Kogo reprezentuje osoba

Kaczmarek Andrzej

w KRS

Andrzej Kaczmarek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Nazwisko:Kaczmarek
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 57 lat
Miejscowości:Warenka (Wielkopolskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąder-chmielewska Jadwiga, Brzęczek Edward, Cajdler Józef, Jabłońska Irmina, Jędrychowski Tomasz, Kaczorowski Mirosław, Kolenda Ireneusz Krzysztof, Orlikowski Dariusz, Rabęda Zbigniew, Stolarek Zenon, Szczepański Andrzej, Witkowski Lech Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zoń Łukasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Usług Konsultingowych Mandatum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000251466
  2. Andrewex - Budownictwo Sp. Z O.O., Piętno − KRS 0000441584
  3. Aquakon Sp. Z O.O., Police − KRS 0000163607
  4. Centrum Zdrowia i Relaksu Verano Sp. Z O.O., Kołobrzeg − KRS 0000072201
  5. Cm Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000338430
  6. Comex S.A., Gdańsk − KRS 0000334933
  7. Cyfrowy Polsat S.A., Warszawa − KRS 0000010078
  8. Cyfrowy Polsat Technology Spółka Z Ograniczona Odpowiedzialnością, Warszawa − KRS 0000254220
  9. Eko Immobile Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią, Nowizna − KRS 0000379271
  10. Elektrim - Megadex S.A., Warszawa − KRS 0000032649
  11. Elektrim S.A., Warszawa − KRS 0000039329
  12. Elektrownia Pątnów Ii Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000003952
  13. Elmar - Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000348285
  14. Energo-inwest-broker S.A., Toruń − KRS 0000050455
  15. Eska Tv S.A., Warszawa − KRS 0000066941
  16. Exus Re Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000410803
  17. Fiducia Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000379918
  18. Fundacja Bezpieczne Górnictwo Im. Prof. Wacława Cybulskiego, Katowice − KRS 0000102887
  19. Fundacja Ekologiczna Wolni Od Azbestu, Szczucin − KRS 0000011303
  20. Fundacja Im. Stefana Kisielewskiego, Warszawa − KRS 0000561933
  21. Fundacja Inwest-pro, Kalisz − KRS 0000615437
  22. Fundacja Na Rzecz Ochrony Zdrowia i Rozwoju Opieki Zdrowotnej, Wrocław − KRS 0000258368
  23. Fundacja Polskiej Lekkiej Atletyki, Warszawa − KRS 0000093873
  24. Fundacja Społeczno - Kulturalna Sarmatia, Poznań − KRS 0000342840
  25. Fundacja Św. Benedykta, Dębogóra − KRS 0000239464
  26. Fundacja Wyjść Z Zakrętu, Poznań − KRS 0000194703
  27. Fx Energy Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000052459
  28. I.z.a. S.A., Poznań − KRS 0000144500
  29. Immusec Cybersecurity S.A., Warszawa − KRS 0000620791
  30. Iron Design Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000353428
  31. Kancelaria Prawna Kredzińska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000261298
  32. Kancelaria Prawna Matuszewski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000208151
  33. Kancelaria Radców Prawnych L.witkowski i M.skórzak Spółka Partnerska, Łódź − KRS 0000668246
  34. Klub Krakowian W Warszawie, Warszawa − KRS 0000354576
  35. Kolskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Koło − KRS 0000128327
  36. Kri - Roboty Instalacyjno - Elektryczne Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000066672
  37. Kronn - Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000081218
  38. Lemon Records Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000120567
  39. Małopolska Science Fund Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000752899
  40. Megadex Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000175944
  41. Megadex Expo Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000135353
  42. Megadex Księży Młyn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000501701
  43. Ochotnicza Straż Pożarna W Kopalni Węgla Brunatnego Adamów S.A. W Turku, Turek − KRS 0000045186
  44. Ochotnicza Straż Pożarna W Kowalach Księżych, Kowale Księże − KRS 0000013898
  45. Powiatowe Centrum Medyczne Sp. Z O.O. Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Powiatowy, Wieruszów − KRS 0000309670
  46. Spółdzielnia Mieszkaniowa Dębina, Warszawa − KRS 0000096502
  47. Stowarzyszenie Przemysłu Tartaczanego, Szczecinek − KRS 0000317681
  48. Tartak Grodziec Sp. Z O.O., Grodziec − KRS 0000013862
  49. Towarzystwo Przyjaciół Pałacu Herbsta, Łódź − KRS 0000211068
  50. Zakład Usług Wodnych Sp. Z O.O. W Koninie, Konin − KRS 0000105179

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adidas Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032095
  2. Aevo Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000396483
  3. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  4. Agol Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000361998
  5. Agro Spedition Polska Sp. Z O.O., Żerków − KRS 0000513536
  6. Ambro Transport Sp. Z O.O., Przykona − KRS 0000381386
  7. Andrewex Sp. Z O.O., Piętno − KRS 0000139493
  8. Ap Immobilien Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000690584
  9. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  10. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  11. Armatura Kraków S.A. skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  12. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  13. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  14. Bioton S.A., Warszawa − KRS 0000214072
  15. Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego Stomil S.A., Bydgoszcz − KRS 0000070851
  16. Caldoris Polska Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000351877
  17. Centralne Biuro Konstrukcji Kotłów S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000096004
  18. Centralny Ośrodek Badawczo Rozwojowy Aparatury Badawczej i Dydaktycznej Cobrabid Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000284830
  19. Centrum Logistyki Produktów Mrożonych Lo-ka Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000054769
  20. Centrum Sztuk i Sportów Walki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000364364
  21. Cito Blue Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000518405
  22. Cobrabid - Bbc Biuro Badań i Certyfikacji Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180725
  23. Cosmetics Rdt Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000126242
  24. Cpspv1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454472
  25. Cpspv2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000454476
  26. Cyfrowy Polsat Trade Marks Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373011
  27. Dalkia Jarocin Sp. Z O.O., Jarocin − KRS 0000063936
  28. Decade Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000340526
  29. Energoinstal S.A., Katowice − KRS 0000048929
  30. Enion S.A., Kraków − KRS 0000012216
  31. Fundacja Św. Jana Bożego, Łódź − KRS 0000134759
  32. Gospodarstwo Rybackie W Starzawie Sp. Z O.O., Starzawa − KRS 0000091214
  33. Intraco S.A., Warszawa − KRS 0000184232
  34. Kopalnia Piasku Kotlarnia S.A., Kotlarnia − KRS 0000021490
  35. Kopalnia i Prażalnia Dolomitu Żelatowa S.A., Chrzanów − KRS 0000127939
  36. Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A., Łambinowice − KRS 0000061156
  37. Majątek Ziemski Stary Jaworów Sp. Z O.O., Milikowice − KRS 0000135230
  38. Międzynarodowa Korporacja Gwarancyjna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000107392
  39. Pak Kopalnia Węgla Brunatnego Adamów S.A., Warenka − KRS 0000061592
  40. Polan Hodowla i Nasiennictwo Ogrodnicze Gdańsk-wieniec Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000145603
  41. Polski Holding Farmaceutyczny S.A., Warszawa − KRS 0000211909
  42. Polskie Centrum Badań i Certyfikacji S.A., Warszawa − KRS 0000144813
  43. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodnego W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000015995
  44. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Busku Zdroju S.A. Likwidacyjnej, Busko-zdrój − KRS 0000051440
  45. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Dzierżoniowie S.A. Likwidacyjnej, Dzierżoniów − KRS 0000072667
  46. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Łomży Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000314057
  47. Stocznia Gdynia S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000060409
  48. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Górnictwa, Katowice − KRS 0000074163
  49. Uzdrowisko Połczyn Grupa Pgu S.A., Połczyn Zdrój − KRS 0000025053
  50. Zakłady Przemysłu Odzieżowego Omex Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Głuchołazy − KRS 0000118454

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Zakup gleby i ziemi urodzajnej z przeznaczeniem na rekultywację składowiska odpadów w Smolinie - warstwa urodzajna - etap I
    Zamawiający: Gmina Brudzew, Brudzew
    1. Przedmiotem niniejszego postępowania jest wykonanie usługi - zadanie: Zakup gleby
    i ziemi urodzajnej z przeznaczeniem na rekultywację składowiska odpadów w Smolinie - warstwa urodzajna - etap I;
    2. Przedmiotowe postępowanie obejmuje zakup 7 900 ton gleby i ziemi urodzajnej
    z przeznaczeniem na ułożenie warstwy urodzajnej w ramach rekultywacji składowiska odpadów w Smolinie.
    3. Zakupiona gleba i ziemia urodzajna znajdować się będzie w odległości nie większej niż 20 km od rekultywowanego składowiska w Smolinie.
    4. Zakupioną glebę i ziemię urodzajną Zamawiający odbierze własnym transportem w terminach ustalonych z Wykonawcą.

Inne osoby dla Kaczmarek Andrzej (100 osób):