Kogo reprezentuje osoba

Jakubowski Andrzej

w KRS

Andrzej Jakubowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Jakubowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 50 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Amoudtu Frederic Bernard, Bauc Jarosław, Bednarek Monika, Bellafiore Jean-marie Noel, Blaschke Dorota Janina, Borkowska Bogumiła Jadwiga, Branche Emmanuel Denis, Brudło Monika Agnieszka, Bujak Jan Mariola, Buresi Jean-marc, Bżykot Tomasz Stanisław, Claes Werner, Clijsters Jos, Deguel Jean Luc, Deullin Jean, Domaradzki Ireneusz, Dor Paul, Dresler Zbigniew, Dubas Dariusz Andrzej, Fohl Camille Nicolas, Gaubicher Jerome Jean, Klima Michał Hubert, Kloska Grzegorz Wiesław, Kowalski Tomasz, Krauze Marcin, Kruk Tomasz, Kuźmierz Tomasz, Lechien Thierry Guy, Lichosik Jacek Robert, Machenil Lars Antoon, Mandla Joanna, Matoga Teresa Joanna, Małodobry Maciej Andrzej, Mężydło Mariusz Ryszard, Mikulski Marek, Nepelski Leszek Jan, Nowacki Marcin Romuald, Obłękowski Jacek Władysław, Opyrchał Jolanta Dorota, Oracz Marta Krystyna, Paklons Alexander Leon, Pałka Wojciech Piotr, Pelczarski Jaromir, Peter Ullmann, Pietrow Dorota Jadwiga, Pietryka Paweł, Potocki Antoni Przemysław, Rodes Jean-philippe Stephane, Rżysko Andrzej Sławomir, Saintrond Roland, Sapała Bernard Paweł, Selles Mark Alexander, Ślusarz Jacek Krzysztof, Sot Jarosław, Słowik Dorota Krystyna, Thebault Michel Denis, Van Hellemont Philippe, Wąsowski Sławomir Stanisław, Wojnar Grzegorz Kazimierz, Wojtyna Andrzej, Woźniak Robert Waldemar, Woźniak Zdzisława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zembowicz Michał Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieszki Mirosław Augustyn, Bole Mark Franklin, Bukowski Dieter, Clout Richard John, Cywoniuk Elżbieta, Eichhorn Christopher Charles, Farrell Scott Laufer, Findlay Chritopher, Florczak Krzysztof Jan, Furminger Jonathan, Hermes Dirk Johannes, Hyba Christian, Irps Ilvina, Jones John Robert, Koziński Jerzy, Kozłowski Michał Witold, Kuźmiński Stefan, Livingood Frederick George, Menge Veiko, Menge Veiko Carsten, Muchowicz Paweł Piotr, Niedziolek Richard Christopher, Paulat Erhard, Prous Torrelles Jose Maria, Ribeiro Carlos Eduardo, Skotkowski Hubert Stanisław, Sutherland Mark Justin, Waterschoot Marcel Alfons, Wyatt Ingram Stuart

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szturmowicz Małgorzata Magdalena
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babicki Wojciech, Bannister Michael, Bednarek Krzysztof, Bridgman Steven Mark, Coffey John, Jaszczur Beata Anna, Jepson Peter, Neitzsch Olaf, Wachowski Wojciech, Wilson Peter

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Todd Murphy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bieszki Mirosław Augustyn, Brownrigg Nicholas, Clayton Leonard Frances, Flanagan David, Hobson Gary, Karpowicz Konrad, Kizielewicz Jakub, Kobyliński Jerzy Tadeusz, Merson Geoff, Phillips Peter, Waluszewski Grzegorz Antonii

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukawski Wojciech
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babicki Wojciech, Bannister Michael, Bednarek Krzysztof, Bowles David, Coffey John, Dąbrowski Mirosław, Jaszczur Beata Anna, Jepson Peter, Miles Keith William, Wachowski Wojciech, Wilson Peter

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Todd Murphy

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alior Leasing Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000554171
  2. Atrium-development Sp. Z O.O., Nowa Wola − KRS 0000275360
  3. Bahlsen Polska Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000372158
  4. Bank Bgż Bnp Paribas S.A., Warszawa − KRS 0000011571
  5. Bąkowo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000123873
  6. Bik Brokers Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000469859
  7. Bik Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000469858
  8. Bnp Paribas Group Service Center S.A., Warszawa − KRS 0000022784
  9. Bnp Paribas Leasing Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000098813
  10. Card 2000 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000090400
  11. Centrala Palet Sp. Z O.O., Feliksów − KRS 0000532723
  12. Centrum Jeździectwa Bąkowo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000230223
  13. Centrum Wspierania Projektów Europejskich S.A., Wrocław − KRS 0000311116
  14. Cross Finance Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000103193
  15. Cross Loan Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000492470
  16. Dom Finansowy Qs S.A., Gdańsk − KRS 0000566024
  17. Employ House S.A., Warszawa − KRS 0000521032
  18. Eques Investment Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Gdańsk − KRS 0000251346
  19. Estate Sp. Z O.O. Villa Marmurowa Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000297519
  20. Fce Bank S.A. Oddział W Polsce, Warszawa − KRS 0000618173
  21. Fundacja Bnp Paribas, Warszawa − KRS 0000270411
  22. Fundacja Hospicyjna, Gdańsk − KRS 0000201002
  23. Fundacja Radio Plus, Warszawa − KRS 0000327827
  24. Fundacja Słoneczna Akademia, Warszawa − KRS 0000398589
  25. Fundacja Theatrum Gedanense, Gdańsk − KRS 0000043177
  26. Fundacja Towarzystwo Ekonomiczno-społeczne, Warszawa − KRS 0000095870
  27. Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych, Warszawa − KRS 0000026831
  28. Fundusz Pożyczkowy Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000647681
  29. Futura Leasing S.A., Gdańsk − KRS 0000069348
  30. Getin Holding S.A., Wrocław − KRS 0000004335
  31. Getin International S.A., Wrocław − KRS 0000075941
  32. Ggk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000689677
  33. Gj Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000084553
  34. Instytut Studiów Strategicznych, Kraków − KRS 0000092999
  35. Inter-truck Sp. Z O.O., Ozorków − KRS 0000708877
  36. Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000475976
  37. Investments Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000311452
  38. Leopolis For Future, Gdańsk − KRS 0000518875
  39. M.w. Trade S.A., Wrocław − KRS 0000286915
  40. Masterlease Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000362287
  41. Masterrent24 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000247010
  42. Mckinsey Emea Shared Services Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000355653
  43. Miasto Aniołów - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000246679
  44. Miller, Canfield, W.babicki, A.chełchowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000170078
  45. Musica Beata Fundacja Im. Beaty Gabor, Warszawa − KRS 0000527407
  46. Open Business Consulting Group, Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292716
  47. Picris Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000602314
  48. Polska Fundacja Chirurgii Rekonstrukcyjnej, Plastycznej, Badania i Leczenia Oparzeń Ars Med, Sopot − KRS 0000045239
  49. Polski Standard Płatności Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000493783
  50. Polskie Stowarzyszenie Prawników Przedsiębiorstw, Warszawa − KRS 0000345142

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4 Concept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000617205
  2. Ad Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000128646
  3. Aig Bank Polska S.A., Wrocław − KRS 0000065461
  4. Alcadis Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000395195
  5. Alfa Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000054031
  6. Alfa Investments Holding Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000480358
  7. Alta S.A., Warszawa − KRS 0000149976
  8. Ata Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000176260
  9. Atm Next S.A., Warszawa − KRS 0000608661
  10. Beta Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000168275
  11. Bik Brokers Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000121934
  12. Bik Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043082
  13. Bik Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220134
  14. Biuro Informacji Kredytowej S.A., Warszawa − KRS 0000110015
  15. Bnp Paribas Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000006421
  16. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  17. Bps Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000368784
  18. Carrefour Property Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020943
  19. Centrum Obsługi Wierzytelności Cross Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000140309
  20. Centrum Relacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331072
  21. Cj International Ltd. Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000051197
  22. Classic Fm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000103546
  23. Conor Capital Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459334
  24. Cp Proper Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233340
  25. Cracow Business Services Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000162604
  26. Dnb Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000022156
  27. Dominet Bank S.A., Lubin − KRS 0000033013
  28. Dominet S.A., Warszawa − KRS 0000070120
  29. Egm Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000121607
  30. Eskimos S.A., Konstancin-jeziorna − KRS 0000285266
  31. Euromedia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056220
  32. Eurozet Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313524
  33. Eurozet Radio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042292
  34. Eurozet Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000014207
  35. Fce Bank Polska S.A., Warszawa − KRS 0000046004
  36. Fce Credit Polska S.A., Warszawa − KRS 0000079486
  37. Fm Radio Jazz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000098866
  38. Fundacja Barbary Bieleckiej Musica Mundi, Warszawa − KRS 0000142349
  39. Fundacja Biblioteki Uniwersytetu Ekonomicznego W Krakowie, Kraków − KRS 0000094067
  40. Fundacja Edukacja, Bydgoszcz − KRS 0000507658
  41. Fundacja Liberałów, Gdańsk − KRS 0000069806
  42. Fundacja Radia Zet, Warszawa − KRS 0000127204
  43. Fundacja Radio Plus Centrum, Warszawa − KRS 0000313909
  44. Fundacja Xx Czartoryskich, Kraków − KRS 0000082194
  45. Gdański Klub Biznesu, Gdańsk − KRS 0000139723
  46. Getin Investment Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000387617
  47. Grupa Azoty S.A., Tarnów − KRS 0000075450
  48. Hawe S.A., Warszawa − KRS 0000121430
  49. Idea Bank S.A., Warszawa − KRS 0000026052
  50. Ims S.A., Warszawa − KRS 0000278240


Inne osoby dla Jakubowski Andrzej (72 osoby):