Kogo reprezentuje osoba

Kaczmarczyk Andrzej Eugenusz

w KRS

Andrzej Eugenusz Kaczmarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Eugenusz
Nazwisko:Kaczmarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1946 r., wiek 71 lat
Miejscowości:Augustów (Podlaskie), Rybnik (Śląskie), Siemianowice Śląskie (Śląskie), Tarnów Opolski (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:7 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszka Tadeusz Jan, Kaczmarczyk Janina Maria, Kasprzyński Marcin Piotr, Klein Henryk Alfred, Lebda Wyborny Zbigniew, Szafranek Stefan Anton, Walkowicz Piotr
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Musioł Stefan Franciszek, Radzikowski Wojciech Jerzy, Stąpała Tadeusz Jan, Suchan Maciej, Warwas Ewa Marta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barglik Zdzisław, Bukowski Grzegorz Adam, Burda Grzegorz, Karda Andrzej Tadeusz, Kawka Piotr Cezary, Kosiba Sławomir, Kotowski Czesław, Krawczyński Jaromir Mariusz, Ladra Piotr Jacek, Puzio Andrzej, Pytel Krystian, Roesler Stanisław Ryszard, Sędzielowski Edward, Włodarczyk Michał Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biskup Antoni Piotr, Kaczmarczyk Janina, Musioł Stefan Franciszek, Nikiel Stefania Erna, Piwowoński Emilian Lucjan, Stąpała Tadeusz Jan, Walkowicz Piotr Leszek, Warwas Ewa Marta
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pukocz Anna Maria, Walkowicz Piotr Leszek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Mirosław Roman, Warwas Ewa Marta
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszka Tadeusz Jan, Kasprzyński Piotr, Lebda Wyborny Zbigniew Marcin, Suchan Maciej, Walkowicz Grażyna Ewa, Walkowicz Piotr Leszek, Wilczkiewicz Jerzy
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Mirosław Roman, Musioł Stefan Franciszek, Nawrot Irena Maria, Olesiński Janusz Walenty, Piwowoński Emilian Lucjan, Radzikowski Wojciech Jerzy, Stąpała Tadeusz Jan, Walkowicz Piotr Leszek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Antoni, Kowalska Mariola, Mrówczyński Władysław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kolorz Piotr Krzysztof, Malirz Dariusz Paweł, Mazur Piotr Józef, Oleś Jacek, Siodmok Henryk Józef, Wziętek Ireneusz Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żakowska Izabella
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kolorz Piotr Krzysztof, Oleś Jacek Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Winckiewicz Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pukocz Anna Maria, Walkowicz Piotr Leszek
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarczyk Mirosław Roman, Warwas Ewa Marta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Apipharma Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000601461
  2. Apipharma Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000606983
  3. Armada-fleet Management S.A., Katowice − KRS 0000306906
  4. Atd-invest Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000411714
  5. Atd-management Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000412489
  6. Atlas Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000264887
  7. Baupol Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000185165
  8. Future Screen Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000221328
  9. Gks Gieksa Katowice S.A., Katowice − KRS 0000336380
  10. Greenbet Polska S.A. Likwidacyjnej, Jaworzno − KRS 0000308454
  11. Hk Logistic Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000480091
  12. Hr Consulting Partners Agencja Pracy Tymczasowej, Rozwoju i Doradztwa Personalnego Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000477865
  13. Izohan Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000063616
  14. Janmar Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000230426
  15. Jarkrys Sp. Z O.O., Kamień Śląski − KRS 0000650574
  16. Jast - A. Rossler - Sp. J., Przysiecz − KRS 0000078696
  17. K-service Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000517732
  18. Kancelaria Radców Prawnych D.malirz B.czech Sp. J., Katowice − KRS 0000323824
  19. Kanon-ubezpieczenia i Finanse Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000104407
  20. Katowickie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000114803
  21. Kopalnia Gipsu i Anhydrytu Nowy Ląd Sp. Z O.O., Niwnice − KRS 0000034296
  22. Lhoist Bukowa Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnościa, Bukowa − KRS 0000032126
  23. Mariacki Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000411100
  24. Mgj Inwestycje Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000373835
  25. Mp Partners Engineering Mariusz Rodacki i Mariusz Tokarz Sp. J., Łaziska Górne − KRS 0000104169
  26. Obsługa Realizacji Inwestycji Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000172153
  27. Ogólnopolska Fundacja Ochrony Zabytków Kolejnictwa, Katowice − KRS 0000140162
  28. Opa-atest Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000340909
  29. Park Technologiczno - Innowacyjny Sp. Z O.O., Przywory − KRS 0000149902
  30. Partners Pcv Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000119568
  31. Przedsiębiorstwo Handlowe Kasztelan Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000238375
  32. Przedsiębiorstwo Hydromel S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000068151
  33. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Katowicach S.A., Katowice − KRS 0000052910
  34. Przedsiębiorstwo Labor-makron Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000200408
  35. Przedsiębiorstwo Labtar Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000109304
  36. Przedsiębiorstwo Opa-labor Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000011087
  37. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowo Handlowe Labor Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000123129
  38. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Polmajster Sp. Z O.O., Syrynia − KRS 0000307482
  39. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Eko-labor Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000027956
  40. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Eltor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000153222
  41. Regionalna Izba Gospodarcza Ziemi Krakowskiej, Krzeszowice − KRS 0000519637
  42. Regionalne Stowarzyszenie Syndyków i Likwidatorów W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000047729
  43. Rybnicka Grupa Kapitałowa S.A., Rybnik − KRS 0000226091
  44. Stowarzyszenie Przemysłu Wapienniczego, Kraków − KRS 0000225038
  45. Stowarzyszenie Sportowy Klub Jeździecki Jokar, Mysłowice − KRS 0000486203
  46. Tarasowa Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000515321
  47. Towarzystwo Społeczno-kulturalne Nikiszowca,janowa i Giszowca, Katowice − KRS 0000232685
  48. Translab Walkowicz i Spółka - Sp. J., Siemianowice Śląskie − KRS 0000193446
  49. Wim Sp. Z O.O., Piotrków Trybunalski − KRS 0000300477
  50. Zakłady Mięsne Henryk Kania S.A., Pszczyna − KRS 0000053415

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. All Polymers Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000342053
  2. Armada - Fleet Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000036923
  3. Armada Development S.A., Bytom − KRS 0000144185
  4. Auto-form Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000186014
  5. Carman Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000121675
  6. Ceramika Color Sp. Z O.O., Kopaniny − KRS 0000079081
  7. Ceramika Gres S.A., Końskie − KRS 0000069010
  8. Dadvert Lighting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000045860
  9. Dębowe Tarasy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000264334
  10. Eko Trade Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000139815
  11. Eko-mazury W Prostkach Sp. Z O.O., Prostki − KRS 0000159314
  12. Eniway Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000604499
  13. Feilong Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000100291
  14. Galicyjska Agencja Handlowwa Społem Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000059230
  15. Górniczy Klub Sportowy Naprzód - Janów Katowice, Katowice − KRS 0000123790
  16. Grupa Lotos S.A., Gdańsk − KRS 0000106150
  17. Inkaso-system Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000352190
  18. Investpromotion Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000086733
  19. Inwest Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000120661
  20. Jab Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000192427
  21. Katowicki Holding Węglowy S.A., Katowice − KRS 0000046994
  22. Katowicki Węgiel Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000067042
  23. Kln Silesia Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000174963
  24. Klub Sportowy Energetyk, Jaworzno − KRS 0000070926
  25. Klub Sportowy Murcki-kostuchna Górnik W Katowicach, Katowice − KRS 0000067152
  26. Konsorcjum Kapitałowo Leasingowe S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000057751
  27. Kopalnia Wapienia Czatkowice Sp. Z O.O., Krzeszowice − KRS 0000073875
  28. Lexus Katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000073348
  29. Lwhp 5 Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246677
  30. Majewski S.A., Suwałki − KRS 0000140929
  31. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000214452
  32. Miloo-electronics Sp. Z O.O., Stary Wiśnicz − KRS 0000133715
  33. Monitor Sp. Z O.O., Mierzęcice − KRS 0000055298
  34. N-vision Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000111723
  35. Nowe Centrum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000060126
  36. Odzieżowa Spółdzielnia Pracy Ełczanka, Ełk − KRS 0000051236
  37. Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska W Piszu, Pisz − KRS 0000133666
  38. Opolwap-grunt Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000072105
  39. Pcs Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000048388
  40. Plastic Components And Modules Poland S.A., Sosnowiec − KRS 0000265468
  41. Polmet Sp. Z O.O., Węgorzewo − KRS 0000051177
  42. Polpled Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000085073
  43. Ppi Chrobok S.A., Bojszowy Nowe − KRS 0000400349
  44. Proteg Sp. Z O.O. Likwidacji, Warszawa − KRS 0000139812
  45. Przedsiębiorstwo Budowlane Katowice S.A., Katowice − KRS 0000137474
  46. Przedsiębiorstwo Budownictwa Miejskiego Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000170750
  47. Przedsiębiorstwo Handlowe Saga Sp. Z O.O. W Kowalach Oleckich, Kowale Oleckie − KRS 0000078055
  48. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Izolmat Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000175738
  49. Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Usługowo - Handlowe Hal Sp. Z O.O., Augustów − KRS 0000125374
  50. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Izoterm Sp. Z O.O., Pszczyna − KRS 0000080739

Powiązane przetargi (7 szt.):
  1. Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych dla SRK S.A. Oddział KWK „Boże Dary” w Katowicach na 2017r.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych dla SRK S.A. Oddział KWK „Boże Dary” w Katowicach na 2017r.
  2. Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, w Oddziale KWK Boże Dary.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Wykonanie pomiarów, legalizacji, badań ekspertyzowych oraz badań okresowych urządzeń i maszyn w zakresie górniczych wyciągów szybowych wraz z wyposażeniem szybowym, w Oddziale KWK Boże Dary.
  3. Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Przedmiot zamówienia
    Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych
    Opis przedmiotu zamówienia.
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie:
    Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli
    Badania sprzętu dielektrycznego
    Badania oleju elektroizolacyjnego
    Badania i kontrole baterii akumulatorów i prostowników
    Badania i sprawdzenie przyrządów pomiarowych
    Badania urządzeń elektroenergetycznych
    zgodnie z zestawieniem usług zawartym w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik
    nr 8 do druku OFERTA
  4. Wykonanie pomiarów i badań urządzeń elektroenergetycznych.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie: Lokalizacja uszkodzeń oraz naprawa kabli Badania sprzętu dielektrycznego Badania oleju elektroizolacyjnego Badania i kontrole baterii akumulatorów i prostowników Badania i sprawdzenie przyrządów pomiarowych Badania urządzeń elektroenergetycznych zgodnie z zestawieniem usług zawartym w Formularzu cenowym stanowiącym załącznik nr 8 do druku OFERTA.
  5. Budowa i wymiana kolektorów i rurociągów dla Zakładu Centralny Zakład Odwadniania Kopalń w Czeladzi Ruch II PS.
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Budowa i wymiana kolektorów i rurociągów dla Zakładu Centralny Zakład Odwadniania Kopalń w Czeladzi Ruch II PS: Część I: Wymiana rurociągu DN400 w szybie Ewa na poz. 242 do poz. 480 - etap III Część II: Wymiana rurociągu tłocznego na poz. 210m na powierzchnię - etap II Część III: Budowa kolektora w ramach zadania Budowa pompowni głównego odwadniania wraz z rozdzielnią zasilającą na poz. 206m przy szybie Bańgów - etap III Część IV: Wymiana kolektora Bańgów Część V: Wymiana rurociągu p.poż. szyb Bańgów Część VI: Wymiana rurociągu p.poż. od poz. 410m do poz. 690m z wyprowadzeniami na poziomach 410, 600 i 690m.
  6. Modernizacja układów pomiarowych energii elektrycznej oraz zabudowa baterii kondensatorów w st. transformatorowej Szpitala przy Al. Legionów 49 w Bytomiu
    Zamawiający: Szpital Specjalistyczny Nr 1, Bytom
    Przedmiotem zamówienia jest modernizacja układów pomiarowych energii elektrycznej oraz zabudowa baterii kondensatorów w st. transformatorowej Szpitala przy Al. Legionów 49 w Bytomiu.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 1 do SIWZ-Opis Przedmiotu Zamówienia
  7. Remont części elektrycznej maszyny wyciągowej szybu Kolejowy I
    Zamawiający: Spółka Restrukturyzacji Kopalń S.A., Bytom
    Remont części elektrycznej maszyny wyciągowej szybu Kolejowy I. Maszyna wyciągowa K6000/1620 szybu Kolejowy I została wyprodukowana przez firmę ČKD PRAHA w 1958 roku i jest eksploatowana od 1962 r. Lokalizacja: Zakład Centralny Zakład Odwadniania Kopalń Ruch I rejon Siemianowice 41-503 Chorzów, ul. Wiejska 5 maszyna wyciągowa szybu Kolejowy I 3.2. Zakres przedmiotu zamówienia obejmuje: 1.Remont części elektrycznej maszyny wyciągowej szybu Kolejowy I, który należy wykonać w oparciu o dokumentację Projekt techniczny remontu części elektrycznej maszyny wyciągowej K6000/1620 produkcji ČKD zainstalowanej w górniczym wyciągu szybowym szybu Kolejowy I zwaną dalej Dokumentacją opracowaną przez przedsiębiorstwo OPA-LABOR Sp. z o.o. z siedzibą w Siemianowicach Śląskich i zatwierdzoną przez Kierownika Ruchu Zakładu CZOK w październiku 2010 roku - stanowiącą załącznik nr 9 do SIWZ tj. Usługa obejmuje : Wymianę urządzeń i aparatów zgodnie z zestawieniem ujętym w Dokumentacji obejmujące: dostawę fabrycznie nowych urządzeń i aparatów, zastępujących urządzenia i aparaty podlegające wymianie, zgodnie z zestawieniem ujętym w Dokumentacji. Zamawiający nie dopuszcza zastosowania innych niż wyszczególnione w Dokumentacji aparatów i urządzeń podlegających wymianie. dostawę materiałów instalacyjnych (przewody, końcówki, opaski, oznaczniki przewodów i.t.p.) w ilości koniecznej do realizacji zadania, demontaż starych urządzeń i aparatów w taki sposób aby została zachowana ich sprawność ruchowa oraz zabudowa i podłączenie w ich miejsce dostarczonych nowych urządzeń i aparatów zgodnie z Dokumentacją, montaż i wykonanie połączeń elektrycznych zgodnie z Dokumentacją; połączenia nowobudowanych urządzeń i aparatów z obwodami maszyny wyciągowej należy wykonać przy użyciu nowych przewodów nowo wykonane obwody elektryczne oraz zabudowane urządzenia i aparaty należy opisać (oznaczyć) zgodnie z Dokumentacją, prace należy wykonywać etapowo w oparciu o szczegółową technologię przeprowadzenia remontu stanowiącą załącznik do Dokumentacji, każdy z etapów prac zostanie zakończony odbiorem technicznym częściowym; warunkiem rozpoczęcia kolejnego etapu prac jest uzyskanie pozytywnych wyników częściowego odbioru technicznego, przeprowadzenie prac rozruchowych przez właściwych rzeczoznawców do spraw ruchu zakładu górniczego zatrudnionych przez Wykonawcę, pomiarów, rejestracji, badań i prób funkcjonalnych nowozabudowanych urządzeń i aparatów. 2.Demontaż wyłączonych z ruchu urządzeń i obwodów układu sterowania automatycznego w maszynie wyciągowej szybu Kolejowy I obejmujące: demontaż przewodów połączeniowych doprowadzonych do wyłączonych z ruchu urządzeń i obwodów układu sterowania automatycznego, demontaż nieczynnego urządzenia SA automatycznego sterowania hamulcem manewrowym i trwałe mechaniczne ustabilizowanie osi służącej do zesprzęglenia dźwigni układu hamulcowego maszyny wyciągowej z dźwignią urządzenia SA w takim położeniu, w którym ta oś znajdowała się, gdy urządzenie SA było zabudowane. 3.Przeprowadzenie przez właściwych rzeczoznawców do spraw ruchu zakładu górniczego zatrudnionych przez Wykonawcę, z użyciem specjalistycznej aparatury (zestawu komputerowo-rejestrującego), prac rozruchowych, pomiarów, rejestracji, badań i prób funkcjonalnych maszyny wyciągowej po wprowadzeniu zmian, związanych z przeprowadzonym remontem. 4.Opracowanie przez rzeczoznawcę protokołu z przeprowadzonych pomiarów, rejestracji badań i prób funkcjonalnych maszyny wyciągowej z zawartym w tym protokole orzeczeniem, że maszyna wyciągowa po przeprowadzonym remoncie spełnia wymagania przepisów i nadaje się do dalszej eksploatacji. 5.Aktualizację dokumentacji technicznej wyciągu szybowego szybu Kolejowy I w zakresie zmian wprowadzonych poprzez wykonanie prac objętych przedmiotem zamówienia, w tym aktualizacja schematów ideowych i montażowych oraz sporządzenie karty zmian do górniczego wyciągu szybowego szybu Kolejowy I.

Inne osoby dla Kaczmarczyk Andrzej Eugenusz (27 osób):