Kogo reprezentuje osoba

Jasiński Zbigniew Aleksander

w KRS

Zbigniew Aleksander Jasiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Drugie imię:Aleksander
Nazwisko:Jasiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1951 r., wiek 68 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:7 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maimon Meir
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Maimon Meir
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grudziński Adam Jan, Holmes Thomas Alan, Oltean Adriana Cristina, Ruiz Cruzado Sergio Carlos
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grygieńć Jan Wincenty, Holmes Thomas Alan, Pahl Robert Georg, Tabała Dariusz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grudziński Adam Jan, Holmes Thomas Alan, Martin Nunez Juan Carlos, Szmitkowski Robert Tomasz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chazbijewicz Romuald, Górski Andrzej Mieczysław, Kołaczyk Marta Agnieszka, Marczyk Tomasz Piotr, Markowski Zbigniew Olgierd, Smoktunowicz Robert Maciej, Łętowski Andrzej Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśliński Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pahl Magdalena Elżbieta, Pahl Robert Georg, Rzeźnicka Iwona Krystyna, Tenerowicz Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Robert Zenon
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielawska Magdalena Anna, Braun Juliusz Jan, Deskur Maria Elżbieta, Fuks Przemysław Ryszard, Kabarowski Wojciech Włodzimierz, Kaczko Mirosław, Kaczorowski Krzysztof Paweł, Kruczek Adam Tomasz, Kłosowski Juliusz Witold, Nietyksza Anna, Nietyksza Maria Teresa, Stelmaszczyk Paweł Jan, Szyfter Agnieszka, Wojciechowicz Jacek Jan, Wolny Klaudiusz Fryderyk, Łacińska Szewczak Anna Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Korpała Maria
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grudziński Adam Jan, Holmes Thomas Alan, Oltean Adriana Cristina, Ruiz Cruzado Sergio Carlos
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grudziński Adam Jan, Holmes Thomas Alan, Martin Nunez Juan Carlos, Szmitkowski Robert Tomasz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Trompiz Patrick Isidro

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Acg 6 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000619254
  2. Advice Online Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000473573
  3. Ai Agencja Interaktywna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000484202
  4. Aionline.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000696286
  5. Arcopac Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018084
  6. Bahio Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690954
  7. Bella Vista Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211542
  8. Blueberry Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341161
  9. Cacofonia Sp. Z O.O., Komorów − KRS 0000649143
  10. Cacofonia Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Komorów − KRS 0000656706
  11. Cathay Associates Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000533119
  12. Centrum Weryfikacji Alarmów Terminal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000005284
  13. Cloud For Business Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000493580
  14. Coffee Bean Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000608353
  15. Collins Sons Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000102663
  16. Cool Place Wieczorek, Szmitkowski Sp. J., Warszawa − KRS 0000150170
  17. Danfort Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000390157
  18. Delphine Group S.A., Warszawa − KRS 0000483143
  19. Domoklik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330625
  20. Eficapital Sp. Z O.O., Komorów − KRS 0000565081
  21. Empathia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000701308
  22. Empower Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000486960
  23. Enliven Art. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000468631
  24. Ep Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000389391
  25. Euro Fund Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177034
  26. Europejska Fundacja Telewizji i Mediów Romskich, Oświęcim − KRS 0000266545
  27. Europejski Instytut Nieruchomości, Warszawa − KRS 0000256206
  28. For Us Film Production Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000547287
  29. Four Gates Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332073
  30. Fumi Fundacja Filmowa, Warszawa − KRS 0000410252
  31. Fundacja Lex Iure Idea, Warszawa − KRS 0000686152
  32. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  33. Fundacja Służewska, Warszawa − KRS 0000092660
  34. Fundacja Theatrum Gedanense, Gdańsk − KRS 0000043177
  35. Fundacja Warsaw Destination Alliance, Warszawa − KRS 0000152365
  36. Funday Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000482051
  37. Gk i S.A., Warszawa − KRS 0000458154
  38. Glasson Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000457842
  39. Gooseberry Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397940
  40. Green Assets Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000393739
  41. Greenfields Energy Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368817
  42. H.r. International Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000655060
  43. I-serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000197133
  44. Investtop Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000349631
  45. It Systems And Solutions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331875
  46. Kavana Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329495
  47. Kavana Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369779
  48. Kg Ci Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000693217
  49. Kg Cii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691467
  50. Kg Cv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691079

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Acg S.A., Warszawa − KRS 0000417372
  2. Ad.net S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000107086
  3. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  4. Alliance Media Polska S.A., Poznań − KRS 0000028244
  5. Art Constructions Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000661651
  6. Awanzar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000693110
  7. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000280245
  8. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  9. Bioton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121065
  10. Bluebox Sp. Z O.O., Bobrowiec − KRS 0000127336
  11. Bluevendo S.A., Warszawa − KRS 0000299924
  12. Budownictwo Energetyczne Energobudowa S.A., Warszawa − KRS 0000009435
  13. Cdsr Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000595892
  14. Centrum Medyczne Vita-medica Sp. Z O.O., Sulejówek − KRS 0000241865
  15. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  16. Ckm Inwestycje Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000355069
  17. Ckm Sopot Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000542839
  18. Con-invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000435521
  19. Cremonini Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000080270
  20. Cresco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291469
  21. Cs Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000101044
  22. Danzica Yacht Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082336
  23. Dfi Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274082
  24. Directone Sp. Z O.O. ., Warszawa − KRS 0000104814
  25. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  26. Dz Polska S.A., Warszawa − KRS 0000046610
  27. Ecm S.A., Warszawa − KRS 0000300212
  28. Edison S.A., Kraków − KRS 0000040306
  29. Eficom Communications Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306991
  30. Eficom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120492
  31. Eficom-sinersio S.A., Warszawa − KRS 0000280815
  32. Eko-energia Sp. Z O.O., Tyń − KRS 0000029072
  33. Ekomodul Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000183394
  34. Eurobiz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000595935
  35. Europejskie Centrum Hipertermii Onkologicznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000540686
  36. Farg Jetng S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000363760
  37. Francusko-polska Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000147491
  38. Freaky Panda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000654650
  39. Fundacja Agro-best, Warszawa − KRS 0000417777
  40. Fundacja Nova, Gdynia − KRS 0000010932
  41. Fundacja Omega Pomagamy, Warszawa − KRS 0000429772
  42. Futurion 1 S.A., Warszawa − KRS 0000087257
  43. Gasten S.A., Gdynia − KRS 0000094627
  44. Gdański Klub Biznesu, Gdańsk − KRS 0000139723
  45. Generator Oze S.A., Warszawa − KRS 0000388613
  46. Geszefcik Sp. Z O.O., Braniewo − KRS 0000563260
  47. Gk Capital S.A., Warszawa − KRS 0000466394
  48. Gk V S.A., Braniewo − KRS 0000483071
  49. Global Mineral Prospects Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000396614
  50. Green Technology S.A., Warszawa − KRS 0000300427

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Wykonanie opracowania dotyczącego planu rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu w Polsce
    Zamawiający: Ministerstwo Infrastruktury, Warszawa
    Wykonanie opracowania dotyczącego planu rozwoju szerokopasmowego dostępu do Internetu w Polsce - wartość zamówienia powyżej 14 tys. euro
  2. Wykonanie Planu Rozwoju Małopolskiego Parku Technologii Informacyjnych na lata 2010-2013 (znak sprawy: ZP/8/5.3-2)
    Zamawiający: Krakowski Park Technologiczny Sp. z o.o., Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie Planu Rozwoju Małopolskiego Parku Technologii Informacyjnych na lata 2010-2013 realizowanego w ramach Projektu pn. Małopolski Park Technologii Informacyjnych - Ośrodek Innowacyjności Krakowskiego Parku Technologicznego, współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach działania 5.3 (Wspieranie ośrodków innowacji) Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Zakres opracowania ma dotyczyć doradztwa w zakresie: a) przygotowania strategii rozwoju Ośrodka uwzględniającej potrzeby przedsiębiorców, b) realizowanej strategii rozwoju Ośrodka, c) działań promocyjnych wynikających z realizowanej strategii rozwoju Ośrodka w zakresie promocji usług. Efektem doradztwa ma być dokument opisujący ww. zagadnienia, w którym zawarte będą informacje dotyczące co najmniej: - Charakterystyki Planu Rozwoju, - Modelu Biznesowego MPTI, - Analizy wrażliwości, - Analizy ryzyka, - Marketingu i promocji, - Analizy ekonomiczno - finansowej
  3. Przeprowadzenie szkolenia z zakresu oceny oddziaływania na środowisko OP.IV.ŁB.3331/40/10
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie serii dwudniowych szkoleń na temat: Ocena oddziaływania na środowisko dla przedsięwzięć współfinansowanych ze środków UE dla pięciu 25-osobowych grup w wymiarze 12 godzin każda sesja szkoleniowa. Szkolenie jest adresowane do beneficjentów od III do VIII Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013
  4. Doradztwo prawno-organizacyjne związane z przygotowaniem projektu Informatyczny system Katastru Wodnego w Polsce wraz z wprowadzeniem danych
    Zamawiający: Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej, Warszawa
    Doradztwo prawno-organizacyjne związane z przygotowaniem projektu Informatyczny system Katastru Wodnego w Polsce wraz z wprowadzeniem danych.
  5. Przeprowadzenie szkolenia na temat Przygotowanie oceny oddziaływania na środowisko projektów realizowanych w ramach funduszy strukturalnych (III edycja), przeznaczonego dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013 [OP.IV.EO.3331/95/09]
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie serii dwudniowych szkoleń na temat: Przygotowanie oceny oddziaływania na środowisko projektów realizowanych w ramach funduszy strukturalnych (III edycja) dla sześciu grup w wymiarze 12 godzin każda sesja szkoleniowa.
  6. Inwentaryzacja zasobów, popytu oraz konkurencyjności w zakresie świadczenia usług dostępu szerokopasmowego na terenie województwa łódzkiego w ramach prac przygotowawczych projektu Łódzka Regionalna Sieć Teleinformatyczna.
    Zamawiający: Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Łódź
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie inwentaryzacji zasobów, popytu oraz konkurencyjności w zakresie świadczenia usług dostępu szerokopasmowego na terenie województwa łódzkiego w ramach prac przygotowawczych projektu Łódzka Regionalna Sieć Teleinformatyczna. Inwentaryzacja wykonana ma być przez Wykonawcę w trzech głównych obszarach tematycznych: A. obszar techniczno-usługowy, dotyczący głownie istniejącej infrastruktury, planów jej rozbudowy oraz możliwości oferowania z jej wykorzystaniem usług: i) detalicznych dla abonentów końcowych, oraz ii) hurtowych dla operatorów ostatniej mili. B. obszar popytowy, dotyczący istniejącego i potencjalnego zapotrzebowania na usługi: i) detaliczne u klientów końcowych - gospodarstw domowych, firm, oraz instytucji publicznych, oraz ii) hurtowe, świadczone operatorom sieci dostępowych. C. obszar konkurencyjności, obejmujący zebranie i zanalizowanie informacji dotyczących konkurencji w poszczególnych obszarach w zakresie rynków: i) usług detalicznych, oraz ii) usług hurtowych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia znajduje się w Załączniku Nr 1 do SIWZ, na stronie internetowej Zamawiającego.
  7. przeprowadzenie szkolenia Przygotowanie oceny oddziaływania na środowisko projektów realizowanych w ramach funduszy strukturalnych (II edycja) przeznaczonego dla beneficjentów Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
    Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie serii dwudniowych szkoleń na temat: Przygotowanie oceny oddziaływania na środowisko projektów realizowanych w ramach funduszy strukturalnych (II edycja) dla sześciu 25-osobowych grup w wymiarze 12 godzin każda sesja szkoleniowa.
    Szkolenie jest adresowane do beneficjentów od III do VIII Osi Priorytetowej Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.
    Sześć dwudniowych szkoleń zostanie przeprowadzonych w godzinach 9.00 - 15.00 w miejscu zabezpieczonym przez wykonawcę zewnętrznego, który zostanie wyłoniony w drodze przetargu nieograniczonego.
    Zakłada się, że w szkoleniu weźmie udział 150 osób (sześć grup 25-osobowych). Miejscem szkolenia będzie miasto Lublin

Inne osoby dla Jasiński Zbigniew Aleksander (37 osób):