Kogo reprezentuje osoba

Kleszczewski Marek Wojciech

w KRS

Marek Wojciech Kleszczewski

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marek
Drugie imię:Wojciech
Nazwisko:Kleszczewski
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1975 r., wiek 43 lata
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Kraków (Małopolskie), Poznań (Wielkopolskie), Tarnów (Małopolskie), Świdnica (Dolnośląskie)
Przetargi:24 w aktualnych firmach, 476 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołodziej Piotr, Krutin Mirosław, Piesiak Andrzej, Wójcik Robert, Zasina Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szumiejko Eugeniusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Akesson Jonas, Białowąs Piotr Jacek, Borowiak Adam Maksymilian, Bruszewski Marcin Edward, Budryk Maciej, Cygan Paweł, Dohler Stefan, Górniak Beata, Hadre Stefan, Hatakka Tuomo, Kępa Bartosz Stanisław, Kliś Iwona Danuta, Kołodziej Piotr Leonard, Lundin Mikael, Myszczyszyn Hanna, Obrzud Jarosław Tomasz, Pacwa Irena Danuta, Piekacz Jacek Ludwik, Pol Jolanta Małgorzata, Pytel Anna Barbara, Rendez Helmar, Ślusarczyk Zofia Danuta, Staniowska Tamara Krystyna, Struźyk Mirosława, Wahlborg Torbjorn, Warchoł Rafał, Wójcik Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kacperska Jadwiga Stanisława

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Jerzy Stanisław, Czyżewski Rafał Piotr, Dębczyński Krzysztof Benedykt, Dolecki Grzegorz Wojciech, Dorawa Piotr Antoni, Dzikowski Jerzy, Goluch Marek Wiesław, Gruszka Jerzy, Jarczyński Michał Piotr, Kotowicz Bogdan, Kołodziej Piotr Leonard, Krutin Mirosław Zygmunt, Kubacki Stanisław, Kuczkowski Roman Jacek, Lubera Dariusz Tadeusz, Lutek Wojciech, Majchrzak Henr Yk, Pazda Andrzej, Pionkowski Roman, Rejner Andrzej Włodzimierz, Różycki Artur, Skomudek Waldemar Józef, Ślęzak Joanna Monika, Stelmaszczyk Robert, Stolarczyk Dariusz, Świerzyński Robert Piotr, Szałek Henryk, Szwed Cezary, Szymankiewicz Marek, Tabiś Wojciech Marek, Teszner Stanisława Alicja, Topolski Jerzy Zdzisław, Zalewska Wojtuś Katarzyna Anna, Zasina Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wodawski Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białowąs Piotr, Bińkowska Anna, Borowiak Adam, Brattemo Per Anders, Bruszewski Marcin, Bulwicki Marek, Eriksson John Sigurd, Gdula Krzysztof, Janosz Karol, Kępa Bartosz Stanisław, Kliś Iwona, Kołodziej Piotr, Lot Grzegorz Adam, Lundin Mikael, Obrzud Jarosław, Pytel Anna, Ślusarczyk Zofia Danuta, Strużyk Mirosława, Wahlborg Torbiorn

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Weisheit Klaus
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cygan Paweł, Grzybowski Witold Adam, Jachna Tomasz Jacek, Kosiorek Leszek, Kołodziej Piotr, Krutin Mirosław, Kurpas Janusz Jerzy, Luboń Alicja Bożena, Michalak Krystyna, Piesiak Andrzej Marian, Pietrus Włodzimierz Wacław, Rzemyszkiewicz Jerzy, Szarek Agata, Szczerba Jerzy Tomasz, Sznajder Jan, Topolski Jerzy Zdzisław, Wójcik Robert, Żarski Ireneusz, Zasina Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rzepa Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzoza Andrzej Sebastian, Budryk Maciej, Błaszczak Beata, Cygan Paweł, Garbacik Mariusz, Głowaczewski Roman Edward, Huptys Wojciech Brunon, Janik Mirosław Waldemar, Kotynia Barbara Maria, Kowalski Piotr, Kołodziej Krzysztof Stanisław, Kołodziej Piotr Leonard, Leszczyńska Ewa Danuta, Lot Grzegorz, Lundin Mikael Jan, Pacwa Irena, Pisarski Krystian Marek, Pol Jolanta Małgorzata, Rejner Andrzej Józef, Rodziewicz Tomasz, Rożek Anna Maria, Rutkowski Przemysław Maciej, Sadowska Gabriela Jolanta, Staniowska Tamara, Stanowska Krystyna Maria, Strużyk Mirosława, Wahlborg Torbjorn, Warchoł Rafał, Wójcik Robert, Wyciślik Waldemar Jerzy, Zachwieja Arkadiusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bińkowska Anna, Bulwicki Marek Wojciech, Janosz Karol, Lot Grzegorz Adam, Monkiewicz Robert Adam, Onderka Małgorzata, Rejner Andrzej Włodzimierz, Strużyk Mirosława

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wahlborg Torbjorn
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bobowiec Michał Andrzej, Broda Jarosław Andrzej, Budryk Maciej Marek, Burzej Jan Janusz, Cygan Paweł, Czarny Jerzy, Dawiec Krzysztof, Duniec Jacek Kazimierz, Durkalec Krzysztof Wojciech, Gołaś Andrzej, Grelewski Marcin, Guła Roman Stanisław, Harężlak Kazimierz, Jachna Tomasz Jacek, Jasek Stefan, Kielijan Anna Monika, Kolas Robert, Kosiorek Leszek, Kołodziej Krzysztof Stanisław, Kołodziej Piotr Leonard, Krutin Mirosław Zygmunt, Kulawik Ewa Beata, Kurella Jerzy Krzysztof, Kurpas Janusz Jerzy, Lubera Dariusz, Lukas Andrzej Krzysztof, Maciocha Marek, Nagłowski Michał, Nowakowski Remigiusz Przemysław, Obrzud Jarosław Tomasz, Onak Janusz Wiesław, Ordyna Piotr Jerzy, Pawłowski Wojciech Ferdynand, Pisarski Krystian Marek, Poznański Tomasz Jan, Rzemyszkiewicz Jerzy, Sierszuła Artur Paweł, Skomudek Waldemar Józef, Stolarczyk Dariusz, Szczepanik Wacław, Tokarski Stanisław Marian, Topolski Jerzy Zdzisław, Wójcik Robert, Zasina Robert, Zygmunt Dariusz Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurek Andrzej
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ambrożyński Marcin Dariusz, Białkowski Wiesław, Cygan Paweł, Duniec Jacek Kazimierz, Durkalec Krzysztof Wojciech, Dzikowski Jerzy, Floryn Jacek Stefan, Frontczak Grzegorz Jan, Gałwa Stanisław, Gidzińska Teresa Danuta, Gromadzka Dorota, Głowaczewski Roman Edward, Huzar Krzysztof Kazimierz, Jachna Tomasz Jacek, Janik Mirosław Waldemar, Kacprowicz Wiesław, Knuth Janusz Florian, Kolas Robert, Kosiorek Leszek, Kovesdi Zoltan, Kołodziej Krzysztof Stanisław, Kołodziej Piotr Leonard, Krutin Mirosław Zygmunt, Kulawik Ewa Beata, Lubański Krzysztof Andrzej, Luboń Alicja Bożena, Maciocha Marek Jan, Nowiński Bronisław Marian, Okarma Zdzisław, Pasiecznik Stanisław Czesław, Pawłowski Wojciech Ferdynand, Pióro Lech Andrzej, Pisarski Krystian Marek, Rawecki Tomasz Michał, Rejner Andrzej Włodzimierz, Rzemyszkiewicz Jerzy, Sip Emilia Teresa, Skomudek Waldemar Józef, Stahl Johann, Wójcik Robert, Wyciślik Waldemar Jerzy, Zasina Robert, Zieliński Jacek Wojciech, Zimny Maciej Leon, Łyga Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pietruszewicz Mariusz Janusz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Akesson Jonas, Białowąs Piotr Jacek, Borowiak Adam Maksymilian, Bruszewski Marcin Edward, Budryk Maciej, Cygan Paweł, Dohler Stefan, Górniak Beata, Hadre Stefan, Hatakka Tuomo, Kępa Bartosz Stanisław, Kliś Iwona Danuta, Kołodziej Piotr Leonard, Lundin Mikael, Myszczyszyn Hanna, Obrzud Jarosław Tomasz, Pacwa Irena Danuta, Piekacz Jacek Ludwik, Pol Jolanta Małgorzata, Pytel Anna Barbara, Rendez Helmar, Ślusarczyk Zofia Danuta, Staniowska Tamara Krystyna, Struźyk Mirosława, Wahlborg Torbjorn, Warchoł Rafał, Wójcik Robert

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kacperska Jadwiga Stanisława

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4steps Consulting Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000597214
  2. Agencja Rynku Energii S.A., Warszawa − KRS 0000021306
  3. Artdoor Gabrych Zachwieja Sp. J., Ruda Śląska − KRS 0000248782
  4. Bieszczadzkie Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe Z Siedzibą W Krośnie, Krosno − KRS 0000052488
  5. Błaszczuk, Goluch i Partnerzy Kancelaria Radców Prawnych, Lublin − KRS 0000266964
  6. Camp - Centrum Aktywizacji Młodego Pokolenia, Kraków − KRS 0000076205
  7. Centralny System Wymiany Informacji Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000584319
  8. Centrum Zastosowań Zaawansowanych Technologii Sp. Z O.O., Konstancin-jeziorna − KRS 0000304478
  9. Db Cargo Polska S.A., Zabrze − KRS 0000057814
  10. Db Cargo Spedkol Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000001502
  11. Db Consult Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000279856
  12. Db Port Szczecin Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000029909
  13. Dolnośląski Ruch Samorządowy, Wrocław − KRS 0000643003
  14. E1440 Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000651787
  15. Echo Tarnowa Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000122915
  16. Elektrociepłownia Zielona Góra S.A., Zielona Góra − KRS 0000040284
  17. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  18. Elever 2 Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000493642
  19. Eltrako Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000319775
  20. Enea Operator Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000269806
  21. Enea Serwis Sp. Z O.O., Gronówko − KRS 0000059066
  22. Energa Wytwarzanie S.A., Gdańsk − KRS 0000512140
  23. Energa-operator S.A., Gdańsk − KRS 0000033455
  24. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Energo - Utech S.A., Poznań − KRS 0000033439
  25. Energetyka Cieplna W Kamiennej Górze Sp. Z O.O., Kamienna Góra − KRS 0000189517
  26. Epten Systems Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000597107
  27. Esv S.A., Siechnice − KRS 0000275474
  28. Esv Serwis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000469780
  29. Esv Wisłosan Sp. Z O.O., Nowa Dęba − KRS 0000126982
  30. Euroregionalna Izba Przemysłowo - Handlowa W Jeleniej Górze, Jelenia Góra − KRS 0000184485
  31. F.o.m. Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000580828
  32. Federacja Stowarzyszeń Naukowo-technicznych Not Rada Toruńska, Toruń − KRS 0000071804
  33. Fen J.chodenko, A.jacheć, W.jacheć, R.monkiewicz. Sp. J., Racibórz − KRS 0000318307
  34. Fortum Marketing And Sales Polska S.A., Gdańsk − KRS 0000378299
  35. Fortum Markets Polska S.A., Gdańsk − KRS 0000235405
  36. Fortum Network Częstochowa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000640475
  37. Fortum Network Płock Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000640444
  38. Fortum Network Wrocław Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000640496
  39. Fortum Płock Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000041132
  40. Fortum Silesia S.A., Zabrze − KRS 0000008208
  41. Fundacja Elektryfikacji Rolnictwa, Warszawa − KRS 0000088467
  42. Fundacja Enea, Poznań − KRS 0000505487
  43. Fundacja Na Rzecz Przeciwdziałnia Kradzieży i Dewastacji Infrastruktury, Warszawa − KRS 0000515998
  44. Fundacja Rozwoju Samorządu Terytorialnego, Trzebinia − KRS 0000152151
  45. Fundacja Rwe W Polsce, Warszawa − KRS 0000246404
  46. Fundacja Światło, Toruń − KRS 0000183283
  47. Fundacja Tauron, Katowice − KRS 0000418534
  48. Fundacja Teatru Śląskiego Wyspiański, Katowice − KRS 0000701623
  49. Fundacja Via Facti, Katowice − KRS 0000266360
  50. Fundacja i Liceum Ogólnokształcącego Im. Kazimierza Brodzińskiego W Tarnowie Semper Primus, Tarnów − KRS 0000027010

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adama Manufacturing Poland S.A., Brzeg Dolny − KRS 0000011753
  2. Agencja Rozwoju Małopolski Zachodniej S.A., Chrzanów − KRS 0000225451
  3. Agencja Rozwoju Miasta S.A., Kraków − KRS 0000146404
  4. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  5. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  6. Aktywne Centrum Zdrowia Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000233773
  7. Alaris Consultants S.A., Warszawa − KRS 0000086163
  8. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  9. Arctic Paper Kostrzyn S.A., Kostrzyn Nad Odrą − KRS 0000082646
  10. Arctic Paper S.A., Poznań − KRS 0000306944
  11. Autozet Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000021333
  12. B. Gnela, A. Kielijan Kancelaria Adwokacka Sp. J., Kraków − KRS 0000312482
  13. B3 Digital Europe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000339611
  14. Bhu S.A., Poznań − KRS 0000138103
  15. Biogaz Inwestor Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000006824
  16. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych Energoprojekt - Kraków S.A., Kraków − KRS 0000077824
  17. Biznespark Rokita Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000039889
  18. Casinos Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000016809
  19. Centralna Szkoła Szybowcowa Aeroklubu Polskiego W Lesznie, Leszno − KRS 0000387892
  20. Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-rat Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000165379
  21. Centrum Wspierania Biznesu Partner Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000049551
  22. City Security S.A., Warszawa − KRS 0000412576
  23. Coroplast Polska Sp. Z O.O., Dylaki − KRS 0000388121
  24. Coroplast Sp. Z O.O., Dylaki − KRS 0000063990
  25. Cube.itg S.A. W Restrukturyzacji, Wrocław − KRS 0000314721
  26. Czysta Energia - Żórawina Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000451708
  27. Dalkia Września S.A., Września − KRS 0000137737
  28. Db Schenker Rail Kolchem Sp. Z O.O., Brzeg Dolny − KRS 0000068674
  29. Dolnośląski Instytut Studiów Energetycznych, Wrocław − KRS 0000569860
  30. Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A., Wrocław − KRS 0000319739
  31. Dolnośląskie Centrum Hurtu Rolno-spożywczego S.A., Wrocław − KRS 0000099256
  32. Dolnośląskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Wrocław − KRS 0000124065
  33. Dystrybucja Gliwice - Gze Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000063359
  34. Eco Jelenia Góra Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000034550
  35. Elektrociepłownia Białystok S.A., Białystok − KRS 0000023369
  36. Elektrociepłownia Stalowa Wola S.A., Stalowa Wola − KRS 0000349868
  37. Elektroprojekt S.A., Warszawa − KRS 0000016516
  38. Elektrownia Ostrołęka S.A., Ostrołęka − KRS 0000348557
  39. Elektrownie Wodne Sp. Z O.O., Samociążek − KRS 0000109942
  40. Elkom Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000005121
  41. Emalia Olkusz S.A. Likwidacyjnej, Olkusz − KRS 0000298230
  42. Emalia Olkusz Sp. Z O.O., Olkusz − KRS 0000084189
  43. Enea Centrum S.A., Poznań − KRS 0000025774
  44. Enea Elektrownia Połaniec S.A., Zawada − KRS 0000053769
  45. Enea Logistyka Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000525547
  46. Enea Oświetlenie Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000067552
  47. Enea Pomiary Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000008342
  48. Enea S.A., Poznań − KRS 0000012483
  49. Enea Wytwarzanie S.A., Świerże Górne − KRS 0000060541
  50. Energa - Obrót S.A., Gdańsk − KRS 0000280916

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Świadczenie usługi oświetleniowej przez TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach z siedzibą przy ulicy Portowej 14a, 44-100 Gliwice na rzecz Gminy Tychy w okresie od 01 stycznia 2017 r. do 31 grudnia 2017 r.
    Zamawiający: Prezydent Miasta Tychy, Tychy
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi oświetleniowej na infrastrukturze stanowiącej własność Wykonawcy – TAURON Dystrybucja S.A., polegającej na utrzymaniu i konserwacji 4272 szt. punktów świetlnych oświetlających ulice, place, zieleńce, chodniki, przejścia dla pieszych oraz drogi publiczne znajdujące się na terenie gminy Tychy.
  2. Usługa dystrybucyjna energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji "Pszczelnik"
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik", Siemianowice Śląskie
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pszczelnik przy standardach jakościowych obsługi oraz parametrach technicznych energii elektrycznej określonych w obowiązujących przepisach wykonawczych ustawy z dnia 10 kwietnia 1997r. - Prawo energetyczne(Dz. U. z 2012r., poz. 1059 oraz z 2013r. poz. 984 i poz. 1238 z pózn. zm.).
  3. Usługa dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Śląskie Centrum Chorób Serca, Zabrze
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla budynków Śląskiego Centrum Chorób Serca w Zabrzu, na warunkach określonych w ustawie Prawo Energetyczne (Dz. U. z 2012 r., poz. 1059 z późn. zm.), kodeksie cywilnym oraz przepisach wydanych na ich podstawie
  4. Świadczenie usług dystrybucji (przesyłu) energii elektrycznej
    Zamawiający: Instytut Techniki Górniczej KOMAG, Gliwice
    Określenie wielkości lub zakresu zamówienia: 1. Charakterystyka obiektów Zamawiającego i parametry techniczne: 1)adres: 44-101 Gliwice ul. Pszczyńska 37, 2)rodzaj: budynki administracyjno-biurowe, handlowo-usługowe, hale badawcze, 3)miejsce zamontowania licznika: rozdzielnia n.n. 400/230 V/V, 4)miejsce dostawy energii elektrycznej: stacja G11 – zaciski przekładników prądowych od strony zasilania, 5)parametry techniczne przyłączy pomiarowych: licznik energii elektrycznej czynnej z przekładnikami 50/5A/A, 6)wielkość mocy zamówionej (średniorocznie): 500 kW, 7)grupa taryfowa: B21, 8)grupa przyłączeniowa: III, 9)wielkość zabezpieczenia przelicznikowego: układ pośredni, 10)wielkość mocy przyłączeniowej: 1100 kW; 2. Szacunkowe zużycie energii elektrycznej w okresie 1 roku wyniesie 1 300 MWh 3. Świadczenie usług dystrybucji odbywać się będzie na warunkach określonych w ustawie Prawo energetyczne z dnia 10 kwietnia 1997 r. (tekst jednolity Dz. U. z 2012 r., poz. 1059 z późn. zm.) oraz przepisach wykonawczych do tej ustawy, w szczególności z standardami obsługi odbiorców określonymi w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczególnych warunków funkcjonowania systemu energetycznego (Dz. U. z 2007 r. Nr 93 poz. 623 z późn. zm.) i polskimi normami. 4. Wykonawca będzie odpowiedzialny za bieżące i długookresowe bezpieczeństwo funkcjonowania tego systemu w tym jego eksploatację, konserwację i remonty.
  5. Świadczenie usługi oświetleniowej, polegającej na oświetleniu: ulic, placów, skwerów, otwartych parkingów i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Gminy Pilchowice
    Zamawiający: Gmina Pilchowice, Pilchowice
    W ramach zamówienia Wykonawca zobowiązany jest w szczególności do:
    a) bieżącej konserwacji oświetlenia ulicznego na terenie Gminy,
    b) utrzymania świecenia punktów świetlnych w ilości nie mniejszej niż 95% całości,
    c) wymiany uszkodzonych źródeł światła, elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu oświetlenia sieci napowietrznej i kablowej,
    d) wymiany uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełniania obejm i innych elementów słupów,
    e) bieżącej naprawy szaf oświetlenia ulicznego,
    f) lokalizacji uszkodzeń kabli, naprawy uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych,
    g) wykonywania nastawień urządzeń sterujących oświetleniem,
    h) mycia kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła,
    i) wycinki gałęzi będących w kolizji z oprawami oświetlenia ulicznego,
    j) utylizacji wyeksploatowanych źródeł światła i innych zdemontowanych elementów sieci oświetlenia ulicznego,
    k) kontroli inspekcyjnych wykonywanych według ustaleń roboczych,
    l) przywrócenia terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu pierwotnego po wykonaniu robót eksploatacyjnych,
    m) dobudowy opraw oświetleniowych w ilości do 57 sztuk na koszt Wykonawcy, w uzgodnieniu z Zamawiającym, w okresie obowiązywania umowy,
    n) zabudowy stałych gniazdek na słupach sieci skojarzonej i wydzielonej oświetleniowej, służących do podłączania elementów dekoracji świątecznej w ilości do 10 szt. w miejscach i terminach uzgodnionych z Zamawiającym
  6. Świadczenie usług oświetlenia w zakresie podstawowym
    Zamawiający: Gmina Wadowice Urząd Miejski, Wadowice
    1. Oględziny infrastruktury oświetleniowej.
    2. Wykonywanie wymaganych pomiarów infrastruktury oświetleniowej.
    3. Wymiana niesprawnych źródeł światła.
    4. Utylizacja zużytych źródeł światła pochodzących z wymiany.
    5. Lokalizacja i naprawa uszkodzeń linii kablowej i napowietrznej, wymiana uszkodzonych
    odcinków linii.
    6. Utrzymywanie tabliczek zaciskowe - bezpiecznikowych słupów oświetleniowych
    w sprawności technicznej z uniemożliwieniem dostępu do wnęk słupowych osobom
    postronnym oraz wymiana uszkodzonych zamknięć wnęk słupowych.
    7. Utrzymanie sprawności technicznej opraw oświetleniowych przez wymianę ich
    poszczególnych elementów (dławików, układów zapłonowych, kondensatorów, itp.)
    8. Wymiana uszkodzonych przewodów zasilających w słupach i wysięgnikach.
    9. Wymiana uszkodzonych elementów zabezpieczających oprawy oświetleniowe oraz
    dostosowanie zabezpieczeń do poboru mocy.
    10. Bieżąca kontrola i utrzymywanie rozdzielnic oświetleniowych w dobrej sprawności
    technicznej poprzez ich konserwację i wymianę uszkodzonych elementów
    sterowniczych i zabezpieczających.
    11. Kontrola prawidłowości czasów załączania i wyłączania oświetlenia oraz wymiana
    uszkodzonych elementów urządzeń sterowania.
    12. Odnawianie i uzupełnianie brakujących napisów informacyjnych na słupach, latarniach
    i szafkach sterownicze - zabezpieczeniowych.
    13. Prowadzenie dokumentacji techniczno ~ ruchowej z aktualizowaniem oznakowania
    informacyjnego, o którym mowa w pkt.12.
    14. Utrzymanie opraw w należytej czystości.
    15. Wykonawca zobowiązuje się w ramach zawartej umowy do zabudowy kilku nowych opraw oświetleniowych na istniejącej napowietrznej instalacji oświetlenia ulicznego (dogęszczenie) własności Wykonawcy. Miejsca zabudowy wskaże Zamawiający, a nowe oprawy pozostaną na majątku Wykonawcy
  7. Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na oświetlaniu: ulic, placów, skwerów, otwartych parków i zieleńców oraz chodników i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie Gminy
    Zamawiający: Gmina Gaszowice, Gaszowice
    1)bieżącą konserwację oświetlenia ulicznego na terenie Gminy,
    2) utrzymanie świecenia punktów świetlnych w ilości nie mniejszej niż 97% całości,
    3) wymianę uszkodzonych źródeł światła, elementów zabezpieczeń, wszystkich innych elementów osprzętu oświetlenia sieci napowietrznej i kablowej,
    4) wymianę uszkodzonych drzwiczek, tabliczek bezpiecznikowych, uzupełnianie obejm i innych elementów słupów,
    5) bieżące naprawy szaf oświetlenia ulicznego,
    6) lokalizację uszkodzeń kabli, naprawę uszkodzonych kabli i przewodów napowietrznych,
    7) wykonywanie nastawień urządzeń sterujących oświetleniem,
    8) mycie kloszy opraw ulicznych przy wymianie źródeł światła,
    9) wycinka gałęzi będących w kolizji z oprawami oświetlenia ulicznego,
    10) utylizację wyeksploatowanych źródeł światła i innych zdemontowanych elementów sieci oświetlenia ulicznego,
    11) kontrole inspekcyjne wykonywane wg ustaleń roboczych,
    12) przywrócenie terenu (chodników, jezdni, zieleni) do stanu pierwotnego po wykonaniu robót eksploatacyjnych.
  8. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb RCKiK w Katowicach
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, Katowice
    Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla potrzeb RCKiK w Katowicach. Termin realizacji : od 1.07.2016 r.przez okres 12 miesięcy.
    Szacunkowa ilość pobieranej energii wynosi 2 300 000 kWh.
  9. Świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi oświetleniowej w postaci serwisu sieci i urządzeń oświetleniowych.
    Zamawiający: Gmina Świerczów, Świerczów
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie na rzecz Zamawiającego usługi oświetleniowej w postaci serwisu sieci i urządzeń oświetleniowych.
  10. Usługa dystrybucji energii elektrycznej do pomieszczeń wynajmowanych przez Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum - lokale przy ul. Podwale 3/5 i ul. Podwale 3/6 w Krakowie. Sprawa znak: 141.2711.48.2016
    Zamawiający: Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum, Kraków
    Przedmiotem zamówienia jest usługa dystrybucji energii elektrycznej (opłata dystrybucyjna stała, opłata przejściowa, opłata dystrybucyjna zmienna, opłata jakościowa) do pomieszczeń wynajmowanych przez Uniwersytet Jagielloński - Collegium Medicum - lokale przy ul. Podwale 3/5 i ul. Podwale 3/6
  11. Dystrybucja energii elektrycznej dla oświetlenia węzła Podwarpie, będącego skrzyżowaniem dróg DK-1 i DK-86, administrowanym przez GDDKiA Oddział w Katowicach.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Katowicach, Katowice
    Przedmiotem zamówienia jest usługa pn.: Dystrybucja energii elektrycznej dla oświetlenia węzła Podwarpie, będącego skrzyżowaniem dróg DK-1 i DK-86, administrowanym przez GDDKiA Oddział w Katowicach
  12. Świadczenie usługi oświetlenia ulicznego na terenie gminy Libiąż w 2016 r. -ETAP II
    Zamawiający: Gmina Libiąż Urząd Miejski w Libiążu, Libiąż
    1. Usługa oświetlenia obejmuje - utrzymanie lamp ulicznych będących na majątku TAURON Dystrybucja S.A., w tym pojedyncze lampy stanowiące własność gminy, ale usytuowanena istniejącej sieci oświetleniowej będącej na majątku TAURON Dystrybucja S.A. Usługa obejmuje 1582 punktów świetlnych. Wykaz punktów świetlnych na terenie gminy Libiąż wraz z ich lokalizacją, długością linii oświetleniowej i ilością lamp - stanowi załącznik do zaproszenia..

    2. Ilekroć w opisie przedmiotu zamówienia jest mowa o:
    1) instalacji oświetlenia ulic, placów i dróg - rozumie się przez to część instalacji elektrycznej znajdującej się za układem pomiarowym służącym do rozliczeń między dostawcą a odbiorcą energii elektrycznej przeznaczonej na to oświetlenie, a w razie braku układu pomiarowego - za wyjściowymi zaciskami pierwszego urządzenia zabezpieczającego instalację od strony zasilania
    2) punkcie świetlnym - rozumie się przez to element instalacji oświetlenia ulic, placów dróg obejmujący kompletną oprawę oświetleniową wraz ze źródłem światła.
    3. Usługa obejmuje prowadzenie czynności konserwacyjnych i naprawczych instalacji oświetlenia ulic, placów i dróg oraz punktów świetlnych, w celu utrzymania ich w należytym stanie technicznym, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa i normami,
    w szczególności:
    1) całodobową dyspozycyjność oraz dozór techniczny nad instalacją oświetlenia ulic, placów i dróg;
    2) wymianę niesprawnych (zużytych, funkcjonujących wadliwie lub uszkodzonych) elementów instalacji oświetlenia ulic, placów, dróg, a w szczególności: źródła światła, dławików, układów zapłonowych, oprawek, zacisków, gniazd i wkładek bezpiecznikowych, zegarów sterujących, przewodów wysięgników. Usunięcie uszkodzeń słupów i fundamentów stanowiących własność Wykonawcy powstałych
    w wyniku kolizji drogowej lub innych zdarzeń losowych;
    3) kontrole stanu oświetlenia ulic, placów i dróg w porze świecenia, wykonywania nastawień i programowania urządzeń sterujących;
    4) oględziny instalacji oświetlenia ulic, placów i dróg na żądanie Zamawiającego, sprawdzanie i regulacja zegarów sterujących instalacją oświetlenia ulic, placów i dróg oraz ustawianie czasów świecenia latarń zgodnie z zaleceniami Zamawiającego;
    5) wymianę lamp rtęciowych na lampy sodowe w przypadku pogorszenia parametrów natężenia oświetlenia, wynikłe z pogorszenia stanu technicznego lamp oświetlenia, bądź zagrożenia bezpieczeństwa obsługi i otoczenia;
    6) usuwanie bezzwłocznie zgłoszonych awarii obwodów oświetleniowych, powodujących zagrożenie bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz zdrowia i życia ludzi, spowodowane przez uszkodzone elementy instalacji oświetlenia ulic, placów i dróg;
    7) przyjmowanie zgłoszeń od Zamawiającego o nieprawidłowym działaniu instalacji oświetlenia ulic, placów i dróg i niezwłocznie usuwanie uszkodzeń;
    8) przeglądy stanu technicznego urządzeń aparatury zasilającej i zabezpieczającej, pomiarowej, sterowniczej instalacji oświetlenia ulic, placów i dróg;
    9) przeglądy techniczne słupów, wysięgników i opraw, oraz ich konserwacja i naprawa;
    10) konserwacja i remonty szafek sterowniczych, tablic i elementów układu sterującego instalacją oświetlenia ulic, placów i dróg;
    11) sprawdzanie posadowienia słupów, przywracanie pionowości, sprawdzanie oraz regulacja położenia opraw i odbłyśników;
    12) usuwanie gałęzi drzew zasłaniających oprawy oświetleniowe pochłaniające strumień świetlny jak również powodujące zbliżanie do przewodów linii napowietrznej;
    13) stała dbałość o estetykę urządzeń instalacji oświetlenia ulic, placów i dróg (czyszczenie opraw i systemów optycznych, mycie kloszy, usuwanie pajęczyn i owadów, oraz plakatów ze słupów i szafek oświetleniowych, malowanie lub wymiana skorodowanych wysięgników, itp.);
    14) oraz inne prace mające na celu zapewnienie prawidłowego świadczenia usługi oświetlenia stosownie do aktualnych potrzeb.

    4. Wykonawca zobowiązany jest:
    1) jako właściciel sieci, za zachowanie niezawodności współdziałania sieci, bezpieczeństwa obsługi i otoczenia po spełnieniu wymagań ochrony środowiska, zgodności
    z wymaganiami innych przepisów, z wymaganiami prawa budowlanego, prawa
    o ochronie przeciwporażeniowej, o ochronie przeciwpożarowej, o dozorze technicznym oraz przepisami o ruchu drogowym;
    2) niezwłocznego zabezpieczenia miejsca uszkodzeń wszystkich punktów świetlnych objętych umową, wynikających z mechanicznego uszkodzenia (dewastacji) i usunięcia tych uszkodzeń niezwłocznie;
    3) przyjmowania zgłoszenia i usuwania awarii w przypadku wystąpienia awarii na całych ciągach sieci oświetlenia ulicznego będącej na majątku gminy, włączonych do sieci zasilania będącego na majątku TAURON Dystrybucja (bez naliczania dodatkowych kosztów);
    4) niezwłocznego przystąpienia do naprawy, w przypadku awarii linii instalacji oświetlenia ulic, placów i dróg należących do Wykonawcy a skorelowanych z siecią będącą własnością gminy Libiąż, jednocześnie informując o tym fakcie Zamawiającego;
    5) do zapewnienia we własnym zakresie materiałów niezbędnych do wykonania usługi, zastosowane materiały muszą spełniać wymagania określone w przepisach prawa;
    6) Wykonawca zobowiązany jest do oznakowania i zabezpieczenia terenu prowadzonych prac w sposób gwarantujący osobom korzystającym z tego terenu, za szkody powstałe w trakcie wykonywania prac odpowiada Wykonawca;
    7) Wykonawca zapewni bezpieczeństwo dla ruchu pieszego i kołowego podczas prac;
    8) Wykonawca ponosi pełną odpowiedzialność za wypadki i szkody związane
    z nieprawidłowym oznakowaniem terenu prac oraz niewłaściwym wykonywaniem prac;
    9) Wykonawca podnosi pełną odpowiedzialność cywilną za wszelkie szkody osobiste i majątkowe, które mogą powstać w związku z wykonywaniem usługi, Zamawiający nie ponosi odpowiedzialności za składniki majątkowe Wykonawcy znajdujące się na terenie prac w trakcie realizacji usługi;
    10) Wykonawca zorganizuje zaplecze socjalno - techniczne w rozmiarach koniecznych do realizacji usługi.

    5. Na wykonawcy ciążą obowiązki wynikające z ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. - o odpadach a w szczególnie prawidłowe zagospodarowanie odpadów wytworzonych w związku ze świadczonymi usługami.
  13. Świadczenie usługi utrzymania i konserwacji urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Wisznia Mała będących własnością TAURON Dystrybucja S.A.
    Zamawiający: Gmina Wisznia Mała, Wisznia Mała
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi utrzymania i konserwacji urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Wisznia Mała będących własnością TAURON Dystrybucja S.A.
    Zakres rzeczowy obejmuje m.in.:
    1. Oględziny sieci oświetlenia drogowego.
    2. Wykonywanie niezbędnych pomiarów w sieci oświetlenia drogowego w terminach zgodnych z Instrukcją Ruchu i Eksploatacji Sieci Rozdzielczej TAURON Dystrybucja S.A. Oddział we Wrocławiu
    3. Wymiana niesprawnych źródeł światła.
    4. Regulacja położenia opraw.
    5. Przewieszenie pojedynczych opraw.
    6. Utylizacja zużytych źródeł światła pochodzących z wymiany.
    7. Lokalizacja i naprawa uszkodzeń linii kablowej i napowietrznej, wymiana uszkodzonych odcinków sieci.
    8. Utrzymywanie tabliczek zaciskowo - bezpiecznikowych słupów oświetleniowych
    w sprawności technicznej z uniemożliwieniem dostępu do wnęk słupowych osobom
    postronnym oraz wymiana uszkodzonych zamknięć wnęk słupowych.
    9. Utrzymanie sprawności technicznej opraw oświetleniowych przez wymianę ich poszczególnych elementów (dławików, układów zapłonowych, kondensatorów, itp.)
    10. Wymiana uszkodzonych przewodów zasilających w słupach i wysięgnikach.
    11. Wymiana uszkodzonych elementów zabezpieczających oprawy oświetleniowe oraz dostosowanie zabezpieczeń do poboru mocy.
    12. Bieżąca kontrola i utrzymywanie rozdzielnic oświetleniowych w dobrej sprawności technicznej poprzez ich konserwację i wymianę uszkodzonych elementów sterowniczych
    i zabezpieczających.
    13. Kontrola prawidłowości czasów załączania i wyłączania oświetlenia oraz wymiana uszkodzonych urządzeń sterujących.
    14. Odnawianie i uzupełnianie brakujących napisów informacyjnych na słupach, latarniach
    i szafkach sterowniczo - zabezpieczeniowych.
    15. Prowadzenie dokumentacji techniczno - ruchowej z aktualizowaniem oznakowania informacyjnego, o którym mowa w pkt.14.
    16. Utrzymanie opraw w należytej czystości.
    17. Malowanie słupów, lub ich wymiana na nowe, w ilości do 10 szt.
    18. Pionowanie słupów.
    19. Wycinka gałęzi przysłaniających punkty świetlne. - po uzyskaniu zgody właściciela drzew, (pasa drogowego).
  14. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów administrowanych przez Centralną Szkołę Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie
    Zamawiający: Centralna Szkoła Państwowej Straży Pożarnej, Częstochowa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej. Podmiotem świadczącym usługi przesyłania i dystrybucji energii elektrycznej winien być podmiot, do którego sieci przyłączone są nieruchomości zamawiającego zlokalizowane w Częstochowie przy:
    - ul. Sabinowskiej 62/64, - ul. Artyleryjskiej 1,
  15. ŚWIADCZENIE USŁUG W ZAKRESIE KONSERWACJI PUBLICZNYCH INSTALACJI OŚWIETLENIOWYCH, SERWISU SIECI I URZĄDZEŃ OŚWIETLENIA DROGOWEGO, KTÓRE STANOWIĄ WŁASNOŚĆ TAURON DYSTRYBUCJA S.A. NA TERENIE MIASTA CHOJNÓW.
    Zamawiający: Urząd Miejski w Chojnowie, Chojnów
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w zakresie konserwacji publicznych instalacji oświetleniowych, serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego (zgodnie z Załącznikiem nr 1 do umowy), które stanowią własność TAURON Dystrybucja S.A. na terenie Miasta Chojnów.
    W ramach niniejszej umowy Wykonawca zobowiązuje się do:
    1. Oględzin sieci oświetlenia drogowego zgodnie z instrukcją eksploatacji urządzeń oświetlenia zewnętrznego.
    2. Wykonywania niezbędnych pomiarów w sieci oświetlenia drogowego.
    3. Wymiany niesprawnych źródeł światła w godzinach nocnych w celu uniknięcia załączania całych obwodów oświetleniowych w dzień oraz w celu uniknięcia strat energii (wymiana niesprawnych opraw zlokalizowanych na nieizolowanej sieci skojarzonej nn może odbywać się w godzinach dziennych).
    4. Utylizacji zużytych źródeł światła pochodzących z wymiany.
    5. Lokalizacji i naprawy uszkodzonych linii kablowych i napowietrznych, wymiany uszkodzonych odcinków sieci.
    6. Utrzymywania osłon bezpiecznikowych i bezpieczników słupowych w należytym stanie technicznym.
    7. Utrzymania sprawności technicznej opraw oświetleniowych przez wymianę ich poszczególnych elementów (dławików, układów zapłonowych, kondensatorów, kloszy itp.).
    8. Wymiany uszkodzonych przewodów zasilających w słupach i wysięgnikach.
    9. Wymiany uszkodzonych elementów zabezpieczających oprawy oświetleniowe oraz dostosowania zabezpieczeń do poboru mocy.
    10. Bieżącej kontroli i utrzymywania rozdzielnic oświetleniowych w dobrej sprawności technicznej poprzez ich kontrolę i wymianę uszkodzonych elementów sterowniczych i zabezpieczających.
    11. Kontroli prawidłowości czasów załączania oświetlenia oraz wymiany uszkodzonych przekaźników zmierzchowych i zegarów astronomicznych.
    12. Odnawiania i uzupełniania brakujących napisów informacyjnych na słupach, latarniach i szafkach sterowniczo-zabezpieczeniowych.
    13. Prowadzenia dokumentacji techniczno-ruchowej z aktualizowaniem oznakowania informacyjnego, o którym mowa w pkt.12.
    14. Utrzymania opraw w należytej czystości.
    15. Wymiany uszkodzonych słupów i opraw oraz dochodzenia od sprawcy zwrotu poniesionych kosztów.
    16. Prowadzenia serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego w sposób zapewniający
    sprawność techniczną zgodnie z aktualnym poziomem wiedzy technicznej, należytą starannością oraz aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.
    17. Całodobowej obsługi za pośrednictwem właściwych komórek organizacyjnych umożliwiającej zgłaszanie reklamacji i informacji o nieprawidłowym działaniu sieci oświetleniowej przez 7 dni tygodnia i 24 godziny na dobę.
    18. Bezzwłocznego podjęcia działań indywidualnych w sytuacjach wyjątkowych takich jak:
    a) kolizja drogowa w wyniku której uszkodzeniu uległa sieć oświetleniowa,
    b) stan sieci stwarzający zagrożenie dla otoczenia,
    c) niesprawność fragmentów sieci stanowiących obszar zasilania stacji transformatorowej 20/0,4 kV,
    d) inne przypadki spowodowane np. działaniem żywiołów oraz osób trzecich.
    19. Usuwania niesprawności punktów świetlnych w czasie od stwierdzenia przez Wykonawcę lub skutecznego zgłoszenia przez Zamawiającego, liczonym w sposób następujący:
    a) 48 godzin w dni powszednie,
    b) 48 godzin liczone od początku pierwszego dnia powszechnego po dniu ustawowo wolnym od pracy w przypadkach gdy usterka nastąpiła w dniu poprzedzającym dzień wolny.
    20. Zawiadomienia Zamawiającego o awariach sieci oświetleniowej, których usunięcie w terminach określonych w pkt. 19 jest niemożliwe z przyczyn niezależnych do Wykonawcy.
    21. Zgłaszania Zamawiającemu usunięcia niesprawności w sposób zwyczajowo przyjęty na danym terenie
    22. Składania Zamawiającemu co najmniej raz na kwartał raportu z wykonanych prac.
  16. Konserwacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Tarnów Opolski
    Zamawiający: Gmina Tarnów Opolski, Tarnów Opolski
    Serwis sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Tarnów Opolski, będącego własnością Tauron Dystrybucja S.A. - 892 punkty oświetleniowe.
  17. Usługa dystrybucji energii elektrycznej - dot. zasilania imprez plenerowych na Kopcu Wyzwolenia
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
    Usługa dystrybucji energii elektrycznej - dot. zasilania imprez plenerowych na Kopcu Wyzwolenia
  18. Postępowanie w trybie zamówienia z wolnej ręki na zakup usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Spółki Komunalnej Dorzecze Białej Sp. z o.o.
    Zamawiający: Spółka Komunalna "Dorzecze Białej" sp. z o.o., Tuchów
    Przedmiotem zamówienia jest Usługa dystrybucji świadczona przez Operatora Systemu Dystrybucji obejmująca: a) dystrybucję energii elektrycznej, rozumianej jako transport energii elektrycznej sieciami dystrybucyjnymi w celu dostarczenia jej odbiorcom, b) utrzymywanie ciągłości i niezawodności dostaw energii elektrycznej, c) utrzymywanie parametrów jakościowych energii elektrycznej
  19. Serwis sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Miejskiej w Nowej Rudzie - 530 punktów świetlnych w latach 2016 - 2019
    Zamawiający: Gmina Miejska Nowa Ruda, Nowa Ruda
    Przedmiotem zamówienia są usługi polegające na serwisie sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Miejskiej w Nowej Rudzie - 530 opraw.
    Zakres czynności, będących przedmiotem zamówienia:
    1. Oględziny sieci oświetlenia drogowego.
    2. Wymiana niesprawnych źródeł światła.
    3. Utylizacja zużytych źródeł światła pochodzących z wymiany.
    4. Lokalizacja i naprawa uszkodzeń linii kablowej i napowietrznej.
    5. Utrzymywanie tabliczek zaciskowo - bezpiecznikowych słupów oświetleniowych w sprawności technicznej.
    6. Utrzymanie w sprawności technicznej opraw oświetleniowych.
    7. Bieżącej kontroli stanu słupów oświetleniowych i usuwania stwierdzonych usterek, w szczególności: osłon na bezpieczniki, pionowanie oraz zabezpieczanie słupów i konstrukcji wsporczych uszkodzonych w wyniku korozji,
    8. Wymiana uszkodzonych przewodów zasilających w słupach i wysięgnikach.
    9. Wymiana uszkodzonych elementów zabezpieczających oprawy oświetleniowe oraz dostosowanie zabezpieczeń do wymaganego poboru mocy.
    10. Bieżąca kontrola i utrzymywanie rozdzielnic oświetleniowych sprawności technicznej.
    11. Kontrola prawidłowości czasów załączania i wyłączania oświetlenia.
    12. Odnawianie i uzupełnianie brakujących napisów informacyjnych na słupach, latarniach
    i szafkach sterowniczo - zabezpieczeniowych.
    13. wycinka gałęzi drzew powodujących przesłonięcie punktów świetlnych oraz kolizję na liniach przewodów zasilających lampy.
    14. Uzupełnienie oświetlenia na istniejących słupach linii nN wraz z dobudowaniem przewodów zasilających w ciągach dróg:
    - technologi opraw LED na następujących ciągach komunikacyjnych:
    ul. Debry 1 - sieć ok. 300 m i montaż 8 punktów świetlnych.
    ul. Debry 2 - sieć ok. 200 m i montaż 4 punktów świetlnych.
    ul. łącznik Zagórze- Stare Zagórze - sieć ok. 250 m 4 punkty świetlne.
    w technologi opraw sodowych:
    ul. Polna - sieć ok. 250 m i montaż 4 punktów świetlnych
    ul. Stara Droga od ul. Łąkowej do Dworskiej uzupełnienie 8 punktów świetlnych.
    ul. Zielonka 4 punkty świetlne z nawiązaniem do sieci z ul Debry 2.
  20. Świadczenie usługi oświetlenia drogowego - utrzymanie sieci w miejscowościach Stanisławice i Cikowice podlegające pod obręb Kraków- Nowa Huta
    Zamawiający: Gmina Bochnia, Bochnia
    1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usługi oświetlenia drogowego - utrzymanie sieci w miejscowościach Stanisławice i Cikowice Gmina Bochnia (podlegające pod obręb Kraków - Nowa Huta) dla 112 punktów świetlnych.
    Zakres czynności, będących przedmiotem umowy, na terenie Gminy Bochnia, w szczególności obejmuje: Oględziny infrastruktury oświetleniowej, Wykonywanie wymaganych pomiarów infrastruktury oświetleniowej, Wymiana niesprawnych źródeł światła, Utylizacja zużytych źródeł światła pochodzących z wymiany, Lokalizacja i naprawa uszkodzeń linii kablowej i napowietrznej, wymiana uszkodzonych odcinków linii, wymiana uszkodzonych i połamanych słupów, Utrzymywanie tabliczek zaciskowo - bezpiecznikowych słupów oświetleniowych w sprawności technicznej z uniemożliwieniem dostępu do wnęk słupowych osobom postronnym oraz wymiana uszkodzonych zamknięć wnęk słupowych, Utrzymanie sprawności technicznej opraw oświetleniowych przez wymianę ich poszczególnych elementów (dławików, układów zapłonowych, kondensatorów, itp.) i innych niezbędnych do prawidłowego działania lampy, Wymiana uszkodzonych przewodów zasilających w słupach i wysięgnikach oraz wymiana wysięgników, Wymiana uszkodzonych elementów zabezpieczających oprawy oświetleniowe oraz dostosowanie zabezpieczeń do poboru mocy, Bieżąca kontrola i utrzymywanie rozdzielnic oświetleniowych w dobrej sprawności technicznej poprzez ich konserwację, malowanie, konserwację szafek, metalowych konstrukcji latarni, tablic rozdzielczych, i wymianę uszkodzonych elementów sterowniczych i zabezpieczających, Kontrola prawidłowości czasów załączania i wyłączania oświetlenia oraz wymiana uszkodzonych elementów urządzeń sterowania, Odnawianie i uzupełnianie brakujących napisów informacyjnych na słupach, latarniach i szafkach sterowniczo - zabezpieczeniowych, Prowadzenie dokumentacji techniczno - ruchowej z aktualizowaniem oznakowania informacyjnego, o którym mowa w pkt.12, Utrzymanie opraw w należytej czystości, i. in.
  21. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej - Punkt Kontaktowy z siedzibą w Kudowie Zdroju
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
  22. Świadczenie usługi oświetleniowej na terenie Gminy Marklowice od 01.05.2016 r. do 30.04.2019 r.
    Zamawiający: Urząd Gminy, Marklowice
  23. Świadczenie usługi serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego
    Zamawiający: Gmina Prusice, Prusice
  24. Świadczenie serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Świebodzice
    Zamawiający: Gmina Świebodzice, Świebodzice
  25. Wykonanie przyłącza energetycznego
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. Andrzeja Mielęckiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach, Katowice
  26. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej dla Placówki Straży Granicznej w Zgorzelcu oraz Placówki Straży Granicznej w Jeleniej Górze
    Zamawiający: Nadodrzański Oddział Straży Granicznej, Krosno Odrzańskie
  27. Usługa serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego będącego własnością Tauron Dystrybucja S.A. na terenie Gminy Prudnik
    Zamawiający: Gmina Prudnik, Prudnik
  28. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej - sieć oświetlenia ulicznego w Skrbeńsku na odgałęzieniu ulicy Zielonej
    Zamawiający: Gmina Godów, Godów
  29. Serwis sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Miejskiej Lubin w okresie od 01.03.2016 - 31.12.2016 r.
    Zamawiający: Gmina Miejska Lubin - Urząd Miejski w Lubinie, Lubin
  30. Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla następujących obiektów m.in.: oświetlenie uliczne na terenie miasta Piekary Śląskie, sygnalizacji świetlnych na terenie miasta Piekary Śląskie, budynków Urzędu Miasta
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
  31. Usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynków Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego we Wrocławiu
    Zamawiający: Biuro Obsługi Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego, Wrocław
  32. Usługi dystrybucji energii elektrycznej dla Miejskiej Biblioteki Publicznej ( Biblioteka Główna plus placówki biblioteczne) w Dąbrowie Górniczej
    Zamawiający: Miejska Biblioteka Publiczna im. Hugona Kołłątaja, Dąbrowa Górnicza
  33. Serwis sieci oświetlenia drogowego na terenie Gminy Miejskiej Lubin w okresie od 01.01.2016 do 29.02.2016 r.
    Zamawiający: Gmina Miejska Lubin - Urząd Miejski w Lubinie, Lubin
  34. Dystrybucja energii elektrycznej do Urzędu Miejskiego w Jaworznie.
    Zamawiający: Urząd Miejski, Jaworzno
  35. Dystrybucja energii elektrycznej dla budynków administrowanych przez MZGK
    Zamawiający: Miejski Zarząd Gospodarki Komunalnej, Mysłowice
  36. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektu Sądu Rejonowego w Rudzie Śląskiej przy ul. Bukowej 5A
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej, Ruda Śląska
  37. Wykonanie usługi konserwacji punktów świetlnych oświetlenia dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Kamieniec Ząbkowicki
    Zamawiający: Gmina Kamieniec Ząbkowicki, Kamieniec Ząbkowicki
  38. Świadczenie usług oświetleniowych w zakresie rozszerzonym o podwyższonym standardzie polegających m.in. na prowadzeniu eksploatacji sieci oświetleniowej oraz wymianie uszkodzonych źródeł światła stanowiących oświetlenie dróg (ulic) na terenie Gminy Łącko będącego własnością TAURON
    Zamawiający: Gmina Łącko, Łącko
  39. Świadczenie usługi oświetlenia drogowego - utrzymanie sieci oświetlenia ulicznego w Gminie Bochnia (obręb Tarnów)
    Zamawiający: Gmina Bochnia, Bochnia
  40. Utrzymanie i konserwacja punktów świetlnych będących własnością TAURON Dystrybucja S.A. zainstalowanych w granicach administracyjnych Miasta Ustroń
    Zamawiający: Miasto Ustroń, Ustroń
  41. Zakup sieci oświetleniowej na obwodach wydzielonych TAURON Dystrybucja S.A., znajdującej się na słupach Tramwajów Śląskich S.A
    Zamawiający: Gmina Sosnowiec - miasto posiadające prawa powiatu - reprezentowana przez Prezydenta Miasta, Sosnowiec
  42. Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby Gminy Chrzanów w 2016 r.
    Zamawiający: Burmistrz Chrzanowa, Chrzanów
  43. Usługa dystrybucji energii elektrycznej do budynku przy ul. Raciborskiej 50 w Katowicach.
    Zamawiający: Akademia Sztuk Pięknych w Katowicach, Katowice
  44. Dystrybucja energii elektrycznej dla Rodzinnego Ośrodka Diagnostyczno - Konsultacyjnego w Sosnowcu przy ul. Kruczkowskiego 2
    Zamawiający: Sąd Okręgowy w Katowicach, Katowice
  45. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Zawiercie, Zawiercie
  46. Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia klatek schodowych, oświetlenia administracyjnego budynków stanowiących własność i współwłasność Gminy Będzin oraz budynków i lokali użytkowych zgodnie z zestawieniem punktów odbioru energii elektrycznej, zarządzanych i administrowanych przez MZBM Sp. z o.o. w Będzinie.
    Zamawiający: Miejski Zakład Budynków Mieszkalnych sp. z o.o., Będzin
  47. Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby oświetlenia klatek schodowych, oświetlenia administracyjnego budynków stanowiących własność i współwłasność Gminy Będzin oraz budynków i lokali użytkowych zgodnie z zestawieniem punktów odbioru energii elektrycznej, zarządzanych i administrowanych przez MZBM Sp. z o.o. w Będzinie
    Zamawiający: Miejski Zakład Budynków Mieszkalnych sp. z o.o., Będzin
  48. WR-1/2016
    Zamawiający: Dom Pomocy Społecznej, Kraków
  49. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej - WR
    Zamawiający: Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie, Kraków
  50. Usługa dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Opery Krakowskiej przy ul. Lubicz 48, ul. Tomasza 37
    Zamawiający: "Opera Krakowska" w Krakowie, Kraków
  51. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej
    Zamawiający: Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
  52. Usługi dystrybucji energii elektrycznej do obiektów Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie
    Zamawiający: Miejskie Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie, Jaworzno
  53. Usługi dystrybucji energii elektrycznej dla 225 punktów oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Wieliczka
    Zamawiający: Gminny Zarząd Dróg w Wieliczce, Wieliczka
  54. Konserwacja Punktów świetlnych oświetlenia ulicznego stanowiących własność TAURON dystrybucja
    Zamawiający: Gminny Zarząd Dróg w Wieliczce, Wieliczka
  55. Usługa dystrybucji energii elektrycznej dla 225 punktów oświetlenia ulicznego na terenie miasta i gminy Wieliczka
    Zamawiający: Gminny Zarząd Dróg w Wieliczce, Wieliczka
  56. Serwis sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Miłkowice.
    Zamawiający: Gmina Miłkowice, Miłkowice
  57. Konserwacja punktów świtlnych oświetlenia ulicznego stanowiących własność TAURON Dystrybucja
    Zamawiający: Gminny Zarząd Dróg w Wieliczce, Wieliczka
  58. Dystrybucja energii elektrycznej na potrzeby obiektów MOKSiR w Chrzanowie w latach 2016 - 2018
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji, Chrzanów
  59. Świadczenie usług w zakresie dystrybucji energii elektrycznej dla Sądu Rejonowego w Tychach
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Tychach, Tychy
  60. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Gdów - Zakład Gospodarki Komunalnej w Gdowie, Gdów
  61. Zawarcie umowy na świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Krakowie, Kraków
  62. Dystrybucja energii elektrycznej dla nieruchomości administrowanych przez Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych w Chrzanowie
    Zamawiający: Miejski Zarząd Zasobów Komunalnych, Chrzanów
  63. Usługa oświetleniowa punktów świetlnych zainstalowanych w granicach administracyjnych Gminy Wilkowice.
    Zamawiający: Gmina Wilkowice, Wilkowice
  64. Utrzymanie oświetlenia ulic, placów i dróg na terenie gminy Namysłów
    Zamawiający: Gmina Namysłów, reprezentowana przez Burmistrza Namysłowa, Namysłów
  65. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej do zasilania obiektów Urzędu Miasta oraz oświetlenia dróg i terenów miasta Oświęcim w 2016-2017 r. realizowanej przez OSD TAURON Dystrybucja S.A.
    Zamawiający: Miasto Oświęcim, Oświęcim
  66. Zakup na czas nieoznaczony usług dystrybucji energii elektrycznej dla placówek prowadzonych przez Powiat Zawierciański.
    Zamawiający: Powiat Zawierciański - Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Zawierciu działający w imieniu i na rzecz szkół i placówek oświatowo-wychowawczych prowadzonych przez Powiat Zawierciański., Zawiercie
  67. Świadczenie usługi oświetlenia drogowego dla Gminy Miasta Dębica urządzeniami będącymi na majątku Tauron Dystrybucja S.A.
    Zamawiający: Gmina Miasta Dębicy, Dębica
  68. Eksploatacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Kęty w 2016 r.
    Zamawiający: Gmina Kęty, Kęty
  69. Świadczenie usługi oświetleniowej przez TAURON Dystrybucja S.A. Oddział w Gliwicach z siedzibą przy ulicy Portowej 14a, 44-100 Gliwice na rzecz gminy Tychy w roku 2016
    Zamawiający: Prezydent Miasta Tychy, Tychy
  70. Usługa oświetlenia drogowego urządzeniami -oprawy sodowe w miejscowościach: Radomyśl Wielki, Podborze, Ruda, Zgórsko, Partynia, Pień, Dąbrówka Wisłocka, Wólka Dulecka, Dulcza Mała, Janowiec, Dulcza Wielka, Żarówka, Zdziarzec, Dąbie
    Zamawiający: Gmina Radomyśl Wielki, Radomyśl Wielki
  71. Usługa dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby obiektów komunalnych administrowanych przez Zarząd Mienia Komunalnego w Libiążu w latach: 2016-2017
    Zamawiający: Zarząd Mienia Komunalnego w Libiążu, Libiąż
  72. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Gmina Bytom reprezentowana przez Prezydenta Miasta, Bytom
  73. Świadczenie usługi dystrybucji energii elektrycznej dla obiektów Gminy Gierałtowice.
    Zamawiający: Gmina Gierałtowice, Gierałtowice
  74. Usługi utrzymania oświetlenia ulicznego na terenie Miasta Racibórz
    Zamawiający: Miasto Racibórz, Racibórz
  75. Serwis sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na drogach w Gminie Ziębice..
    Zamawiający: Gmina Ziębice, Ziębice
  76. Usługa oświetleniowa (konserwacja i eksploatacja oświetlenia ulicznego) na terenie Gminy Szczekociny
    Zamawiający: Urząd Miasta i Gminy w Szczekocinach, Szczekociny
  77. Konserwacja oświetlenia drogowego na terenie gminy
    Zamawiający: Gmina Sulików, Sulików
  78. Świadczenie usługi dystrybucyjnej w zakresie energii elektrycznej
    Zamawiający: Zagłębiowskie Centrum Onkologii Szpital Specjalistyczny im. Sz. Starkiewicza w Dąbrowie Górniczej, Dąbrowa Górnicza
  79. Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na oświetleniu ulic, chodników, skwerów , otwartych parków, zieleńców i przejść dla pieszych znajdujących się na ternie gminy.
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
  80. Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej na oświetleniu ulic, chodników, skwerów, otwartych parków, zieleńców i przejść dla pieszych znajdujących się na terenie gminy w okresie od 01.01.2016 r. do 31.12.2016 r.
    Zamawiający: Prezydent Miasta Piekary Śląskie, Piekary Śląskie
  81. Konserwacja urządzeń oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Andrychów w 2016 r
    Zamawiający: Gmina Andrychów reprezentowana przez Burmistrza, Andrychów
  82. Eksploatacja i modernizacja urządzeń oświetlenia drogowego w Gminie Świdnica
    Zamawiający: Gmina Świdnica, Świdnica
  83. Świadczenie serwisu sieci i urządzeń oświetlenia drogowego na terenie Gminy Głubczyce
    Zamawiający: Gmina Głubczyce, Głubczyce
  84. Dystrybucja energii elektrycznej
    Zamawiający: Ośrodek Sportu i Rekreacji w Będzinie, Będzin
  85. Usługa dystrybucyjna energii elektrycznej dla Gminy Siemianowice Śląskie
    Zamawiający: Gmina Siemianowice Śląskie, Siemianowice Śląskie
  86. Usługa oświetleniowa oraz wymian źródeł światła na terenie gminy Kozy
    Zamawiający: Gmina Kozy, Kozy
  87. Utrzymanie oświetlenia ulic, dróg i miejsc publicznych na terenie Gminy Chełmek w 2016 r.
    Zamawiający: Gmina Chełmek, Chełmek
  88. Usługa dystrybucji energii elektrycznej od 01.01.2016 roku
    Zamawiający: Śląskie Techniczne Zakłady Naukowe, Katowice
  89. Świadczenie usługi oświetleniowej polegającej m.in. na prowadzeniu eksploatacji sieci oświetleniowej oraz wymianę uszkodzonych źródeł światła stanowiących oświetlenie dróg ( ulic) na terenie Gminy Łącko- będącego własnością Tauron
    Zamawiający: Gmina Łącko, Łącko
  90. Zakup na czas nieoznaczony usług dystrybucji energii elektrycznej dla placówek prowadzonych przez Powiat Zawierciański
    Zamawiający: Powiat Zawierciański - Zespół Obsługi Ekonomiczno-Administracyjnej Szkół i Placówek Oświatowo-Wychowawczych w Zawierciu działający w imieniu i na rzecz szkół i placówek oświatowo-wychowawczych prowadzonych przez Powiat Zawierciański., Zawiercie
  91. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej
    Zamawiający: Narodowe Forum Muzyki, Wrocław
  92. Usługa oświetlenia drogowego na terenie Gminy Brzeszcze
    Zamawiający: Urząd Gminy Brzeszcze, Brzeszcze
  93. Świadczenie usługi oświetlenia ulicznego
    Zamawiający: Miasto Mysłowice, Mysłowice
  94. Konserwacja sieci oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Liszki
    Zamawiający: Gmina Liszki, Liszki
  95. Świadczenie usług dystrybucji energii elektrycznej na potrzeby eksploatacji budynków oraz boiska sportowego ORLIK w Zespole Szkolno-Przedszkolnym Integracyjnym Nr 1 w Olkuszu
    Zamawiający: Gmina Olkusz Zespół Szkolno-Przedszkolny Integracyjny Nr 1 w Olkuszu, Olkusz
  96. Utrzymanie (eksploatacja i konserwacja) oświetlenia dróg i terenów miasta Oświęcim stanowiącego własność TAURON Dystrybucja S.A. w latach 2016 -2017
    Zamawiający: Miasto Oświęcim, Oświęcim
  97. Utrzymanie, konserwacja, i eksploatacja oświetlenia ulicznego na terenie Gminy Krzeszowice w ilości 36 sztuk punktów świetlnych.
    Zamawiający: Urząd Miejski w Krzeszowicach, Krzeszowice
  98. Prowadzenia eksploatacji i konserwacji urządzeń oświetlenia ulicznego i drogowego w mieście i gminie Strzegom
    Zamawiający: Gmina Strzegom, Strzegom
  99. Usługa dystrybucyjna energii elektrycznej dla Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Pszczelnik
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "Pszczelnik", Siemianowice Śląskie
  100. Eksploatacja oswietlenia ulicznego na terenie Gminy Dzierzoniów 2016 - 2020
    Zamawiający: Gmina Dzierżoniów, Dzierżoniów
  101. Dystrybucja energii elektrycznej w 2016 r. do obiektów DOWNFZ w Delegaturze w Jeleniej Górze
    Zamawiający: Narodowy Fundusz Zdrowia Dolnośląski Oddział Wojewódzki, Wrocław

Inne osoby dla Kleszczewski (34 osoby):