Kogo reprezentuje osoba

Kasacki Mirosław

w KRS

Mirosław Kasacki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Mirosław
Nazwisko:Kasacki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1958 r., wiek 56 lat
Miejscowości:Białystok (Podlaskie), Poznań (Wielkopolskie), Radom (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:4 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kmieciak Robert Tomasz, Ogorzałek Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chojnowski Przemysław, Kmieciak Robert Tomasz, Ogorzałek Marek, Piłat Kazimierz Józef

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy Stanisław, Dzikowski Jerzy, Gruszka Jerzy, Kołodziej Piotr Leonard, Kuczkowski Roman Jacek, Lach Janusz Maciej, Lubera Dariusz Tadeusz, Małecki Henryk Stanisław, Pazda Andrzej, Pionkowski Roman, Skomudek Waldemar Józef, Stolarczyk Dariusz, Szałek Henryk, Tabor Józef Michał, Topolski Jerzy Zdzisław, Wątroba Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wodawski Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrukiewicz Józef, Bartel Jarosław Zbigniew, Borowski Dariusz, Bućko Jan, Dauksza Halina, Gostkowski Grzegorz, Karwowski Zenon, Lew Grzegorz, Najdyhor Magdalena, Pietrzykowska Urszula, Radziwiłł Albert, Rurewicz Alina, Rutkowska Halina, Stepańczuk Tomasz, Ulman Jerzy, Wiśniewska Beata, Woliński Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrzosek Sylwia
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Tomasz Jan, Dłutowska Grażyna, Jastrzębiowski Leszek Remigiusz, Jemioła Janusz Bogdan, Pawłowska Barbara Elżbieta, Sikorski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woszczyk Radosław
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abouhilal Halina, Ciborowski Robert Władysław, Dauksza Halina, Gastoł Anna, Kodym Grzegorz, Laskowski Sławomir, Michałowski Jarosław, Paszkowski Jerzy, Pawłowski Marian, Rurewicz Eliza, Tarasiuk Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalech Eugeniusz Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Augustyniak Tomasz Jan, Dłutowska Grażyna, Jastrzębiowski Leszek Remigiusz, Jemioła Janusz Bogdan, Pawłowska Barbara Elżbieta, Sikorski Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Włodarczyk Tomasz Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 10 Kwietnia, Warszawa − KRS 0000361265
  2. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  3. Br Uniwersal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232292
  4. Centrum Konferencyjno-wypoczynkowe Zamek Sp. Z O.O., Lidzbark Warmiński − KRS 0000304452
  5. Dreams Come True Sp. Z O.O., Strażów − KRS 0000383341
  6. Energa Invest S.A., Gdańsk − KRS 0000047874
  7. Energetyka Wisłosan Sp. Z O.O., Nowa Dęba − KRS 0000126982
  8. Euroregionalna Izba Przemysłowo - Handlowa W Jeleniej Górze, Jelenia Góra − KRS 0000184485
  9. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Toruńska, Toruń − KRS 0000071804
  10. Fundacja Elektryfikacji Rolnictwa, Warszawa − KRS 0000088467
  11. Fundacja Światło, Toruń − KRS 0000183283
  12. Fundacja Wspierania Kaliskiej Chirurgii i Dziedzin Pokrewnych Lancet, Kalisz − KRS 0000214416
  13. Genco Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463258
  14. Geoconstruct Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000315387
  15. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  16. Jagiellonia-białystok Sportowa S.A., Białystok − KRS 0000064830
  17. Kancelaria Radców Prawnych Rurewicz i Partnerzy Spółka Partnerska, Białystok − KRS 0000177987
  18. Kobylas Sp. Z O.O., Pionki − KRS 0000412567
  19. Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000097195
  20. Komunalny Zakład Komunikacyjny Sp. Z O.O. W Białymstoku, Białystok − KRS 0000029127
  21. Logfinance Sp. Z O.O., Kalisz − KRS 0000389153
  22. Lubuskie Towarzystwo Na Rzecz Rozwoju Energetyki, Dychów − KRS 0000026649
  23. Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. Z O.O. W Jeleniej Górze, Jelenia Góra − KRS 0000338156
  24. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne - Rzeszów Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000294767
  25. Moje Centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000438896
  26. Olmex Serwis Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000356388
  27. Pdi Sp. Z O.O., Binczarowa − KRS 0000413572
  28. Pge Energia Natury S.A., Warszawa − KRS 0000237063
  29. Podkarpackie Centrum Gospodarcze, Rzeszów − KRS 0000254968
  30. Podlaskie Porozumienie Samorządowe, Białystok − KRS 0000253980
  31. Polski Komitet Energii Elektrycznej, Warszawa − KRS 0000106604
  32. Polskie Przetwory Sp. Z O.O., Włocławek − KRS 0000477923
  33. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Lublinie Radio Lublin S.A., Lublin − KRS 0000130672
  34. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia W Opolu Radio Opole S.A., Opole − KRS 0000124187
  35. Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Wschód S.A., Radom − KRS 0000296027
  36. Polskie Stowarzyszenie Western Riding, Stare Żukowice − KRS 0000015938
  37. Polskie Towarzystwo Certyfikacji Energii, Poznań − KRS 0000166561
  38. Polskie Towarzystwo Przesyłu i Rozdziału Energii Elektrycznej, Poznań − KRS 0000007666
  39. Polsko-marokańska Inicjatywa Społeczna, Białystok − KRS 0000188489
  40. Proenergo Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000457708
  41. Proenergo Projekt Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000458326
  42. Przedsiębiorstwo Badawczo-wdrożeniowe Olmex S.A., Wójtowo − KRS 0000060597
  43. Przedsiębiorstwo Energetyczne Esv S.A., Siechnice − KRS 0000275474
  44. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Białymstoku S.A., Białystok − KRS 0000246383
  45. Przeworskie Stowarzyszenie Wspierania Inicjatyw Gospodarczych, Przeworsk − KRS 0000028513
  46. Pse Inwestycje S.A., Warszawa − KRS 0000092539
  47. Radomskie Towarzystwo Fotograficzne, Radom − KRS 0000212660
  48. Regionalny Fundusz Wspierania Przedsiębiorczości i Poręczeń Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000085651
  49. Stowarzyszenie Elektryków Polskich, Warszawa − KRS 0000032870
  50. Stowarzyszenie Na Rzecz Budowy Ulicy Fiedlera W Poznaniu, Poznań − KRS 0000477660

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aktywne Centrum Zdrowia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000233773
  2. Algus Sp. Z O.O., Grabówka − KRS 0000394876
  3. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  4. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  5. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A., Kraków − KRS 0000077824
  6. Cefarm Białystok S.A., Białystok − KRS 0000204961
  7. Centrum Informacji i Organizacji Badań Finansów Publicznych i Prawa Podatkowego Krajów Europy Środkowej i Wschodniej Przy Wydziale Prawa Uniwersytetu W Białymstoku, Białystok − KRS 0000136524
  8. Cukrownia Małoszyn S.A., Pszenno − KRS 0000103359
  9. Danwood Sp. Z O.O., Bielsk Podlaski − KRS 0000024324
  10. Db Consult Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000279856
  11. Edf Toruń S.A., Toruń − KRS 0000021671
  12. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  13. Enea Centrum S.A., Poznań − KRS 0000025774
  14. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  15. Eneos Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000067552
  16. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916
  17. Energa Elektrownie Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000061837
  18. Energa Obsługa i Sprzedaż Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000046311
  19. Energa S.A., Gdańsk − KRS 0000271591
  20. Energa Wytwarzanie Sp. Z O.O., Straszyn − KRS 0000162104
  21. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  22. Energetyczne Systemy Pomiarowe Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000199742
  23. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Energo - Utech S.A., Poznań − KRS 0000033439
  24. Energetyka Kaliska S.A., Kalisz − KRS 0000084439
  25. Energetyka Poznańska Przedsiębiorstwo Usług Energetycznych Energobud Leszno Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  26. Energetyka Wysokich i Najwyższych Napięć Ewinn Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000060571
  27. Energo Serwis - Gze Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000054228
  28. Energomiar Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000008342
  29. Enesta Sp. Z O.O., Stalowa Wola − KRS 0000022699
  30. Enion S.A., Kraków − KRS 0000012216
  31. Etka - Śnieżka Dystrybucja Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000115723
  32. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  33. Fidem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227511
  34. Fundacja - Otwarty Zagłębiowski Fundusz Stypendialny -, Sosnowiec − KRS 0000166980
  35. Fundacja Na Rzecz Rozwoju Politechniki Poznańskiej, Poznań − KRS 0000019451
  36. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  37. Fundacja Uniwersytetu W Białymstoku Universitas Bialostocensis, M. Białystok − KRS 0000212170
  38. Fundacja Wspierania Edukacji Energetycznej Społeczeństwa 4e (energia, Ekonomia, Ekologia, Edukacja), Choczewo − KRS 0000286635
  39. Gdn Airport Services Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000047341
  40. Górnośląski Zakład Elektroenergetyczny S.A., Gliwice − KRS 0000013196
  41. Instytut Studiów Regionalnych, Białystok − KRS 0000254091
  42. Komunalne Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000031037
  43. Komunalne Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000079452
  44. Lot Ground Services Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000140210
  45. Małopolska Agencja Energii i Środowiska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000105320
  46. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000052100
  47. Międzynarodowy Port Lotniczy Im. Jana Pawła Ii Kraków-balice Sp. Z O.O., Balice − KRS 0000008522
  48. Narodowy Fundusz Inwestycyjny Fortuna S.A., Warszawa − KRS 0000018731
  49. Neuroexpander Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343766
  50. Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037701

Powiązane przetargi (4 szt.):
  1. wykonanie czynności konserwacyjnych wszystkich urządzeń oświetlenia ulic , parków , placów i innych otwartych terenów publicznych w Gminie Choroszcz.
    Zamawiający: Urząd Miejski w Choroszczy, Choroszcz
    wykonanie czynności konserwacyjnych wszystkich urządzeń oświetlenia ulic , parków , placów i innych otwartych terenów publicznych w Gminie Choroszcz.

    Zamówienie obejmuje zakres robót wyszczególniony w wykazie czynności stanowiącym
    Załącznik Nr 1 do w/w specyfikacji;
    - Oferenci zobowiązani są do dokonania na własny koszt oględzin miejsca robót oraz jego okolicy i zebrania wszelkich informacji, które mogą być niezbędne do skalkulowania ceny, przygotowania oferty i podpisania umowy na wykonanie zamawianych robót.
    - Koszty oględzin miejsca robót ponosi Oferent.
  2. Wykonanie usługi przebudowy napowietrznej linii energetycznej 110kV
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Łomża
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przebudowy napowietrznej linii energetycznej 110kV Łomża 1-Łomża 2 przy ul Poznańskiej w zakresie demontażu kolidującego odcinka istniejącej linii 110kV Łomża 1 - Łomża 2 oraz budową nowego odcinka tej linii nie kolidującego z planowanym budynkiem dydaktycznym Instytutu Technologii Żywności wraz z halą laboratoryjno-technologiczną planowanych do wybudowania na działkach 23386/8, 23412/4 oraz 23416/2 w Łomży przy ul. Poznańskiej.
  3. Wykonanie usługi przyłączenia do sieci energetycznej urządzeń i instalacji elektrycznych obiektów w postaci budynku dydaktycznego Instytutu Technologii Żywności wraz z halą laboratoryjno-technologiczną planowanych do wybudowania na działkach 23386/8,23412/4 oraz 23416/2 w Łomży przy ul. Poznańskiej
    Zamawiający: Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, Łomża
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi przyłączenia do sieci energetycznej urządzeń i instalacji elektrycznych obiektów w postaci budynku dydaktycznego Instytutu Technologii Żywności wraz z halą laboratoryjno-technologiczną planowanych do wybudowania na działkach 23386/8, 23412/4 oraz 23416/2 w Łomży przy ul. Poznańskiej
    Zgodnie z warunkami technicznymi moc przyłączeniowa planowanych urządzeń elektrycznych do sieci elektroenergetycznej wynosić będzie:
    - dla zasilania podstawowego - 250 kW
    - dla zasilania rezerwowego - 103 kW
  4. wykonanie przebudowy linii energetycznych kolidujacych z projektowanym zagospodarowaniem terenu Stadionu piłkarskiego przy ul. Słonecznej w Białymstoku
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Białystok
    Przedmiotem zamówienia sa roboty budowlane w zakresie przebudowy linii energetycznych kolidujących z projektowanym zagospodarowaniem terenu stadionu piłkarskiego, zlokalizowanego na nieruchomościach oznaczonych geodezyjnie jako działki o nr 776/1, 776/2 i 777 położonych w rejonie ulic Słonecznej, Kawaleryjskiej, Ciołkowskiego i Wiosennej w Białymstoku. Przedmiot zamówienia obejmuje:
    - przebudowę kabla SN 15 kV o kierunku ST01-310 - STO1-1643 wzdłuz ulicy Słonecznej, Wiosennej, Kawaleryjskiej,
    - przebudowę kabli nN 0,4kV z STO1-84 w kierunkach: ZK 8928 kabel 2xYAKXs 4x240 mm2, ZK 5777 kabel YAKY 4x70 mm2,
    - demontaż linii napowietrznej nN 0,4 kV z STO1-84 w kierunku stadionu, zgodnie z warunkami przebudowy ZS-1/RZ1/5470/1111/08 z dnia 21.10.2008 r. wydanymi przez Zakład Sieci Białystok Miasto.

Inne osoby dla Kasacki (2 osoby):