Kogo reprezentuje osoba

Kłodnicki Ryszard Krzysztof

w KRS

Ryszard Krzysztof Kłodnicki

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Ryszard
Drugie imię:Krzysztof
Nazwisko:Kłodnicki
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 65 lat
Miejscowości:Biała Podlaska (Lubelskie), Terespol (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacka Krystyna, Cybulska Grażyna Maria, Faryna Mariusz Piotr, Filipiuk Barbara, Filipiuk Jan, Furmaniuk Marian Jan, Harko Alicja, Kozaczuk Jerzy, Magier Eugenia, Mazurek Adam, Niczyporuk Teresa Urszula, Pawelec Jan, Plandowski Henryk Marian, Snarski Kazimierz, Stasiuk Jan, Stefaniak Wacław, Włodarski Mieczysław
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Abram Grażyna, Badalski Krzysztof Edward, Buczyło Kazimierz, Ferens Ryszard, Greczuk Bogdan, Jarocki Franciszek Romuald, Jezuit Tomasz, Kotowski Mirosław Krzysztof, Kudelski Wojciech, Kukawski Michał, Maksymiuk Mirosław, Mazur Kazimiera, Niczyporuk Karol Stanisław, Pietrusik Anna, Romaniuk Krystyna, Ryglewicz Janusz Piotr, Sobol Dominik, Tarasiuk Krzysztof Marian, Wasiluk Jerzy, Wójtowicz Dariusz Jerzy, Woźniak Magdalena, Wołosiuk Jan, Zawistowski Karol, Łapińska Helena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sołoducha Joanna Danuta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mateuszuk Sławomir, Skórzyńska Wanda, Stasiuk Jan, Stefaniak Wacław, Weśniuk Beata, Zając Heronim Jan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Zbigniew
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Beszczyńska Ewa Józefa, Bodo Aniela Barbara, Boniuk Zofia Kamila, Borodziuk Henr Yk, Brela Ryszard Marian, Chalimoniuk Walerian Franciszek, Ciok Tadeusz, Daniluk Barbara Maria, Demczuk Janina Honorata, Denicka Elżbieta, Dyczkowski Walenty, Fedorowicz Barbara, Hawryluk Halina, Jurek Wiesław, Kolada Ewa, Król Kazimierz, Krzeska Barbara, Kuszneruk Augustyn, Lesicki Józef, Litwiniuk Józef, Mazur Kazimiera, Ostapczuk Halina, Szachniuk Stanisław Józef, Wakulewicz Janusz Marek, Wowczeniuk Henryk, Zajko Józefa, Zięba Genowefa Alberta

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Bank Spółdzielczy W Międzyrzecu Podlaskim, Międzyrzec Podlaski − KRS 0000133921
  2. Biomax Luk Sp. Z O.O., Terespol − KRS 0000402103
  3. Fundacja Gimnazjum W Chotyłowie, Chotyłów − KRS 0000042218
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Drelowie, Drelów − KRS 0000101439
  5. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Piszczacu, Piszczac − KRS 0000135269
  6. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Terespolu, Terespol − KRS 0000130708
  7. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Ulanie, Ulan − KRS 0000126047
  8. Lubelski Związek Hodowców Bydła i Producentów Mleka, Lublin − KRS 0000253395
  9. Ochotnicza Straz Pożarna W Krzyczewie, Krzyczew − KRS 0000018395
  10. Ochotnicza Straż Pożarna W Kijowcu, Kijowiec − KRS 0000019814
  11. Ochotnicza Straż Pożarna W Mokranach Starych, Mokrany Stare − KRS 0000025880
  12. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Polmur Sp. Z O.O., Terespol − KRS 0000131435
  13. Regionalne Stowarzyszenie Kulturalno - Oświatowe Ziemi Podlaskiej Podlasie, Terespol − KRS 0000342731
  14. Spółdzielnia Kółek Rolniczych W Terespolu, Łobaczew Duży − KRS 0000169881
  15. Spółdzielnia Leśnianka, Leśna Podlaska − KRS 0000067985
  16. Spółdzielnia Mieszkaniowa Przyszłość W Terespolu, Terespol − KRS 0000143479
  17. Spółdzielnia Rolnik Samopomoc Chłopska W Białej Podlaskiej, Biała Podlaska − KRS 0000131446
  18. Spółdzielnia Transportu Wiejskiego, Biała Podlaska − KRS 0000062555
  19. Stowarzyszenie Inicjatyw Gospodarczych Podlasie, Biała Podlaska − KRS 0000005333
  20. Stowarzyszenie Koło Gospodyń Wiejskich Powiatu Bialskiego, Bokinka Królewska − KRS 0000342730
  21. Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Miejskiej Terespol, Terespol − KRS 0000059720
  22. Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Romaszki, Romaszki − KRS 0000303233
  23. Wspólna Sprawa, Terespol − KRS 0000435579
  24. Zakładowa Organizacja Związkowa Pracowników Lubelskiego Zarządu Obsługi Prześć Granicznych, Koroszczyn − KRS 0000241095

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bialska Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgoda W Białej Podlaskiej, Biała Podlaska − KRS 0000109883
  2. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska, Łomazy − KRS 0000132712
  3. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Janowie Podlaskim, Janów Podlaski − KRS 0000134742
  4. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Rossoszu, Rossosz − KRS 0000134225
  5. Lubelska Izba Rolnicza, Lublin − KRS 0000213197
  6. Nechyporuk Transport Serwis Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000327243
  7. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle Koroszczyn, Koroszczyn − KRS 0000218845
  8. Zespół Biegłych Rewidentów Fk - Ekspert Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000187669