Kogo reprezentuje osoba

Jaśkiewicz Daniel Daniel Rafał

w KRS

Daniel Rafał Jaśkiewicz Daniel

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Daniel
Drugie imię:Rafał
Nazwisko:Jaśkiewicz Daniel
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1972 r., wiek 47 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Gdynia (Pomorskie), Pszczółki (Pomorskie), Skowarcz (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:8 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Specht Maciej Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimmermann Henryk Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Specht Maciej Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimmermann Henryk Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Specht Maciej Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimmermann Henryk Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Specht Maciej Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimmermann Henryk Jerzy
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hajduk Georgiev Barbara Krystyna, Świerczek Piotr, Winiarz Piotr Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Georgiev Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Jarosław, Kupiec Marek Szymon, Walendowicz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reizer Jacek Michał
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Jarosław, Kupiec Marek, Walendowicz Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reizer Jacek Michał
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruntkowska Luiza

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reizer Jacek Michał
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bluma Wiesław, Chojnacka Anika, Flont Jarosław Maciej, Gruntkowska Luiza, Michalska Agnieszka Wioletta, Mikołajczyk Grzegorz, Wojdyński Dariusz Tomasz
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Animucki Roman, Chamerski Maciej Paweł
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Animucki Roman, Chamerski Maciej Paweł
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nieścioruk Michał Maciej, Nogowczyk Wantulok Anna, Siewierski Tomasz, Szatkowski Ryszard Mikołaj
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Jarosław, Walendowicz Andrzej
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kupiec Marek Szymon
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świerczek Piotr, Winiarz Piotr Tadeusz
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świerczek Piotr, Winiarz Piotr Tadeusz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Jarosław, Michalska Agnieszka Wioletta, Naworska Teresa, Specht Maciej Witold, Wójtowicz Andrzej Dariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobel Konstanty, Gawroński Jarosław, Kalkowska Jolanta, Kupiec Marek Szymon, Sierant Anna Karolina, Szumigalski Piotr Jan, Walendowicz Andrzej, Wójtowicz Andrzej Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łepek Cezary Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Animucki Roman, Baran Janusz Józef, Poborca Alicja Honorata, Poborca Marek Wiesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Matern Alina
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hajduk Georgiev Barbara Krystyna, Świerczek Piotr, Winiarz Piotr Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Georgiev Piotr Sławomir
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruntkowska Luiza, Michalska Agnieszka, Walder Roman Brunon

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pratt Mark Gordon
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Jarosław, Kupiec Marek Szymon, Michalska Agnieszka Wioletta, Sierant Anna Karolina, Specht Maciej Witold, Walendowicz Andrzej, Wójcik Dariusz, Wójtowicz Andrzej Dariusz
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruntkowska Luiza, Michalska Agnieszka Wioletta, Walder Roman Brunon
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Hajduk Barbara Krystyna, Świerczek Piotr, Winiarz Piotr Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Georgiev Piotr Sławomir
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Jarosław, Michalska Agnieszka Wioletta, Sierant Anna Karolina, Wójcik Dariusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruntkowska Luiza, Kobylińska Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wąsowska Anna Danuta
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kobylińska Agnieszka Sylwia, Michalska Agnieszka Wioletta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wąsowska Anna Danuta
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruntkowska Luiza

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wąsowska Anna Danuta
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kalicki Sławomir Tadeusz, Kobylińska Agnieszka Sylwia, Kotarski Tadeusz Maria, Lorenz Hendrik, Michalska Agnieszka Wioletta, Orlik Wojciech Giedymin, Sokołowski Mariusz Mirosław, Specht Maciej Witold, Wójcik Dariusz, Zakrzewski Tadeusz Adam
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bluma Wiesław, Gawroński Jarosław, Kupiec Marek Szymon, Naworska Teresa, Sierant Anna Karolina, Specht Maciej Witold, Uba Robert, Walendowicz Andrzej, Wójcik Dariusz, Wójtowicz Andrzej Dariusz
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białas Wojciech Józef, Chojnacka Anika, Gawroński Jarosław, Kupiec Marek Szymon, Specht Maciej Witold, Wójcik Dariusz, Wójtowicz Andrzej Dariusz
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Specht Maciej Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimmermann Henryk Jerzy
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Jarosław, Kupiec Marek Szymon, Sierant Anna Karolina, Walendowicz Andrzej, Wójtowicz Andrzej Dariusz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogusławski Sebastian, Kowalik Michael, Sokołowski Mariusz, Szreder Karolina Izabela

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaśkowski Jacek Jerzy
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kupiec Marek Szymon, Michalska Agnieszka Wioletta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reizer Jacek Michał
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Jarosław, Kupiec Marek Szymon, Walendowicz Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reizer Jacek Michał
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michalska Agnieszka Wioletta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Reizer Jacek Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Adatex Deweloper S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000451245
  2. Andaflores i Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000541181
  3. Anro-trade Sp. J. Eksport - Import R. Walder i T. Walder, Chwaszczyno − KRS 0000078414
  4. Apartamenty Piekarnicza Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000714300
  5. Apple Farm Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000481499
  6. Ar Invest Ii Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000730660
  7. Ar Invest Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000523621
  8. Ar Invest Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000525389
  9. Art Concept Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000427554
  10. Athlete Fund S.A., Warszawa − KRS 0000527548
  11. Balticon S.A., Gdańsk − KRS 0000366414
  12. Barbor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000770663
  13. Bgti Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000456233
  14. Biuro Rachunkowe Ires Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000170963
  15. Campió Food Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000697081
  16. Caravana Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000206009
  17. Castelmar Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000268415
  18. Centuria Group S.A., Warszawa − KRS 0000402252
  19. Clayton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414758
  20. Clima Produkt Service Sp. Z O.O., Pszczółki − KRS 0000546531
  21. Climaprodukt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000770487
  22. Corelens S.A., Warszawa − KRS 0000499608
  23. Dalmania Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000414285
  24. De Molen S.A., Kraśnik Dolny − KRS 0000383888
  25. Demps Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000297119
  26. Demps Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000300153
  27. Dwór Oliwski Ajb Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000264766
  28. Dwór Oliwski Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000029385
  29. Egoo Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000443904
  30. Euro Styl Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000523456
  31. Fg Poland Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000614936
  32. Fg Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000706524
  33. Fresh Factory Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000802927
  34. Ggi Dolne Miasto Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000635849
  35. Gumeko Sp. Z O.O., Chwaszczyno − KRS 0000443892
  36. Hydrobudowa Gdańsk Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000713096
  37. Im Solutions Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000505569
  38. Innovation Technology Group S.A., Wrocław − KRS 0000021315
  39. Inopa Finance Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000764896
  40. Inopa Investment C200 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000414323
  41. Inopa Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000600327
  42. Inopa S.A., Gdańsk − KRS 0000669064
  43. Inter Freight Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000105966
  44. Inter Marine Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000027188
  45. Inter-development Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000263236
  46. Interpolis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000650301
  47. Investmarka - Marek Poborca i Roman Animucki - Sp. J., Gdańsk − KRS 0000240881
  48. Kaisai Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000707363
  49. Kaszubski Związek Pracodawców, Żukowo − KRS 0000385371
  50. Kinna Production - Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000057176

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  2. Adv.pl Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000090631
  3. Agencja Handlowa Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000281347
  4. Apteka Królewska Sylwia Siwiec i Wspólnicy Sp. J., Toruń − KRS 0000371695
  5. Arka Gdynia Sportowa S.A., Gdynia − KRS 0000012878
  6. Arnona Consulting Sp. Z O.O., Łęgowo − KRS 0000309954
  7. Atof Sp. Z O.O., Sopot − KRS 0000504102
  8. Baltic Shipyard Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000322806
  9. Barbor Sp. Z O.O., Skowarcz − KRS 0000291847
  10. Bezpieczny.pl Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000549919
  11. Clima-produkt Sp. Z O.O., Pszczółki − KRS 0000135132
  12. Codan Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000168694
  13. Codemedia S.A., Warszawa − KRS 0000368274
  14. Containerships Polska Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000004571
  15. Corelens Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000447137
  16. Cube.itg S.A., Wrocław − KRS 0000314721
  17. Cybernetyki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356033
  18. Deep Ocean Technology Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000357823
  19. Diament-cars Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000617235
  20. Dom Maklerski Inc S.A., Poznań − KRS 0000371004
  21. Easywash Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000315114
  22. Energobaltic Sp. Z O.O., Władysławowo − KRS 0000011924
  23. Euro Styl C200 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000333490
  24. Euro Styl Tensor Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000388713
  25. Euro-clima Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032426
  26. Fam S.A., Wrocław − KRS 0000065111
  27. Fg Poland S.A., Warszawa − KRS 0000376075
  28. Fg Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000017020
  29. Gdańsk Lpg Terminal S.A., Gdańsk − KRS 0000294861
  30. Gdańsk Terminal Lpg S.A., Gdańsk − KRS 0000377426
  31. Gdańsk Terminal Lpg Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000315466
  32. Gdańska Stocznia Remontowa Im. J.piłsudskiego S.A., Gdańsk − KRS 0000009191
  33. Gdański Terminal Kontenerowy S.A., Gdańsk − KRS 0000108214
  34. Gdynia - Shipyard Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000328724
  35. Gedania S.A., Gdańsk − KRS 0000254238
  36. General Air Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297010
  37. Green Management Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000386252
  38. Grupa Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn S.A., Kędzierzyn - Koźle − KRS 0000008993
  39. Gs2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000303699
  40. Hutmen S.A., Wrocław − KRS 0000036660
  41. Imcl Poland Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000083728
  42. Inc S.A., Poznań − KRS 0000028098
  43. Infoscope S.A., Warszawa − KRS 0000458312
  44. Instalacja Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000040733
  45. Inter-rab Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000478731
  46. Invest-petro S.A., Gdańsk − KRS 0000179970
  47. Iweii S.A., Gdynia − KRS 0000395347
  48. Kbrw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000507162
  49. Klima-therm Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000611733
  50. Klima-therm Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000608799

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. USŁUGA PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH
    Zamawiający: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi przeglądów technicznych, zgodnie z opisem i wymaganiami zawartymi w załączniku nr 1 do nin. Zaproszenia.
  2. USŁUGA PRZEGLĄDÓW TECHNICZNYCH
    Zamawiający: Szpital Specjalistyczny im. Ludwika Rydygiera w Krakowie spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Kraków
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usługi przeglądów technicznych.
    2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SIWZ.
    3. Pozostałe warunki zamówienia określa projekt umowy stanowiący załącznik nr 3 do SIWZ.
    4. Oferty nie zawierające pełnego zakresu przedmiotu zamówienia zostaną odrzucone.
    5. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych, gdzie część stanowi poszczególny pakiet.
    6. Zamawiający przewiduje zastosowanie prawa opcji.
    7. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych.
  3. Świadczenie usług w zakresie przeglądów gwarancyjnych urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych II - DZ-751-42/13.
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony, Leszno
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądów gwarancyjnych instalacji klimatyzacji obsługujących blok operacyjny w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie. Usługę należy wykonać z częstotliwością określoną w § 9 p.2 wzoru umowy ( załącznik nr 20.3)..
  4. Serwis i konserwacja dwóch klimatyzatorów zamontowanych w serwerowni budynku Biblioteki Uniwersytetu Gdańskiego, ul. Wita Stwosza 53 - zamówienie uzupełniające do postępowania A10-211-246/10/MB/I
    Zamawiający: Uniwersytet Gdański, Gdańsk
    Przedmiotem zamówienia jest serwis i konserwacja dwóch klimatyzatorów zamontowanych w serwerowni budynku Biblioteki Głównej, Gdańsk, ul. Wita Stwosza 53 polegający na utrzymaniu prawidłowej pracy zleconych do konserwacji klimatyzatorów.
  5. Dokończenia i uruchomienia prac z zakresu klimatyzacji w budynkach Techno - Parku w Ełku w ramach wykonawstwa zastępczego Umowy Nr 1/ZI/2011 z dnia 4.01.2011 zawartej pomiędzy Gminą Miasto Ełk a Zenonem Szyłakiem Zakład Instalacyjny Wod-Kan i C.O. Ełk
    Zamawiający: Miasto Ełk, Ełk
    Przedmiotem zamówienia jest dokończenie i uruchomienie prac z zakresu klimatyzacji w budynkach Techno - Parku w Ełku w ramach wykonawstwa zastępczego Umowy Nr 1/ZI/2011 z dnia 4.01.2011zawartej pomiędzy Gminą Miasto Ełk a Zenonem Szyłakiem Zakład Instalacyjny Wod-Kan i C.O. Ełk.
    Zakres prac obejmuje:
    - uruchomienie wraz z napełnieniem freonem układu nr 1,
    - uruchomienie wraz z napełnieniem freonem układu nr 3,
    - ostateczne podłączenie elektryczne oraz zamocowanie w stropie jednostki kasetonowej w układzie nr 7,
    - ostateczne podłączenie jednostek wewnętrznych w serwerowni i uruchomienie klimatyzatorów,
    - uruchomienie agregatów od central wentylacyjnych.
  6. Świadczenie usług w zakresie przeglądów gwarancyjnych urządzeń i instalacji klimatyzacyjnych - DZ-751-08/12
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Zespolony, Leszno
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie przeglądów gwarancyjnych instalacji klimatyzacji obsługujących blok operacyjny w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Lesznie. Usługę należy wykonać z częstotliwością określoną w § 9 p.2 wzoru umowy ( załącznik nr 20.3 SIWZ). Zakres robót do wykonania podczas przeglądów gwarancyjnych zawiera załącznik nr 1 do wzoru umowy
  7. I część - Serwis i konserwacja urządzeń i instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynku Biblioteki Głównej , Gdańsk, ul. Wita Stwosza 53 II część - Serwis i konserwacja urządzeń i instalacji wentylacji i klimatyzacji w budynku Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego, Sopot, ul. Piaskowa 9.
    Zamawiający: Uniwersytet Gdański, Gdańsk
    Opis obejmujący część I i II Zakres prac obejmuje serwis i konserwację urządzeń i instalacji klimatyzacji i wentylacji w budynku Biblioteki Głównej Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk, ul. Wita Stwosza 53 (część I) i/lub w budynku Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego, Sopot ul. Piaskowa 9 (część II) zapewniający utrzymywanie prawidłowej pracy zleconych do konserwacji urządzeń. Zamawiający dopuszcza wykonanie zamówienia w częściach. Prace mają być prowadzone zgodnie z DTR urządzeń, przepisami Bhp, ppoż. Czas reakcji - do 2 godzin ( czas od powiadomienia Wykonawcy, o nieprawidłowej pracy urządzeń lub instalacji, do podjęcia czynności serwisowych) Urządzenia i instalacje klimatyzacji i wentylacji są objęte gwarancją. Przedmiot zamówienia części I - Serwis i konserwacja systemu wentylacji i konserwacji w budynku Biblioteki Głównej , Gdańsk, ul. Wita Stwosza 53 zawiera: - Szczegółowy wykaz urządzeń w obiekcie załącznik nr 8 do SIWZ - specyfikacja klimatyzacji i wentylacji. - Wykaz materiałów do konserwacji dostarczanych przez Wykonawcę - załącznik nr 7 do SIWZ. - Zakres wykonywanych czynności konserwacyjnych obejmuje co najmniej załącznik nr 10 do SIWZ Przedmiot zamówienia części II - serwis i konserwacja systemu wentylacji i konserwacji w budynku Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnego, Sopot, ul. Piaskowa 9 zawiera: - Szczegółowy wykaz urządzeń w obiekcie załącznik nr 9 do SIWZ - specyfikacja klimatyzacji i wentylacji. - Wykaz materiałów do konserwacji dostarczanych przez Wykonawcę zawiera załącznik nr 7 do SIWZ. - Zakres wykonywanych czynności konserwacyjnych obejmuje co najmniej - załącznik nr 11 do SIWZ.
  8. Dostawa, montaż, uruchomienie oraz serwis i konserwacja klimatyzatora w budynku Rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego
    Zamawiający: Uniwersytet Gdański, Gdańsk
    Zakres robót obejmuje dobór, dostawę ,montaż i uruchomienie klimatyzatora ściennego wraz z jego serwisem i konserwacją co kwartał ( w okresie gwarancji) w budynku Rektoratu Uniwersytetu Gdańskiego zlokalizowanego w Gdańsku przy ul. Bażyńskiego 1A

Inne osoby dla Jaśkiewicz Daniel (443 osoby):