Kogo reprezentuje osoba

Kocemba Karolina

w KRS

Karolina Kocemba

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Karolina
Nazwisko:Kocemba
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1975 r., wiek 42 lata
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Lublin (Lubelskie), Warszawa (Mazowieckie), Łódź (Łódzkie)
Przetargi:60 w aktualnych firmach, 108 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Baraniecki Jacek Zbigniew, Barański Jerzy, Bareja Agnieszka, Blicharz Tomasz, Dobczyński Adam Łukasz, Eider Grzegorz Wiesław, Evangelou Evangelos, Gac Anna Teresa, Gadkowski Krzysztof Rafał, Grodzki Ryszard, Grzybowski Wojciech Mieczysław, Guziejko Przemysław Piotr, Gwiazdowski Robert Andrzej, Gyczew Asen, Jóźkowiak Jerzy Jan, Karasiński Tomasz Andrzej, Konig Piotr, Kułak Leszek Wojciech, Majchrzak Piotr Michał, Malinowski Marek, Nocuń Marek, Piechocki Andrzej Jerzy, Piechota Piotr, Pilewski Mariusz Piotr, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Południkiewicz Marek Stanisław, Rywin Marcin, Steinhoff Janusz, Tomczak Michał Jakub, Tucharz Jacek, Wasiluk Waldemar, Wojnowski Damian, Wrodarczyk Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zych Dariusz Eugeniusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dobczyński Adam Łukasz, Eider Grzegorz Wiesław, Filipiak Tomasz, Gac Anna Teresa, Gac Mateusz, Gadkowski Krzysztof Rafał, Gruszczyński Aleksander Tadeusz, Grzybowski Wojciech Mieczysław, Guziejko Przemysław Piotr, Klag Mateusz Stanisław, Komosa Piotr Jan, Kułak Leszek Wojciech, Mikołajczak Marian Antoni, Nocuń Marek Krzysztof, Piechocki Andrzej Jerzy, Południkiewicz Marek Stanisław, Rywin Marcin, Skłodowski Jacek, Szczypiński Tomasz, Szymańska Marta Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łyczko Tomasz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dołowy Inga Helena, Konig Piotr, Konig Regina Beata, Piechocki Andrzej Jerzy, Pilewski Mariusz Piotr, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Woźniak Artur Sławomir, Woźniak Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocka Agata
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Jabłoński Tomasz Stanisław, Kochański Marek, Kruszyński Wojciech, Kułak Leszek, Mroczkowski Grzegorz, Piechocki Andrzej Jerzy, Południkiewicz Marek Stanisław, Świątek Robert, Szczypiński Tomasz, Szymański Rafał, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwolan Magdalena
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pstrokoński Wojciech Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dołowy Inga Helena, Konig Piotr, Kułak Leszek Wojciech, Kułak Wiesław Jan, Piechocki Andrzej Jerzy, Pilewski Mariusz Piotr, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Rywin Marcin, Staszewski Jacek Paweł, Tomczak Michał Jakub, Zeisner Jarosław Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocka Agata
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaroszewska Iwona, Lutyńska Maria Teresa, Olkuska Katarzyna, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Ewa Barbara
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Borawski Maciej Witold, Fajęcka Aleksandra, Guziejko Przemysław, Kubicka Krystyna, Kułak Leszek Wojciech, Lisicka Karolina Maria, Mroczkowski Grzegorz Jan, Piechocki Andrzej Jerzy, Południkiewicz Marek Stanisław, Skiedrzyńska Ada, Szczypiński Tomasz, Wasilewski Andrzej, Zątak Robert Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żurawska Izabela
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kułak Leszek Wojciech, Majchrzak Piotr Michał, Mikołajczak Marian Antoni, Moszczyński Leszek Juliusz, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Szymański Rafał, Tomczak Michał Jakub, Zieliński Bartosz Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęgiewicz Katarzyna
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Grzegorz Michał, Granada Dominik Sebastian, Osiński Jakub Grzegorz, Swinney Stephen
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biernacki Bogdan, Dąbrowski Grzegorz Michał, Dołowy Inga Helena, Greloch Waldemar, Kaim Karolina Ewa, Karykowska Jakubczyk Joanna Dorota, Koziński Jacek, Mądry Marcin, Urbańska Pucek Agnieszka Julita
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowa Tomasz Andrzej, Gac Anna Teresa, Majchrzak Piotr Michał, Staszewski Jacek Paweł, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wawrzynowicz Anna Ewa
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Kułak Leszek Wojciech, Mikołajczak Marian, Mroczkowski Grzegorz, Pawlus Dawid Wiesław, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Świątek Robert Mariusz, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Mrowiecki Marcin
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Konig Piotr, Konig Regina Beata, Pilewski Mariusz, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pokora Tomasz Waldemar
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bareja Agnieszka, Bargiel Jacek, Foksa Artur, Fonfara Wiktor Wacław, Gac Anna Teresa, Guziejko Przemysław Piotr, Halicki Marian, Jabłoński Tomasz Stanisław, Kondzielnik Henryk Sylwester, Kozieł Roman Zdzisław, Kruszyński Wojciech Andrzej, Kwiatkowski Robert Artur, Majchrzak Piotr Michał, Mroczkowski Grzegorz, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Przybyszewski Maciej Juliusz, Rywin Marcin, Świątek Robert, Szczypiński Tomasz, Tomczak Michał Jakub, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żarow Wojciech Michał
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bareja Agnieszka, Dąbrowa Tomasz Andrzej, Eider Grzegorz Wiesław, Fajęcka Aleksandra, Gac Mateusz, Jabłoński Tomasz Stanisław, Karasiński Tomasz Andrzej, Kochański Marek, Konig Piotr, Kubera Piotr, Kułak Leszek Wojciech, Majchrzak Piotr Michał, Piechocki Andrzej Jerzy, Pilewski Mariusz Piotr, Południkiewicz Marek Stanisław, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Ziemiński Andrzej Wojciech
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bareja Agnieszka, Borawski Maciej Witold, Dołowy Inga Helena, Fonfara Wiktor Wacław, Gac Anna Teresa, Guziejko Przemysław Piotr, Konig Piotr, Kruszyński Wojciech Andrzej, Kurek Józef, Kułak Leszek Wojciech, Majchrzak Piotr Michał, Moszczyński Leszek, Musiał Artur Paweł, Piechocki Andrzej Jerzy, Pielecki Wojciech Marcin, Pietroń Edward Krzysztof, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Południkiewicz Marek Stanisław, Szczypiński Tomasz, Szymańska Marta Magdalena, Szymański Rafał Filip, Tomczak Michał Jakub, Wojnowski Damian, Zieliński Bartosz Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sutkowski Janusz Sławomir
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dołowy Inga Helena, Konig Piotr, Małek Ewa Dorota, Pilewska Iga Józefina, Pilewski Mariusz Piotr
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Don Siemion Ewa Dorota
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jaroszewska Iwona, Olkuska Katarzyna, Tomczak Michał Jakub
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gutkowski Tomasz, Nowakowska Monika, Tomczak Michał Jakub, Zeisner Jarosław Bogdan
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kierczyński Edward Leopold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pastuszka Dawid
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kierczyński Edward Leopold, Kierczyński Edward Leopold, Tomczak Michał Jakub
  31. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  32. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowiński Jakub Jan
  33. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  34. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  35. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  36. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  37. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gutkowska Dorota Małgorzata, Gutkowski Tomasz Rafał, Tomczak Michał

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Guziejko Przemysław Piotr, Kruszyński Wojciech, Kułak Leszek, Mroczkowski Grzegorz, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Świątek Robert Mariusz, Szczypiński Tomasz, Szymański Rafał, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zwolan Magdalena Anna
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Dziemidok Czesław, Musiał Artur Paweł, Petrzilka Vlastimir, Piechocki Andrzej Jerzy, Południkiewicz Marek, Rymarz Ryszard, Rynkiewicz Jan Stanisław, Świątek Robert Mariusz, Szczypiński Tomasz, Szymański Rafał, Tragarz Zbigniew

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Adam Piotr
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Kruszyński Wojciech, Mroczkowski Grzegorz, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Świątek Robert Mariusz, Szczypiński Tomasz, Szymański Rafał, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawodziński Wojciech
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gac Anna Teresa, Piechocki Andrzej Jerzy, Południkiewicz Jerzy Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocka Agata Katarzyna
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dołowy Inga Helena, Konig Piotr, Kułak Leszek Wojciech, Kułak Wiesław Jan, Piechocki Andrzej Jerzy, Pilewski Mariusz Piotr, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Rywin Marcin, Staszewski Jacek Paweł, Tomczak Michał Jakub, Zeisner Jarosław Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocka Agata
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaim Karolina Ewa, Koziński Jacek, Laskowski Marcin Karol

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzik Krzysztof Piotr
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biskup Piotr Karol, Keller Mariusz Jarosław, Kliś Krzysztof Paweł, Rajamaki Seppo Juhani, Wojciechowski Bolesław Franciszek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walczyński Andrzej
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Grzegorz Michał, Deska Henryk, Garwoliński Adam Józef, Kot Józef, Kowalczyk Marcin Michał, Koziński Jacek, Kroczykowska Teresa, Miś Helena, Szymański Krzysztof, Terelak Aleksander Maciej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysakowski Rafał Piotr
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Kułak Leszek, Mroczkowski Grzegorz, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Szczypiński Tomasz, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawodziński Wojciech
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Białkowski Piotr Michał, Kułak Leszek, Mroczkowski Grzegorz, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Szczypiński Tomasz, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawodziński Wojciech
  11. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Kułak Leszek, Mroczkowski Grzegorz, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Piotr
  12. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocki Andrzej Jerzy, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Szymańska Marta Magdalena, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocki Mateusz
  13. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bławat Mariusz Piotr, Cegliński Jerzy Jacek, Grelowski Maciej, Grześkowiak Dariusz, Kamiński Piotr Maciej, Motała Daria, Niedbalski Marek, Owczarzak Tomasz, Rywin Marcin, Szymańska Marta Magdalena

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Krzysztof
  14. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gac Anna Teresa, Konig Piotr, Kułak Leszek Wojciech, Kułak Wiesław Jan, Olechowicz Anna, Pilewski Mariusz Piotr, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Rywin Marcin, Siatkowski Wojciech Janusz, Szramowski Michał, Tomczak Michał Jakub, Wojnowski Damian, Zeisner Jarosław Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocka Agata Katarzyna
  15. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Vuori Risto Kalevi

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiitakorpi Jorma
  16. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Woźniak Artur Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Konarska Edyta Elżbieta
  17. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Warda Waldemar Stanisław
  18. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowa Tomasz Andrzej, Gruszczyński Aleksander Tadeusz, Grzybowski Wojciech, Jaworski Marcin, Karasiński Tomasz Andrzej, Konopka Wanda, Majchrzak Piotr Michał, Mikruta Stanisław Józef, Mówka Krzysztof Piotr, Ostrowski Rafał Sebastian, Piechocki Andrzej Jerzy, Pilewski Mariusz Piotr, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Robełek Marian, Sepioło Dariusz, Sowińska Ewa, Sowińska Monika Anna, Sowiński Zbigniew Wiesław, Stanis Michał Karol, Szczepaniak Magdalena Marta, Szymańska Marta, Łęcki Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łankiewicz Beata
  19. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  20. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Garwoliński Adam, Karykowska Jakubczyk Joanna Dorota, Koziński Jacek, Lutyńska Maria Teresa
  21. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Lutyńska Maria Teresa, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zdrojewski Jerzy Witold
  22. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    De Schaeck Frederic Rene, Hamelin Stephane, Joan Eric, Kosiara Karol Roman, Kusznir Roman, Pociej Aleksander August, Zlotos Bernhard
  23. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocki Andrzej Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piechocka Agata Katarzyna
  24. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Mroczkowski Grzegorz, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Świątek Robert Mariusz, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Urbaniak Wojciech
  25. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tavi Nimrod
  26. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Slade David Nathaniel
  27. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Księżopolska Urbaniak Joanna Maria
  28. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
  29. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Slade David Nathaniel
  30. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Slade David Nathaniel
  31. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Karasiński Jarosław Marek, Konig Piotr, Książek Adam Dariusz, Kułak Leszek Wojciech, Piechocka Marta, Piechocki Andrzej Jerzy, Pilewski Mariusz Piotr, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Staszewski Jacek Paweł, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Swoboda Sylwia Katarzyna
  32. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kułak Wiesław Jan
  33. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zobec Ales Anton
  34. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorek Rafał
  35. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaim Karolina Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzik Krzysztof Piotr
  36. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaim Karolina Ewa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzik Krzysztof Piotr
  37. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaim Karolina

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Guzik Krzysztof Piotr
  38. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gac Anna Teresa, Kułak Leszek Wojciech, Piechocka Marta, Południkiewicz Jerzy Stanisław, Południkiewicz Marek Stanisław, Szczypiński Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tarnowska Monika
  39. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bargiel Jacek, Kułak Leszek Wojciech, Mroczkowski Grzegorz, Piechocki Andrzej, Południkiewicz Marek Stanisław, Szczypiński Tomasz, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Workowski Paweł
  40. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bareja Agnieszka, Dobczyński Adam Łukasz, Eider Grzegorz Wiesław, Fajęcka Aleksandra Danuta, Gac Anna Teresa, Gruszczyński Aleksander Tadeusz, Guziejko Przemysław Piotr, Jabłoński Tomasz Stanisław, Jaworski Marcin, Jóźkowiak Jerzy Jan, Karasiński Tomasz Andrzej, Kułak Leszek Wojciech, Kwiatkowski Robert Artur, Majchrzak Piotr Michał, Piechocki Andrzej Jerzy, Południkiewicz Marek Stanisław, Szymańska Marta Magdalena, Szymański Rafał, Tomczak Michał Jakub, Wojnowski Damian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuromski Paweł Andrzej
  41. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąkowski Julian Jędrzej, Bolmiński Piotr, Gałązka Izabela, Hazubski Maciej, Klimaszewski Grzegorz, Król Maciej, Mikosik Piotr Janusz, Zarudzki Michał

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kuzdak Joanna Anna
  42. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Engel Richard Szulamin, Jankowiak Janusz Wojciech, Jędrzejczyk Robert Andrzej, Przybyszewski Maciej Juliusz, Ślązak Piotr Tomasz, Ślotała Marcin Czesław, Tomczak Michał, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczerba Błażej Arkadiusz
  43. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Sygutowski Jacek Paweł
  44. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Piotrowicz Nicholas Mark
  45. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kierczyński Edward Leopold, Tomczak Michał Jakub
  46. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Nowiński Jakub, Przybyszewski Maciej, Ślązak Piotr, Ślotała Marcin Czesław, Tomczak Michał Jakub, Wasilewski Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Olech Lesiuk Bogna Magdalena
  47. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Seguev Patrick
  48. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Don Siemion Ewa Dorota
  49. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niedzielska Ewa Hanna
  50. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koziński Jacek, Tomczak Michał Jakub
  51. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Niedzielska Ewa Hanna
  52. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jabłoński Marek Robert
  53. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub, Zeisner Jarosław Bogdan

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Różański Piotr Jacek
  54. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Świstuń Anna Katarzyna
  55. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gutkowski Tomasz, Nowakowska Monika, Tomczak Michał Jakub, Zeisner Jarosław Bogdan
  56. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kopeć Bohdan, Przybyszewski Maciej Juliusz, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kałużyński Maciej Grzegorz
  57. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gutkowska Aleksandra Grażyna, Gutkowska Dorota, Gutkowski Tomasz, Kaczmarek Radosław Jan, Nowakowska Monika, Zeisner Jarosław Bogdan
  58. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gardocki Sylwester, Gutkowska Aleksandra Grażyna, Gutkowska Dorota, Gutkowski Tomasz, Nowakowska Monika

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kordalewska Agnieszka Zofia
  59. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brudnicki Jan Mirosław, Brudnicki Mariusz, Brudnicki Michał, Brudnicki Paweł, Cichocki Paweł Ryszard, Jaworski Łukasz, Kucharska Andżelika Małgorzata, Lament Maciej, Orzechowski Cezary Kazimierz, Reszke Sławomir, Schramm Piotr Maurycy, Śliwiński Sławomir

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Brudnicka Ewa Lucyna
  60. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tkaczyk Tomasz
  61. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Schwick Angelina
  62. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Cichocki Paweł Ryszard, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szatanowski Marcin Artur
  63. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowska Elżbieta Danuta, Tomczak Michał Jakub
  64. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jankowska Elżbieta Danuta, Tomczak Michał Jakub
  65. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Radosław Jan, Tomczak Michał Jakub
  66. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Radosław Jan, Tomczak Michał Jakub
  67. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kierczyński Edward Leopold, Kierczyński Edward Leopold, Tomczak Michał Jakub
  68. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub
  69. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Radosław Jan, Komosa Piotr Jan, Lisicka Karolina Maria, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Musur Sławomir
  70. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kaczmarek Radosław Jan, Komosa Piotr Jan, Lisicka Karolina Maria, Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Musur Sławomir
  71. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gutkowska Aleksandra Grażyna, Jankowski Marek, Komosa Piotr Jan, Rywin Marcin
  72. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tomczak Michał Jakub

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tymiński Artur

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 2intellect.com S.A., Poznań − KRS 0000449009
  2. 2intellect.com Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000382055
  3. 3s Fibertech Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000325907
  4. A-security Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000278950
  5. Acrebit S.A., Warszawa − KRS 0000380588
  6. Active Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000240032
  7. Adastra Sp. Z O.O., Nowa Iwiczna − KRS 0000630313
  8. Adastra Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Nowa Iwiczna − KRS 0000631157
  9. Agencja Konsultant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374860
  10. Agencja Ubezpieczeniowa Como Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000498452
  11. Agrafka Outsourcing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101211
  12. Agro World Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000613076
  13. Akademia Kusznierewicza Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000409414
  14. Akar Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000247420
  15. Akm Mazury Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000372151
  16. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  17. Antena 2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000035865
  18. Apetico Sp. J., Warszawa − KRS 0000692499
  19. App-projekt S.A., Warszawa − KRS 0000625567
  20. Arma Invest Sp. Z O.O., Jabłonowo − KRS 0000530590
  21. Art-expo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000075609
  22. Arteria S.A., Warszawa − KRS 0000226167
  23. Artificial Intelligence S.A., Warszawa − KRS 0000363839
  24. As Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177736
  25. Astra S.A., Warszawa − KRS 0000273624
  26. Astra S.A., Warszawa − KRS 0000052828
  27. Atd-invest Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000411714
  28. Atd-management Sp. Z O.O., Tarnów Opolski − KRS 0000412489
  29. Aura Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000426835
  30. Auto - Centrum Puławska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000037970
  31. Avertech Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000457846
  32. Avilon Stone Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289019
  33. Aw Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000608374
  34. B2bpartner S.A., Warszawa − KRS 0000276128
  35. B4 Energia Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000439346
  36. B4 Inwestycje Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000559252
  37. B4 Inwestycje Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Płock − KRS 0000440337
  38. B4 Nieruchomości Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000538065
  39. Bandos Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000178866
  40. Bankowe Biuro Podróży Travelbank Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130137
  41. Batory Development Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000259694
  42. Batory Giżycko Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000378627
  43. Batory Holding Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000469368
  44. Batory Investments Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000354208
  45. Batory Projekt Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000514482
  46. Batory Projekt Sp. Z O.O. Wiczliński Potok Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000668373
  47. Batory Property Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000588893
  48. Batory Property Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Gdynia − KRS 0000590778
  49. Best Expo Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000428100
  50. Best Forum Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000428117

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 1 Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000040997
  2. 2 First Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000337676
  3. Abber R.barnaś Sp. J., Kraków − KRS 0000167293
  4. Abc Media Publishing Sp. Z O.O., Oleśnica − KRS 0000373325
  5. Abg S.A., Warszawa − KRS 0000049592
  6. Acciona Nieruchomości Żoliborz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229722
  7. Accola Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000446681
  8. Adclinic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000326482
  9. Addtek Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000043113
  10. Adriatyk Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000167613
  11. Adstep Sp. Z O.O., − KRS 0000420783
  12. Aep Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000021833
  13. Aeroklub Warszawski, Warszawa − KRS 0000162175
  14. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  15. Agencja Wasilewski i Olech Sp. J., Warszawa − KRS 0000227721
  16. Agencja Wasilewski i Olech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000374431
  17. Agencja Wo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018016
  18. Agpol Promocja Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000070031
  19. Agro Service S.A., Poznań − KRS 0000178298
  20. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  21. Agroma S.A., Warszawa − KRS 0000347653
  22. Agros Nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012443
  23. Airbus Group Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215051
  24. Airtel Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143849
  25. Airtel Polska Sp. Z O.O. - Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000262444
  26. Ak Logistic Sp. Z O.O., Pruszków − KRS 0000632806
  27. Akrybia Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000210449
  28. Aleja Wojska Polskiego 7 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000306527
  29. Alfa Universal Properties Management Sp. Z O.O. Sp. J., Warszawa − KRS 0000491548
  30. Allverne Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000474078
  31. Alpg Investments Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000399397
  32. Alra-2 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000018993
  33. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  34. Alto One Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000360753
  35. Am-distribution Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000507413
  36. Ambra S.A., Warszawa − KRS 0000041726
  37. Andropol S.A., Andrychów − KRS 0000109997
  38. Andropol-trading S.A., Andrychów − KRS 0000115365
  39. Andros Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000367147
  40. Andrychowska Wykończalnia Tkanin Sp. Z O.O., Andrychów − KRS 0000244742
  41. Antel Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000096434
  42. Ap Investment Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000086271
  43. Apena S.A., Warszawa − KRS 0000075011
  44. Aperia Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591558
  45. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  46. Ardea Alba S.A., Warszawa − KRS 0000025441
  47. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  48. Arm Property Sp. Z O.O., Krakow − KRS 0000528351
  49. Armatura Kraków S.A. Skrót Firmy: Armatura Kraków S.A., Kraków − KRS 0000068409
  50. Aspiro Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000240238

Powiązane przetargi (100 / 101 szt.):
  1. Zaprojektowanie i wykonanie ogniw fotowoltaicznych na budynkach użyteczności publicznej w ramach projektu pn. *Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej i domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego*
    Zamawiający: Burmistrz Miasta i Gminy, Busko-Zdrój
    1. Postanowienia ogólne: 1.1. Montaż Instalacji fotowoltaicznych na następujących budynkach: 1.1.1 Zespół szkolno-przedszkolną z halą sportową Wiślica 1.1.2 Oczyszczalnia ścieków w Jurkowie 1.1.3 Samorządowy Zakład Opieki Zdrowotnej w Wiślicy 1.1.4 Stacja uzdatniania wody w Nowym Korczynie 1.1.5 Przepompownia ścieków ssąco-tłocząca w Nowym Korczynie 1.1.6 Związek Nida 2000 w Starym Korczynie 1.1.7 Zespół Opieki Zdrowotnej w Busku - Zdroju - ZOZ Budynek Główny - ZOZ Oddział Zakaźny - ZOZ Oddział Płucny 1.1.8 Komenda Powiatowa Powiatowej Straży Pożarnej w Busku-Zdroju 1.1.9 Budynek Urzędu Miasta i Gminy w Stopnicy 1.1.10 Oczyszczalnia ścieków w miejscowości Falęcin Stary gm. Stopnica 1.1.11 Budynek pływalni w Stopnicy 1.1.12 Pływalna Miejska Delfinek w Pińczowie ul. 7 Źródeł 7 1.1.13 Urząd Miejski ul. 3 Maja 10 w Pińczowie 1.1.14 Oczyszczalnia ścieków w Gackach 1.1.15 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pińczowie ul. Pałęki 26 1.1.16 Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sędziszowie 1.1.17 Samorządowe Gimnazjum oraz Szkoła Podstawowa w Zbludowicach gm. Bisko-Zdrój 1.1.18 Szkoła Podstawowa w Szańcu gm. Busko-Zdrój 1.1.19 Szkoła Podstawowa w Dobrowodzie gm. Busko-Zdrój 1.1.20 Szkoła Podstawowa w Kołaczkowicach 1.1.21 Samorządowe Gimnazjum nr 1w Busko-Zdroju 1.1.22 Szkoła Podstawowa nr 2 w Busko-Zdroju 1.1.23 Szkoła Podstawowa nr 3 w Busko-Zdroju 1.1.24 Samorządowe Gimnazjum w Podgajach gm. Busko-Zdrój 1.1.25 Publiczne Przedszkole nr 2 w Busko-Zdroju 1.1.26 Publiczne Przedszkole nr 3 w Busko-Zdroju 1.1.27 Ośrodek Zdrowia w Dobrowodzie gm. Busko-Zdrój 1.1.28 Samodzielny Publiczny Zespół Podstawowej Opieki Zdrowotnej, ul Sądowa 9 w Busko-Zdroju 1.1.29 Ośrodek Zdrowia w Kołaczkowicach gm. Busko-Zdrój 1.1.30 Miejsko-Gminy Ośrodek Pomocy Społecznej w Busko-Zdroju 1.1.31 Miejsko-Gmina Biblioteka Publiczna w Busko-Zdroju 1.1.32 Fundacja Kreatywnej Przestrzeni i Rozwoju CampoSfera w Klimontowie gm. Sędziszów 1.2. Szczegółowy zakres prac określają: 1.2.1. *Program Funkcjonalno-Użytkowy* - załącznik nr 9 do SIWZ, 1.2.2. Wzór umowy - załącznik nr 8 do SIWZ. 2. Warunki realizacji przedmiotu zamówienia: 2.1. Wykonawca zobowiązany jest do realizacji zadania w trybie *zaprojektuj i wybuduj*. Zadanie realizowane jest w ramach projektu pn. *Instalacja systemów energii odnawialnej na budynkach użyteczności publicznej oraz domach prywatnych w gminach powiatu buskiego i pińczowskiego*, dofinansowanego ze środków Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy. 2.2. Wykonawca zobowiązany jest do opracowania i przedstawienia Zamawiającemu, w odniesieniu do zakresu określonego w umowie, najpóźniej do 7 dnia od dnia podpisania umowy harmonogramu rzeczowo-finansowo-terminowego wykonywania przedmiotu zamówienia uwzględniającego terminy opracowania dokumentacji projektowej oraz terminy rozpoczęcia i zakończenia prac budowlano-montażowych, z uwzględnieniem ewentualnych przestojów oraz podziału na poszczególne roboty. Ze względu na prowadzenie prac na funkcjonujących obiektach - Zamawiający zastrzega sobie prawo do kontroli w trakcie realizacji zadania kolejności wykonania poszczególnych etapów inwestycji. 2.3. Zorganizowanie zaplecza budowy na potrzeby realizacji zadania leży po stronie Wykonawcy. 2.4. W szczególności Wykonawca jest zobowiązany, przed rozpoczęciem prac projektowych oraz podczas ich trwania, do zapoznania się z : 2.4.1. wymaganiami związanymi z obiektami sąsiadującymi, 2.4.2. elementami uzbrojenia podziemnego i nadziemnego na terenie inwestycji i w jego sąsiedztwie, 2.4.3. sposobem dojazdu, możliwością komunikacji i parkowania, 2.4.4. obowiązującymi przepisami administracyjnymi odnoszącymi się do bezpieczeństwa wokół terenu budowy, 2.4.5. warunkami ochrony konserwatorskiej, 2.4.6. warunkami ochrony środowiska, 2.4.7. istniejącą elewacją budynków. 2.5. Zamawiający zastrzega sobie prawo do ograniczenia, bądź zmiany zakresu przedmiotu zamówienia. 2.6. Wykonawca dokona tłumaczeń na język angielski dokumentacji powstałej w procesie wykonywania przedmiotu zamówienia w zakresie wskazanym przez Zamawiającego na podstawie wymagań otrzymanych od Instytucji Dofinansowującej. 2.7. Wykonawca zrealizuje Przedmiot Zamówienia w taki sposób, aby osiągnięte zostały wskaźniki ekologiczne zadania zgodnie z wytycznymi opisanymi w Audytach Energetycznych dla wszystkich budynków użyteczności publicznej objętych realizacją zadania. 2.8. Zamawiający nie wyraża zgody na zawarcie przez Wykonawcę umowy o przelew wierzytelności na rzecz trzeciej strony
  2. Wykonanie termomodernizacji budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Końskich, w formule: zaprojektuj i wybuduj - w ramach rozszerzenia Projektu pod nazwą: Termomodernizacja budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Końskich oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich
    Zamawiający: Powiat Konecki, Końskie
    1.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie termomodernizacji budynku Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Końskich, ul. Stanisława Staszica 5 - w formule: zaprojektuj i wybuduj, w ramach rozszerzenia Projektu pod nazwą: Termomodernizacja budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Końskich oraz II Liceum Ogólnokształcącego w Końskich, zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym, stanowiącym Załącznik nr 9 do SIWZ, celem zmniejszenia ilości oraz kosztów zużycia energii i redukcji emisji szkodliwych gazów do atmosfery, zgodnie z Audytem efektywności ekologicznej budynku, stanowiącym Załącznik nr 10 do SIWZ. 2.Przedmiot zamówienia jest dofinansowany ze środków Mechanizmu Finansowego Europejskiego Obszaru Gospodarczego 2009-2014, w ramach Programu Operacyjnego PL04 pn.: Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii , dla rezultatu 1 pn.: Poprawa efektywności energetycznej w budynkach, na podstawie umowy dofinansowania nr 470/2014/Wn13/OA-xn-04/D z dnia 04.08.2014 r. 3.Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania inwestycyjnego polegającego w szczególności na: 3.1.wykonaniu dokumentacji projektowej obejmującej projekt budowlany, projektu wykonawczego, przedmiaru robót, specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót oraz informacji dotyczącej bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, w oparciu o program funkcjonalno-użytkowy wraz z potwierdzeniem - oświadczeniem wykonawcy o planowanych do osiągnięcia wskaźnikach efektu ekologicznego, nie niższych niż wskazane w audycie efektywności ekologicznej, a także innej dokumentacji wymaganej przez przepisy prawa na etapie projektowania, występowania o pozwolenia na budowę; UWAGA! WYKONANIE PROJEKTU BUDOWLANEGO STANOWI KOSZT NIEKWALIFIKOWALNY PROJEKTU 3.2.zapewnieniu obsługi geodezyjnej zgodnie z przepisami rozporządzenia Ministra Gospodarki Przestrzennej i Budownictwa z dnia 21 lutego 1995 r. w sprawie rodzaju i zakresu opracowań geodezyjno-kartograficznych oraz czynności geodezyjnych obowiązujących w budownictwie, 3.3.uzyskaniu akceptacji dokumentacji projektowej i rozwiązań technicznych przez Zamawiającego; 3.4.uzyskaniu w imieniu inwestora wszelkich niezbędnych decyzji/pozwoleń administracyjno-prawnych, o ile takie będą wymagane do realizacji zadania, wraz z wprowadzeniem zmian i uzupełnieniem dokumentacji projektowej, lub też wykonaniu projektu zamiennego, o ile okaże się to niezbędne do uzyskania decyzji/pozwoleń; 3.5.wykonaniu robót budowlanych w oparciu o opracowaną dokumentację projektową, polegających w szczególności na: 3.5.1.ociepleniu przegród; 3.5.2.wymianie stolarki okiennej; 3.5.3.wymianie stolarki drzwiowej; 3.5.4.wymianie elementów osłonowych metalowo-szklanych; 3.5.5.wymiana armatury umywalkowej i prysznicowej na czasową, wandaloodporną, wodooszczędną o wydatku odpowiednio <2[l/min] i <6[l/min]; 3.5.6.modernizacji instalacji wentylacji polegającej na zainstalowaniu wentylacji mechanicznej nawiewno-wywiewnej z odzyskiem ciepła (rekuperacja) sterowanej stężeniem CO2 w poszczególnych klasach; 3.5.7.modernizacji systemu centralnego ogrzewania polegającej na zainstalowaniu systemu ogrzewania powietrznego VRF zasilanego pompą ciepła powietrze- powietrze jako jedynym źródłem ciepła; 3.5.8.instalacji ogniw fotowoltaicznych o mocy szczytowej 40kW i baterii akumulatorów; 3.5.9.wymianie oświetlenia wbudowanego na energooszczędne typu LED; UWAGA! ROBOTY WYMIENIONE W PKT 3.5.5 i 3.5.7 STANOWIĄ KOSZTY NIEKWALIFIKOWALNE PROJEKTU 3.5.10.wykonaniu robót nie objętych Projektem, stanowiących koszty niekwalifikowalne, w których zakres wchodzi: a. wykonanie sieci teleinformatycznej do wszystkich pomieszczeń użytkowych b. przebudowa i remont instalacji wodno - kanalizacyjnej w obrębie budynku i poza budynkiem w zakresie niezbędnym do funkcjonowania obiektu (konieczna inwentaryzacja i oględziny) c. przebudowa instalacji deszczowej w obrębie budynku i poza budynkiem w zakresie niezbędnym do funkcjonowania obiektu (konieczna inwentaryzacja i oględziny) d. wymiana istniejącej instalacji elektrycznej z przewodów aluminiowych na miedziane w zakresie niezbędnym do funkcjonowania obiektu (konieczna inwentaryzacja i oględziny). e. podzielenie sali B na parterze f. remont zadaszenia przy budynku warsztatów g. podział pomieszczenia nr 05 przy hali sportowej h. naprawa elementów konstrukcji zadaszenia warsztatów (oględziny i inwentaryzacja) Szczegółowy zakres robót został zawarty w Programie funkcjonalno-użytkowym - stanowiącym Załącznik nr 9 do SIWZ oraz w Audycie efektywności ekologicznej budynku- stanowiącym Załącznik nr 10 do SIWZ, i jest podstawą wykonania przedmiotowego zamówienia. 3.6. opracowaniu dokumentacji powykonawczej, 3.7. uzyskaniu w imieniu inwestora wszelkich niezbędnych decyzji/pozwoleń administracyjno-prawnych, o ile takie będą wymagane do użytkowania instalacji i budynku; 3.8. przeprowadzeniu certyfikowanego szkolenia przez producenta urządzeń maksimum 10 pracowników Zamawiającego w zakresie obsługi urządzeń w terminie uzgodnionym z Zamawiającym, 3.9. udostępnienia materiałów o charakterze dydaktycznym opisujących zastosowane rozwiązanie techniczne. 4. W zakres zamówienia wchodzą wszystkie prace, czynności oraz roboty, które należy zrealizować by przedmiot zamówienia osiągnął planowany efekt ekologiczny, jak i gotowość do eksploatacji i został wykonany należycie, zgodnie z obowiązującymi przepisami i sztuką budowlaną. 5. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w następujących dokumentach: 5.1.Wzorze umowy - stanowiącej Załącznik nr 8 do SIWZ, 5.2..Programie funkcjonalno-użytkowym - stanowiącym Załącznik nr 9 do SIWZ, 5.3.Audycie efektywności ekologicznej budynku- stanowiącym Załącznik nr 10 do SIWZ. 6. Wynagrodzenie wykonawcy za realizację przedmiotu zamówienia będzie wynagrodzeniem ryczałtowym nie podlegającym weryfikacji, w konsekwencji czego konieczność wykonania prac, bez których przedmiot zamówienia nie mógłby być zrealizowany, a których Wykonawca wcześniej nie przewidział nie będzie miała wpływu na wysokość wynagrodzenia - nie będzie stanowiła podstaw do podwyższenia ceny określonej w ofercie. 6.1.Roboty budowlane będą wykonywane na czynnym obiekcie, stąd w cenie zamówienia należy przewidzieć koszty związane z odpowiednim zabezpieczeniem obiektu i placu budowy, 6.2.Materiały pochodzące z rozbiórki nie nadające się do powtórnego użycia Wykonawca jest zobowiązany usunąć poza teren budowy na własny koszt przy przestrzeganiu przepisów ustawy z dnia 14 grudnia 2012 roku o odpadach. 6.3.Wykonawca uzgodni z Zamawiającym sposób ponownego wykorzystania materiałów pochodzących z rozbiórki, nadających się do ponownego wykorzystania. 6.4.Ewentualne złomowanie materiałów pochodzących z demontażu należy do Wyko¬nawcy i nie podlega dodatkowej opłacie. Zysk ze sprzedaży złomu Wykonawca wi¬nien uwzględnić w przygotowaniu ofert. 6.5.Dokumenty z przeprowadzenia utylizacji lub przekazania do utylizacji należy przedstawić wraz z dokumentacją odbiorową. 7. W przypadku, gdy Zamawiający opisując przedmiot zamówienia posłużył się wskazaniem pochodzenia (znak towarowy, marka, producent, patent, dostawca) materiałów i urządzeń, Zamawiający dopuszcza zaoferowanie materiałów i urządzeń równoważnych (wraz z dokumentem potwierdzającym ich równoważność), innych aniżeli wskazane w dokumentacji pod warunkiem, że zagwarantują one realizację zamówienia oraz zapewnią uzyskanie parametrów technicznych nie gorszych od założonych w programie funkcjonalno-użytkowym i audycie efektywności ekologicznej oraz zostaną one wcześniej zaakceptowane przez Inspektora nadzoru inwestorskiego i Zamawiającego. 8. Wszelkie wątpliwości Wykonawca winien wyjaśnić z Zamawiającym na etapie przygotowywania oferty, w trybie określonym w SIWZ
  3. Poprawa efektywności energetycznej Hali Sportowej MOSiR Radom poprzez kompleksową termomodernizację oraz instalację odnawialnych źródeł energii
    Zamawiający: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu Spółka z o.o., Radom
    2. Przedmiotem zamówienia jest termomodernizacja oraz instalacja odnawialnych źródeł energii w Hali Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radomiu przy ul. Narutowicza 9.
    2.1. Zakres robót składających się na przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
    1. Modernizację elewacji budynku poprzez demontaż istniejącej elewacji i wykonanie nowej elewacji w systemie BSO lub alternatywnym o minimalnych wymogach jak system BSO oraz wymiany stolarki okiennej i drzwiowej wraz z termomodernizacją stropodachu i montażem dachu nad wejściem głównym do budynku.
    2. Montaż instalacji fotowoltaicznej na dachu hali wraz z konstrukcją wsporczą, układem pomiarowym oraz wymianą rozdzielnic.
    3. Instalacja wentylacji mechanicznej i ciepła technologicznego.
    4. Roboty elektryczne w zakresie modernizacji rozdzielnicy głównej budynku.
    5. Prace ogólnobudowlane towarzyszące.
    UWAGA: Wraz z kosztorysem szczegółowym Wykonawca wyłoniony w postępowaniu zobowiązany jest przedłożyć Zamawiającemu karty katalogowe, certyfikaty oraz oświadczenia Producentów potwierdzające dane techniczne proponowanych urządzeń (paneli, inwerterów).

    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załącznikach do SIWZ
    tj. w dokumentacji projektowej oraz specyfikacjach technicznych.

    2.2. W/w zakres robót należy wykonać zgodnie z warunkami Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ), w szczególności zgodnie ze stanowiącymi załączniki do niej dokumentacją projektową, specyfikacja techniczną oraz przedmiarem robót.
    Uwaga: Jeżeli w SIWZ przy opisie przedmiotu zamówienia wskazana została nazwa producenta, znak towarowy, patent lub pochodzenie w stosunku do określonych materiałów, urządzeń, itp. Zamawiający wymaga, aby traktować takie wskazanie jako przykładowe i dopuszcza zastosowanie przy realizacji zamówienia materiałów, urządzeń, itp. równoważnych o parametrach nie gorszych niż wskazane. Zamawiający anuluje wszelkie nazwy producenta itp. jeżeli występują w rysunkach i opisach dokumentacji technicznej, przedmiarze, specyfikacji technicznej itp. (nie są one obowiązujące dla Wykonawcy).
    2.3.Prace towarzyszące, oraz roboty tymczasowe nie objęte dokumentacją projektową i przedmiarem robót konieczne do uwzględnienia:
    1) pełna obsługa geodezyjna w trakcie realizacji zadania;
    2) uzyskanie stosownych decyzji wraz z opłatami oraz wykonanie tych decyzji na koszt wykonawcy:
    a) związanych z realizację robót w pobliżu urządzeń wymagających stosownych decyzji;
    b) innych - niezbędnych przy realizacji zadania.
    3) organizacja i zabezpieczenie placu budowy,
    4) uporządkowanie terenu po budowie,
    5) likwidacja placu budowy,
    6) sporządzenie świadectwa energetycznego dla obiektu hali;
    7) uzyskanie w imieniu Zamawiającego decyzji o pozwoleniu na użytkowanie - jeżeli obowiązek taki będzie wynikał z obowiązujących przepisów prawa lub decyzji pozwolenia na budowę.
    oraz wszelkie inne prace nie objęte w SIWZ, a konieczne do wykonania ze względu na sztukę budowlaną.
    2.4. Zamawiający zastrzega sobie prawo ograniczenia lub zwiększenia w/w zakresu zamówienia, zgodnie z ustawą Pzp.
    2.5. Zamawiający wymaga udzielenia gwarancji jakości na wykonane zamówienie na okres min. 3 lat.
    Gwarancja dot. całego zamówienia w tym również odnawialne źródła energii
  4. Wykonanie robót budowlanych uzupełniających do zamówienia pn. wykonanie robót budowlanych w ramach projektu:Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Węgliniec
    Zamawiający: Gmina Węgliniec, Węgliniec
    Wykonanie robót budowlanych w ramach projektu: Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Węgliniec- zadanie:
    - Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy i Miasta Węgliniec - roboty elektryczne, roboty ogólnobudowlane;
    - Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Czerwonej Wodzie - roboty elektryczne.
  5. Budowa instalacji fotowoltaicznej dla budynku hali sportowej Gryf Arena w Gryficach
    Zamawiający: Zarząd Powiatu Gryfickiego, Gryfice
    Budowa instalacji fotowoltaicznej dla budynku hali sportowej Gryf Arena w Gryficach
  6. Budowa mikroinstalacji prosumenckich na terenie Gminy Brańsk
    Zamawiający: Gmina Brańsk, Brańsk
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj zadania pn.: Budowa mikroinstalacji prosumenckich na terenie Gminy Brańsk współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rolnictwa w ramach działania 321 Podstawowe usługi dla gospodarki i ludności wiejskiej objętego PROW na lata 2007-2013. Realizacja zamówienia obejmuje opracowanie kompleksowej dokumentacji projektowej wraz ze wszystkimi wymaganymi prawem uzgodnieniami oraz wszelkie prace budowlano-montażowe budowy: a) instalacji paneli fotowoltaicznych na potrzeby 2 budynków Gminy Brańsk (hydrofornie), b) instalacji paneli fotowoltaicznych i instalacji kolektorów słonecznych próżniowych z pompą ciepła na potrzeby 7 budynków gospodarstw domowych należących do osób prywatnych.
    Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Program funkcjonalno-użytkowy (PFU) stanowiący załącznik Nr 6 do SIWZ. Zamawiający informuje, że parametry wskazane dla miroinstalacji w PFU są parametrami minimalnymi. Informacje dodatkowe:
    1) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany lokalizacji adresu nieruchomości, które Zamawiający wskazał w PFU z uwagi na: rezygnację mieszkańców z przyczyn losowych bądź braku technicznych możliwości wykonania mikroinstalacji na rzecz innego mieszkańca nie ujętego w PFU znajdującego się na liście rezerwowej. 2) Zamawiający zastrzega sobie prawo zmiany zakresu rzeczowego zamówienia: a) zmniejszenia zakresu rzeczowego zamówienia przyczyn nieprzewidzianych przez Zamawiającego bądź braku technicznych możliwości wykonania mikroinstalacji, a z tym zmniejszenie wynagrodzenia Wykonawcy, b) zmiany rodzaju obiektu posadowienia mikroinstalacji (hydrofornia, dom jednorodzinny, budynek gospodarczy bądź grunt), a z tym zmiana wynagrodzenia zgodnie z danymi wynikającymi z formularza ofertowego Wykonawcy, 3) Warunkiem rozpoczęcia prac realizacyjnych jest zatwierdzenie koncepcji projektu przez Zamawiającego. 4) Wykonawca zobowiązany jest do: a) montażu zestawu kolektora słonecznego do przygotowania ciepłej wody użytkowej obejmuje dostawę oraz montaż kompletnej instalacji solarnej, podłączenie do istniejących instalacji, adaptacja istniejących instalacji na potrzeby instalacji solarnej w tym napełnienie i odpowietrzenie instalacji, wykonanie prób szczelności, regulacja przepływu, dobór opcji sterowania, przeszkolenie użytkowników nieruchomości z zakresu obsługi i eksploatacji zestawów solarnych; b) montażu paneli fotowoltaicznych do wytwarzania energii elektrycznej obejmuje dostawę oraz montaż kompletnej instalacji fotowoltaicznej oraz przygotowanie podłączenia instalacji do sieci energetycznej przez operatora sieci; c) indywidualnego przeszkolenia przyszłych użytkowników w zakresie obsługi i eksploatacji urządzeń wraz z przekazaniem instrukcji obsługi. Fakt przeprowadzenia szkolenia oraz przekazania w/w dokumentów powinien być potwierdzony protokolarnie przez przyszłych Użytkowników. Potwierdzenie tego faktu ma być przekazane Zamawiającemu. d) bezpłatną obsługę serwisową w okresie trwania gwarancji i rękojmi, w tym bezpłatne przeglądy co najmniej raz w ciągu roku przez okres 5 lat. Wykonawca przeprowadzi co 12 miesięcy (pierwszy przegląd w 12-stym miesiącu od terminu zakończenia realizacji niniejszej umowy, tj. podpisania protokołu odbioru końcowego zadania) czynności związanych z corocznym przeglądem technicznym wykonanego przedmiotu zamówienia. Oryginały protokołów z przeprowadzonych przeglądów technicznych Wykonawca przekaże niezwłocznie Zamawiającemu. Przegląd prowadzony będzie w obecności przedstawiciela Wykonawcy, przedstawiciela Zamawiającego i Inspektora Nadzoru. Stwierdzone wady urządzeń Wykonawca usunie na własny koszt w terminie wskazanym w protokole z wykonania przeglądu. Zakres prowadzenia serwisu zawierać będzie wszystkie czynności związane z okresowymi przeglądami instalacji, w tym również dojazd i wymianę niezbędnych elementów w celu zachowania okresu gwarancyjnego. W czasie trwania okresu gwarancyjnego wykonawca zobowiązany będzie również do bezpłatnej wymiany płynu solarnego, a w ostatnim roku trwania okresu gwarancyjnego, we wszystkich zamontowanych instalacjach. e) zapewnienia (w razie konieczności) obsługi geodezyjnej inwestycji, f) przygotowania wniosków do zgłoszenia o przyłączenie do sieci elektroenergetycznej operatora sieci dystrybucyjnej. 5) Wykonawca we własnym zakresie powinien ująć także te prace dodatkowe i elementy instalacji, które nie wyszczególniono w PFU, lecz są ważne, bądź niezbędne dla właściwego i stabilnego działania oraz uzyskania oczekiwanej przez Zamawiającego wieloletniej gwarancji bezawaryjnego funkcjonowania instalacji. 6) Mikroinstalacja powinna być wybudowana zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami wiedzy technicznej oraz spełniać wymogi techniczne i eksploatacyjne zawarte w art. 7a ustawy Prawo energetyczne, Rozporządzenia Ministra Gospodarki z dnia 4 maja 2007 r. w sprawie szczegółowych warunków funkcjonowania systemu elektroenergetycznego i Instrukcji Ruchu i Eksploatacji Sieci Dystrybucyjnej. Przy budowie mikroinstalacji zastosować należy zabezpieczenie przed pracą wyspową. Zabezpieczenie powinno być w stanie identyfikować fazy (zdrowe) i pochodzące z rewersu tzn. w sytuacjach gdy w sieci zasilającej wskutek uszkodzenia w jednej z faz napięcie innej z faz poprzez odbiorniki np. dwufazowe przez sieć wraca do instalacji odbiorczej. 7) Wszystkie dostarczone elementy instalacji i urządzenia muszą być nowe, nie noszące śladów uszkodzeń zewnętrznych i uprzedniego używania tzn. że żaden element instalacji nie może być wcześniej używany, musi pochodzić z bieżącej produkcji, być sprawny i działać bez uwag, posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty, świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem (wyżej wskazane dokumenty wraz z gwarancjami producenta oraz dokumentacją powykonawczą należy dostarczyć do zamawiającego w dniu odbioru końcowego zadania). 8) Montaż mikroinstalacji na nieruchomościach, wymienionych w PFU, po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie z Zamawiającym i właścicielem nieruchomości. Gotowość montażu wykonawca zgłosi zamawiającemu i właścicielowi nieruchomości na co najmniej 2 dni przed planowanym terminem dostawy
  7. Montaż fotowoltaicznych mikroinstalacji prosumenckich w gminie Janów Podlaski.
    Zamawiający: Gmina Janów Podlaski, Janów Podlaski
    1. Przedmiotem zamówienia jest montaż fotowoltaicznych mikroinstalacji prosumenckich na budynkach mieszkalnych prywatnych w gminie Janów Podlaski dla potrzeb wytworzenia energii elektrycznej wyłącznie na potrzeby gospodarstw domowych realizowanym w systemie zaprojektuj i wybuduj.
    2. Realizacja zamówienia będzie obejmowała :
    1) wykonanie 93 szt. dokumentacji projektowej,
    2) wykonanie robót budowlanych polegających na montażu fotowoltaicznych mikroinstalacji prosumenckich na budynkach mieszkalnych.
    3. Szczegółowy opis z przedmiotu zamówienia zawiera Program funkcjonalno - użytkowy
  8. Zmniejszenie energochłonności obiektów Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mogilnie poprzez termomodernizacje i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii
    Zamawiający: Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Mogilnie, Mogilno
    Planowana inwestycja będzie polegać na termomodernizacji dwóch obiektów budowlanych wchodzących w struktury Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Mogilnie, w celu ich docieplenia, wymiany i modernizacji urządzeń wytwarzających energię cieplną, a także zastosowania układu fotowoltaicznego jako źródła energii odnawialnej. W związku z tym planuję się do realizacji następujące prace remontowo-modernizacyjne.
    Podział na zadania: W zakresie zadania nr 1:
    1. w ramach termomodernizacji Wiejskiego Ośrodka Zdrowia w Gębicach a) docieplenie ścian zewnętrznych, b) docieplenie stropodachu, c) wymiana stolarki okienkowej i drzwiowej, d) modernizacja kotłowni węglowej na pompę ciepla ( c.w.u.), e) modernizacja kotłowni - pompy ciepła, f) modernizacja instalacji grzewczej c.o., g) wymiana oświetlenia na energooszczędne
    W zakresie zadania nr 2:
    1. W ramach termomodernizacji Przychodni Rejonowej w Mogilnie: a) docieplenie ścian zewnętrznych, b) docieplenie stropodachu, c) wymiana stolarki okienkowej i drzwiowej, d) modernizacja kotłowni (podgrzewacz ciepłej wody użytkowej), e) podłączenie budynku Przychodni do kotłowni gazowej Szpitala, f) modernizacja systemu grzewczego (instalacji grzewczej c.o.), g) instalacja układu fotowoltaicznego h) wymiana oświetlenia w energooszczędne W przypadku Przychodni Rejonowej w Mogilnie wszystkie wydatki są kwalifikowane. Z kolei w związku z tym, że część powierzchni Wiejskiego Ośrodka Zdrowia stanowią pomieszczenia mieszkalne, a część służy świadczeniu usług medycznych - koszty tych prac zostały podzielone na część kwalifikowaną i niekwalifikowaną (poprzez wyliczenie procentu stosunku udziału powierzchni mieszkalnych i powierzchni usług medycznych w odniesieniu do całej powierzchni budynku)
  9. Budowa mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujacych odnawialne źródła na budynkach jednorodzinnych mieszkańców na terenie Gminy Dąbrowa Zielona realizowanych w systemie; zaprojektuj i wybuduj w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 dla działania Podstawowe Usługi dla Gospodarki i Ludności Wiejskiej - w zakresie budowy mikroinstalacji prosumenckich wykorzystujących odnawialne źródła energii.
    Zamawiający: Gmina Dąbrowa Zielona, Dąbrowa Zielona
    Zakres zadania obejmuje:
    1.Zaprojektowanie i wykonanie 53 mikroinstalacji fotowoltaicznych na budynkach osób prywatnych o mocy od 1,5 kWp do 4,5 kWp w tym 39 mikroinstalacji wykonanych na budynkach mieszkalnych jednorodzinnych, których powierzchnia użytkowa nie przekracza 300 m2 o łącznej mocy nie mniejszej niż 96,5 kWp oraz 14 mikroinstalacji wykonanych na budynkach gospodarczych o łącznej mocy nie mniejszej niż 41,0 kWp.
    2.Instalacje będą zaprojektowane w oparciu o posiadany przez Gminę Dąbrowa Zielona Program Funkcjonalno-Użytkowy. Wykonawca przed opracowaniem dokumentacji wykona inwentaryzację poszczególnych lokalizacji na których mają być wykonane instalacje.
    3.Wykonawca opracowaną kompletną dokumentację projektową wraz z kosztorysem ofertowym przedstawi zamawiającemu do zatwierdzenia przed rozpoczęciem wykonywania instalacji.
    4.Instalacje mają spełniać wymagania konieczne do przyłączenia do sieci energetycznej stawiane przez miejscowego operatora sieci - mają być gotowe do przyłączenia wraz z niezbędną dokumentacją wymaganą przez zakład energetyczny.
    5.Szczegółowy opis zamówienia przedstawiono w Programie Funkcjonalno-Użytkowym , stanowiącym załącznik do SIWZ.
    6. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlano-montażowych polegających na montażu instalacji fotowoltaicznych na budynkach prywatnych na terenie Gminy Dąbrowa Zielona, z materiałów i urządzeń własnych Wykonawcy lub zakupionych przez Wykonawcę. Wszystkie urządzenia, armatura i osprzęt muszą być nowe (muszą mieć datę produkcji z roku ich zabudowy lub roku poprzedzającego zabudowę).
    Instalacja powinna być wykonana zgodnie z dokumentacją projektową wykonaną przez Wykonawcę i zatwierdzoną przez Zamawiającego, zapisami Programu Funkcjonalno Użytkowego, SIWZ, obowiązującymi normami, przepisami i zasadami wiedzy technicznej.
    7.Zaleca się, aby Wykonawca dokładnie zapoznał się ze SIWZ i Programem Funkcjonalno-Użytkowym tak , aby oferta dotyczyła wszystkich możliwych robót budowlanych w sposób gwarantujący prawidłowe i kompletne wykonanie zamówienia. Wskazanym jest, aby każdy Wykonawca dokonał wizji lokalnej obiektów objętych zamówieniem.
    8. W przypadku, gdy w niniejszym postępowaniu opisano materiały za pomocą podania nazwy ich producenta , patentów lub pochodzenia, to w odniesieniu do tych materiałów Zamawiający dopuszcza ujęcie w ofercie, a następnie zastosowanie innych równoważnych materiałów pod warunkiem posiadania przez nie parametrów nie gorszych niż materiały, które one zastępują. W takiej sytuacji Wykonawca stosując materiały równoważne zobowiązany jest zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy z dnia 29 stycznia 2004r Prawo zamówień publicznych wykazać, że oferowane przez niego materiały spełniają wymagania Zamawiającego. Jakość dostarczonych na budowę materiałów, wyrobów i elementów musi być zgodna z wymaganiami normowymi, atestami , świadectwami dopuszczenia do stosowania i ustaleniami projektu oraz wymaganiami zawartymi w SIWZ. Dokumenty potwierdzające spełnienie powyższych warunków Wykonawca przekaże Zamawiającemu.
  10. INNOWACJE W ZRÓŻNICOWANYCH ROZWIĄZANIACH FOTOWOLTAICZNYCH W MIEŚCIE BRZEZINY
    Zamawiający: Miasto Brzeziny, Brzeziny
    1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pod nazwą: Innowacje w zróżnicowanych rozwiązaniach fotowoltaicznych w mieście Brzeziny. 2. Wykonawca zobowiązany będzie wykonać przedmiot zamówienia zgodnie z: a) posiadaną przez Zamawiającego dokumentacją projektową (załącznik Nr 8 do SIWZ), b) Specyfikacją Techniczną Wykonania i Odbioru Robót (załącznik Nr 9 do SIWZ), c) pozwoleniem na budowę dla konstrukcji wzmacniających dach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Brzezinach oraz Szkoły Podstawowej nr 2 w Brzezinach z dnia 18 maja 2015r. (załącznik Nr 10 do SIWZ), d) przedmiarem robót (załącznik Nr 11), e) warunkami wynikającymi z obowiązujących przepisów prawa, f) wymaganiami wynikającymi z obowiązujących norm i aprobat technicznych, g) zasadami wiedzy technicznej i sztuki budowlanej. We wszystkich miejscach dokumentacji przetargowej, w których wskazano konkretnego producenta lub nazwę własną materiałów, Zamawiający dodaje zapis korygujący: lub równoważne o porównywalnych parametrach. Jedynym celem podania nazw własnych materiałów, produktów lub producenta jest przedstawienie standardów jakościowych oczekiwanych przez Zamawiającego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest obowiązany wykazać, że oferowane przez niego dostawy, usługi lub roboty budowlane spełniają wymagania określone przez zamawiającego. Wykonawca, który powołuje się na rozwiązania równoważne, zobowiązany jest do załączenia do oferty wykazu materiałów i urządzeń równoważnych wraz z podaniem ich parametrów i przedstawienia dowodów równoważności w postaci odpowiednich materiałów technicznych (dane producenta lub karty katalogowe lub oświadczeń producenta).
  11. Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie na potrzeby Biura Festiwalowego Impart 2016 we Wrocławiu
    Zamawiający: Biuro Festiwalowe Impart 2016, Wrocław
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie sukcesywnych usług rezerwacji, sprzedaży i dostawy do
    Zamawiającego lub miejsca wskazanego przez Zamawiającego na koszt Wykonawcy biletów lotniczych
    na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie na potrzeby Biura Festiwalowego Impart 2016 we
    Wrocławiu.
    W ramach realizacji zamówienia Zamawiający przewiduje zakup: 80 biletów lotniczych na trasach krajowych, 450 biletów lotniczych na trasach na trasach zagranicznych. Termin wykonania zamówienia: od dnia podpisania umowy do 28.02.2017r. lub do wcześniejszego
    wykorzystania środków finansowych przeznaczonych na realizację zamówienia.
  12. Termomodernizacja budynków szkolnych w miejscowości Dąbrowa Chełmińska
    Zamawiający: Gmina Dąbrowa Chełmińska, Dąbrowa Chełmińska
    Przedmiotem zamówienia jest: Termomodernizacja budynków szkolnych w miejscowości Dąbrowa Chełmińska Wszystkie prace łącznie z dokumentacją odbiorową należy wykonać w terminie do 14-08-2015. Prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową oraz Szczegółową specyfikacją techniczną wykonania i odbioru robót stanowiącą załącznik do niniejszej SIWZ. Podane w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, ogłoszeniu o zamówieniu, dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót, nazwy własne (pochodzenie, producent, itd.) mają jedynie charakter pomocniczy dla określenia podstawowych parametrów i cech zastosowanych materiałów. Zamawiający dopuszcza zastosowanie rozwiązań równoważnych. Produkt równoważny to taki, który ma te same cechy funkcjonalne, co wskazany w dokumentacji konkretny z nazwy lub pochodzenia produkt. Jego jakość nie może być gorsza od jakości określonego w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia, ogłoszeniu o zamówieniu, dokumentacji projektowej, przedmiarze robót, szczegółowej specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót produktu oraz powinien mieć parametry nie gorsze niż wskazany produkt. W dokumentacji projektowej jest również zawarta klauzula o produkcie równoważnym. Zamawiający informuje, iż udostępnione przedmiary mają charakter pomocniczy, a rozliczenie z wykonawcą będzie się odbywało ryczałtowo. Zamawiający przed podpisaniem umowy będzie wymagał przedstawienia kosztorysu ofertowego. Zamawiający nie wymaga kosztorysów ofertowych na etapie składania ofert przetargowych. KOD CPV 45111000-8 roboty ziemne 45310000-3 roboty instalacyjne elektryczne 45311000-0 roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 45320000-6 roboty izolacyjne 45331100-7 instalowanie centralnego ogrzewania 45331200-8 instalowanie urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych 45410000-4 Tynkowanie 45421000-4 Roboty w zakresie stolarki budowlanej Wykonawca jest zobowiązany do uwzględnienia w ofercie wszystkich kosztów związanych z realizacją zamówienia. Inwestycja pn.: Termomodernizacja budynków szkolnych w miejscowości Dąbrowa Chełmińska Jest dofinansowana ze środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko - Pomorskiego na lata 2007-2013, Oś Priorytetowa 2. Zachowanie i racjonalne użytkowanie środowiska, Działanie 2.3. Rozwój infrastruktury w zakresie ochrony powietrza..
  13. Zagospodarowanie terenu, sieci zewnętrzne oraz odnawialne źródła energii na terenie Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego Parku Naukowo-Przemysłowego Sp. z o.o. w Stanowicach w ramach zadań inwestycyjnych Rozbudowa Parku Naukowo-Przemysłowego o funkcje Centrum Transferu Technologii Środowiskowych oraz Rozbudowa Klubu Młodego Wynalazcy.
    Zamawiający: Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy Sp. z o.o., Gorzów Wlkp.
    3.1 Przedmiotem
    zamówienia jest: zagospodarowanie terenu, sieci zewnętrznych oraz odnawialnych źródeł energii
    na terenie Gorzowskiego Technologicznego Parku Naukowo-Przemysłowego Sp. z o.o. w
    Stanowicach 29 w gminie Bogdaniec. Przedmiot zamówienia składa się z następujących Części i
    obejmuje swym zakresem: Część I (budowa) Zadanie 1.1. Zagospodarowanie terenu, sieci
    zewnętrzne na terenie Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego Parku Naukowo-Przemysłowego
    Sp. z o.o. w Stanowicach w ramach Rozbudowy Parku Naukowo-Przemysłowego o funkcje
    Centrum Transferu Technologii Środowiskowych Zakres: -Uzbrojenie podziemne Instalacja
    wodociągowa Instalacja ppoż. Instalacja kanalizacji sanitarnej Instalacja kanalizacji technologicznej
    Instalacja kanalizacji deszczowej instalacja ciepłownicza Instalacja wody lodowej) - SUW - remont
    budynku SUW wymiana wyposażenia technologicznego SUW wyłącza się budowę zbiornika wody
    czystej o poj. 100 m³. Wykonawca dostosuje wyposażenie/instalacje SUW do pracy bez zbiornika -
    Zagospodarowanie terenu - drogi, zieleń Zadanie 1.2 Zagospodarowanie terenu, sieci zewnętrzne
    na terenie Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego Parku Naukowo-Przemysłowego Sp. z o.o. w
    Stanowicach w ramach Rozbudowy Klubu Młodego Wynalazcy - Etap II Zakres: - Uzbrojenie
    podziemne Instalacja wodociągowa Instalacja ppoż. Instalacja kanalizacji sanitarnej Instalacja
    kanalizacji deszczowej Instalacja ciepłownicza z wyłączeniem ciepłociągu łączącego GWE z
    Bioenergy Farm Instalacja wody lodowej) - Zagospodarowanie terenu 2 boiska sportowe
    urządzenie zieleni drogi, zieleń, boiska Część II (zaprojektuj i zbuduj) Zadanie 2.1 Odnawialne
    źródła energii i instalacje elektryczne zewnętrzne na terenie Gorzowskiego Ośrodka
    Technologicznego Parku Naukowo-Przemysłowego Sp. z o.o. w Stanowicach w ramach
    Rozbudowy Parku Naukowo-Przemysłowego o funkcje Centrum Transferu Technologii
    Środowiskowych Zakres: -Instalacje elektroenergetyczne wykonanie linii zasilających (WLZ) do
    poszczególnych tablic rozdzielczych rozdzielnie/szafki przyłączeniowe wykonanie oświetlenia
    terenu -Ogniwa fotowoltaiczne na dachu budynku 2-3 Podstawa: PFU elektryczne Zadanie 2.2
    Odnawialne źródła energii i instalacje elektryczne zewnętrzne na terenie Gorzowskiego Ośrodka
    Technologicznego Parku Naukowo-Przemysłowego Sp. z o.o. w Stanowicach w ramach
    Rozbudowy Klubu Młodego Wynalazcy - Etap II Zakres: - zewnętrzna instalacji
    elektroenergetycznej: wykonanie linii zasilających (WLZ) do poszczególnych tablic rozdzielczych
    rozdzielnia główna RG+P, rozdzielnie/szafki przyłączeniowe wykonanie magistrali teletechnicznej,
    wykonanie oświetlenia terenu, wykonanie oświetlenia boisk -Ogniwa fotowoltaiczne stojące na
    trackerach System nadzoru, sterowania i wizualizacji Podstawa: PFU elektryczne Zadanie 2.3.
    Odnawialne źródła energii i GWE na terenie Gorzowskiego Ośrodka Technologicznego Parku
    Naukowo-Przemysłowego Sp. z o.o. w Stanowicach w ramach Rozbudowy Klubu Młodego
    Wynalazcy - Etap II i Rozbudowy Parku Naukowo-Przemysłowego o funkcje Centrum Transferu
    Technologii Środowiskowych Zakres: -Wyposażenie GWE -System nadzoru, sterowania i
    wizualizacji -Kolektory słoneczne na dachu budynku 5 -Pompy ciepła NOWE (dla CTTŚ) -Pompy
    ciepła NOWE (dla KLUBU ) -Pompy ciepła istniejące - przeniesienie (CTTŚ) Podstawa: PFU GWC,
    pompy ciepła, solary 3.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w TOM II do SIWZ
    Załączniki od A do F 3.3 Główne kody we Wspólnym Słowniku Zamówień (CPV): Części CPV
    Nazwa Część I i Część II 45231000-5 Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, ciągów
    komunikacyjnych i linii energetycznych. 45330000-9 Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i
    sanitarne 45310000-3 Roboty instalacyjne elektryczne 45233140-2 Roboty drogowe 44622000-6
    Układy odzyskiwania ciepła 71323100-9 Usługi projektowania systemów zasilania energią
    elektryczną 45261215-4 Pokrywanie dachów panelami ogniw słonecznych 3.4 Podstawowe
    parametry zamówienia: 1. Uwaga: Do oferty należy dołączyć tabelę elementów ceny ryczałtowej.
    Tabela jest tabelą pomocniczą Ceny Ryczałtowej - do wyceny robót, rozliczania w trakcie realizacji
    inwestycji oraz sporządzenia harmonogramu rzeczowo-finansowego. 2. Zamawiający nie
    przewiduje udzielania zaliczek na poczet realizacji zamówienia. 3. Wykonawca jest zobowiązany do
    wykonania zamówienia wg Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia (SIWZ), jej załączników i
    złożonej oferty, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. 4. Adres robót budowlanych:
    Gorzowski Ośrodek Technologiczny Park Naukowo-Przemysłowy Sp. z o.o., Stanowice 29, 66-450
    Bogdaniec. 5. Zamawiający wymaga wykonania przedmiotu zamówienia przez wykwalifikowany
    personel techniczny. Podczas odbioru nastąpi weryfikacja wszystkich zadeklarowanych prac przez
    Wykonawcę, a wymaganych w dokumentacji projektowej przez Zamawiającego. Wraz z dostawą
    przedmiotu zamówienia Wykonawca dostarczy instrukcje obsługi oraz opisy techniczne w języku
    polskim (KŚT, DTR, katalogi części itp.) w wersji papierowej i elektronicznej. 6. Wykonawca udziela
    Zamawiającemu gwarancji na przedmiot zamówienia licząc od dnia odbioru końcowego na okres
    minimalny 36 miesięcy. Okres Gwarancji jest wiążący i zostanie wskazany w Formularzu ofertowym
    każdego Wykonawcy - podlega ocenie zgodnie z przyjętymi kryteriami. 7. Wykonawca jest
    odpowiedzialny z tytułu rękojmi za wady fizyczne przedmiotu umowy, istniejące w czasie
    dokonywania czynności odbioru, oraz za wady powstałe po odbiorze, lecz z przyczyn tkwiących w
    wykonanym przedmiocie zamówienia. 8. W razie stwierdzenia w toku czynności odbioru istnienia
    wady nadającej się do usunięcia, Zamawiający odmówi odbioru do czasu usunięcia wady. 9. W
    razie stwierdzenia wad, usterek po dokonaniu odbioru końcowego Wykonawca, po wezwaniu
    pisemnym przez Zamawiającego, obowiązany jest niezwłocznie reagować na zgłoszenie
    Zamawiającego i podejmować niezbędne działania nie później niż w ciągu 48 godzin, licząc od daty
    zgłoszenia, z wyłączeniem dni świątecznych. Maksymalny czas usunięcia awarii strony określają na
    7 dni, licząc od daty zgłoszenia. 10. Wykonawca nie może uwolnić się od odpowiedzialności z tytułu
    rękojmi za wady powstałe na skutek wad rozwiązań, które sam wprowadził lub na skutek
    niewłaściwych metod wykonania prac przez Wykonawcę. 11. W przypadku, gdy w okresie
    gwarancji Wykonawca odmówi podjęcia wymaganych czynności, bądź pozostaje w zwłoce w
    stosunku do terminów określonych w pkt. 9, Zamawiający może zlecić zastępcze wykonanie
    niezbędnych czynności osobie trzeciej na koszt Wykonawcy. 12. Wykonawca zobowiązany jest do
    przestrzegania zasad promocji Projektów, określonych dla Lubuskiego Regionalnego Programu
    Operacyjnego 2007-2013, i wykonania oznakowania przedmiotu zamówienia, po uprzedniej
    konsultacji z Zamawiającym oraz zgodnie z zasadami określonymi i zamieszczonymi na stronie
    internetowej http: www.lrpo.lubuskie.pl. 13. Zamawiający zastrzega sobie możliwość unieważnienia
    postępowania o udzielenie zamówienia, jeżeli środki pochodzące z budżetu Unii Europejskiej, które
    Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie całości lub części zamówienia, nie zostały
    mu przyznane. 3.5 Wymagania stawiane Wykonawcy: 1. Wykonawca odpowiedzialny będzie za
    prawidłową realizację umowy, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia w okresie
    wykonywania umowy. 2. Wymagana jest należyta staranność przy realizacji zamówienia. 3.
    Ustalenia i decyzje dotyczące wykonywania zamówienia uzgadniane będą wyłącznie przez
    ustanowionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcy. IV. PODWYKONAWCY 4.1
    Wykonawca wskaże w Ofercie części zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć
    Podwykonawcom Robót. Wskazanie niniejszego nastąpi w Załączniku nr 3 do IDW. W przypadku
    braku takiego oświadczenia, Zamawiający uzna, iż Wykonawca będzie realizował zamówienie bez
    udziału Podwykonawców Robót. 4.2 UMOWA O PODWYKONAWSTWO: 1. Wykonawca,
    Podwykonawca lub dalszy Podwykonawca zamówienia na roboty budowlane zamierzający zawrzeć
    odpłatną Umowę o podwykonawstwo, której przedmiotem są roboty budowlane, jest obowiązany, w
    trakcie realizacji zamówienia, do przedłożenia Zamawiającemu projektu takiej Umowy, przy czym
    Podwykonawca lub dalszy Podwykonawca jest obowiązany dołączyć zgodę Wykonawcy na
    zawarcie Umowy o podwykonawstwo o treści zgodnej z projektem umowy. 2. Termin zapłaty
    wynagrodzenia Podwykonawcy lub dalszemu Podwykonawcy, przewidziany w Umowie o
    podwykonawstwo nie może być dłuższy niż 30 dni od dnia doręczenia Wykonawcy, Podwykonawcy
    lub dalszemu Podwykonawcy faktury lub rachunku, potwierdzających wykonanie danego zakresu
    Umowy o podwykonawstwo. 3. Zamawiający w terminie 14 dni, zgłasza pisemne zastrzeżenia do
    projektu Umowy o podwykonawstwo w szczególności w sytuacji gdy projekt: 1) nie spełnia
    wymagań określonych w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia; 2) przewiduje termin
    zapłaty wynagrodzenia dłuższy niż określony w ust. 2; 3) zawiera harmonogram robót sprzeczny z
    Harmonogramem Robót wskazanym w Umowie z Wykonawcą; 4) przewiduje wartość
    wynagrodzenia za wykonanie Umowy o podwykonawstwo wyższą aniżeli wynika z Oferty
    Wykonawcy - dotyczy cen jednostkowych oraz ogólnej ceny ryczałtowej; 5) nie zawiera uregulowań
    dotyczących zawierania Umowy o podwykonawstwo z dalszymi Podwykonawcami; 6) nie wskazuje
    rachunku bankowego Podwykonawcy lub dalszego Podwykonawcy. 7) zawiera postanowienia
    sprzeczne z Umową zawartym między Zamawiającym a Wykonawcą; 8) nie zawiera zakresu Robót
    powierzonego Podwykonawcy lub dalszemu Podwykonawcy wraz z częścią dokumentacji
    dotyczącą wykonania Robót objętych Umową o podwykonawstwo. 9) zawiera termin
    wynagrodzenia płatnego przez Wykonawcę za wykonane prace Podwykonawcy lub dalszemu
    podwykonawcy nie będzie ustalony w taki sposób, aby przypadał wcześniej niż termin zapłaty
    wynagrodzenia należnego Wykonawcy przez Zamawiającego (za okres zlecony Podwykonawcy lub
    dalszemu Podwykonawcy). 4. Niezgłoszenie pisemnych zastrzeżeń do przedłożonego projektu
    Umowy o podwykonawstwo w terminie 14 dni, uważa się za akceptację projektu Umowy przez
    Zamawiającego. 5. Wykonawca, Podwykonawca lub dalszy podwykonawca zamówienia na roboty
    budowlane przedkłada Zamawiającemu poświadczoną za zgodność z oryginałem kopię zawartej
    Umowy o podwykonawstwo, w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia 6. Zamawiający, w terminie 14
    dni, zgłasza pisemny sprzeciw do Umowy o podwykonawstwo, w przypadkach, o których mowa w
    ust. 3. 7. Niezgłoszenie pisemnego sprzeciwu do przedłożonej Umowy o podwykonawstwo, w
    terminie 14 dni uważa się za akceptację umowy przez Zamawiającego. 8. Wykonawca,
    Podwykonawca lub dalszy Podwykonawca zamówienia na roboty budowlane zobowiązany jest
    przedłożyć Zamawiającemu poświadczoną za zgodność z oryginałem kopię zawartej Umowy o
    podwykonawstwo, której przedmiotem są dostawy lub usługi, w terminie 7 dni od dnia jej zawarcia,
    z wyłączeniem Umów o podwykonawstwo o wartości mniejszej niż 0,5% wartości umowy w sprawie
    zamówienia publicznego. Wyłączenie, o którym mowa w zdaniu pierwszym, nie dotyczy Umów o
    podwykonawstwo o wartości większej niż 50 000 zł. 9. W przypadku, o którym mowa w ust. 8, jeżeli
    termin zapłaty wynagrodzenia jest dłuższy niż określony w ust. 2, Zamawiający informuje o tym
    Wykonawcę i wzywa go do doprowadzenia do zmiany tej Umowy pod rygorem wystąpienia o
    zapłatę kary umownej określonej w par. 9 wzoru umowy. 10. Postanowienia ust. 1-9 stosuje się
    odpowiednio do zmian Umowy o podwykonawstwo. 11. Wykonawca ponosi odpowiedzialność za
    działania, uchybienia i zaniedbania swoich Podwykonawców jak i dalszych Podwykonawców, tak
    jak gdyby były to działania, uchybienia lub zaniedbania samego Wykonawcy. 12. Zgoda
    Zamawiającego na wykonanie jakiejkolwiek części Umowy przez Podwykonawcę lub dalszego
    Podwykonawcę nie zwalnia Wykonawcy z jakichkolwiek jego zobowiązań wynikających z Umowy.
    13. Wykonawca zobowiązany jest do złożenia wraz z fakturą za wykonanie roboty dowodów
    potwierdzających zapłatę wymagalnego wynagrodzenia Podwykonawcom lub dalszym
    Podwykonawcom, tj. np. pisemnego potwierdzenia przez Podwykonawcę lub dalszego
    Podwykonawcę, którego wierzytelność jest częścią składową wystawionej faktury, o dokonaniu
    zapłaty na rzecz tego Podwykonawcy lub dalszego Podwykonawcy. Potwierdzenie powinno
    zawierać zestawienie Robót, Dostaw, Usług i kwot, które były należne Podwykonawcy lub dalszemu
    Podwykonawcy z tej faktury. 14. Zamawiający dokonuje bezpośredniej zapłaty wymagalnego
    wynagrodzenia przysługującego Podwykonawcy lub dalszemu Podwykonawcy, który zawarł
    zaakceptowaną przez Zamawiającego Umowę o podwykonawstwo, której przedmiotem są dostawy
    lub usługi w przypadku uchylenia się od obowiązku zapłaty odpowiednio przez Wykonawcę,
    Podwykonawcę lub dalszego Podwykonawcę zamówienia na roboty budowlane. 15.
    Wynagrodzenie, o którym mowa w ust. 14, dotyczy wyłącznie należności powstałych po
    zaakceptowaniu przez Zamawiającego Umowy o podwykonawstwo, której przedmiotem są roboty
    budowlane, lub po przedłożeniu Zamawiającemu poświadczonej za zgodność z oryginałem kopii
    Umowy o podwykonawstwo, której przedmiotem są dostawy lub usługi. 16. Bezpośrednia zapłata
    obejmuje wyłącznie należne wynagrodzenie, bez odsetek, należnych Podwykonawcy lub dalszemu
    Podwykonawcy. 17. Przed dokonaniem bezpośredniej zapłaty Zamawiający umożliwi Wykonawcy
    zgłoszenie pisemnych uwag dotyczących zasadności bezpośredniej zapłaty wynagrodzenia
    Podwykonawcy lub dalszemu Podwykonawcy, o których mowa w ust. 14. 18. Wykonawca może
    zgłosić pisemne uwagi w terminie 7 dni od dnia doręczenia tej informacji. 19. W przypadku
    zgłoszenia uwag, o których mowa w ust. 17, w terminie wskazanym przez Zamawiającego,
    Zamawiający może: 1) nie dokonać bezpośredniej zapłaty wynagrodzenia Podwykonawcy lub
    dalszemu Podwykonawcy, jeżeli Wykonawca wykaże niezasadność takiej zapłaty albo 2) złożyć do
    depozytu sądowego kwotę potrzebną na pokrycie wynagrodzenia Podwykonawcy lub dalszego
    Podwykonawcy w przypadku istnienia zasadniczej wątpliwości Zamawiającego co do wysokości
    należnej zapłaty lub podmiotu, któremu płatność się należy, albo 3) dokonać bezpośredniej zapłaty
    wynagrodzenia Podwykonawcy lub dalszemu Podwykonawcy, jeżeli Podwykonawca lub dalszy
    podwykonawca wykaże zasadność takiej zapłaty. 20. W przypadku dokonania bezpośredniej
    zapłaty Podwykonawcy lub dalszemu Podwykonawcy, o których mowa w ust. 14, Zamawiający
    potrąca kwotę wypłaconego wynagrodzenia z wynagrodzenia należnego Wykonawcy. 21.
    Konieczność wielokrotnego dokonywania bezpośredniej zapłaty Podwykonawcy lub dalszemu
    Podwykonawcy, o których mowa w ust. 14, lub konieczność dokonania bezpośrednich zapłat na
    sumę większą niż 5% wartości umowy w sprawie zamówienia publicznego może stanowić
    podstawę do odstąpienia od umowy w sprawie zamówienia publicznego. 22. Umowa o
    podwykonawstwo nie może zawierać postanowień sprzecznych z umową zawartą między
    Zamawiającym a Wykonawcą. 23. Umowa o podwykonawstwo musi zawierać w szczególności
    następujące zapisy: 1) zakres robót powierzony podwykonawcy lub dalszemu podwykonawcy wraz
    z częścią dokumentacji dotyczącą wykonania robót objętych umową; 2) kwotę wynagrodzenia -
    kwota ta nie powinna być wyższa, niż wartość tego zakresu robót wynikająca z oferty Wykonawcy;
    3) termin wykonania robót objętych umową wraz z harmonogramem - harmonogram robót musi być
    zgodny z harmonogramem robót Wykonawcy; 4) termin zapłaty wynagrodzenia podwykonawcy lub
    dalszemu podwykonawcy przewidziany w umowie o podwykonawstwo nie może być dłuższy niż 30
    dni od dnia doręczenia Wykonawcy, podwykonawcy lub dalszemu podwykonawcy faktury lub
    rachunku, potwierdzających wykonanie zleconej podwykonawcy lub dalszemu podwykonawcy
    dostawy, usługi lub roboty budowlanej; 5) W przypadku podzlecenia przez Wykonawcę prac
    obejmujących przedmiot zamówienia podwykonawcy, termin wynagrodzenia płatnego przez
    Wykonawcę za wykonane prace podwykonawcy powinien być ustalony w taki sposób, aby
    przypadał wcześniej niż termin zapłat wynagrodzenia należnego Wykonawcy przez Zamawiającego
    (za okres zlecony podwykonawcy). 4.3 Wykonawca będzie ponosił pełną odpowiedzialność wobec
    Zamawiającego i osób trzecich za roboty budowlane wykonane przez podwykonawców. 4.4
    Wykonawca składający ofertę wspólną nie jest podwykonawcą. V. INFORMACJA O MOŻLIWOŚCI
    ZŁOŻENIA OFERTY RÓWNOWAŻNEJ 5.1 Podane w projektach budowlanych, wykonawczych i
    branżowych Specyfikacjach Technicznych Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych, PFU (TOM II
    SIWZ) parametry, stanowią parametry minimalne. Zamawiający dopuszcza możliwość złożenia
    oferty równoważnej. Oznacza to, że zgodnie z art. 29 ust. 3 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza
    składanie ofert zawierających rozwiązania równoważne o parametrach technicznych i jakościowych
    nie gorszych niż wskazane w treści dokumentów składających się na TOM II SIWZ. Ofertą
    równoważną jest więc asortyment o takich samych lub lepszych parametrach technicznych,
    jakościowych, funkcjonalnych, spełniający minimalne parametry określone przez Zamawiającego.
    5.2 W przypadku, gdy Zamawiający dokonał opisu przedmiotu zamówienia w Dokumentacji
    projektowej, programie funkcjonalno-użytkowym (TOM II SIWZ) przez wskazanie przykładowych
    znaków towarowych, patentów lub pochodzenia, Wykonawcy zobowiązani są do zaoferowania
    materiałów urządzeń określonych w dokumentacji lub równoważnych, o parametrach tego typu,
    lecz nie gorszych od wskazanych. 5.3 Zgodnie z art. 30 ust. 5 ustawy Pzp Wykonawca, który
    powołuje się na rozwiązania równoważne opisywanym przez Zamawiającego, jest zobowiązany
    wskazać, że określona przez niego technologia, zaoferowane produkty, czy materiały spełniają
    wymagania określone przez Zamawiającego. 5.4 Ciężar udowodnienia przez Wykonawcę
    zachowania parametrów wymaganych przez Zamawiającego, leży po stronie składającego ofertę.
    5.5 Wszelkie nazwy własne użyte w opisach przedmiotu zamówienia, określają wymagany standard
    jakości towarów i usług. Dopuszcza się możliwość przedstawienia w ofercie rozwiązań
    równoważnych o walorach nie gorszych niż opisane w SIWZ. Za równoważne uznaje się
    rozwiązania, jak również elementy, materiały, urządzenia o właściwościach funkcjonalnych i
    jakościowych takich samych lub zbliżonych do tych, które zostały określone w opisie przedmiotu
    zamówienia, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Przy
    czym istotne jest to, że produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z
    produktem referencyjnym, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu
    referencyjnego cechy i parametry. Istotne dla Zamawiającego cechy i parametry, to takie, które
    pozwolą zachować wszystkim projektowanym: - konstrukcjom, urządzeniom, wyrobom: parametry i
    cechy pozwalające przede wszystkim na prawidłową współpracę z innymi konstrukcjami i lub
    urządzeniami i lub wyrobami w sposób założony przez projektanta oraz pozwalające przy tym
    uzyskać parametry nie gorsze od założonych w opisie przedmiotu zamówienia, - elementom
    konstrukcyjnym i konstrukcjom: wszystkie parametry nie gorsze, niż zakładane. - pomieszczeniom:
    wszystkie cechy zakładane przy projektowaniu, niezmieniające ich funkcji użytkowych oraz ich
    wymiarów; Zgodnie z wyrokiem Krajowej Izby Odwoławczej syg. akt. KIO/UZP 1400/08 Uznaje się,
    że oferta równoważna to taka, która przedstawia przedmiot zamówienia o właściwościach
    funkcjonalnych i jakościowych takich samych lub zbliżonych do tych, które zostały zakreślone w
    SIWZ, lecz oznaczonych innym znakiem towarowym, patentem lub pochodzeniem. Przy czym
    istotne jest to, że produkt równoważny to produkt, który nie jest identyczny, tożsamy z produktem
    referencyjnym, ale posiada pewne, istotne dla Zamawiającego, zbliżone do produktu
    referencyjnego cechy i parametry. 5.6 Przedmiot zamówienia musi spełnić wszystkie normy
    bezpieczeństwa, gwarantujące użytkownikowi bezpieczną eksploatację. Zaoferowane urządzenia
    muszą być fabrycznie nowe, posiadające odpowiednie certyfikaty, atesty i dopuszczenia,
    spełniające wszystkie obowiązujące normy prawne, oraz posiadające legalne oprogramowanie,
    licencje, itp. Wykonawca zobowiązany jest dostarczyć przy dostawie dokumenty, wymienione w
    Dokumentacji projektowej (TOM II SIWZ), potwierdzające spełnienie określonych przepisami norm
    oraz certyfikatów. 5.7 Gdziekolwiek w dokumentach przywołane są konkretne normy lub przepisy,
    które spełniać mają materiały, sprzęt i inne dostarczone towary będą obowiązywać postanowienia
    najnowszego wydania lub poprawionego wydania powołanych norm i przepisów, o ile w
    dokumentach nie postanowiono inaczej. W przypadku, gdy powołane normy odnoszą się do
    konkretnego kraju lub regionu, mogą być również stosowane inne odpowiednie normy
    zapewniające zasadniczo równy lub wyższy poziom wykonania niż powołane normy lub przepisy,
    pod warunkiem ich uprzedniego sprawdzenia i pisemnego zatwierdzenia przez zamawiającego.
    Różnice pomiędzy powołanymi normami, a ich proponowanymi zamiennikami muszą być dokładnie
    opisane przez wykonawcę i przedłożone zamawiającemu, co najmniej na 14 dni przed datą
    oczekiwanego przez wykonawcę zatwierdzenia ich przez zamawiającego. W przypadku, gdy
    zamawiający stwierdzi, że zaproponowane zmiany nie zapewniają zasadniczo równego lub
    wyższego poziomu wykonania wykonawca zastosuje się do norm przywołanych w dokumentach.
    Powyższe należy przyjąć z zastrzeżeniem, iż tam gdzie wymagany jest okres gwarancji należy
    zapewnić rozwiązania, które pozwolą na dotrzymanie warunków i czasu gwarancji. 5.8 Informacja o
    dofinansowaniu Inwestycji 1) Zamówienie niniejsze jest realizowane w ramach niżej wymienionych
    Projektów: A. Projekt pn. Rozbudowa Parku Naukowo-Przemysłowego o funkcje Centrum Transferu
    Technologii Środowiskowych, który jest współfinansowane w ramach Lubuskiego Regionalnego
    Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013. Priorytet II: Stymulowanie wzrostu inwestycji w
    przedsiębiorstwach i wzmocnienie potencjału innowacyjnego Działanie 2.4 Transfer badań,
    nowoczesnych technologii i innowacji ze świata nauki do przedsiębiorstw przez Unię Europejską ze
    środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa., B. Projekt pn.
    Rozbudowa Klubu Młodego Wynalazcy - Etap II, który jest współfinansowane w ramach Lubuskiego
    Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2007 - 2013. Priorytet II: Stymulowanie wzrostu
    inwestycji w przedsiębiorstwach i wzmocnienie potencjału innowacyjnego Działanie 2.4 Transfer
    badań, nowoczesnych technologii i innowacji ze świata nauki do przedsiębiorstw przez Unię
    Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz Budżetu Państwa.
    VI. INFORMACJA O PRZEWIDYWANYCH ZAMÓWIENIACH UZUPEŁNIAJĄCYCH, O KTÓRYCH MOWA W ART. 67 UST. 1 PKT 6
    6.1 Zamawiający nie przewiduje możliwości udzielenia zamówień uzupełniających.
    VII. SKŁADANIE OFERT CZĘŚCIOWYCH
    7.1 Zamawiający nie dopuszcza przedstawiania ofert częściowych.
    VIII. OPIS SPOSOBU PRZEDSTAWIANIA OFERT WARIANTOWYCH ORAZ MINIMALNE WARUNKI, JAKIM MUSZĄ ODPOWIADAĆ OFERTY WARIANTOWE, JEŻELI ZAMAWIAJĄCY DOPUSZCZA ICH SKŁADANIE 8.1 Zamawiający nie dopuszcza przedstawiania ofert wariantowych.
    IX. TERMIN REALIZACJI ZAMÓWIENIA 9.1
    Przedmiot zamówienia należy zrealizować w terminie do dnia 31.08.2015 r. z zachowaniem nw. terminów postępu prac projektowych przy realizacji przedmiotu zamówienia: a)Przedstawienie Koncepcji: 2 tygodnie od podpisania umowy b)Projekt Budowlany zamienny: 4 tygodnie od podpisania umowy c)Projekt Wykonawczy: do 5 tygodni od podpisania umowy.
  14. Wykonanie instalacji wraz z modułami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Pałecznica realizowanych w ramach programu MRPO Priorytet: 7. Infrastruktura ochrony środowiska. Działanie: 7.2. Poprawa jakości powietrza i zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii
    Zamawiający: Gmina Pałecznica, Pałecznica
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie instalacji wraz z modułami fotowoltaicznymi na terenie Gminy Pałecznica. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w dokumentacji projektowej oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót stanowiących Załącznik A. Opis parametrów paneli fotowoltaicznych znajdują się w Załączniku B. Montaż instalacji zostanie wykonany w 7 punktach gminy.
    09.33.12.00-0, 45.31.12.00-2, 45.31.23.10-3, 45.31.00.00-3.
  15. Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Gminie Kłodzko - I etap - II przetarg
    Zamawiający: Gmina Kłodzko, Kłodzko
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Gminie Kłodzko I etap, z możliwością składania ofert częściowych: Zadanie Nr 1 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Ołdrzychowicach Kłodzkich; Zadanie Nr 2 Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Krosnowicach.
  16. Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Węgliniec
    Zamawiający: Gmina Węgliniec, Węgliniec
    Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych związanych z realizacją projektu pn.Termomodernizacja budynków użyteczności publicznej na terenie Gminy Węgliniec, obejmującego wykonanie następujących zadań inwestycyjnych: 1.Termomodernizacja budynku Gimnazjum w Węglińcu - ul. Kościuszki 5. Obiekt w obszarze ochrony konserwatorskiej, obiekt w obszarze Natura 2000. Zakres planowanych robót: ocieplenie przegród budynku, wymiana drzwi wejściowych, modernizacja instalacji c.o., modernizacja instalacji c.w.u., budowa pomieszczenia kotłowni, przebudowa przyłącza elektroenergetycznego, modernizacja źródła ciepła - wymiana kotła tradycyjnego na kotły gazowe kondensacyjne z możliwością pracy kaskadowej, wymiana oświetlenia wbudowanego na energooszczędne, montaż systemu automatycznego sterowania oświetleniem. Dla inwestycji wydano pozwolenie na budowę. 2.Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Węglińcu - ul. Kościuszki 2. Obiekt w obszarze ochrony konserwatorskiej, obiekt w obszarze Natura 2000. Zakres planowanych robót: ocieplenie przegród budynku, modernizacja instalacji c.w.u., wymiana oświetlenia wbudowanego na energooszczędne, montaż systemu automatycznego sterowania oświetleniem. Roboty będą wykonywane na podstawie Zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę. 3.Termomodernizacja budynku świetlicy szkolnej w Węglińcu - ul. Wojska Polskiego 18. Obiekt w obszarze ochrony konserwatorskiej, obiekt w obszarze Natura 2000. Zakres planowanych robót: ocieplenie przegród budynku, modernizacja instalacji c.w.u., wymiana oświetlenia wbudowanego na energooszczędne, montaż systemu automatycznego sterowania oświetleniem. Roboty będą wykonywane na podstawie Zgłoszenia robót nie wymagających pozwolenia na budowę. 4.Termomodernizacja budynku Hali Sportowej w Węglińcu - ul. Kościuszki 5. Obiekt w obszarze ochrony konserwatorskiej, obiekt w obszarze Natura 2000. Zakres planowanych robót: ocieplenie przegród budynku, wymiana drzwi wejściowych, modernizacja instalacji c.w.u., wymiana oświetlenia wbudowanego na energooszczędne, montaż systemu automatycznego sterowania oświetleniem. Dla inwestycji wydano pozwolenie na budowę. 5.Termomodernizacja budynku Gimnazjum w Ruszowie - ul. Zgorzelecka 2. Obiekt w obszarze ochrony konserwatorskiej, obiekt w obszarze Natura 2000 Zakres planowanych robót: ocieplenie przegród budynku, modernizacja instalacji c.w.u., wymiana oświetlenia wbudowanego na energooszczędne, montaż systemu automatycznego sterowania oświetleniem, renowacja cokołu budynku, remont dachu. Dla inwestycji wydano pozwolenie na budowę. 6.Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Ruszowie - ul. Zgorzelecka 2. Obiekt w obszarze ochrony konserwatorskiej, obiekt w obszarze Natura 2000. Zakres planowanych robót: ocieplenie przegród budynku, modernizacja instalacji c.o., modernizacja instalacji c.w.u., budowa kotłowni, modernizacja źródła ciepła - wymiana kotłów tradycyjnych na dwa kotły gazowe kondensacyjne z możliwością pracy kaskadowej, wymiana oświetlenia wbudowanego na energooszczędne, montaż systemu automatycznego sterowania oświetleniem, remont dachu. Dla inwestycji wydano pozwolenie na budowę. 7.Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Czerwonej Wodzie - ul. Kolejowa 22. Obiekt w obszarze ochrony konserwatorskiej. Zakres planowanych robót: ocieplenie przegród budynku, wymiana stolarki okiennej i drzwi wejściowych, modernizacja instalacji c.w.u., montaż systemu automatycznego sterowania oświetleniem, modernizacja automatyki kotłowni na biomasę, remont dachu. Dla inwestycji wydano pozwolenie na budowę.
    8.Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy i Miasta w Węglińcu - ul. Sikorskiego 3. Obiekt w obszarze ochrony konserwatorskiej, obiekt w obszarze Natura 2000. Zakres planowanych robót: ocieplenie przegród budynku, remont dachu, wymiana stolarki okiennej i drzwiowej, modernizacja instalacji c.o., modernizacja instalacji c.w.u., kolektory słoneczne próżniowe, adaptacja pomieszczenia na kotłownię, modernizacja źródła ciepła - wymiana kotła tradycyjnego na kotły gazowe kondensacyjne z możliwością pracy kaskadowej, wymiana oświetlenia wbudowanego na energooszczędne, montaż systemu automatycznego sterowania oświetleniem, renowacja elewacji, remont pomieszczeń w związku ze zmianą ich układu funkcjonalno-przestrzennego, dostawa i montaż dźwigu dla osób niepełnosprawnych. Dla inwestycji wydano pozwolenie na budowę. Roboty budowlane należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową zawierającą: Projekty budowlane oraz Przedmiary robót, które są dokumentami wtórnymi do projektów i specyfikacji technicznych wykonania i odbioru robót. Zawarte w przedmiarach robót zestawienia mają zobrazować skalę robót budowlanych i pomóc wykonawcom w oszacowaniu kosztów zadania i Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót. Z uwagi na wskazanie w dokumentacji projektowej oraz w przedmiarach robót znaków towarowych oraz nazw producentów, Zamawiający dopuszcza składanie ofert w których poszczególne urządzenia bądź materiały wymienione w dokumentacji projektowej oraz przedmiarach robót mogą być zastąpione urządzeniami bądź materiałami równoważnymi, przy czym nie dopuszcza się możliwości zastosowania o innej technologii, niż technologie opisane w dokumentacji. Za urządzenia bądź materiały równoważne Zamawiający uzna te, które posiadają takie same parametry techniczne i jakościowe, a zastosowanie ich w żaden sposób nie wpłynie na prawidłowe funkcjonowanie rozwiązań technicznych przewidzianych w dokumentacji projektowej oraz warunkach zawartych w pozwoleniu na budowę. W przypadku zaoferowania urządzeń bądź materiałów równoważnych, Wykonawca jest zobowiązany do załączenia do oferty wykazu wyspecyfikowanych wszystkich tych urządzeń wraz z podaniem nazwy producenta, dokładnego i jednoznacznego typu urządzenia oraz załączenia stosownych dokumentów potwierdzających, że oferowane urządzenia bądź materiały posiadają parametry techniczno-eksploatacyjne nie gorsze niż te ujęte w dokumentacji projektowej. W przypadku, gdy zamiana urządzeń spowoduje konieczność wykonania nowej dokumentacji projektowej zamiennej - Wykonawca zobowiązany będzie na własny koszt do jej wykonania oraz uzyskania wszelkich dokumentów niezbędnych dla realizacji Inwestycji w oparciu o tę dokumentację. Konieczność wykonania nowej dokumentacji projektowej zamiennej oraz uzyskania zmiany decyzji pozwolenia na budowę, nie stanowi podstawy do wydłużenia terminu realizacji zamówienia. W ramach zamówienia wykonawca jest zobowiązany, we własnym zakresie i na własny koszt, do: 1.zapewnienia obsługi geodezyjnej inwestycji, 2.przeprowadzenia kontroli wykonania ocieplenia przegród (przed położeniem wyprawy elewacyjnej lub pokrycia dachowego) przy użyciu kamery termowizyjnej oraz przedstawienia protokołu z przeprowadzonych badań. 3.prowadzenia termomodernizacji obiektów budowlanych zgodnie z obowiązującym prawem, w tym między innymi z ustawą z dn. 16.04.2004r o ochronie przyrody (t. jedn. Dz.U. z 2013 roku poz. 627, z późn. zm.). Biorąc pod uwagę konieczność dbałości o cele i przedmiot ochrony obszarów Natura 2000 oraz różnych form ochrony przyrody, należy zwrócić uwagę na działania polegające na organizacji dostaw, lokalizację i organizację pl. magazynowego budowy oraz prace prowadzone na strychach /stropodachach i elewacjach. Prace budowlane należy prowadzić z uwzględnieniem m.in. potrzeb i biologii gatunków chronionych. Wszelkie prace ograniczające dostęp danego gatunku do miejsc jego regularnego występowania i rozrodu należy traktować, jako niszczenie miejsc lęgowych i schronień (www.nfosigw.gov.pl), 4.wykazania, że w wyniku przeprowadzonych prac termomodernizacyjnych obliczeniowe zapotrzebowanie na energię ( tj. roczne obliczeniowe zużycie energii ) uległo zmniejszeniu w stosunku do stanu pierwotnego o minimum 54,94% ogółem dla całego projektu, 5.oznakowania i zabezpieczenia placu budowy, zapewnienie bezpieczeństwa ruchu (obejmujące też poruszanie się po terenie budowy) ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa osób ( w tym dzieci) na terenie obiektów na których będą realizowane roboty budowlane; 6.opracowana projektu organizacji ruchu na czas budowy - na czas wykonywania robót nie przewiduje się wyłączenia budynków użytkowania; 7.rozwiązania kwestii poboru wody i energii elektrycznej; 8.uporządkowania terenu po zakończeniu budowy; 9.dokonania wywozu gruzu i innych materiałów rozbiórkowych oraz odpadów. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z utylizacją odpadów, przekazaniem i transportem odpadów na składowisko. 10.przedłożenia przed zawarciem umowy dokumentu potwierdzającego, że Wykonawca w okresie realizacji umowy jest ubezpieczony od odpowiedzialności cywilnej w zakresie prowadzonej działalności związanej z przedmiotem zamówienia na kwotę nie mniejszą niż 2 000 000 zł, w całym okresie trwania umowy, a na 7 dni przed zakończeniem obowiązywania złożonej polisy, przedłoży nowy, aktualny dokument kontynuacji ubezpieczenia pod rygorem wstrzymania budowy z winy Wykonawcy; 11.przedłożenia przed zawarciem umowy dokumentu ubezpieczenia budowy potwierdzającego, że budowa jest ubezpieczona od szkód mogących wystąpić i od zdarzeń nagłych, losowych Ubezpieczenie winno objąć roboty, urządzenia oraz sprzęt budowy na kwotę nie mniejszą niż 500 000 zł, w całym okresie trwania umowy, a na 7 dni przed zakończeniem obowiązywania przedłożonej polisy przedłoży nowy aktualny dokument kontynuacji ubezpieczenia pod rygorem wstrzymania budowy z winy Wykonawcy. 12.sporządzenia harmonogram rzeczowo-finansowy realizacji zamówienia. Ustala się następujące warunki płatności: 1.podstawą rozliczenia jest wynagrodzenie ryczałtowe; 2.rozliczenie robót dokonane będzie fakturą częściową za wykonany etap robót określony w harmonogramie (przedłożonym przez Wykonawcę przed podpisaniem umowy i zaakceptowanym przez Zamawiającego) stanowiącym załącznik do umowy oraz fakturą końcową. 3.podstawą do wystawienia faktury częściowej będzie protokół odbioru częściowego robót podpisany przez inspektora nadzoru, kierownika budowy i członków komisji odbiorowej. 4.ostateczne rozliczenie robót nastąpi fakturą końcową, która będzie opłacona po zakończeniu przedmiotu umowy i obejmować będzie wynagrodzenie za ostatnie wykonane i odebrane elementy robót. 5.faktura końcowa zostanie wystawiona w oparciu o protokół odbioru końcowego podpisany przez inspektora nadzoru inwestorskiego, kierownika budowy i członków komisji odbiorowej. 6.Wykonawca wystawi fakturę końcową w terminie 7 dni od daty protokolarnego odbioru końcowego przedmiotu umowy. 7.rozliczenia Wykonawcy z Podwykonawcą/ami dokonywane będzie w
    następujący sposób i na zasadach określonych poniżej: - Wykonawca z wynagrodzenia otrzymanego od Zamawiającego reguluje wynagrodzenia Podwykonawców zgodnie z zawartymi umowami; - przed dokonaniem kolejnej płatności wynagrodzenia Zamawiający wymagać będzie, aby Wykonawca udokumentował rozliczenie wymagalnych zobowiązań z Podwykonawcą/ami (dokument przelewu lub oświadczenie podwykonawcy); - w przypadku braku udokumentowania rozliczenia się Wykonawcy z zobowiązań w stosunku do Podwykonawcy - Podwykonawców, Zamawiający z kolejnej należności potrąci środki finansowe na rzecz ewentualnych roszczeń Podwykonawcy/ów do wysokości świadczenia umownego(art. 6471 §5 KC). 8.płatność za fakturę VAT będzie dokonana przelewem z konta Zamawiającego na konto Wykonawcy w terminie 30 dni od daty dostarczenia faktury VAT do siedziby Zamawiającego. Warunki gwarancji: 1. wykonawca zobowiązuje się do udzielenia gwarancji. 2.zobowiązania Wykonawcy wobec Zamawiającego w zakresie wymogów gwarancyjnych nie dotyczą usterek powstałych w wyniku: a)niewłaściwego użytkowania produktu niezgodnego z instrukcją i przepisami bezpieczeństwa, b)napraw i przeróbek, które zostały dokonane przez osoby nieuprawnione, c)uszkodzeń mechanicznych i wywołanych nimi dalszych uszkodzeń, d)uszkodzeń na skutek pożaru, powodzi, uderzenia pioruna i innych klęsk żywiołowych. 3.Zobowiązania wykonawcy wobec zamawiającego w zakresie wymogów gwarancyjnych nie ustają w przypadku wad i usterek powstałych na skutek niezależnych od użytkownika zaników napięcia oraz braku możliwości w odbiorze ciepła. 4.Udzielona przez Wykonawcę gwarancja jakości będzie obejmować: a)usuwanie usterki wynikającej z niewłaściwego, niezgodnego z instrukcją i przeznaczeniem, montażu i uruchomienia instalacji - niezwłocznie, najpóźniej w terminie do 48 godz. od dnia powiadomienia o jej zaistnieniu. b)usuwanie wady produktowej - niezwłocznie, po rozpatrzeniu zgłoszenia przez producenta trwającego nie dłużej niż 14 dni od dnia zgłoszenia ujawnionej wady c)przeprowadzanie na własny koszt przeglądów gwarancyjnych i serwisowych, stałe serwisowanie urządzeń przy czasie reakcji na 48 godz., liczonych od dnia doręczenia powiadomienia. 5.Do napraw gwarancyjnych Wykonawca jest zobowiązany użyć fabrycznie nowych elementów o parametrach nie gorszych niż elementów uszkodzonych sprzed usterki.7.Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych. 8.Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert wariantowych. 9.Zamawiający nie zamierza zawierać umowy ramowej. 10.Zamawiający nie przewiduje wyboru najkorzystniejszej oferty z zastosowaniem aukcji elektronicznej. 11.Zamawiający przewiduje udzielenie zamówień uzupełniających do 50% zamówienia podstawowego polegającego na powtórzeniu tego samego rodzaju zamówienia. 12.Wymagany okres gwarancji na wykonane roboty wynosi minimum 36 miesięcy od dnia odebrania przez Zamawiającego robót budowlanych i podpisania (bez uwag) protokołu końcowego. 13.Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowej części zamówienia obejmującej następujący zakres: - roboty obejmujące ocieplenie przegród budynku, - roboty elewacyjne, - roboty dekarskie. Zastrzeżenie nie jest skuteczne w zakresie, w jakim Wykonawca powołuje się na zasoby innego pomiotu w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu. 14.Wykonawca może powierzyć podwykonawcom wykonanie części zamówienia, z wyłączeniem zastrzeżenia o którym mowa w pkt. 14. W takim przypadku wykonawca jest zobowiązany wskazać w załączniku nr 4 do niniejszej specyfikacji części zamówienia, które powierzy podwykonawcom. 15.Jeżeli zmiana albo rezygnacja z podwykonawcy dotyczy podmiotu, na którego zasoby wykonawca powoływał się, na zasadach określonych w art. 26 ust. 2b ustawy pzp, w celu wykazania spełniania warunków udziału w postępowaniu, o których mowa w art. 22 ust. 1 ustawy pzp, wykonawca jest obowiązany wykazać zamawiającemu, iż proponowany inny podwykonawca lub wykonawca samodzielnie spełnia je w stopniu nie mniejszym niż wymagany w trakcie postępowania o udzielenie zamówienia. 16.Zamówienie jest współfinansowane w ramach Mechanizmu Finansowego EOG 2009-2014, Program Operacyjny PL04 Oszczędzanie energii i promowanie odnawialnych źródeł energii Termin wykonania zamówienia. 1.Rozpoczęcie realizacji przedmiotu umowy: od dnia przekazania placu budowy. 2.Wymagany termin wykonania zamówienia - 8 kwietnia 2016r. 3.W związku z tym, że zamówienie jest współfinansowane w ramach MF EOG 2009-2014, Zamawiający będzie wymagał, aby jego realizacja zakończona została w terminie podanym powyżej. Przez termin zakończenia należy rozumieć datę podpisania protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy bez wad i usterek. 4.Zamawiający wymaga aby terminie do 31.08.2015r. zostały wykonane roboty w następującym zakresie: 1. Termomodernizacja budynku Gimnazjum w Węglińcu: - ocieplenie przegród budynku, - modernizacja instalacji c.o., - modernizacja instalacji c.w.u., - budowa pomieszczenia kotłowni, - przebudowa przyłącza elektroenergetycznego, - modernizacja źródła ciepła - wymiana kotła tradycyjnego na kotły gazowe kondensacyjne z możliwością pracy kaskadowej, 2. Termomodernizacja budynku Hali Sportowej w Węglińcu: - modernizacja instalacji c.w.u., 3. Termomodernizacja budynku Szkoły Podstawowej w Ruszowie: - ocieplenie przegród budynku, - modernizacja instalacji c.o., - modernizacja instalacji c.w.u., - budowa kotłowni, - modernizacja źródła ciepła - wymiana kotłów tradycyjnych na dwa kotły gazowe kondensacyjne z możliwością pracy kaskadowej, 4. Termomodernizacja budynku Urzędu Gminy i Miasta w Węglińcu: - ocieplenie przegród budynku, - remont dachu, - modernizacja instalacji c.o., - modernizacja instalacji c.w.u., - kolektory słoneczne próżniowe, - adaptacja pomieszczenia na kotłownię, - modernizacja źródła ciepła - wymiana kotła tradycyjnego na kotły gazowe kondensacyjne z możliwością pracy kaskadowej, - renowacja elewacji, - remont pomieszczeń w związku ze zmianą ich układu funkcjonalno-przestrzennego (bez adaptacji II piętra na pomieszczenia biurowe)..
  17. Budowa elektrowni fotowoltaicznej Puńsk - 40 kW na potrzeby własne
    Zamawiający: Urząd Gminy w Puńsku, Puńsk
    1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja (dostawa wraz z montażem) elektrowni słonecznej fotowoltaicznej przeznaczonej do zasilania odbiorników w Obiekcie zasilanych obecnie z sieci dystrybucyjnej energetyki zawodowej w ramach istniejącej umowy przyłączeniowej do sieci dystrybucyjnej.
  18. Wykonanie w systemie zaprojektuj i wybuduj instalacji fotowoltaicznych w obiekcie użyteczności publicznej Powiatowego Parku Rozwoju Sp. z o.o. w ramach projektu Zielona Energia Instalacje Fotowoltaiczne w ZSZ i ZS im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce.
    Zamawiający: Powiatowy Park Rozwoju Sp. z o.o., Wieliczka
    1/.Przedmiotem zamówienia jest zaprojektowanie i wykonanie instalacji fotowoltaicznych w obiekcie pn. Kampus Wielicki, stanowiącego własność Powiatowego Parku Rozwoju Sp. z o.o. w ramach projektu Zielona Energia Instalacje Fotowoltaiczne w ZSZ i ZS im. Brata Alojzego Kosiby w Wieliczce MRPO Działanie 7.2 Poprawa jakości powietrza i zwiększenie wykorzystania odnawialnych źródeł energii w systemie zaprojektuj i wybuduj. 2/.W ramach przedmiotu zamówienia przewiduje się montaż instalacji paneli fotowoltaicznych na powierzchni dachowej w systemie bezinwazyjnym tj. bez naruszania ciągłości izolacji termicznej oraz przeciwwilgociowej połaci dachu. Przy wykonaniu konstrukcji wsporczej pod moduły nie dopuszcza się stosowania elementów ze stali ocynkowanej. 3/. Zakres prac wchodzących w skład przedmiotu zamówienia obejmuje w szczególności: 1. kompleksowe zaprojektowanie, wybudowanie i przyłączenie do sieci wewnętrznej systemów instalacji fotowoltaicznych do produkcji energii elektrycznej na potrzeby Kampusu Wielickiego 2. dokonanie analizy najefektywniejszej lokalizacji paneli i opracowanie koncepcji celem zatwierdzenia przez Zamawiającego przed podjęciem prac b) projektowych koncepcja misi uwzględniać zacienienie instalacji przez elementy konstrukcyjne znajdujące się na dachu. 3. Wykonanie koncepcji, kompleksowych dokumentacji projektowych, wykonawczych i pełnienie nadzoru autorskiego, uzyskanie niezbędnych pozwoleń/decyzji/uzgodnień itp. wymaganych przepisami prawa do realizacji przedmiotu zamówienia. 4. wykonanie robót budowlanych związanych z inwestycją wraz z uprzątnięciem i uporządkowaniem terenu po wykonanych pracach w tym montaż systemów fotowoltaicznych i kontrolno - pomiarowych wraz z ich przyłączeniem do sieci elektroenergetycznej, zgodnie z warunkami wykonania i odbioru robót zawartymi w Programie Funkcjonalno - Użytkowym; 5. zapewnienie kierownika budowy i kierowników robót w odpowiednich specjalnościach; 6. dokonanie przez Wykonawcę wszelkich prób, sprawdzeń, pomiarów, badań, ekspertyz, regulacji i rozruchu, pozwalających na eksploatację instalacji; 7. przyłączenie instalacji do sieci elektroenergetycznych, z opracowaniem niezbędnej dokumentacji i uzyskaniem wymaganych pozwoleń w imieniu Zamawiającego; 8. opracowanie instrukcji obsługi i eksploatacji urządzeń, instalacji i sieci oraz przeszkolenie pracowników w zakresie bieżącej obsługi. 4/.Moc generatra PV(kW)nie mniej niż 50 kWp 5/.Uzysk energii(kWh)nie mniej niż 45 000 kWh/rok 6/. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SIWZ wraz z Programem Funkcjonalno Użytkowym
  19. Świadczenie usług rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych dla Głównego Inspektoratu Weterynarii w okresie 12 miesięcy - od dnia 1 stycznia 2015 r. do dnia 31 grudnia 2015 r
    Zamawiający: Inspekcja Weterynaryjna Główny Inspektorat Weterynarii, Warszawa
    Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych dla Głównego Inspektoratu Weterynarii w okresie 12 miesięcy - od dnia 1 stycznia 2015 r. do dnia 31 grudnia 2015 r.
    Usługi rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych będą świadczone na terenie całego świata, z wyjątkiem terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.
    Zamawiający informuje, że w okresie od września 2013 roku do sierpnia 2014 roku skorzystał z około 220 noclegów, w tym:
    1) około 190 noclegów w Europie (w tym około 110 noclegów w Brukseli),
    2) około 30 noclegów poza Europą.
    Liczba faktycznie zamawianych noclegów będzie uzależniona od potrzeb Zamawiającego w okresie objętym zamówieniem, tj. w 2015 r. Umowa w sprawie zamówienia publicznego nie będzie zawierała ograniczeń ilościowych w zakresie liczby zamawianych noclegów
  20. ZP-50/FRSE/2014
    Zamawiający: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji, Warszawa
    Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i dostarczania do FRSE biletów lotniczych i kolejowych wraz z ubezpieczeniem
  21. Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, sprzedaży, wystawiania i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych.
    Zamawiający: Województwo Warmińsko-Mazurskie reprezentowane przez Zarząd Województwa, Olsztyn
  22. Świadczenie usług rezerwacji, zakupu i dostarczania biletów lotniczych na pasażerskie przeloty międzynarodowe i krajowe, nr sprawy: CRZP/NCN/6/2014
    Zamawiający: Narodowe Centrum Nauki, Kraków
  23. Świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Wojewódzkiego Szpitala im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu, Tarnobrzeg
  24. ŚWIADCZENIE USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH NA ŁĄCZACH ANALOGOWYCH i ISDN TELEFONII STACJONARNEJ
    Zamawiający: Mazowiecki Szpital Specjalistyczny Sp. z o.o z siedzibą w Radomiu, Radom
  25. Usługi telekomunikacyjne telefonii stacjonarnej dla CA jednostek garnizonu mazowieckiego Nr spr. 6/14
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
  26. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług telekomunikacyjno-informatycznych dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim w budynkach położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy ul. Dąbrowskiego 7, Al. 3 Maja 33 i ul. Sienkiewicza 16A.
    Zamawiający: Powiat Piotrkowski, Piotrków Trybunalski
  27. Świadczenie usług telefonii stacjonarnej w okresie 01.01.2014 - 31.12.2014 r., dla Urzędu Miasta Piotrkowa Trybunalskiego i jednostek podległych.
    Zamawiający: Miasto Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski
  28. <br> Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług telekomunikacyjnych na rzecz Sądu Rejonowego w Białymstoku. Nr postępowania: G-3710-2/14
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Białymstoku, Białystok
  29. Usługa dostępu do sieci Internet oraz łączy pomiędzy budynkami Urzędu Marszałkowskiego
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
  30. Usługa dostępu do internetu przez symetryczne łącze na potrzeby RCKiK w Białymstoku oraz oddziałów w Hajnówce, Łomży i Suwałkach ZP/PN-49/13
    Zamawiający: Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Białymstoku, Białystok
  31. Świadczenie dla Uniwersytetu w Białymstoku usług telefonii stacjonarnej na infrastrukturze Telekomunikacji Polskiej S.A. oraz usług telefonii stacjonarnej centrali
    Zamawiający: Uniwersytet w Białymstoku, Białystok
  32. ŚWIADCZENIE USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH TELEFONII STACJONARNEJ OD OPERATORA TELEKOMUNIKACYJNEGO DLA JEDNOSTEK POLICJI WOJ. PODLASKIEGO
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, Białystok
  33. ŚWIADCZENIE USŁUG TELEKOMUNIKACYJNYCH TELEFONII STACJONARNEJ OD OPERATORA TELEKOMUNIKACYJNEGO DLA JEDNOSTEK POLICJI WOJ. PODLASKIEGO
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, Białystok
  34. Przedmiotem zamówienia jest zakup biletów lotniczych.
    Zamawiający: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy - JW 4809, Zegrze
  35. <br> Postępowanie na świadczenie usług telefonicznych oraz usług faksowych w systemie telefonii stacjonarnej na potrzeby Sądu Rejonowego w Białymstoku
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Białymstoku, Białystok
  36. Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej dla Urzędu Miejskiego w Białymstoku
    Zamawiający: Miasto Białystok, Białystok
  37. Dostawa nieodwoływalnego prawa używania (IRU) oraz zakup i instalacja światłowodu w kanalizacji
    Zamawiający: Miasto Białystok, Białystok
  38. REZERWACJA, SPRZEDAŻ I DOSTAWA BILETÓW LOTNICZYCH, KOLEJOWYCH, AUTOKAROWYCH I PROMOWYCH NA PRZEWOZY PASAŻERSKIE DLA POTRZEB WYJAZDÓW SŁUŻBOWYCH ZAGRANICZNYCH PRACOWNIKÓW MARYNARKI WOJENNEJ
    Zamawiający: Komenda Portu Wojennego Gdynia, Gdynia
  39. Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych i kolejowych na trasach zagranicznych i krajowych dla pracowników Wojskowej Akademii Technicznej
    Zamawiający: Wojskowa Akademia Techniczna, Warszawa
  40. Świadczenie usług w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów lotniczych krajowych i międzynarodowych w okresie 12 miesięcy od zawarcia umowy, dla pracowników INTiBS PAN we Wrocławiu
    Zamawiający: Instytut Niskich Temperatur i Badań Strukturalnych Polskiej Akademii Nauk im. W. Trzebiatowskiego, Wrocław
  41. Wykonanie usługi polegającej na rezerwacji i sprzedaży miejsc noclegowych w hotelach oraz placówkach świadczących usługi noclegowe o charakterze innym niż hotele, na terenie kraju i za granicą, dla pracowników, studentów oraz gości zapraszanych przez Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II w terminie czerwiec - grudzień 2013 r.
    Zamawiający: Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II, Lublin
  42. Usługi związane ze służbowymi wyjazdami międzynarodowymi pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
  43. Zakup biletów lotniczych na trasie Irkuck - Warszawa, Warszawa Irkuck, w ramach projektu POLSKO-ROSYJSKIEJ WYMIANY MŁODZIEŻY 2013
    Zamawiający: Zespół Szkół w Mąchocicach Kapitulnych, Masłów
  44. Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych na krajowe i zagraniczne przewozy pasażerskie oraz rezerwacji i sprzedaży miejsc hotelowych w kraju i za granicą na rzecz Wrocławskiego Centrum Badań EIT+ Sp. z o.o
    Zamawiający: Wrocławskie Centrum Badań EIT+ sp. z o. o., Wrocław
  45. Sukcesywne świadczenie usługi organizacji krajowych i zagranicznych podróży służbowych pracowników UMP, w zakresie dostawy biletów lotniczych i kolejowych
    Zamawiający: Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu, Poznań
  46. Usługa rezerwacji noclegów w hotelach krajowych i zagranicznych na potrzeby Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów w I półroczu 2013 r.
    Zamawiający: Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Warszawa
  47. usługa dostępu do sieci Internet oraz łączy pomiędzy budynkami Urzędu Marszałkowskiego [OP-IV.272.129.2012.PW]
    Zamawiający: Województwo Lubelskie, Lublin
  48. Obsługa podróży służbowych pracowników Biura Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej w zakresie dostawy biletów lotniczych, kolejowych, autobusowych, polis ubezpieczeniowych oraz obsługi wizowej przez okres 24 miesięcy
    Zamawiający: Biuro Uznawalności Wykształcenia i Wymiany Międzynarodowej, Warszawa
  49. : Usługi telekomunikacyjne telefonii stacjonarnej dla CA jednostek garnizonu mazowieckiego Nr Sprawy 10/2013
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
  50. DZIERŻAWA ŁĄCZY TELEKOMUNIKACYJNYCH ORAZ ŁĄCZY DOSTĘPOWYCH DSL Z USŁUGĄ IP VPN DLA JEDNOSTEK POLICJI WOJ. PODLASKIEGO
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, Białystok
  51. Świadczenie usług telekomunikacyjnych za pośrednictwem zainstalowanego przez operatora zakończenia sieci dla Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli.
    Zamawiający: Powiat Stalowowolski, Stalowa Wola
  52. Przetarg nieograniczony na świadczenie usług dostępowych do sieci Internet łączem stałym dla jednostek Policji województwa łódzkiego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi, Łódź
  53. ŚWIADCZENIE USŁUG TELEFONII STACJONARNEJ W OKRESIE 01.01.2013r. - 31.12.2013r. DLA URZĘDU MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO I JEDNOSTEK PODLEGŁYCH
    Zamawiający: Miasto Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski
  54. Świadczenie usług telekomunikacyjnych i internetowych dla Starostwa Powiatowego w Opocznie, w budynkach przy ul. Kwiatowej 1a i ul. Rolnej 6
    Zamawiający: Powiat Opoczyński reprezentowany przez Zarząd Powiatu Opoczno, Opoczno
  55. Świadczenie usług telekomunikacyjnych oraz usługi dostępu do internetu za pośrednictwem zainstalowanego przez operatora zakończenia sieci na potrzeby Urzędu Miasta Stalowej Woli
    Zamawiający: Gmina Stalowa Wola, Stalowa Wola
  56. Bilety lotnicze
    Zamawiający: Ministerstwo Zdrowia, Warszawa
  57. Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej na potrzeby Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku
    Zamawiający: Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku, Białystok
  58. Rezerwacja, zakup i dostawa biletów lotniczych na przeloty zagraniczne, krajowe i biletów kolejowych na przejazdy zagraniczne dla pracowników Zamawiającego oraz ubezpieczenie podróżnych podczas pobytu za granicą
    Zamawiający: Centralny Instytut Ochrony Pracy - Państwowy Instytut Badawczy, Warszawa
  59. Świadczenie usług telefonicznych z telefonów stacjonarnych w zakresie abonamentów i połączeń telefonicznych w naliczaniusekundowym.
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Łodzi, Łódź
  60. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie kompleksowych usług telekomunikacyjno-informatycznych dla potrzeb Starostwa Powiatowego w Piotrkowie Trybunalskim w budynkach położonych w Piotrkowie Trybunalskim przy Al. 3 Maja 33 i ul. Sienkiewicza 16A
    Zamawiający: Powiat Piotrkowski, Piotrków Trybunalski
  61. Rezerwacja, wystawianie, sprzedaż i sukcesywna dostawa biletów lotniczych dla jednostek organizacyjnych Politechniki Częstochowskiej
    Zamawiający: Politechnika Częstochowska, Częstochowa
  62. Świadczenie usług z zakresu rezerwacji, zakupu i dostawy biletów lotniczych dla potrzeb Międzynarodowego Festiwalu Sztuki Autorów Zdjęć Filmowych PLUS CAMERIMAGE.
    Zamawiający: Fundacja TUMULT, Toruń
  63. Świadczenie usług telefonicznych telefonii stacjonarnej dla jednostek Policji na terenie województwa mazowieckiego Nr Sprawy 83/2012
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
  64. Usługa rezerwacji połączeń lotniczych oraz sprzedaży biletów lotniczych na przewozy pasażerskie zagraniczne dla pracowników i doktorantów Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego w Olsztynie
    Zamawiający: Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie, Olsztyn
  65. Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych na przewozy pasażerskie dla potrzeb Centrum Astronomicznego im. Mikołaja Kopernika Polskiej Akademii Nauk
    Zamawiający: Centrum Astronomiczne im. Mikołaja Kopernika Polskiej Akademii Nauk, Warszawa
  66. Świadczenie usług telefonicznych w zakresie telefonii stacjonarnej dla jednostek Policji na terenie województwa mazowieckiego
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
  67. Usługi związane ze służbowymi wyjazdami międzynarodowymi pracowników i studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu
    Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Poznań
  68. Świadczenie usług telekomunikacyjnych na łączach analogowych i ISDN telefonii stacjonarnej dla potrzeb Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu
    Zamawiający: Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Radomiu, Radom
  69. Usługę rezerwacji i dostarczania biletów lotniczych dla Kierownictwa i pracowników Głównego Urzędu Geodezji i Kartografii w celu odbywania podróży służbowych na trasach europejskich i reszty świata
    Zamawiający: Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Warszawa
  70. Rezerwacja, zakup i dostawa biletów lotniczych
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 4724, Kraków
  71. Świadczenie usług lotniczych przewozów pasażerskich zagranicznych samolotami rejsowymi lub pośrednictwa w nabywaniu usług pasażerskich przewozów lotniczych zagranicznych samolotami rejsowymi objętymi regularnymi połączeniami na rzecz Urzędu Lotnictwa Cywilnego
    Zamawiający: Urząd Lotnictwa Cywilnego, Warszawa
  72. Świadczenie usługi telekomunikacyjnej za pośrednictwem zainstalowanego przez operatora zakończenia sieci dla Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli - roboty uzupełniające
    Zamawiający: Powiat Stalowowolski, Stalowa Wola
  73. Rezerwacja, zakup i dostarczenie biletów na krajowe i zagraniczne pasażerskie przewozy lotnicze oraz biletów na zagraniczne pasażerskie przewozy kolejowe dla Ministerstwa Administracji i Cyfryzacji na rok 2012
    Zamawiający: Ministerstwo Administracji i Cyfryzacji, Warszawa
  74. Świadczenie usług telekomunikacyjnych telefonii stacjonarnej dla CA jednostek garnizonu mazowieckiego Nr Sprawy 11/2012
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
  75. Rezerwacja, sprzedaż biletów lotniczych, kolejowych i autobusowych oraz hotelarskich usług noclegowych
    Zamawiający: Miasto Łódź, Oddział ds. Usług w Wydziale Zamówień Publicznych w Departamencie Obsługi i Administracji Urzędu Miasta Łodzi, Łódź
  76. REZERWACJA ZAKUP I DOSTARCZENIE BILETÓW LOTNICZYCH I KOLEJOWYCH NA PODRÓŻE ZAGRANICZNE NA POTRZEBY AKADEMII OBRONY NARODOWEJ
    Zamawiający: Akademia Obrony Narodowej, Warszawa
  77. ŚWIADCZENIE USŁUGI DZIERŻAWY ŁĄCZA CYFROWEGO DO TRANSMISJI DANYCH POMIĘDZY 2 SIECIAMI LAN URZĘDU MIASTA W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM ORAZ ŚWIADCZENIE USŁUG STAŁEGO DOSTĘPU DO SIECI INTERNET.
    Zamawiający: Miasto Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski
  78. sukcesywne świadczenie usług w zakresie rezerwacji, sprzedaży i dostarczania biletów lotniczych i kolejowych na przewozy pasażerskie na potrzeby Instytutu Metalurgii i Inżynierii Materiałowej PAN w Krakowie, znak sprawy PN-25-2011
    Zamawiający: Instytut Metalurgii i Inżynierii Materiałowej im. A.Krupkowskiego PAN w Krakowie, Kraków
  79. Sukcesywne świadczenie usług organizacji krajowych i zagranicznych podróży służbowych w zakresie dostawy biletów lotniczych oraz wizowania paszportów.
    Zamawiający: Polska Akademia Nauk, Warszawa
  80. Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych, kolejowych i autobusowych na krajowe i zagraniczne przewozy pasażerskie
    Zamawiający: Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Warszawa
  81. Dostawa wraz z rezerwacją: biletów lotniczych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie, biletów autokarowych i promowych na zagraniczne przewozy pasażerskie
    Zamawiający: Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J.J. Śniadeckich, Bydgoszcz
  82. ŚWIADCZENIE USŁUG TELEFONII STACJONARNEJ DLA URZĘDU MIASTA PIOTRKOWA TRYBUNALSKIEGO
    Zamawiający: Miasto Piotrków Trybunalski, Piotrków Trybunalski
  83. Świadczenie usług telefonicznych w Oddziale ZUS w Gorzowie Wlkp. ul. Sikorskiego 42 oraz Inspektoracie ZUS w Sulęcinie, ul. Witosa 21.
    Zamawiający: Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Gorzowie Wlkp., Gorzów Wielkopolski
  84. Usługa rezerwacji, sprzedaży i dostawy biletów lotniczych na zagraniczne i krajowe przewozy pasażerskie wraz z rezerwacją zagranicznych i krajowych hoteli, zagranicznych biletów kolejowych oraz wykup ubezpieczenia na czas podroży na potrzeby Instytutu Chemicznej Przeróbki Węgla w Zabrzu
    Zamawiający: Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla, Zabrze
  85. Świadczenie usług telekomunikacyjnych dla Pierwszego Urzędu Skarbowego w Radomiu przy ulicy Zbrowskiego 106
    Zamawiający: Pierwszy Urząd Skarbowy w Radomiu, Radom
  86. Obsługa Urzędu Marszałkowskiego Województwa Warmińsko-Mazurskiego w zakresie sprzedaży biletów na zagraniczne przewozy lotnicze
    Zamawiający: Województwo Warmińsko-Mazurskie reprezentowane przez Zarząd Województwa, Olsztyn
  87. ŚWIADCZENIE USŁUG TELEFONII STACJONARNEJ DLA JEDNOSTEK POLICJI WOJ. PODLASKIEGO
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji w Białymstoku, Białystok
  88. Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, wystawiania, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych
    Zamawiający: Klub Żak, Gdańsk
  89. Rezerwacja, sprzedaż i dostawa biletów lotniczych
    Zamawiający: Międzynarodowy Instytut Biologii Molekularnej i Komórkowej Warszawa, Warszawa
  90. Rezerwacja i zakup biletów lotniczych na trasach krajowych i międzynarodowych
    Zamawiający: Fundacja TUMULT, Toruń
  91. <br> Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego na świadczenie usług telekomunikacyjnych na rzecz Sądu Rejonowego w Białymstoku
    Zamawiający: Sąd Rejonowy w Białymstoku, Białystok
  92. Świadczenie usług w zakresie rezerwacji, wystawiania i sprzedaży biletów na międzynarodowe i krajowe regularne przewozy lotnicze na potrzeby Urzędu do Spraw Cudzoziemców
    Zamawiający: Urząd do Spraw Cudzoziemców, Warszawa
  93. Usługi w zakresie rezerwacji, wystawiania, sprzedaży i sukcesywnej dostawy biletów lotniczych
    Zamawiający: Województwo Łódzkie, Łódź
  94. Świadczenie kompleksowych usług telefonicznych na rzecz Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad oddział we Wrocławiu wraz z podległymi Rejonami z podziałem na 3 części
    Zamawiający: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział we Wrocławiu, Wrocław
  95. usługa rezerwacji, sprzedaży i dostarczania biletów lotniczych i kolejowych, nr postępowania: 1/ZP/RCB/2011
    Zamawiający: Rządowe Centrum Bezpieczeństwa, Warszawa
  96. Zapewnienie dostępu do internetu
    Zamawiający: Zakład Remontów i Konserwacji Dróg, Warszawa
  97. usługi telekomunikacyjne w sieci telefonii stacjonarnej dla jednostek garnizonu mazowieckiego Policji
    Zamawiający: Komenda Wojewódzka Policji z siedzibą w Radomiu, Radom
  98. Świadczenie usługi telekomunikacyjnej za pośrednictwem zainstalowanego przez operatora zakończenia sieci dla Starostwa Powiatowego w Stalowej Woli - roboty uzupełniające.
    Zamawiający: Powiat Stalowowolski, Stalowa Wola
  99. BOF.II.274.29.2011
    Zamawiający: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego, Poznań
  100. Świadczenie usługi rezerwacji, sprzedaży i dostarczenia biletów lotniczych na pasażerskie przeloty krajowe i międzynarodowe wraz z ubezpieczeniem podróży, wizowaniem paszportów oraz rezerwacją hoteli za granicą na potrzeby Naczelnej Dyrekcji Archiwów Państwowych.
    Zamawiający: Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych, Warszawa
  101. Rezerwacja, zakup i dostarczenie biletów wraz z ubezpieczeniem
    Zamawiający: Instytut Chemicznej Przeróbki Węgla, Zabrze

Inne osoby dla Kocemba (40 osób):