Kogo reprezentuje osoba

Karwiński Maciej Andrzej

w KRS

Maciej Andrzej Karwiński

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Maciej
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Karwiński
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1962 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Marczak Wojciech, Piasecki Jacek Julian, Pietrusa Rafał Józef, Wojdyła Inga

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żarnowski Rafał Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Adamczyk Józef, Adamczyk Piotr, Adamczyk Wacław, Augustyniak Stefan, Banaśkiewicz Jan, Bartold Jerzy, Batóg Stanisław, Borkowski Antoni Olgierd, Budzanowski Bogdan Tadeusz, Błoński Dariusz, Błoński Stanisław, Cichecka Marianna, Cieślak Bronisław, Cieślak Włodzimierz, Drewicz Robert, Drewicz Tadeusz, Dłużniewski Ryszard, Falenczykowski Włodzimierz, Górzyński Maciej Józef, Homa Franciszek, Idźkowski Antoni, Jagiełło Mirosław, Jaroszek Andrzej, Jesionek Henryk, Kaczorowska Bożena, Karwiński Andrzej, Klenk Bogusław, Kostyra Czesław, Kostyra Iwonna, Kowalczyk Waldemar, Kozierski Franciszek, Krawiec Józef, Księżyk Jan, Kubański Janusz, Kucharski Andrzej, Kuliński Konrad, Kurek Eugeniusz, Lipska Elżbieta, Milewicz Leszek, Molenda Józef, Nowacka Teresa, Orszulski Edward, Osiecki Stanisław, Ostapowicz Marian, Owczarek Zygmunt, Ołubek Bogusław, Papis Ryszard, Pawłowski Wiesław Andrzej, Praczukowski Robert, Przeździecka Świder Danuta, Przybyłek Franciszek, Płonowski Henryk, Różycki Stanisław, Sapiński Janusz, Sapiński Tadeusz, Sieczko Ireneusz, Smaga Andrzej, Sokołowski Marian, Stegiński Andrzej, Supieta Józef, Suszyński Zbigniew, Świderski Jerzy, Sybilski Tadeusz, Szczepański Czesław, Topczewska Zofia, Wąsik Eugeniusz, Wilamowski Henryk, Wnorowski Stanisław, Wójcicki Bolesław, Woźniak Władysław, Zalewski Andrzej, Zalewski Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zieliński Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ac Catering Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000428351
  2. Alex-moda Sp. Z O.O., Ołtarzew − KRS 0000072173
  3. Avanu Venture Capital Management Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000403258
  4. Berlinia.net Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330413
  5. Bielański, Składowska - Adwokaci, Radcowie Prawni Spółka Partnerska, Kraków − KRS 0000252530
  6. Bio Vicis A.żarnowski, M.żarnowski Sp. J., Kraków − KRS 0000453343
  7. Biuro Odzyskiwania Należności Bon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000222813
  8. Bwn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000660243
  9. Centrala Techniczno-handlowa Dynamica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194211
  10. Crocco Sp. Z O.O., Suchy Dwór − KRS 0000307996
  11. Effective Commercial Group Bernaś, Olesiak i Żarnowski Sp. J., Kraków − KRS 0000340075
  12. Eraclea Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000437556
  13. Fundacja Dla Osób Z Upośledzeniem Umysłowym Nasz Dom, Warszawa − KRS 0000148391
  14. Gra-mar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342288
  15. Hb Pharma S.A., Warszawa − KRS 0000490277
  16. Internetowy Dom Zdrowia S.A. Likwidacyjnej, Zielonki − KRS 0000288803
  17. Kamfanin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384611
  18. Lamia Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373913
  19. Lech-invest Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000573798
  20. Łambinowicka Fabryka Maszyn Celpa S.A., Łambinowice − KRS 0000061156
  21. Masovia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295826
  22. Mio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313133
  23. Natureway Sp. Z O.O., Łuczyce − KRS 0000635931
  24. Niezależne Wydawnictwo Polskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220368
  25. Polenergi Llc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000166892
  26. Polska Agencja Handlowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240620
  27. Polska Izba Gospodarcza Rusztowań, Warszawa − KRS 0000190584
  28. Przedsiębiorstwo Inwestycyjno - Usługowe Ostap Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148134
  29. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Vital-plus B. Majchrowicz, Z. Falenczykowski, W. Falenczykowski, B. Witek Sp. J., Włocławek − KRS 0000093327
  30. Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Select Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000313476
  31. Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Hardi Sp. Z O.O., Duchnice − KRS 0000188266
  32. Spółdzielnia Budowlano - Mieszkaniowa Wspólna Ostoja, Warszawa − KRS 0000171797
  33. Spółdzielnia Zjednoczona, Warszawa − KRS 0000004067
  34. Stowarzyszenie Miłośników Piasków Wielkich, Kraków − KRS 0000229389
  35. Stowarzyszenie Pracodawców Branży Dźwigowej, Warszawa − KRS 0000239720
  36. Stowarzyszenie Wychowanków Gimnazjum i Liceum Im.a.mickiewicza W Warszawie, Warszawa − KRS 0000169481
  37. Subud Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239788
  38. Sudety Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000342705
  39. Warsaw - Apartments Magnolie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039576
  40. Zjednoczona Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000092923

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.p.n. Promise S.A., Warszawa − KRS 0000375933
  2. Actuospharma Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000475454
  3. Apator Metrix S.A., Tczew − KRS 0000046259
  4. Apteki Polskie S.A., Kraków − KRS 0000015498
  5. Autobroker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215974
  6. Avanu S.A., Katowice − KRS 0000303318
  7. Benikat Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000441477
  8. Delice Aviator Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000384717
  9. Domzdrowia.pl Sp. Z O.O., Zielonki − KRS 0000204225
  10. Ekoterm Sp. Z O.O., Dawidy Bankowe − KRS 0000428513
  11. Fabryka Maszyn Budowlanych Bumar-hydroma S.A., Szczecin − KRS 0000047142
  12. Ferier Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000498290
  13. Fojud Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000273581
  14. Group Housing Development Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000485276
  15. I.d. Marketing S.A., Warszawa − KRS 0000302348
  16. Jantar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000345186
  17. Jeżowski Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000226129
  18. Juravit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329104
  19. Kart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000253770
  20. Klub Sportowy Warszawianka, Warszawa − KRS 0000021538
  21. Krezus S.A., Toruń − KRS 0000012206
  22. Lenko S.A., Bielsko-biała − KRS 0000138638
  23. Medycyna Bracka Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000330071
  24. Mr Catering Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456913
  25. Perfect Solutions Pajewska i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000300850
  26. Pierwsza Fabryka Lokomotyw W Polsce Fablok S.A. Likwidacyjnej, Chrzanów − KRS 0000082788
  27. Poltv Multimedia S.A., Opole − KRS 0000460580
  28. Próchnik S.A., Łódź − KRS 0000079261
  29. Przedsiębiorstwo Produkcyjno Usługowe Hydro-eko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097017
  30. Rnd S.A. Likwidacyjnej, Poznań − KRS 0000345571
  31. Sento S.A., Kraków − KRS 0000287388
  32. Socrates Investment S.A. Ii Spółka Komandytowo-akcyjna, Katowice − KRS 0000317519
  33. Socrates Investment Sp. Z O.O. Energy Spółka Komandytowo-akcyjna, Katowice − KRS 0000317552
  34. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Tęcza, Warszawa − KRS 0000132117
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa Polna, Warszawa − KRS 0000061327
  36. Time Asset Management S.A., Katowice − KRS 0000217675
  37. Time Venture Capital Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000326459
  38. Victoria Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000151543
  39. Zakłady Porcelany Stołowej Lubiana S.A., Łubiana − KRS 0000063845