsk Wrzeszcz - Sopot w obszarze LCS Gdańsk: LOT A - Stacje, LOT B - Szlaki w ramach Projektu Nr POIiŚ 7.1-1.2 Modernizacja linii kolejowej E 65 CE 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Gdańsk, LCS Gdynia.
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. Centrum Realizacji Inwestycji Oddział w Gdańsku, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia uzupełniającego jest zaprojektowanie i wykonanie robót budowlanych polegających na wybudowaniu tymczasowej blokady liniowej półsamoczynnej typu Eap po torze nr 2 na szlaku Gdańsk Wrzeszcz - Sopot w obszarze LCS Gdańsk: LOT A - Stacje, LOT B - Szlaki w ramach Projektu Nr POIiŚ 7.1-1.2 Modernizacja linii kolejowej E 65 CE 65 na odcinku Warszawa - Gdynia - obszar LCS Gdańsk, LCS Gdynia.
  20. zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego na Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji inwestycji pn. Odnowa infrastruktury transportu publicznego w związku z organizacją Euro 2012 w Poznaniu - etap I...
    Zamawiający: Infrastruktura Euro Poznań 2012 sp. z o. o., Poznań
    zamówienie uzupełniające do zamówienia
    podstawowego na Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji inwestycji pn. Odnowa infrastruktury
    transportu publicznego w związku z organizacją Euro 2012 w Poznaniu - etap I, związanych z wykonaniem tymczasowego przejazdu
    przez torowisko tramwajowe w ciągu ul. Grunwaldzkiej pomiędzy przystankiem zlokalizowanym przed skrzyżowaniem ulic Grunwaldzkiej/Bułgarska/Jugosłowiańska.
  21. Dostawa i wykonanie Gwiazdy Załóg Lotniczych z okuciami ORLIK 1, 2, 3, 4 oraz okuć z cyfrą 11 dla Kancelarii Prezydenta RP.
    Zamawiający: Kancelaria Prezydenta RP, Warszawa
  22. zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego na Wykonanie robót budowlanych w ramach realizacji inwestycji pn. Odnowa infrastruktury transportu publicznego w związku z organizacją Euro 2012 w Poznaniu - etap I.
    Zamawiający: Infrastruktura Euro Poznań 2012 sp. z o. o., Poznań
  23. Postępowanie o zamówienie publiczne, prowadzone w trybie przetargu nieograniczonego na wykonanie i dostawę do Urzędu do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych emblematów medali Pro Patria i Pro Memoria ze wstążkami oraz etui
    Zamawiający: Urząd do Spraw Kombatantów i Osób Represjonowanych, Warszawa
  24. Wybicie gizyckiego dukata okolicznościowego z okazji 400 lecia miasta w ramach projektu - Giżycko 2011-2013 - budowa marki, promocja lokalnej gospodarki poprzez oganizację oraz udział w ponadlokalnych i regionalnych wydarzeniach
    Zamawiający: Gmina Miejska Giżycko, Giżycko
  25. Zamówienie uzupełniające do zamówienia podstawowego nr NDZP/122/PN/74/08 na serwisowanie urządzeń w Strefie Płatnego Parkowania Niestrzeżonego w Warszawie, polegające na serwisowaniu 1233 szt. parkomatów MERA Błonie typ X3.
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa - Zarząd Dróg Miejskich, Warszawa
  26. Dostawa biletów komunikacji miejskiej we Wrocławiu w okresie 12 miesięcy dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa im. prof. dr. hab. Tadeusza Dorobisza we Wrocławiu, Wrocław
  27. DOSTAWA W FORMIE LEASINGU FINANSOWEGO 5 (PIĘCIU) ELEKTRYCZNYCH ZESPOŁÓW TRAKCYJNYCH DLA KOLEI ŚLĄSKICH SP. Z O.O. KS/ZP/6/2011
    Zamawiający: Koleje Śląskie Sp. z o.o., Katowice
  28. Usługa doładowywania Wrocławskiej Karty Miejskiej URBANCARD
    Zamawiający: Gmina Wrocław, w imieniu której działa Zarząd Dróg i Utrzymania Miasta, Wrocław
  29. AM/AZ/WR- 59/11 sukcesywna dostawa jednorazowych biletów komunikacji miejskiej na cele służbowe dla pracowników Akademii Medycznej im. Piastów Śląskich, do Kancelarii Ogólnej przy ul. Wybrzeże L. Pasteura 1 we Wrocławiu, z co miesięcznymi dostawami do dnia 31 grudnia 2013 roku.
    Zamawiający: Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich, Wrocław
  30. Dostawa odznaczeń resortowych
    Zamawiający: Komenda Główna Policji, Warszawa
  31. Zamówienie uzupełniające w zakresie branży konstrukcyjnej do zamówienia podstawowego pn. Remont kładki dla pieszych Żegrze I nad ul. Żegrze w Poznaniu
    Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu, Poznań
  32. Sukcesywna dostawa odznak orderów, odznaczeń oraz miniatur orderów dla Kancelarii Prezydenta RP
    Zamawiający: Kancelaria Prezydenta RP, Warszawa
  33. System sprzedaży biletów rocznych do ZOO Wrocław
    Zamawiający: ZOO Wrocław Sp. z o. o., Wrocław
  34. Remont kładki dla pieszych Żegrze I nad ul. Żegrze w Poznaniu
    Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu, Poznań
  35. sukcesywna dostawa odznak wraz z okuciami nowych odznaczeń wojskowych o charakterze pamiątkowym Gwiazd dla Kancelarii Prezydenta RP
    Zamawiający: Kancelaria Prezydenta RP, Warszawa
  36. Wykonanie żetonów monetarnych - Dukat lokalny (4 Przetaki - Cietrzew) wraz z opracowaniem projektu linearnego oraz projektu w technologii 3D monetarnego żetonu
    Zamawiający: Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Biłgoraj
  37. Zamówienie uzupełniające w zakresie: branży drogowej, wodno-kanalizacyjnej, kanalizacji deszczowej oraz drogowej sygnalizacji świetlnej, do zamówienia podstawowego pn. Przebudowa ul. Winogrady na odcinku od ul. Armii Poznań do ul. Szelągowskiej w Poznaniu
    Zamawiający: Zarząd Dróg Miejskich w Poznaniu, Poznań
  38. Wykonanie orderów dla Kancelarii Prezydenta RP
    Zamawiający: Kancelaria Prezydenta RP, Warszawa
  39. Wykonanie żetonów monetarnych - Marka Tatrzańska dla Tatrzańskiej Agencji Rozwoju Promocji i Kultury.
    Zamawiający: Tatrzańska Agencja Rozwoju Promocji i Kultury, Zakopane
  40. Dukat Lokalny - FLOREN TARNOGÓRSKI
    Zamawiający: Powiatowy Zakład Budżetowy, Tarnowskie Góry
  41. Wykonanie wyrobu artystycznego - żetonów monetarnych Dukat lokalny (Denar Kaliski) wraz z opracowaniem projektu monetarnego żetonu
    Zamawiający: Ośrodek Sportu, Rehabilitacji i Rekreacji w Kaliszu, Kalisz
  42. Wykonanie żetonów monetarnych - Dukat lokalny (Dukat Zambrowski) wraz z opracowaniem projektu linearnego oraz projektu w technologii 3D monetarnego żetonu.
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Zambrowskiego, Zambrów
  43. wykonanie medali Zasłużony Kulturze Gloria Artis
    Zamawiający: Ministerstwo Kultury i Dzidzictwa Narodowego, Warszawa
  44. Zespół usług związanych z wprowadzeniem na Warszawską Kartę Miejską kwot umożliwiających wnoszenie opłat za parkowanie w SPPN
    Zamawiający: Miasto Stołeczne Warszawa - Zarząd Dróg Miejskich, Warszawa

Inne osoby dla Jakubas (70 osób):