Kogo reprezentuje osoba

Karwiński Andrzej Konrad

w KRS

Andrzej Konrad Karwiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Andrzej
Drugie imię:Konrad
Nazwisko:Karwiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1933 r., wiek 84 lata
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Falenczykowski Włodzimierz, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Ostapowicz Marian, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Michał

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Falenczykowski Włodzimierz, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Maciej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Ostapowicz Marian, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Michał
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakuszko Jerzy Paweł, Kajka Jóźwicka Małgorzata Barbara, Kaszczewski Mirosław Jerzy, Knajp Teresa, Mieleniec Kinga Monika, Modzelewski Sławomir, Sołtysiak Karol, Szopa Jolanta Mariola

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Przygoda Arkadiusz Wiesław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Alex-moda Sp. Z O.O., Ołtarzew − KRS 0000072173
  2. Biuro Odzyskiwania Należności Bon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222813
  3. Centrala Techniczno-handlowa Dynamica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194211
  4. Fundacja Dla Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Nasz Dom, Warszawa − KRS 0000148391
  5. Geodezyjno-dokumentacyjna Spółdzielnia Pracy Technoplan, Warszawa − KRS 0000200619
  6. Hb Pharma S.A., Warszawa − KRS 0000490277
  7. Ifma Polska, Warszawa − KRS 0000138013
  8. Konfederacja Urbi - Unia Rynku Budowlano-inwestycyjnego, Warszawa − KRS 0000519885
  9. Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220368
  10. Polenergi Llc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166892
  11. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Warszawa − KRS 0000190584
  12. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Usługowe Ostap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148134
  13. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Vital-plus B. Majchrowicz, Z. Falenczykowski, W. Falenczykowski, B. Witek Sp. J., Włocławek − KRS 0000093327
  14. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Hardi Sp. Z O.O., Duchnice − KRS 0000188266
  15. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Wspólna Ostoja, Warszawa − KRS 0000171797
  16. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Tęcza, Warszawa − KRS 0000132117
  17. Spółdzielnia Mieszkaniowa Przy Sadach, Warszawa − KRS 0000644401
  18. Spółdzielnia Zjednoczona, Warszawa − KRS 0000004067
  19. Stowarzyszenie Miłośników Żeglarstwa Millennium, Warszawa − KRS 0000166185
  20. Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej, Warszawa − KRS 0000239720
  21. Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum Im.a.mickiewicza W Warszawie, Warszawa − KRS 0000169481
  22. Subud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239788
  23. Sudety Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342705
  24. Warsaw - Apartments Magnolie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039576
  25. Zjednoczona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092923

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Dc System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000030989
  2. Fsm Wytwórnia Wyrobów Różnych S.A., Bielsko-biała − KRS 0000083568
  3. Jantar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345186
  4. Klub Sportowy Warszawianka, Warszawa − KRS 0000021538
  5. Kompania Węglowa S.A., Katowice − KRS 0000057506
  6. Kopex S.A., Katowice − KRS 0000026782
  7. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hydro-eko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097017
  8. Spółdzielnia Mieszkaniowa Polna, Warszawa − KRS 0000061327