Kogo reprezentuje osoba

Knitter Tomasz Jacek

w KRS

Tomasz Jacek Knitter

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Tomasz
Drugie imię:Jacek
Nazwisko:Knitter
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1968 r., wiek 51 lat
Miejscowości:Józefin (Mazowieckie), Józefosław (Mazowieckie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fijałkowski Łukasz Adam, Jacak Drabik Beata Izabela
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ciszek Piotr, Fijałkowski Łukasz Adam, Kozłowski Bartosz Witold
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bodner Robert Tadeusz, Dąbrowska Monika, Daniluk Andrzej Wojciech, Drzał Andrzej Marek, Gasińska Wioleta, Hoffman Marek, Lintowska Agnieszka, Marcula Monika, Markowski Tadeusz Bożydar, Olko Marlena Tatiana, Poeran Ewald Krisna-kumar, Sołowicz Beata, Tabakar Oksana, Tokarz Marcin, Trompiz Patrick Isidro, Ven-katratnam Ravishankar Ramanayakan-pet, Wojtyś Ewa Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rajore Prashant Brijlal
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Frajberg Dominik Ryszard, Sierpiński Grzegorz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Foryś Magdalena, Trompiz Patrick Isidro

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jasiński Zbigniew Aleksander

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bodner Robert Tadeusz, Dąbrowska Monika, Daniluk Andrzej Wojciech, Drzał Andrzej Marek, Gasińska Wioleta, Hoffman Marek, Lintowska Agnieszka, Marcula Monika, Markowski Tadeusz Bożydar, Olko Marlena Tatiana, Poeran Ewald Krisna-kumar, Sołowicz Beata, Tabakar Oksana, Tokarz Marcin, Trompiz Patrick Isidro, Ven-katratnam Ravishankar Ramanayakan-pet, Wojtyś Ewa Joanna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rajore Prashant Brijlal
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Fijałkowski Łukasz Adam, Jacak Drabik Beata Izabela
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mikołajczyk Zbigniew, Sierpiński Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wysocki Grzegorz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sierpiński Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żaboklicka Natalia Anna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuwałek Krzysztof Jacek, Sierpiński Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sierpiński Krzysztof Kamil
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Drabik Hubert, Kobyliński Jerzy Tadeusz, Markowski Jacek Adrian, Szczurowski Piotr Marek, Tarnowski Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemiński Andrzej Wojciech

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3gs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000616621
  2. 4fun Media S.A., Warszawa − KRS 0000235128
  3. Abelia Foods Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000478991
  4. Aeroklub Krainy Jezior, Giżycko − KRS 0000086595
  5. Af Autostopowicz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000383055
  6. Af Broker Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000385909
  7. Af Commerce Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000367584
  8. Af Dystrybucja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000418954
  9. Af Marketing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000381967
  10. Af Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000366286
  11. Af Medica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000383964
  12. Af Odszkodowania Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000378982
  13. Af Pomoc Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368024
  14. Af Press Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000367663
  15. Af Raty Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000376281
  16. Af Technika Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000368276
  17. Agencja Pracy Czasowej Progres Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000577803
  18. Alion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406278
  19. Aloe Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000475228
  20. Aloha Sp. Z O.O., Cibórz − KRS 0000277027
  21. Altoris Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000463192
  22. Apax Consulting Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000638135
  23. Art Of Living Education Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579643
  24. Asset Business Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215971
  25. Autofederacja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000319182
  26. Autostopowicz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409807
  27. Avoue Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000451101
  28. Baltic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000460808
  29. Bąkowo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000123873
  30. Benefactor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000163763
  31. Bik Brokers Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000469859
  32. Bj Digital Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000705081
  33. Bj Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000637800
  34. Bj Group Polska Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000642981
  35. Bonera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000461066
  36. Carat Amp; Co. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000716122
  37. Card 2000 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000090400
  38. Cbrtp Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000318638
  39. Centrum Jeździectwa Bąkowo Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000230223
  40. Centrum Naukowo Techniczne, Rzeszów − KRS 0000211686
  41. Centrum Rozwoju Energetyki Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396934
  42. City Investment Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000592737
  43. City Investment Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000341316
  44. Clover Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430212
  45. Crane Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000471510
  46. Cre Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000417597
  47. Cre Edukacja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000426706
  48. Cre Pv Sp. Z O.O., Gniezno − KRS 0000449303
  49. Cre Rees Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000499438
  50. Cre Wide Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421548

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 4fun.tv Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177490
  2. Abc Expert Medical Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000330434
  3. Acg Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000297425
  4. Acxiom Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045696
  5. Akiba Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000460450
  6. Alfa Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000054031
  7. Alfa Investments Holding Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000480358
  8. Art Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000039933
  9. Ata Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000176260
  10. Auron Group Inwestycje 1 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000396579
  11. Auron Group Inwestycje 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000401045
  12. Aviva Investors Poland S.A., Warszawa − KRS 0000021359
  13. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  14. Benefactor Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Józefosław − KRS 0000320459
  15. Beta Investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000168275
  16. Beta Scuderia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000456013
  17. Bik Brokers Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000121934
  18. Bik Service Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000043082
  19. Bik Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000469858
  20. Bik Serwis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000220134
  21. Black Stone Project Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000334879
  22. Butterfly S.A., Warszawa − KRS 0000127840
  23. Caricom Energy Partners Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000394481
  24. Carnation Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000421929
  25. Ccp.pl S.A., Warszawa − KRS 0000057919
  26. Centrum Badań i Rozwoju Technologii Dla Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000486167
  27. Cifial Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000225654
  28. Ciszewski Public Relations Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000097340
  29. Comtica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180202
  30. Conor Capital Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000459334
  31. Cre Energia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000539713
  32. Cross Loan Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000492470
  33. Denua Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000461169
  34. Dolnośląskie Centrum Energetyczne Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000430455
  35. Domi Breeze Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000397786
  36. Easy Zip Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000506208
  37. Ebs Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000561789
  38. Efektor Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000460844
  39. Elm Energy Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000478988
  40. Energetyczne Centrum S.A., Warszawa − KRS 0000353502
  41. Euro Renovatio Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000408101
  42. Europol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000406234
  43. Foto Juice Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000432117
  44. Fundacja Art Of Living Polska, Warszawa − KRS 0000290797
  45. Fundacja Liberałów, Gdańsk − KRS 0000069806
  46. Futura Leasing S.A., Gdańsk − KRS 0000069348
  47. Gawert Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000462392
  48. Gep i Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343456
  49. Grupa Pino Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000223105
  50. Helio Invest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000405499


Inne osoby dla Knitter (42 osoby):