Kogo reprezentuje osoba

Jędrzejewski Krzysztof

w KRS

Krzysztof Jędrzejewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Krzysztof
Nazwisko:Jędrzejewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1967 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Rybnik (Śląskie), Stanisławów Pierwszy (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie), Wałbrzych (Dolnośląskie), Zabrze (Śląskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach, 30 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biśta Ryszard, Brachman Damian, Brzostek Tomasz, Chroboczek Ryszard, Delowicz Józef, Kostempski Marian, Kusak Edward, Pawluś Artur, Rogatko Michał, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szyngiel Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Balcer Aleksander, Bobrowski Bogusław Andrzej, Duda Gustaw Edward, Farmus Eliza, Gasza Radosław, Grabysz Witold, Grzanka Marcin Rafał, Jamiński Tomasz Krzysztof, Janik Tomasz Wojciech, Jopkiewicz Wojciech, Kaczyński Marek, Kucharski Artur Jarosław, Lewczuk Daniel, Lis Maciej Zbigniew, Nenow Edwarda, Obłąk Jan Michał, Olszewski Janusz, Palimąka Norbert, Panek Mirosław, Pietrzyk Jarosław Piotr, Pietyszuk Dariusz Wojciech, Rogatko Michał Eugeniusz, Sabiniok Piotr, Śnieżko Arkadiusz, Sporny Marcin Henryk, Szeliga Grażyna Maria, Słaby Jarosław, Wilk Barbara, Wolski Józef, Woźniewski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Robert
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kłosiński Roman Mirosław, Misiuna Mario Piotr, Shaded Moner
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bereska Iwona, Bielecki Bogdan, Dudzińska Zofia Lucyna, Jędrzejewska Wiesława, Jędrzejewski Leszek, Kostempski Marian, Pawluś Artur, Piekarz Zdzisław, Płonka Andrzej, Rogatko Michał, Rosiński Wiesław Zygmunt, Rost Rafał Adam, Soroka Tadeusz, Sosnica Joachim Paweł, Sulik Marek, Wierzbicki Mikołaj Adam, Wolna Bożena Barbara, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zgarda Remigiusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejewska Wiesława Teresa, Pawelska Katarzyna Anna, Pawelski Andrzej Jerzy
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielińska Joanna Jadwiga, Jędrzejewski Leszek Krzysztof, Ryszawa Tomasz Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koral Halina Marianna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejewski Leszek Krzysztof, Kowalczyk Leszek Jarosław, Kowalczyk Ryszard, Pawlak Barbara Zenona, Rogatko Michał Eugeniusz, Siwek Andrzej Witold, Wiza Janina, Wycisk Włodzimierz Jerzy
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Babicz Marek, Bobrowski Bogusław, Ciarka Piotr, Kaczyński Marek, Komarczewski Dariusz Kazimierz, Kucharski Artur, Kulińska Anna Maria, Kuliński Zbigniew Antoni, Matuszek Bartłomiej Adam, Olszówka Michał, Palimąka Norbert, Pietyszuk Dariusz, Rogatko Michał Eugeniusz, Sosnica Joachim Paweł, Wolski Józef Tadeusz, Wycisk Włodzimierz, Żarnowski Leszek Franciszek, Zwierzchowska Anna Elżbieta

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łącki Wiesław Tadeusz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burkiewicz Adam Jarosław, Czemplik Anna Małgorzata, Dębniak Paweł Piotr, Furgała Krzysztof, Jędrzejewski Leszek Krzysztof, Komarczewski Dariusz Kazimierz, Kremza Anita Maria, Oślak Robert Piotr, Petryka Dariusz, Piskorz Waldemar Antoni, Rogatko Michał Eugeniusz, Wycisk Włodzimierz Jerzy, Zdeb Ryszard Mieczysław
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komarczewski Dariusz Kazimierz
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pawelska Katarzyna Anna, Pawelski Andrzej Jerzy
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komarczewski Dariusz Kazimierz

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Billik Jan, Brzenczek Marek Zygmunt, Ciepał Piotr Jerzy, Fryzowicz Zbigniew, Gniza Dariusz Adam, Jakubowski Tomasz Damian, Kolon Stefan, Kusak Edward, Masarczyk Sławomir, Meder Andrzej, Nawrot Tomasz Janusz, Pawluś Artur, Sosnica Joachim, Stabla Henryk Walenty, Suchoszek Jerzy Stanisław, Świątek Stanisław, Ucher Franciszek, Zielińska Agata Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelazna Monika Maria
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejewski Damian Piotr, Jędrzejewski Leszek Krzysztof, Kowalczyk Ryszard, Wycisk Włodzimierz Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ociesa Mirosław Roman
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Marian Marek, Brol Marek Henryk, Broncel Piotr Józef, Drzyzga Małgorzata Stefania, Fara Renata Urszula, Gibel Andrzej Janusz, Hylla Ryszard Jerzy, Jędrzejewski Leszek, Kaczyński Marek Adam, Keller Jerzy Stefan, Klabis Ewa Alicja, Klabis Szymon Kamil, Kostempski Marian, Matuszek Bartłomiej, Mika Marek Tadeusz, Nycz Paweł Grzegorz, Obłąk Jan Michał, Ostrzołek Krystyna Marta, Pawluś Artur, Petrolewicz Maciej Stanisław, Pyka Jerzy Jan, Płonka Andrzej, Rogatko Michał, Smutek Andrzej Jan, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Szot Piotr Adam, Tyczka Jacek Józef, Tymkiewicz Marek Krzysztof, Uszko Marek Stanisław, Węgrzyn Joanna Maria, Wilczek Stanisław Ignacy, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tuszyński Andrzej Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Piotr, Bajda Iwona, Bargieł Stanisław Jan, Bereska Iwona, Bielak Bartosz Marcin, Billik Jan Kazimierz, Bobrowski Bogusław Andrzej, Broncel Piotr Józef, Czechowski Andrzej Stanisław, Doniec Marek Julian, Drobisz Tomasz Adam, Dubiński Józef, Dzik Zofia, Fryżlewicz Edward Józef, Fryzowicz Zbigniew Stanisław, Growiec Marek Jerzy, Gruszczyk Dawid, Jagiello Andrzej, Jędrzejewski Damian Piotr, Jędrzejewski Leszek, Jurczyk Henryk Piotr, Kalkusiński Adam Jacek, Kisiel Czesław Karol, Kostempski Marian, Kozłowski Sławomir Augustyn, Kucharski Artur Jarosław, Kus Da Mian, Leończyk Jan Kazimierz, Lewczuk Daniel, Majewski Zbigniew, Mazurczyk Alina Bożena, Meder Andrzej Antoni, Mika Marek Tadeusz, Misiuna Marzena, Napiórkowski Wojciech, Nawłoka Magdalena, Niedbalski Michał Paweł, Ogonowski Mirosław Jakub, Otawa Marek Ireneusz, Parzych Joanna Bożena, Pietyszuk Dariusz Wojciech, Pisarek Iwona, Primula Janusz, Rogatko Michał, Rost Rafał, Salamon Krzysztof Janusz, Sikora Andrzej Paweł, Skowrońska Beata Teresa, Smutek Andrzej Jan, Śnieżko Arkadiusz Piotr, Sok Henryk, Soroka Tadeusz, Sosnica Joachim Paweł, Stabla Henryk, Strzępka Janusz Andrzej, Szafrańska Anna, Sztuka Marian Tadeusz, Szumowski Andrzej, Tomecki Ireneusz Wiesław, Tyczka Jacek Józef, Uszko Marek Stanisław, Węgrzyn Joanna Maria, Wolna Bożena Barbara, Wolski Józef Tadeusz, Zaklukiewicz Marcin Stanisław, Zawadzki Krzysztof Andrzej, Zawiszowska Beata, Łyczkowski Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelazek Piotr
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bagiński Rafał, Bereska Iwona, Bielecki Bogdan, Doniec Marek, Gardziejewska Katarzyna Ewa, Huzar Krzysztof Kazimierz, Janik Tomasz Wojciech, Kostempski Marian, Kurek Michał, Lutosławski Roman, Mazurczyk Alina Bożena, Nycz Paweł, Palimąka Norbert, Parzych Joanna, Pietyszuk Dariusz Wojciech, Płonka Andrzej, Raplis Agnieszka Małgorzata, Rost Rafał, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Soroka Tadeusz, Staszak Andrzej, Sulik Marek, Szostak Janusz, Węgrzyn Joanna, Wiecheć Jacek Mikołaj, Wolski Józef Tadeusz, Zarychta Krzysztof, Zieja Agata, Zug Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimkowski Tomasz
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielak Bartosz Adam, Billik Jan, Bobrowski Bogusław Andrzej, Chlebowski Adam, Doniec Marek, Głód Jerzy, Kaczyński Marek Adam, Karbownik Andrzej, Kawala Artur Adam, Kostempski Marian, Krawiec Ryszard, Litwa Piotr, Madejska Karbownik Krystyna, Mazurczyk Alina, Meder Andrzej, Ogonowski Mirosław Jakub, Olszewski Janusz, Parzych Joanna, Rusek Janusz, Tymkiewicz Marek, Ucieszyński Ryszard, Uszko Marek Stanisław, Węgrzyn Joanna, Wolski Józef, Wysocki Ryszard, Zawiszowska Beata, Łyda Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zamojski Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czempiel Wojciech, Demiańczuk Tomasz, Grzesik Jarosław, Keller Jerzy, Kondziołka Hanna Kazimiera, Kot Józef, Miśta Stanisław, Mormul Andrzej, Nowak Przemysław Jan, Nycz Paweł, Rymer Andrzej Jan, Wolski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęski Łukasz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Anna, Biegisz Marek Józef, Bobrowski Bogusław Andrzej, Braszczok Jerzy Antoni, Bywalec Andrzej Szczepan, Czechowski Andrzej Stanisław, Czechowski Jacek Leszek, Czechowski Leszek Henryk, Fryzowicz Zbigniew, Gabryś Dariusz, Gruszczyk Dawid Jerzy, Hofman Stanisława Antonina, Jurczyk Henryk Piotr, Kaczyński Marek Adam, Kasprzyk Krzysztof Tadeusz, Kostempski Marian, Lubryka Jan Kazimierz, Macierzyński Dariusz Stanisław, Meder Andrzej Antoni, Pawlik Wiktor, Piskorski Tadeusz, Rąb Jacek, Rogatko Michał, Rosikowski Janusz Jerzy, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Sontag Henryk, Trzeciak Adam, Tymkiewicz Marek Krzysztof, Wolski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zych Dariusz Eugeniusz
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Borkowski Tytus Marian, Brachman Damian, Broncel Piotr, Chroboczek Ryszard, Czechowski Andrzej, Drobik Szymon, Fryzowicz Zbigniew, Growiec Marek, Gruszczyk Dawid, Głód Jerzy Wojciech, Halbmayr Christian, Jędrzejewska Wiesława Teresa, Jędrzejewski Damian Piotr, Jędrzejewski Leszek, Jurczyk Henryk, Kaczyński Marek, Kolon Stefan, Kostempski Marian, Kostoń Andrzej, Kozłowski Sławomir, Kubiak Marek, Kucharski Artur, Kurek Marek, Kurek Michał, Kusak Edward, Maksalon Urszula Józefa, Masarczyk Sławomir, Meder Andrzej, Neuper Reinhard, Nycz Paweł, Pawluś Artur, Penkala Małgorzata, Pietruczuk Janusz, Poloczek Józef, Rasz Władysław Sylweriusz, Siwek Andrzej Witold, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Sok Henryk, Sroczyńska Teresa, Stobiecka Aurelia, Sulik Marek, Swoboda Czesław, Tymkiewicz Marek, Węgrzyn Joanna Maria, Wolski Józef, Wysocki Stanisław, Zawadzki Krzysztof Andrzej, Zlotos Joachim, Łyczkowski Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ługowski Grzegorz
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejewski Leszek, Łyczkowski Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stysińska Krystyna
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejewski Leszek Krzysztof, Komarczewski Dariusz Kazimierz, Kowalczyk Leszek Jarosław, Kowalczyk Ryszard, Wiza Janina, Wycisk Włodzimierz Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tarka Marek
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław, Bul Arnold, Dworaczek Antoni Adam, Gotowska Katarzyna Maria, Jędrzejewski Leszek, Kaczkowski Wojciech, Kucharczyk Bogdan Przemysław, Nowak Przemysław Jan, Ożóg Elżbieta, Pawluś Artur, Wodzińska Krystyna Pelagia, Wolski Józef Tadeusz, Włodek Henryk Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żaczek Piotr
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejewski Leszek Krzysztof, Komarczewski Dariusz Kazimierz, Łyczkowski Adam Wacław
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielak Bartosz, Billik Jan, Bobrowski Bogusław Andrzej, Daldrup Josef, Kaczyński Marek, Kostempski Marian, Matuszek Leszek, Meder Andrzej, Pawlik Łukasz, Sypek Czesław Józef, Tymkiewicz Marek, Uszko Marek Stanisław, Wolski Józef Tadeusz, Zawiszowska Beata, Łyda Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szołtysik Tonguc Danuta Wioletta
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czechowski Andrzej Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Malinga Andrzej
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bywalec Andrzej, Hofman Stanisława, Komarczewski Dariusz Kazimierz, Piskorski Tadeusz, Łyczkowski Maciej Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sładki Andrzej
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Marian, Garncarz Urszula, Górny Arkadiusz Aleksander, Jankowski Adam, Koczyk Janusz, Oślak Robert, Śnieżko Arkadiusz, Warzecha Marek, Woźniak Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyska Tomasz
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielak Bartosz Marcin, Billik Jan, Bobrowski Bogusław Andrzej, Kaczyński Marek Adam, Kostempski Marian, Meder Andrzej Antoni, Tymkiewicz Marek, Uszko Marek Adam, Węgrzyn Joanna Maria, Wolski Józef Tadeusz, Zawadzki Krzysztof Andrzej, Zawiszowska Beata, Łyczkowski Adam, Łyda Stanisław Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Starżyk Paweł
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław, Komarczewski Dariusz Kazimierz, Lener Piotr, Nehrebecki Roman, Rogatko Michał Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Oleszkiewicz Jerzy Jan
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beznosiuk Jarosław Bogdan, Furgała Krzysztof Marek, Kurdziel Wojciech Mirosław, Kus Damian Marek, Oślak Robert Piotr, Prokopowicz Zbigniew, Soroka Tadeusz, Wolski Józef Tadeusz, Zając Andrzej Tadeusz, Łyczkowski Adam Wacław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdybicki Artur
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komarczewski Dariusz Kazimierz
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chrzanowski Marian, Cieślińska Agnieszka, Dziwiński Władysław, Garncarz Urszula, Jankowski Adam, Koczyk Janusz, Warzecha Marek Bolesław, Wilk Barbara, Woźniak Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zyska Tomasz
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Braszczok Jerzy Antoni, Jurczyk Henryk Piotr, Kasprzyk Krzysztof Tadeusz, Kostempski Marian, Parzych Joanna, Rosikowski Janusz Jerzy, Sztuka Marian, Wolski Józef Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zając Karol Tadeusz
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bożek Andrzej, Bul Arnold, Gotowska Katarzyna, Jędrzejewska Weronika Maria, Jędrzejewski Mateusz, Kaczkowski Wojciech, Kaczmarczyk Andrzej, Kucharczyk Bogdan
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejewski Mateusz, Kaczyński Marek Adam, Oślak Robert, Rogatko Michał Eugeniusz, Śnieżko Arkadiusz, Śnieżko Katarzyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawadka Agnieszka
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Morawiec Grzegorz Marcin
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejewski Mateusz, Kisiel Czesław Karol, Komarczewski Dariusz Kazimierz, Rogatko Michał Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Morawiec Grzegorz Marcin

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  2. Adiuvo Investments S.A., Warszawa − KRS 0000430513
  3. Adp Accounting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000721289
  4. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  5. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  6. Am Corp Sp. Z O.O., Ochaby Wielkie − KRS 0000349685
  7. Amicus Fundacja Wsparcia, Warszawa − KRS 0000358670
  8. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  9. Anapaite Company Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000527434
  10. Apteka M. Keller Sp. J., Woźniki − KRS 0000333004
  11. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  12. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  13. Asseco South Eastern Europe S.A., Rzeszów − KRS 0000284571
  14. Atut - Plus Sp. Z O.O., Świdnica − KRS 0000658919
  15. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  16. Aval Audyt i Usługi Finansowo-księgowe Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000161838
  17. Avalon Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000291651
  18. Benefit Systems S.A., Warszawa − KRS 0000370919
  19. Berenika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335130
  20. Beskidzkie Przedsiębiorstwo Transportowo-budowlane Transbud Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000143464
  21. Biogenis Sp. Z O.O. Spółka Kamandytowa Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000319528
  22. Bister Software Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000194815
  23. Bizfit Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000499753
  24. Bkhw Logistic Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000228995
  25. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  26. Blirt S.A., Gdańsk − KRS 0000365053
  27. Blr 152 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000577631
  28. Buos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000051024
  29. Business Management Consulting S.A., Warszawa − KRS 0000159943
  30. Bytomskie Przedsiebiorstwo Remontu Obudów Zmechanizowanych Bremasz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000057819
  31. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  32. Carbo Projekt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000036420
  33. Caritas Archidiecezji Katowickiej, Katowice − KRS 0000221725
  34. Cc Group Advisory Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000695199
  35. Cc Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203153
  36. Cema Service Sp. Z O.O., Myszków − KRS 0000561261
  37. Centrala Techniczno-handlowa Forem Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000170837
  38. Centrum Medyczne Medan Śliwa-rak Sp. J., Knurów − KRS 0000516916
  39. Centrum Wypalania Blach i Obróbki Spółka Ograniczoną Odpowiedzialnością, Rybnik − KRS 0000571919
  40. Certpol Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000211807
  41. Changex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309764
  42. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  43. Coig S.A., Katowice − KRS 0000092497
  44. Comrebars Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000554701
  45. Corpofin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226362
  46. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  47. Ctl Maczki-bór S.A., Sosnowiec − KRS 0000361438
  48. Cubeteam.com S.A., Wrocław − KRS 0000037193
  49. Dąbrowska Fabryka Maszyn Elektrycznych Damel S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000073626
  50. Delta Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000106032

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. Aa Polconstruction Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236340
  3. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  4. Ab-oil Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000072597
  5. Abd Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000410460
  6. Accord Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116654
  7. Aeroklub Rybnickiego Okręgu Węglowego, Rybnik − KRS 0000091306
  8. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  9. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  10. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  11. Agros Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000031586
  12. Airway Medix S.A., Warszawa − KRS 0000477329
  13. Akant Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000262006
  14. Allianz Informatyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302589
  15. Alteris S.A., Katowice − KRS 0000391749
  16. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  17. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  18. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  19. Aquarius Promotion S.A., Katowice − KRS 0000128911
  20. Arco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082667
  21. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  22. Ariane Investment Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236823
  23. Artefe S.A., Kielce − KRS 0000330377
  24. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000104838
  25. Atende S.A., Warszawa − KRS 0000320991
  26. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  27. Auto Flota Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000143668
  28. Autokopex Cars Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000302866
  29. Autokopex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000068523
  30. Autonika Holding S.A., Rzeszów − KRS 0000024980
  31. Autostrada Śląska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000078236
  32. Axtone Sp. Z O.O., Kańczuga − KRS 0000240217
  33. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  34. Bank Przemysłowy S.A., Łódź − KRS 0000004106
  35. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  36. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  37. Bauma Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141138
  38. Bdc Development Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000381431
  39. Becker Elektrotechnika Sp. Z O.O., Świerklany − KRS 0000015269
  40. Beskidzka Drukarnia Flexograficzna Bedef Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000070935
  41. Bge S.A. W Restrukturyzacji, Mysłowice − KRS 0000362603
  42. Biocol S.A., Chorzów − KRS 0000120942
  43. Biuro Handlowe Janina Sp. Z O.O., Libiąż − KRS 0000073234
  44. Biuro Handlowe Zakładu Elektroniki Górniczej Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000082726
  45. Biuro Podróży Eder Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000196046
  46. Biuro Projektów Prorem Sp. Z O.O., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000301998
  47. Biuro Projektów i Dostaw Urządzeń Hutniczych Hph-s.a., Katowice − KRS 0000066849
  48. Biztech Konsulting S.A., Warszawa − KRS 0000205063
  49. Bomis Budownictwo Sp. Z O.O., Świętochłowice − KRS 0000455622
  50. Bomis S.A., Katowice − KRS 0000038336

Powiązane przetargi (31 szt.):
  1. Roboty górnicze w Centralnym Zakładzie Odwadniania Kopalń w Czeladzi.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    1. Przedmiotem zamówienia są: Roboty górnicze w Centralnym Zakładzie Odwadniania Kopalń w Czeladzi: Część I Pompownia stacjonarna Siemianowice Remont obudowy szybu Siemianowice III Część II Pompownia stacjonarna Siemianowice Wzmocnienie przekopu głównego na poz. 321m (Chorzów) za pomocą zabudowy dodatkowej obudowy łukowej na odcinku 160m Część III Pompownia stacjonarna Pstrowski Wymiana obmurza szybu Staszic Część IV Pompownia stacjonarna Szombierki Remont obudowy szybu Ewa około 50m3 Część V Pompownia stacjonarna Szombierki Wypełnianie pustki pod pokładem 504 w szybie Ewa - strona południowa oraz wykonanie kołnierza doszczelniającego na całym obwodzie szybu Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres wraz z uwarunkowaniami techniczno-organizacyjnymi zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
  2. Naprawę i legalizację metanomierzy indywidualnych typu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp, naprawę i legalizację czujników metanomierzy MIS-3Az, naprawa monitora i zasilacza metanomierza MIS-3A, legalizację czujników CMI-3Az oraz naprawę ładowarek ŁMP-1 i ŁVM-1p
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
    1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji:
    1) naprawę i legalizację:
    a) metanomierzy typoszeregu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp - 240 razy,
    b) monitora metanomierza MIS-3A - 2 razy,
    c) zasilacza metanomierza MIS-3A - 2 razy,
    d) czujnika metanomierza MIS-3Az - 6 razy,
    2) naprawę i modernizację:
    a) ładowarki ŁMP-1 - 4 razy,
    b) ładowarki ŁVM-1p - 4 razy,
    3) legalizację czujnika CMI-3Az - 12 razy,
    4) legalizację metanomierzy typoszeregu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp - 150 razy
    2. W ramach realizacji przedmiotu umowy, Zamawiający zobowiązuje się do zlecenia usług, o których mowa w pkt 1 o wartości 50% ceny całkowitej brutto określonej w umowie. Pozostałą część przedmiotu zamówienia, o wartości 50% ceny całkowitej brutto określonej w umowie Zamawiający zleci w zależności od potrzeb (prawo opcji).
  3. Dostawa zgrzebeł kompletnych kutych i obejm, w tym: Część I - Dostawa zgrzebeł kompletnych kutych 2xØ34x126-150 L - 799. Część II - Dostawa zgrzebeł kompletnych kutych 2xØ30x108-140/E260 L - 778. Część III - Dostawa zgrzebeł kompletnych kutych 2xØ34x126-150/E260 L - 778. Część IV - Dostawa obejm zgrzebeł kompletnych kutych 2x Ø30 z nakrętką M27x2 oraz 2x Ø34 z nakrętką M30x2.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Część I ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 34X126-150 L-799 WW-7518 PRZENOŚNIK ŚCIANOWY PAT-E260HB (3741582711) - ilość 300 sztuk Część II ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 30X108-140/E260 L-778 638/003 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 (3746197013) - ilość 300 sztuk Część III ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 34X126-150/E260 L-778 638/002 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 (3742702602) - ilość 200 sztuk Część IV OBEJMA ZGRZEBŁA KOMPLETNA KUTA 2xØ30X108-140/E260 L-778 Z NAKRĘTKĄ M27x2 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK 850 - ilość 200 sztuk OBEJMA ZGRZEBŁA KOMPLETNA KUTA 2xØ34X126-150/E260 L-778 Z NAKRĘTKĄ M30x2 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK 850 (3743421610) - ilość 200 sztuk Przedmiot zamówienia powinien spełniać następujące warunki techniczne: Część I ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 34X126-150 L-799 WW-7518 PRZENOŚNIK ŚCIANOWY PAT-E260HB Długość zgrzebła L-799mm Wysokość zgrzebła H-112mm Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 150 mm Część II ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 30X108-140/E260 L-778 638/003 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 Długość zgrzebła L-778mm Wysokość zgrzebła H-113mm Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 140 mm Część III ZGRZEBŁO KPL KUTE 2X Q 30X108-140/E260 L-778 638/003 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK-850 Długość zgrzebła L-778mm Wysokość zgrzebła H-113mm Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 150 mm Część IV OBEJMA ZGRZEBŁA KOMPLETNA KUTA 2xØ30X108-140/E260 L-778 Z NAKRĘTKĄ M27x2 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK 850 Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 140 mm OBEJMA ZGRZEBŁA KOMPLETNA KUTA 2xØ34X126-150/E260 L-778 Z NAKRĘTKĄ M30x2 PRZENOŚNIK ZGRZEBŁOWY RYBNIK 850 Rozstaw pomiędzy nitkami łańcucha 150 mm Wymagana twardość zgrzebeł powinna wynosić nie mniej 230HB. Przez sformułowanie Zgrzebło kompletne Zamawiający uznaje zgrzebło wraz z obejmą i nakrętkami wyposażonymi we wkładki zabezpieczające przed odkręcaniem. Przez sformułowanie Obejma kompletna Zamawiający uznaje obejmę wraz z nakrętkami wyposażonymi we wkładki zabezpieczające przed odkręcaniem.
  4. Pogłębienie z powierzchni pełnordzeniowanego otworu pionowego Bibiela PIG-1 od głębokości 1500,0 m do głębokości 1650,0 m (Etap II/1) oraz wykonanie pomiarów geofizyki otworowej w interwale 1500,0 - 1650,0 m.(Etap III/1)
    Zamawiający: Państwowy Instytut Geologiczny - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
    Pogłębienie z powierzchni pełnordzeniowanego otworu pionowego Bibiela PIG-1 od głębokości 1500,0 m do głębokości 1650,0 m (Etap II/1) oraz wykonanie pomiarów geofizyki otworowej w interwale 1500,0 - 1650,0 m.(Etap III/1)
  5. Wykonanie prac związanych z demontażem zbrojenia przedziału drabinowego szybów Kazimierz II i Kazimierz V, I - go etapu procesu likwidacji oraz zabezpieczenia szybów i szybików w KWK Kazimierz-Juliusz. Część I - Wykonanie prac związanych z demontażem zbrojenia przedziału drabinowego szybu Kazimierz II Część II - Wykonanie prac związanych z demontażem zbrojenia przedziału drabinowego szybu Kazimierz V
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz jego zakres wraz z uwarunkowaniami techniczno-organizacyjnymi zawiera załącznik nr 2 do SIWZ
    Zakres rzeczowy zamówienia dla Części I oraz Części II obejmuje:
    1. Zakres rzeczowy obejmuje prace związane z demontażem zbrojenia przedziału drabinowego - likwidacje siatek, pomostów spoczynkowych oraz drabin w obu szybach (Cześć I -szyb Kazimierz II o głębokości 677,12m i Część II szyb Kazimierz V o głębokości 687,61m ).
    2. Wykonawca opracowuje instrukcje wykonywania robót i niezbędne technologie zatwierdzone przez KRZG SRK S.A. Oddziału w Sosnowcu KWK Kazimierz Juliusz
    3. Do demontażu przewidziano całość przedziału drabinowego w obydwu szybach.
    Ponadto Wykonawca zobowiązany jest do stosowania podczas realizacji zadania tylko urządzeń i narzędzi posiadających niezbędne certyfikaty zgodności oraz atesty do stosowania w wyrobiskach dołowych.
  6. Usunięcie zagrożenia dla pompowni. Wykonanie otworów spustowych zbiornika wodnego na poz. 327 m przy szybie Kazimierz I pompowni głębinowej Niwka - Modrzejów.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Zakres rzeczowy zadania: Zadanie obejmuje: Wykonanie prac zasadniczych. na które składają się: Opracowanie dokumentacji technicznych, technologicznych i budowlanych, wraz z uzyskaniem niezbędnych uzgodnień i zezwoleń w tym m.in. Dodatek do dokumentacji podstawowej pompowni głębinowej (lub Karta zmian) wraz z niezbędnymi uzgodnieniami z właściwymi organami nadzoru górniczego oraz uzyskaniem decyzji administracyjnych warunkujących rozpoczęcie i wykonanie prac; opracowanie powinno zawierać także rozwiązania techniczne monitorowania poziomu wody w odwadnianym zbiorniku, Ww. dokumentację należy sporządzić w oparciu o opracowaną uprzednio koncepcję wykonania prac wiertniczych o szybu Kazimierz I, wraz z doborem miejsca wiercenia (uwzględniając ograniczenia wynikające z rozmieszczenia ciągów w tarczy szybu oraz wymaganych odległości ruchowych) w celu skutecznego odwodnienia zbiornika oraz doborem maszyn i urządzeń, jakie zostaną wykorzystane dla celów wykonania prac. Zamawiający dopuszcza w tym celu wykonanie większej liczby otworów niż dwa; opracowanie powinno zawierać także rozwiązania techniczne monitorowania poziomu wody w odwadnianym zbiorniku. kompleksowe wykonanie prac, wraz z dostawą materiałów, maszyn i urządzeń niezbędnych do wykonania zadania oraz pracami przygotowawczymi. Należy wykonać poprzez wiercenie dwa otwory spustowe do odwodnienia zbiornika utworzonego na poz. 327 m za tamą izolacyjną. Otwory należy wykonać z tymczasowego pomostu zabudowanego w szybie Kazimierz I przez Wykonawcę w rejonie poz. 327 m. Otwory należy wykonać w oparciu o niżej opisane wytyczne: wodoszczelne obsadzenie rur obsadowych co najmniej 245 mm z manometrem, odwiercenie otworów przez zawór z armaturą bezpieczeństwa (rura manipulacyjna z odpływem zaopatrzonym w zawór oraz dławikiem) gryzerem 219 otworu na długości 8 m (do tamy Ti-2), wprowadzenie kolumny rur 193,7 mm i przecementowanie ich oraz wodoszczelne połączenie przed zaworem i króćcem na manometr, odwiercenie przez zawór z armaturą bezpieczeństwa otworu pilotowego gryzerem 95 mm do zbiornika za tamę (długość około 15 m od obmurza szybu), dokonanie pomiaru ciśnienia wody w zbiorniku W-327/2012, poszerzenie otworu przez armaturę bezpieczeństwa gryzerem 168,3 mm, przygotowanie otworu do drenażu. Konstrukcje otworów wierconych z pomostu w szybie, po dobraniu rozmiarów gryzerów według firmy Hughes oraz rur według normy PN-EN 10220:2002. Rury spustowe w miejscu wlotu do szybu należy zaopatrzyć w kolana oraz odcinki rur kierujące wodę w dół, wzdłuż obmurza szybu, w celu zabezpieczenia zawieszonych w szybie ciągów pompowych przed uderzeniem strumieniem wody z odwadnianego zbiornika. Rury należy wyposażyć w urządzenia umożliwiające pomiar ciśnienia wody w odwadnianym zbiorniku, będący miarą poziomu wody w zbiorniku, z możliwością odczytu wartości ciśnienia na powierzchni zakładu. Istnieje możliwość wykorzystania do tego celu układu monitorującego stan zabezpieczenia wylotu i konstrukcji zabezpieczającej. Demontaże i przywrócenie do stanu pierwotnego pomostów w szybie Kazimierz I w tym demontaż pomostu na poz. -8,4 m, odtworzenie pomostu operacyjnego do stanu zgodnego z dokumentacją techniczną pompowni głębinowej.
  7. Część I: Zabudowa konsol kablowych i wymiana kabla teletechnicznego w szybie Zygmunt August II Część II: Wymiana konsol i uchwytów kablowych szyb Kopernik Część III: Zmiana zasilania 6kV w rejonie szybu Siemianowice III - Etap I i II
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Część I: Zabudowa konsol kablowych i wymiana kabla teletechnicznego w szybie Zygmunt August II Część II: Wymiana konsol i uchwytów kablowych szyb Kopernik Część III: Zmiana zasilania 6kV w rejonie szybu Siemianowice III - Etap I i II.
  8. Dostawa modelu przenośnika taśmowego do transportu urobku do Narodowego Centrum Badań Jądrowych w Otwocku
    Zamawiający: Narodowe Centrum Badań Jądrowych, Otwock
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa modelu przenośnika taśmowego, obejmująca projekt, wykonawstwo, dostawę, montaż i uruchomienie przenośnika taśmowego do transportu urobku.
    2. Szczegółowe parametry dotyczące przedmiotu zamówienia określa specyfikacja techniczna, stanowiąca załącznik nr 1.
  9. Odwiercenie otworu wentylacyjnego pomiędzy komorą Galicja II na poziomie III a szerzyzną zlokalizowaną w zachodnim ociosie poprzeczni Blum na poziomie I w Kopalni Soli Wieliczka wraz z wykonaniem projektu technicznego i technologii wiercenia otworu
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
    1. Opis przedmiotu zamówienia.
    1.1. Przedmiotem zamówienia jest odwiercenie otworu wentylacyjnego pomiędzy komorą Galicja II na poziomie III a szerzyzną zlokalizowaną w zachodnim ociosie poprzeczni Blum na poziomie I w Kopalni Soli Wieliczka, zwanego dalej otworem wentylacyjnym.
    1.2. W ramach odwiercenia otworu wentylacyjnego Wykonawca jest zobowiązany do wykonania projektu technicznego i technologii wiercenia otworu wentylacyjnego.
    2. Szczegółowy zakres prac.
    Wykonawca jest zobowiązany zrealizować przedmiot zamówienia w dwóch etapach:
    1) Etap I obejmujący opracowanie projektu technicznego i technologii wykonania otworu wentylacyjnego, zwany dalej projektem;
    2) Etap II obejmujący:
    a) wykonanie i urządzenie stanowiska wiertniczego, na podstawie projektu, w komorze Galicja II na poziomie III (doprowadzenie mediów technologicznie niezbędnych do przygotowania stanowiska, przygotowanie stanowiska, transport na stanowisko sprzętu i materiałów, instalacja urządzeń, doprowadzenie mediów technologicznie niezbędnych do wiercenia - sprzęt i materiały własne Wykonawcy, zakończone odbiorem technicznym stanowiska przez komisję powołaną przez Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego Kopalni Soli Wieliczka, potwierdzone pozytywnym protokołem oraz zezwoleniem Kierownika Ruchu Zakładu Górniczego na oddanie stanowiska do ruchu);
    b) przygotowanie miejsca wylotu otworu w szerzyźnie zlokalizowanej w zachodnim ociosie poprzeczni Blum na poz. I, umożliwiające bezpieczne prowadzenie przedmiotowych robót (zabudowy poszerzacza oraz rurowania otworu), polegające na wykonaniu pobierki i odstawy skomprymowanego urobku zalegającego na spągu wyrobiska oraz przeprowadzeniu kontroli warunków geologiczno-górniczych występujących w stropie wyrobiska zgodnie z zasadami obowiązującymi w Kopalni Soli Wieliczka;
    c) odwiercenie z urządzonego stanowiska otworu wentylacyjnego od stropu komory Galicja II na poziomie III do spągu szerzyzny zlokalizowanej w zachodnim ociosie poprzeczni Blum na poziomie I, pod kątem w górę (ok. kąt +660 - kąt mierzony do płaszczyzny poziomej), o długości ok. 71m, a następnie jego obudowanie rurami stalowymi o średnicy zewnętrznej 813 mm i ściance nie cieńszej niż 10 mm, zacementowanymi na całej długości do górotworu. Zabezpieczenie wylotu otworu na poziomie I kratą stalową zabezpieczoną antykorozyjnie oraz wykonanie niepalnej, zabezpieczonej antykorozyjnie (kolor czerwony) tamy bezpieczeństwa na wylocie otworu w postaci klapy osadzonej w sposób umożliwiający szybkie zamknięcie wylotu otworu;
    d) likwidację stanowiska wiertniczego.
    3. Projekt.
    3.1. Projekt winien zostać opracowany w następującym zakresie:
    1) wiertniczym,
    2) energomechanicznym,
    3) koniecznych towarzyszących robót górniczych.
    3.2. Projekt winien spełniać wymogi przepisów ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. Prawo geologiczne i górnicze oraz przepisów wykonawczych do tej ustawy, a w szczególności § 42 ust. 4 Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 28 czerwca 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy, prowadzenia ruchu oraz specjalistycznego zabezpieczenia przeciwpożarowego w podziemnych zakładach górniczych (Dz. U. z 2002 r. Nr 139 poz. 1169 ze zm.).
    3.3. Projekt winien uwzględniać gabaryty urządzeń wiertniczych w aspekcie wyrobisk pionowych i poziomych Kopalni Soli Wieliczka.
    3.4. Projekt powinien zostać uzgodniony ze wskazanymi przez Zamawiającego służbami dozoru ruchu Zamawiającego, w tym z osobą pełniącą nadzór geologiczny ze strony Zamawiającego.
    3.5. Wykonawca jest zobowiązany do wykonania projektu w następujących formach:
    1) pisemnej - 3 egzemplarze,
    2) elektronicznej na nośnikach optycznych w formacie edytowalnym - 3 egzemplarze,
    3) elektronicznej na nośniku optycznym w formacie PDF - 3 egzemplarze.
    4. Pozwolenie konserwatorskie.
    4.1. Na wykonanie prac objętych projektem, Zamawiający wystąpi z wnioskiem o uzyskanie decyzji w sprawie pozwolenia do Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w Krakowie. Wykonawca jest zobowiązany współpracować z Zamawiającym.
    4.2. W ramach wynagrodzenia za wykonanie przedmiotu zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do uzupełniania lub zmiany projektu w zakresie wskazanym przez Małopolskiego Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków, po uprzednim uzgodnieniu uzupełnień lub zmian z Zamawiającym.
    5. Istotne warunki wykonania przedmiotu zamówienia, w szczególności warunki geologiczne i górnicze, zagrożenia naturalne, warunki techniczne i organizacyjne określa załącznik nr 1 do SIWZ.
  10. Wykonanie otworu badawczo - piezometrycznego do zrobów pokładu 510 byłej KWK Niwka - Modrzejów, w rejonie połączenia hydraulicznego z KWK Mysłowice - Wesoła, na rzędnej - 138,0 m npm.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie otworu wiertniczego w którym zabudowana zostanie kolumna filtracyjna piezometru dla Pompowni Niwka-Modrzejów Zakładu Centralny Zakład Odwadniania Kopalń - 41-253 Czeladź ul. Kościuszki 9. 2. Zakres prac związanych z realizacją zadania : Wykonanie otworu badawczo-piezometrycznego, do zrobów pokładu 510 byłej KWK Niwka-Modrzejów, w rejonie połączenia hydraulicznego z KWK Mysłowice-Wesoła, na rzędnej -138,0 m npm. Prace związane z realizacją ww. zadania należy wykonać zgodnie z Projektem robót geologicznych na wykonanie otworu badawczo-piezometrycznego do zrobów pokładu 510 byłej KWK Niwka-Modrzejów, w rejonie połączenia hydraulicznego z KWK Mysłowice-Wesoła, na rzędnej -138,0 m npm, z przeznaczeniem na piezometr P-Mysłowice 1 na działce nr 1060/57 w miejscowości Mysłowice. - załącznik nr 5 do SIWZ..
  11. Analiza możliwości zabudowy pomp stacjonarnych w szybach pompowni głębinowej wraz z projektem dla szybu Fortuna II
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Zakres przedmiotu umowy obejmuje sporządzenie:
    1) Analizy możliwości zabudowy pomp stacjonarnych w szybach pompowni głębinowej wraz z projektem dla szybu Fortuna II.
    2) kompleksowej dokumentacji technicznej zabudowy pomp stacjonarnych w szybie pompowni głębinowej wraz z projektem dla szybu Fortuna II , uwzględniającą obowiązujące w tym zakresie przepisy.
  12. Wykonanie kompleksowego zabezpieczenia wylotu z podszybia na poz. 327 m do szybu Kazimierz I pompowni głębinowej Niwka - Modrzejów
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Zakres rzeczowy usługi będącej przedmiotem zamówienia. W szybie Kazimierz I na poz. 327 m zlokalizowane jest wyrobisko (podszybie), zamknięte tamą izolacyjną murowaną usytuowaną około 8 m od wlotu wyrobiska do rury szybowej. Wyrobiska za tamą są w pełni zawodnione, a poprzez nieszczelności w tamie oraz spękania górotworu wokół niej przelewa się woda, która wpływa do szybu Kazimierz I. Szacowane spiętrzenie wody za tamą wynosi około 8,5 m. Całkowicie zawodniona tama izolacyjna na poz. 327 m znajdująca się pod ciśnieniem wody, stanowi zagrożenie dla zabudowanych w szybie ciągów pompowych z agregatami głębinowymi usytuowanymi na głębokości ok. 440 m. W przypadku przerwania przedmiotowej tamy przez napór spiętrzonej za nią wody, możliwe jest nagłe wdarcie do szybu dużej ilości wody lub wody z luźnym materiałem, a także fragmentów uszkodzonej tamy, które mogą spowodować trudne do oszacowania uszkodzenia i unieruchomienie agregatów pompowych. Przedmiotem niniejszego zadania jest wykonanie skutecznego zabezpieczenia wylotu wyrobiska na poz. 327 m w celu niedopuszczenia - w przypadku ewentualnego przerwania tamy - do przedostania się do szybu elementów, które mogłyby spowodować uszkodzenie zabudowanych w szybie ciągów pompowych. Zadanie obejmuje: opracowanie koncepcji wykonania zabezpieczenia wylotu z podszybia na poz. 327 m do szybu Kazimierz I, chroniącego przed uszkodzeniem zabudowane w szybie ciągi pompowe z agregatami głębinowymi, wraz z instalacją monitorowania (np. monitoring wizyjny, oczujnikowanie i.t.p.), opracowanie kompletnej dokumentacji projektowo-technologicznej oraz formalno-prawnej (Dodatek do dokumentacji podstawowej pompowni głębinowej) dla wybranej koncepcji zabezpieczenia wraz z niezbędnymi uzgodnieniami z właściwymi organami nadzoru górniczego oraz uzyskaniem decyzji administracyjnych (w tym pozwolenia budowlane) warunkujących rozpoczęcie i wykonanie prac, kompleksowe wykonanie prac zabezpieczających wylotu z podszybia na poz. 327 m do szybu Kazimierz I, wraz z dostawą materiałów maszyn i urządzeń niezbędnych do wykonania zadania, wykonaniem wszystkich niezbędnych robót budowlanych i.t.p., demontaż maszyn, urządzeń, konstrukcji wykorzystywanych do wykonania prac i uporządkowanie terenu. Szyb Kazimierz I jest wyrobiskiem ślepym, przewietrzanym wentylacją lutniową i nie jest wyposażony w urządzenia wyciągowe
  13. Termomodernizacja obiektów Zespołu Szkół Rolniczych w Cudzynowicach z pompą ciepła, ogniwami fotowoltaicznymi, modernizacją instalacji co, wykonaniem dolnego źródła ciepła - otworu hydrogeologiczno-rozpoznawczego wód termalnych
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Kazimierskiego, Kazimierza Wielka
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie otworu hydrogeologiczno jako dolnego źródła ciepła pomp ciepła w miejscowości Cudzynowice przy ZSR w Cudzynowicach i instalacji fotowoltaicznej, pompy ciepła i sieć cieplna, demontaż starej instalacji c.o., montaż nowej instalacji c.o. wykonanie magistrali cieplnej jako realizacji etapu projektu pn. Podniesienie efektywności energetycznej obiektów użyteczności publicznej na terenie Powiatu Kazimierskiego i Powiatu Kieleckiego realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Świętokrzyskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa 4 Rozwój infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej, Działanie 4.2 Rozwój systemów lokalnej infrastruktury ochrony środowiska energetycznej. Zakres realizacji robót budowlanych objętych przedmiotem zamówienia. Zakres robót obejmuje: -Prace związane z odwierceniem otworów wiertniczych -Instalację centralnego ogrzewania, -Budowę sieci cieplnej, -Montaż pomp ciepła, -Instalacja ogniw fotowoltaicznych, -Wykonanie planu ruchu zakładu górniczego i zatwierdzenie go przez Okręgowy Urząd w Kielcach. Szczegółowy zakres robót zawarty jest w załącznikach do niniejszej specyfikacji. a)projekt budowlany, b)przedmiar robót, c)specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych, d)opis techniczny. Zaleca się aby wykonawca dokonał wizji lokalnej na terenie roboty budowlanej oraz zdobył wszelkie informacje, które mogą być konieczne do przygotowania oferty
  14. Roboty szybowe w Zakładzie CZOK.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Roboty szybowe w Zakładzie CZOK Część I: Wymiana zbrojenia szybowego w szybie Kolejowy I i Bańgów - Pompownia Siemianowice Część II: Dostawa i wymiana dźwigarów w szybie Witold I - Pompownia Jan Kanty Część III: Wymiana wrót w trzonie prowadniczym szybu Gigant - pompownia Pstrowski Część IV: Wymiana dźwigarów głównych zbrojenia szybowego szybu Ewa- Pompownia Szombierki Część V: Wymiana belek odbojowych w trzonie wieży szybu Wentylacyjno - Podsadzkowy 1 komplet - Pompownia Powstańców Śl. Bytom I Część VI: Wymiana pomostów przedziału drabinowego w szybie Jan III od poz. 415 do poz. 600m oraz od poz. 690m do pomostu rewizyjnego - Pompownia Dębieńsko Część VII: Dostawa i wymiana prowadników i dźwigarów zbrojenia szybowego Jan III - Pompownia Dębieńsko.
  15. Projekt wyzbrojenia Porąbka - Klimontów dla Zakładu Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    1. Przedmiot zamówienia:
    Projekt techniczny (technologia) wyzbrojenia oraz naprawy obudowy szybowej szybów adaptowanych na
    pompownie głębinowe ze szczegółowym opracowaniem dla szybu Ryszard w pompowni głębinowej
    Porąbka - Klimontów. 2. Lokalizacja przedmiotu zamówienia: Zakład Centralny Zakład Odwadniania Kopalń
    w Czeladzi 41-253 Czeladź, ul. Kościuszki 9 Ruch I Pompownie głębinowe - lokalizacja zgodnie z pkt. 3
    ppkt. 3.1 3. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 3.1. Sporządzenie dokumentacji technicznej
    (technologii) wyzbrojenia następujących szybów adaptowanych na pompownie głębinowe: szyb Ryszard -
    pompownia głębinowa Porąbka - Klimontów, ul. Kosynierów 36, 41-219 Sosnowiec szyb Bartosz II -
    pompownia głębinowa Katowice, ul. Kopalniana 6, 40-205 Katowice szyb II - pompownia głębinowa
    Gliwice, ul. Bojkowska 37, 44-100 Gliwice szyb Fortuna II - pompownia głębinowa Kleofas, ul. Obroki 77,
    40-833 Katowice, szyb II - pompownia głębinowa Grodziec, ul. Barlickiego 6, 42-506 Będzin, szyb
    Cieszkowski - pompownia głębinowa Paryż, ul. Perla 10, 41-301 Dąbrowa Górnicza uwzględniającą
    obowiązujące w tym zakresie przepisy. 3.2. Sporządzenie kompleksowej dokumentacji technicznej wyzbrojenia i naprawy obudowy szybu Ryszard pompowni głębinowej Porąbka - Klimontów,
    uwzględniającą obowiązujące w tym zakresie przepisy
  16. <BR> Przekazanie do użytkowania naczynia do transportu urobku o pojemności od 0,9 do 1,6 m3 - zamówienie uzupełniające.<BR> Numer postępowania: ZP/13/MGW/2014
    Zamawiający: Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu, Zabrze
    <BR>Przedmiotem zamówienia jest przekazanie do użytkowania naczynia do transportu urobku
    o pojemności 0.9-1,6 m3 <BR>
    1.W ramach postępowania należy przekazać Zamawiającemu do użytkowania naczynie (kubeł) do transportu urobku, <BR>
    2. Konstrukcja naczynia powinna być szczelna i ma pozwalać na załadunek ilości 0,9 - 1,6 m3 urobku w postaci skały o ciężarze właściwym do 2 300 kg/m3 <BR>
    3. Naczynie transportowe w dniu jego przekazania Zamawiającemu powinno posiadać wszelkie niezbędne atesty i dopuszczenia do użytkowania.
    Jeśli w trakcie okresu użytkowania jakiekolwiek atesty lub dopuszczenia do użytkowania wygasną, Wykonawca własnym kosztem i staraniem, niezwłocznie uzyska przedłużenia ważności niezbędnych dokumentów dokonując wszelkich czynności wymaganych obowiązującymi przepisami. <BR>
    4.Naczynie do transportu urobku należy przekazać zamawiającemu na okres 20 miesięcy, gdzie jako pierwszy dzień biegu okresu przekazania urządzenia, będzie liczony dzień 10.04.2014
    tj. ostatni dzień obowiązywania umowy podstawowej.
  17. Naprawę i legalizację metanomierzy indywidualnych typu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp, naprawę i legalizację czujników metanomierzy MIS-3Az, naprawa monitora i zasilacza metanomierza MIS-3A, legalizację czujników CMI-3Az oraz naprawę ładowarek ŁMP-1 i ŁVM-1p.
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
    1.Przedmiotem zamówienia jest:
    1)naprawa i legalizacja:
    a)metanomierzy typoszeregu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp - 240 razy,
    b)czujnika metanomierza MIS-3Az - 6 razy,
    c)monitora metanomierza MIS-3A - 2 razy,
    d)zasilacza metanomierza MIS-3A - 2 razy,
    2)naprawa i modernizacja:
    a)ładowarki ŁMP-1 - 4 razy,
    b)ładowarki ŁVM-1p - 4 razy,
    3)legalizacja czujnika CMI-3Az - 12 razy,
    4)legalizacja metanomierzy typoszeregu Vm-1 - 150 razy
    2.W ramach realizacji przedmiotu umowy, Zamawiający zobowiązuje się do zlecenia usług, o których mowa w ust. 1 o wartości 50% ceny całkowitej brutto podanej w umowie. Pozostałą część przedmiotu umowy, o wartości 50% ceny całkowitej brutto określonej w umowie Zamawiający zleci w zależności od potrzeb (prawo opcji).
  18. wykonanie robót dodatkowych w ramach realizacji zamówienia na wykonanie robót górniczych w polu IV, pokład 385 - rejon Bogdanka, w kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. (umowa nr 1171/G/2010 z dnia 29.09.2010 r.)
    Zamawiający: Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance, Puchaczów
    wykonanie robót dodatkowych w ramach realizacji zamówienia na wykonanie robót górniczych w polu IV, pokład 385 - rejon Bogdanka, w kopalni Lubelski Węgiel Bogdanka S.A. (umowa nr 1171/G/2010 z dnia 29.09.2010 r.)
  19. Sukcesywne świadczenie usług cateringowych na spotkania odbywające się w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości
    Zamawiający: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywne świadczenie usług cateringowych na spotkania odbywające się w siedzibie Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) przy ul. Pańskiej 81/83, 00-834 Warszawa, przez okres 26 miesięcy
  20. Dostawa materiałów do remontu zbrojenia szybowego i urządzeń wyciągowych dla Zakładu CZOK
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Dostawa materiałów do remontu zbrojenia szybowego i urządzeń wyciągowych dla Zakładu CZOK: Część I: Dostawa zawieszeń lin nośnych i wyrównawczych - Pompownia - Siemianowice, Część II: Dostawa prowadnic tocznych wraz z koziołkami mocującymi do naczyń wyciągowych szybu Ewa - Pompownia Szombierki, Część III: Dostawa liny nośnej do szybu Wentylacyjno-Podsadzkowego - Pompownia Powstańców Śl. - Bytom I
  21. Odwiercenie otworów spływowego ścieków i wentylacyjnego dla zaplecza sanitarnego przy komorze Stajnia Gór Wschodnich
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
  22. Wiercenie otworu wielkośrednicowego zsypowego z podłużni Hauer z poziomu III na poziom IV
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
  23. Wiercenie otworu kablowego wielkośrednicowego na międzypoziomie Kazanów wraz z opracowaniem technologii i projektu techniczno-geologicznego wykonania ww. otworu
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
  24. Wykonanie projektu technicznego podziemnej części instalacji zasilających i odbioru gazu z pilotowej instalacji podziemnego zgazowania węgla w KHW S.A. - KWK Wieczorek na odcinku georeaktor w pokładzie 501 - budynek Szybu Wschodniego oraz nadzór autorski nad realizacją instalacji.
    Zamawiający: Główny Instytut Górnictwa, Katowice
  25. Naprawę i legalizację metanomierzy typoszeregu VM-1, naprawa i legalizacja czujnika metanomierza MIS-3Az, naprawa monitora i zasilacza metanomierza MIS-3Az oraz naprawa ładowarek ŁMP-1 i ŁVM-1p
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
  26. wykonanie robót dodatkowych w ramach realizacji zamówienia na remont zbiornika retencyjnego 3fB na poz. 920 w polu Bogdanka przy użyciu własnych materiałów i sprzętu w Lubelskim Węglu Bogdanka S.A. (umowa nr 434/IG/2011 z dnia 06.05.2011r.)
    Zamawiający: Lubelski Węgiel "Bogdanka" S.A. w Bogdance, Puchaczów
  27. Dzierżawa kombajnu ścianowego do ściany nr 20a w pokładzie 510 wraz z zabezpieczeniem gwarancyjnej obsługi serwisowej przez cały okres dzierżawy dla KW S.A. Oddział KWK Bobrek-Centrum
    Zamawiający: Kompania Węglowa S.A. Terenowa Delegatura Centrali Centrum Wydobywcze Północ, Bytom
  28. Zamówienie dodatkowe pn. Udrożnienie wyrobisk przyszybowych wraz z komorą przy szybie Carnall, w ramach zadania pn. Faza wstępna warunkująca wykonanie projektu pn. Europejski Ośrodek Kultury Technicznej i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Udrożnienie i tymczasowe zabezpieczenie szybu Carnall, wyrobisk przyszybowych oraz 50 metrowego odcinka Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej wraz z wykonaniem niezbędnej dokumentacji.
    Zamawiający: Gmina Zabrze - Prezydent Miasta, Zabrze
  29. ZP-2 Przetarg nieograniczony na organizację szkoleń dla osób bezrobotnych oraz niepełnosprawnych
    Zamawiający: Powiatowy Urząd Pracy w Zgorzelcu, Zgorzelec
  30. Faza wstępna warunkująca wykonanie projektu pn. Europejski Ośrodek Kultury Technicznej i Turystyki Przemysłowej w Zabrzu. Udrożnienie i tymczasowe zabezpieczenie szybu Carnall, wyrobisk przyszybowych oraz 50 metrowego odcinka Głównej Kluczowej Sztolni Dziedzicznej wraz z wykonaniem niezbędnej dokumentacji.
    Zamawiający: Gmina Zabrze - Prezydent Miasta, Zabrze
  31. Multiplikator ciśnienia ZP-138/2009
    Zamawiający: Centrum Mechanizacji Górnictwa "KOMAG" Jednostka Badawczo-Rozwojowa, Gliwice

Inne osoby dla Jędrzejewski Krzysztof (22 osoby):