Kogo reprezentuje osoba

Katewicz Tomasz

w KRS

Tomasz Katewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Katewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 49 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Lębork (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Świecie (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aquina Victor Wilhelmus, Bielecki Bogusław Jarosław, Chiliński Tomasz, Enore Pellizzaro Ladimir, Gackowski Ryszard, Grajewski Bartosz Marek, Hiesinger Franz, Kilanowska Irena, Kornfeld Gerhard, Kunda Maciej Witold, Kurznik Jarosław Edmund, Lange Carsten, Lindahl John Mikael, Machacek Peter, Mergler Karol, Michalczyk Krakowiak Magdalena Sylwia, Mindykowski Krzysztof Maciej, Mitterboeck Kurt, Molus Marlena Monika, Mroczyński Wojciech, Mrzygłód Adam Stanisław, Oswald Peter, Peller Klaus, Pellizzaro Ladimir, Piribauer Martin, Prokopowicz Zbigniew, Seyser Walter, Sędzikowski Krzysztof Jan, Sorger Veit, Stockert Florian, Usher Jacqueline, Walters Charles Edward, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świtlik Edward
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogusław Jarosław, Cecerko Marek Zdzisław, Cetnarski Wojciech Piotr, Dmochowski Wojciech Mateusz, Klein Stephen Richard, Kozłowski Michał Zbigniew, Kwarcińska Anna Ligia, Maciołek Piotr Łukasz, Prokopowicz Zbigniew, Skarżyński Grzegorz, Stelmaszczyk Robert Włodzimierz, Warchoł Bogdan Zbigniew, Żukowski Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogusław Jarosław, Kruk Jarosław Krzysztof, Kulis Jacek, Kunda Maciej Witold, Mroczyński Wojciech Gerard, Orzeł Grzegorz Aleksander, Prokopowicz Zbigniew, Skorwider Marek Marian, Żukowski Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogusław Jarosław, Żukowski Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aquina Victor Wilhelmus, Bielecki Bogusław Jarosław, Chiliński Tomasz, Enore Pellizzaro Ladimir, Gackowski Ryszard, Grajewski Bartosz Marek, Hiesinger Franz, Kilanowska Irena, Kornfeld Gerhard, Kunda Maciej Witold, Kurznik Jarosław Edmund, Lange Carsten, Lindahl John Mikael, Machacek Peter, Mergler Karol, Michalczyk Krakowiak Magdalena Sylwia, Mindykowski Krzysztof Maciej, Mitterboeck Kurt, Molus Marlena Monika, Mroczyński Wojciech, Mrzygłód Adam Stanisław, Oswald Peter, Peller Klaus, Pellizzaro Ladimir, Piribauer Martin, Prokopowicz Zbigniew, Seyser Walter, Sędzikowski Krzysztof Jan, Sorger Veit, Stockert Florian, Usher Jacqueline, Walters Charles Edward, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świtlik Edward
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogusław Jarosław, Kruk Jarosław Krzysztof, Kulis Jacek, Kunda Maciej Witold, Mroczyński Wojciech Gerard, Orzeł Grzegorz Aleksander, Prokopowicz Zbigniew, Skorwider Marek Marian, Żukowski Jan
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałanda Krzysztof Jerzy, Bęben Tadeusz Jan, Cegiełka Tomasz Petroniusz, Domański Ireneusz Marek, Fornalski Zbigniew, Hetman Andrzej Stefan, Jackiewicz Cecylia Genowefa, Jagiełło Andrzej Józef, Janowicz Jerzy, Kalista Piotr Janusz, Kawczyński Krzysztof Marek, Kazimierczak Lidia, Kiełczykowski Adam, Klimaszewski Henryk, Kowalczyk Kazimierczak Lidia Wiesława, Kruczek Elżbieta Agnieszka, Książek Tadeusz, Kula Paweł, Kunda Maciej Witold, Lemlyn Andre, Longota Wiesław Wojciech, Majewski Jerzy Stanisław, Matula Bogdan Kazimierz, Mikołajewski Henryk, Mokwa Krzysztof, Motor Antoni, Mroczyński Wojciech, Piaseczna Ewa Katarzyna, Piechowski Dariusz Sławomir, Prokopowicz Zbigniew, Samborski Andrzej, Sędzikowski Krzysztof Jan, Sierputowska Ewa, Skorwider Marek, Tomoszek Błażej Marcin, Wieczorek Paweł Jan, Wielechowski Kazimierz, Wójcik Ryszard Artur, Zając Jerzy Adam, Zawadzka Dominika Anna, Zduń Krzysztof Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Sebastian Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mroczyński Wojciech Gerard, Prokopowicz Zbigniew, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urban Maciej
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mroczyński Wojciech Gerard, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelechowski Wojciech Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accout Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000283293
  2. Accout Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000403618
  3. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  4. Agromasa Sp. Z O.O., Łysomice − KRS 0000429600
  5. Amon Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000254828
  6. Amrest Coffee Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000280347
  7. Amrest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000025220
  8. Asko S.A., Białystok − KRS 0000428752
  9. Askodev Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000286146
  10. Askodev Sp. Z O.O. i Wspólnicy, Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000294554
  11. Asma Sp. Z O.O., Radzymin − KRS 0000358667
  12. B.m. Cecerko Sp. J., Chełmno − KRS 0000301891
  13. Bałtyk Północny S.A., Warszawa − KRS 0000335266
  14. Bałtyk Środkowy Ii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000392944
  15. Bałtyk Środkowy Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391871
  16. Bałtyk Środkowy i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000391641
  17. Basket Kwidzyn S.A., Kwidzyn − KRS 0000321535
  18. Bga Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000462273
  19. Bioetanol Aeg Sp. Z O.O., Chełmża − KRS 0000251543
  20. Brukowa 28 Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000378593
  21. Consulting Room Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000247600
  22. Dalkia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000127332
  23. Dipol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148360
  24. Elektron Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000361252
  25. Elektrownia Północ Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341438
  26. Energopep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106002
  27. Ewg Energia Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000301904
  28. F2p Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000325322
  29. Firma Handlowo-usługowo-produkcyjna Wibo Recykling Sp. Z O.O. Układowej, Malinie − KRS 0000142477
  30. Fredonia Investments Sp. Z O.O., Łysomice − KRS 0000429537
  31. Fundacja Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych - Chorych Na Stwardnienie Rozsiane Zawsze Życie - Sempre Vita, Warszawa − KRS 0000144805
  32. Fundacja Rozwoju Piłki Siatkowej, Warszawa − KRS 0000093611
  33. Gates Polska Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000100394
  34. Geo Kletnia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289018
  35. Global Hotel Kraków Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000095613
  36. Grupa Pep - Aktywa Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440496
  37. Grupa Pep - Bioelektrownia 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369279
  38. Grupa Pep - Biomasa Energetyczna Południe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320296
  39. Grupa Pep - Biomasa Energetyczna Północ Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291142
  40. Grupa Pep - Biomasa Energetyczna Wschód Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330441
  41. Grupa Pep - Development Projektów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488769
  42. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292685
  43. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324299
  44. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 12 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000328277
  45. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 13 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329046
  46. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 14 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371445
  47. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427310
  48. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309777
  49. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287300
  50. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 18 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310548

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc Polish Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220400
  2. Abramowski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000062246
  3. Ad Ochrona i Ratownictwo Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000076955
  4. Advadis S.A. Układowej, Kraków − KRS 0000047106
  5. Ag-complex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041462
  6. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  7. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  8. Agencje Finansowe Bph Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240196
  9. Alpha Medical Laboratoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273743
  10. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  11. Alvena Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019404
  12. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  13. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  14. Ariane Investment Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236823
  15. Asko Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271713
  16. Aviv Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000125218
  17. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  18. Bonder Medica Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośicą, Warszawa − KRS 0000012543
  19. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  20. Bosman Browar Szczecin S.A., Szczecin − KRS 0000046160
  21. British American Tobacco Group Polska S.A., Jawornik − KRS 0000032200
  22. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  23. Budownictwo i Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106976
  24. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349
  25. Centromor S.A., Warszawa − KRS 0000076146
  26. Coinvest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235174
  27. Ctl Chemkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000028727
  28. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567
  29. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  30. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289679
  31. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  32. Ctl Polski Koks Spedycja S.A., Toruń − KRS 0000071193
  33. Ctl Wagony Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156679
  34. Dalkia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000111425
  35. Dip Partner S.A., Warszawa − KRS 0000060792
  36. Dwd Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000032656
  37. Eco-centrum Sp. Z O.O., Ożarów Mazowiecki − KRS 0000236853
  38. Edf Man Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001626
  39. Eko Food Janów Sp. Z O.O., Janów − KRS 0000252130
  40. Ekobet-siekierki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015394
  41. Elektrownia Wiatrowa Kamieńsk Sp. Z O.O., Kamieńsk − KRS 0000178672
  42. Empik Media Fashion S.A., Warszawa − KRS 0000043034
  43. Enap Sp. Z O.O., Wilczkowice Górne − KRS 0000059689
  44. Envipa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295843
  45. Ewp European Wind Power Krasin Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297017
  46. Franpack Cee Świecie Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000008555
  47. Frantschach Ipp - Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000060421
  48. Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000094358
  49. Gdański Klub Biznesu, Gdańsk − KRS 0000139723
  50. Gdf Suez Zielona Energia Sp. Z O.O., Zawada − KRS 0000058191


Inne osoby dla Katewicz (3 osoby):