Kogo reprezentuje osoba

Karlikowski Sławomir Sylwester

w KRS

Sławomir Sylwester Karlikowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Sławomir
Drugie imię:Sylwester
Nazwisko:Karlikowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1966 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Bogdanka (Lubelskie), Łęczna (Lubelskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Batyra Dariusz, Bednarski Robert, Bernaciak Waldemar Włodzimierz, Bogusz Krzysztof Marcin, Borkowska Krystyna Bronisława, Chmielewski Janusz Jacek, Cisło Andrzej Szczepan, Daniłowicz Witold, De Bazelaire De Boucheporn Yves Marie, Eggink Raimondo, Formela Dariusz, Gawroński Grzegorz Ludwik, Gepfert Dalida Helena, Jabłoniec Andrzej Julian, Janicki Piotr, Jankowski Szymon Lech, Kaczmarek Magdalena, Kapkowski Marcin Paweł, Karski Eryk Ernest, Kawalec Stefan, Kowal Bogdan, Kowalik Mirosław Grzegorz, Krasadomski Przemysław, Krasowski Zbigniew Wojciech, Krysta Bartosz Adam, Kwiatkowski Krzysztof Janusz, Matan Krzysztof Wojciech, Misterek Stanisław Tomasz, Mosiek Tomasz Lesław, Nowaczyk Ewa, Orlof Paweł Władysław, Patyra Kamil, Piątek Urszula Janina, Piosik Wiesław, Romańczuk Mariusz Zdzisław, Spoz Anna, Stęchły Jakub Tomasz, Stopa Zbigniew, Szlaga Krzysztof Stanisław, Wasil Artur Marcin, Wójcik Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Krzysztof Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Batyra Dariusz, Bednarski Robert, Bernaciak Waldemar Włodzimierz, Bogusz Krzysztof Marcin, Borkowska Krystyna Bronisława, Chmielewski Janusz Jacek, Cisło Andrzej Szczepan, Daniłowicz Witold, De Bazelaire De Boucheporn Yves Marie, Eggink Raimondo, Formela Dariusz, Gawroński Grzegorz Ludwik, Gepfert Dalida Helena, Jabłoniec Andrzej Julian, Janicki Piotr, Jankowski Szymon Lech, Kaczmarek Magdalena, Kapkowski Marcin Paweł, Karski Eryk Ernest, Kawalec Stefan, Kowal Bogdan, Kowalik Mirosław Grzegorz, Krasadomski Przemysław, Krasowski Zbigniew Wojciech, Krysta Bartosz Adam, Kwiatkowski Krzysztof Janusz, Matan Krzysztof Wojciech, Misterek Stanisław Tomasz, Mosiek Tomasz Lesław, Nowaczyk Ewa, Orlof Paweł Władysław, Patyra Kamil, Piątek Urszula Janina, Piosik Wiesław, Romańczuk Mariusz Zdzisław, Spoz Anna, Stęchły Jakub Tomasz, Stopa Zbigniew, Szlaga Krzysztof Stanisław, Wasil Artur Marcin, Wójcik Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuk Krzysztof Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Batyra Dariusz Grzegorz, Borkowska Krystyna Bronisława, Chołast Krzysztof, Dobies Józef Edward, Haraszczuk Krystian Andrzej, Jabłoniec Andrzej Julian, Krasowski Zbigniew Wojciech, Kwiatkowski Krzysztof Janusz, Martyn Marek, Osowski Dawid Marceli, Płoszaj Jerzy, Rzeźnik Janusz Wincenty, Stańczyk Stanisław Adam, Szymaniak Jolanta Hanna, Wójcik Cezary

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tkaczyk Janusz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chmielewski Janusz Jacek, Haraszczuk Krystian Andrzej, Jabłoniec Andrzej Julian, Kozak Sławomir Lesław, Kuryło Marcin, Osowski Dawid Marceli, Szlaga Krzysztof Stanisław, Telecka Anna, Warda Agata Hanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żądło Stanisław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gawroński Grzegorz Ludwik, Jasińska Edyta, Kasprzak Janusz Bogdan, Makowski Jacek Witold, Mikuła Krzysztof Franciszek, Szumiło Rafał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wlizło Krzysztof Lucjan
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowska Krystyna Bronisława, Gawroński Grzegorz Ludwik, Hamerski Mariusz Krzysztof, Jaworski Bronisław, Koszarna Agata, Kowal Bogdan, Piątek Urszula, Warda Agata Hanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Toruń Michał Robert

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3d Idea Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000509270
  2. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  3. Alfa 1 Sp. Z O.O., Nowa Biała − KRS 0000720462
  4. Atlas Meble Kuchenne Sp. Z O.O., Nowy Tomyśl − KRS 0000222709
  5. Biznesnet S.A., Warszawa − KRS 0000210818
  6. Black Red White S.A., Biłgoraj − KRS 0000089493
  7. Capital Strategy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000308022
  8. Capital Strategy Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000310529
  9. Cashdirector Utilities S.A., Warszawa − KRS 0000812998
  10. Cdrl S.A., Pianowo − KRS 0000392920
  11. Centrum Mięsne Makton S.A., Warszawa − KRS 0000296148
  12. Comp Soft Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000038165
  13. Construction Development Center Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000153715
  14. Dalkia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000529593
  15. Datarino Sp. Z O.O., Łaziska Górne − KRS 0000466917
  16. Djbw Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000469246
  17. Echo Investment S.A., Kielce − KRS 0000007025
  18. Eep Holding Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000851102
  19. Ekspert Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000192510
  20. Elektrobudowa S.A. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000074725
  21. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  22. Fruity Tree Sp. Z O.O., Janowice − KRS 0000316103
  23. Fundacja 4e, Bytom − KRS 0000684217
  24. Fundacja Enea, Poznań − KRS 0000505487
  25. Fundacja Im. Abrahama Jakuba Sterna, Warszawa − KRS 0000771183
  26. Fundacja Na Rzecz Zdrowia, Łęczna − KRS 0000122407
  27. Fundacja Prawo Do Pomocy, Warszawa − KRS 0000316097
  28. Fundacja Solidarni Górnicy, Bogdanka − KRS 0000491946
  29. Gobarto S.A., Warszawa − KRS 0000094093
  30. Górniczy Klub Sportowy Górnik Łęczna, Łęczna − KRS 0000080439
  31. Górnik Łęczna S.A., Łęczna − KRS 0000260820
  32. Herkules S.A., Warszawa − KRS 0000261094
  33. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  34. Kancelaria Prawna Dr K. Żmuda-matan i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000687597
  35. Korporacja Gwarecka Spólka Akcyjna, Bogdanka − KRS 0000106920
  36. Kredyt Bank S.A., Warszawa − KRS 0000019597
  37. Lubelski Węgiel Bogdanka S.A., Bogdanka − KRS 0000004549
  38. Lubelskie Zakłady Remontowe Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000415527
  39. Lubena Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000425292
  40. Luma Tools Sp. Z O.O., Teresin − KRS 0000689935
  41. Mercor S.A., Gdańsk − KRS 0000217729
  42. Ncbr+ Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000726754
  43. Operator Gazociągów Przesyłowych Gaz-system S.A., Warszawa − KRS 0000264771
  44. Pod Jedlami Sp. Z O.O., Łaziska Górne − KRS 0000267084
  45. Polfa S.A. Układowej, Warszawa − KRS 0000358261
  46. Polfa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000129175
  47. Polski Komitet Energii Elektrycznej, Warszawa − KRS 0000106604
  48. Polski Związek Pracodawców Prawniczych, Warszawa − KRS 0000322730
  49. Port Lotniczy Lublin S.A., Lublin − KRS 0000092480
  50. Pracodawcy Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000047928

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aeroklub Częstochowski, Częstochowa − KRS 0000092007
  2. Amica S.A., Wronki − KRS 0000017514
  3. Annacond Enterprises Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000198134
  4. Apator S.A., Toruń − KRS 0000056456
  5. Aves Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000039935
  6. Aviva Investors Poland Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000011017
  7. Aviva Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043360
  8. Aviva Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych S.A., Warszawa − KRS 0000009857
  9. Azen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000057641
  10. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  11. Bami Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000033234
  12. Basell Orlen Polyolefins Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000143578
  13. Betacom S.A., Warszawa − KRS 0000142065
  14. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  15. Billbird S.A., Kraków − KRS 0000038732
  16. Biogazownia 1 Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000354868
  17. Biowatt S.A., Poznań − KRS 0000352252
  18. Black On White Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391714
  19. Bomi S.A. Likwidacyjnej, Gdynia − KRS 0000088823
  20. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  21. Brad Management Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000344356
  22. Brepay S.A., Warszawa − KRS 0000387124
  23. Bsk Return S.A., Zawiercie − KRS 0000290396
  24. Businesspoint Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000019266
  25. Ccp.pl S.A., Warszawa − KRS 0000057919
  26. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  27. Celsa Polska Holding Sp. Z O.O., Ostrowiec Świętokrzyski − KRS 0000173956
  28. Centrum Innowacji i Transferu Technologii Lubelskiego Parku Naukowo - Technologicznego Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000173449
  29. Centrum Mięsne Makton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000428121
  30. Centrum Prim Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000004828
  31. Chem-protect Sp. Z O.O., Węgrzce − KRS 0000650478
  32. Cherry Car Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000674127
  33. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  34. Comarch S.A., Kraków − KRS 0000057567
  35. Cre Trading Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000618581
  36. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000289679
  37. Daniłowicz Jurcewicz i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000437097
  38. Djbw Daniłowicz Jurcewicz Biedecki i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000493319
  39. Ecebe Sp. Z O.O., Augustów − KRS 0000205629
  40. Eko-en Koźmin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334647
  41. Ekotrans Bogdanka Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000460606
  42. Elana-energetyka Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000225209
  43. Elana-petSp. Z O.O.., Toruń − KRS 0000004590
  44. Elektrociepłownia Będzin S.A., Poznań − KRS 0000064511
  45. Enea Centrum S.A., Poznań − KRS 0000025774
  46. Enea Centrum Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000477231
  47. Enea Ciepło Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000121456
  48. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  49. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  50. Enea Trading Sp. Z O.O., Świerże Górne − KRS 0000371086