Kogo reprezentuje osoba

Janicki Piotr

w KRS

Piotr Janicki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Nazwisko:Janicki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1974 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Augustów (Podlaskie), Białystok (Podlaskie), Bielsk Podlaski (Podlaskie), Bogdanka (Lubelskie), Świerże Górne (Mazowieckie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernaciak Waldemar Włodzimierz, Gawroński Grzegorz Ludwik, Gepfert Dalida Helena, Jabłoniec Andrzej Julian, Jankowski Szymon Lech, Kaczmarek Magdalena, Karlikowski Sławomir Sylwester, Kowalik Mirosław Grzegorz, Krasadomski Przemysław, Krysta Bartosz Adam, Matan Krzysztof Wojciech, Misterek Stanisław Tomasz, Orlof Paweł Władysław, Piątek Urszula Janina, Piosik Wiesław, Stęchły Jakub Tomasz, Stopa Zbigniew, Szlaga Krzysztof Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Krzysztof Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrusiewicz Piotr, Bak Jorge Esteban, Chmielak Robert, Górniak Maksymilian, Jabłoński Ireneusz, Jankiewicz Sławomir Artur, Kalisty Dorota, Lew Marcin Stanisław, Mager Jerzy Paweł, Malinowski Marek, Munoz Francisco, Olchowik Eugeniusz, Płomiński Waldemar, Rachfalski Zygmunt, Rivals Alberto Martin, Roucaute Jacques, Sadowski Krzysztof, Schneider Wolfgang, Schroeder Andrzej Paweł, Sielachowska Anna, Szutkiewicz Dorota Katarzyna, Słowiński Zbigniew, Tabiś Wojciech Marek, Walesieniuk Alicja, Wewiór Maciej, Zaleski Przemysław Adam, Zborowski Krzysztof Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Thabussot Laurent
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrusiewicz Piotr, Górniak Maksymilian, Gramatyka Michał Sebastian, Jabłoński Ireneusz, Jaciubek Michał Dominik, Jankiewicz Sławomir Artur, Kinelski Grzegorz Damian, Koczorowski Piotr, Krupa Ewa Małgorzata, Lew Marcin Stanisław, Mager Jerzy Paweł, Mierzejewski Grzegorz Andrzej, Orlof Paweł Władysław, Piotrowski Maciej, Prażyński Michał Grzegorz, Rachfalski Zygmunt, Sadowski Krzysztof, Schroeder Andrzej Paweł, Staniewski Grzegorz, Stolarski Zenon, Teszner Dominik Borys, Wodzyński Waldemar Stanisław, Zaleski Przemysław, Zamasz Krzysztof Michał, Zborowski Krzysztof Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszewskatrzeciakowska Anna Romana
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrusiewicz Piotr, Bieniek Koronkiewicz Elżbieta, Darski Rafał, Dygus Anna, Gaik Dariusz, Gaiński Bartłomiej, Hołownia Wojciech, Koczorowski Piotr, Mager Jerzy Paweł, Orlof Paweł Władysław, Piosik Wiesław, Poniatowicz Jarosław, Roszkowski Sebastian, Stefanowicz Michał Witold, Wysocki Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łupiński Henryk
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bak Jorge Esteban, Gałązka Jerzy Dariusz, Mikulski Marek, Schroeder Andrzej Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skiepko Tamara
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszkiewicz Piotr, Burzyńska Helena, Burzyński Jan, Jurczuk Jerzy Adam, Kaczko Mirosław, Kiryluk Irena, Kuna Aleksander, Malinowski Adam, Michalczuk Barbara, Michalczuk Jan, Michalczuk Orest, Myszko Wiaczesław, Schroeder Andrzej Paweł, Żebrowski Krzysztof Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żubrycki Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrusiewicz Piotr, Chmura Krzysztof Karim, Gramatyka Michał Sebastian, Jaciubek Michał Dominik, Kinelski Grzegorz Damian, Lew Marcin Stanisław, Mager Jerzy Paweł, Mierzejewski Grzegorz Andrzej, Orlof Paweł Władysław, Piotrowski Maciej, Prażyński Michał Grzegorz, Sadowski Krzysztof, Staniewski Grzegorz, Stolarski Zenon, Wodzyński Waldemar, Zaleski Przemysław, Zdulski Arkadiusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasiewicz Marcin Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  2. Agro Koplany Sp. Z O.O., Koplany Kolonia − KRS 0000176951
  3. Ahb 1 Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000593775
  4. Ahb 1 Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bielsk Podlaski − KRS 0000632665
  5. Ahb 2 Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000593770
  6. Arhelan Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000448762
  7. Arhelan Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bielsk Podlaski − KRS 0000658443
  8. Balux Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000011500
  9. Bioeko Nord Sp. Z O.O., Czuprynowo − KRS 0000390972
  10. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  11. Can Do Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000598262
  12. Centrum Przedsiębiorczości Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000110619
  13. Cofen Holding Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000431066
  14. Cofen Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000332430
  15. Comp Soft Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000038165
  16. Debitum Sp. Z O.O., Szepietowo − KRS 0000788444
  17. Diamond Module Sp. Z O.O., Radomsko − KRS 0000646344
  18. Dolnośląska Spółka Gazownictwa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000142433
  19. Ec Eko Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000399377
  20. Eko Energia Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000234979
  21. Eko Kotły Sp. Z O.O., Szepietowo − KRS 0000443353
  22. Ekspert Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000192510
  23. Elektrobudowa S.A., Katowice − KRS 0000074725
  24. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  25. Elektrownia Wiatrowa Turów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373099
  26. Elq S.A., Wrocław − KRS 0000368054
  27. Enea Centrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000477231
  28. Enea Ciepło Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000121456
  29. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  30. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  31. Enea Wytwarzanie Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000536267
  32. Energo Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000273368
  33. Energy Partners Ag Spółka Z Ograniczoną 0odpowiedzialnością, Mielec − KRS 0000643828
  34. Enervigo Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000060173
  35. Forum Polskiego Handlu, Warszawa − KRS 0000601380
  36. Fundacja 4e, Bytom − KRS 0000684217
  37. Fundacja Arhelan - Społecznie Odpowiedzialni, Bielsk Podlaski − KRS 0000450586
  38. Fundacja Enea, Poznań − KRS 0000505487
  39. Fundacja Lekarskie Żagle, Radom − KRS 0000154725
  40. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Politechniki Poznańskiej, Poznań − KRS 0000019451
  41. Fundacja Solidarni Górnicy, Bogdanka − KRS 0000491946
  42. Fundacja Społeczności Liceum Batorego, Warszawa − KRS 0000673179
  43. Horizons Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000624600
  44. Ibc Se Pl 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000782609
  45. Ibc Se Złotów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000783488
  46. Inkubator Biogospodarki Nowa Ziemia Obiecana Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000782074
  47. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  48. Jj Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000663548
  49. Kancelaria Prawna Dr K. Żmuda-matan i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000687597
  50. Krex Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000118550

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  2. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  3. Arx Poland Sp. Z O.O., Wiry − KRS 0000384870
  4. Augustowski Klub Golfa, Augustów − KRS 0000188808
  5. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  6. Bank Przemysłowy S.A., Łódź − KRS 0000004106
  7. Bfl Nieruchomości Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000284647
  8. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  9. Białowieskie Wody Sp. Z O.O., Oleksze − KRS 0000013815
  10. Bik Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043082
  11. Biogazownia 1 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000354868
  12. Biowatt S.A., Poznań − KRS 0000352252
  13. Bispool Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097925
  14. Bz Wbk Lease S.A., Poznań − KRS 0000072890
  15. C.hartwig - Targi Sp. Z O.O., Siedlce − KRS 0000156806
  16. Centrum Im. Adama Smitha - Pierwszy Niezależny Instytut W Polsce, Warszawa − KRS 0000254595
  17. Chem-protect Sp. Z O.O., Węgrzce − KRS 0000650478
  18. Cherry Car Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000674127
  19. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  20. Cofen Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000679403
  21. Cre Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618581
  22. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  23. Cynkomet Sp. Z O.O., Czarna Białostocka − KRS 0000162405
  24. Delta Power Rent Sp. Z O.O., Września − KRS 0000223485
  25. Ec-energetyka Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mielec − KRS 0000262795
  26. Ecebe Sp. Z O.O., Augustów − KRS 0000205629
  27. Ecm S.A., Warszawa − KRS 0000300212
  28. Eficom-sinersio S.A., Warszawa − KRS 0000280815
  29. Eko-en Koźmin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334647
  30. Ekotrans Bogdanka Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000460606
  31. Elbest Sp. Z O.O., Bełchatów − KRS 0000022197
  32. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  33. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  34. Elektrociepłownia Gorlice Sp. Z O.O., Gorlice − KRS 0000035405
  35. Elektrociepłownia Mielec Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000018849
  36. Elektrociepłownia Tychy S.A., Tychy − KRS 0000071274
  37. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  38. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392105
  39. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000393178
  40. Elektrownia Wiatrowa Baltica - 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392905
  41. Elektrownie Wodne Sp. Z O.O., Samociążek − KRS 0000109942
  42. Enea Centrum S.A., Poznań − KRS 0000025774
  43. Enea Oświetlenie Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067552
  44. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  45. Enea Trading Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000371086
  46. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  47. Energetyczne Centrum S.A., Warszawa − KRS 0000353502
  48. Energetyka Boruta Sp. Z O.O., Zgierz − KRS 0000003963
  49. Energetyka Dwory Sp. Z O.O., Oświęcim − KRS 0000024445
  50. Energetyka Poznańska - Zakład Oświetlenia Drogowego Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000015675

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Zaprojektowanie i budowa trzech budynków biurowych - kancelarii leśnictw.
    Zamawiający: Nadleśnictwo Jabłonna, Jabłonna
    Zamówienie zostało podzielone na trzy części: 1. Zadanie częściowe nr 1: Zaprojektowanie i budowa budynku biurowego – kancelarii Leśnictwa Poniatów. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Etap I – zaprojektowanie budowy kancelarii wraz z zagospodarowaniem terenu w oparciu o opis przedmiotu zamówienia i Program funkcjonalno - użytkowy (PFU), uzyskanie pozwolenia na budowę, 2) Etap II – wybudowanie kancelarii wraz z zagospodarowaniem terenu, 3) Etap III – uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Lokalizacja: działka nr ew. 428/5 w miejscowości Komornica, gm. Wieliszew(Leśnictwo Poniatów). 2. Zadanie częściowe nr 2: Zaprojektowanie i budowa budynku biurowego – kancelarii Leśnictwa Kąty Węgierskie. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Etap I – zaprojektowanie budowy kancelarii wraz z zagospodarowaniem terenu w oparciu o opis przedmiotu zamówienia i PFU, uzyskanie pozwolenia na budowę, 2) Etap II – wybudowanie kancelarii wraz z zagospodarowaniem terenu, 3) Etap III – uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Lokalizacja: działka nr ew. 597/1 w miejscowości Kąty Węgierskie, gm. Nieporęt (Leśnictwo Kąty Węgierskie). 3. Zadanie częściowe nr 3: Zaprojektowanie i budowa budynku biurowego – kancelarii Leśnictwa Stoczek. Przedmiotem zamówienia jest: 1) Etap I – zaprojektowanie budowy kancelarii wraz z zagospodarowaniem terenu w oparciu o opis przedmiotu zamówienia i PFU, uzyskanie pozwolenia na budowę, 2) Etap II – wybudowanie kancelarii wraz z zagospodarowaniem terenu, 3) Etap III – uzyskanie pozwolenia na użytkowanie. Lokalizacja: działka nr ew. 1303 w miejscowości Stoczek Łukowski, gm. Stoczek Łukowski (Leśnictwo Stoczek).
  2. Dostarczanie energii cieplnej do nieruchomości Urzędu Miejskiego przy ul. I Armii W.P. 2/2 w Białymstoku
    Zamawiający: Miasto Białystok, Białystok
    Dostarczanie energii cieplnej do nieruchomości Urzędu Miejskiego przy ul. I Armii W.P. 2/2 w Białymstoku

Inne osoby dla Janicki Piotr (45 osób):