Kogo reprezentuje osoba

Janikowski Ryszard

w KRS

Ryszard Janikowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Nazwisko:Janikowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1956 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bablok Teresa Maria, Bartnicki Wojciech, Berne Regina Elżbieta, Binek Tomasz, Bogucki Stefan, Chacińska Krystyna, Czajkowski Tomasz, Czuryło Edward, Czyżewski Jerzy, Dąbrowski Jerzy Andrzej, Dobrzyński Adam, Dolota Dorota Agnieszka, Dzieniszewski Bohdan Wacław, Fraszczyk Joanna Karolina, Frysztak Paweł Piotr, Gaca Richter Zbigniew Lucjan, Gadamska Hanna, Gajc Tomasz Paweł, Gontarek Zenon, Górny Stanisław Andrzej, Grala Ireneusz Daniel, Hulek Ryszard, Jasinowicz Ryszard Bogusław, Kapusta Michał, Komendarek Katarzyna Jolanta, Komendarek Marcin, Kosmala Andrzej, Koszada Trzeszczkowska Magdalena, Krawczyk Marianna Halina, Kurkowska Bielecka Angela Anna, Mazińska Agnieszka, Miklaszewski Aleksander Lech, Nowakowski Leszek, Owsianko Marek, Perz Adam, Piętaszewski Jan Mieczysław, Pietrachowicz Helena, Prokopczuk Runowska Izabela Ewa, Płochocki Krzysztof, Rojek Konrad Maciej, Rokicki Ryszard Marek, Rozkocha Zielińska Wiesława Ryszarda, Runowski Jan Piotr, Sędziak Ryszard, Skłodowska Ewa, Snopiński Marek, Stelmaszyński Marcin, Szulc Urszula Józefa, Trzosek Przemysław, Węcławska Teresa, Wiankowski Stanisław, Wieliczko Andrzej, Wojnarowski Tomasz Jan, Zalisz Jadwiga, Zawistowska Grażyna Maria, Żukowski Tomasz Aleksander, Łukaszyk Wiesław Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Bernadetta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamek Witold Antoni, Bajon Filip Michał, Będkowski Witold Zbigniew, Bromski Jacek Bolesław, Chodnikiewicz Janusz Stanisław, Dettloff Tomasz Włodzimierz, Domagalski Zbigniew, Drążewski Andrzej Marek, Dybowska Person Janina Ewa, Giersz Witold, Haliński Andrzej Marek, Hollender Kwiatkowska Barbara Ewa, Jasiewicz Andrzej Roman, Jastrzębska Ewa, Karpiński Maciej Jakub, Kędzierski Jan Paweł, Kijowski Janusz Józef, Kos Krauze Joanna Małgorzata, Kucia Jerzy Kazimierz, Kwieciński Michał, Lamparska Dorota Anna, Machulski Juliusz Jan, Magowski Krzysztof Andrzej, Mańczyk Łukasz Mirosław, Pieczonka Marcin Radosław, Serafiński Marek Jan, Starski Allan Mieczysław, Strzałkowska Irena Jadwiga, Tchórzewski Krzysztof Władysław, Waltenberger Andrzej, Wierzbiański Krzysztof Konstanty, Wnuk Michał Marcin, Wojnach Andrzej Jakub, Wolska Urszula, Żarnecki Michał Tadeusz, Żmudzki Zbigniew Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazarkiewicz Piotr Antoni

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Za Iwona Ziułkowska-okapiec Anna Szlemińska Magdalena Rzemieniewska Małgorzata Kłosińska Sp. J., Warszawa − KRS 0000959473
  2. Akson Studio Film Miasto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000340162
  3. Akson Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270458
  4. Autapse Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000034731
  5. Borussia Film Production Sp. Z O.O., Mątki − KRS 0000477386
  6. Close - Up Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030169
  7. Cro Poland Sp. Z O.O., Otwock − KRS 0000154456
  8. Europejskie Forum Intelektualne i Artystyczne Euforia, Warszawa − KRS 0000275703
  9. Fundacja Mag - Med, Łódź − KRS 0000394716
  10. Fundacja Media Klaster, Łódź − KRS 0000287861
  11. Fundacja Na Rzecz Wspierania Obronności Rzeczypospolitej i Rozwoju Lokalnego - Grupa Pilica, Grzmiąca − KRS 0000807365
  12. Fundacja Narodowy Program Cyfryzacji, Warszawa − KRS 0000324672
  13. Fundacja Obserwatorium Kultury Polskiej, Warszawa − KRS 0000278562
  14. Fundacja Polskie Centrum Audiowizualne, Warszawa − KRS 0000248650
  15. Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Z Urazami Głowy Contusio Cerebri, Warszawa − KRS 0000135676
  16. Fundacja Północ, Warszawa − KRS 0000201996
  17. Fundacja Promocji Kina Film Polski, Warszawa − KRS 0000289852
  18. Fundacja Promocji Polsko-chińskiego Biznesu i Kultury, Warszawa − KRS 0000559003
  19. Fundacja Przyjaciół Im. Prof. Jerzego Tchórzewskiego, Warszawa − KRS 0000164625
  20. Fundacja Przypływ Kultury, Warszawa − KRS 0000580648
  21. Fundacja Teatru Myśli Obywatelskiej Im. Zygmunta Hübnera, Warszawa − KRS 0000466044
  22. Fundacja Twórczości Filmowej, Warszawa − KRS 0000709198
  23. Kalejdoskop Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000347301
  24. Międzynarodowa Federacja Stowarzyszeń Twórców i Producentów Filmowych - Alliance Mondiale Du Cinema, Kraków − KRS 0000310425
  25. Ochotnicza Straż Pożarna W Grzmiącej, Grzmiąca − KRS 0000531470
  26. Polska Korporacja Termorenowacji, Warszawa − KRS 0000049352
  27. Prometei Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297358
  28. Prometei-inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104723
  29. Saneco-inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178335
  30. Se-ma-for - Produkcja Filmowa - Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000190640
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. T. Kościuszki, Kraków − KRS 0000024781
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lazurowa, Warszawa − KRS 0000006022
  33. Spółdzielnia Mieszkaniowa Sztuka-nałęczowska, Warszawa − KRS 0000122197
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowo-budowlana Wspólnymi Siłami, Warszawa − KRS 0000176952
  35. Stowarzyszenie Dwór W Bronicach, Bronice − KRS 0000673565
  36. Stowarzyszenie Emerytów i Rencistów Lazurowa, Warszawa − KRS 0000428905
  37. Stowarzyszenie Filmowców Polskich, Warszawa − KRS 0000068354
  38. Stowarzyszenie Kobiety Filmu, Warszawa − KRS 0000874356
  39. Stowarzyszenie Mieszkańców Lazurowa, Warszawa − KRS 0000454272
  40. Stowarzyszenie Pisarzy Polskich, Warszawa − KRS 0000121411
  41. Stowarzyszenie Twórców Filmu Animowanego Eksperymentalnego i Video Studio A, Kraków − KRS 0000052841
  42. Stowarzyszenie Twórców Telewizyjnych Serial, Warszawa − KRS 0000160207
  43. Studio Filmowe Kalejdoskop Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139122
  44. Termomodern 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000894255
  45. Termomodern Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000816567
  46. Vita-med Oryszew Sp. Z O.O., Oryszew Osada − KRS 0000200292
  47. Wdopony. Pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000956187
  48. Wedo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000553631
  49. Wodociągi i Kanalizacja Sp. Z O.O., Szydłowiec − KRS 0000068059
  50. Żydowski Instytut Historyczno Kulturalny Fundacja Ochrony Dziedzictwa Historycznego i Kulturalnego Żydów Rp, Warszawa − KRS 0000949392

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Administrator 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000400494
  2. Akson Net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050754
  3. Carmark Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000251557
  4. Centralny Dom Finansowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101601
  5. Centrum Szkoleniowe Centaur Sp. Z O.O., Cząstków Mazowiecki − KRS 0000059321
  6. Corsofilms Domagalski, Dużyński Sp. J., Warszawa − KRS 0000324149
  7. Delta Facilities Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139452
  8. Fade In-jw Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000224892
  9. Film Factory Ltd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268914
  10. Film-plan Karpiński i Niżyński Sp. J., Warszawa − KRS 0000150877
  11. Fokus Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000190537
  12. Fundacja Filmowa Se-ma-for, Łódź − KRS 0000306067
  13. Fundacja Warszawskie Centrum Twórczości Filmowej, Warszawa − KRS 0000226363
  14. Huzar Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000264592
  15. Jacek Bromski Produkcja Filmowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486349
  16. Kancelaria Brokerska Concept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215563
  17. Kbr Rokiccy Sp. J., Warszawa − KRS 0000230393
  18. Kino Polska Tv S.A., Warszawa − KRS 0000363674
  19. Kohana Galeria Fundacji Rajlawenpis Edukacja, Sztuka, Wolność Fundacja Rodziny Kochańskich Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000505520
  20. Libero Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000365567
  21. Mega Bygg International Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268071
  22. Pleograf Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116529
  23. Prasa i Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000187942
  24. Produl Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000402360
  25. Przechowalnia Najlepszych Wartości, Warszawa − KRS 0000224539
  26. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O. W Wyszkowie, Wyszków − KRS 0000121798
  27. Przedsiębiorstwo Handlowe Blek Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000134697
  28. Przedsiębiorstwo Poster Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211769
  29. Residential Development Co Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000113324
  30. Rivet Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517966
  31. Rivet Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000518861
  32. Saneco - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000122304
  33. Secret Sharer Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369323
  34. Serafiński - Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000353361
  35. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Ateńska, Warszawa − KRS 0000069923
  36. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Domy Spółdzielcze, Warszawa − KRS 0000056285
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa Groty, Warszawa − KRS 0000050599
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Jedność, Piaseczno − KRS 0000026216
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Koło, Warszawa − KRS 0000056304
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Piastowie, Piastów − KRS 0000024169
  41. Stowarzyszenie Kreatywna Polska, Warszawa − KRS 0000491812
  42. Studio Filmowe Kronika Polska Kronika Filmowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000377009
  43. Studio Telewizyjno-filmowe Projektor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000008976
  44. Tilsa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000033376
  45. Triplan Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030898
  46. Vama 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140723
  47. Warszawska Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Chomiczówka, Warszawa − KRS 0000015990
  48. Wydawnictwa Artystyczne i Filmowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023616
  49. Wydawnictwo Miniatura - Stowarzyszenie Siwobrodych Poetów, Kraków − KRS 0000247815
  50. Zarząd Budynków Śniadeckich 10 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000104181

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Bibliofilskie wydanie książki pt. Miasto skazanych. 2 lata w warszawskim getcie
    Zamawiający: Muzeum Historii Żydów Polskich, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest nabycie praw do bibliofilskiego wydania książki pt. Miasto skazanych. 2 lata w warszawskim getcie dotyczącej lat okupacji i pobytu w getcie warszawskim Jerzego Jurandota i Stefanii Grodzieńskiej, stanowiącej zbiór utworów będących spuścizną literacką Jerzego Jurandota, wraz z krytycznym opracowaniem tych utworów pióra p. Agnieszki Arnold - Kaczanowskiej, autorki całościowej koncepcji dzieła, na które składają się następujące - dotąd niepublikowane - utwory, o których mowa w istotnych postanowieniach umowy

Inne osoby dla Janikowski (77 osób):