Kogo reprezentuje osoba

Katewicz Tomasz

w KRS

Tomasz Katewicz

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Nazwisko:Katewicz
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1965 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Lębork (Pomorskie), Warszawa (Mazowieckie), Świecie (Kujawsko-pomorskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aquina Victor Wilhelmus, Bielecki Bogusław Jarosław, Chiliński Tomasz, Enore Pellizzaro Ladimir, Gackowski Ryszard, Grajewski Bartosz Marek, Hiesinger Franz, Kilanowska Irena, Kornfeld Gerhard, Kunda Maciej Witold, Kurznik Jarosław Edmund, Lange Carsten, Lindahl John Mikael, Machacek Peter, Mergler Karol, Michalczyk Krakowiak Magdalena Sylwia, Mindykowski Krzysztof Maciej, Mitterboeck Kurt, Molus Marlena Monika, Mroczyński Wojciech, Mrzygłód Adam Stanisław, Oswald Peter, Peller Klaus, Pellizzaro Ladimir, Piribauer Martin, Prokopowicz Zbigniew, Sędzikowski Krzysztof Jan, Seyser Walter, Sorger Veit, Stockert Florian, Stockreiter Clemen Johann, Usher Jacqueline, Walters Charles Edward, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świtlik Edward
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogusław Jarosław, Kruk Jarosław Krzysztof, Kulis Jacek, Kunda Maciej Witold, Mroczyński Wojciech Gerard, Orzeł Grzegorz Aleksander, Prokopowicz Zbigniew, Skorwider Marek Marian, Żukowski Jan

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aquina Victor Wilhelmus, Bielecki Bogusław Jarosław, Chiliński Tomasz, Enore Pellizzaro Ladimir, Gackowski Ryszard, Grajewski Bartosz Marek, Hiesinger Franz, Kilanowska Irena, Kornfeld Gerhard, Kunda Maciej Witold, Kurznik Jarosław Edmund, Lange Carsten, Lindahl John Mikael, Machacek Peter, Mergler Karol, Michalczyk Krakowiak Magdalena Sylwia, Mindykowski Krzysztof Maciej, Mitterboeck Kurt, Molus Marlena Monika, Mroczyński Wojciech, Mrzygłód Adam Stanisław, Oswald Peter, Peller Klaus, Pellizzaro Ladimir, Piribauer Martin, Prokopowicz Zbigniew, Sędzikowski Krzysztof Jan, Seyser Walter, Sorger Veit, Stockert Florian, Stockreiter Clemen Johann, Usher Jacqueline, Walters Charles Edward, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świtlik Edward
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogusław Jarosław, Prokopowicz Zbigniew, Warchoł Bogdan Zbigniew, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Stelmaszczyk Robert Włodzimierz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogusław Jarosław, Kruk Jarosław Krzysztof, Kulis Jacek, Kunda Maciej Witold, Mroczyński Wojciech Gerard, Orzeł Grzegorz Aleksander, Prokopowicz Zbigniew, Skorwider Marek Marian, Żukowski Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałanda Krzysztof Jerzy, Bęben Tadeusz Jan, Bielecki Bogusław Jarosław, Cegiełka Tomasz Petroniusz, Domański Ireneusz Marek, Fornalski Zbigniew, Grom Anna, Grom Monika, Hetman Andrzej Stefan, Hornicki Krzysztof Bogdan, Jackiewicz Cecylia Genowefa, Jagiełło Andrzej Józef, Janowicz Jerzy, Kalista Piotr Janusz, Kawczyński Krzysztof Marek, Kazimierczak Lidia, Kiełczykowski Adam, Klimaszewski Henryk, Kowalczyk Kazimierczak Lidia Wiesława, Kowaluk Katarzyna Ewa, Kruczek Elżbieta Agnieszka, Książek Tadeusz, Kula Paweł, Kunda Maciej Witold, Lemlyn Andre, Lesiak Paweł Jan, Longota Wiesław Wojciech, Majewski Jerzy Stanisław, Matula Bogdan Kazimierz, Mikołajewski Henryk, Mokwa Krzysztof, Motor Antoni, Mroczyński Wojciech, Piaseczna Ewa Katarzyna, Piechowski Dariusz Sławomir, Prokopowicz Zbigniew, Samborski Andrzej, Sędzikowski Krzysztof Jan, Sierputowska Ewa, Skorwider Marek, Tomoszek Błażej Marcin, Wieczorek Paweł Jan, Wielechowski Kazimierz, Wójcik Ryszard Artur, Zając Jerzy Adam, Zawadzka Dominika Anna, Zduń Krzysztof Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wróbel Sebastian Tomasz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mroczyński Wojciech Gerard, Prokopowicz Zbigniew, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urban Maciej
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mroczyński Wojciech Gerard, Żukowski Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelechowski Wojciech Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielecki Bogusław Jarosław, Żukowski Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Accout Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000283293
  2. Accout Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000403618
  3. Agromasa Sp. Z O.O., Łysomice − KRS 0000429600
  4. Amrest Coffee Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000280347
  5. Amrest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000025220
  6. Asko S.A., Białystok − KRS 0000428752
  7. Askodev Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000286146
  8. Askodev Sp. Z O.O. i Wspólnicy, Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000294554
  9. Basket Kwidzyn S.A., Kwidzyn − KRS 0000321535
  10. Bga Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000462273
  11. Bioetanol Aeg Sp. Z O.O. Układowej, Chełmża − KRS 0000251543
  12. Brukowa 28 Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000378593
  13. Consulting Room Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000247600
  14. Dalkia Północ Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000127332
  15. Dipol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148360
  16. Fincont Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296548
  17. Firma Handlowo-usługowo-produkcyjna Wibo Recykling Sp. Z O.O. Układowej, Malinie − KRS 0000142477
  18. Fredonia Investments Sp. Z O.O., Łysomice − KRS 0000429537
  19. Fundacja Na Rzecz Ludzi Niepełnosprawnych - Chorych Na Stwardnienie Rozsiane Zawsze Życie - Sempre Vita, Warszawa − KRS 0000144805
  20. Fundacja Rozwoju Piłki Siatkowej, Warszawa − KRS 0000093611
  21. Gates Polska Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000100394
  22. Global Hotel Kraków Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000095613
  23. Grupa Pep - Aktywa Finansowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000440496
  24. Grupa Pep - Bioelektrownia 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369279
  25. Grupa Pep - Biomasa Energetyczna Południe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000320296
  26. Grupa Pep - Biomasa Energetyczna Wschód Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330441
  27. Grupa Pep - Development Projektów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488769
  28. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000292685
  29. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 11 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000324299
  30. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 15 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427310
  31. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 16 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000309777
  32. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000287300
  33. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 18 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310548
  34. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 20 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000262227
  35. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 22 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000317177
  36. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 23 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310559
  37. Grupa Pep - Farma Wiatrowa 3 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000298316
  38. Grupa Pep - Finansowanie Projektów 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000488806
  39. Grupa Pep - Obrót 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442178
  40. Grupa Pep - Projekty Energetyczne 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000427313
  41. Grupa Pep - Uprawy Energetyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000331635
  42. I4ventures Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019203
  43. Industry Investment Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000329930
  44. Interseroh Organizacja Odzysku Opakowań S.A., Warszawa − KRS 0000266658
  45. Interseroh Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459881
  46. Inwestycje Lokalne Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000508473
  47. Kk K.mokwa K.pawełczyk Sp. J., Sosnowiec − KRS 0000288161
  48. Krajowa Izba Gospodarki Odpadami Kigo, Warszawa − KRS 0000206616
  49. Lbl Property Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000443914
  50. Mansa Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000371763

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Abc Polish Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220400
  2. Abramowski Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000062246
  3. Ad Ochrona i Ratownictwo Sp. Z O.O., Kwidzyn − KRS 0000076955
  4. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  5. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  6. Ag-complex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041462
  7. Agencja Inwestycyjna Corp-sa S.A., Warszawa − KRS 0000034662
  8. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  9. Agencje Finansowe Bph Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240196
  10. Alpha Medical Laboratoria Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000273743
  11. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  12. Alvena Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000019404
  13. Amon Sp. Z O.O., Łebcz − KRS 0000254828
  14. Amrest Holdings Se, Wrocław − KRS 0000320252
  15. Arcelormittal Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043770
  16. Ariane Investment Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000236823
  17. Asko Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000271713
  18. Asma Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000358667
  19. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  20. Bakalland S.A., Warszawa − KRS 0000253890
  21. Bonder Medica Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośicą, Warszawa − KRS 0000012543
  22. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  23. Bosman Browar Szczecin S.A., Szczecin − KRS 0000046160
  24. British American Tobacco Group Polska S.A., Jawornik − KRS 0000032200
  25. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  26. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349
  27. Certyfikaty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000442074
  28. Coinvest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235174
  29. Ctl Chemkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000028727
  30. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567
  31. Ctl Logistics S.A., Warszawa − KRS 0000010504
  32. Ctl Logistics Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000289679
  33. Ctl Maczki-bór Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000107691
  34. Ctl Polski Koks Spedycja S.A., Toruń − KRS 0000071193
  35. Ctl Wagony Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000156679
  36. Dip Partner S.A., Warszawa − KRS 0000060792
  37. Dwd Sp. Z O.O., Bielany Wrocławskie − KRS 0000032656
  38. E D F Man Commodities Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000001626
  39. Ec Zakrzów Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000259878
  40. Eco-centrum Sp. Z O.O., Ożarów Mazowiecki − KRS 0000236853
  41. Eko Food Janów Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Janów − KRS 0000252130
  42. Ekobet-siekierki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000015394
  43. Elektrownia Wiatrowa Kamieńsk Sp. Z O.O., Kamieńsk − KRS 0000178672
  44. Empik Media Fashion S.A., Warszawa − KRS 0000043034
  45. Enap Sp. Z O.O., Wilczkowice Górne − KRS 0000059689
  46. Energopep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000106002
  47. Envipa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000295843
  48. Franpack Cee Świecie Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000008555
  49. Frantschach Ipp - Sp. Z O.O., Świecie − KRS 0000060421
  50. Fundacja Młodzieżowej Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000094358


Inne osoby dla Katewicz (3 osoby):