Kogo reprezentuje osoba

Koelner Radosław Zygmunt

w KRS

Radosław Zygmunt Koelner

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Radosław
Drugie imię:Zygmunt
Nazwisko:Koelner
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1971 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Bydgoszcz (Kujawsko-pomorskie), Pabianice (Łódzkie), Warszawa (Mazowieckie), Wrocław (Dolnośląskie), Łańcut (Podkarpackie)
Przetargi:12 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Arkuszewski Wojciech Marian, Frankowicz Włodzimierz, Heydel Wojciech Andrzej, Jastrzębski Arkadiusz Orlin, Koelner Krystyna Maria, Koelner Przemysław Stanisław, Kopydłowski Piotr Józef, Kosmalski Osman Adam, Mogilski Tomasz Karol, Mokot Marek Edmund, Nyczaj Bogdan, Olichwer Robert Tomasz, Pajka Janusz, Pamuła Zbigniew, Piotrowska Kus Anna Małgorzata, Rokita Dorota, Stabiszewska Joanna Agnieszka, Stabiszewski Zbigniew Jerzy, Szczypiński Zbigniew Jan, Tkaczyk Przemysław Marek, Wołek Krzysztof Marek
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Duda Janusz Witold, Duda Bończak Dagmara Anita
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koelner Przemysław Stanisław, Kopydłowski Piotr Józef
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burzyńska Joanna Zofia, Dąbrowski Piotr Jarosław, Kopydłowski Piotr Józef, Mogilski Tomasz Karol, Mokot Marek Edmund, Pietryga Żabińska Katarzyna Joanna, Piotrowska Kus Anna Małgorzata, Płonka Sławomir Jerzy

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Michna Mirosław Antoni
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Walczak Tomasz Sławomir
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koelner Jakub Jarosław, Koelner Krystyna Maria, Koelner Przemysław Stanisław, Pamuła Koelner Joanna Marzena
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biedroń Jacek Arkadiusz, Bienias Jarosław, Czerwiński Roman, Dąbrowski Piotr Jarosław, Kopydłowski Piotr Józef, Langiewicz Łukasz, Piotrowska Kus Anna Małgorzata

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koelner Przemysław Stanisław, Kopydłowski Piotr Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zaremba Zbigniew Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koelner Przemysław Stanisław, Krawczyk Grzegorz
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dzik Grzegorz, Folta Krzysztof Maciej, Koczwara Jacek Krzysztof, Kusz Andrzej, Matusiak Maciej, Michalik Paweł, Nowakowski Mirosław, Nowjalis Piotr, Piekarczyk Artur, Posadzy Maciej, Połetek Mariola, Świętoń Marek, Słobodzian Puła Anna, Słowikowski Marek, Wieczorkowski Krzysztof

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wieczorkowski Wiktor
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koelner Przemysław Stanisław
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koelner Jakub Jarosław, Koelner Krystyna Maria, Koelner Przemysław Stanisław, Kosmalski Osman Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łuczkiewicz Dariusz Jan
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koelner Przemysław Stanisław, Mogilski Tomasz Karol, Olichwer Robert Tomasz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Miszczak Mirosław Stanisław
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bernacki Nikodem Karol, Dybalski Marek Tomasz, Grabowska Katarzyna, Głowacki Włodzimierz, Koelner Przemysław Stanisław, Kopydłowski Piotr, Kosmalski Osman Adam, Kowalewski Adam, Lachowicz Michał Konrad, Mania Rafał Tomasz, Mogilski Tomasz Karol, Obszański Mariusz, Pietryga Żabińska Katarzyna Joanna, Piotrowska Kus Anna Małgorzata, Sieradzan Piotr, Szczypiński Zbigniew Jan, Szupernak Bogdan, Wołek Krzysztof Marek, Żaglewski Michał Jarosław, Zbaraszewski Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łącz Wiesław
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Koelner Krystyna Maria, Koelner Przemysław Stanisław, Kopydłowski Piotr Józef, Krawczyk Grzegorz, Piotrowska Kus Anna Małgorzata
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Gąsior Ryszard Jan, Koelner Przemysław Stanisław, Kosmalski Osman Adam, Kubiak Jacek Jerzy, Walczak Tomasz Sławomir
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Folta Krzysztof Maciej, Muller Anna Maria, Nowjalis Piotr, Piekarczyk Artur, Posadzy Maciej, Słobodzian Puła Anna, Topolewski Dariusz, Topolewski Wojciech, Zawieruszyński Ryszard

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Tokarczuk Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3lp S.A., Siechnice − KRS 0000616228
  2. Accessory Business Services Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000341752
  3. Active Hotel Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000044811
  4. Adsite Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000030026
  5. Allwins Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000722520
  6. Amicus Poliniae Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000403723
  7. Arena.pl S.A., Warszawa − KRS 0000296255
  8. Artemis Investment Sp. Z O.O. -, Warszawa − KRS 0000254301
  9. Atende S.A., Warszawa − KRS 0000320991
  10. Atlanta Poland S.A., Gdańsk − KRS 0000162799
  11. Autocentrum.pl S.A., Kraków − KRS 0000313131
  12. Axa Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A., Warszawa − KRS 0000110776
  13. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  14. Bernacki Industrial Services Sp. Z O.O., Tajęcina − KRS 0000220641
  15. Biorenova Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000410687
  16. Biuro Doradztwa i Konsultingu Gospodarczego Kamag Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000168394
  17. Bostik Sp. Z O.O., Sady − KRS 0000083737
  18. Brx S.A., Warszawa − KRS 0000355463
  19. Business Partner Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000711713
  20. Business Partner Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rzeszów − KRS 0000714099
  21. Cfa Society Poland, Wrocław − KRS 0000222537
  22. Ch4 Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000269895
  23. Climbex S.A., Opole − KRS 0000368467
  24. Cosnet Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000411498
  25. Dadelo S.A., Bydgoszcz − KRS 0000708589
  26. Digital Avenue S.A., Warszawa − KRS 0000282571
  27. Digital Avenue Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000786218
  28. Dino Polska S.A., Krotoszyn − KRS 0000408273
  29. Dkw Nieruchomości Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000636033
  30. Dkw Nieruchomości Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000679629
  31. Dolnośląski Park Innowacji i Nauki S.A., Wrocław − KRS 0000319739
  32. Drop S.A., Warszawa − KRS 0000284461
  33. Ekologiczne Gospodarstwo Rolne Świerzno Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000323323
  34. Elektrotim S.A., Wrocław − KRS 0000035081
  35. Estate Fellows Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000296311
  36. Estate Fellows Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000474824
  37. Etekon.pl Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000418265
  38. Everest Dom Inwestycyjny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277718
  39. Everest Investment Management S.A., Warszawa − KRS 0000339831
  40. Everest Investments Holding S.A., Warszawa − KRS 0000401455
  41. Everest Investments S.A., Warszawa − KRS 0000301483
  42. Everest Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000458441
  43. Fbf Group Sp. Z O.O., Wolsztyn − KRS 0000707132
  44. Fram Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000209868
  45. Fram Management Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000210663
  46. Friendly Properties Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000613942
  47. Fundacja Dom Dziecka Pod Żaglami, Kłodzko − KRS 0000401443
  48. Fundacja Instytut Państwa i Administracji, Warszawa − KRS 0000094869
  49. Fundacja Kamilla, Warszawa − KRS 0000253509
  50. Fundacja Każdy Może, Warszawa − KRS 0000651201

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. A.s.m. Budownictwo Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000170105
  2. A.s.m. Hotele Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Wrocław − KRS 0000229329
  3. Ab S.A., Magnice − KRS 0000053834
  4. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  5. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  6. Agrorecykling Sp. Z O.O., Malczyce − KRS 0000158546
  7. Akane Y. Yamasaki, P. Kopydłowski Sp. J., Dobrzykowice − KRS 0000305833
  8. Alma Market S.A., Kraków − KRS 0000019474
  9. Alterco S.A., Warszawa − KRS 0000145478
  10. Altus Corporate Finance S.A., Warszawa − KRS 0000294041
  11. Altus Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000290831
  12. Amicus Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000184239
  13. Amicus Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Wrocław − KRS 0000209614
  14. Appaloosa Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000012182
  15. Aral Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000032216
  16. Armada-zabrze Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000005308
  17. Assmann Electronic Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000203233
  18. B.a.c.d. S.A., Warszawa − KRS 0000009046
  19. Bać-pol S.A. W Restrukturyzacji, Rzeszów − KRS 0000294628
  20. Baltic Bridge S.A., Warszawa − KRS 0000045531
  21. Baltic Ceramics Investments S.A., Warszawa − KRS 0000362454
  22. Bank Handlowy W Warszawie S.A., Warszawa − KRS 0000001538
  23. Barista S.A., Warszawa − KRS 0000368581
  24. Barista Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229700
  25. Bautecht Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000437056
  26. Biuro Informacji Gospodarczej Infomonitor S.A., Warszawa − KRS 0000201192
  27. Biuro Księgowo-rachunkowe Storno Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000100196
  28. Black Lion Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000310496
  29. Black Point S.A., Bielany Wrocławskie − KRS 0000290635
  30. Bloober Team S.A., Kraków − KRS 0000380757
  31. Blumerang Investors S.A., Poznań − KRS 0000284645
  32. Bnp Paribas Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000031121
  33. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  34. Bos-pol S.A., Białystok − KRS 0000503241
  35. Bp Polska Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000006983
  36. Cargo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000133026
  37. Castrol Lubricants Sp. Z O.O. i Spółka - Sp. J., Warszawa − KRS 0000057417
  38. Ccc S.A., Polkowice − KRS 0000211692
  39. Ccc Shoes Bags Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000363903
  40. Ccc.eu Sp. Z O.O., Polkowice − KRS 0000506139
  41. Cellica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000387713
  42. Cleaning Partner Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000151232
  43. Coldwell Banker Commercial Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000234444
  44. Coldwell Banker Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000229224
  45. Coloramp;print Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000455619
  46. Comp S.A., Warszawa − KRS 0000037706
  47. Copernicus Securities S.A., Warszawa − KRS 0000249524
  48. Coremed - Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000268624
  49. Creditum Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000212913
  50. Croquet Sp. Z O.O., Szczodre − KRS 0000470964

Powiązane przetargi (12 szt.):
  1. Dostawa kabli i przewodów energetycznych
    Zamawiający: Wrocław 2012 Sp. z o.o., Wrocław
    Przewód 0,6/2,8AF FRNC-CHDTV
    Kabel NHXH-O E90 1x70
    Kabel NHXH-J E90 3x10
    Kabel NHXH-J E90 3x2,5
    Kabel NHXH-J E90 3x6
    Kabel NHXH-J E90 5x4
    Kabel NHXH-J E90 5x50
    Kabel NHXH-J E90 3x16
    Kabel NHXH-J E90 3x2,5
    Kabel NHXH-J E90 3x25
    Kabel NHXH-J E90 3x4
    Przewód OMY 2x1 300V biały
    SMPTE 311M HD HYBRID CAMERACABLE FRNC
    Kabel TRIAX 11
    Przewód YDY 2x1,0 bębny 750V
    Przewód YDYżo 3x1,5 bębny 750V
    Przewód YDYżo 3x2,5 bębny 750V
    Przewód YDYżo 4x1,5 bębny 750V
    Kabel NYY-O/YKY 2x1
    Kabel NYY-J/YKYzo 3x10
    Kabel NYY-J/YKYzo 3x4
    Kabel NYY-J/YKYzo 3x6
    Kabel NYY-J/YKYzo 5x16
    Kabel NYY-J/YKYzo 5x25
    Kabel NYY-J/YKYzo 5x35
    Kabel NYY-J/YKYzo 5x4
    Kabel NYY-J/YKYzo 5x50
  2. Dostawa artykułów elektrycznych
    Zamawiający: Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława Kryzana, Starogard Gdański
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa artykułów elektrycznych dla Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im Stanisława Kryzana w Starogardzie Gdańskim - zwana dalej przedmiotem zamówienia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa Formularz cenowy na dostawę artykułów elektrycznych - zał. nr 2A, 2B i 2C do SIWZ. Zamówienie o wartości mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (tekst jednolity Dz. U. z 2010 r., Nr 113 poz. 759 z późn. zm.).
  3. Dostawa artykułów instalacji elektrycznych, instalacji przyzywowej i instalacji odgromowej
    Zamawiający: Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych im. Stanisława Kryzana, Starogard Gdański
    Dostawa artykułów instalacji elektrycznych, instalacji przyzywowej i instalacji odgromowej szczegółowo opisanych w Formularzu cenowym na dostawę artykułów instalacji elektrycznych, instalacji przyzywowej i instalacji odgromowej stanowiącym załącznik nr 2 od A do C do SIWZ. Zamówienie zostało podzielone na 3 części (pakiety). Pakiet nr 1 - 27 pozycji. Pakiet nr 2 - 6 pozycji. Pakiet nr 3 - 4 pozycje Zamówienie o wartości mniejszej niż kwoty określone w przepisach wydanych na podstawie art. 11 ust. 8 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. - Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2010 r., Nr 113 poz. 759 z póź. zm.).
  4. Dostawa artykułów elektrycznych do Aresztu Śledczego we Wrocławiu
    Zamawiający: Areszt Śledczy we Wrocławiu, Wrocław
    Dostawa art. elektrycznych w następujących częściach:
    - część I: przewody,
    - część II: zabezpieczenia,
    - część III: oprawy,
    - część IV: źródła światła,
    - część V: rozdzielnice i osprzęt,
    - część VI: akcesoria.
  5. Dostawa wyrobów elektrycznych
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury Lublin, Lublin
    Lp.; ASORTYMENT; J.m. ;lość; Pakiet nr 1- Przewody, kable: 1. przewód OMY 3x1,5 mm2 mb 580; 2. przewód DY-1,5 mm2 mb 800; 3. przewód DY-2,5 mm2 - żółto-zielony mb 680; 4. przewód LgY 25mm2 mb 50; 5. przewód OMY 3x2,5mm2 mb 800; 6. przewód OWY 3x1,5mm2 mb 400; 7. przewód YDY 4x2,5 mb 650; 8. przewód YDYp 3x1,5mm2 mb 2150; 9. przewód YDYp 3x2,5mm2 mb 2850; 10. przewód YDY 4x4 mm2 mb 700; 11. przewód YDYp 5x2,5 mb 1105; 12. kabel YAKY 4x25 mb 500 13. kabel YAKY 4x35 mb 500; Pakiet nr 2 - wkładki: 1. bezpiecznik 16A automatyczny wkręcany z gwintem E-27 szt 45; 2. wkładki topikowe 40 A szybka szt 55; 3. wkładka BM 125 WT-1 szybka szt 82; 4. wkładka BM 25 WT-1 szybka szt 74; 5. wkładka BM 32 WT-1 szybka szt 108; 6. wkładka BM 40 WT-1 szybka szt 99; 7. wkładka BM 50 WT-1 szybka szt 116; 8. wkładka BM 63 WT-1 szybka szt 136; 9. wkładka BM 80 WT-1 szybka szt 130; 10. wkładka przemysłowa NH1/wT-1C 100A szt 38; 11. wkładka przemysłowa NH1/wT-1C 160A szt 38; 12. wkładka przemysłowa WT-F1 120A szybka szt 54; 13. wkładka przemysłowa WT-F1 160A szybka szt 43; 14. wkładka przemysłowa WT-F1 40A szybka szt 50; 15. wkładka przemysłowa WT-F1 50A szybka szt 50; 16. wkładka przemysłowa WT-F1 63A szybka szt 50; 17. wkładka przemysłowa WT-F1 80A szybka szt 10; 18. wkładka topikowa mało gabarytowa DO2 10A szt 35; 19. wkładka topikowa mało gabarytowa DO2 25A szt 100; 20. wkładka topikowa mało gabarytowa DO2 32A szt 80; 21. wkładka topikowa mało gabarytowa DO2 50A szt 50; 22. wkładka topikowa mało gabarytowa DO2 63A szt 50; 23. wkładki topikowe 10 A okrągłe szt 150; 24. wkładki topikowe 16 A okrągłe szt 530; 25. wkładki topikowe 20 A okrągłe szt 520; 26. wkładki topikowe 25 A okrągłe szt 620; 27. wkładki topikowe 32 A okrągłe szt 160; 28. wkładki topikowe 35 A okrągłe szt 240; 29. wkładki topikowe 50A okrągłe szt 130; 30. wkładki topikowe 63A okrągłe szt 115; 31. wkładki topikowe 80A okrągłe szt 30; 32. główka bezpiecznikowa 25 A z gwintem E-27 szt 20; 33. gniazdo bezpiecznikowe natablicowe zamknięte 25A szt 20; 34. gniazdo bezpiecznikowe natablicowe zamknięte 63A szt 20; Pakiet nr 3 - aparatura modułowa i zapłonniki: 1. wyłącznik instalacyjny S 301 C10A szt 97; 2. wyłącznik instalacyjny S 301 C16A szt 131; 3. wyłącznik instalacyjny S 301 C20A szt 94 4. wyłącznik instalacyjny S 301 C25A szt 99; 5. wyłącznik instalacyjny S 301 C32A szt 57; 6. wyłącznik instalacyjny S 303 C16A szt 55; 7. wyłącznik instalacyjny S 303 C20A szt 60; 8. wyłącznik instalacyjny S303 C25A szt 55; 9. wyłącznik instalacyjny S303 C32A szt 41; 10. wyłącznik instalacyjny S303 C63A szt 39; 11. wyłącznik instalacyjnyS301 B-10A nadmiarowo-prądowy szt 47; 12. wyłącznik instalacyjnyS301 B-20 nadmiarowo-prądowy szt 47; 13. wyłącznik różnicowo-prądowy jedno-fazowy 25/0,03A szt 33; 14. wyłącznik różnicowo-prądowy P304 40A 300mA szt 18; 15. wyłącznik różnicowo-prądowy P312 25A 30mA szt 18; 16. wyłącznik S-303-25 A instalacyjny nadmiarowo-prądowy szt 25; 17. wyłącznik S-303-50 A nadprądowy szt 11; 18. wyłącznik S-303-63 A nadprądowy szt 20; 19. wyłącznik instalacyjny S 301 B-16A nadmiarowo-prądowy szt 75; 20. wyłącznik nadmiarowo prądowy S301-B 10A szt 25; 21. wyłącznik S-303-16 A, instalacyjny nadmiarowo-prądowy szt 28; 22. wyłącznik M 611 2,5-4A szt 9; 23. wyłącznik silnikowy M250 10-16A szt 10; 24. stycznik SM-1 230V,50Hz szt 37; 25. stycznik trójfazowy serii SM 300 40A/230V szt 12; 26. szyna łączeniowa 3 fazowa 3x16x13 szt 13; 27. zapłonniki ZTA 40-80 W szt 3800; 28. zapłonniki ZTA 4-20 W szt 1590; Pakiet nr 4 - źródła światła i oprawy: 1. lampa OUS 250 W szt 60; 2. lampa rtęciowa 250W szt 60; 3. Lampa rtęciowa LRF 125 W szt 540; 4. Lampa rtęciowa LRF 250 W szt 70; 5. lampa sodowa WLS 70 W szt 78; 6. Lampa sodowa WLS 150 W szt 191; 7. Lampa sodowa WLS 250 W szt 83; 8. lampa sodowa WLS 110W szt 78; 9. MIX - 160 W Lampa żarowo- rtęciowa, z gwintem E-27 szt 492; 10. MIX - 250W Lampa żarowo- rtęciowa, z gwintem E-40 szt 552; 11. świetlówka 18 W szt 1550; 12. świetlówka 56 W szt 100; 13. świetlówka kompaktowa PL 15W szt 20; 14. świetlówka PLC 13W szt 20; 15. świetlówka PLS-11W/840/2P szt 30; 16. świetlówka TL 13W/33 szt 40; 17. świetlówka TL 8W/33 szt 15; 18. świetlówka kompaktowa 4 pin 18W szt 22; 19. świetlówka kompaktowa 4 pin 9W szt 26; 20. świetlówki 36 W szt 4950; 21. żarnik do lampy metalohalogenowej 150W typ MH7, L- 132 mm szt 20; 22. żarnik halogenowy 100 W, 230V szt 105; 23. żarnik halogenowy 200 W, 230V szt 154; 24. żarnik halogenowy 300 W, 230V szt 143; 25. żarówka metalohalogenkowa 400W E-40 szt 5; 26. żarówka LFR 250 W szt 100; 27. żarówka halogenowa z odblaskiem MR16 12V/35W szt 10; 28. żarówka sygnalizacyjna 15W E14 szt 400; 29. żarówki żarowo-rtęciowe MIX 125 W szt 112; 30. oprawa - plafoniery z kloszem szt 70; 31. oprawa do świetlówek 1x18W (belka) szt 5; 32. oprawa do świetlówek 1x36W (belka) szt 20; 33. oprawa do świetlówek 2x36W (belka) szt 30; 34. oprawa do świetlówek 2x36W hermetyczna IP40 szt 120; 35. oprawa do świetlówek 2x36W z rastrem, natynkowa szt 270; 36. oprawa do świetlówek OPKWm 2x36W szt 40; 37. oprawa do świetlówek OWF 2x18W szt 15; 38. oprawa do świetlówek OWF 2x36W szt 57; 39. oprawa jarzeniowa OKN 218 szt 10; 40. oprawa jarzeniowa OKN 236N szt 80; 41. oprawa jarzeniowa OKP 236 z kloszem mlecznym szt 50; 42. oprawa jarzeniowa OPK 236N szt 70; 43. oprawa jarzeniowa rastrowe 2x58 szt 45; 44. oprawa OPKZ -60 W szt 25; 45. oprawa oświetleniowa żarowa kanałowa hermetyczna 100W z kloszem przezroczystym i siatką ochronną stalową szt 20; 46. oprawa sodowa 150 W OSU 150 szt 60; 47. oprawa świetlówkowa n/t 3x36W z kloszem przezroczystym szt 115; 48. oprawa świetlówkowa nasufitowa rastrowa nt 2x36W z modułem awaryjnym 3 godz. szt 81; 49. oprawa świetlówkowa2x36W z kloszem przezroczystym szt 60; 50. oprawa WOS-100 z kloszem sufitowa szt 21; 51. oprawa WOS-60 z kloszem szt 2; 52. oprawa zwieszakowa ZW 3x60W -biała biurowa szt 32; 53. oprawa żarowa przeciwwybuchowa 200W szt 56; 54. plafoniera kwadratowa z kloszem mała szt 10; 55. klosz do oprawy WOS 100 szt 5; 56. łącznik T VEGA biały szt 10; 57. łącznik 90 VEGA biały szt 10; 58. układ zapłonowy IDS do opraw sodowych 4.1 typ OUS 250W szt 94; 59. statecznik STR 125W szt 85; 60. statecznik 250W szt 36; 61. statecznik 40W/230V do opraw jarzeniowych szt 175; Pakiet nr 5- Osprzęt: 1. wyłącznik hermetyczny WNt-1H szt 85; 2. gniazdo hermetyczne pojedyncze typy NT-130 H białe szt 235; 3. gniazdo natynkowe hermetyczne 2x10+Z szt 220; 4. gniazdo pod tynkowe hermetyczne 2x10+Z szt 90; 5. gniazdo pod tynkowe ze stykiem ochronnym podwójne szt 470; 6. gniazdo pod tynkowe ze stykiem ochronnym pojedyncze szt 420; 7. gniazdo przedłużacza 3 x 2P+z - listwa szt 40; 8. gniazdo siłowe 32A płaskie bolce szt 7; 9. gniazdo siłowe 63A płaskie bolce w obudowie metalowej szt 1; 10. gniazdo trójfazowe 4 x 16A+0, plastikowe szt 33; 11. gniazdo trójfazowe 4 x 32A+0, plastikowe szt 33; 12. łącznik pod tynkowy 1- biegunowy biały szt 340; 13. łącznik pod tynkowy 2- biegunowy świecznikowy biały szt 290; 14. łącznik pod tynkowy schody biały szt 79; 15. przełącznik n/t hermetyczny biały szt 130; 16. przycisk dzwonkowy hermetyczny n/t szt 55; 17. wkład gniazda 32A płaskie bolce szt 10; 18. wkład wtyki 32A płaskie bolce szt 10; 19. wtyczki 1-fazowe ze stykiem ochronnym szt 290; 20. wtyka siłowa 32A płaskie bolce szt 5; 21. Wtyka trójfazowa 4 x 16A+0 szt 16; 22. Wtyka trójfazowa 4 x 32A+0 szt 16; 23. wyłącznik schodowy hermetyczny szt 47; 24. łącznik p/t hermetyczny biały szt 160; 25. wtyczka 16 A 3P+N+Z izolacyjna plastik szt 31; Pakiet nr 6 - odgromowe: 1. taśma stal. ocynkowana 25x4 mm w kłębie kg 570; 2. taśma aluminiowa szer.0,8cm kg 9; 3. drut stalowy ocynkowany fi-6 w kłębie kg 2530; 4. linka stalowa 5mm2 w koszulce czerwonej mb 120; 5. uchwyt odgromowy ścienny z kołkiem szt 530; 6. złącze kabłąkowo-naciągowe odgromowe szt 284; 7. złącze krzyżowe 4xM8 uniwersalne ocynkowane szt 930; 8. złącze rynnowe ocynkowane szt 340; 9. wspornik dachowy UD-03, ocynk K-144 szt 50; 10. sonda uziomowa do wbijania fi-20mm ocynk L-1500 szt 56; Pakiet 7 - pozostałe: 1. rurka karbowana Peszel fi-16 samogasnąca mb 150; 2. rurka karbowana Peszel fi-25 samogasnąca mb 50; 3. folia niebieska do znakowania przebiegu kabla dł.100m mb 1100; 4. uchwyt do przewodu UM-16 szt 1120; 5. uchwyt do przewodu UP-22 szt 270; 6. uchwyt do rur PCV fi-18 szt 150; 7. złącza karbowane do rur PCV fi-18 szt 100 8. złącza karbowane do rur PCV fi-22 szt 70; 9. listwy instalacyjne 20x15 mb 790; 10. listwy instalacyjne 25x40 mb 480; 11. listwy instalacyjne 50x18 mb 320; 12. zaciski tulejowe AL. 25 szt 70; 13. zaciski tulejowe AL. 35 szt 70; 14. Transformator bezpieczeństwa 24V 250A szt 14; 15. rozdzielnia hermetyczna RN 1x12 IP40 szt 22; 16. rozdzielnia hermetyczna RN 1x5 IP40 szt 3; 17. rozdzielnia hermetyczna RN 1x7 IP40 szt 5; 18. rozdzielnia hermetyczna RN 2x12 IP40 szt 2; 19. rozdzielnia hermetyczna RN 3x12 IP40 szt 2; 20. rozdzielnia laminowana 40/60 hermetyczna z tablicą licznikową i tablicą pod zegar szt 1; 21. końcówka kablowa Cu 25 szt 87; 22. koszulki termokurczliwe fi 10mm dł.1m szt 20; 23. koszulki termokurczliwe fi 3mm dł.1m szt 12; 24. koszulki termokurczliwe fi 5mm dł.1m szt 22; 25. listwa zaciskowa 12 x 1,5 mm2 szt 100; 26. listwa zaciskowa 12 x 10 mm2 szt 65; 27. listwa zaciskowa 12 x 2,5 mm2 szt 115; 28. listwa zaciskowa 12 x 4 mm2 szt 68; 29. listwa zaciskowa 12 x 6 mm2 szt 87; 30. listwa zaciskowa LZG 35 5 tor szt 66; 31. Oprawka do świetlówek typ 511 szt 100; 32. oprawka do żarówek E14 metalowa szt 30; 33. oprawka do żarówek E27 metalowa szt 75; 34. oprawka porcelanowa E27 szt 40; 35. oprawka porcelanowa E40 szt 15; 36. przycisk dzwonkowy do wyłącznika ppoż. w obudowie ST-22 szt. 9; 37. wentylator kanałowy KW14 2A szt 5; 38. Wentylator kanałowy fi 120 łazienkowy standard szt 38; 39. elektryczny przepływowy ogrzewacz wody typ EPJ 3,5kW, 220V szt. 10; 40. grzałka GRB 1400W do bojlera (BIAWAR OW 80) szt 48; 41. grzałka GRO 1/4 UU 5/4cal do grzejnika olejowego HELIOS szt 9 42. ogranicznik temperatury OTB-1 szt 30; 43. przekaźnik termiczny P 16 R 9,4-13A szt 10; 44. przekaźnik termobimetalowy 5-8A TSA szt 10; 45. przekaźnik termobimetalowy 9-12A TSA szt 5; 46. rozłącznik bezpiecznikowy SLP 160A szt 3; 47. rozłącznik bezpiecznikowy SLP 250A szt 2; 48. termoregulator do grzejnika olejowego HELIOS T125 10A szt 52; 49. termoregulator RD-1 (do term elektrycznych) szt 101; 50. termostat prętowy typ W-68 T80 szt 10; 51. termostat z kapilarą typ RP-1 T30-80 szt 15; 52. wyłącznik typu ŁUK 25A jednofazowy w obudowie 0-1 szt 34; 53. wyłącznik ciśnienia LC-1 szt 15; 54. wyłącznik ŁUK 40 0-1 szt 24; 55. wyłącznik typu ŁUK 40A trójfazowy w obudowie szt 20; 56. automat zmierzchowy AZH 20A szt 49; 57. cewka do stycznika SM 220V szt 31; 58. cewka do stycznika SM 380V szt 26; 59. czujnik zaniku faz CZF szt 29; 60. pływakowy wyłącznik Cluwo 230V z obciążnikiem i przewodem 10m szt. 4; 61. łączniki hermetyczny w obudowie 63A 3-fazowy szt 20; 62. szyna TH-35/1m szt 12; 63. Dekle uniwersalne fi-80 z PCV szt 750; 64. łącznik ŁK 16R w obudowie z tabliczką (OBZ), odmiana 0-1, 3 torowy szt 2; 65. nasuwka konektora typ NR (żeńska) nr 6,3-2,5/0,8 NC szt 250; 66. puszka hermetyczna 4-wyjściowa z zaciskami fi-2,5 szt 250; 67. puszka instalacyjna fi 60 do płyt gipsowych szt 55; 68. puszka instalacyjna fi 70 do płyt gipsowych szt 5; 69. puszka instalacyjna fi-60 p/t szt 150; 70. puszka instalacyjna fi-70-80 p/t z pokrywą szt 120; 71. Taśma izolacyjna 23/19 SKOTCH samowulkanizacyjna szt 92; 72. taśma izolacyjna kolorowa szt 830; 73. zestaw naprawczy z rur termokurczliwy, do kabli 4żył. 120 kpl 26; 74. przedłużacz elektryczny hermetyczny IP 20, przewód 3x1,5mm2 w gumie dł 25m, 4x2P+0 nawijany na bęben typ WUK 46 szt 33..
  6. Zakup, dostawa i rozładunek materiałów elektrycznych w postaci opraw, lamp, wysięgników, przewodów itp.
    Zamawiający: Burmistrz Miasta i Gminy Nowe Miasto nad Pilicą, Nowe Miasto nad Pilicą
    Oprawy sodowe 150W - 18 sztuk, oprawy sodowe 100W - 40 sztuk, lampy sodowe 150W - 18 sztuk, lampy sodowe 100W ( źródła światła ) - 40 sztuk, oprawa najazdowa hermetyczna o regulowanym kierunku wiązki światła - 6 sztuk, bezpieczniki napowietrzne BN02 - 61 sztuk, wkładki bezpiecznikowe Bi 10A - 61 sztuk, przewód YDY 3 x 1,5 - 200 mb, przewód AsXSn 2x25 - 240 mb, wysięgnik lampy 100x50 - 1 sztuka, wysięgnik lampy 50x50 - 13 sztuk, zacisk prądowy ALCu 6-35 - 57 sztuk, zacisk prądowy jednostronnie przebijający izolacje - 6 sztuk, uchwyt do wysięgnika słupowy - 26 sztuk, uchwyt do wysięgnika na słup wirowy - 2 sztuki, obejma do uchwytów słupa wirowego - 2 sztuki, śruba hakowa M16x200 - 5 sztuk, uchwyt końcowy przyłącza 2x16-25 - 2 sztuki, hak zawiesie M16 do mocowania za pomocą taśmy stalowej - 2 sztuki.
  7. dostawa 34 sztuk projektorów o mocy 70W i 35 W oraz 5 szt szyb matowych do iluminacji ratusza w Lwówku Śląskim.
    Zamawiający: Gmina Lwówek Śląski, Lwówek Śląski
    Dostawa kompletnych 31 sztuk projektorów o mocy 70W i 3 szt o mocy 35 W oraz 5 szt szyb matowych niezbędnych do zabudowania w chodniku przy iluminacji budynku ratusza w Lwówku Śląskim.
  8. Dostawa żarówek, wyłączników i akcesoriów elektrycznych dla potrzeb Urzędu Morskiego w Gdyni
    Zamawiający: Dyrektor Urzędu Morskiego w Gdyni, Gdynia
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa żarówek, wyłączników i akcesoriów elektrycznych dla potrzeb Urzędu Morskiego w Gdyni, zgodnie z Zestawieniem materiałowym stanowiącym III część SIWZ oraz na zasadach określonych we wzorze umowy, stanowiącym część II SIWZ. Miejsce dostawy: Magazyn Centralny Urzędu Morskiego w Gdyni, Nabrzeże Duńskie, 81-338 Gdynia,
    ul. Warsztatowa 5
  9. Dostawa materiałów elektrycznych i elektroinstalacyjnych na Oczyszczalnię Ścieków w Tychach-Urbanowicach
    Zamawiający: Regionalne Centrum Gospodarki Wodno-Ściekowej S.A., Tychy
    1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa materiałów elektrycznych i elektroinstalacyjnych.
    2. Miejsce dostawy: 2.1 Oczyszczalnia Ścieków w Tychach - Urbanowicach przy ul. Lokalnej.
    3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia:
    L.P. Zestawienie materiałów elektrycznych i elektroinstalacyjnych:
    1)Oprawa TCS 160 2xTL-D36W/840 HFS C5 - 11szt,
    2)Oprawa FBS 120 2xPL-C/4P26W/840 HF PG - 4szt,
    3)Halogen MASTERLine ES 45W GU5.3 12V 60D - 9szt,
    4)Transformator 230/12V/50W z softstartem - 2szt,
    5)Przewód YDYżo 3x1,5mm2 - 410mb,
    6)Korytko LS 25x18 Bi - 286mb,
    7)Oprawa TBS 160 4xTLD18W/840 HF C6-1000 - 6szt,
    8)Zaczep do płyt G-K ZBS 160PLA do poz. 7 - 1op,
    9)Oprawa TCS 160 1xTLD58W/840 HFS C3 - 3szt,
    10)Oprawa TCW216 1xTL-D58W/840 HFP PI KIT + zaczepy ZCW216 - 67kpl,
    11)Oprawa MITRA NEW facetted z szybą OPHa-150 - 2szt,
    12)Oprawa MITRA NEW facetted z szybą OPHa-250 - 9szt,
    13)Wyłącznik bistabiny TH35 4z16A 230V - PB304 - 2szt,
    14)Przycisk dzwonkowy biały IP44 230V nt - 2szt,
    15)Puszka 65x65x40 NT IP55 16A szara polistyren min 4 przepusty - 16szt,
    16)Szybkozłączka WAGO 3x2,5mm - 100szt,
    17)Puszka KAD80 do kanału Emiter KP110x60Bi - 10szt,
    18)Rura karbowana szara wzmocniona fi. zew. 20mm 750N - 100mb,
    19)Uchwyt z tworzywa wciskany do poz. 18 - 200szt,
    20)Wtyczka kątowa (90º) PROFIBUS DP - wtyczka Phoenix contact SUBCONPLUS-PROFIB/PG/SC 2 - 10szt.
  10. Dostawa kabli i przewodów
    Zamawiający: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. - Zakład Linii Kolejowych - Toruń, Toruń
    Dostawa kabli i przewodów
  11. PN-24/761/2008/09/MATERIAŁY ELEKTRYCZNE
    Zamawiający: Szpital Specjalistyczny św. Wojciecha Adalberta Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej, Gdańsk
    Pakiet nr 1 - materiały i osprzęt elektryczny do bieżacej konserwacji Szpitala na okres 12 m-cy;
    Pakiet nr 2 - osprzęt wentylacyjny do bieżacej konserwacji Szpitala na okres 12 m-cy;
  12. Dostawa materiałów elektrycznych, żarówek, rozdzielni i kabli dla WAK i RZI Kraków
    Zamawiający: Rejonowy Zarząd Infrastruktury, Kraków
    Dostawa materiałów elektrycznych, żarówek, rozdzielni i kabli dla WAK i RZI Kraków wyspecyfikowanych w załączniku nr 1 - Formularz cenowy do miejsc wskazanych przez zamawiającego.