Kogo reprezentuje osoba

Jończyk Waldemar Michał

w KRS

Waldemar Michał Jończyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Waldemar
Drugie imię:Michał
Nazwisko:Jończyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 55 lat
Miejscowości:Jarosław (Podkarpackie), Rzeszów (Podkarpackie), Toruń (Kujawsko-pomorskie), Łańcut (Podkarpackie), Świdnik (Lubelskie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cyma Barbara Jadwiga, Jończyk Lucyna, Lekacz Bogusław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Spławiński Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jończyk Aleksandra, Jończyk Lucyna, Jończyk Monika
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Anna, Jończyk Monika, Kasprzyk Justyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ryznar Anna
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barleski Roman, Belniak Kazimierz, Biernat Tadeusz, Chmielik Henryk, Doraczyńska Szopa Alicja Bożena, Dziuban Jacek, Fila Jerzy Zbigniew, Florek Nazar Teresa, Godlewski Romuald, Gołębiowska Stanisława, Gross Krasnowska Krystyna, Hycka Renata Maria, Kielar Jan, Kleszarski Tadeusz Mieczysław, Kot Andrzej, Kotynia Jacek Wojciech, Krupa Franciszek, Lechowicz Bogusław, Mołdoch Iwona Jolanta, Oleksiak Aleksandra, Pielaszkiewicz Marek Paweł, Pyrka Aleksandra, Sawka Barbara, Soluch Józef, Staręga Anna Grażyna, Szaliłow Krzysztof, Trąd Elżbieta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielawski Paweł, Fila Jerzy Zbigniew, Szaliłow Krzysztof
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fila Jerzy Zbigniew, Wójtowicz Wiesław Leszek
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarocki Witold Bogusław, Jończyk Aleksandra, Jończyk Lucyna, Jończyk Monika, Lechowicz Bogusław
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jończyk Aleksandra, Jończyk Lucyna, Jończyk Monika

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baczała Krzysztof Wacław, Barański Wojciech, Bukiewicz Eugeniusz, Cichowski Piotr Andrzej, Dutkiewicz Arkadiusz Krzysztof, Fabiańczyk Andrzej Zbigniew, Firkowski Andrzej Marek, Garbacz Anna Elżbieta, Godowska Agnieszka Barbara, Gorzelańczyk Krzysztof Waldemar, Głogowski Adrian Robert, Han Stanisław, Herba Kazimierz Michał, Kania Henrietta Maria, Kasperkiewicz Tomasz, Kozicka Barbara Jadwiga, Kołaczek Jacek Grzegorz, Kruszewska Dorota, Leszczyński Zbigniew Jerzy, Misztal Krzysztof Hipolit, Modzelewski Janusz, Nogal Mariusz Bogusław, Piątek Robert, Pietruczuk Andrzej, Pogoda Maria Aleksandra, Rogoziński Leszek Piotr, Rybka Władysław, Sokal Marek Jacek, Sokołowski Zdzisław Marian, Sucharski Piotr Mieczysław, Szaliłow Krzysztof, Taterczyńska Elżbieta Janina, Tucholski Bogusław Marian, Wieczerzak Mirosław, Wieczorek Andrzej Tomasz, Wojnicka Szuba Danuta Maria, Ząbek Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamska Anna, Jończyk Monika, Kasprzyk Justyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ryznar Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fila Jerzy, Szaliłow Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grech Andrzej, Jończyk Lucyna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciećko Magdalena Małgorzata
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jarocki Witold Bogusław, Jończyk Aleksandra, Jończyk Lucyna, Jończyk Monika, Lechowicz Bogusław
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jończyk Aleksandra, Jończyk Lucyna, Jończyk Monika

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accedit Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000344987
  2. Acelis Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000433227
  3. Acp Pharma S.A., Toruń − KRS 0000042088
  4. Agm Audyt Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000534421
  5. Aleja Wiśniowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000520673
  6. Alfarma Sp. Z O.O., Łańcut − KRS 0000592847
  7. Amaltea Kozicka Sp. J., Piaseczno − KRS 0000269656
  8. Ancame Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000564894
  9. Angitu Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000531251
  10. Apartamenty Wiśniowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000359800
  11. Apefarm Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000639109
  12. Aptefarm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000568944
  13. Apteka Leków Gotowych Barleski i S-ka Sp. J., Żołynia − KRS 0000493633
  14. Apteka Medicus-soluch Sp. J., Krasnystaw − KRS 0000086822
  15. Apteka Natura Stanisława Gołębiewska i Wspólnicy Sp. J., Dubiecko − KRS 0000054355
  16. Apteka Piguła T.kielar J.kielar Sp. J., Krosno − KRS 0000086425
  17. Apteka Prywatna Mgr Roman Barleski i S-ka Sp. J., Rakszawa − KRS 0000493960
  18. Apteka Remedium Sp. Z O.O., Łańcut − KRS 0000070223
  19. Apteka Vita 2 - D.f. Krupa - Sp. J., Brzesko − KRS 0000266907
  20. Apteka Zielona Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000559656
  21. Aptekasłowiańska Alina Barańska, Wojciech Barański, Sp. J., Katowice − KRS 0000058837
  22. Apteki Sokal Sp. J., Piła − KRS 0000287331
  23. Bardzo Tania Apteka Szaliłow i Wspólnicy Sp. J., Biała Podlaska − KRS 0000311809
  24. Bielawski i Wspólnicy Sp. J., Świdnik − KRS 0000323935
  25. Bio Care Pharma Sp. Z O.O., Suchy Las − KRS 0000312856
  26. Bioscience S.A., Bydgoszcz − KRS 0000531698
  27. Biotrex-pol Sp. Z O.O., Dobieszowice − KRS 0000077101
  28. Biz4you Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000565497
  29. Bizteam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000565507
  30. Casper Tomasz Kasperkiewicz, Leszek Świątek Sp. J., Staszów − KRS 0000662119
  31. Cefarm Rzeszów Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000139765
  32. Centrum Badawczo-rozwojowe Novasome Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000225784
  33. Centrum Wsparcia Biznesu Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000332906
  34. Citodat S.A., Wrocław − KRS 0000053662
  35. Clinport Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000542958
  36. Construction Partner Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000529280
  37. Dacro Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000531621
  38. Diabdis Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000498854
  39. Dolnośląski Klub Kapitału, Wrocław − KRS 0000539952
  40. Dragon Capital S.A., Warszawa − KRS 0000400965
  41. Ekologiczne Przedsiębiorstwo Produkcji Zielarsko-rolnej H - L Sp. Z O.O., Bartniki − KRS 0000109292
  42. Elmed Szczytno Sp. Z O.O., Szczytno − KRS 0000617510
  43. Eu - Omega Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000541349
  44. Farmada Transport Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000317006
  45. Farmed E. Bukiewicz Sp. J., Warszawa − KRS 0000050384
  46. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Wydziału Farmaceutycznego W Poznaniu, Poznań − KRS 0000053097
  47. Fundacja Neuca Dla Zdrowia, Toruń − KRS 0000474181
  48. Fundacja Rozwoju Lubelskiego Wydziału Farmaceutycznego Im. Mgr Witolda Łobarzewskiego, Lublin − KRS 0000099660
  49. Fundacja Wspierania Powszechnej Edukacji Muzycznej, Poznań − KRS 0000332527
  50. Galenica - E. Taterczyńska, T. Taterczyński Sp. J., Poznań − KRS 0000098890

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc Pharma Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129805
  2. Acp Pharma S.A., Łódź − KRS 0000008537
  3. Agrotech Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000169690
  4. Apofarm Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000032855
  5. Apteka Im. Feliksa Firkowskiego - J. Chrzęszczyk, E. Bulińska Sp. J., Bodzentyn − KRS 0000352008
  6. Apteka Medicus Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000354242
  7. Apteka Pod Wagą Halina Sokal i Małgorzata Sokal Sp. J., Piła − KRS 0000075186
  8. Apteka Słoneczna Ciećko i Wspólnicy Sp. J., Przemyśl − KRS 0000307817
  9. Bank Spółdzielczy W Raszynie, Raszyn − KRS 0000044790
  10. Bioenergia Plus Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000338404
  11. Biogaz - Invest Sp. Z O.O., Pędzewo − KRS 0000396851
  12. Biznes Intro Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000045447
  13. Capso Sp. Z O.O., Jadów − KRS 0000155452
  14. Cefarm Częstochowa S.A., Kamyk − KRS 0000083691
  15. Centrala Farmaceutyczna Hasco-lek Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000439108
  16. Centrum Seniorów Adnovum Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000221540
  17. Cor-pol Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000090703
  18. Dalfarm Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000158681
  19. Degast Sp. Z O.O. W Jezioranach, Z Siedzibą W Tłokowie, Tłokowo − KRS 0000185131
  20. Dha Dolpharma Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000171012
  21. Dom 2000 Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000241265
  22. Dr Zdrowie S.A., Warszawa − KRS 0000010657
  23. Ekspens Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000187809
  24. Ekspert Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000094721
  25. Exigo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000510877
  26. Far-med Katarzyna Fila, Jerzy Fila Sp. J., Rzeszów − KRS 0000171926
  27. Farmacja Dolnośląska, Wrocław − KRS 0000075073
  28. Farmacol - Kadry Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000013089
  29. Farmacol S.A., Katowice − KRS 0000038158
  30. Farmakos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000402109
  31. Farmateka Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000124313
  32. Farmin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401842
  33. Farmos Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000398287
  34. Fit Firkowscy, Tarnowska Sp. J., Radom − KRS 0000051981
  35. Fitomed Pharma Sp. Z O.O., Bieruń − KRS 0000502007
  36. Fundusz Alfa Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000124145
  37. Galenica Nova Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000337149
  38. Geo-prohaus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000127029
  39. Glob Sp. Z O.O., Prusice − KRS 0000116682
  40. Gold Lion Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000088223
  41. Hasco-clinic Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000039256
  42. Herba Consulting Spółka Komandytowa, Toruń − KRS 0000426251
  43. Hsm Polska Sp. Z O.O., Smolec − KRS 0000124335
  44. Htmresearch Ii Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000538551
  45. Hurtownia Aptekarzy Galenica-panax Sp. Z O.O., Gądki − KRS 0000010066
  46. Invest-med1 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000178488
  47. Itero Katowice, Mikołów − KRS 0000000991
  48. Itero-silfarm Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000046912
  49. Kuźnia Matrycowa Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000089758
  50. Lafarma 1 Jończyk i Wspólnicy Sp. J., Rzeszów − KRS 0000074007

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Dostawa leków oraz wyrobów medycznych..
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4784, Rzeszów
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i materiałów medycznych w celu zabezpieczenia poligonów oraz bieżącej działalności jednostek pozostających na zaopatrzeniu 34 WOG zgodnie z załącznikami nr 2 do 12 do SIWZ. Przedmiot zamówienia ma spełniać wszystkie warunki dopuszczenia do obrotu i do uzywania na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej określone ustawą z dnia 20 maja 2010 r. o wyrobach medycznych (Dz.U. nr 107 poz. 679 z późn. zm.)

Inne osoby dla Jończyk (146 osób):