Kogo reprezentuje osoba

Kacała Zbigniew

w KRS

Zbigniew Kacała

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Zbigniew
Nazwisko:Kacała
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1952 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajszczak Maria, Baranowicz Wiesław Leszek, Bazan Władysław, Bielemuk Paweł, Bogusz Waldemar Michał, Byczuk Stanisław, Cyganek Józef, Gajda Piotr, Gordon Alfred, Górka Marcinkowska Alina Marianna, Gumiński Jerzy, Janas Ryszard Leon, Jurczyk Rajmund, Karpiel Andrzej, Kilar Stanisław Zbigniew, Klimek Anna, Konarska Ewa, Kowalik Mieczysław, Kurdowski Wiesław, Lipkowski Krzysztof, Listos Rodewald Urszula, Łobodzińska Irena, Łyłyk Eugeniusz, Machciński Andrzej, Macherowski Stanisław, Marczyk Zbigniew, Mazur Jolanta Barbara, Michalik Agnieszka, Molenda Józef, Mroczek Jan Mieczysław, Napiórkowski Leszek, Pacowski Kiejstut Antoni, Paszkiewicz Andrzej Eligiusz, Petrykowski Stanisław, Rynkiewicz Wiktor, Skirgajłło Jadwiga Elżbieta, Skrzypczak Kazimierz, Skweres Jan, Soboń Mieczysław, Sylwestrzak Dariusz, Sylwestrzak Mariusz, Szczerba Jacek, Szurek Bolesław, Trembacz Jarosław, Waliszewski Jerzy, Wawrzyńczyk Bogdan Zygmunt, Wirkus Kisiel Stanisława Zofia, Załuska Kurbiel Zofia Urszula, Zapotoczna Sytek Genowefa, Ziółkowski Bogusław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witomski Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajszczak Maria, Baranowicz Wiesław Leszek, Bazan Władysław, Bielemuk Paweł, Bogusz Waldemar Michał, Byczuk Stanisław, Cyganek Józef, Gajda Piotr, Gordon Alfred, Górka Marcinkowska Alina Marianna, Gumiński Jerzy, Janas Ryszard Leon, Jurczyk Rajmund, Karpiel Andrzej, Kilar Stanisław Zbigniew, Klimek Anna, Konarska Ewa, Kowalik Mieczysław, Kurdowski Wiesław, Lipkowski Krzysztof, Listos Rodewald Urszula, Łobodzińska Irena, Łyłyk Eugeniusz, Machciński Andrzej, Macherowski Stanisław, Marczyk Zbigniew, Mazur Jolanta Barbara, Michalik Agnieszka, Molenda Józef, Mroczek Jan Mieczysław, Napiórkowski Leszek, Pacowski Kiejstut Antoni, Paszkiewicz Andrzej Eligiusz, Petrykowski Stanisław, Rynkiewicz Wiktor, Skirgajłło Jadwiga Elżbieta, Skrzypczak Kazimierz, Skweres Jan, Soboń Mieczysław, Sylwestrzak Dariusz, Sylwestrzak Mariusz, Szczerba Jacek, Szurek Bolesław, Trembacz Jarosław, Waliszewski Jerzy, Wawrzyńczyk Bogdan Zygmunt, Wirkus Kisiel Stanisława Zofia, Załuska Kurbiel Zofia Urszula, Zapotoczna Sytek Genowefa, Ziółkowski Bogusław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Witomski Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Prymat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000154653
  2. Aglomarmur Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000333059
  3. Benda - Lutz Skawina Sp. Z O.O., Skawina − KRS 0000137216
  4. Budowlana Spółdzielnia Mieszkaniowa Inwestycja, Kraków − KRS 0000102838
  5. Fundacja Cement, Wapno, Beton, Kraków − KRS 0000357139
  6. Fundacja Im.gabriela Narutowicza, Warszawa − KRS 0000188293
  7. Fundacja Techniki Polskiej, Warszawa − KRS 0000395069
  8. Grupa Ożarów S.A., Warszawa − KRS 0000038326
  9. Hydro Młyn Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000422587
  10. Lubelski Dom Technika Not Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000188255
  11. Polifarb Kalisz S.A., Kalisz − KRS 0000124927
  12. Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa Oddział W Lublinie, Lublin − KRS 0000078795
  13. Polskie Towarzystwo Kalorymetrii i Analizy Termicznej Im. Wojciecha Świętosławskiego, Warszawa − KRS 0000044642
  14. Przedsiębiorstwo Ceramiczne Biegonice-składy Sp. Z O.O., Nowy Sącz − KRS 0000069950
  15. Przedsiębiorstwo Techniczno-usługowe Prefabet Sp. Z O.O., Dolaszewo − KRS 0000070065
  16. Sg Consulting Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000335658
  17. Solbet Kolbuszowa S.A., Kolbuszowa − KRS 0000105923
  18. Solbet Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000296248
  19. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Przemysłu Materiałów Budowlanych, Warszawa − KRS 0000054989
  20. Stowarzyszenie Pedagogów Szturmowa, Warszawa − KRS 0000201420
  21. Stowarzyszenie Producentów Betonów, Warszawa − KRS 0000083266
  22. Stowarzyszenie Producentów Materiałów Ogniotrwałych W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000008184
  23. Unikros Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Krosno − KRS 0000067991
  24. Warszawskie Towarzystwo Mieszkaniowe Pokam Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097365
  25. Wydawnictwo Czasopism i Książek Technicznych Sigma-not Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000069968

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Biegonice - Nowy Sącz S.A., Nowy Sącz − KRS 0000076434
  2. Cement - Wapno - Beton Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000131594
  3. Fundacja Polska Refa, Poznań − KRS 0000136636
  4. Inter - Beton Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000097039
  5. Jeleniogórskie Kopalnie Surowców Mineralnych - S.A., Szklarska Poręba − KRS 0000094203
  6. Krosglass S.A., Krosno − KRS 0000237389
  7. Krosglass Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000101125
  8. Kruszgeo - Wielkopolskie Kopalnie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000052025
  9. Lafarge Cement Polska S.A., Małogoszcz − KRS 0000021780
  10. Media Park S.A., Wrocław − KRS 0000230855
  11. Naczelna Organizacja Techniczna Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych, Warszawa − KRS 0000052494
  12. Ośrodek Postępu Technicznego Not Spółka Z Ograniczoną Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000125402
  13. Podlaska Spółdzielnia Pracy Jubilat, Białystok − KRS 0000020260
  14. Polskie Towarzystwo Mieszkaniowe, Warszawa − KRS 0000080064
  15. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowe Brox Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092176
  16. Przedsiębiorstwo Robót Termoizolacyjnych i Antykorozyjnych Termokor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016035
  17. Przedsiębiorstwo Zagraniczne W Polsce Polbet Inż. Krzysztof Lipkowski, Bydgoszcz − KRS 0000195708
  18. Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not, Białystok − KRS 0000024941
  19. Solbet Stalowa Wola Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000107683
  20. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Luboniu, Luboń − KRS 0000113031
  21. Stowarzyszenie Absolwentów Politechniki Szczecińskiej, Szczecin − KRS 0000250300
  22. Surowce Mineralne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019434
  23. Term-bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000056309
  24. Termokor - Kozienice Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000099239
  25. Termokor Kaefer Sp. Z O.O., Rogowiec − KRS 0000120176
  26. Warszawskie Towarzystwo Mieszkaniowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000038623
  27. Zakład Utylizacyjny Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000052057
  28. Zakłady Produkcji Betonów Prefbet Sp. Z O.O., Powodowo − KRS 0000118862