Kogo reprezentuje osoba

Kamejsza Kamila Maria

w KRS

Kamila Maria Kamejsza

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Kamila
Drugie imię:Maria
Nazwisko:Kamejsza
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1945 r., wiek 70 lat
Miejscowości:Łódź (Łódzkie)
Przetargi:1 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajraszewska Ewelina Jadwiga, Jankowska Beata Anna, Kowalski Jakub Mikołaj, Marynowska Małgorzata Elżbieta, Mirowski Włodzimierz Józef, Nowacki Jerzy Kazimierz, Ratajczyk Kinga Aurelia, Sarnowska Elżbieta Barbara, Sibiński Aleksy Józef, Stępińska Monika Joanna, Stoll Agata Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtczak Jolanta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Apostolidis Krzysztof Jan, Brzezińska Małgorzata Anna, Brzeziński Michał Tomasz, Dąbrowska Wójciak Iwona Grażyna, Fagasiński Sebastian, Florczak Paweł Michał, Gembalski Grzegorz, Giernat Paweł, Justyna Moszczyńska Anna Rozalia, Lewiński Bogdan Mirosław, Majer Giernat Barbara, Mielczarek Mariusz Paweł, Nowak Renata, Warniełło Majer Urszula, Wrzosek Izabela

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wika Miłosz

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczewska Genowefa Franciszka, Adamska Daniela, Będzińska Wosik Bożena Halina, Celmerowska Barbara, Ekiert Jadwiga, Golczyński Lech Jacek, Jurkiewicz Jerzy, Kluska Stanisław, Kotulski Ryszard, Langer Włodzimierz, Natorska Barbara, Nowicki Jerzy Marcin, Olbrychowska Maria, Posmyk Grażyna, Swiryd Jolanta, Szymura Sławomir, Walczak Anna Maria, Wegenko Zdzisław Kazimierz, Zajdel Zuzanna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bajraszewska Ewelina Jadwiga, Jankowska Beata Anna, Kowalski Jakub Mikołaj, Marynowska Małgorzata Elżbieta, Mirowski Włodzimierz Józef, Nowacki Jerzy Kazimierz, Ratajczyk Kinga Aurelia, Sarnowska Elżbieta Barbara, Sibiński Aleksy Józef, Stępińska Monika Joanna, Stoll Agata Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wojtczak Jolanta
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ebel Jean Yves, Moos Jan Janusz, Murawski Sławomir, Wojtkiewicz Artur, Wysocka Zofia Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3pr Consulting Tomasz Michałowicz, Przemysław Witkowski- Sp. J., M. Łódź − KRS 0000352392
  2. Adesso S.A., Andrychów − KRS 0000447938
  3. Aramus S.A., Kraków − KRS 0000271496
  4. Best S.A., Gdynia − KRS 0000017158
  5. Bss Poland S.A., Warszawa − KRS 0000436341
  6. Budownictwo Elektroenergetyczne Selpol S.A., Łódź − KRS 0000037791
  7. Charytatywne Stowarzszenie Świętego Dominika, Łódź − KRS 0000003403
  8. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  9. Concept Inwestycje Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000470649
  10. Contact-med Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000200585
  11. Decors Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000539036
  12. Effectus Papilionis Foundation, Warszawa − KRS 0000233582
  13. European Concept Consulting Foundation, Łódź − KRS 0000463393
  14. European Concept Consulting Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000312768
  15. Export Office Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000555049
  16. Fabryka Biznesu Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000254158
  17. Fair Place Finance S.A., Łódź − KRS 0000481261
  18. Familijny Poznań, Poznań − KRS 0000044866
  19. Firma Kupiecka Mitex Sp. Z O.O., Konstantynów Łódzki − KRS 0000090837
  20. Fm Bank Pbp S.A., Warszawa − KRS 0000030330
  21. Forum Aktywizacji Obszarów Wiejskich, Warszawa − KRS 0000246182
  22. Forum Inicjatyw Europejskich, Łódź − KRS 0000184923
  23. Forum Obywatelskiego Rozwoju - For, Warszawa − KRS 0000277658
  24. Fundacja Dla Uniwersytetu Medycznego W Łodzi, Łódź − KRS 0000399065
  25. Fundacja Edukacyjno-terapeutyczna Jim, Łódź − KRS 0000402337
  26. Fundacja Im. Tomasza Jakuba Michalskiego, Łódź − KRS 0000170673
  27. Graspa Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373866
  28. Grayson Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000404544
  29. Gre 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000265002
  30. Koło Wychowanków i Wychowanek Szkół Średnich Ogólnokształcących W Łowiczu, Łowicz − KRS 0000197984
  31. Lenna Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399453
  32. Oktagon Investment Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000207159
  33. Olimpus Investment Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000051082
  34. Partner Center Dystrybucja Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000281085
  35. Partner Center Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000088273
  36. Partner Logistic Sp. Z O.O., Wolbórz − KRS 0000238260
  37. Signa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000155698
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pienista, Łódź − KRS 0000155504
  39. Stowarzyszenie Aktywni.eu, Łódź − KRS 0000487980
  40. Stowarzyszenie Dyrektorów i Nauczycieli Centrów Kształcenia Praktycznego, Łódź − KRS 0000163546
  41. Stowarzyszenie Instytut Kobiet, Łódź − KRS 0000220309
  42. Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii, Łódź − KRS 0000216649
  43. Stowarzyszenie Komitet Dziecka, Łódź − KRS 0000070237
  44. Stowarzyszenie Kre - Aktywni, Łódź − KRS 0000498453
  45. Stowarzyszenie Ludzi Aktywnych, Łódź − KRS 0000270609
  46. Stowarzyszenie Partnerstwo Ziemi Brzezińskiej, Brzeziny − KRS 0000358280
  47. Sukcesja Management Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000493390
  48. Towarzystwo Integracji Transportu, Łódź − KRS 0000248345
  49. Towarzystwo Pomocy Niepełnosprawnym Oddział W Łodzi, Łódź − KRS 0000210221
  50. Wągrowskie Stowarzyszenie Rozwoju, Wągry − KRS 0000238240

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Akademicki Związek Sportowy Organizacja Środowiskowa W Łodzi, Łódź − KRS 0000122675
  2. Alliance Française Łódź, Łódź − KRS 0000328166
  3. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  4. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  5. Bre Ubezpieczenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258562
  6. Bre Ubezpieczenia Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji S.A., Warszawa − KRS 0000271543
  7. Bre.locum Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000033558
  8. Fabryka Sukna W Rakszawie S.A., Rakszawa − KRS 0000088253
  9. Fin Ventures Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341665
  10. Flirt Agata Osińska Sp. J., Łódź − KRS 0000265018
  11. Fundacja Arttime, Łódź − KRS 0000121757
  12. Fundacja Im. Brata Alberta, Radwanowice − KRS 0000028246
  13. Fundacja Jaś i Małgosia, Łódź − KRS 0000127075
  14. Fundacja Mbanku, Warszawa − KRS 0000087634
  15. Fundacja Miasteczko Nauki i Techniki Dla Dzieci, Łódź − KRS 0000227018
  16. Fundacja Projekt Łódź, Łódź − KRS 0000236258
  17. Grupa Onet.pl S.A., Kraków − KRS 0000007763
  18. Handlowy Dom Polski Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000094147
  19. Helios S.A., Łódź − KRS 0000005092
  20. Jantoń S.A., Dobroń − KRS 0000007894
  21. Kancelaria Brokerska Quatro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000208912
  22. Latarnie.eu Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000146611
  23. Łódzki Klub Biznesu, Łódź − KRS 0000108598
  24. Mbank Hipoteczny S.A., Warszawa − KRS 0000003753
  25. Mbank S.A., Warszawa − KRS 0000025237
  26. Mci Management S.A., Warszawa − KRS 0000004542
  27. Meritum Bank Icb S.A., Gdańsk − KRS 0000005245
  28. Mwealth Management S.A., Warszawa − KRS 0000021519
  29. Nowy Przewoźnik Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000213990
  30. One-2-one S.A., Poznań − KRS 0000246988
  31. Orange Polska S.A., Warszawa − KRS 0000010681
  32. Osada 2012 Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Kluszkowce − KRS 0000321721
  33. Pine Hills Sp. Z O.O., Bojano − KRS 0000287880
  34. Polskie Linie Lotnicze Lot S.A., Warszawa − KRS 0000056844
  35. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A., Łódź − KRS 0000144209
  36. Polskie Radio-regionalna Rozgłośnia W Warszawie Radio Dla Ciebie S.A., Warszawa − KRS 0000075953
  37. Pph Expol-łódź Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000116370
  38. Property Investments 2 Sp. Z O.O., Budziszewice − KRS 0000401867
  39. Rts Widzew Łódź S.A., Łódź − KRS 0000281041
  40. Scanlab Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000306864
  41. Silverbridge Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000382818
  42. Skarbiec Asset Management Holding S.A., Warszawa − KRS 0000087189
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Rojna, Łódź − KRS 0000047548
  44. Spółdzielnia Mieszkaniowa Twórców, Łódź − KRS 0000122667
  45. Spółdzielnia Mieszkaniowa Ustronie, Łódź − KRS 0000182745
  46. Stowarzyszenie Europejski Instytut Gospodarczy, Warszawa − KRS 0000215272
  47. Studium Języków Obcych Sp. J. Halina Szuster, Anna Idzikowska-dabow, Bogumił Kiełbasiński, Stanisław Hibner, Łódź − KRS 0000046029
  48. Target Bpo Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000157001
  49. Top Secret Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000129475
  50. Wine Direct Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000008962

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. ZP-45/FRSE/2014
    Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest organizacja Regionalnych spotkań informacyjnych
    i konsultacji indywidualnych podnoszących wiedzę nt. realizacji projektów w programie Erasmus+ Młodzież na lata 2014-2020 oraz pozyskiwania środków z tego programu w podziale na części