Kogo reprezentuje osoba

Kiryluk Ewa Dorota

w KRS

Ewa Dorota Kiryluk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ewa
Drugie imię:Dorota
Nazwisko:Kiryluk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1967 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Olsztyn (Warmińsko-mazurskie), Piecki (Warmińsko-mazurskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chandoszko Kazimierz Tadeusz, Kazimierczyk Romuald, Kwiatkowska Agnieszka Magdalena, Nubert Danuta Zofia, Pawłowski Franciszek Zenon, Rosiński Andrzej Hieronim, Siepioła Janusz, Stobniak Krzysztof Daniel, Stypik Henryk, Zimoń Elżbieta Barbara

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tęcza Radosław Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Budny Stanisław, Ciszewski Stanisław, Fijorek Alina, Gabryszak Mariola, Garela Zygmunt, Jabłoński Marek Bogdan, Jaksina Krystyna, Juchimiuk Piotr, Kaczyński Jan, Konieczna Kazimiera, Krysiak Janusz, Markowski Andrzej, Miciński Stanisław, Nakielski Andrzej Stanisław, Nalewajk Zofia, Pieńkowski Henr Yk, Rosiński Andrzej Hieronim, Śniadach Bożena, Śniadach Stanisław Makary, Szewczak Krystyna, Szewczak Łukasz, Więcek Dorota Grażyna, Załęski Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wyrębek Stanisław

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agro Małdyty Sp. Z O.O., Małdyty − KRS 0000684561
  2. Eko-piekarnia Sp. Z O.O., Wydminy − KRS 0000314200
  3. Forum Ngo S Wydminy, Wydminy − KRS 0000383171
  4. Fundacja Od Tradycji Do Innowacji, Wydminy − KRS 0000701035
  5. Fundacja Odnowy Wsi Mazurskiej, Szczytno − KRS 0000120320
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Łukta − KRS 0000073045
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Jonkowie, Jonkowo − KRS 0000122648
  8. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Miłkach, Miłki − KRS 0000128183
  9. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Morągu, Morąg − KRS 0000032891
  10. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ostródzie, Ostróda − KRS 0000050843
  11. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Sejnach, Sejny − KRS 0000146173
  12. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Węgorzewie, Węgorzewo − KRS 0000143511
  13. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Wydminach, Wydminy − KRS 0000133927
  14. Handlowo-usługowa Spółdzielnia Osób Prawnych Samopomoc Chłopska W Warszawie, Warszawa − KRS 0000275133
  15. Kętrzyńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O. W Kętrzynie, Kętrzyn − KRS 0000177342
  16. Krajowy Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Warszawa − KRS 0000223899
  17. Ochotnicza Straż Pożarna W Gawrzyjałkach, Gawrzyjałki − KRS 0000077374
  18. Olimp Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000707396
  19. Przedsiębiorstwo Handlowo-produkcyjne Agro-coop Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000047245
  20. Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. Z O.O., Morąg − KRS 0000019070
  21. Regionalna Izba Gospodarcza Żywności Naturalnej i Tradycyjnej W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000415642
  22. Spółdzielnia Handlowa W Pieckach, Piecki − KRS 0000192959
  23. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna W Mikołajkach, Mikołajki − KRS 0000174838
  24. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna W Olsztynku, Olsztynek − KRS 0000062848
  25. Spółdzielnia Produkcyjno-handlowo-usługowa Agro-mazury W Kruklankach, Kruklanki − KRS 0000210260
  26. Stowarzyszenie Na Rzecz Poprawy Bezpieczeństwa i Jakości Życia Mieszkańców Tomaszkowa Lepsze Tomaszkowo, Tomaszkowo − KRS 0000556593
  27. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Spółdzielczości i Przedsiębiorczości Lokalnej Wama - Coop, Olsztyn − KRS 0000042629
  28. Stowarzyszenie Prospołecznych Inicjatyw Gminy Wydminy, Wydminy − KRS 0000166449
  29. Stowarzyszenie Twórców Warmii i Mazur, Olsztyn − KRS 0000337271
  30. Towarzystwo Budownictwa Społecznego W Olsztynku Sp. Z O.O., Olsztynek − KRS 0000118961
  31. Towarzystwo Ziemi Pieckowskiej, Piecki − KRS 0000046178
  32. Turbo Trade S.A., Szczytno − KRS 0000652775
  33. Warmińsko-mazurski Związek Rolników, Kółek i Organizacji Rolniczych, Olsztyn − KRS 0000212012
  34. Wydmińskie Stowarzyszenie Wędkarskie, Wydminy − KRS 0000358951
  35. Zakład Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych Spytkowo Sp. Z O.O., Spytkowo − KRS 0000346147

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Nidzicy, Nidzica − KRS 0000060971
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Szczytnie, Szczytno − KRS 0000133336
  3. Krajowa Agencja Informacyjna Info Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000131492
  4. Lokalna Organizacja Turystyczna Powiatu Szczycieńskiego, Szczytno − KRS 0000179721
  5. Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000141647
  6. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Komunalnik Sp. Z O.O., Kętrzyn − KRS 0000067241
  7. Przedsiębiorstwo Rolno - Usługowe Dobrol Sp. Z O.O., Dobrocin − KRS 0000207024
  8. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000126352
  9. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Morąg − KRS 0000107041
  10. Sklepy Regionalne Sp. Z O.O., Ługwałd − KRS 0000554278
  11. Spółdzielnia Mieszkaniowa Redykajny W Olsztynie, Olsztyn − KRS 0000070833
  12. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Wilkasy K/giżycka − KRS 0000215410
  13. Warmińsko-mazurski Związek Pracodawców Prywatnych, Olsztyn − KRS 0000171021
  14. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Mikołajki − KRS 0000181739
  15. Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Mrągowo − KRS 0000181669
  16. Zarząd Budynków Mieszkalnych Sp. Z O.O., Nidzica − KRS 0000009096


Inne osoby dla Kiryluk (39 osób):