Kogo reprezentuje osoba

Kamińska Jawoszek Urszula Elżbieta

w KRS

Urszula Elżbieta Kamińska Jawoszek

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Urszula
Drugie imię:Elżbieta
Nazwisko:Kamińska Jawoszek
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1978 r., wiek 41 lat
Miejscowości:Gdańsk (Pomorskie), Katowice (Śląskie), Zabrze (Śląskie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jawoszek Żukowska Monika Joanna, Skrzypek Adam Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pachla Dariusz Eugeniusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Birycka Aleksandra Patrycja, Bolesta Iwona, Cegłowski Piotr Stefan, Głowacka Pędras Małgorzata Teresa, Ilski Dariusz, Jawoszek Mariusz, Pędras Grzegorz, Szołdrowski Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czyżewski Tymon Michał, Głowacka Pędras Małgorzata Teresa, Klim Zygmunt, Tokarska Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Specjał Janusz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Folek Henryk Rafał, Grzywacz Jacek Adam, Głowacka Pędras Małgorzata Teresa, Jakubowski Krzysztof Iwo, Jawoszek Mariusz, Jawoszek Żukowska Monika Joanna, Kędziora Hanna, Koczwara Jacek Krzysztof, Mieszczanin Kamila Grażyna, Serek Bartłomiej, Skrzypek Adam Krzysztof, Skrzypek Aneta Ewa, Smagorowicz Dariusz Władysław, Szlązak Małgorzata, Szlązak Rafał, Szołdrowski Marek
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jawoszek Mariusz, Jawoszek Żukowska Monika Joanna, Minge Ewa, Minge Oskar, Pankowska Janecka Justyna Anna, Skrzypek Adam Krzysztof

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ginter Piotr, Głowacka Pędras Małgorzata Teresa, Jawoszek Mariusz, Kryk Bernadeta, Minkina Tomasz Zbigniew, Mrozik Artur Julian, Mrozik Przemysław, Smagorowicz Dariusz Władysław, Smagorowicz Katarzyna Józefa, Sosińska Brygida Franciszka, Sosiński Maciej Tomasz, Żółtaszek Anna Maria, Żółtaszek Jarosław Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stawecki Miłosz Kazimierz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ginter Piotr, Głowacka Małgorzata Teresa, Jawoszek Mariusz, Juzoń Marcin Piotr, Konopkin Grzegorz Edmund, Lakwa Mirosław, Maślanka Grzegorz, Minkina Tomasz Zbigniew, Mrozik Artur Julian, Mrozik Przemysław, Smagorowicz Dariusz Władysław, Smagorowicz Katarzyna Józefa, Sosińska Brygida, Sosiński Maciej Tomasz, Szołdrowski Marek, Żółtaszek Anna Maria, Żółtaszek Jarosław Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysocki Adam Henryk
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dziduszkiewicz Agnieszka Anna, Formiński Maciej Lech, Mizera Roman Zdzisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Turij Rafał
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Janecki Waldemar Klaudiusz, Jawoszek Mariusz, Pankowska Janecka Justyna Anna, Sikorsky Miroslav, Skrzyński Włodzimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walkowski Dariusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ginter Piotr, Jawoszek Mariusz, Juzoń Marcin, Kryk Bernadeta, Mrozik Artur Julian, Mrozik Przemysław, Smagorowicz Dariusz Władysław, Sosiński Maciej Tomasz, Witwicki Bohdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żak Magdalena
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gasz Łapeta Jolanta Eleonora, Jawoszek Krystyna, Jawoszek Żukowska Monika Joanna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gasz Jolanta, Jakubowski Krzysztof Iwo, Jawoszek Mariusz, Jawoszek Żukowska Monika Joanna, Skrzypek Adam Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nierychły Paweł Adam

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4energy S.A., Katowice − KRS 0000298166
  2. 4max Group Katowice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000197209
  3. 4more Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000523163
  4. 9plus Sp. Z O.O., Stanica − KRS 0000670374
  5. Alpha Myjnie Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000358915
  6. Andoria Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000092489
  7. Art Finance Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000274512
  8. Avanu Venture Capital Management Sp. Z O.O. Fundusz 1 Spółka Komandytowo-akcyjna, Katowice − KRS 0000452990
  9. Avigon Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000491486
  10. Azama Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000615072
  11. Banking Gain Management Consulting Group S.A., Warszawa − KRS 0000057303
  12. Black Butterflies, Zielona Góra − KRS 0000586595
  13. Brick Development W Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000251985
  14. Bv Construction Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000470009
  15. Camalic Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Katowice − KRS 0000271216
  16. Cenomaniak.pl S.A., Warszawa − KRS 0000276313
  17. Centrum Obrotu Nieruchomościami Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000290828
  18. Centrum Obsługi Biznesu Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000159747
  19. City Partners Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000369682
  20. Conect Group Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000227742
  21. Dear Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048586
  22. Dekpol S.A., Pinczyn − KRS 0000505979
  23. Delta Property Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000379733
  24. Delta Property Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000382426
  25. Dictador Europe Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000330671
  26. Ecg Poland Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000339473
  27. Edicta Capital Polska Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000541448
  28. Ego Fashion Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000329267
  29. Emg S.A., Katowice − KRS 0000666487
  30. Esm Logistics S.A., Katowice − KRS 0000048722
  31. Esotiq Henderson S.A., Gdańsk − KRS 0000370553
  32. Eva Minge Design Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000428080
  33. Ewa Minge Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000382574
  34. Fabryka Urządzeń Mechanicznych Chofum W Chocianowie S.A., Chocianów − KRS 0000114348
  35. Fince Holding S.A., Wrocław − KRS 0000379074
  36. Firma Handlowa E•carbo Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000117426
  37. Fortunate Group Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000508940
  38. Fundacja Eva Minge Design, Katowice − KRS 0000491096
  39. Fundacja Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca, Gliwice − KRS 0000622696
  40. Fundacja Medere, Katowice − KRS 0000753396
  41. Fundacja Nowy Nikiszowiec, Katowice − KRS 0000337081
  42. Fundacja Ruch Chorzów, Chorzów − KRS 0000387971
  43. Gma Invest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000559533
  44. Gmtg Sp. Z O.O., Źlinice − KRS 0000478092
  45. Green Spoon Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000491819
  46. Gwarant Grupa Kapitałowa S.A., Katowice − KRS 0000286236
  47. Hacienda Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000309187
  48. Huta Buczek Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Sosnowiec − KRS 0000369625
  49. Huta Małapanew Sp. Z O.O., Ozimek − KRS 0000000733
  50. I2 Development S.A., Wrocław − KRS 0000520460

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A-z Development S.A. Likwidacyjnej, Bielsko-biała − KRS 0000354700
  2. A.p.n. Promise S.A., Warszawa − KRS 0000375933
  3. A.p.n. Promise Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000174778
  4. Agencja Life Sp. Z O.O., Ostrów Wielkopolski − KRS 0000200653
  5. Agito S.A., Warszawa − KRS 0000285777
  6. Agro Qf2 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000558550
  7. Alice Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000208228
  8. Alteris S.A., Katowice − KRS 0000391749
  9. Arcadia Aviation Holdings S.A., Wrocław − KRS 0000388020
  10. Archipax Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000099313
  11. Art - Gum Sp. Z O.O., Mazańcowice − KRS 0000143569
  12. As Finance Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000360626
  13. Ascendis Capital Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000368614
  14. Auto-spa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000185731
  15. Auto-spa Sp. Z O.O. T 1 Spółka Komandytowo-akcyjna, Wrocław − KRS 0000349256
  16. Automarket.pl S.A., Warszawa − KRS 0000068399
  17. Avanu S.A., Katowice − KRS 0000303318
  18. Azis Spólka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością, Chorzów − KRS 0000082593
  19. Bautecht Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000437056
  20. Beja - Damian Nieroba Spółka Komandytowa, Siemianowice Śląskie − KRS 0000248748
  21. Berry Sp. Z O.O., Zduńska Wola − KRS 0000357457
  22. Berry Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000364369
  23. Beta Myjnie Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000464893
  24. Big Go Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000170794
  25. Bloober Team S.A., Kraków − KRS 0000380757
  26. Boner Consulting Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000010612
  27. Carbotech-polonia Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000075255
  28. Centralne Biuro Bezpieczeństwa Cbb Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000434803
  29. Centralne Biuro Bezpieczeństwa Cbb Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Bydgoszcz − KRS 0000359741
  30. Centrozap Finanse Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000123182
  31. Centrum Medyczne Małgorzata Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000331194
  32. Certpol Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000211807
  33. Cgs Aktywa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000011541
  34. Chameleon Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000612540
  35. Chameleon Sp. Z O.O., Kępa − KRS 0000298398
  36. Cks S.A., Warszawa − KRS 0000087749
  37. Compress S.A., Warszawa − KRS 0000185671
  38. Dadvert Lighting Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000045860
  39. Desa Modern S.A., Warszawa − KRS 0000434276
  40. Desa Modern Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000264241
  41. Dga S.A., Poznań − KRS 0000060682
  42. Direct Fly Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000248849
  43. Dom Inwestycyjny Magnus Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000140072
  44. Domator-żana S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000166981
  45. Easy Touch Pronox Technology S.A. Spółka Komandytowa, Kraków − KRS 0000270350
  46. Efica Sp. Z O.O., Mysłowice − KRS 0000370128
  47. Ekstraklasa S.A., Warszawa − KRS 0000239140
  48. Energetyczne Centrum S.A., Warszawa − KRS 0000353502
  49. Estaplast Sp. Z O.O., Zawiercie − KRS 0000179606
  50. Evolution Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000272397

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Współfinansowanie imprezy Silesia Marathon w dniu 3 maja 2009 r
    Zamawiający: Miasto Katowice, Katowice
    Współfinansowanie imprezy Silesia Marathon w dniu 3 maja 2009. Na realizację przedsięwzięcia Miasto przeznacza środki w wysokości 150.000,00 zł ( brutto )
  2. Organizacja i promocja wydarzenia sportowego Silesia Marathon - bieg uliczny
    Zamawiający: Urząd Miasta, Siemianowice Śląskie
    Promocja i organizacja w dniu 3 maja 2009 roku wydarzenia sportowego Silesia Marathon - bieg uliczny, którego trasa wiedzie m. in. ulicami Miasta Siemianowice Śląskie.
    Silesia Marathon - bieg uliczny odbędzie się bez względu na warunki atmosferyczne.
    Realizacja zamówienia obejmuje:
    a)promocję na drukowanych materiałach reklamowych (plakaty - 300 szt.
    w formacie B2);
    b)promocję w mediach (prasa, radio. telewizja), w tym organizacja konferencji prasowych;
    c)zapewnienie zaplecza technicznego imprezy, w tym przygotowania sceny na terenie Miasta w miejscu wskazanym przez Zleceniodawcę - Zleceniodawca zobowiązuje się do przygotowania programu artystycznego (po jego akceptacji przez Zleceniodawcę), który będzie prezentowany na scenie; przygotowanie cateringu dla zawodników;
    d)zabezpieczenie trasy biegu na terenie Miasta, które polegać będzie na zabezpieczeniu trasy taśmami
    i barierkami ochronnymi. Do Zleceniobiorcy należeć będzie współpraca z Policją, Strażą Miejską, Strażą Pożarną i Pogotowiem Ratunkowym w celu zapewnienia bezpieczeństwa podczas biegu i związanych
    z tym zmian w organizacji ruchu drogowego;
    e)obsługę organizacyjną zawodów obejmującą m. in.: opracowanie logo biegu, przygotowanie strony internetowej, przygotowanie materiałów reklamowych, opracowanie reklamy prasowej, radiowej
    i telewizyjnej, przygotowanie i obsługa biura zawodów, zapewnienie koszulek i medali dla zawodników, nagrody finansowe dla zawodników, przygotowanie imprez towarzyszących.

Inne osoby dla Kamińska Jawoszek Urszula Elżbieta (96 osób):