Kogo reprezentuje osoba

Klimza Jacek Eugeniusz

w KRS

Jacek Eugeniusz Klimza

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jacek
Drugie imię:Eugeniusz
Nazwisko:Klimza
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 46 lat
Miejscowości:Domaszowice (Opolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałachowski Jerzy, Brzozowski Lech, Dakowski Paweł Stanisław, Etmański Wojciech Mieczysław, Famuła Jerzy Jan, Frąckowiak Jan, Gosik Bogdan, Gołębiewski Józef Paweł, Grochowalski Jerzy Lech, Gruszkiewicz Witold, Jasiakiewicz Roman Franciszek, Konopka Bogdan Stanisław, Kraśnicki Piotr, Krzewiński Marcin Piotr, Matkowski Dariusz Jan, Pankowski Marian Bolesław, Roguś Bogusław Zygmunt, Rudzik Franciszek, Skarzyński Józef, Ślepowroński Piotr, Stasiak Lech Tomasz, Stec Bogumił Tadeusz, Szatałowicz Piotr, Wiatr Józef Bogdan, Wiśniewski Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzecki Jacek

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bałachowski Jerzy, Brzozowski Lech, Dakowski Paweł Stanisław, Etmański Wojciech Mieczysław, Famuła Jerzy Jan, Frąckowiak Jan, Gosik Bogdan, Gołębiewski Józef Paweł, Grochowalski Jerzy Lech, Gruszkiewicz Witold, Jasiakiewicz Roman Franciszek, Konopka Bogdan Stanisław, Kraśnicki Piotr, Krzewiński Marcin Piotr, Matkowski Dariusz Jan, Pankowski Marian Bolesław, Roguś Bogusław Zygmunt, Rudzik Franciszek, Skarzyński Józef, Ślepowroński Piotr, Stasiak Lech Tomasz, Stec Bogumił Tadeusz, Szatałowicz Piotr, Wiatr Józef Bogdan, Wiśniewski Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zarzecki Jacek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gruszkiewicz Witold, Jakóbczak Andrzej, Kot Beata Danuta, Szramowski Tadeusz Józef, Szrom Elżbieta Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Plaza Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bafi Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516915
  2. Biała Wola Sp. Z O.O., Biała Wola − KRS 0000387482
  3. Biebrza Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418994
  4. Biebrza Gospodarstwo Ekologiczne Eko-rol Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000461700
  5. Biebrza Górna Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418944
  6. Biomat Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000375951
  7. Bioserwis Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000324627
  8. Bydło Mięsne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000474056
  9. Centrum Obsługi Szkód Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000193193
  10. Csb Media S.A., Rumia − KRS 0000384513
  11. Darol Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000227058
  12. Eko Gospodarstwo Ekologiczne Pro-eko Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000453841
  13. Fdj Sun-group Sp. Z O.O., Ownice − KRS 0000460257
  14. Feniks R M Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000179723
  15. Fundacja Przy Młynie, Słońsk − KRS 0000578152
  16. Gorzowski Klub Piłki Wodnej - 59, Gorzów Wielkopolski − KRS 0000248149
  17. Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386153
  18. Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418948
  19. Gospodarstwo Ekologiczne Bio - Agro Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000385967
  20. Gospodarstwo Ekologiczne Eko - Rol Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386058
  21. Gospodarstwo Ekologiczne Eko Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386043
  22. Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418962
  23. Gospodarstwo Ekologiczne Eko-rol Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418935
  24. Gospodarstwo Ekologiczne Pro - Eko Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386155
  25. Gospodarstwo Ekologiczne Pro-eko Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418968
  26. Gospodarstwo Rolne Kiszonka Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000432849
  27. Grupa Producentów Rolnych Wołowina Pomorska Sp. Z O.O., Lubań − KRS 0000581901
  28. Ids Service Sp. Z O.O., Sierpc − KRS 0000129127
  29. J P Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000114229
  30. Klub Jeździecki Morena Sieraków-gałowo, Sieraków Wlkp. − KRS 0000079822
  31. Klub Sportowy Warta Słońsk, Słońsk − KRS 0000092718
  32. Kw Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000432384
  33. Lubień Wind Sp. Z O.O., Lubień − KRS 0000409654
  34. Matador Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000320414
  35. Media Kaszëbë Sp. Z O.O., Rumia − KRS 0000341589
  36. Nadmorski Raj Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000383336
  37. Nadrzecze Sp. Z O.O., Nadrzecze − KRS 0000367404
  38. Narew Dolna Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418940
  39. Narew Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418995
  40. Narew Górna Gospodarstwo Ekologiczne Agro Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418967
  41. Nosteel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000517028
  42. Ochotnicza Straż Pożarna W Przywidzu, Przywidz − KRS 0000202305
  43. Ochotnicza Straż Pożarna W Wysinie, Wysin − KRS 0000264410
  44. Ok. Deweloper Sp. Z O.O., Polanica-zdrój − KRS 0000282872
  45. Pgk S.A., Wrocław − KRS 0000561092
  46. Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych, Warszawa − KRS 0000495242
  47. Polski Związek Hodowców i Producentów Bydła Mięsnego, Warszawa − KRS 0000100924
  48. Polskie Towarzystwo Rolników Ekologicznych, Lublin − KRS 0000252970
  49. Pomorskie Stowarzyszenie Hodowców Bydła Ras Mięsnych, Lubań − KRS 0000242447
  50. Prolim Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzilanością, Domaszowice − KRS 0000213706

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A-c Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000004409
  2. Agencja Rozwoju Opolszczyzny S.A., Opole − KRS 0000138711
  3. Agro-sokołów Sp. Z O.O., Piecki − KRS 0000087437
  4. Aprom Sp. Z O.O., Jędrychówko − KRS 0000197270
  5. Baltic Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000106278
  6. Baltic Investment Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Gdańsk − KRS 0000294699
  7. Bank Spółdzielczy W Starogardzie Gdańskim, Starogard Gdański − KRS 0000125835
  8. Bank Spółdzielczy W Trzebiatowie, Trzebiatów − KRS 0000143382
  9. Biebrza Dolna Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418959
  10. Cema - C.tile Sp. Z O.O., Opole − KRS 0000077131
  11. Chempo Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000305040
  12. Diagomatic Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000416331
  13. Dystrybucja Sp. Z O.O., Rusiec − KRS 0000286231
  14. Fabryka Śrub i Elementów Złącznych Nowa Orneta Sp. Z O.O., Orneta − KRS 0000107162
  15. Faktor Przedsiębiorstwo Hurtowe Rudowscy-starczewscy Sp. J., Gdańsk − KRS 0000018263
  16. Federacja Branżowych Związków Producentów Rolnych, Warszawa − KRS 0000209318
  17. Fundacja Heifer Polska-hpi, Warszawa − KRS 0000425223
  18. Fundacja Rozwój Sggw, Warszawa − KRS 0000138483
  19. Fundacja Sierpc 2000, Sierpc − KRS 0000032939
  20. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Czyżew − KRS 0000062153
  21. Gospodarstwo Ekologiczne Agro - Plus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386042
  22. Gospodarstwo Ekologiczne Eko-plus Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386157
  23. Gospodarstwo Ekologiczne Grun - Eko Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386003
  24. Gospodarstwo Ekologiczne Natura Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000386023
  25. Gospodarstwo Ekologiczne Natura Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Białystok − KRS 0000418946
  26. Gospodarstwo Rolne Agrokompleks Sp. Z O.O., Roztoki − KRS 0000254169
  27. Gospodarstwo Rolne Mościczki Sp. Z O.O., Przyborów − KRS 0000392343
  28. Gospodarstwo Rolne Skorb-pol Sp. Z O.O., Dziewoklucz − KRS 0000144539
  29. Grupa Animex S.A., Morliny − KRS 0000020392
  30. Kaszubski Uniwersytet Ludowy, Wieżyca − KRS 0000215377
  31. Lootor Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000270775
  32. Orneta-energia Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Orneta − KRS 0000086068
  33. Ośrodek Hodowli Zarodowej Bobrowniki Sp. Z O.O., Bobrowniki − KRS 0000142407
  34. Prosperita Sp. Z O.O., Porosły − KRS 0000195631
  35. Przedsiębiorstwo Giełda Gdańska Sp. Z O.O., Bałdowo − KRS 0000196042
  36. Przedsiębiorstwo Handlowo - Usługowe Lech Sp. Z O.O., Świebodzin − KRS 0000187615
  37. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Promag Sp. Z O.O., Jędrychówko − KRS 0000051766
  38. R-eko Sp. Z O.O., Słońsk − KRS 0000390879
  39. Radan-weu Sp. Z O.O., Tuchola Żarska − KRS 0000126707
  40. Spółdzielcza Grupa Producentów Bydła Mięsnego Roztocze Z Siedzibą W Zagrodzie, Zagroda − KRS 0000326245
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Szelejewie, Szelejewo − KRS 0000153397
  42. Spółdzielnia Usług Rolniczych Łąki Nadbużańskie, Włodawa − KRS 0000161653
  43. Spółdzielnia Związków Hodowców i Producentów Zwierząt Gospodarskich, Krasne − KRS 0000320241
  44. Spółdzielnia Związków Hodowców i Producentów Zwierząt Gospodarskich W Poznaniu, Tulce − KRS 0000332789
  45. Ślepowroński Sp. J., Białystok − KRS 0000328332
  46. Tdm Arrtrans S.A., Łódź − KRS 0000065042
  47. Timbeco Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000354869
  48. Toro Verde Sp. Z O.O., Karbowo − KRS 0000275230
  49. Zakład Produkcji Rolnej W Kowrozie Sp. Z O.O., Kowróz − KRS 0000018880
  50. Zrzeszenie Kaszubsko-pomorskie, Gdańsk − KRS 0000228279