Kogo reprezentuje osoba

Karczewski Witold

w KRS

Witold Karczewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Witold
Nazwisko:Karczewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Bezledy (Warmińsko-mazurskie), Białystok (Podlaskie), Sokółka (Podlaskie), Stopki-osada (Warmińsko-mazurskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:11 w aktualnych firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Parafiniuk Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Franciszek, Kuźma Otton, Matuszewski Jerzy Stanisław, Mierzejewski Krzysztof Paweł, Nowicki Zdzisław, Olszewska Grażyna, Raczyńska Grażyna Janina, Raczyński Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuźma Otton
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuźma Otton
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Franciszek, Gerek Krzysztof, Kuźma Otton
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barszczak Dariusz Krzysztof, Kuźma Otton
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gerek Krzysztof, Kuźma Otton
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gerek Krzysztof, Kuźma Otton
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gerek Krzysztof, Kuźma Otton
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Byglewski Adam, Dzienis Lech Jerzy, Etel Leonard, Kazberuk Janusz Antoni, Moroz Ustymowicz Ewa, Nikliński Jacek, Parafiniuk Andrzej, Pilecki Lech Jerzy, Strzałkowski Wojciech

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biruk Andrzej, Komosa Stanisław, Kotowski Jerzy Jan, Kranc Przemysław, Krygier Anna, Leszek Wiesław, Pilecki Lech Jerzy, Strzałkowski Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyliński Robert Paweł
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Franciszek, Gerek Krzysztof, Kuźma Otton

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuźma Katarzyna Anna
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Franciszek, Kuźma Otton, Matuszewski Jerzy Stanisław, Mierzejewski Krzysztof Paweł, Nowicki Zdzisław, Olszewska Grażyna, Raczyńska Grażyna Janina, Raczyński Zbigniew
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arendarski Andrzej Jan, Bereżewski Józef, Chałoński Michał Hubert, Ciesłowski Włodzimierz, Donocik Tadeusz Marian, Dworzecki Zbigniew Leszek, Gacek Artur Jerzy, Golik Bogdan Dariusz, Hausner Włodzimierz Kazimierz, Heidrich Karol Edward, Hetman Wojciech Wacław, Kalotka Janusz, Kamiński Stefan Antoni, Kantorski Roman, Kodłubański Wojciech Wiktor, Konecki Wojciech Waldemar, Kowalczyk Janusz Piotr, Kozera Mieczysław, Krassowski Ksawery Leonard, Królak Sławomir Waldemar, Kruk Wojciech, Krystek Sławomir Wojciech, Krywult Jacek Edward, Kubiak Kazimierz, Kulikowski Feliks, Lewiński Andrzej Roman, Markuszewski Jerzy Józef, Miszczak Jerzy, Namedyński Tadeusz Grzegorz, Oleniak Henryk, Olszanowski Ryszard Mieczysław, Olszowski Janusz Jan, Pamuła Jan Tadeusz, Pawlik Wiktor Kazimierz, Piłat Andrzej, Podstawa Włodzimierz Wojciech, Radwański Marek, Rakowicz Stanisław Stefan, Sebastian Zbigniew Mieczysław, Sętowski Krzysztof Maciej, Sobczak Włodzimierz Kazimierz, Solich Jan, Talarek Romuald, Warchoł Jan, Warlikowski Waldemar Stefan, Wiśniewski Janusz Kazimierz, Witkowski Jan, Zalewski Bogusław Paweł, Zbróg Ryszard Stanisław, Zuziak Andrzej Jerzy, Łagowski Mieczysław Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łochowski Józef
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuźma Otton, Piekarska Marzena, Piekarski Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szulińska Grażyna
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuźma Otton
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustynowicz Piotr, Dębski Andrzej, Matan Adam, Mróz Teresa, Proniewski Andrzej, Żuk Łukasz Marek, Łazarska Małgorzata Agnieszka

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łazewski Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 12player Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000673325
  2. 12player Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000717760
  3. Abacus Med. Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000474404
  4. Adampol S.A., Zaścianki − KRS 0000056707
  5. Agencja Celna Podstawa Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000199604
  6. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A., Bielsko-biała − KRS 0000046440
  7. Agropoland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000436410
  8. Agroserwis Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000135277
  9. Akcelerator Innowacji Not Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325669
  10. Aleja Aksamitna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276767
  11. Aleja Przyjaciół Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254298
  12. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  13. Beratus - Rakowicz Sp. J., Toruń − KRS 0000249530
  14. Biaform - Handel Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000081254
  15. Białostockie Towarzystwo Oświatowe, Białystok − KRS 0000037384
  16. Biuro Informacji Bankowej S.A., Warszawa − KRS 0000208977
  17. Blask Fundacja Społeczno-kulturalna, Warszawa − KRS 0000246751
  18. Blue City Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000126317
  19. Boneffice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419532
  20. Boneffice System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000541196
  21. Bsk Biogest Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000016839
  22. Ceced Polska - Członek Europejskiego Stowarzyszenia Producentów Agd, Warszawa − KRS 0000189252
  23. Cech Rzemiosł Motoryzacyjnych, Warszawa − KRS 0000109775
  24. Cech Rzemiosł Różnych, Lublin − KRS 0000590240
  25. Centrum Informacji i Organizacji Badań Finansów Publicznych i Prawa Podatkowego Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Przy Wydziale Prawa Uniwersytetu W Białymstoku, Białystok − KRS 0000136524
  26. Centrum Medyczne Practimed Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000024584
  27. Centrum-radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000187898
  28. Chełmski Cech Wielobranżowy, Chełm − KRS 0000040907
  29. City It Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000489045
  30. Ck Rental Sp. Z O.O., Lutomiersk − KRS 0000683525
  31. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  32. Contractus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000142218
  33. Db Projekt Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000139377
  34. Dolnośląska Izba Gospodarcza, Wrocław − KRS 0000132019
  35. Dom Współpracy Polsko-niemieckiej, Gliwice − KRS 0000001456
  36. E2e Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000221712
  37. Easy Move Reh Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488752
  38. Edu4med Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000483648
  39. Ek Investment Wojciech Kruk Spółka Komandytowo-akcyjna, Poznań − KRS 0000313668
  40. Eko-en-el Sp. Z O.O., Dubowo Drugie − KRS 0000432144
  41. Ekotex Sp. Z O.O., Kowalowice − KRS 0000530657
  42. Eldos - Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000031704
  43. Elektroeko Organizacja Odzysku Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego S.A., Warszawa − KRS 0000256581
  44. Elena, Robert, Adam-fundacja, Białystok − KRS 0000580589
  45. Emedicina Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000462262
  46. Etos Centrum Edukacji i Doradztwa Służby Zdrowia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215031
  47. Euro - Agro Sp. Z O.O., Lutówko − KRS 0000041064
  48. Europejska Fundacja Pro Vita W Lublinie, Lublin − KRS 0000174122
  49. Europejskie Centrum Pomocy Rodzinom i Osobom Zagrożonym Wykluczeniem Społecznym Ankra, Lublin − KRS 0000421029
  50. Exim Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000297601

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja - Centrum Kształcenia i Doskonalenia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000077211
  2. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  3. Agreko S.A., Oława − KRS 0000008571
  4. Agreko Sp. Z O.O., Domaszowice − KRS 0000015801
  5. Agros Holding S.A., Warszawa − KRS 0000022192
  6. Anders Sp. Z O.O., Krzepice − KRS 0000066056
  7. Anders Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa Likwidacyjnej, Krzepice − KRS 0000246813
  8. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  9. Astor Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000035560
  10. Augustowska Organizacja Turystyczna, Augustów − KRS 0000170901
  11. Autosar Sp. Z O.O. - Rakowicz, Toruń − KRS 0000114006
  12. Autosar-wieluński Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000118909
  13. Bank Spółdzielczy W Tychach, Tychy − KRS 0000096313
  14. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  15. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  16. Belvedere Marki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000163006
  17. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  18. Birkan Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000249975
  19. Bis Izomar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090465
  20. Bit - Biznes - Innowacje - Technologie Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000035257
  21. Biuro Promocji Żeglugi Morskiej Bliskiego Zasięgu W Szczecinie, Szczecin − KRS 0000018443
  22. Bodim Sp. Z O.O. Układowej, Tychy − KRS 0000154214
  23. Bonair S.A., Warszawa − KRS 0000079659
  24. Bsk Biogest - Polska Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000125285
  25. Cedc International Sp. Z O.O., Oborniki − KRS 0000051098
  26. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  27. Centrum Edukacji Turystycznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000046485
  28. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  29. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  30. Cleancarbon Energy S.A., Koszewko − KRS 0000079667
  31. Collect Consulting S.A., Katowice − KRS 0000384781
  32. Crif Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000185908
  33. Damianex S.A., Przeworsk − KRS 0000108201
  34. Dcg S.A., Warszawa − KRS 0000285675
  35. Dcg Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000050553
  36. Dga S.A., Poznań − KRS 0000060682
  37. Dom Wydawniczy Kig Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000201925
  38. Domex Okna i Drzwi Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000019120
  39. Domex Okna i Drzwi Sp. Z O.O. i Wspólnik - Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000226442
  40. Dworskie Winnice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000274928
  41. E.l.a. Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000237210
  42. Ekotrade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020453
  43. Elektra - Europe S.A., Łódź − KRS 0000416443
  44. Elektrociepłownia Zielona Góra S.A., Zielona Góra − KRS 0000040284
  45. Elektroniczna Sieć Handlowa Merkury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039571
  46. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  47. Enea Ciepło Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000121456
  48. Energy Group Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000400837
  49. Ernst Young Usługi Finansowe Audyt Sp. Z O.O. Polska Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000272210
  50. Eurocean Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060001

Powiązane przetargi (11 szt.):
  1. Dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego do siedziby Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach
    Zamawiający: Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach, Suwałki
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego do siedziby Zarządu Dróg i Zieleni w Suwałkach.
    2. Pojazd musi spełniać poniższe wymagania, przy czym Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia oferty z wyposażeniem wyższym niż wymagane:
    1) ciągnik rolniczy fabrycznie nowy,
    2) pojemność silnika minimum 4,5 l w technologii jedno płynowej bez mocznika AdBlu,
    3) 4 cylindry / 4 zawory na cylinder – minimum,
    4) turbodoładowanie,
    5) moc minimum 100 KM, moc maksimum 120 KM,
    6) chłodzony cieczą,
    7) WOM tylny minimum 540/540E/1000 obr/min,
    8) TUZ przedni + jedna para wyjść hydraulicznych + akumulator ciśnieniowy;
    9) TUZ tylny – o maksymalnym udźwigu minimum 2800 kg,
    10) napęd na obie osie 4x4,
    11) układ kierowniczy wspomagany hydraulicznie,
    12) hamulce hydrauliczne z mokrymi tarczami,
    13) wyjście hydrauliczne – minimum 3 pary z tyłu dwustronnego działania,
    14) pompa hydrauliczna – minimum 70 l/min,
    15) pneumatyczne hamulce przyczepy jedno i dwu obwodowe,
    16) automatyczny zaczep do przyczepy, przesuwny, ustawny w minimum 10 pozycjach,
    17) wychylny zaczep rolniczy z nakładką,
    18) kabina z klimatyzacją,
    19) fotel amortyzowany pneumatycznie,
    20) regulowana kolumna kierownicy,
    21) osłona przeciw słoneczna,
    22) oświetlenie wnętrza kabiny,
    23) siedzenie pasażera z pasami bezpieczeństwa,
    24) lusterko teleskopowe lewe i prawe,
    25) wycieraczka przedniej i tylnej szyby,
    26) światła drogowe - 4 przednie światła robocze, 4 światła robocze z tyłu dachu kabiny,
    27) światła ostrzegawcze - belka ledowa,
    28) wszystkie podzespoły i elementy wyposażenia pojazdu montowane fabrycznie oraz fabrycznie nowe bez wcześniejszych uszkodzeń.
    3. Wykonawca za dostarczony ciągnik wystawi fakturę VAT.
    4. Wykonawca pokryje koszt związany z dostawą przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego położonej przy ul. Sejneńskiej 84, 16-400 Suwałki.
    5. Dostawa ciągnika odbędzie się w godzinach pracy Zamawiającego, tj. w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 14:00, po uprzednim ustaleniu terminu dostawy z Zamawiającym.
    6. Wykonawca udzieli Zamawiającemu minimum 12 miesięcznej gwarancji na dostarczony przedmiot umowy, bez limitu motogodzin.
    7. Maksymalnie 24-godzinny czas reakcji Wykonawcy na zgłoszenie serwisowe.
    8. Przeglądy okresowe w okresie gwarancji w miejscu garażowania ciągnika, serwis gwarancyjny sprawowany bezpośrednio przez Wykonawcę.
    9. Wykonawca jest zobowiązany do przeprowadzenia na własny koszt pierwszego przeglądu gwarancyjnego.
    10. Wykonawca zobowiązuje się do przeprowadzenia szkolenia dla dwóch operatorów pojazdu pod względem eksploatacyjnym oraz technicznym, w siedzibie Zamawiającego, oraz wydania przeszkolonym pracownikom odpowiednich certyfikatów.
    11. Wykonawca wraz z ciągnikiem dostarczy:
    1) świadectwo homologacji na terenie RP;
    2) gwarancję;
    3) fabryczną instrukcję obsługi ciągnika w języku polskim wraz ze wszystkimi dokumentami niezbędnymi do prawidłowej eksploatacji ciągnika przez Zamawiającego;
    4) komplety kluczy w liczbie dostarczonej przez producenta;
    5) skrzynkę narzędziową;
    6) katalog części zamiennych;
    7) książkę serwisową w języku polskim.
    12. Szczegółowy zakres obowiązków Wykonawcy określa projekt umowy – Załącznik nr 7 do SIWZ.
    13. Zgodnie z art. 30 ust. 4 ustawy, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne opisywanym. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego jest obowiązany wykazać, że oferowana przez niego dostawa spełnia wymagania określone przez Zamawiającego (art. 30 ust. 5 ustawy).
    Za równoważne uznane będą rozwiązania przy wykorzystaniu technologii, materiałów
    i sprzętu innego niż określony przez Zamawiającego, pod warunkiem, że ich parametry będą nie gorsze niż określone przez Zamawiającego.
    14. Ciężar udowodnienia, że rozwiązanie jest równoważne w stosunku do wymogu określonego przez Zamawiającego spoczywa na składającym ofertę.
  2. Zakup i dostawa ciągnika rolniczego przystosowanego do prowadzenia prac leśnych dla Nadleśnictwa Dojlidy
    Zamawiający: Nadleśnictwo Dojlidy, Białystok
    Przedmiotem zamówienia był zakup i dostawa ciągnika rolniczego przystosowanego do prowadzenia prac leśnych dla Nadleśnictwa Dojlidy.
    Formularz ofertowy wraz z szczegółowym opisem przedmiotu zamówienia, stanowił załącznik nr 1 do SIWZ – Formularz ofertowy.
    Zamawiający informuje, że przedmiot zamówienia ma być dostarczony do siedziby Zamawiającego w terminie i na koszt dostawcy.
  3. Zakup z dostawą nowego pługa zawieszanego obracalnego dla Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku
    Zamawiający: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego, Białystok
    Zakup z dostawą nowego pługa zawieszanego obracalnego dla Zespołu Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego w Białymstoku
  4. Zakup z dostawą nowego ciągnika rolniczego z kompatybilnym ładowaczem czołowym oraz kombajnu zbożowego
    Zamawiający: Zespół Szkół Rolniczych Centrum Kształcenia Praktycznego, Białystok
    Zakup z dostawą: Część A: Nowy ciągnik rolniczy (moc minimalna 140 KM) z kompatybilnym ładowaczem czołowym, Część B: Kombajn zbożowy
  5. Zakup i dostawa ciągnika rolniczego wraz z wozem asenizacyjnym na potrzeby Gminy Trzcianne
    Zamawiający: Gmina Trzcianne, Trzcianne
    Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego i wozu asenizacyjnego na potrzeby Gminy Trzcianne, którego szczegółowy opis parametrów technicznych zawiera Specyfikacja Techniczna stanowiąca załącznik nr 1a do SIWZ.
    2. Pozostałe wymagania dotyczące przedmiotu zamówienia
    Ciągnik i wóz asenizacyjny w żadnym elemencie nie były wcześniej uszkodzone,
    Ciągnik i wóz asenizacyjny posiadają wszelkie dokumenty dopuszczające go do ruchu drogowego przez właściwy organ,
    Okres gwarancji udzielony przez Sprzedawcę minimum 24 m-ce,
    Koszt dostawy pokrywa Sprzedawca,
    Ciągnik i wóz asenizacyjny zostaną dostarczone do siedziby Zamawiającego tj. Urząd Gminy Trzcianne, ul. Wojska Polskiego 10, 19-104 Trzcianne.
    3. W cenie oferty należy uwzględnić wszystkie koszty związane z dostawą oraz przeszkoleniem operatora pod względem eksploatacyjnym oraz technicznym.
    4. Dostarczony ciągnik i wóz asenizacyjny muszą posiadać:
    świadectwo homologacji na terenie RP lub odpowiadający dokument dopuszczający do ruchu drogowego
    gwarancję na okres min. 24 miesięcy
    fabryczną instrukcję obsługi w języku polskim
  6. Dostawa dwóch wózków akumulatorowych (pojazdów użytkowych, elektrycznych) z osprzętem
    Zamawiający: Białowieski Park Narodowy, Białowieża
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch wózków akumulatorowych (pojazdów użytkowych z napędem elektrycznym), fabrycznie nowych (rok produkcji 2013) wraz z osprzętem, według następującego opisu:
    1. Typ pojazdu - użytkowy
    - napęd elektryczny,
    - 2 osobowy (miejsce dla kierowcy i pasażera)
    - skrzynia ładunkowa o pojemności min 400 litrów i ładowności min 200 kg z możliwością przechylania
    - minimalna dopuszczalna ładowność pojazdu 400 kg
    - rozstaw osi nie mniej niż 1900 mm
    - jazda do przodu i tyłu
    - samonastawne hamulce bębnowe oraz ręcznie załączany hamulec postojowy
    - dwa tylne koła napędowe
    - stalowa wzmocniona rama
    2. Silnik elektryczny
    - silnik chłodzony powietrzem
    - moc silnika nie mniej niż 3,5 KM,
    - automatyczny prostownik
    - jednorazowa pojemność akumulatorów winna wystarczyć do przejazdu, co najmniej 20 km lub ok. 8 godzin pracy urządzenia w tym praca piłą elektryczną ok.1 godziny
    3. Miejsce pracy kierowcy:
    - tablica rozdzielcza wraz ze wskaźnikiem poziomu naładowania akumulatorów
    - licznik godzin i przełącznik jazdy do przodu i do tyłu
    - dwa siedzenia z wysokim oparciem
    4. Wyposażenie
    - kabina przednia z miękkimi drzwiami oraz wycieraczką szyby przedniej
    - opony na ekstremalne warunki
    - tylny zaczep + kula
    - przedni zderzak
    - komplet akumulatorów
    - wyciągarka montowana z przodu wraz z akcesoriami (lina, hak) o uciągu minimum 1100 kg
    - przetwornica umożliwiająca pracę pilarki elektrycznej o mocy, co najmniej 2000 W
    - pilarka elektryczna o mocy min 2000 W i długości prowadnicy, co najmniej 40 cm
    II. Warunki dotyczące realizacji zamówienia
    a) nie przewiduje się zaliczek na poczet wykonania zamówienia
    b) forma zapłaty - przelew na konto Wykonawcy w terminie 30 dni od daty doręczenia faktury Zamawiającemu
    c) odbiór pojazdów nastąpi w siedzibie Zamawiającego
    d) Wykonawca winien umożliwić Zamawiającemu dokonywanie przeglądów i serwisowania w siedzibie Zamawiającego
    e) Wykonawca udzieli 36 miesięcznej gwarancji na pojazdy wraz z osprzętem.
  7. Dostawa ciągnika wraz z osprzętem, przeznaczonego do prac porządkowych oraz przyczepy jednoosiowej
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Łomża
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa ciągnika wraz z osprzętem, przeznaczonego do prac porządkowych oraz przyczepy jednoosiowej służących do utrzymania czystości na przyległym placu, chodnikach i parkingu budynku Instytutu Technologii Żywności i Gastronomii PWSIiP w Łomży przy ul. Akademickiej 1 w Łomży. Poniższe zestawienie opisuje ilości urządzeń z podaniem ich podstawowych funkcji: ciągnik z kabiną, służący jako jednostka napędowa pozostałych składników dostawy - 1 szt., pług do odśnieżania chodników, parkingów, placu - 1 szt., zamiatarka do utrzymania czystości chodników, parkingów, placu - 1 szt., przyczepa jednoosiowa - 1 szt. Szczegółowe wymagania techniczne określa Specyfikacja techniczna przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SIWZ)
  8. Dostawa ciągnika rolniczego z pługiem śnieżnym dla Gminy Turośń Kościelna
    Zamawiający: Gmina Turośń Kościelna, Turośń Kościelna
    Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę ciągnika rolniczego z pługiem śnieżnym dla Gminy Turośń Kościelna. Pojazd musi spełniać m.in. następujące wymogi: 1) Ciągnik używany wyprodukowany po 1999 r. o konstrukcji pełnoramowej 2) Silnik o mocy znamionowej 80-90 KM chłodzony cieczą. 3) Napęd na 4 koła. 4) Skrzynia biegów zsynchronizowana sterowana mechanicznie. 5) Tylny WOM 540 obr/min . 6) TUZ przedni o udźwigu min.3400 kg. 7) Ogumienie przód 340/85 R24 (13,6 R 24) - zużycie max 20% 8) Ogumienie tylne 420/85 R34 (16,9 R 34) - zużycie max 20% 9) Odległość do serwisu max 30 km. 10) Ogrzewanie kabiny bez klimatyzacji. 11) Lusterka boczne - 2 szt. 12) Światło robocze tył i przód. 13) Zaczep transportowy dwupozycyjny mechaniczny. 14) Zaczep rolniczy. 15) Podnośnik tylny o udźwigu min. 3200. 16) Ciągnik wyposażony w pług V o szerokości 2500 - 2700 - ustawienie 4 pozycje robocze. 17) Ciągnik wraz z osprzętem nie posiadający śladów korozji, wgnieceń i innych uszkodzeń mechanicznych, w pełni przygotowany do użytkowania (pracy), kompletny, sprawny technicznie, wyposażenie: trójkąt ostrzegawczy, gaśnica, apteczka, podnośnik, klucz do kół, lampa migowa w kolorze pomarańczowym (tzw. kogut) 18) Hamulce pneumatyczne do przyczep. 19) Pojazd powinien posiadać udokumentowane przeglądy serwisowe i naprawy w autoryzowanym serwisie. 20) Gwarancja min. 9 m-cy. 21) Termin dostawy 10 dni po podpisaniu umowy. 22) Aktualne badanie techniczne na dzień terminu składania ofert. 23) Z chwilą realizacji zamówienia - protokólarnego odbioru Wykonawca wyda Zamawiającemu wszelkie dokumenty niezbędne do rejestracji we właściwym wydziale komunikacji przedmiotu zamówienia, w tym również fakturę oraz inne niezbędne dokumenty wymagane prawem polskim dotyczące dostarczonego ciągnika. Dostawa przedmiotu zamówienia do siedziby Zamawiającego na koszt Wykonawcy. 24) Pojazd powinien spełniać warunki techniczne określone ustawą Prawo o ruchu drogowym (tj. Dz. U. z 2005 Nr 108 poz. 908 ze zm.).
  9. Dostawa dwóch pojazdów roboczych (użytkowych), elektrycznych z osprzętem.
    Zamawiający: Białowieski Park Narodowy, Białowieża
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa dwóch pojazdów roboczych (użytkowych) z napędem elektrycznym, fabrycznie nowych wraz z osprzętem, według następującego opisu:
    1. Typ pojazdu - roboczy, użytkowy
    - napęd elektryczny,
    - 2 osobowy (miejsce dla kierowy i pasażera)
    - skrzynia ładunkowa o pojemności min 400 litrów i ładowności min 200 kg z możliwością przechylania
    - minimalna dopuszczalna ładowność pojazdu 400 kg
    - rozstaw osi nie mniej niż 1900 mm
    - jazda do przodu i tyłu
    - hamulce bębnowe tylnych kół oraz ręcznie załączany hamulec parkingowy
    - stalowa wzmocniona rama
    2. Silnik elektryczny
    - silnik chłodzony powietrzem
    - moc silnika nie mniej niż 3,5 KM,
    - automatyczny prostownik
    - jednorazowa pojemność akumulatorów winna wystarczyć do przejazdu co najmniej ok.20 km lub ok.8 godzin pracy urządzenia w tym praca piłą elektryczną ok.1 godziny
    3. Miejsce pracy kierowcy:
    - tablica rozdzielcza wraz ze wskaźnikiem poziomu naładowania akumulatorów
    - licznik godzin
    - dwa siedzenia z wysokim oparciem
    4. Wyposażenie
    - kabina przednia dla kierowcy i pasażera z wycieraczką szyby przedniej
    - tylny zaczep
    - przedni zderzak
    - komplet akumulatorów
    - wyciągarka montowana z przodu wraz z akcesoriami (lina, hak) uciągu minimum 1100 kg
    - przetwornica umożliwiająca prace pilarki elektrycznej o mocy co najmniej 2000 W
    - pilarka elektryczna o mocy min 2000 W i długości prowadnicy co najmniej 40 cm
    - pojazd musi byc wyposazony w zestaw homologacyjny (zestaw umożliwiajacy poruszanie się po drogach publicznych).
  10. Dostawa ciągnika rolniczego do nauki jazdy
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Sokólskiego, Sokółka
    Przedmiot zamówienia stanowi dostawa fabrycznie nowego ciągnika rolniczego do nauki jazdy
  11. Dostawa samojezdnej kosiarki wrzecionowej do murawy boisk piłkarskich i urządzeń dodatkowych do Zespołu Obiektów Piłkarskich przy ul. Słonecznej 1 w Białymstoku
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Białystok
    Przedmiotem umowy jest dostawa samojezdnej kosiarki wrzecionowej do murawy boisk piłkarskich i urządzeń dodatkowych do Zespołu Obiektów Piłkarskich przy ul. Słonecznej 1 w Białymstoku. Szczegółowy zakres przedmiotu umowy określony jest w specyfikacji istotnych warunków zamówienia i w załączniku Nr 1 i 1A do specyfikacji, które stanowią załączniki do umowy

Inne osoby dla Karczewski (268 osób):