Kogo reprezentuje osoba

Kaczmarczyk Ryszard

w KRS

Ryszard Kaczmarczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Nazwisko:Kaczmarczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1949 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Dobrodzień (Opolskie), Opole (Opolskie), Tułowice (Opolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Claudius Josef, Basista Jan Paweł, Bębenek Monika Magdalena, Bębenek Piotr, Bieńkowski Antoni, Bożek Karol Henryk, Ditrich Małgorzata Helena, Drynda Gerard Piotr, Dudek Małgorzata Julia, Dulak Alojzy, Filipczyk Erwin Jan, Frey Andrzej Jan, Gaida Bernard Józef, Gliński Radosław Józef, Ibrom Piotr Zygfryd, Kampa Alfred Teodor, Kania Edmund Jan, Koryzma Maria Cecylia, Matyszok Piotr Gerard, Nieświec Józef, Pawlik Andrzej Florian, Reinert Alojzy, Smuda Georg Waldemar, Sochor Krystian Piotr, Strzałka Bogdan, Ziemba Jan Ludwik

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdzuj Paweł Szczepan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Waldemar Piotr, Klyszcz Maria Dorota, Nowak Piotr Bernard, Pielok Daniel Aleksander, Rust Marian Jacek, Zajonc Roman Antoni

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Badura Claudius Josef, Dulak Alojzy, Fila Jerzy Józef, Frey Andrzej Jan, Gąkowski Andrzej, Galiński Tadeusz Józef, Kowalczyk Krystof Józef, Sochor Krystian Piotr, Stankiewicz Maria Elżbieta, Stankiewicz Tobiasz, Witkowski Wacław, Ziemba Jan Ludwik

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Apartamenty Silesia Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000364672
  2. Asa Trade Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000626150
  3. Cech Rzemieślników Małej i Średniej Przedsiębiorczości Oraz Pracodawców, Zabrze − KRS 0000096335
  4. Cech Rzemieślników i Przedsiębiorców, Prudnik − KRS 0000135153
  5. Cech Rzemiosł Różnych i Przedsiębiorców, Wieluń − KRS 0000144987
  6. Cech Rzemiosła i Przedsiębiorczości Związek Pracodawców, Opole − KRS 0000070182
  7. Centrum Meblowe Agata Sp. Z O.O., Dobrodzień − KRS 0000148043
  8. Elektromatik Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000328985
  9. Fila Jerzy Fila i Wspólnicy Sp. J., Dąbrówka Łubniańska − KRS 0000283902
  10. Fundacja Glogovia, Głogówek − KRS 0000220562
  11. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Powiatu Wieluńskiego, Wieluń − KRS 0000115352
  12. Fundacja Pomoc, Krapkowice − KRS 0000363483
  13. Fundacja Rozwoju Śląska, Opole − KRS 0000041765
  14. Fundacja Sanktuarium Góry Świętej Anny, Góra Świętej Anny − KRS 0000017527
  15. Fundacja Świętego Rocha, Dobrzeń Mały − KRS 0000616991
  16. Gaber Fg Sp. Z O.O., Dobrodzień − KRS 0000590296
  17. Gaber Fg Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Dobrodzień − KRS 0000595488
  18. Gama-consulting Sp. Z O.O., Koszęcin − KRS 0000498499
  19. Izba Gospodarcza Śląsk, Opole − KRS 0000076267
  20. Kampa Mobile Solutions Sp. Z O.O., Popielów − KRS 0000529376
  21. Klub Jeździecki Lubliniec, Lubliniec − KRS 0000433589
  22. Lignum Unicornis Sp. Z O.O., Olbrachcice Wielkie − KRS 0000599113
  23. Lignum Unicornis Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Olbrachcice Wielkie − KRS 0000596231
  24. Nestro Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000234981
  25. Netecs Sp. Z O.O., Stare Olesno − KRS 0000233127
  26. Nieświec Sp. J., Krasiejów − KRS 0000707584
  27. Ogólnopolska Izba Gospodarcza Drogownictwa, Kraków − KRS 0000026162
  28. Oman Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000242911
  29. Opolskie Stowarzyszenie Kibiców Bvb 1909, Nakło − KRS 0000533767
  30. Opolskie Stowarzyszenie Oświatowe, Opole − KRS 0000352713
  31. Oppeln Hochbau Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000411898
  32. Pamas Sp. Z O.O., Łubniany − KRS 0000605282
  33. Pamas Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Łubniany − KRS 0000692045
  34. Pawlik i Wspólnicy Sp. J., Kobylice − KRS 0000289841
  35. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjno-usługowe Domex Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000033541
  36. Smuda Consulting Mueller Steuerberatungsgesellschaft Sp. Z O.O., Ligota Prószkowska − KRS 0000623433
  37. Smuda Consulting Sp. Z O.O., Dobrzeń Mały − KRS 0000473284
  38. Stowarzyszenie Nasze Czarnowąsy, Czarnowąsy − KRS 0000383286
  39. Stowarzyszenie Oświatowe Koźle Rogi - Bildungsgesellschaft Cosel Rogau, Kędzierzyn-koźle − KRS 0000421057
  40. Stowarzyszenie Polski Szlak Bursztynowy, Wieluń − KRS 0000261184
  41. Śląski Klaster Drzewny Sp. Z O.O., Tułowice − KRS 0000316413
  42. Śląskie Kruszywa Naturalne Sp. Z O.O., Krapkowice − KRS 0000157600
  43. Tartak Witkowscy Sp. J., Rychłowice − KRS 0000246247
  44. Towarzystwo Alternatywnego Kształcenia, Opole − KRS 0000049059
  45. Towarzystwo Miłośników Głogówka, Głogówek − KRS 0000181758
  46. Towarzystwo Przyjaciół Muzeum Wnętrz Dworskich W Ożarowie, Ożarów − KRS 0000242271
  47. Towarzystwo Społeczno-kulturalne Niemców Na Śląsku Opolskim, Opole − KRS 0000017757
  48. Witt Sp. Z O.O., Dobrodzień − KRS 0000323989
  49. Zakład Produkcji Stolarki Okno Drew - Jerzy Sochor Sp. J., Brynica − KRS 0000222793
  50. Związek Niemieckich Stowarzyszeń Społeczno-kulturalnych W Polsce, Opole − KRS 0000083978

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Beton Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000019675
  2. Błysk Sp. Z O.O., Pietrowice Wielkie − KRS 0000460700
  3. Cech Rzemiosł Oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości, Rybnik − KRS 0000096343
  4. Dermag Sp. Z O.O., Pawłów − KRS 0000460577
  5. Górnośląskie Centrum Kultury i Spotkań Im. Eichendorffa, Łubowice − KRS 0000049076
  6. Oleski Klub Sportowy, Olesno − KRS 0000145450
  7. Oman Sp. J. Henryk Marcinek, Racibórz − KRS 0000111852
  8. Opbud Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000018920
  9. Opolskie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A., Opole − KRS 0000030506
  10. Primera Polska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000154226
  11. Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Baumann-dekam Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000180430
  12. Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe Impact - Beton Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Opole − KRS 0000067837
  13. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Dhd Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000181840
  14. Rybnickie Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego S.A. Likwidacyjnej, Rybnik − KRS 0000057262
  15. S.v.max.pl Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000614075
  16. Seba Sp. Z O.O., Pietrowice Wielkie − KRS 0000460760
  17. Sew Spółka Energetyki Wiatrowej - Kołodziejczyk, Kupka, Grzechac, Gajek - Sp. J., Ciasna − KRS 0000259712
  18. Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców, Zawadzkie − KRS 0000009487
  19. Spółdzielcza Hurtownia Zaopatrzenia Rzemiosła, Opole − KRS 0000227805
  20. Stolman Sp. Z O.O., Pawłów − KRS 0000232270
  21. Stowarzyszenie Stolarzy Śląska Opolskiego Klub Stolarza, Opole − KRS 0000048899
  22. Wag-inwestycje Sp. Z O.O., Popielów − KRS 0000510870