Kogo reprezentuje osoba

Kaźmierska Danuta

w KRS

Danuta Kaźmierska

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Danuta
Nazwisko:Kaźmierska
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1957 r., wiek 62 lata
Miejscowości:Konin (Wielkopolskie), Pyzdry (Wielkopolskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czajczyński Zdzisław, Mikołajczyk Kazimierz, Remienica Mirosław, Serbinowski Andrzej, Tygielska Urszula, Wieczorek Elżbieta, Witecka Cecylia, Wojtaszewski Stanisław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Jarosław, Babacz Szczepan Jan, Badyński Janusz, Chrzanowska Maria Zofia, Drozdek Salwador Franciszek, Fajkowski Cezary, Gajewski Andrzej, Grabowski Marek, Grzeszczak Jarosław, Herudziński Waldemar Jerzy, Jasiak Bogdan, Jędrasiak Roman, Karpiński Tomasz, Maciejewski Maciej, Michalski Bogusław Stanisław, Mirecki Zdzisław Kazimierz, Pigólski Bolesław, Radniecka Anna, Rutkowski Stanisław, Samson Mieczysław Stefan, Stawniak Stanisław, Świejkowski Zbigniew Marian, Sych Genowefa, Szczech Arkadiusz Włodzimierz, Szczęsny Jarosław, Szymański Jacek Stanisław, Teodorczyk Julian, Umerle Marianna, Włoszkiewicz Krzysztof, Ziemkiewicz Grzegorz, Zwoliński Andrzej, Żywicka Bogusława Anna

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Uniejów − KRS 0000002809
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Witkowo − KRS 0000105904
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Ostrowite − KRS 0000114842
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Słupca − KRS 0000099345
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Grabów − KRS 0000064418
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Golinie, Golina − KRS 0000126891
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Pyzdrach, Pyzdry − KRS 0000045720
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000039582
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ślesinie, Ślesin − KRS 0000057975
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wierzbinku, Wierzbinek − KRS 0000121497
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Zagórowie, Zagórów − KRS 0000138503
  12. Hurtowa Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Konin − KRS 0000049236
  13. Krajowy Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska, Warszawa − KRS 0000189159
  14. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Słupcy, Słupca − KRS 0000010839
  15. Spółdzielnia Sanatoryjno-wypoczynkowa Lech Sanatorium Uzdrowiskowe W Kołobrzegu, Kołobrzeg − KRS 0000064133
  16. Spółdzielnia Usług Hodowlanych, Poznań − KRS 0000004865
  17. Stowarzyszenie Aktywna Europa, Kraków − KRS 0000212727
  18. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania - Między Wartą A Nerem, Świnice Warckie − KRS 0000290678
  19. Stowarzyszenie Oświaty Społecznej W Pyzdrach, Ruda Komorska − KRS 0000092556
  20. Stowarzyszenie Producentów Rolnych Smak-pol W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000030676
  21. Stowarzyszenie Pszczelarzy W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000015014
  22. Towarzystwo Samorządowe Ziemi Przedeckiej, Przedecz − KRS 0000020408
  23. Wielkopolska Spółdzielnia Rolnik, Poznań − KRS 0000068445
  24. Wielkopolski Cech Rzeźników - Wędliniarzy - Kucharzy, Poznań − KRS 0000018224
  25. Wielkopolski Związek Rewizyjny Spółdzielni Samopomoc Chłopska W Poznaniu, Poznań − KRS 0000089151

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Babiak − KRS 0000044651
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Malanowie, Malanów − KRS 0000123701
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Kleczewie, Kleczew − KRS 0000041781
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Koninie, Konin − KRS 0000064506
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Lądku, Lądek − KRS 0000074125
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Przedczu, Katarzyna − KRS 0000118223
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Rychwale, Rychwał − KRS 0000049149
  8. Konsorcjum Dystrybucja Detal Sp. Z O.O., Bogucin − KRS 0000376308
  9. Ludowy Bank Spółdzielczy W Strzałkowie, Strzałkowo − KRS 0000124657
  10. Przedsiębiorstwo Usług Transportowych Trans Pak Sp. Z O.O., Konin − KRS 0000049366
  11. Skup-bet Sp. Z O.O., Przedecz − KRS 0000370322
  12. Spółdzielnia Mieszkaniowa Tęcza W Turku, Turek − KRS 0000136673


Inne osoby dla Kaźmierska (90 osób):