Kogo reprezentuje osoba

Janik Adam Grzegorz

w KRS

Adam Grzegorz Janik

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Adam
Drugie imię:Grzegorz
Nazwisko:Janik
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Głowno (Łódzkie), Siemianowice Śląskie (Śląskie), Zabrze (Śląskie)
Przetargi:50 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pruski Adam, Siuśta Zbigniew, Łuczak Zdzisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pruski Adam, Siuśta Zbigniew, Łuczak Zdzisław

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarczyk Przemysław Damian, Burzawa Jarosław Tadeusz, Cegiełkowski Edward, Ćwikowski Damazy Henryk, Dawidczyk Katarzyna, Jędrych Jędrzej, Jeżewska Aleksandra Kalina, Kempa Joachim, Komołowski Longin, Krasnodębski Jerzy, Kurczek Tomasz Wojciech, Matczak Radosław Marcin, Minkowski Piotr Władysław, Panek Jan, Patoła Wojciech, Pawlik Krzysztof, Sisulak Herba Jolanta Maria, Siuśta Zbigniew, Skałecki Andrzej Rafał, Skowerski Mirosław, Sozański Karol Piotr, Wieczorek Janusz, Wypych Piotr Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łapiński Janusz Henryk
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszak Włodzimierz, Blida Barbara, Brzeski Andrzej, Budniok Eugeniusz, Capiga Andrzej, Cichoń Romuald, Cichoń Romuald, Cierniak Zbigniew, Domin Jarosław, Donocik Tadeusz, Dudzik Bohuslav, Dulski Józef, Farmas Zdzisław, Gromadzki Marian, Gudra Piotr, Herman Grzegorz, Herman Małgorzata, Kołodziejski Adam, Krzyśków Marek, Kurnicki Piotr, Kutscha Ingeborga, Kwolek Tomas, Laskiewicz Wiesław, Mańka Szulik Małgorzata, Ogryzek Stanisław, Orłowski Mariusz, Pawlik Wiktor, Pietrzak Zenon, Piwowarski Włodzimierz, Pucek Zbigniew, Religa Grzegorz, Religa Zbigniew, Sarna Jan Stanisław, Skotnicka Cecylia, Śleziak Olga Janina, Stęszewski Grzegorz, Szcześniak Mieczysław, Szupina Jan, Thil Hubert, Torzewski Marek, Turek Marian, Wajda Wojciech, Wieczorek Jacek, Wójcik Janusz Czesław, Woźniak Janusz, Woźniewska Elżbieta, Zagórowski Jarosław, Zembala Marian, Łyczba Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wodarski Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burdela Stefan, Czerwonka Bogusław, Kirkowski Janusz, Kozieł Mariusz, Kuczek Jan Antoni, Kurzawa Jerzy, Michna Klaudiusz, Myrta Robert, Richter Eugeniusz, Skrzypiec Stanisław Jan, Stalecki Zbigniew Andrzej, Stasz Adam Krystian, Strokosz Henryk, Szwarcer Stefan, Termin Karol, Vogtman Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziaja Piotr
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszek Czesław, Burzawa Jarosław Tadeusz, Dominiak Cezary, Fersztorowski Maciej, Gasiński Tomasz, Głębowski Władysław Andrzej, Jędruch Józef, Kiełbasiński Józef, Krzywoszyński Marcin, Maźnio Monika, Myszogląd Zygmunt, Nowicki Solidariusz, Oberpriller Artur, Patoła Wojciech, Piętak Mariusz, Poradka Rafał, Przybyła Maciej, Seredyn Wojewódzka Violetta, Siuśta Zbigniew, Skałecki Andrzej, Tacik Henryk, Utracki Rafał, Wojcieszczuk Jan, Zębala Anna, Zubko Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbański Bogusław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartosz Joanna, Dobrzyńska Anna Dorota, Dudys Jacek, Fryc Wanda, Gołasiewicz Mariusz, Jankowska Patrycja, Kurczek Tomasz Wojciech, Lison Jan, Rother Joanna, Rutkowski Piotr Stefan, Skowerski Mirosław Maciej, Stepnowska Elżbieta Małgorzata, Szukalski Bogdan Jerzy, Zaborowski Zbyszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuszcz Włodek Joanna Marzena

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adaco Insurance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000880204
  2. Adventica Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000213324
  3. Agencja Naukowo-techniczna Symico Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000135192
  4. Akademia Piłki Nożnej Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie − KRS 0000501366
  5. Aliant Sp. Z O.O., Goczałkowice Zdrój − KRS 0000162660
  6. Alter Medica J.p.m. Szupina Sp. J., Żywiec − KRS 0000626898
  7. Aviation Technik Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000635596
  8. Bank Spółdzielczy W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000044344
  9. Barański, Gasiński i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka Spółka Partnerska, Łódź − KRS 0000448918
  10. Barmet-wafapomp Sp. Z O.O., Bartoszyce − KRS 0000013523
  11. Bb Spv1 Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000876640
  12. Biuro Centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000087037
  13. Biznes Butik Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000782049
  14. Biznes Butik Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łódź − KRS 0000786195
  15. Caspol - Trading Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000333582
  16. Caspol Forwarding Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000078550
  17. Centrum Szkoleniowo-doradcze Dr Kurnicki Spółka Komandytowa, Zabrze − KRS 0000150177
  18. Centrum Ubezpieczeń Strategia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000596778
  19. Cesko Biuro Rachunkowo Podatkowe Skotnicka Sp. J., Zabrze − KRS 0000655229
  20. Crassus Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000526712
  21. Crk Group Sp. Z O.O., Gostyń − KRS 0000713006
  22. Dolnośląskie Centrum Chorób Serca Im. Prof. Zbigniewa Religi - Medinet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000068832
  23. Dom Współpracy Polsko-niemieckiej, Gliwice − KRS 0000001456
  24. Eko-5 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000468888
  25. Ekoenergetyka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000286057
  26. Ekonomista Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000039763
  27. Elmalgal Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mikołów − KRS 0000049421
  28. Ente Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000179951
  29. Era Capital Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000801052
  30. F.r.k. Intra-cordis Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000074521
  31. Fabryka Drutu Gliwice Handel Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000024147
  32. Fabryka Drutu Gliwice S.A., Gliwice − KRS 0000509885
  33. Fabryka Samochodów Osobowych S.A., Warszawa − KRS 0000006822
  34. Fonon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000568571
  35. Fundacja Betlehem Dom Chleba, Zabrze − KRS 0000061302
  36. Fundacja Bezpieczne Górnictwo Im. Prof. Wacława Cybulskiego, Katowice − KRS 0000102887
  37. Fundacja Forum Rozwoju Akcjonariatu Pracowniczego, Warszawa − KRS 0000650564
  38. Fundacja Imienia Hugo Kołłątaja, Katowice − KRS 0000231165
  39. Fundacja Kropla Życia Im. Agaty Mróz-olszewskiej, Mysłowice − KRS 0000356025
  40. Fundacja Kultury W Wojsku Artwoj, Warszawa − KRS 0000065256
  41. Fundacja Medicina Pro Humana, Katowice − KRS 0000404202
  42. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Aktywator, Katowice − KRS 0000369157
  43. Fundacja Na Rzecz Wspierania i Rozwoju Czytelnictwa Zakładka, Tychy − KRS 0000721383
  44. Fundacja Ochrony Głuszca, Warszawa − KRS 0000303057
  45. Fundacja Onkologii Doświadczalnej i Klinicznej, Warszawa − KRS 0000263215
  46. Fundacja Patriotyczna Silesia Superior, Chorzów − KRS 0000487527
  47. Fundacja Przy Szpitalu Pod Wezwaniem Św. Józefa, Warszawa − KRS 0000117432
  48. Fundacja Pzu, Warszawa − KRS 0000053778
  49. Fundacja Rodziny Wajdów, Gliwice − KRS 0000807633
  50. Fundacja i W, Warszawa − KRS 0000195717

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 73-group Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000442096
  2. Abpol Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000415041
  3. Akademickie Centrum Medyczne Śląskiej Akademii Medycznej S.A., Katowice − KRS 0000114046
  4. All In! Games S.A., Kraków − KRS 0000377322
  5. Antywirus Sp. Z O.O., Blizne Łaszczyńskiego − KRS 0000254983
  6. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  7. Ardagh Glass Gostyń S.A., Gostyń − KRS 0000064606
  8. Autosan Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000199916
  9. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  10. Bałtyckie Centrum Chorób Serca Medinet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000512071
  11. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  12. Bb Active Invest Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000642540
  13. Bcube Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000041390
  14. Błękitna Laguna Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000140452
  15. Bodim Sp. Z O.O. Układowej, Tychy − KRS 0000154214
  16. Business Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000392915
  17. Carbon Hightech Design Group S.A., Warszawa − KRS 0000378129
  18. Carbotrans Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000042368
  19. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  20. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  21. Centrum Kardiologii Sp. Z O.O., Józefów − KRS 0000213155
  22. Centrum Medyczne Gabos Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000243937
  23. Centrum Naukowo-produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej Radwar S.A., Warszawa − KRS 0000058864
  24. Centrum Pali Sp. Z O.O., Kutno − KRS 0000025178
  25. Centrum Rozwoju Pomp Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000085333
  26. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  27. Chempro Sp. J. Fersztorowski i Wspólnicy, Mysłowice − KRS 0000263998
  28. Cleanamp;carbon Energy S.A., Warszawa − KRS 0000079667
  29. Collect Consulting S.A., Katowice − KRS 0000384781
  30. Columbus Energy S.A., Kraków − KRS 0000373608
  31. Daesung-zem Polska Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000097137
  32. Darex S.A., Rzeszów − KRS 0000142170
  33. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814
  34. Db Cargo Spedkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000001502
  35. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  36. Db Schenker Rail Coaltran Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000135484
  37. Db Schenker Rail Rybnik S.A., Rybnik − KRS 0000065841
  38. Db Schenker Rail Tabor S.A., Rybnik − KRS 0000145915
  39. Db Schenker Rail Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000270770
  40. Deweloper Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000170493
  41. Dimex Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000072109
  42. Domy Towarowe - Inwestycje Spółki Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000102720
  43. Domy Towarowe Centrum S.A., Warszawa − KRS 0000026068
  44. Doradztwo Gospodarcze i Zastosowania Informatyki Consorg Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000086852
  45. East European Investment Co. Ltd. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000002548
  46. Eco Grant Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000345120
  47. Ecoenergia Polska Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000276390
  48. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  49. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  50. Energo-eko-produkt Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000022743

Powiązane przetargi (50 szt.):
  1. Usługi serwisowe dla czołgów PT-91 oraz ciągnika pancernego WZT-3M na terenie PKW Łotwa.
    Zamawiający: Dowództwo 1 Brygady Logistycznej, Bydgoszcz
    Świadczenie usług serwisowych poza granicami RP w ramach PKW Łotwa w zakresie
    pomocy załogom PT-91 oraz WZT-3.
  2. Dostawa urządzeń i narzędzi specjalnych do obsługi i naprawy podwozia KTO ROSOMAK
    Zamawiający: 4 Regionalna Baza Logistyczna, Wrocław
    Dostawa urządzeń i narzędzi specjalnych do obsługi i naprawy podwozia KTO ROSOMAK wg zestawienia asortymentowo-ilościowego zawartego w formularzu ofertowym zgodnie z Załącznikiem nr 1 do SIWZ
  3. Dostawa narzędzi i przyrządów do naprawy podwozia KTO ROSOMAK
    Zamawiający: 3 Regionalna Baza Logistyczna, Kraków
    Przedmiotem zamówienia była dostawa narzędzi i przyrządów do naprawy podwozia KTO ROSOMAK z podziałem na 2 zadania: Zadanie 1 - Narzędzia - 11 pozycji asortymentowych Zadanie 2 - Przyrządy - 6 pozycji asortymentowych.
  4. Zabezpieczenia usług serwisowych ćwiczeń w państwach nadbałtyckich realizowanych przez 17 BZ
    Zamawiający: 45 Wojskowy Oddział Gospodarczy, Wędrzyn
    1. Wykonawca zobowiązuje się do użyczenia kontenerowego warsztatu serwisowego typu KWS-WZM-001 (dalej zwany KWS) oraz świadczenia usług serwisowych poza granicami RP w ramach udziału SZ RP w szkoleniu na terenie państw: Łotwa, Litwa, Estonia w zakresie: 1.1 Udostępniania KWS załogom pojazdów do wykonywania obsługiwań pojazdów. 1.2. Pomocy załogom KTO Rosomak w pracach związanych z obsługiwaniami KTO ROSOMAK wynikającymi z Tabeli Rozplanowania Działań Obsługowych. 1.3 Napraw KTO ROSOMAK w zakresie objętym gwarancją zgodnie z Książką Gwarancyjną danego pojazdu. 1.4 Napraw KTO ROSOMAK w zakresie nie objętym gwarancją. 2. Powyższe usługi będą realizowane przez: - jednego mechanika podwozia; - jednego mechanika systemu wieżowego. zwanych dalej serwisantami. 2.1. Strony dopuszczają aneksowanie niniejszej umowy w zakresie ilości serwisantów. 2.2. Strony dopuszczają wymianę serwisantów w czasie trwania umowy (koszty przejazdów pokrywa Wykonawca). 2.3. W ramach grupy serwisowej możliwy jest udział przedstawicieli podwykonawców Rosomak S.A. Strony zgodnie oświadczają, iż powyżej opisany fakt udziału przedstawicieli podwykonawców nie pociąga dla Zamawiającego dodatkowych kosztów finansowych i z tego tytułu wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia. 3. Miejscem wykonywania usług będą punkty serwisowe w bazach, do których Zamawiający dostarczy KWS. W uzasadnionych przypadkach po uzgodnieniu z przedstawicielem Wykonawcy usługa serwisowa może być realizowana w innym miejscu pod warunkiem, że Zamawiający dostarczy niezbędne wyposażenie do realizacji usługi serwisowej oraz nie będzie to zagrażało bezpieczeństwu serwisantów
  5. Zawarcie umowy ramowej na dostawę części do BWP i czołgu T-72 oraz KTO Rosomak, BRDM i WZT-3.
    Zamawiający: Dowództwo 1 Brygady Logistycznej, Bydgoszcz
    Dostawa części do BWP i czołgu T-72 oraz KTO Rosomak, BRDM i WZT-3 opisanych w katalogach producenta pojazdów.
  6. Zawarcie umowy ramowej na dostawę części do BWP i czołgu T-72 oraz KTO Rosomak, BRDM i WZT-3..
    Zamawiający: Dowództwo 1 Brygady Logistycznej, Bydgoszcz
    Dostawa części do BWP i czołgu T-72 oraz KTO Rosomak, BRDM i WZT-3 opisanych w katalogach producenta pojazdów.
  7. DOSTAWA TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa TŚM do KTO ROSOMAK w ilościach i asortymencie zgodnie z formularzem cenowym (załącznik nr 2 do SIWZ). 2. Ponadto: 1. Dostarczany towar musi być fabrycznie nowy, nieużywany, zapakowany w oryginalne opakowanie producenta jeżeli występuje. 2. Dostarczony towar w danej pozycji asortymentowej powinien być tego samego producenta, odpowiadać wszelkim normom jakościowym i posiadać wymagane parametry techniczne. 3. Zamawiający nie wyraża zgody na towar regenerowany..
  8. Usługa naprawy pogwarancyjnej silnika KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4340, Szczecin
    Naprawy pogwarancyjna silnika w kooperacji z pojazdu KTO ROSOMAK
  9. Naprawy i konserwacje urządzeń szkolno - treningowych, trenażerów i symulatorów
    Zamawiający: 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy, Poznań
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie obsług technicznych i napraw urządzeń szkolno - treningowych, trenażerów i symulatorów znajdujących się na ewidencji 14 Wojskowego Oddziału Gospodarczego w Poznaniu wykorzystywanych do zabezpieczenia procesu szkolenia słuchaczy z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu i Szkoły Podoficerskiej Wojsk Lądowych Poznań. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia wraz z wykazem urządzeń zawiera załącznik nr 5 do SIWZ oraz w projekt umowy -część III SIWZ. 2.Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych poprzez składanie ofert na poszczególne zadania. Za ofertę częściową uważa się ofertę obejmującą pełny asortyment danego zadania. Liczba zadań 19: Zadanie nr 1 - Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe urządzeń szkolno - treningowych typu UB-765 - stanowisko automatycznego ładowania (trenażer). Zadanie nr 2 - Naprawy awaryjne i obsługiwanie okresowe urządzeń szkolno - treningowych typu Orlik 1/300. Zadanie nr 3- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe systemów sterowania WSB 03/M, WSB 04/M. Zadanie nr 4 - Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe podnośników ciężkich i lekkich figur bojowych (PPC - 81/MR, PPC - 11B, PPL - 2A i 2A/P), zasilaczy sieciowych WZS - 93/WZS - 93 A oraz przystawek WPR-85E. Zadanie nr 5 - Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe urządzeń szkolno - treningowych typu AGAT/M SZMARAGD/M. Zadanie nr 6 - Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe urządzeń szkolno - treningowych typu TCW-97 Cyklop 5S. Zadanie nr 7- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe urządzeń szkolno - treningowych typu Czantoria: 1PLS-1SG, 1PPLS-1/P, LSS-2, LSS-2/0, LSS-3, LSS-5, LSS-5/0. Zadanie nr 8- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe urządzeń szkolno - treningowych typu TH - 1. Zadanie nr 9- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe Kompleksowego symulatora strzelań SK-1. Zadanie nr 10- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe symulatora ładowania T-72 I-01-02-007. Zadanie nr 11- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe Stanowiska szkolenia załóg SJ-02 I-04-01-002. Zadanie nr 12- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe Stanowiska wahliwego WUW-84 I-03-03-001. Zadanie nr 13- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe trenażerów działonowego - operatora BWP-1: ORTLES-3M/Z, ORTLES-3M/K, ORTLES-3M. Zadanie nr 14 - Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe trenażerów działonowego czołgu T-72: BESKID-2M/Z, BESKID-2/M, BESKID-2M/K, trenażera działonowego czołgu PT-91 BESKID-2M/PT, symulatora szkolenia załóg czołgu PT-91 BESKID-3. Zadanie nr 15- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe urządzenia celów PRM-4 i PRM-5. Zadanie nr 16- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe urządzenia treningowego do szkolenia ogniowego TSO-5. Zadanie nr 17- Naprawy awaryjne, przeglądy i obsługi okresowe poligonowego zestawu pozoracji PZP-28, imitatora ognia broni POM31, urządzenia do nauki celowania TNC-1. Zadanie nr 18- Naprawy awaryjne i obsługi okresowe stanowiska automatu ładowania ZAZ-175. Zadanie nr 19- Naprawy awaryjne i obsługi okresowe urządzeń szkolno - treningowych typu Pancernik, Jaguar 3M, Jaguar 4M
  10. Zakup usług napraw pozagwarancyjnych KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Usługi polegające na naprawach pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK użytkowanych przez 17 BZ Międzyrzecz
  11. Usługa szkolenia specjalistów obsługowo-remontowych urządzeń łączności wchodzących w skład ukompletowania KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4229, Wrocław
    Usługa szkolenia specjalistów obsługowo-remontowych urządzeń łączności wchodzących w skład ukompletowania KTO ROSOMAK, wg zestawienia, określonego w formularzu ofertowym, stanowiącym Załącznik nr 1 do siwz. 1. Ogólne Warunki Organizacyjne: 1.)Wykonawca zapewni realizację zajęć programowych w ramach szkolenia specjalistów obsługowo- remontowych urządzeń łączności wchodzących w skład ukompletowania KTO ROSOMAK w 3 turnusach 5 dniowych w grupach szkoleniowych maksymalnie 3 osobowych. 2.) Wykonawca, zobowiązuje się do przeprowadzenia szkolenia określonego w pkt. 1) w przygotowanych przez siebie pomieszczeniach i na własnym sprzęcie, zapewniającym prawidłową realizację usługi szkoleniowej oraz zgodnie z Planem Szkolenia (Załącznik nr 1 do wzoru umowy niniejszego siwz ). 3.) Wykonawca wyposaży każdą grupę szkoleniową w dziennik lekcyjny, w którym odnotowywał będzie frekwencję szkolonych oraz tematykę szkoleniową. Ponadto, dziennik musi posiadać rozdział poświęcony kontrolom zajęć przez Zamawiającego. 4.) Wykonawca, na podstawie Planu Szkolenia umieszczonego w Załączniku nr 1 do wzoru umowy niniejszego siwz, przygotuje Plan Egzaminu, który przedstawi Zamawiającemu do zatwierdzenia w terminie 5 dni od dnia zawarcia umowy. 5.) Po przeprowadzeniu szkolenia w danym obszarze tematycznym, Wykonawca przeprowadzi dla szkolonych egzamin, po którym wystawi dla każdego uczestnika osobny Certyfikat ukończenia szkolenia specjalistów obsługowo - remontowych urządzeń łączności wchodzących w skład ukompletowania KTO ROSOMAK. W sytuacji gdy wydawane certyfikaty zostaną wystawione w języku obcym, Wykonawca wyda, każdej osobie, tłumaczenie certyfikatu w języku polskim. Szczegółowe wymagania, zakres i opis szkolenia znajdują się we wzorze umowy i jej załącznikach - Załącznik nr 4 do siwz..
  12. Usługa napraw pozagwarancyjnych KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4340, Szczecin
    Usunięcie niesprawności pozagwarancyjnych 14 egz. KTO ROSOMAK o numerach: UB02319, UB02318, UB02313, UB02296, UB02294, UB02274, UB02266, UB02262, UB02090, UB02030, UB02028, UB02013, UB02012, UB02011. Jako wstępną ofertę cenową na usunięcie niesprawności uznano wycenę przesłaną pismem nr 1950/log/14/fax z dnia 04.06.2014 r. ( wasz znak RM/3832/06/14/fax)- pomniejszona o 3 egz. KTO ROSOMAK o numerach:UB02239, UB02032, UB02317
  13. DOSTAWA TECHNICZNYCH ŚRODKÓW MATERIAŁOWYCH DO KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa TŚM do KTO ROSOMAK w ilościach i asortymencie zgodnie z formularzem cenowym (załącznik nr 2 do SIWZ). 2. Ponadto: 1. Dostawy towaru odbywać się będą na podstawie zamówień złożonych przez Kupującego określających wartość i termin dostawy (maksymalny termin dostawy -30 dni od złożenia zamówienia). 2. Zamówienia na daną partię przedmiotu umowy dokonuje upoważniony pracownik Kupującego wymieniony w §3 ust. 1 przy pomocy faxu lub na adres e-mail, pomiędzy godziną 8.00 - 10.00 na druku Zamówienia, stanowiącym załącznik nr 1 do umowy. 3. Sprzedający w ciągu 24 godzin od momentu złożenia zamówienia potwierdza przyjęcie zamówienia do realizacji. Milczenie Sprzedającego będzie traktowane jako przyjęcie zamówienia. 4. Przed dostarczeniem towaru Sprzedający zobowiązuje się do nawiązania kontaktu z upoważnionym przedstawicielem Kupującego, wskazanym w §3 ust 1, w celu ustalenia dokładnego terminu, sposobu, oraz miejsca dostawy. 5. Odbioru towaru dokonuje osoba upoważniona do odbioru w imieniu Kupującego, po otrzymaniu towaru w miejscu dostawy określonym w §6 ust.2a. 6. Dostawa winna być zrealizowana w dniach pracy Kupującego od poniedziałku do piątku (w dni robocze) w godz. 8.00 - 13.00. 7. Warunkiem odbioru będzie dostarczenie towaru do miejsca określonego w §6 ust. 2a i pisemne potwierdzenie tego faktu przez upoważnionego przedstawiciela Kupującego po sprawdzeniu ilości, rodzaju i kompletności towaru. 8. Zakres wykonanej dostawy, potwierdzony będzie Protokołem Przyjęcia Przekazania (zgodnie ze wzorem w Załączniku nr 2). 9. Protokół, o którym mowa w ust. 10 podpiszą przedstawiciele Kupującego i Sprzedającego (wymienieni w § 3) w dniu odbioru dostawy towaru. 10. Kupujący może odmówić odbioru dostawy w przypadku, gdy będzie w stanie niekompletnym, wadliwy, bądź stan techniczny będzie wskazywał na jej uszkodzenie. 11. W przypadku zakwestionowania jakości przedmiotu umowy Sprzedający zobowiązuje się do wymiany na nowy, wolny od wad w terminie uzgodnionym przez strony. 12. W przypadku, gdy przedstawiciel jednej ze stron odmawia podpisania Protokołu Przyjęcia - Przekazania, strona odmawiająca jest zobowiązana do przedstawienia drugiej stronie na piśmie przyczyn odmowy podpisania protokołu odbioru w terminie do 14 dni. Brak pisemnego uzasadnienia strony odmawiającej jest jednoznaczny z uznaniem, że cofa odmowę
  14. Naprawa uszkodzonego pojazdu KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Usługa polegająca na naprawie kołowego transportera opancerzonego KTO Rosomak nr rej. UB 02154 w celu przywrócenia pełnej sprawności technicznej i odtworzenie ukompletowania wyposażenia, jak dla nowego KTO w wersji krajowej
  15. Zakup usług napraw pozagwarancyjnych KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Usługi polegające na naprawach pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK użytkowanych przez 17 BZ Międzyrzecz
  16. dostawa TŚM do KTO ROSOMAK.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa TŚM do KTO ROSOMAK w ilościach i asortymencie zgodnie z formularzem cenowym (załącznik nr 2 do SIWZ)
  17. Weryfikacja uszkodzonego pojazdu KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Wykonanie usługi wykonania weryfikacji pojazdu KTO ROSOMAK nr rej. UB 02154 uszkodzonego podczas eksploatacji w zakresie określenia kosztów naprawy zgodnej z Wymaganiami Eksploatacyjno- Technicznymi i Zakładową Dokumentacją Remontowo Naprawczą.
  18. Zakup usług napraw pozagwarancyjnych KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Usługi polegające na naprawach pozagwarancyjnych KTO ROSOMAK
  19. DOSTAWA NARZĘDZI WARSZTATOWYCH I DIAGNOSTYCZNYCH DO OBSŁUGI KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa narzędzi warsztatowych i diagnostycznych do obsługi KTO ROSOMAK. Przedmiot zamówienia został podzielony na trzy części: Część I- dostawa narzędzi warsztatowych Część II- dostawa narzędzi obsługowych - Część III- dostawa narzędzi diagnostycznych Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w specyfikacji istotnych warunków zamówienia w rozdziale IV.
  20. Przeprowadzenie szkolenia w zakresie - pływanie pojazdem KTO 8x8 ROSOMAK
    Zamawiający: 14 Wojskowy Oddział Gospodarczy, Poznań
    Przedmiotem zamówienia jest przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia w zakresie -pływanie pojazdem KTO 8x8 ROSOMAK dla 4 (czterech) żołnierzy instruktorów z Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych w Poznaniu. W ramach szkolenia Wykonawca przeprowadzi zajęcia teoretyczne i praktyczne z zakresu:
    1)budowy i zasad działania układu pływania;
    2)zasad bezpieczeństwa podczas pływania pojazdem KTO 8X8 Rosomak; 3)przygotowania pojazdu do pokonywania przeszkody wodnej;
    4)przygotowania pojazdu do holowania na wodzie;
    5)użytkowania systemów KTO 8x8 ROSOMAK w czasie pokonywania przeszkody wodnej;
    6)ćwiczenia praktyczne - ewakuacja z tonącego pojazdu;
    7)ćwiczenia technik pływania: wejście pojazdem do wody, manewrowanie podczas pływania, wyjście z wody;
    8)obsługiwania pojazdu po pływaniu (po powrocie z pływania);
    9)wprowadzenie do środowiska wodnego - wpływ ciśnienia na organizm ludzki; 10)ćwiczenia praktyczne w basenie z użyciem zestawów ucieczkowych AIR SPARE..
  21. Dostawa urządzeń do stanowiska do badania i modelowania wspomagania układu krążenia
    Zamawiający: Wydział Mechatroniki Politechniki Warszawskiej, Warszawa
  22. USŁUGA SZKOLENIA: 1) SPECJALISTÓW OBSŁUGOWO - REMONTOWYCH URZĄDZEŃ ŁĄCZNOŚCI WCHODZĄCYCH W SKŁAD UKOMPLETOWANIA KTO ROSOMAK 2) SPECJALISTÓW OBSŁUGOWO - REMONTOWYCH WD IRYS 2000. (NR SPRAWY: TECH/108-150/109-147/2013).
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4229, Wrocław
  23. Zakup usług naprawy KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
  24. Zakup usług naprawy KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
  25. Dostawa systemu wspomagania serca
    Zamawiający: Śląskie Centrum Chorób Serca, Zabrze
  26. Usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK w ilości 14 sztuk.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4340, Szczecin
  27. Zakup usług naprawy KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
  28. Usługi szkolenia mechaników łączności KTO ROSOMAK Nr sprawy 8/WTO/2012
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4229, Wrocław
  29. Usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK w ilości 36 sztuk
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4340, Szczecin
  30. Zakup usług naprawy KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 5701 Wędrzyn, Wędrzyn
  31. Usługa napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1749, Szczecin
  32. Usunięcie niesprawności w 3 szt. KTO ROSOMAK, powstałych w czasie eksploatacji pojazdów w warunkach szkolenia z nauki jazdy.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1954 Ostróda, Ostróda
  33. Usługa naprawy pozagwarancyjnej KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1248, Bartoszyce
  34. Usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1749, Szczecin
  35. Naprawa pojazdów KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  36. Usługa napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO Rosomak.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1749, Szczecin
  37. NAPRAWA KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  38. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  39. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  40. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  41. Wykonanie usługi szkoleniowej z zakresu obsługi KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Oddział Zabezpieczenia Żandarmerii Wojskowej, Warszawa
  42. Usługa wykonania napraw pozagwarancyjnych pojazdów KTO ROSOMAK w ilości 10 szt.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1749, Szczecin
  43. Naprawa KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Centrum Szkolenia Wojsk Lądowych, Poznań
  44. Usługa naprawy KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  45. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  46. Naprawa KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  47. System nawigacji TALIN-3000
    Zamawiający: Ośrodek Badawczo-Rozwojowy Urządzeń Mechanicznych OBRUM Gliwice, Gliwice
  48. Szkolenie kierowców, działonowych i dowódców KTO ROSOMAK
    Zamawiający: Oddział Specjalny Żandarmerii Wojskowej, Mińsk Mazowiecki
  49. Usługa naprawy KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 5700, Międzyrzecz
  50. Usługa napraw pozagwarancyjnych 10 pojazdów KTO Rosomak
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 1749, Szczecin

Inne osoby dla Janik Adam Grzegorz (32 osoby):