Kogo reprezentuje osoba

Klimza Jacek Eugeniusz

w KRS

Jacek Eugeniusz Klimza

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Drugie imię:Eugeniusz
Nazwisko:Klimza
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 44 lata
Miejscowości:Domaszowice (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Lech, Famuła Jerzy Jan, Gołębiewski Józef Paweł, Grochowalski Jerzy Lech, Gruszkiewicz Witold, Jasiakiewicz Roman Franciszek, Konopka Bogdan Stanisław, Krzewiński Marcin Piotr, Matkowski Dariusz Jan, Rudzik Franciszek, Ślepowroński Piotr, Stasiak Lech Tomasz, Stec Bogumił Tadeusz, Szatałowicz Piotr, Wiatr Józef Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wołczko Mirosław Leszek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brzozowski Lech, Famuła Jerzy Jan, Gołębiewski Józef Paweł, Grochowalski Jerzy Lech, Gruszkiewicz Witold, Jasiakiewicz Roman Franciszek, Konopka Bogdan Stanisław, Krzewiński Marcin Piotr, Matkowski Dariusz Jan, Rudzik Franciszek, Ślepowroński Piotr, Stasiak Lech Tomasz, Stec Bogumił Tadeusz, Szatałowicz Piotr, Wiatr Józef Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wołczko Mirosław Leszek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszkiewicz Witold, Jakóbczak Andrzej, Kot Beata Danuta, Szramowski Tadeusz Józef, Szrom Elżbieta Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Plaza Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. A-c Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000004409
  2. Agro Provimi Sp. Z O.O., Bieganów − KRS 0000306316
  3. Biebrza Dolna Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418959
  4. Biebrza Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418994
  5. Biebrza Gospodarstwo Ekologiczne Eko-rol Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000461700
  6. Biebrza Górna Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418944
  7. Biomat Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000375951
  8. Bioserwis Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000324627
  9. Darol Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000227058
  10. Diagomatic Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000416331
  11. Eko Gospodarstwo Ekologiczne Pro-eko Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000453841
  12. Fdj Sun-group Sp. Z O.O., Ownice − KRS 0000460257
  13. Feniks R M Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000179723
  14. Gospodarstwo Ekologiczne Agro - Plus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386042
  15. Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386153
  16. Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418948
  17. Gospodarstwo Ekologiczne Bio - Agro Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000385967
  18. Gospodarstwo Ekologiczne Eko - Rol Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386058
  19. Gospodarstwo Ekologiczne Eko Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386043
  20. Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386157
  21. Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418962
  22. Gospodarstwo Ekologiczne Eko-rol Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418935
  23. Gospodarstwo Ekologiczne Pro - Eko Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386155
  24. Gospodarstwo Ekologiczne Pro-eko Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418968
  25. Gospodarstwo Rolne Kiszonka Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000432849
  26. Kaisen Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000474056
  27. Klub Sportowy Warta Iskra Słońsk, Słońsk − KRS 0000092718
  28. Lubień Wind Sp. Z O.O., Lubień − KRS 0000409654
  29. Łan-przyborów Sp. Z O.O., Przyborów − KRS 0000394786
  30. Łużycka Lokalna Grupa Rybacka, Lubsko − KRS 0000339599
  31. Matador Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000320414
  32. Nadrzecze Sp. Z O.O., Nadrzecze − KRS 0000367404
  33. Narew Dolna Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418940
  34. Narew Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418995
  35. Narew Górna Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418967
  36. Pgk S.A., Wrocław − KRS 0000561092
  37. Polskie Towarzystwo Rolników Ekologicznych, Lublin − KRS 0000252970
  38. Prolim Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością, Domaszowice − KRS 0000213706
  39. Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno-melioracyjnego Melbud Spółka Z Ograniczoną Odowiedzialnością, Sierpc − KRS 0000129127
  40. Rancho Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000266833
  41. Senicare24 Sp. Z O.O., Zieleniec − KRS 0000566699
  42. Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła Mięsnego Roztocze Z Siedzibą W Zagrodzie, Zagroda − KRS 0000326245
  43. Spółdzielnia Usług Hodowlanych, Poznań − KRS 0000004865
  44. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Modernizacji Szpitala W Sierpcu, Sierpc − KRS 0000192535
  45. Stowarzyszenie Porozumienie Ponad Podziałami Państwo Obywatelskie, Lidzbark Warmiński − KRS 0000158719
  46. Ślepowroński Sp. J., Białystok − KRS 0000328332
  47. Timbeco Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000354869
  48. Toro Verde Sp. Z O.O., Karbowo − KRS 0000275230
  49. Wydawnictwo Morze i Ziemia Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000480209
  50. Zrzeszenie Producentów Wołowiny Kulinarnej Agroflex, Szczepowice − KRS 0000263170

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  2. Agro-sokołów Sp. Z O.O., Piecki − KRS 0000087437
  3. Aprom Sp. Z O.O., Jędrychówko − KRS 0000197270
  4. Baltic Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000106278
  5. Baltic Investment Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000294699
  6. Bank Spółdzielczy W Starogardzie Gdańskim, Starogard Gdański − KRS 0000125835
  7. Bank Spółdzielczy W Trzebiatowie, Trzebiatów − KRS 0000143382
  8. Cema - C.tile Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000077131
  9. Chempo Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000305040
  10. Dystrybucja Sp. Z O.O., Rusiec − KRS 0000286231
  11. Fabryka Śrub i Elementów Złącznych Nowa Orneta Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000107162
  12. Faktor Przedsiębiorstwo Hurtowe Rudowscy-starczewscy Sp. J., Gdańsk − KRS 0000018263
  13. Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, Warszawa − KRS 0000209318
  14. Fundacja Heifer Polska-hpi, Warszawa − KRS 0000425223
  15. Fundacja Rozwój Sggw, Warszawa − KRS 0000138483
  16. Fundacja Sierpc 2000, Sierpc − KRS 0000032939
  17. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Czyżew − KRS 0000062153
  18. Gospodarstwo Ekologiczne Grun - Eko Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386003
  19. Gospodarstwo Ekologiczne Natura Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386023
  20. Gospodarstwo Ekologiczne Natura Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418946
  21. Gospodarstwo Rolne Agrokompleks Sp. Z O.O., Roztoki − KRS 0000254169
  22. Gospodarstwo Rolne Mościczki Sp. Z O.O., Przyborów − KRS 0000392343
  23. Gospodarstwo Rolne Skorb-pol Sp. Z O.O., Dziewoklucz − KRS 0000144539
  24. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000020392
  25. Kaszubski Uniwersytet Ludowy, Wieżyca − KRS 0000215377
  26. Khd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322419
  27. Krajowe Centrum Reprywatyzacji Krzysztof Łaszkiewicz i Wspólnicy - Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000096846
  28. Lootor Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000270775
  29. Mitmar Sp. Z O.O., Głowno − KRS 0000281684
  30. Ok. Deweloper Sp. Z O.O., Polanica-zdrój − KRS 0000282872
  31. Okechamp S.A., Poznań − KRS 0000235254
  32. Orneta-energia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Orneta − KRS 0000086068
  33. Ośrodek Hodowli Zarodowej Bobrowniki Sp. Z O.O., Bobrowniki − KRS 0000142407
  34. Pamapol S.A., Rusiec − KRS 0000211414
  35. Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, Warszawa − KRS 0000100924
  36. Praweks - Telecom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000220408
  37. Prosperita Sp. Z O.O., Porosły − KRS 0000195631
  38. Przedsiębiorstwo Budowlano-handlowe Sambud M.plaza Sp. J., Opole − KRS 0000012773
  39. Przedsiębiorstwo Giełda Gdańska Sp. Z O.O., Bałdowo − KRS 0000196042
  40. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Lech Sp. Z O.O., Świebodzin − KRS 0000187615
  41. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Komex K. Gryc Sp. J., Opole − KRS 0000013871
  42. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Promag Sp. Z O.O., Jędrychówko − KRS 0000051766
  43. R-eko Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000390879
  44. Radan-weu Sp. Z O.O., Tuchola Żarska − KRS 0000126707
  45. Radpol S.A., Człuchów − KRS 0000057155
  46. Rawena-morliny S.A., Morliny − KRS 0000034200
  47. Spółdzielnia Usług Rolniczych Łąki Nadbużańskie, Włodawa − KRS 0000161653
  48. Spółdzielnia Związków Hodowców i Producentów Zwierząt Gospodarskich, Krasne − KRS 0000320241
  49. Spółdzielnia Związków Hodowców i Producentów Zwierząt Gospodarskich W Poznaniu, Tulce − KRS 0000332789
  50. Zakład Produkcji Rolnej W Kowrozie Sp. Z O.O., Kowróz − KRS 0000018880