Kogo reprezentuje osoba

Kiersnowski Stefan

w KRS

Stefan Kiersnowski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Stefan
Nazwisko:Kiersnowski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1939 r., wiek 79 lat
Miejscowości:Kraków (Małopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:55 w poprzednich firmach
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Aguirre De Carcer Y Moreno Jaime, Assanowicz Stefan Bekir, Ayuso Garcia Joaguin, Blocher Dariusz Jacek, Buenaventura Cebrian Pedro Manuel, Chalupec Henryka Anna, Daniewski Jacek, De La Joya Ruiz De Valasco Alejandro, De La Joya Ruiz De Velasco Alejandro, Galindo Hernandez Javier, Garrido-lestache Rodriguez Jose Carlos, Górski Radosław, Goławski Andrzej, Grobelny Ryszard, Jach Ryszard, Jankowski Tomasz, Kemnitz Marek Aleksander, Konarski Konrad, Kuran Bogdan Marian, Macenowicz Andrzej, Michałowski Marek, Pacuk Stanisław, Parol Wojciech, Patyna Marek, Popko Artur, Sędzikowski Krzysztof, Segimon De Manzanos Maria, Sielicki Tomasz Paweł, Skowronski Dariusz, Sokolik Krzysztof, Urbański Henryk, Villen Jimenez Nicolas, Vivancos Sanchez Ignacio, Węgłowski Marcin, Wilbik Kaczyńska Marzena, Wojnicz Lucyna Barbara, Woliński Waldemar, Żukowski Kazimierz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zmyślony Tadeusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gaus Wierzbowska Małgorzata Alicja, Jakimiuk Irena, Jankowski Tomasz, Kamiński Jerzy, Lachocka Bożenna Anna, Mikołuszko Jan, Paprotny Grzegorz Wiktor, Piwoński Ryszard, Skowroński Dariusz Tomasz, Snopek Arkadiusz, Tokarski Andrzej Kazimierz, Zalewska Stanisława Janina
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alemany Orellana Fabian, Assanowicz Stefan Bekir, Buenaventura Cebrian Pedro Manuel, Cernuda Fernandez Armando, Dąbrowski Tomasz, Gaus Wierzbowska Małgorzata, Jankowski Tomasz, Kietliński Bogusław, Marciniak Janusz, Nowek Włodzimierz Marek, Nyk Andrzej, Radoszewski Andrzej Michał, Słotwiński Dariusz, Zaborowski Jan
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boryczko Dionizy Marian, Dziedzic Adam Piotr, Malczak Alojzy, Mroczek Anna Magdalena, Osieka Stanisław, Pawłowski Krzysztof Paweł, Piekarska Konieczna Irena Zofia, Pilujski Bogusław Andrzej, Pytko Paweł Wiesław, Roszkowski Janusz Ryszard, Sroka Mirosław Marcin

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedrzycki Krzysztof
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Berezowski Wacław Stanisław, Hamrol Mirosław Henryk, Komodziński Krzysztof Jan, Krygier Andrzej, Szulce Anne Marie, Wierzbicki Wojciech Marian
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Alemany Orellana Fabian, Assanowicz Stefan Bekir, Balseiro Garcia Javier Fernando, Blocher Dariusz Jacek, Bochna Tomasz, Botella Rodriguez Ignacio, Brzeziński Zbigniew Dariusz, Brzózy Jerzy, Czeczuk Jarosław Andrzej, Czepiel Grzegorz Jarosław, Daniewski Jacek, De Ja Joya Ruiz De Valasco Alejandro, De La Joya Ruiz De Velasco Alejandro, Dziedzic Adam, Federowicz Przemysław Kazimierz, Gaus Wierzbowska Małgorzata, Górski Radosław, Goławski Andrzej, Ignacok Paweł Piotr, Jankowski Tomasz, Kamiński Jerzy, Kemnitz Marek Aleksander, Komodziński Krzysztof, Kondratowicz Cezary, Krzystański Grzegorz Łukasz, Lachocka Bożenna, Lipiński Dariusz Tadeusz, Malczak Alojzy, Michałowski Marek, Mikołuszko Jan, Osieka Stanisław, Patyna Marek, Pont Perez Jose Emilio, Popko Artur, Potępa Mariusz, Pytko Paweł Wiesław, Radoszewski Andrzej Michał, Rontome Perez Jaime, Samek Paweł, Stacha Maciej Aleksander, Stańczyk Marek, Vivancos Sanchez Ignacio, Węgłowski Marcin, Więckowski Wojciech Leopold, Wierzbicki Wojciech Marian, Wilbik Kaczyńska Marzena, Wiśniowski Henryk Zbigniew, Wójcik Jerzy Adam, Żyliński Jarosław Tomasz

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aermec Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419868
  2. Agora S.A., Warszawa − KRS 0000059944
  3. Autostrada Południe S.A., Warszawa − KRS 0000028480
  4. Bcamp;o Polska 1 Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000704825
  5. Bco Polska Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000353762
  6. Biuro Projektów Komunikacyjnych W Poznaniu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000332405
  7. Bolix S.A., Żywiec − KRS 0000230009
  8. Bpw Business And Professional Women S Club Poznań, Poznań − KRS 0000215998
  9. Budimex A Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418606
  10. Budimex Auto-park Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000048276
  11. Budimex Autostrada A1 S.A., Warszawa − KRS 0000397278
  12. Budimex Autostrada S.A., Warszawa − KRS 0000394072
  13. Budimex Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359055
  14. Budimex C Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000425785
  15. Budimex D Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000419737
  16. Budimex F Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000509710
  17. Budimex H Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000561190
  18. Budimex Inwestycje Grunwald S.A., Poznań − KRS 0000603895
  19. Budimex J Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000675513
  20. Budimex K Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729585
  21. Budimex Kolejnictwo S.A., Warszawa − KRS 0000385656
  22. Budimex L Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729554
  23. Budimex Most Wschodni S.A., Warszawa − KRS 0000395041
  24. Budimex Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000227270
  25. Budimex Ppp S.A., Warszawa − KRS 0000418447
  26. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  27. Budimex i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000561506
  28. Buma Contractor Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000398842
  29. Cedima Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418934
  30. Condite 1 Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000728425
  31. Condite Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000358449
  32. Czyżyńska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000560992
  33. Dentons Business Services Emea Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000580773
  34. Dentons Europe Dąbrowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000061089
  35. Dream Food Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009864
  36. Electronova Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000613849
  37. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  38. Falkr Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000614634
  39. Fbserwis S.A., Warszawa − KRS 0000421036
  40. Forpoz Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000705603
  41. Forpoz Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Poznań − KRS 0000706887
  42. Fort Budownictwo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000323688
  43. Fort Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215839
  44. Fort Krasińskiego Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366698
  45. Fort Mickiewicza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000656200
  46. Fort Renesansowa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000562589
  47. Fundacja Bankowa Im. Leopolda Kronenberga, Warszawa − KRS 0000052030
  48. Fundacja Bridge24.pl, Warszawa − KRS 0000473788
  49. Fundacja Europejskie Forum Sztuki, Poznań − KRS 0000223284
  50. Fundacja Gessel Dla Muzeum Narodowego W Warszawie, Warszawa − KRS 0000110346

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Advadis S.A. Likwidacyjnej, Kraków − KRS 0000047106
  2. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  3. Agro-fundusz Mazury Sp. Z O.O., Drogosze − KRS 0000081723
  4. Altrealia Investments S.A., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000330589
  5. Aluminium Konin - Impexmetal S.A., Konin − KRS 0000024174
  6. American Trade Agency Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000068169
  7. Amk Kraków S.A., Kraków − KRS 0000053358
  8. Ammann Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000192482
  9. Aram Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000089140
  10. Asis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000010392
  11. Atut Sp. Z O.O., Licheń Stary − KRS 0000034421
  12. Augustowskie Przedsiębiorstwo Drogowe S.A., Augustów − KRS 0000122305
  13. Axtone S.A., Kańczuga − KRS 0000534382
  14. Baker Mckenzie Doradztwo Podatkowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000386585
  15. Baker Mckenzie Krzyżowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000136677
  16. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  17. Bankowy Dom Brokerski S.A., M. St. Warszawa − KRS 0000075197
  18. Baterpol Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000040557
  19. Bipromet S.A., Katowice − KRS 0000135615
  20. Biuro Projektów Komunikacyjnych W Poznaniu Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000160302
  21. Boryszew S.A., Warszawa − KRS 0000063824
  22. Brintons Agnella S.A., Białystok − KRS 0000042459
  23. Budimex B Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417768
  24. Budimex Chełmska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232787
  25. Budimex Dromex S.A., Warszawa − KRS 0000131057
  26. Budimex Dromex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000004307
  27. Budimex Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000009543
  28. Budimex Malborska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233825
  29. Budimex Nad Wilgą Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000232771
  30. Budimex Olbrachta Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000231469
  31. Budimex Poznań S.A., Poznań − KRS 0000096374
  32. Budimex Unibud S.A., Warszawa − KRS 0000026916
  33. Budimex Wilczak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000184465
  34. Budimex Zacisze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000179919
  35. Budostal-3 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000144835
  36. Budrex-kobi Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000073755
  37. Bystrzyckie Zakłady Wyrobów Papierowych S.A., Bystrzyca Kłodzka − KRS 0000064349
  38. Carcom Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000055401
  39. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  40. Cdi Konsultanci Budowlani Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000211144
  41. Cdp Netia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000023814
  42. Centrum Badawczo-analityczne Racer Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000084032
  43. Champion Sp. Z O.O. W Jarogniewicach, Jarogniewice − KRS 0000011895
  44. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  45. City Angels S.A., Warszawa − KRS 0000389039
  46. Cmc Zawiercie S.A., Zawiercie − KRS 0000017925
  47. Condite - Development S.A., Kielce − KRS 0000207850
  48. Condite Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000128937
  49. Condite Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Kielce − KRS 0000521478
  50. Ctl Inwestor Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000039567

Powiązane przetargi (55 szt.):
  1. Wykonanie odcinka sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej tłocznej przy ulicy Leśna Droga - os. Mazurskie w Mrągowie Dz. nr: 33/6, 17/2, 32/1, 33/10, 17/1, 44/14, 44/15 - obręb 10, przy kontrakcie Budowa Zachodniej Obwodnicy Mrągowa w ciągu drogi krajowej nr 59 Giżycko-Ryn-Mrągowo-Nawiady-Rozogi
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Olsztynie, Olsztyn
    Wykonanie odcinka sieci wodociągowej oraz kanalizacji sanitarnej tłocznej przy ulicy Leśna Droga - os. Mazurskie w Mrągowie Dz.: nr 33/6, 17/2, 32/1, 33/10, 17/1, 44/14, 44/15 - obręb 10, przy kontrakcie Budowa Zachodniej Obwodnicy Mrągowa w ciągu drogi krajowej nr 59 Giżycko-Ryn-Mrągowo-Nawiady-Rozogi
  2. Zamówienie uzupełniające do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota. Przedmiotem zamówienia uzupełniającego jest wykonanie muru oporowego z elementów prefabrykowanych typu L na łącznicy WB 12 oraz przy zatoce autobusowej na drodze DD 4 w km 3+000
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Zamówienie uzupełniające do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota. Przedmiotem zamówienia uzupełniającego jest wykonanie muru oporowego z elementów prefabrykowanych typu L na łącznicy WB 12 oraz przy zatoce autobusowej na drodze DD 4 w km 3+000
  3. Budowa Polsko - Niemieckiego Centrum Kultury i Sportu w Człopie
    Zamawiający: Miasto i Gmina Człopa, Człopa
    Przedmiot zamówienia obejmuje budowę i wyposażenie sali widowiskowo-sportowej z zapleczem socjalnym i technicznym i zagospodarowaniem terenu, budowę boisk sportowych, budowę, dojazdów, przyłączy mediów i urządzenie zieleni towarzyszącej w rejonie ul. Piaskowej na działkach Nr 84/3, 84/71, 130/1, 130/3, 129. Sala posiada widownię na 235 osób połączoną funkcjonalnie z boiskiem z oddzielnym wyjściem na zewnątrz. Bryła budynku jest czterodzielna : główny budynek zawiera salę sportową z widownią i otoczony jest jednokondygnacyjną częścią zapleczy dodatkowo podkreślony dwoma piętrowymi narożami obiektu. Sala została zaprojektowana z widownią. Widownia nie jest połączona funkcjonalnie z płytą boiska i posiada oddzielne wyjście ewakuacyjne na zewnątrz. Budynek w konstrukcji tradycyjnej, fundamenty żelbetowe, ściany murowane ocieplone z zewnątrz metodą lekką. Konstrukcja nośna hali z ram stalowych. Stropy mieszane gęstożebrowe, z płyt kanałowych. Pokrycie dachu mieszane - nad halą płyta warstwowa, nad pozostałymi częściami budynku stropodachy pełne i wentylowane z pokryciem z papy, ściany murowane, podłoga sportowa powierzchniowo-elastyczna na podwójnym ruszcie z wykładziną sportową. Stolarka okienna i drzwiowa z PCV i szkła bezpiecznego. Obiekt wyposażony w instalacje : wod - kan - zasilanie wodne z wodociągu wiejskiego ; kanalizacja sanitarna z odprowadzeniem do kanalizacji miejskiej, c.o i c.w. użytkowej - z projektowanej kotłowni na paliwo stałe; elektryczna - zasilanie z indywidualnego przyłącza; odgromowa; wentylacji mechanicznej nawiewno - wywiewnej, teletechniczna. Po stronie wykonawcy będzie wycinka kolidujących drzew i w tym celu należy zwrócić się do Starostwa Powiatowego w Wałczu w celu uzyskania decyzji na wycinkę. Na terenie nie zajętym przez budynek i utwardzenia planuje się wykonanie trawników oraz nasadzeń z zimozielonych krzewów. Projektuje się wykonanie nasadzeń zieleni ozdobnej niskiej i wysokiej oraz wykonanie trawników. Budynek dostosowany do korzystania przez osoby niepełnosprawne. Wjazd do obiektu od ul. Osiedlowej, ruch pieszych po chodnikach szer. 1,5 - 4,0 m. Drogi i chodniki okrawężnikowane wykonane z kostki betonowej na podbudowie z betonu. W północnej części działki nr 84/3 planuje się wykonanie zespół dwóch boisk sportowych : pierwsze o wymiarach 18,0x29,0m z polem gry 14,0x26,0m do koszykówki i siatkówki, drugie 16,97x26,77m z polem gry 10,97x23,77m do tenisa. Nawierzchnia boisk z trawy syntetycznej. Nawierzchnia boisk obramowana obrzeżem betonowym 8x25cm na ławie betonowej z betonu B-10 z wypełnieniem spoin piaskiem.
  4. Wykonanie robót dodatkowych wynikających z późniejszego przekazania terenu pod budowę wiaduktu kolejowego W-2 (przyczółek P-2) nad linią kolejową nr 27 Nasielsk - Toruń w km 113+952,70 w związku z budową obwodnicy Raciąża w ciągu drogi krajowej nr 60 - odcinek od km 112+184,20 do km 116+786,00
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie, Warszawa
    Wykonanie robót dodatkowych wynikających z późniejszego przekazania terenu pod budowę wiaduktu kolejowego W-2 (przyczółek P-2) nad linią kolejową nr 27 Nasielsk - Toruń w km 113+952,70 w związku z budową obwodnicy Raciąża w ciągu drogi krajowej nr 60 - odcinek od km 112+184,20 do km 116+786,00
  5. Wykonanie robót dodatkowych do zamówienia objętego umową nr 1/6/A-4/07 z dnia 04 września 2007r. na przebudowę węzła Murckowska wraz z budową dróg dojazdowych od km 335+818,30 do km 341+254,03
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach, Katowice
    Wykonanie robót dodatkowych do zamówienia objętego umową nr 1/6/A-4/07 z dnia 04 września 2007r. na przebudowę węzła Murckowska wraz z budową dróg dojazdowych od km 335+818,30 do km 341+254,03
  6. Wykonanie robót dodatkowych do zamówienia objętego umową nr 1/6/A-4/07 z dnia 04 września 2007 na przebudowę węzła Murckowska wraz z budową dróg dojazdowych od km 335+818,30 do km 341+254,03
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach, Katowice
    Wykonanie robót dodatkowych do zamówienia objętego umową nr 1/6/A-4/07 z dnia 04 września 2007 na przebudowę węzła Murckowska wraz z budową dróg dojazdowych od km 335+818,30 do km 341+254,03
  7. Wykonanie dodatkowych robót w ramach realizacji zadania Rozbudowa i modernizacja Szpitala INFLANCKA budynek B w zakresie : integracja budynku, budowy sieci zapasowych (kotłownia i agregatornia) oraz wykonania dodatkowych robót wynikających z uzupełnień projektowych i niezbędnych dla uruchomienia i prawidłowego funkcjonowania budynku B.
    Zamawiający: Szpital Ginekologiczno-Położniczy "INFLANCKA" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Warszawa
    Wykonanie dodatkowych robót w ramach realizacji zadania Rozbudowa i modernizacja Szpitala INFLANCKA budynek B w zakresie : integracja budynku, budowy sieci zapasowych (kotłownia i agregatornia) oraz wykonania dodatkowych robót wynikających z uzupełnień projektowych i niezbędnych dla uruchomienia i prawidłowego funkcjonowania budynku B.Roboty zagospodarowania terenu. Szczegółowy zakres rzeczowy robót objętych realizacją określony jest w:
    1.dokumentacji projektowej oraz specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót;
    2. harmonogramie robót rzeczowo- finansowych;
    3. kosztorysach ofertowych;
    4. protokół konieczności B/01/2009 i B/02/2009 które stanowią integralną część postępowania.
  8. Dodatkowe roboty budowlane -Rozbudowa i modernizacja Szpitala INFLANCKA budynek B w zakresie integracji budynków, budowy sieci zapasowych (kotłownia i agregatorownia) oraz wykonanie dodatkowych robót wynikających z uzupełnień projektowych, roboty zagospodarowania terenu.
    Zamawiający: Szpital Ginekologiczno-Położniczy "INFLANCKA" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Warszawa
    Dodatkowe roboty budowlane -Rozbudowa i modernizacja Szpitala INFLANCKA budynek B w zakresie integracji budynków, budowy sieci zapasowych (kotłownia i agregatorownia) oraz wykonanie dodatkowych robót wynikających z uzupełnień projektowych, roboty zagospodarowania terenu.
    Szczegółowy zakres robót określają : a) dokumentacja projektowa oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót; b) harmonogram robót rzeczowo-finansowy; c) kosztorys ofertowy; d) protokóły konieczności b/01/2009 i B/02/2009 które stanowią integralną część umowy.
  9. Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 125 na odcinku przejście przez m. Stare Objezierze
    Zamawiający: Województwo Zachodniopomorskie - Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich, Koszalin
    Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 125 na odcinku przejście przez m. Stare Objezierze od km 19+707 do km 20+193 o długości 486 mb. Zakres niniejszego zamówienia obejmuje między innymi: frezowanie warstwy istniejącej nawierzchni bitumicznej, wyrównanie istniejącej nawierzchni mieszanką mineralno - bitumiczną BA, ułożenie geosiatki z włókien szklanych, ułożenie nawierzchni z mieszanki mineralno bitumicznej BA
  10. Przebudowa przejazdów linii kolejowej nr 27 Nasielsk - Toruń w związku z budową obwodnicy Raciąża w ciągu drogi krajowej nr 60 - odcinek od km 112+184,20 do km 116+786,00
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie, Warszawa
    Przebudowa przejazdów linii kolejowej nr 27 Nasielsk - Toruń w związku z budową obwodnicy Raciąża w ciągu drogi krajowej nr 60 - odcinek od km 112+184,20 do km 116+786,00
  11. Budowa budynku szkoleniowo-koszarowego OPP KWP w Bydgoszczy - zamówienie dodatkowe.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
    Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane w rozumieniu art. 2 pkt 8 ustawy, oraz art. 3 pkt. 7 ustawy z dnia 7 lipca 1994 r. Prawo budowlane /tekst jednolity Dz. U. z 2006 r. Nr 156, poz. 1118 ze zm./, polegające na budowie budynku szkoleniowo-koszarowego OPP KWP w Bydgoszczy, w zakresie i na warunkach określonych w: 1.dokumentacji technicznej (i opisie przedmiotu zamówienia), 2.specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,3.przedmiarach robót
  12. Budowa kanalizacji deszczowej na DPG w Dołhobyczowie
    Zamawiający: Lubelski Zarząd Przejść Granicznych w Chełmie, Chełm
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie kanalizacji deszczowej na DPG w Dołhobyczowie zgodnie z dokumentacją projektową (zamówienie dodatkowe do zamówienia prowadzonego w trybie przetargu nieograniczonego na Budowę Drogowego Przejścia Granicznego w Dołhobyczowie - część osobowa, etap 1, Nr sprawy: TI-3231/5/09, Umowa Nr 22/TI/09 z 25 czerwca 2009 r.).
  13. Remont (położenie nowej nawierzchni na fragmentach jezdni) dróg powiatowych nr 5299P i 5300)
    Zamawiający: Powiatowy Zarząd Dróg w Ostrowie Wielkopolskim, Ostrów Wielkopolski
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót dla zadania pn.:Remont (położenie nowej nawierzchni na fragmentach jezdni) dróg powiatowych nr 5299P i 5300). Zamówienie obejmuje: wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych asfaltowych o grubości do 6 cm (warstwa ścieralna).
  14. Remonty nawierzchni dróg gminnych na terenie Gminy Ostrów Wielkopolski - ułożenie nawierzchni z mieszanek mieneralno-bitumicznych asfaltowych.
    Zamawiający: Gmina Ostrów Wielkopolski, Ostrów Wielkopolski
    Ułożenie nawierzchni z mieszanek mieneralno-bitumicznych asfaltowych na drogach gminnych w miejscowości Karski ul. Środkowa, w miejscowości Franklinów ul. Szkolna, w miejscowości Karski ul. Akacjowa, droga Stary Staw - Franklinów odtworzenie rowów i poboczy.
  15. Zamówienie uzupełniające do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
    Zamówienie uzupełniające do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota. Przedmiotem zamówienia uzupełniającego jest zwiększenie zakresu budowy kanalizacji deszczowej w km 50+350 do km 50+700
  16. Wykonanie dokumentacji projektowej i robót budowlanych w budynku przy ulicy Jasnej 6 w Warszawie.
    Zamawiający: Naczelny Sąd Administracyjny, Warszawa
    1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie dzieła polegającego na wykonaniu dokumentacji projektowej i robót budowlanych, których rezultatem będzie dostosowanie budynku Naczelnego Sądu Administracyjnego przy ul. Jasnej 6 w Warszawie dla programu potrzeb sądownictwa administracyjnego /WSA i NSA/, zgodnie z zasadami sztuki architektoniczno-budowlanej, obowiązującymi przepisami prawa, normami, warunkami technicznymi, decyzją o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego, opinią konserwatora zabytków, postanowieniami SIWZ, i zaleceniami Zamawiającego oraz zasadami etyki zawodowej. W szczególności przedmiot zamówienia obejmuje:
    1) opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej i powykonawczej robót budowlanych w budynku wraz z zagospodarowaniem terenu oraz uzyskanie pozwolenia na budowę;
    2) wykonanie robót budowlanych, których rezultatem będzie dostosowanie budynku Naczelnego Sądu Administracyjnego przy ul. Jasnej 6 w Warszawie dla programu potrzeb sądownictwa administracyjnego /WSA i NSA/, w oparciu o opracowaną i zatwierdzoną dokumentację projektową oraz uzyskanie pozwolenia na użytkowanie budynku;
    3) udzielenie 5 lat gwarancji na wykonane roboty składające się na przedmiot zamówienia.
    2. Celem zamówienia jest terminowe stworzenie w wyniku robót budowlanych w istniejącym budynku przy ul. Jasnej 6 w Warszawie obiektu dla potrzeb sądownictwa administracyjnego spełniającego dobre standardy architektury i budownictwa sądowego.
    Powstały w ten sposób obiekt sądowy powinien:
    1) uwzględniać funkcje publiczne sądu, oraz takie rozwiązanie, które harmonizowałoby z otaczającą zabudową i położeniem budynku w centrum Stolicy oraz by wygląd architektury zewnętrznej jak i wnętrze odzwierciedlały powagę wymiaru sprawiedliwości,
    2) technicznie umożliwiać uczestniczenie w czynnościach sądowych osobom niepełnosprawnym.
    3. Zamawiający w ramach robót budowlanych przewiduje:
    - przebudowę układu wewnętrznego istniejącego budynku na potrzeby nowego układu funkcjonalnego;
    - nadbudowę brakującego piętra 6 i piętra 7 /kondygnacja techniczna/ i akcentu narożnego na poziomie kondygnacji technicznej;
    - ewentualną naprawę stropu piwnic pod dziedzińcem;
    - wykonanie nowych instalacji sanitarnych, elektroenergetycznych i słaboprądowych;
    - renowację istniejących elewacji bez przebudowy, z wymianą stolarki;
    - pogłębienie piwnic do poziomu posadzki węzła cieplnego, jednakże w żadnym przypadku nie więcej, niż dopuszcza to wytrzymałość istniejących fundamentów;
    - wykonanie nawierzchni dziedzińca wraz elementami DFA oraz uporządkowanie i odtworzenie otoczenia budynku.
  17. Budowa obiektu Akwakultura przy ul. Warszawskiej 117 wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w ramach realizacji projektu finansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej pt. Rozbudowa, modernizacja i wyposażenie zespołu laboratoriów edukacyjno-badawczych technologii, jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego żywności
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
    Budowa obiektu Akwakultura przy ul. Warszawskiej 117 wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w ramach realizacji projektu finansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej pt. Rozbudowa, modernizacja i wyposażenie zespołu laboratoriów edukacyjno-badawczych technologii, jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego żywności
  18. Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 376 w m. Jabłów na odcinku od km 11+501 do km 13+733 wraz z przebudową mostu.
    Zamawiający: Dolnośląska Służba Dróg i Kolei we Wrocławiu, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest Przebudowa drogi wojewódzkiej nr 376 w m. Jabłów na odcinku od km 11+501 do km 13+733 wraz z przebudową mostu
  19. Budowa przygranicznego ośrodka kwarantannowania i przetrzymywania zwierząt nielegalnie wwiezionych do strefy Schengen oraz centrum edukacyjno - szkoleniowego na bazie Ogrodu Zoologicznego w Zamościu
    Zamawiający: Miasto Zamość, Zamość
    Przedmiotem zamówienia jest Budowa przygranicznego ośrodka kwarantannowania i przetrzymywania zwierząt nielegalnie wwiezionych do strefy Schengen oraz centrum edukacyjno - szkoleniowego na bazie Ogrodu Zoologicznego w Zamościu współfinansowana ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego.


    Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje wykonanie robót budowlano - montażowych w następujących obiektach:
    1. Budynek Centrum Edukacyjno - Szkoleniowego ( budynek wejścia głównego ) Roboty prowadzone będą w branżach: rozbiórkowej, ogólnobudowlanej, konstrukcyjnej, instalacji wodno - kanalizacyjnych, instalacji centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i elektrycznej.
    2. Budynek ambulatoryjno - weterynaryjny. Roboty prowadzone będą w branżach: ogólnobudowlanej, konstrukcyjnej, instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej, elektrycznej i technologicznej.
    3. Pawilon wielkich drapieżników wraz z budową nowych wybiegów. Roboty budowlane prowadzone będą w branżach: ogólnobudowlanej, konstrukcyjnej, instalacji wodno - kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, wentylacji mechanicznej i elektrycznej.
    4. Wykonanie systemu monitoringu w tym zakupy sprzętu i wyposażenia. Budowa infrastruktury teleinformatycznej do budynków w postaci rurociągów kablowych wraz ze studniami rewizyjnymi oraz słupów dla kamer monitoringu, ułożenie kabli światłowodowych, kabli teletransmisyjnych monitoringu, kabli zasilających, wyposażenie obiektów w komplet urządzeń: kamery, urządzenia audiowizualne do prowadzenia prezentacji oraz szkoleń w budynku dydaktycznym.
    5. Aranżacja pomieszczeń i wybiegów dla zwierząt.
    W zakres zamówienia wchodzi ponadto wykonanie uzbrojenia terenu w branżach sanitarnej i elektrycznej oraz dostawa wraz z montażem wyposażenia technologicznego zgodnie z Projektem Tom 1.
  20. Przebudowa DK 79 w Jaworznie-MTdA Etap IV-Modernizacja ul. Grunwaldzkiej:Zad.1)Uzbrojenie terenu poprzemysłowego Szyb Kościuszko Projekt Kluczowy RPO Woj. Śląskiego Gospodarcza Brama Śląska; Zad.2)Przebudowa układu komunikacyjnego wraz z obiektami inżynierskimi i oświetleniem, odbudowa drogi, przebudowa kanalizacji deszcz., sanitarnej, sieci wodociągowej oraz urządzeń energetycznych i teletechn.-wykonanie robót uzupełn. w zakresie robót teletechnicznych będących w kolizji z przebudowywaną ul.Grunwaldzką (przebudowa urządzeń infrastruktury podziemnej - kanalizacja i urządzenia teletechniczne)
    Zamawiający: Urząd Miejski, Jaworzno
    Wykonanie robót uzupełniających w zakresie robót teletechnicznych będących w kolizji z przebudowywaną ul. Grunwaldzką (przebudowa urządzeń infrastruktury podziemnej - kanalizacja i urządzenia teletechniczne).
  21. Przebudowa DK 79 w Jaworznie-Miasto Twarzą do Autostrady Etap IV-Modernizacja ul. Grunwaldzkiej:Zad.1)Uzbrojenie terenu poprzemysłowego Szyb Kościuszko Projekt Kluczowy RPO Województwa Śląskiego Gospodarcza Brama Śląska; Zad.2)Przebudowa układu komunikacyjnego wraz z obiektami inżynierskimi i oświetleniem, odbudowa drogi, przebudowa kanalizacji deszcz., sanitarnej, sieci wodociągowej oraz urządzeń energetycznych i teletechn.-wykonanie robót dodatk. polegających na likwidacji obiektów pogórniczych na terenie KWK Jaworzno Szyb Kościuszko oraz elementów żelbetowych na przebiegu ul. Grunwaldzkiej
    Zamawiający: Urząd Miejski, Jaworzno
  22. Zamówienie uzupełniające na wykonanie zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  23. Wykonanie prac budowlanych w pomieszczeniach budynku przy ul. Oczapowskiego 7 wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie w Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie w ramach realizacji projektu finansowanego z Programu Operacyjnego Rozwój Polski Wschodniej pt. Rozbudowa, modernizacja i wyposażenie zespołu laboratoriów edukacyjno-badawczych technologii, jakości i bezpieczeństwa zdrowotnego żywności
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
  24. Budowa kanalizacji sanitarnej w południowej częśći Miasta Sieradz i Gminy Sieradz
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o., Sieradz
  25. Usunięcie kolizji linii WN 220 kv D-205 podczas prowadzenia robót na AOW A-8 cz. I
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, Wrocław
  26. Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 109 odc. Barkowo - Karczewie w technologii remixing na gorąco - zamówienie uzupełniające do postępowania ZZDW.6/391/144/8-3/2009 zakończonego Umową Nr 370/8-3/4/2009 z dnia 08.07.2009
    Zamawiający: Województwo Zachodniopomorskie - Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich, Koszalin
  27. Wykonanie robót dodatkowych (zamówienia dodatkowego) do realizowanego zamówienia pt. Budowa obwodnicy miasta Kraśnik w ciągu dróg krajowych nr 19 Suwałki-Rzeszów i nr 74 Kielce-Kraśnik - umowa nr GDDKiA-O/LU-R-2-Obw-Kraśnik/09 z dnia 07.04.2009r., polegających na wykonaniu geodrenów przyspieszających konsolidację podłoża wraz z wykonaniem nasypu dociążającego
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie, Lublin
  28. Budowa budynku szkoleniowo-koszarowego OPP KWP w Bydgoszczy - zamówienie dodatkowe.
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  29. Wykonania robót dodatkowych (zamówienia dodatkowego) do realizowanego zamówienia pt. Budowa obwodnicy miasta Kraśnik w ciągu dróg krajowych nr 19 Suwałki-Rzeszów i nr 74 Kielce-Kraśnik - umowa nr GDDKiA-O/LU-R-2-Obw-Kraśnik/09 z dnia 07.04.2009r., polegających na wykonaniu osuszenia gruntu nasypu drogowego przez domieszkę środków chemicznych
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie, Lublin
  30. Dodatkowe prace konieczne do wykonania ogólnobudowlane, elektryczne,teletechniczne oraz sanitarne w obiekcie Domu Studenta nr 120 przy ul. Dybowskiego 7 w Olsztynie.
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
  31. Zamówienie dodatkowe na wykonanie robót budowlanych
    Zamawiający: Szpital Ginekologiczno-Położniczy "INFLANCKA" Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Warszawa
  32. Budowa budynku szkoleniowo-koszarowego OPP KWP w Bydgoszczy - zamówienie dodatkowe
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  33. Wykonanie robót uzupełniających (zamówienia uzupełniającego) do realizowanego zamówienia pt. Budowa obwodnicy miasta Kraśnik w ciągu dróg krajowych nr 19 Suwałki-Rzeszów i nr 74 Kielce-Kraśnik - umowa nr GDDKiA-O/LU-R-2-Obw-Kraśnik/09 z dnia 07.04.2009r., polegających na wykonaniu geodrenów przyspieszających konsolidację podłoża.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Lublinie, Lublin
  34. Zamówienie uzupełniające do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  35. Zamówienie uzupełniające do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  36. Przebudowa drogi wojewódzkiej Nr 109, odc. Barkowo - Karczewie w technologii remixing na gorąco
    Zamawiający: Województwo Zachodniopomorskie - Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich, Koszalin
  37. Zamówienie uzupełniające na wykonanie zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  38. Zamówienie dodatkowe do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  39. Zamówienie uzupełniające do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  40. Roboty uzupełniające do umowy nr 152/A120/2006 - Wykonanie prac związanych z przystosowaniem obiektu WNS do aktualnych przepisów p.poż.
    Zamawiający: Uniwersytet Gdański, Gdańsk
  41. Przebudowa dróg gminnych w obrebach Mielno Pyrzyckie, Zadeklino do węzła S3 Pyrzyce i drogi wojewódzkien nr 122 do drogi powiatowej nr 1554Z
    Zamawiający: Gmina Kozielice, Kozielice
  42. Budowa budynku szkoleniowo-koszarowego OPP KWP w Bydgoszczy - zamówienie dodatkowe
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  43. Odnowa nawierzchni drogi krajowej nr 3 w miejscowości Stare Czarnowo-Żabów od km 108+800 do km 114+500
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Szczecinie, Szczecin
  44. Zaprojektowanie i wykonanie robót polegających na dobudowie kabiny na trybunie sortowniczej sortowania wstępnego w obiekcie sortowni Zakładu Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych
    Zamawiający: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Spółka z o.o., Toruń
  45. Przebudowa ul.Przemysłowej wraz z budową ronda i kanalizacji deszczowej w Chojnicach w ramach NARODOWEGO PROGRAMU PRZEBUDOWY DRÓG LOKANYCH 2008-2011
    Zamawiający: Powiat Chojnicki, Chojnice
  46. Wzmocnienie nawierzchni jezdni drogi powiatowej numer 1740Z na odcinku od km 24 + 160 do km 28 + 120 tj. Tarnowo - Suchań
    Zamawiający: Zarząd Dróg Powiatowych, Stargard Szczeciński
  47. Przebudowa ul. Reymonta w Chojnicach w ramach NARODOWEGO PROGRAMU PRZEBUDOWY DRÓG LOKALNYCH 2008-2011.
    Zamawiający: Powiat Chojnicki, Chojnice
  48. Zamówienie uzupełniające do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  49. Zamówienie uzupełniające na Budowę drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz
  50. Budowa budynku szkoleniowo-koszarowego OPP KWP w Bydgoszczy - zamówienie dodatkowe
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji, Bydgoszcz
  51. Przebudowa i modernizacja siedziby Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego - Gmach Poseminaryjny, położonej w Warszawie przy ul. Krakowskie Przedmieście 26/28
    Zamawiający: Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, Warszawa
  52. Wykonanie odtworzenia nawierzchni w ulicy Osowieckiej we wsi Odrano Wola w gminie Grodzisk Mazowiecki na większej powierzchni niż to przewidywały zapisy kontraktowe oraz wykonanie projektu zamiennego kanalizacji sanitarnej w ul. Nadarzyńskiej
    Zamawiający: Gmina Grodzisk Mazowiecki, Grodzisk Mazowiecki
  53. Przebudowa dróg wojewódzkich nr 121,151,156,160 i 175 na terenie działania Rejonu Dróg Wojewódzkich w Pyrzycach
    Zamawiający: Województwo Zachodniopomorskie - Zachodniopomorski Zarząd Dróg Wojewódzkich, Koszalin
  54. Wykonanie przejściowej organizacji ruchu (tymczasowego oznakowania pionowego i poziomego) wraz z urządzeniami bezpieczeństwa ruchu na połączeniu Zadania III Budowa drogi ekspresowej S-8 odcinek obwodnica Wyszkowa z Zadaniem II Budowa drogi ekspresowej S-8 Odcinek Radzymin - Wyszków.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Warszawie, Warszawa
  55. Zamówienie dodatkowe do zadania: Budowa drogi ekspresowej S-5 i S-10 na odcinku węzeł Stryszek - węzeł Białe Błota
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Bydgoszczy, Bydgoszcz