Kogo reprezentuje osoba

Karpiński Robert

w KRS

Robert Karpiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Robert
Nazwisko:Karpiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1975 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Dębica (Podkarpackie), Inowrocław (Kujawsko-pomorskie), Jędrzejów (Świętokrzyskie), Koziegłowy (Wielkopolskie), Rzeszów (Podkarpackie)
Przetargi:17 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Byjoś Krzysztof, Dąbrowski Mariusz, Dudek Stanisław, Kilianek Wojciech, Krzystyniak Bogumiła, Rogoyska Grażyna, Skarbek Andrzej Antoni, Smaga Krzysztof, Turek Zuzanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szromnik Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Krzysztof Bogumił, Dzudzewicz Bogdan Leszek, Gawęda Jerzy, Grzela Tomasz Jacek, Jamiołkowska Dorota Ewa, Kotlarek Wojciech Robert, Kowalska Hanna, Kusiak Dariusz, Olszewska Celina, Orłowski Ryszard Henryk, Raszewski Andrzej Konrad

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łagowski Krzysztof
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cypcarz Adam Antoni, Gil Józef, Górka Stanisław Henryk, Lebida Teresa Rozalia, Mazur Jerzy Bogusław, Rokita Józef Janusz, Sereda Stanisław Walenty, Urbanek Tadeusz, Wereszczyński Lesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Roman Jerzy
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borkowski Marek, Dragan Roman, Dutkiewicz Dominik, Fatyga Krystyna, Fatyga Wiktor Zenon, Ibek Tomasz, Janiszewska Zofia, Procko Wadim, Siewiorek Gustaw Edmund, Sihinkiewicz Katarzyna, Wtorek Kazimierz, Łabądź Henryk

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rupociński Robert
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gąsiorek Ewa, Kmiecik Marek, Świątkowska Hanna Małgorzata, Szymański Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zimnicki Maciej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fic Tomasz, Kamińska Kazimiera, Kołowski Andrzej, Oleszyńska Mariola Elżbieta, Rochowicz Tomasz Stanisław, Wojciechowska Elżbieta Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szajówka Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Akio Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000486743
  2. Arriva Bus Transport Polska Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000021693
  3. Bl Invest Sp. Z O.O., Wągrowiec − KRS 0000403886
  4. Bydgoski Klaster Lotniczy, Bydgoszcz − KRS 0000521531
  5. Chemarbel Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000052565
  6. Ciech Trading S.A., Warszawa − KRS 0000023365
  7. Color Eko Term Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Stężyca − KRS 0000021057
  8. Dębica Rc Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000345317
  9. Dębicki Park Przemysłowy, Dębica − KRS 0000389395
  10. Dom Centrum Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000688285
  11. Euronaft Trzebinia Sp. Z O.O., Trzebinia − KRS 0000035002
  12. Europejska Fundacja Pamięć i Dziedzictwo, Suchary − KRS 0000230035
  13. Fabryka Maszyn Górnictwa Odkrywkowego Famago S.A. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000076240
  14. Faktoria S.A., Warszawa − KRS 0000679116
  15. Fitness Academy Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000330459
  16. Format Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289794
  17. Fr2 Food Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000670976
  18. Fru.pl S.A., Warszawa − KRS 0000308871
  19. Fundacja Polska Sól, Kłodawa − KRS 0000187605
  20. Gas Trading Podkarpacie Sp. Z O.O., Dębica − KRS 0000052591
  21. Inowrocławskie Kopalnie Soli Solino S.A., Inowrocław − KRS 0000045258
  22. Instal-rzeszów S.A., Rzeszów − KRS 0000024514
  23. Interactive Travel Holdings Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000518279
  24. Interpetro Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000002122
  25. Jabo Marmi S.A., Nagawczyna − KRS 0000221458
  26. Jędrzejowska Akcja Samorządowa - Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Powiatu, Jędrzejów − KRS 0000028373
  27. Klub Brydżowy Hotel Polski - Mielec, Mielec − KRS 0000320492
  28. Klub Sportowy Naprzód W Jędrzejowie, Jędrzejów − KRS 0000058754
  29. Kopalnia Soli Lubień Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000499698
  30. Kredyt Inkaso S.A., Warszawa − KRS 0000270672
  31. Kujawsko-pomorski Transport Samochodowy S.A., Włocławek − KRS 0000417604
  32. Lauber Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Słupsk − KRS 0000153583
  33. Lkp Rachunkowość Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000431976
  34. Lotos Terminale S.A., Czechowice-dziedzice − KRS 0000102608
  35. Lubelska Korporacja Prawnicza Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000170789
  36. Metalchem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Annopol − KRS 0000061298
  37. Mulberry Concept Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000311248
  38. Nowe Horyzonty, Chrobrzany − KRS 0000352932
  39. Orlen Administracja Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000252883
  40. Orlen Centrum Serwisowe Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000025417
  41. Orlen Ochrona Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000035335
  42. Passat Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000319875
  43. Przedsiębiorstwo Budowlano - Remontowe Budo - Mex S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000024047
  44. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. Z O.O., Włoszczowa − KRS 0000025470
  45. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Connex Sanok Sp. Z O.O., Sanok − KRS 0000032902
  46. Przedsiębiorstwo Państwowej Komunikacji Samochodowej W Zgorzelcu Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Zgorzelec − KRS 0000050720
  47. Rheinmetall Defence Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000633400
  48. Rosco Steel Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000321320
  49. Smaga Jaroszyński Spółka Adwokacka Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000394384
  50. Smaga Jaroszyński i Wspólnicy Spółka Adwokacka Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000482176

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. W Koninie, Konin − KRS 0000053695
  2. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  3. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  4. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  5. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  6. Amicus Fundacja Na Rzecz Wydziału Elektrotechniki, Automatyki i Informatyki Politechniki Świętokrzyskiej W Kielcach, Kielce − KRS 0000196827
  7. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  8. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  9. Arriva Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000027984
  10. Auto Stop Bary i Hotele Polskie Sp. Z O.O., Morawica − KRS 0000007040
  11. Auto-gryf Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067680
  12. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  13. Casinos Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016809
  14. Cb Global Trading Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278718
  15. Centrum Edukacji Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000099350
  16. Centrum Medyczne Medica Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000038845
  17. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  18. Ciech Transclean Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000136572
  19. Ctl Chemkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000028727
  20. Ctl Kolzap Sp. Z O.O., Puławy − KRS 0000205601
  21. Ctl Południe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000108568
  22. Ctl Północ Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000110891
  23. Ctl Tankpol Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000104810
  24. Do Co Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168421
  25. Elana S.A., Toruń − KRS 0000003702
  26. Elana-petSp. Z O.O.., Toruń − KRS 0000004590
  27. Elementy Budowlane Radymno Sp. Z O.O., Radymno − KRS 0000129483
  28. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Energo - Utech S.A., Poznań − KRS 0000033439
  29. Eng Sp. J. Dybowski, Lis, Stanek, Lutoryż − KRS 0000281035
  30. Etylobenzen Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000268923
  31. Euro Fund Advisors Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000128579
  32. Eurolot S.A., Warszawa − KRS 0000044777
  33. Fabryka Aparatury Pomiarowej Pafal S.A., Świdnica − KRS 0000057162
  34. Fabryka Luster Krakszkło Sp. Z O.O., Niepołomice − KRS 0000083835
  35. Fabryka Pił i Narzędzi Wapienica S.A., Bielsko-biała − KRS 0000110322
  36. Fabryka Wódek Polmos Łańcut S.A., Łańcut − KRS 0000038445
  37. Farmy Wiatrowe Kaszuby Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000399625
  38. Federal-mogul Gorzyce S.A., Gorzyce − KRS 0000053029
  39. Firma Handlowo-usługowa Blachomet Sp. J. Artur Mejer, Renata Wasik-mejer, Szczekociny − KRS 0000287360
  40. Forhim Sp. Z O.O., Zgłobień − KRS 0000412490
  41. Fundacja Bliźniemu Swemu ... Na Rzecz Towarzystwa Pomocy Im.św.brata Alberta, Rzeszów − KRS 0000141778
  42. Fundacja Ekologiczna Czysta Wisłoka, Tarnów − KRS 0000010576
  43. Fundacja Szpitala Im.św. O Pio W Sędziszowie Młp., Sędziszów Małopolski − KRS 0000214472
  44. Fundusz Mieszkaniowy Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000089062
  45. Fundusz Rozwoju i Promocji Województwa Wielkopolskiego S.A., Poznań − KRS 0000094064
  46. Fundusze Inwestycji Polskich Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000252364
  47. Geofizyka Toruń Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000135775
  48. Gminne Przedsiębiorstwo Wodociągowe Sp. Z O.O., Koziegłowy − KRS 0000491668
  49. Górnośląska Spółka Brokerska Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000089465
  50. Ham Polska Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000121661

Powiązane przetargi (17 szt.):
  1. Dowóz i odwóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów na terenie gminy Sędziszów, w latach szkolnych 2011/2012 i 2012/2013.
    Zamawiający: Gmina Sędziszów, Sędziszów
    Przedmiotem zamówienia jest Dowóz i odwóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów na terenie gminy Sędziszów, w latach szkolnych 2011/2012 i 2012/2013, tj.:

    a/ Gimnazjum w Sędziszowie,
    b/ Gimnazjum w Krzelowie,
    c/ Gimnazjum w Boleścicach,
    d/ Szkoły Podstawowej Nr 2 w Sędziszowie,
    e/ Szkoły Podstawowej w Pawłowicach.
    f) Szkoły Podstawowej Nr 1 w Sędziszowie,
    g) Szkoły Podstawowej w Krzcięcicach
    h) Szkoły Podstawowej w Tarnawie
    i) Szkoły Podstawowej w Mstyczowie
  2. Zakup (dostawa) paliwa do kosiarki do koszenia wałów przeciwpowodziowych na terenie Rejonowego Oddziału w Jędrzejowie przez Rejonowy Oddział w Busku Zdroju
    Zamawiający: Świętokrzyski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Kielcach, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliwa płynnego -oleju napędowego, dla Świętokrzyskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych - Rejonowy Oddział w Busku Zdroju - tankowanie kosiarki do koszenia wałów przeciwpowodziowych - należącej do Zamawiającego. Szacowana ilość zamówienia (która może ulec zmianie w zależności od potrzeb zamawiającego - np. akcje przeciwpowodziowe): - olej napędowy - 6 158,40 litrów
  3. Zakup (dostawa) paliwa do samochodu służbowego Świętokrzyskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych - Rejonowy Oddział w Jędrzejowie
    Zamawiający: Świętokrzyski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Kielcach, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliwa płynnego -oleju napędowego, dla Świętokrzyskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych Rejonowy Oddział w Jędrzejowie - tankowanie samochodu Zamawiającego. Szacowana ilość zamówienia (która może ulec zmianie w zależności od potrzeb zamawiającego - np. akcje przeciwpowodziowe): - olej napędowy - 2 119 litrów
  4. Zakup (dostawa) paliwa do samochodu służbowego Świętokrzyskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych - Rejonowy Oddział we Włoszczowe
    Zamawiający: Świętokrzyski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Kielcach, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliwa płynnego -oleju napędowego, dla Świętokrzyskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych Rejonowy Oddział we Włoszczowie - tankowanie samochodu Zamawiającego. Szacowana ilość zamówienia (która może ulec zmianie w zależności od potrzeb zamawiającego - np. akcje przeciwpowodziowe):- olej napędowy - 2 286 litrów
  5. Usługi transportowe
    Zamawiający: Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach, Kielce
    Usługa polegająca na przewozie 13 osób na trasie Kielce-Będlewo, Będlewo-Kielce
  6. Zakup paliw płynnych - benzyna bezołowiowej E-95 i oleju napędowego
    Zamawiający: Włoszczowski Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Włoszczowa
    1. Przedmiotem zamówienia jest bezgotówkowy zakup paliwa z tankowaniem bezpośrednio do pojazdów Włoszczowskiego Zakładu Wodociągów i Kanalizacji z dystrybutorów na stacji paliw Wykonawcy.
    2. Fakturowanie będzie następowało raz w miesiącu.
    3. Szacunkowe zapotrzebowanie na paliwa w trakcie trwania zamówienia.
    a) Olej napędowy - 25 000 litrów,
    b) benzyna bezołowiowa E 95 - 1 000 litrów,
  7. Usługi transportowe
    Zamawiający: Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dowożeniu uczniów ze szkół na zajęcia do Instytutu Fizykii z Instytutu Fizyki do szkół.
  8. Dowóz uczniów do Szkół Podstawowych i Gimnazjów w gminie Jędrzejów
    Zamawiający: Gminny Zespół Obsługi Szkół i Przedszkoli, Jędrzejów
    Przedmiot zamówienia obejmuje dowóz uczniów do szkół podstawowych i gimnazjów na trasie: miejsce zamieszkania- szkoła-miejsce zamieszkania, w okresie od 01.09.2010 do 31.12.2010r na następujących Łączna dzienna ilość km dla całego zamówienia 648,6.
  9. Dowóz i odwóz uczniów szkół na terenie Gminy Wodzisław w roku szkolnym 2010/2011
    Zamawiający: Gmina Wodzisław, Wodzisław
    Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz po zajęciach lekcyjnych uczniów do szkół na terenie Gminy Wodzisław w roku szkolnym 2010/2011 na 7 trasach
  10. Usługa przewozowa dowożenia i odwożenia uczniów do szkół i gimnazjów w roku szkolnym 2010/2011
    Zamawiający: Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Przedszkoli we Włoszczowie, Włoszczowa
    Przedmiotem zamówienia jest usługa przewozowa dowożenia i odwożenia uczniów do i z n/w szkół w roku szkolnym 2010/2011 w dni nauki szkolnej:

    - Zespołu Placówek Oświatowych nr 1 we Włoszczowie - 193 uczniów, w tym 6 do PS nr 2;

    - Zespołu Placówek Oświatowych nr 2 we Włoszczowie - 189 uczniów, w tym 7 do PS nr 3;

    - Zespołu Placówek Oświatowych w Koniecznie - 137 uczniów, w tym do PS w Koniecznie i 8 do SP w Bebelnie;
    - Zespołu Placówek Oświatowych w Kurzelowie - 120 uczniów.

    2. Ilość przewożonych uczniów na poszczególnych trasach, trasy przewozów oraz
    godziny dowozu i odwozu zawarte są w Harmonogramie Przewozów stanowiącym
    załącznik nr 1 do niniejszej Specyfikacji.
  11. Zakup (dostawa) paliwa do samochodu służbowego Świętokrzyskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych Rejonowy Oddział w Jędrzejowie
    Zamawiający: Świętokrzyski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Kielcach, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliwa płynnego - oleju napędowego, dla Świętokrzyskiego Zarządu Melioracji i Urządzeń Wodnych Rejonowy Oddział w Jędrzejowie - tankowanie samochodu Zamawiającego. Planowana ilość zamówienia (która może ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego - np. akcje przeciwpowodziowe): - olej napędowy - 1500 litrów
  12. Zakup (dostawa) paliwa płynnego - oleju napędowego - przeznaczonego do kosiarki do koszenia wałów na terenie RO Jędrzejów przez RO Busko - Zdrój
    Zamawiający: Świętokrzyski Zarząd Melioracji i Urządzeń Wodnych w Kielcach, Kielce
    Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa paliwa płynnego - 0leju napędowego, przeznaczonego do kosiarki do koszenia wałów przeciwpowodziowych na terenie RO Jędrzejów przez RO w Busku - Zdroju - tankowanie kosiarki Zamawiającego. Planowana ilość zamówienia (która może ulec zmianie w zależności od potrzeb Zamawiającego - np. akcje przeciwpowodziowe): a) olej napędowy - 6121 litrów
  13. Dowóz i odwóz uczniów w roku szkolnym 2009/2010 do Gimnazjum Publicznego w Oksie, Szkoły Podstawowej w Oksie i Szkoły Podstawowej w Węgleszynie
    Zamawiający: Gmina Oksa, Oksa
    Dowóz i odwóz uczniów w roku szkolnym 2009/2010 do Gimnazjum Publicznego w Oksie, Szkoły Podstawowej w Oksie i Szkoły Podstawowej w Węgleszynie.
    I trasa Lipno-Błogoszów-Pawęzów-Oksa 15 km dziennie 24 uczniów;
    II trasa Błogoszów-Pawęzów-Oksa 15 km dziennie 29 uczniów;
    III trasa Dzierążnia-Tyniec-Gawrony-Popowice-Oksa 27 km dziennie 29 uczniów
    IV trasa Kanice-Rembiechowa-Węgleszyn 12 km dziennie 47 uczniów.
  14. Dowóz i odwóz uczniów Szkół Podstawowych na terenie Gminy Wodzisław i Gimnazjum w Wodzisławiu w roku szkolnym 2009/2010
    Zamawiający: Gmina Wodzisław, Wodzisław
    Przedmiotem zamówienia jest dowóz i odwóz po zajęciach lekcyjnych uczniów do Szkół Podstawowych na terenie Gminy Wodzisław i Gimnazjum w Wodzisławiu w roku szkolnym 2009/2010 na 9 trasach.
  15. Dowóz uczniów do Zespołu Placówek Oświatowych w Krasocinie, Olesznie i Bukowie
    Zamawiający: Gmina Krasocin, Krasocin
    Zadanie nr 1- Dowóz Uczniów do ZPO w Olesznie
    Trasa - Dąbrówki - SP Oleszno - 4700m - 5 osoby - godz. 7.30
    SP Oleszno- Dąbrówki - 4700m - 5 osoby - godz. 14.40
    Trasa - Zabrody - SP Oleszno - 4000m - 13 osób - godz. 7.09
    SP Oleszno - Zabrody - 4000m - 13 osób - godz. 14.40
    Trasa - Chotów - SP Oleszno - 6300m - 23osób - godz. 7.15
    SP Oleszno - Chotów - 6300m - 23 osób - godz. 14.40
    Trasa - Świdno - Wola Świdzińska - SP Oleszno - 4500m - 34 osób - godz. 7.11
    SP Oleszno - Wola Świdzińska - Świdno - 4500m - 34 osób - godz. 14.40
    Zadanie nr 2 - Dowóz Uczniów do ZPO w Krasocinie
    Trasa - Czostków - SP Krasocin - 6300m - 30 - osoby - godz.-7.40
    SP Krasocin - Czostków - 6300m - 30 - osoby - godz. - 14.30
    Trasa - Ludynia - Ostrów - SP Krasocin - 8000m - 56 - osób - godz. - 7.30
    SP Krasocin - Ostrów - Ludynia - 8000m - 56 - osób - godz. - 14.50
    Trasa - Brygidów - Rogalów -SP Krasocin - 5400m - 35 - osób -godz. - 7.04
    SP Krasocin - Rogalów - Brygidów - 5400m - 35-osób - godz. - 14.30
    Trasa - Stojewsko - Podlewsko - Ostra Górka - Lipia Góra - Karolinów -
    SP Krasocin-14600m - 32 - osób - godz.7.26
    SP Krasocin -Karolinów - Lipia Góra - Ostra Górka- Podlewsko -
    Stojewsko - 14600m - 32 - osób - godz. 14.50




    Zadanie nr 3 - Dowóz uczniów do ZPO w Bukowie
    Trasa - Cieśle - Leśnica - Skorków - Bukowa - 12 000m - 50 - osoby - godz. 7.00
    Bukowa - Skorków - Leśnica - Cieśle - 12 000m - 21 - osoby - godz. 15.05
    Trasa - Gruszczyn - Bukowa - 4 000m - 44 - osoby - godz. 7.25
    Bukowa - Gruszczyn - 4 000m - 22 - osoby - godz. 13.05
    Bukowa - Gruszczyn - 4 000m - 22 - osoby - godz. 14.45
    Trasa - Bukowa - Leśnica - 6 000m - 29 - osoby - godz. 13.15
  16. DOWOŻENIE UCZNIÓW DO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH, DO PUPLICZNYCH GIMNAZJÓW I PRZEDSZKOLI PUBLICZNYCH NA TERENIE GMINY MAŁOGOSZCZ W LATACH 2009/2010, 2010/2011.
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Małogoszczu, Małogoszcz
    Przedmiotem Zamówienia jest:
    1.Wykonanie dowozu dzieci do gimnazjów, do szkół podstawowych i przedszkoli na terenie gminy Małogoszcz w latach szkolnych 2009/2010, 2010/2011 tj.

    1/ Do Publicznego Gimnazjum do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Publicznego
    w Małogoszczu,
    2/ Do Publicznego Gimnazjum do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Publicznego
    w Złotnikach,
    3/ Do Szkoły Podstawowej i Przedszkola Publicznego w Kozłowie,
    4/ Do Szkoły Podstawowej w Rembieszycach
  17. Dowóz uczniów do placówek oświatowych prowadzonych przez Gminę Chęciny w roku szkolnym 2008/2009 (II semestr) i w roku szkolnym 2009/2010
    Zamawiający: Gmina Chęciny, Chęciny
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi związanej z dowozem uczniów do placówek oświatowych.

    Zadanie 1 Szkoła Podstawowa w Polichnie:
    obejmuje następujące trasy :
    Trasa Nr 1
    Miedzianka - Charężów - Podpolichno - Polichno - dowóz
    Polichno - Podpolichno - Charężów - Miedzianka - odwóz
    Ilość uczniów:- 40
    Trasa Nr 2
    Gościniec - Polichno- dowóz
    Polichno Gościniec - odwóz
    Ilość uczniów:- 12

    Warunkiem wykonania zadania 1 jest posiadanie minimum 1 autobusu (busa) o ilości min. 32 miejsca siedzące.
    Ilość kursów zgodnie z załącznikiem Nr 8 do SIZW.


    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi związanej z dowozem uczniów do placówek oświatowych.

    Zadanie 2 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Chęcinach
    obejmuje następujące trasy :
    Trasa Nr 1
    Zelejowa - Chęciny - dowóz
    Chęciny - Zelejowa - odwóz
    Ilość uczniów:-- 48
    Trasa Nr 2
    Skiby - Chęciny - dowóz
    Chęciny - Skiby - odwóz
    Ilość uczniów: 43


    Warunkiem wykonania zadania 2 jest posiadanie minimum 1 autobusu (busa) o ilości min. 39 miejsc siedzących
    Ilość kursów zgodna z załącznikiem Nr 9 do SIWZ



    Zadanie 3 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Wolicy
    - obejmuje następujące trasy:
    Trasa Nr 1
    Długość trasy Wolica - Tokarnia - 3 km,
    Długość trasy Wolica - Siedlce - Łukowa - Ostrów - Golęciny - Gaj - Wolica - 18,2 km,
    Długość trasy Wolica- Ostrów Gaj - 3 km,
    Ilość uczniów 64
    zgodne z załącznikiem Nr 10 do SIZW
    Warunkiem wykonania zadania 3 jest posiadanie minimum 1 autobusu (busa) o ilości min. 52 miejsc siedzących.
    Ilość kursów zgodna z załącznikiem Nr 10 do SIWZ.


    Zadanie Nr 4 Szkoła Podstawowa w Łukowej
    Trasa:
    Wojkowiec - Ostrów Wymysłów -Ostrów - Ostrów Golęciny Nr 9 - Ostrów - Łukowa - dowóz
    Łukowa - Ostrów - Ostrów Golęciny Nr 9 - Ostrów- Ostrów Wymysłów - Wojkowiec - odwóz
    Ilość uczniów 30
    Warunkiem wykonania zadania jest posiadanie minimum jednego autobusu (busa) o ilości min. 24 miejsc siedzących.
    Ilość kursów zgodna z załącznikiem Nr 11 do SIWZ.



    Zadanie Nr 5 Szkoła Podstawowa w Starochęcinach
    Trasa:
    Podzamcze Gaj - Podzamcze (przystanek obok Zespołu Szkół Nr 7) - Wrzosy - Radkowice - Lipowica - Przymiarki - Starochęciny - dowóz
    Starochęciny - Przymiarki - Lipowica - Radkowice - Wrzosy - Podzamcze Gaj - Podzamcze (przystanek obok Zespołu Szkół Nr 7)
    Ilość uczniów: 30
    Warunkiem wykonania zadania nr 5 jest posiadanie minimum jednego autobusu (busa) o ilości min. 24 miejsc siedzących.
    Ilość kursów zgodna z załącznikiem Nr 12 do SIWZ.
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi związanej z dowozem uczniów do placówek oświatowych.

    Zadanie 6 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Chęcinach II
    obejmuje następujące trasy :
    Trasa Nr 1
    Chęciny-Sitkówka - Chęciny-Panek - Chęciny-Dobrzączka - Chęciny-Czerwona Góra - Chęciny ZSO - dowóz,
    Chęciny ZSO - Chęciny-Sitkówka - Chęciny-Panek - Chęciny-Dobrzączka - Chęciny-Czerwona Góra - odwóz,
    Ilość uczniów 50
    Warunkiem wykonania zadania 6 jest posiadanie minimum 1 autobusu (busa) o ilości min. 40 miejsc siedzących
    Ilość kursów zgodna z załącznikiem Nr 13 do SIWZ.
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi związanej z dowozem uczniów do placówek oświatowych.

    Zadanie 7 Zespół Szkół Ogólnokształcących w Chęcinach III
    obejmuje następujące trasy :
    Trasa Nr 1
    Miedzianka - Polichno - Chęciny - dowóz
    Chęciny - Polichno - Miedzianka - odwóz
    Ilość uczniów 57
    Warunkiem wykonania zadania 7 jest posiadanie minimum 1 autobusu (busa) o ilości min. 46 miejsc siedzących
    Ilość kursów zgodna z załącznikiem Nr 14 do SIWZ.

Inne osoby dla Karpiński (450 osób):