Kogo reprezentuje osoba

Jankowski Krzysztof Tomasz

w KRS

Krzysztof Tomasz Jankowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Drugie imię:Tomasz
Nazwisko:Jankowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 66 lat
Miejscowości:Dąbrowa Górnicza (Śląskie), Kalisz (Wielkopolskie), Skarżysko-kamienna (Świętokrzyskie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałczewska Danuta, Bogolubow Jan, Braksator Andrzej, Bukowiński Józef, Capiga Andrzej Stanisław, Chruściel Gabriel, Dzienniak Stefan, Forowicz Mirosław, Jakóbik Teresa, Kieljan Danuta, Kornelski Jerzy, Kozakowski Krystian, Mączka Andrzej, Marek Zbigniew, Michalska Jolanta, Mika Józef, Moczulski Stanisław, Ostrowski Robert, Podsiadło Jerzy, Radko Andrzej, Skrzypczyk Lech, Szydło Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wąsik Agnieszka
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bednarski Maciej Antoni, Cymerman Otto Tomasz, Matłosz Kazimierz Józef, Michałkiewicz Jerzy Józef, Sobutka Danuta, Wilkowska Beata Elżbieta, Zastawny Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łakomiec Zenon
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawęcki Marcin, Gilska Agnieszka, Izdebski Hubert Ireneusz, Jankowski Jarosław, Karwowski Robert Witold, Kasiński Ryszard Mariusz, Kobzdej Mariusz Teofil, Konarska Agata Anna, Matuszak Dariusz Jacek, Mierzwa Stanisław Tomasz, Pepliński Zbigniew Brunon, Rozwadowska Skrzeczyńska Joanna, Rzesoś Robert Zygmunt, Wolańska Witczak Anna Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdzikot Tomasz Władysław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczak Stanisław, Bednarek Andrzej Władysław, Daszkiewicz Edward, Derbich Marian, Józefiak Elżbieta Jolanta, Karczmarz Bogdan Jan, Kuźbik Piotr Paweł, Lech Leszek, Magdziak Wiesława, Matuszkiewicz Andrzej Józef, Nawracaj Bernadeta Maria, Pietrzak-potępa Edyta, Śliwa Jan Józef, Strycharska Małgorzata, Tylutki Lech Andrzej, Walkowski Waldemar Adam, Wojciechowski Jerzy Witold, Zakrzewski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łoszakiewicz Świętochowska Lucyna Jadwiga
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogolubow Jan, Brzeski Władysław Jan, Błoński Mieczysław Kazimierz, Gil Mieczysław Władysław, Karbownik Andrzej, Klisz Sebastian Maciej, Ludwiczyński Antoni, Mazur Stanisław, Ruszkowski Paweł Witold, Rzodkiewicz Ewa, Sawicka Izabela Maria, Wojciechowicz Jacek Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łaszczyk Wiktor
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biliński Czesław Stanisław, Borysiewicz Antoni, Gil Elżbieta Alina, Kowalska Krystyna Anna, Kurek Jerzy Marian, Podgórska Danuta, Rogala Jarosław Krzysztof, Tarecka Krystyna Jadwiga, Zawiślański Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tracz Janusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gałuszkiewicz Włodzimierz Jerzy, Kołosowski Artur Stanisław, Levashova Lyudmyla, Papliński Krzysztof Marian, Sobolewski Andrzej, Stocki Piotr, Zakrzewski Józef Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Tadeusz Jan
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Wojciech, Rzodkiewicz Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarski Adam
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bocian Lidia, Dębski Ryszard, Fortuna Tomasz, Pszenicki Paweł, Romiszewski Jarosław Andrzej, Rzodkiewicz Ewa, Śpiewak Kazimiera Józefa, Urbański Bogusław, Walczak Leszek Józef, Zbyszyński Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniczka Marcin Jarosław
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałczewska Danuta, Dobroń Piotr Jerzy, Kucia Marek Janusz, Lipiec Maciej, Sokołowski Artur Paweł, Sówka Tomasz Edmund, Szuster Jadwiga Genowefa, Zastawny Jerzy, Żółtowski Dariusz Mieczysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawisza Robert
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciach Piotr, Dąbrowski Wojciech, Kachaniak Marek, Nita Tomasz, Przeniesławski Jan, Sekutowski Henryk, Siemiątkowski Tomasz, Sokólski Dariusz, Świtalski Michał, Trofiniak Krzysztof Jacek, Tyszkiewicz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojnicz Błażej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Restrukturyzacyjna Instytut Doradztwa Strategicznego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020244
  2. Agtes Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148563
  3. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  4. Amp System Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000502607
  5. Arka S.A., Kraków − KRS 0000189009
  6. Armapol Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000675800
  7. Aviation Technik Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000635596
  8. Bydgoski Klaster Lotniczy, Bydgoszcz − KRS 0000521531
  9. Case - Centrum Analiz Społeczno-ekonomicznych - Fundacja Naukowa, Warszawa − KRS 0000167095
  10. Centrum Inicjatyw Społecznych W Poznaniu, Poznań − KRS 0000109511
  11. Centrum Rozwiązywania Sporów i Konfliktów Przy Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa − KRS 0000260696
  12. Dom Inwestycji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000487999
  13. Duco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180213
  14. Eko-5 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000468888
  15. Ekoenergetyka Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000286057
  16. Ekoenergetyka Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000390681
  17. Europejski Instytut Nieruchomości, Warszawa − KRS 0000256206
  18. Fabryka Drutu Gliwice S.A., Gliwice − KRS 0000509885
  19. Fabryka Maszyn Lubaczów Sp. Z O.O., Lubaczów − KRS 0000109853
  20. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Naczelna Organizacja Techniczna, Warszawa − KRS 0000052494
  21. Fergo Sp. Z O.O., Samborowice − KRS 0000210848
  22. Fhb Polska Sp. Z O.O., Samborowice − KRS 0000283630
  23. Fundacja Akademia Koszykówki Legii Warszawa, Warszawa − KRS 0000705703
  24. Fundacja Amarantus, Gliwice − KRS 0000364716
  25. Fundacja Bajkowy Pacanów, Pacanów − KRS 0000271863
  26. Fundacja Bezpieczeństwa i Rozwoju Stratpoints, Warszawa − KRS 0000680793
  27. Fundacja Dobrego Państwa, Warszawa − KRS 0000516035
  28. Fundacja Europea, Warszawa − KRS 0000213128
  29. Fundacja Europejskie Centrum Wspierania Inicjatyw Społecznych Im. Prof. Kazimierza Twardowskiego, Poznań − KRS 0000359804
  30. Fundacja Legia Soccer Schools, Warszawa − KRS 0000577605
  31. Fundacja Medicina Pro Humana, Katowice − KRS 0000404202
  32. Fundacja Na Rzecz Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Warszawskiego Universitatis Varsoviensis, Warszawa − KRS 0000105627
  33. Fundacja Nasze Dzieci, Dąbrowa Górnicza − KRS 0000377619
  34. Fundacja Nauki Języków Obcych Linguae Mundi, Warszawa − KRS 0000097284
  35. Fundacja Naukowa Im. Aleksandra Gieysztora, Warszawa − KRS 0000181614
  36. Fundacja Nikt Nie Zostaje, Warszawa − KRS 0000499206
  37. Fundacja Partnerstwa Technologicznego Technology Partners, Warszawa − KRS 0000168243
  38. Fundacja Piłkarstwa Polskiego, Warszawa − KRS 0000383389
  39. Fundacja Rodziny Ćwik, Katowice − KRS 0000371364
  40. Fundacja Rozwoju, Warszawa − KRS 0000245299
  41. Fundacja Rozwoju Edukacji Menedżerskiej Sgh, Warszawa − KRS 0000194603
  42. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  43. Fundacja Sanktuarium Góry Świętej Anny, Góra Świętej Anny − KRS 0000017527
  44. Fundacja Teatru Śląskiego Wyspiański, Katowice − KRS 0000701623
  45. Gibraltar 1943, Zielona Góra − KRS 0000438775
  46. Global Rk Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369370
  47. Grupa Lotos S.A., Gdańsk − KRS 0000106150
  48. Gw Inwest S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000409265
  49. Hutnicza Izba Przemysłowo-handlowa, Katowice − KRS 0000057553
  50. Hutniczy Klub Sportowy Hutnik Kraków, Kraków − KRS 0000359024

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc Recykling S.A., Krosno Odrzańskie − KRS 0000052919
  2. Accord Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116654
  3. Acom Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232689
  4. Aeroklub Polski, Warszawa − KRS 0000122672
  5. Aeroklub Rzeszowski, Jasionka − KRS 0000070119
  6. Agencja Reklamowa Men At Work Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000017003
  7. Agencja Rozwoju Małych i Średnich Przedsiębiorstw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191189
  8. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  9. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  10. Agencja Rozwoju Regionalnego W Częstochowie S.A., Częstochowa − KRS 0000198424
  11. Airport Village Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215940
  12. Akademickie Centrum Medyczne Śląskiej Akademii Medycznej S.A., Katowice − KRS 0000114046
  13. Alex Grant Appliances Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000119405
  14. Altimus-tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414902
  15. Amw Rewita Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000394569
  16. Amw Sinevia Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000392868
  17. Arcelormittal Poland S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000115891
  18. Arcelormittal Service Group Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000154228
  19. Automatika Usługi Kontrolno-pomiarowe Sp. Z O.O., Police − KRS 0000095833
  20. Axen Biotech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000388169
  21. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  22. Bank Częstochowa S.A., Częstochowa − KRS 0000039978
  23. Binary Helix S.A., Kraków − KRS 0000393537
  24. Booklab Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000185586
  25. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  26. Brw Comfort Sp. Z O.O., Słupy − KRS 0000143728
  27. Buczek Automotive Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000066265
  28. Budownictwo Urządzeń Gazowniczych Gazobudowa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000124076
  29. Budus Developer 1 Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000285628
  30. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  31. Capital Inwest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166016
  32. Carbon Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000418035
  33. Celma Tools S.A., Goleszów − KRS 0000071931
  34. Centermed Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000038268
  35. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  36. Centrum Bankowo-finansowe Nowy Świat S.A., Warszawa − KRS 0000044482
  37. Centrum Giełdowe S.A., Warszawa − KRS 0000035062
  38. Centrum Innowacji Wktir, Katowice − KRS 0000083027
  39. Centrum Kształcenia i Szkolenia Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000155486
  40. Centrum Logistyczne Gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000070356
  41. Centrum Projektów Regionalnych - Inwestor S.A., Katowice − KRS 0000072805
  42. Cenzin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000026372
  43. Cerpol - Kozłowice S.A., Kozłowice − KRS 0000065465
  44. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  45. Cognor Blachy Dachowe S.A., Kraków − KRS 0000089641
  46. Computum Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000419123
  47. Consensus Company Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000099936
  48. Control Flow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269540
  49. Cukrownia Cerekiew S.A., Ciężkowice − KRS 0000051362
  50. D3 Sp. Z O.O., Stara Wieś − KRS 0000010527

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Organizacja szkolenia pt. Program Rozwoju Kadry Kierowniczej w ARP S.A.
    Zamawiający: Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa
    Organizacja szkolenia pt. Program Rozwoju Kadry Kierowniczej w ARP S.A.
  2. Dostawa generatora gazów obojetnych
    Zamawiający: Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego Spółka Akcyjna, Bytom
    Dostawa generatora gazów obojetnych

Inne osoby dla Jankowski Krzysztof Tomasz (173 osoby):