Kogo reprezentuje osoba

Kaczmarczyk Andrzej Eugeniusz

w KRS

Andrzej Eugeniusz Kaczmarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Eugeniusz
Nazwisko:Kaczmarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 73 lata
Miejscowości:Augustów (Podlaskie), Rybnik (Śląskie), Siemianowice Śląskie (Śląskie), Tarnów Opolski (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:7 w aktualnych firmach, 1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszka Tadeusz Jan, Kaczmarczyk Janina Maria, Kasprzyński Marcin Piotr, Klein Henryk Alfred, Lebda Wyborny Zbigniew, Szafranek Stefan Anton, Walkowicz Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Musioł Stefan Franciszek, Radzikowski Wojciech Jerzy, Stąpała Tadeusz Jan, Suchan Maciej, Warwas Ewa Marta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barglik Zdzisław, Bukowski Grzegorz Adam, Burda Grzegorz, Karda Andrzej Tadeusz, Kawka Piotr Cezary, Kosiba Sławomir, Kotowski Czesław, Krawczyński Jaromir Mariusz, Ladra Piotr Jacek, Puzio Andrzej, Pytel Krystian, Roesler Stanisław Ryszard, Sędzielowski Edward, Strzałek Krystian Franciszek, Strzałek Kawa Zuzanna, Włodarczyk Michał Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biskup Antoni Piotr, Kaczmarczyk Janina, Musioł Stefan Franciszek, Nikiel Stefania Erna, Piwowoński Emilian Lucjan, Stąpała Tadeusz Jan, Walkowicz Piotr Leszek, Warwas Ewa Marta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pukocz Anna Maria, Walkowicz Piotr Leszek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Mirosław Roman, Warwas Ewa Marta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszka Tadeusz Jan, Hucz Bernard Filip, Tychoniuk Agnieszka Irena, Woźniczka Marcin

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Mirosław Roman, Musioł Stefan Franciszek, Nawrot Irena Maria, Olesiński Janusz Walenty, Piwowoński Emilian Lucjan, Radzikowski Wojciech Jerzy, Stąpała Tadeusz Jan, Walkowicz Piotr Leszek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Antoni, Kowalska Mariola, Mrówczyński Władysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kolorz Piotr Krzysztof, Malirz Dariusz Paweł, Mazur Piotr Józef, Oleś Jacek, Siodmok Henryk Józef, Wziętek Ireneusz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żakowska Izabella
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kolorz Piotr Krzysztof, Oleś Jacek Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Winckiewicz Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kozłowska Aleksandra Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zagorski Thaddaus
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pukocz Anna Maria, Walkowicz Piotr Leszek
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Mirosław Roman, Warwas Ewa Marta
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszka Tadeusz Jan, Kasprzyński Piotr, Lebda Wyborny Zbigniew Marcin, Suchan Maciej, Walkowicz Grażyna Ewa, Walkowicz Piotr Leszek, Wilczkiewicz Jerzy

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. All Polymers Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000342053
  2. Apipharma Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000601461
  3. Apipharma Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000606983
  4. Armada-fleet Management S.A., Katowice − KRS 0000306906
  5. Atd-invest Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000411714
  6. Atd-management Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000412489
  7. Baupol Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000185165
  8. Carbo-hurt Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000113707
  9. Ceramika Podkarpacka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000691404
  10. Emitech Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000355811
  11. Energo-bud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000116609
  12. Eniway Konstrukcje Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000707166
  13. Eniway Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000604499
  14. Famas S.A., Łódź − KRS 0000063865
  15. Gks Gieksa Katowice S.A., Katowice − KRS 0000336380
  16. Greenbet Polska S.A. Likwidacyjnej, Jaworzno − KRS 0000308454
  17. Izohan Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000063616
  18. Janmar Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000230426
  19. Jarkrys Sp. Z O.O., Kamień Śląski − KRS 0000650574
  20. Jast - A. Rossler - Sp. J., Przysiecz − KRS 0000078696
  21. K-service Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000517732
  22. Kancelaria Radców Prawnych D.malirz B.czech Sp. J., Katowice − KRS 0000323824
  23. Kanon-ubezpieczenia i Finanse Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000104407
  24. Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000114803
  25. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu Nowy Ląd Sp. Z O.O., Niwnice − KRS 0000034296
  26. Lhoist Bukowa Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Bukowa − KRS 0000032126
  27. Mariacki Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000411100
  28. Mbsm Solutions Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000666656
  29. Mp Partners Engineering Mariusz Rodacki i Mariusz Tokarz Sp. J., Łaziska Górne − KRS 0000104169
  30. Obsługa Realizacji Inwestycji Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000172153
  31. Ogólnopolska Fundacja Ochrony Zabytków Kolejnictwa, Katowice − KRS 0000140162
  32. Opa - Carbo - Serwis Sp. Z O.O. W Bytomiu Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000196507
  33. Opa Bytom Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000456918
  34. Opa Centrum Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000753451
  35. Opa-atest Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000340909
  36. Ośrodek Pomiarów i Automatyki S.A., Zabrze − KRS 0000063648
  37. Park Technologiczno - Innowacyjny Sp. Z O.O., Przywory − KRS 0000149902
  38. Partners Pcv Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000119568
  39. Pharmabest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000380585
  40. Przedsiębiorstwo Handlowe Kasztelan Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238375
  41. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Katowicach S.A., Katowice − KRS 0000052910
  42. Przedsiębiorstwo Labor-makron Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000200408
  43. Przedsiębiorstwo Labtar Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000109304
  44. Przedsiębiorstwo Opa-labor Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000011087
  45. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Labor Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000123129
  46. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Polmajster Sp. Z O.O., Syrynia − KRS 0000307482
  47. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Eko-labor Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000027956
  48. Regionalna Izba Gospodarcza Ziemi Krakowskiej, Krzeszowice − KRS 0000519637
  49. Regionalne Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000047729
  50. Stowarzyszenie Polsko-polonijna Unia Gospodarcza, Kraków − KRS 0000760616

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Ac Chemia Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000205940
  2. Armada - Fleet Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000036923
  3. Armada Development S.A., Bytom − KRS 0000144185
  4. Atlas Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000264887
  5. Auto-form Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000186014
  6. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  7. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  8. Carman Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000121675
  9. Ceramika Color Sp. Z O.O., Kopaniny − KRS 0000079081
  10. Ceramika Gres S.A., Końskie − KRS 0000069010
  11. Dadvert Lighting Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000045860
  12. Dębowe Tarasy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000264334
  13. Domy Silesia Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000158352
  14. Eko Trade Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000139815
  15. Eko-mazury W Prostkach Sp. Z O.O., Prostki − KRS 0000159314
  16. Feilong Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000100291
  17. Future Screen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000221328
  18. Galicyjska Agencja Handlowwa Społem Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059230
  19. Galileusz Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000379412
  20. Górniczy Klub Sportowy Naprzód - Janów Katowice, Katowice − KRS 0000123790
  21. Grupa Lotos S.A., Gdańsk − KRS 0000106150
  22. Hk Logistic Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000480091
  23. Hr Consulting Partners Agencja Pracy Tymczasowej, Rozwoju i Doradztwa Personalnego Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000477865
  24. Inkaso-system Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000352190
  25. Investpromotion Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000086733
  26. Inwest Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000120661
  27. Jab Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000192427
  28. Katowicki Holding Węglowy S.A., Katowice − KRS 0000046994
  29. Katowicki Węgiel Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000067042
  30. Kln Silesia Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000174963
  31. Klub Sportowy Energetyk, Jaworzno − KRS 0000070926
  32. Klub Sportowy Murcki-kostuchna Górnik W Katowicach, Katowice − KRS 0000067152
  33. Konsorcjum Kapitałowo Leasingowe S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000057751
  34. Kopalnia Wapienia Czatkowice Sp. Z O.O., Krzeszowice − KRS 0000073875
  35. Lexus Katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000073348
  36. Lwhp 5 Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246677
  37. Majewski S.A., Suwałki − KRS 0000140929
  38. Mgj Inwestycje Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000373835
  39. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000214452
  40. Miloo-electronics Sp. Z O.O., Stary Wiśnicz − KRS 0000133715
  41. Monitor Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000055298
  42. N-vision Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000111723
  43. Nowe Centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000060126
  44. Odzieżowa Spółdzielnia Pracy Ełczanka, Ełk − KRS 0000051236
  45. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Piszu, Pisz − KRS 0000133666
  46. Opa-carbo Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000163150
  47. Opolwap-grunt Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000072105
  48. Ośrodek Pomiarów i Automatyki Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000137529
  49. Pcs Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000048388
  50. Pge Górnictwo i Energetyka S.A., Łódź − KRS 0000202169

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym w Oddziale KWK Boże Dary.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Badanie lin wyciągowych,Badanie zawieszeń naczyń i lin wyciągowych, Badanie ekspertyzowe naczyń wyciągowych podczas eksploatacji,Badanie wież szybowych, kół linowych, Badanie wciągników wciągarek, suwnic, zbiorników ciśnieniowych,Badanie nieniszczące elementów układu hamulcowego oraz napędowego maszyny wyciągowej,Badanie roczne i trzyletnie maszyn wyciągowych,Ocena ubytków grubości ścianek, Badanie zbrojenia szybowego. Zestawienie kontroli, badań, przeglądów i legalizacji urządzeń planowanych do wykonania w 2017 roku zawiera załącznik nr 2 do SIWZ.
  2. Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych dla SRK S.A. Oddział KWK „Boże Dary” w Katowicach na 2017r.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych dla SRK S.A. Oddział KWK „Boże Dary” w Katowicach na 2017r.
  3. Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, w Oddziale KWK Boże Dary.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, w Oddziale KWK Boże Dary.
  4. Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Przedmiot zamówienia
    Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych
    Opis przedmiotu zamówienia.
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie:
    Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli
    Badania sprzętu dielektrycznego
    Badania oleju elektroizolacyjnego
    Badania i kontrole baterii akumulatorów i prostowników
    Badania i sprawdzenie przyrządów pomiarowych
    Badania urządzeń elektroenergetycznych
    zgodnie z zestawieniem usług zawartym w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik
    nr 8 do druku OFERTA
  5. Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie: Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli Badania sprzętu dielektrycznego Badania oleju elektroizolacyjnego Badania i kontrole baterii akumulatorów i prostowników Badania i sprawdzenie przyrządów pomiarowych Badania urządzeń elektroenergetycznych zgodnie z zestawieniem usług zawartym w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 8 do druku OFERTA.
  6. Budowa i wymiana kolektorów i rurociągów dla Zakładu Centralny Zakład Odwadniania Kopalń w Czeladzi Ruch II PS.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Budowa i wymiana kolektorów i rurociągów dla Zakładu Centralny Zakład Odwadniania Kopalń w Czeladzi Ruch II PS: Część I: Wymiana rurociągu DN400 w szybie Ewa na poz. 242 do poz. 480 - etap III Część II: Wymiana rurociągu tłocznego na poz. 210m na powierzchnię - etap II Część III: Budowa kolektora w ramach zadania Budowa pompowni głównego odwadniania wraz z rozdzielnią zasilającą na poz. 206m przy szybie Bańgów - etap III Część IV: Wymiana kolektora Bańgów Część V: Wymiana rurociągu p.poż. szyb Bańgów Część VI: Wymiana rurociągu p.poż. od poz. 410m do poz. 690m z wyprowadzeniami na poziomach 410, 600 i 690m.
  7. Modernizacja układów pomiarowych energii elektrycznej oraz zabudowa baterii kondensatorów w st. transformatorowej Szpitala przy Al. Legionów 49 w Bytomiu
    Zamawiający: Szpital Specjalistyczny Nr 1, Bytom
    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja układów pomiarowych energii elektrycznej oraz zabudowa baterii kondensatorów w st. transformatorowej Szpitala przy Al. Legionów 49 w Bytomiu.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SIWZ-Opis Przedmiotu Zamówienia
  8. Remont części elektrycznej maszyny wyciągowej szybu Kolejowy I
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Remont części elektrycznej maszyny wyciągowej szybu Kolejowy I. Maszyna wyciągowa K6000/1620 szybu Kolejowy I została wyprodukowana przez firmę ČKD PRAHA w 1958 roku i jest eksploatowana od 1962 r. Lokalizacja: Zakład Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Ruch I rejon Siemianowice 41-503 Chorzów, ul. Wiejska 5 maszyna wyciągowa szybu Kolejowy I 3.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1.Remont części elektrycznej maszyny wyciągowej szybu Kolejowy I, który należy wykonać w oparciu o dokumentację Projekt techniczny remontu części elektrycznej maszyny wyciągowej K6000/1620 produkcji ČKD zainstalowanej w górniczym wyciągu szybowym szybu Kolejowy I zwaną dalej Dokumentacją opracowaną przez przedsiębiorstwo OPA-LABOR Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich i zatwierdzoną przez Kierownika Ruchu Zakładu CZOK w październiku 2010 roku - stanowiącą załącznik nr 9 do SIWZ tj. Usługa obejmuje : Wymianę urządzeń i aparatów zgodnie z zestawieniem ujętym w Dokumentacji obejmujące: dostawę fabrycznie nowych urządzeń i aparatów, zastępujących urządzenia i aparaty podlegające wymianie, zgodnie z zestawieniem ujętym w Dokumentacji. Zamawiający nie dopuszcza zastosowania innych niż wyszczególnione w Dokumentacji aparatów i urządzeń podlegających wymianie. dostawę materiałów instalacyjnych (przewody, końcówki, opaski, oznaczniki przewodów i.t.p.) w ilości koniecznej do realizacji zadania, demontaż starych urządzeń i aparatów w taki sposób aby została zachowana ich sprawność ruchowa oraz zabudowa i podłączenie w ich miejsce dostarczonych nowych urządzeń i aparatów zgodnie z Dokumentacją, montaż i wykonanie połączeń elektrycznych zgodnie z Dokumentacją; połączenia nowobudowanych urządzeń i aparatów z obwodami maszyny wyciągowej należy wykonać przy użyciu nowych przewodów nowo wykonane obwody elektryczne oraz zabudowane urządzenia i aparaty należy opisać (oznaczyć) zgodnie z Dokumentacją, prace należy wykonywać etapowo w oparciu o szczegółową technologię przeprowadzenia remontu stanowiącą załącznik do Dokumentacji, każdy z etapów prac zostanie zakończony odbiorem technicznym częściowym; warunkiem rozpoczęcia kolejnego etapu prac jest uzyskanie pozytywnych wyników częściowego odbioru technicznego, przeprowadzenie prac rozruchowych przez właściwych rzeczoznawców do spraw ruchu zakładu górniczego zatrudnionych przez Wykonawcę, pomiarów, rejestracji, badań i prób funkcjonalnych nowozabudowanych urządzeń i aparatów. 2.Demontaż wyłączonych z ruchu urządzeń i obwodów układu sterowania automatycznego w maszynie wyciągowej szybu Kolejowy I obejmujące: demontaż przewodów połączeniowych doprowadzonych do wyłączonych z ruchu urządzeń i obwodów układu sterowania automatycznego, demontaż nieczynnego urządzenia SA automatycznego sterowania hamulcem manewrowym i trwałe mechaniczne ustabilizowanie osi służącej do zesprzęglenia dźwigni układu hamulcowego maszyny wyciągowej z dźwignią urządzenia SA w takim położeniu, w którym ta oś znajdowała się, gdy urządzenie SA było zabudowane. 3.Przeprowadzenie przez właściwych rzeczoznawców do spraw ruchu zakładu górniczego zatrudnionych przez Wykonawcę, z użyciem specjalistycznej aparatury (zestawu komputerowo-rejestrującego), prac rozruchowych, pomiarów, rejestracji, badań i prób funkcjonalnych maszyny wyciągowej po wprowadzeniu zmian, związanych z przeprowadzonym remontem. 4.Opracowanie przez rzeczoznawcę protokołu z przeprowadzonych pomiarów, rejestracji badań i prób funkcjonalnych maszyny wyciągowej z zawartym w tym protokole orzeczeniem, że maszyna wyciągowa po przeprowadzonym remoncie spełnia wymagania przepisów i nadaje się do dalszej eksploatacji. 5.Aktualizację dokumentacji technicznej wyciągu szybowego szybu Kolejowy I w zakresie zmian wprowadzonych poprzez wykonanie prac objętych przedmiotem zamówienia, w tym aktualizacja schematów ideowych i montażowych oraz sporządzenie karty zmian do górniczego wyciągu szybowego szybu Kolejowy I.

Inne osoby dla Kaczmarczyk Andrzej Eugeniusz (36 osób):