Kogo reprezentuje osoba

Jurczyk Henryk Piotr

w KRS

Henryk Piotr Jurczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Henryk
Drugie imię:Piotr
Nazwisko:Jurczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Chorzów (Śląskie), Katowice (Śląskie), Ruda Śląska (Śląskie), Sosnowiec (Śląskie), Zabrze (Śląskie)
Przetargi:3 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Anna, Biegisz Marek Józef, Bobrowski Bogusław Andrzej, Braszczok Jerzy Antoni, Czechowski Andrzej Stanisław, Czechowski Jacek Leszek, Czechowski Leszek Henryk, Gabryś Dariusz, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek Adam, Kasprzyk Krzysztof Tadeusz, Kostempski Marian, Lubryka Jan Kazimierz, Macierzyński Dariusz Stanisław, Meder Andrzej Antoni, Pawlik Wiktor, Rąb Jacek, Rogatko Michał, Rosikowski Janusz Jerzy, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Sontag Henryk, Starżyk Paweł, Trzeciak Adam, Wolski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zych Dariusz Eugeniusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Billik Jan Kazimierz, Doniec Marek, Kasprzyk Krzysztof Tadeusz, Kostempski Marian, Kwieciński Daniel, Macierzyński Dariusz, Meder Andrzej Antoni, Mika Marek, Płonka Andrzej, Smutek Andrzej, Sosnica Joachim

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Piotr, Bereska Iwona, Bielak Bartosz Marcin, Billik Jan Kazimierz, Bobrowski Bogusław Andrzej, Broncel Piotr Józef, Czechowski Andrzej Stanisław, Doniec Marek Julian, Fryżlewicz Edward Józef, Growiec Marek Jerzy, Jędrzejewski Krzysztof, Kisiel Czesław Karol, Kostempski Marian, Kozłowski Sławomir Augustyn, Lewczuk Daniel, Meder Andrzej Antoni, Mika Marek Tadeusz, Nawłoka Magdalena, Pietyszuk Dariusz Wojciech, Rogatko Michał, Salamon Krzysztof Janusz, Smutek Andrzej Jan, Śnieżko Arkadiusz Piotr, Solik Janusz, Sosnica Joachim Paweł, Sztuka Marian Tadeusz, Węgrzyn Joanna Maria, Wolski Józef Tadeusz, Łyczkowski Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelazek Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Grochowina Witold Józef, Poczęty Mariusz Zdzisław, Rasała Waldemar Benedykt, Szura Mirosław Krzysztof, Szuster Józef Kazimierz, Szynal Bożena Zofia, Ucieszyński Ryszard Waldemar

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łój Roman Jerzy
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobrowski Bogusław Andrzej, Broncel Piotr, Czechowski Andrzej, Growiec Marek, Halbmayr Christian, Jędrzejewski Krzysztof, Kaczyński Marek, Kostempski Marian, Kozłowski Sławomir, Kurek Marek, Meder Andrzej, Neuper Reinhard, Nycz Paweł, Pawluś Artur, Smutek Andrzej, Śnieżko Arkadiusz, Sroczyńska Teresa, Starżyk Paweł, Sulik Marek, Węgrzyn Joanna Maria, Wolski Józef, Łyczkowski Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ługowski Grzegorz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kiełkowski Krystian Antoni, Małota Henryk Zygmunt, Pawełczyk Henryk Józef, Sitko Sławomir Jacek, Stoczkiewicz Jan, Szyguła Andrzej Antoni
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biegisz Marek Józef, Billik Jan, Czechowski Andrzej Stanisław, Czechowski Leszek Henryk, Kasprzyk Krzysztof, Kostempska Agnieszka, Kostempski Dawid, Macierzyński Dariusz Stanisław, Trzeciak Adam Piotr, Wolski Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowak Jolanta Krystyna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Galicki Marek, Koszyk Krystian Roman, Matuszak Marek Kazimierz, Ochman Elżbieta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciesielski Tadeusz, Hylla Ryszard Jerzy, Kaczyński Marek Adam, Kozłowski Sławomir, Matuszek Bartłomiej Adam, Mika Marek Tadeusz, Nycz Paweł Grzegorz, Pawluś Artur, Płonka Zbigniew Edmund, Rogatko Michał Eugeniusz, Smutek Andrzej, Solik Janusz Adam, Sosnica Joachim Paweł, Sroczyńska Teresa Jadwiga, Starżyk Paweł, Sulik Marek, Węgrzyn Joanna Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wencel Henryk
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozłowski Sławomir Augustyn, Obłąk Jan, Sroczyńska Teresa, Zaporowska Gertruda Zofia, Łyczkowski Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tymkiewicz Marek Krzysztof
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Braszczok Jerzy Antoni, Gajda Teresa Maria, Jędrzejewski Krzysztof, Kasprzyk Krzysztof Tadeusz, Kostempski Marian, Rosikowski Janusz Jerzy, Sztuka Marian, Wolski Józef Tadeusz, Zając Karol Tadeusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Parzych Joanna
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczyński Marek Adam, Nawłoka Magdalena, Pietyszuk Dariusz Wojciech, Starżyk Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dzierzęga Jakub

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accata Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000131628
  2. Asseco Data Systems S.A., Gdynia − KRS 0000421310
  3. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  4. Autokopex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000517160
  5. Awil Sp. Z O.O., Łysaków Drugi − KRS 0000337248
  6. Caritas Archidiecezji Katowickiej, Katowice − KRS 0000221725
  7. Centrum Ogrodnicze Iglak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000738501
  8. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  9. Corpofin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000226362
  10. Cranes Lifts Dżwignice i Konstrukcje Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000328034
  11. Cubeteam.com S.A., Wrocław − KRS 0000037193
  12. Delta Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000106032
  13. Descendent Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000237718
  14. Dgp Carbon Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000331182
  15. Dom Współpracy Polsko-niemieckiej, Gliwice − KRS 0000001456
  16. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  17. Ex-coal Sp. Z O.O., Przeciszów − KRS 0000282838
  18. Executive Network Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000260971
  19. Fabryka Obrabiarek Rafamet S.A., Kuźnia Raciborska − KRS 0000069588
  20. Famur Famak S.A., Kluczbork − KRS 0000076547
  21. Famur S.A., Katowice − KRS 0000048716
  22. Floraland Sp. Z O.O., Stanisławów Pierwszy − KRS 0000130135
  23. Floraland Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Stanisławów Pierwszy − KRS 0000392886
  24. Fotoglob Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000059867
  25. Fpm S.A., Mikołów − KRS 0000015844
  26. Fundacja Caritas Katowice, Katowice − KRS 0000291119
  27. Fundacja Głos Ewangelii, Warszawa − KRS 0000161848
  28. Fundacja Instytutu Tolle Lege, Warszawa − KRS 0000602145
  29. Fundacja Lem, Warszawa − KRS 0000309184
  30. Fundacja Rozwoju Budownictwa Mieszkaniowego W Lublińcu, Lubliniec − KRS 0000104016
  31. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  32. Fundacja Tauron, Katowice − KRS 0000418534
  33. Fundacja Tdj Na Rzecz Edukacji i Rozwoju, Wieszowa − KRS 0000294837
  34. Fundacja Żeglarska Dar Śląska, Tychy − KRS 0000432557
  35. Getback S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000413997
  36. Górnicza Fundacja Ochrony Zdrowia W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000034097
  37. Górnicza Fundacja Sportu, Kultury Fizycznej i Wypoczynku W Wałbrzychu, Wałbrzych − KRS 0000087607
  38. Górniczy Klub Sportowy Piast Wola, Wola − KRS 0000116683
  39. Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A., Gliwice − KRS 0000013196
  40. Hansen Trade Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000528400
  41. Harcerska Fundacja Turystyczna Pomarańczarni, Warszawa − KRS 0000211613
  42. Hydrapres S.A., Solec Kujawski − KRS 0000172742
  43. Iac Equity i S.A., Gliwice − KRS 0000772294
  44. Ignis Avem Capital S.A., Gliwice − KRS 0000683705
  45. Innowacje-projektowanie-odgazowanie -wiercenie Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000641595
  46. Iskra Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000613169
  47. K-construction Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000037422
  48. Katowicki Holding Węglowy S.A., Katowice − KRS 0000046994
  49. Katowicki Węgiel Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000067042
  50. Katowickie Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000082855

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  2. Accord Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116654
  3. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  4. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  5. Allianz Informatyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302589
  6. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000104838
  7. Autokopex Cars Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000302866
  8. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  9. Bankier.pl S.A., Warszawa − KRS 0000007720
  10. Bauma Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000141138
  11. Becker Elektrotechnika Sp. Z O.O., Świerklany − KRS 0000015269
  12. Berenika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000335130
  13. Biuro Handlowe Zakładu Elektroniki Górniczej Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000082726
  14. Biztech Konsulting S.A., Warszawa − KRS 0000205063
  15. Bjn Holding S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000334546
  16. Borowskie Kopalnie Granitu Sp. Z O.O., Borów − KRS 0000068049
  17. Bske Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000297999
  18. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  19. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  20. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  21. Bytomskie Przedsiebiorstwo Remontu Obudów Zmechanizowanych Bremasz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000057819
  22. Capital Partners S.A., Warszawa − KRS 0000110394
  23. Capitalia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000415747
  24. Capitalia Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000497852
  25. Carbo Projekt Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000036420
  26. Carbo-trans Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000079577
  27. Cempol Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000177158
  28. Centrala Zaopatrzenia Górnictwa S.A., Katowice − KRS 0000107514
  29. Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A., Bytom − KRS 0000223325
  30. Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-rat Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000165379
  31. Certus Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037622
  32. Cieplik Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126227
  33. Ciepłownictwo Sp. Z O.O., Nowa Ruda − KRS 0000041777
  34. Clickquicknow Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000375843
  35. Coal Service Sp. Z O.O., Chrzanów − KRS 0000621212
  36. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  37. Computer Service Support S.A., Warszawa − KRS 0000044653
  38. Cooklet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000378050
  39. Czeladzkie Towarzystwo Budownictwa Społecznego - Zbk Sp. Z O.O., Czeladź − KRS 0000320796
  40. D i Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000273699
  41. Datageo S.A., Wrocław − KRS 0000033563
  42. Deilmann-thyssen Schachtbau Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000454172
  43. Dommed Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000223974
  44. El-gór Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000209425
  45. Electrabel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000058780
  46. Elektrobudowa S.A., Katowice − KRS 0000074725
  47. Elektrociepłownia Szopienice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000063740
  48. Elgór + Hansen Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000119759
  49. Elgór + Hansen Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000147498
  50. Elgór+zamet Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000205901

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. Naprawę i legalizację metanomierzy indywidualnych typu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp, naprawę i legalizację czujników metanomierzy MIS-3Az, naprawa monitora i zasilacza metanomierza MIS-3A, legalizację czujników CMI-3Az oraz naprawę ładowarek ŁMP-1 i ŁVM-1p
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
    1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji:
    1) naprawę i legalizację:
    a) metanomierzy typoszeregu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp - 240 razy,
    b) monitora metanomierza MIS-3A - 2 razy,
    c) zasilacza metanomierza MIS-3A - 2 razy,
    d) czujnika metanomierza MIS-3Az - 6 razy,
    2) naprawę i modernizację:
    a) ładowarki ŁMP-1 - 4 razy,
    b) ładowarki ŁVM-1p - 4 razy,
    3) legalizację czujnika CMI-3Az - 12 razy,
    4) legalizację metanomierzy typoszeregu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp - 150 razy
    2. W ramach realizacji przedmiotu umowy, Zamawiający zobowiązuje się do zlecenia usług, o których mowa w pkt 1 o wartości 50% ceny całkowitej brutto określonej w umowie. Pozostałą część przedmiotu zamówienia, o wartości 50% ceny całkowitej brutto określonej w umowie Zamawiający zleci w zależności od potrzeb (prawo opcji).
  2. Naprawę i legalizację metanomierzy indywidualnych typu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp, naprawę i legalizację czujników metanomierzy MIS-3Az, naprawa monitora i zasilacza metanomierza MIS-3A, legalizację czujników CMI-3Az oraz naprawę ładowarek ŁMP-1 i ŁVM-1p.
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
    1.Przedmiotem zamówienia jest:
    1)naprawa i legalizacja:
    a)metanomierzy typoszeregu Vm-1p, Vm-1m, Vm-1mp - 240 razy,
    b)czujnika metanomierza MIS-3Az - 6 razy,
    c)monitora metanomierza MIS-3A - 2 razy,
    d)zasilacza metanomierza MIS-3A - 2 razy,
    2)naprawa i modernizacja:
    a)ładowarki ŁMP-1 - 4 razy,
    b)ładowarki ŁVM-1p - 4 razy,
    3)legalizacja czujnika CMI-3Az - 12 razy,
    4)legalizacja metanomierzy typoszeregu Vm-1 - 150 razy
    2.W ramach realizacji przedmiotu umowy, Zamawiający zobowiązuje się do zlecenia usług, o których mowa w ust. 1 o wartości 50% ceny całkowitej brutto podanej w umowie. Pozostałą część przedmiotu umowy, o wartości 50% ceny całkowitej brutto określonej w umowie Zamawiający zleci w zależności od potrzeb (prawo opcji).
  3. Naprawę i legalizację metanomierzy typoszeregu VM-1, naprawa i legalizacja czujnika metanomierza MIS-3Az, naprawa monitora i zasilacza metanomierza MIS-3Az oraz naprawa ładowarek ŁMP-1 i ŁVM-1p
    Zamawiający: Kopalnia Soli "Wieliczka" Spółka Akcyjna, Wieliczka
    1. Zamawiający zleca, a Wykonawca przyjmuje do realizacji:
    1) naprawę i legalizację:
    a) metanomierzy typoszeregu VM-1 - 360 razy,
    b) czujnika metanomierza MIS-3Az - 12 razy,
    c) monitora metanomierza MIS-3Az - 2 razy,
    d) zasilacza metanomierza MIS-3Az - 2 razy,
    e) ładowarek ŁMP-1 - 4 razy,
    f) ładowarek ŁVM-1p - 4 razy,
    2) legalizację metanomierzy typoszeregu VM-1 - 240 razy.
    2.W ramach realizacji przedmiotu umowy, Zamawiający zobowiązuje się do zlecenia usług o których mowa w ust. 1 o wartości 50% ceny całkowitej brutto. Pozostałą część przedmiotu umowy, o wartości 50% ceny całkowitej brutto Zamawiający zleci w zależności od potrzeb (prawo opcji).
  4. remont silnika Caterpillar 3508 na promie pasażersko - samochodowym Bielik III
    Zamawiający: Żegluga Świnoujska, Świnoujście
    wykonanie remontu silnika Caterpillar 3508 nr DM00123 w zakresie Second Top Overhaul wraz z częsciami,wymianą rozrusznika,uszczelnieniem wału oraz pełnym przeglądem łożysk wału korbowego i ich wymianą.Uruchomienie i regulacja silnika po remoncie.