Kogo reprezentuje osoba

Kikut Roman

w KRS

Roman Kikut

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Roman
Nazwisko:Kikut
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1953 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Warszawa (Mazowieckie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Czesław Walerian, Adamski Dariusz Stanisław, Adamski Jarosław Mariusz, Adamski Krzysztof Zbigniew, Antosz Jarosław Marek, Antosz Lesław Andrzej, Babiński Andrzej, Bachulski Bogdan Tomasz, Baranowski Kazimierz, Basista Robert Piotr, Bała Grzegorz Mieczysław, Bałata Bartłomiej Andrzej, Bednik Robert Krzysztof, Betyna Mirosław, Bezulski Krzysztof Paweł, Bober Jacek Sylwester, Bobka Sławomir Jan, Bogdan Marcin, Boruch Mirosław Edward, Bołoz Dariusz, Brózda Bogusław Jakub, Brzóska Leszek, Budziński Marek Jan, Bunk Andrzej Bolesław, Bzymek Krzysztof Stanisław, Ceran Stanisław, Chmiel Jarosław Ozeasz, Ciemięga Piotr, Ciepiela Bogusław Janusz, Cieślik Zenon Juliusz, Cieśliński Marcin, Cieśliński Wojciech, Ćwikliński Marcin Józef, Czarnecki Zbigniew Józef, Dawidziuk Krzysztof, Dolata Jarosław Waldemar, Donafeld Jacek Maciej, Drabek Jerzy Jakub, Drużyński Tomasz Adam, Dudek Waldemar Marian, Dylewicz Andrzej Franciszek, Dzimiński Mirosław Jan, Firgon Dariusz Jan, Firgon Zbigniew Jerzy, Florek Krzysztof Adam, Foligowski Jerzy, Formela Zbigniew Jan, Franczyk Aleksander Bogusław, Gębala Krzysztof, Gozdecki Robert Piotr, Gołębiewski Jan, Grabarczyk Jarosław Franciszek, Grabowski Krzysztof, Grabski Roman Zbigniew, Greszta Mariusz Janusz, Grodzicki Dariusz Robert, Grudzień Hipolit Artur, Grudzień Krzysztof, Grudziński Waldemar, Grycz Michał Mieczysław, Gulczyński Zbigniew Sławomir, Głąba Krzysztof Paweł, Głowacz Rafał Daniel, Hejmej Zbigniew Dariusz, Henkiel Zbigniew Stanisław, Hordyński Sebastian Krzysztof, Ivanciuc Horia Cristain, Iwański Adam, Janowski Michał, Jaśkiewicz Remigiusz Franciszek, Jaskólski Waldemar Tadeusz, Jastrzębski Sylweser Krzysztof, Jaszczak Czesław, Jatkiewicz Dariusz Jan, Jaworski Eryk Ryszard, Jędruszak Jarosław, Jędrzejewski Miłosław Stanisław, Jesionowski Przemysław Tomasz, Jojko Marek Aleksander, Kacprzak Andrzej, Kaczmarek Mariusz Antoni, Kaczmarek Ryszard Jan, Kamyk Daniel Adam, Kasinowicz Grzegorz, Kawałek Wiesław Andrzej, Kędziorski Wojciech Sławomir, Kibitlewski Michał, Kijak Marek Krzysztof, Klimas Jacek Kazimierz, Klimczak Krzysztof Piotr, Kmieć Jan, Knopik Marcin, Kojczuk Paweł Witold, Kolenda Oktawian, Koman Grzegorz, Koniecko Tadeusz, Kosiarski Józef, Kosobucki Dariusz Bogusław, Kostrubiec Adam, Kowal Mieczysław Adam, Kowalski Jarosław Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukaszyk Robert Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Arden Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000242474
  2. Atsm Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000737575
  3. Bit Consulting Sp. Z O.O., Zatopolice − KRS 0000841639
  4. Bolem Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147187
  5. Bonstato Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000796885
  6. Brawo Box Sp. Z O.O., Budno − KRS 0000545606
  7. Cerim Sp. Z O.O., Kluczbork − KRS 0000123838
  8. Dami-bis Sp. Z O.O., Piotrowice − KRS 0000371557
  9. Digital Shine Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000647316
  10. Fundacja Estrella, Mińsk Mazowiecki − KRS 0000831384
  11. Fundacja Pomocy Prawnej i Asekuracji Biznesu, Krosno − KRS 0000739824
  12. Gt Logistics Sp. Z O.O., Będzin − KRS 0000851415
  13. Katolickie Stowarzyszenie Sportowe Przymierze W Gdańsku - Oruni Górnej, Gdańsk − KRS 0000035355
  14. Laboo Partner Sp. Z O.O., Orzesze − KRS 0000860826
  15. Lazaro Sp. Z O.O., Iwanówka − KRS 0000950282
  16. Ludowy Klub Sportowy Alfa, Siedliska − KRS 0000043636
  17. Mi-3 Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000205440
  18. Mirr Sp. Z O.O., Wągrowiec − KRS 0000539062
  19. Neriox Sp. Z O.O., Baranów − KRS 0000789656
  20. Nowosądecki Klub Motorowodny, Nowy Sącz − KRS 0000056954
  21. Ochotnicza Straż Pożarna W Byczu, Bycz − KRS 0000087078
  22. Ochotnicza Straż Pożarna W Gajewnikach, Gajewniki − KRS 0000067362
  23. Ochotnicza Straż Pożarna W Gardnie Wielkiej, Gardna Mała − KRS 0000095971
  24. Ochotnicza Straż Pożarna W Widomej, Widoma − KRS 0000141847
  25. Ochotnicza Straż Pożarna W Żabnie, Żabno − KRS 0000043502
  26. Panterra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000241263
  27. Policka Amatorska Liga Piłkarska, Police − KRS 0000340533
  28. Przedsiębiorstwo Merx Sp. Z O.O., Ciełuchowo − KRS 0000103648
  29. Rott-mann Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000538330
  30. Soho Park Investment Poznań Sp. Z O.O., Jaraczewo − KRS 0000883029
  31. Spółdzielnia Słowo Polskie, Wrocław − KRS 0000187348
  32. Stbn Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000763746
  33. Stowarzyszenie Ludności Pochodzenia Niemieckiego Ziemi Łasińskiej W Łasinie, Łasin − KRS 0000037981
  34. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Chabowo, Chabowo − KRS 0000356798
  35. Stowarzyszenie Tele Taxi Wieliczka, Wieliczka − KRS 0000339293
  36. Tybe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000808190
  37. Yacht Klub Polski, Warszawa − KRS 0000088444
  38. Zrzeszenie Weteranów Działań Poza Granicami Państwa, Wrocław − KRS 0000603007

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agro-camp Zakład Handlu H.szewczyk, K.szewczyk Sp. J., Piaseczno − KRS 0000108796
  2. Brusan Sankowski Sp. J., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000307363
  3. Fundacja Kocham Ruch, Opole − KRS 0000160532
  4. Gospodarczy Bank Spółdzielczy W Barlinku, Barlinek − KRS 0000080865
  5. Inter Car Biuro Organizacyjno-finansowe Usług Transportowych Simex-service Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000193832
  6. Kgk Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000463785
  7. Klub Sportowy Wesoła, Warszawa − KRS 0000224046
  8. Małopolski Przewoźnik Taxi Radio Taxi Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000122605
  9. Mbt Sp. Z O.O., Wieluń − KRS 0000496538
  10. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowo-usługowe Staf W.motyl,b.stańczyk,d.kowal Sp. J., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000008691
  11. Puh Jan Nikodem, Jan Adamowicz Sp. J., Doruchów − KRS 0000405823
  12. Sanko Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000208592
  13. Spółdzielnia Mieszkaniowa Pod Dachem, Szczecin − KRS 0000228864
  14. Staf Sp. Z O.O., Tomaszów Mazowiecki − KRS 0000131048
  15. Stowarzyszenie Przewoźników Podlasia, Białystok − KRS 0000110184
  16. Workoo Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000802383
  17. Workoo Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000804213
  18. Yacht Klub Polski Warszawa, Warszawa − KRS 0000200115