Kogo reprezentuje osoba

Kołaczyk Marta Agnieszka

w KRS

Marta Agnieszka Kołaczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Marta
Drugie imię:Agnieszka
Nazwisko:Kołaczyk
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1975 r., wiek 45 lat
Miejscowości:Gdynia (Pomorskie), Kraków (Małopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bojańczyk Katarzyna Joanna, Budzyński Waldemar Wojciech, Dobosz Marcin Filip, Gostyński Daniel, Parys Tadeusz Andrzej, Pomykała Wojciech, Romanowski Marcin, Wydra Sebastian Konrad

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wiśniewska Jolanta Teresa

Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chazbijewicz Romuald, Górski Andrzej Mieczysław, Jasiński Zbigniew Aleksander, Marczyk Tomasz Piotr, Markowski Zbigniew Olgierd, Smoktunowicz Robert Maciej, Sygutowski Jacek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łętowski Andrzej Jerzy
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaś Jacek Tadeusz, Barańczyk Piotr, Barcikowska Wiesława Emilia, Bortnik Adam, Budzyński Waldemar Wojciech, Chazbijewicz Romuald, Chojnacki Wojciech Wacław, Kurasiński Artur, Speark Andre, Szuk Witold Piotr

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Spark Andre
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barańczyk Piotr, Barcikowska Wiesława, Budzyński Waldemar Wojciech, Butler Mariusz, Chazbijewicz Romuald, Cipkowski Wojciech, Dąbrowska Lidia, Jamka Zbigniew, Kierski Aleksander Feliks, Kubowicz Marek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zalewski Jakub Krzysztof
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chłopek Marek, Foltyn Krzysztof, Guzowski Grzegorz, Hoffman Stefan, Kamiński Janusz, Kamiński Zdzisław Benedykt, Pośnik Jan, Rasiński Krzysztof, Sożyński Wojciech, Szmul Lidia, Zieliński Władysław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łukasik Piotr Paweł
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barcikowska Wiesława, Chazbijewicz Romuald, Górski Andrzej Mieczysław, Laskowski Ryszard Franciszek, Marczyk Tomasz Piotr, Sygutowski Jacek Paweł
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barańczyk Piotr, Barcikowska Wiesława Emilia, Chazbijewicz Romuald, Dudziński Sławomir Ryszard, Górski Andrzej, Krauze Ryszard Krzysztof, Laskowski Ryszard Franciszek, Maćkowiak Piotr, Marczyk Tomasz Piotr, Markowski Zbigniew, Sygutowski Jacek Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wilski Krzysztof Jan
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Borzyszkowski Eugeniusz Andrzej, Budzyński Waldemar, Chazbijewicz Romuald, Cipkowski Wojciech Krzysztof, Jamka Zbigniew Stanisław, Krauze Ryszard Krzysztof, Lipińska Róża Marianna, Szewczyk Anna

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wantke Maciej Tomasz
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barcikowska Wiesława, Basiak Przemysław, Bortnik Adam, Budzyński Waldemar Wojciech, Chazbijewicz Romuald

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Spark Andre
  9. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Barcikowska Wiesława Emilia, Basiak Przemysław, Billik Tomasz Leon, Bortnik Adam, Chazbijewicz Romuald, Franczyk Dorota, Graboś Nina Elżbieta, Kisielewski Bogusław Jan, Maćkowiak Piotr, Markowski Zbigniew, Miller Małgorzata, Pawlak Monika Katarzyna, Reisch Piotr Adam

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zabielska Stadnik Iwona Anna
  10. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Chazbijewicz Romuald, Grochowina Jacek Andrzej, Markowski Zbigniew Olgierd, Samsel Paweł, Teter Marek Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pisula Jan Paweł

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 69automobile Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729755
  2. Adrenaline Motorsport Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000350864
  3. Agora Finanse Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000722015
  4. Apostołowie Opinii Sp. Z O.O., Częstochowa − KRS 0000538058
  5. Bella Vista Development Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000211542
  6. Blends Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000729537
  7. Blue Hamster Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000450579
  8. Centrum Weryfikacji Alarmów Terminal Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000005284
  9. Data Protection Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000676554
  10. Energo - Tel S.A., Warszawa − KRS 0000117327
  11. Ernst Amp; Young Usługi Finansowe Audyt Sp. Z O.O. i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000710759
  12. Euro Fund Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000177034
  13. Europejska Fundacja Kultury Miejskiej, Warszawa − KRS 0000273065
  14. Finvest Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000130838
  15. Flaming Myjnie 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000645437
  16. Foodio Concepts Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000724288
  17. Fundacja Kacpra, Melchiora i Baltazara, Kraków − KRS 0000442051
  18. Fundacja Kino Polska, Warszawa − KRS 0000404178
  19. Fundacja Klub Jeździecki Okrzeszyn, Okrzeszyn − KRS 0000394955
  20. Fundacja Rozwoju Uniwersytetu Gdańskiego, Gdańsk − KRS 0000045713
  21. Fundacja Służewska, Warszawa − KRS 0000092660
  22. Fundacja Theatrum Gedanense, Gdańsk − KRS 0000043177
  23. Glasson Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000457842
  24. Gunhed Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000471545
  25. Hundredth Monkey Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000603506
  26. Jk Transport Sp. Z O.O., Marki − KRS 0000680066
  27. Kavana Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000329495
  28. Kavana Tech Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369779
  29. Kino Polska Tv S.A., Warszawa − KRS 0000363674
  30. Klub Nowe Centrum, Warszawa − KRS 0000069567
  31. Krajowa Izba Sportu, Warszawa − KRS 0000368557
  32. Locus Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123697
  33. M4b S.A., Warszawa − KRS 0000310813
  34. Małopolskie Stowarzyszenie Kulturalno-oświatowe, Krakow − KRS 0000065318
  35. ManazeusSp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000368842
  36. Mastery Of Management Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000665885
  37. Muzak.fm Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000398091
  38. Neo Myjnie 24 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000589335
  39. Neo Plus Myjnie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000586325
  40. Net Internet S.A., Warszawa − KRS 0000077040
  41. Net Technology S.A., Warszawa − KRS 0000018622
  42. Netinteractive Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000612484
  43. Nihil Novi Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000118467
  44. Nowoczesna Polska, Warszawa − KRS 0000070056
  45. O.m. Finance Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000061682
  46. O.m.investment Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000039589
  47. Opsec Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000623752
  48. Orange Studio Animacji Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000129381
  49. Orient Film Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000593179
  50. P4p Presto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000439800

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3g Network Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000246982
  2. Ad.net S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000107086
  3. Airline Control Software Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235838
  4. Art Of Living Education Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579643
  5. Asseco Business Solutions S.A., Lublin − KRS 0000028257
  6. Asseco Poland S.A., Rzeszów − KRS 0000033391
  7. Audyt Bezpieczeństwa Informacji Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000467633
  8. B3system S.A., Warszawa − KRS 0000259314
  9. Bałtycka Agencja Rozwoju Regionalnego Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000280245
  10. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  11. Bankowe Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne Telbank S.A., Warszawa − KRS 0000037921
  12. Bbi Development S.A., Warszawa − KRS 0000033065
  13. Bioton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000121065
  14. Biuro Badania Bilansów i Rachunkowości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000148250
  15. Blue Boson S.A., Warszawa − KRS 0000621144
  16. Budownictwo Energetyczne Energobudowa S.A., Warszawa − KRS 0000009435
  17. C.ulrich Założone W 1805 Roku W Warszawie S.A., Gdynia − KRS 0000123263
  18. Cable Television Networks Amp; Partners Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000378839
  19. Cartridge World (cee) Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000289922
  20. Centrum Handlowe Wilanów Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000356626
  21. Centrum Usług Wspólnych- Energia i Gaz Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000439370
  22. Ciech S.A., Warszawa − KRS 0000011687
  23. Comset S.A., Kraków − KRS 0000034946
  24. Context International Textile Limited Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000259842
  25. Cracovia Property Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000270437
  26. Cremonini Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000080270
  27. Cresco Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000291469
  28. Damovo Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000044240
  29. Danzica Yacht Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000082336
  30. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  31. Dores Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000243774
  32. Edison S.A., Kraków − KRS 0000040306
  33. Eficom-sinersio S.A., Warszawa − KRS 0000280815
  34. Elektromontaż - Poznań S.A., Poznań − KRS 0000060700
  35. Elterix S.A., Warszawa − KRS 0000020560
  36. Emc Sp. Z O.O., Toruń − KRS 0000154839
  37. Energetyczne Centrum S.A., Warszawa − KRS 0000353502
  38. Energia Dla Firm S.A., Warszawa − KRS 0000536541
  39. Enterplay Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255022
  40. Ergis S.A., Warszawa − KRS 0000057820
  41. Ergis S.A., Warszawa − KRS 0000042413
  42. Eurodata Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000159180
  43. Europejskie Centrum Hipertermii Onkologicznej Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000540686
  44. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  45. Fabryka Pierścieni Tłokowych Prima S.A. W Łodzi, Łódź − KRS 0000027468
  46. Fabryka Urządzeń Dźwigowych S.A., Mińsk Mazowiecki − KRS 0000032536
  47. Fadesa Polnord Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000235595
  48. Farg Amp; Jetng S.A., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000363760
  49. Fundacja Academia Iuris, Warszawa − KRS 0000107943
  50. Fundacja Filmgramm, Warszawa − KRS 0000235171

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. Stworzenie publicznych punktów dostępu do Internetu na terenie Miasta Ustroń
    Zamawiający: Miasto Ustroń, Ustroń
    Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu wraz z oprogramowaniem oraz jego instalacja w celu utworzenia publicznych punktów dostępu do Internetu w ramach zadania Stworzenie publicznych punktów dostępu do Internetu na terenie Miasta Ustroń, w następujących lokalizacjach: Ustroń Rynek pgr nr 4794/1 - Infokiosk wolnostojący zewnętrzny. Ustroń róg ul Grażyńskiego i Alei Legionów - Infokiosk wolnostojący zewnętrzny Hot Spot. Ustroń dolna stacja KL Czantoria - Infokiosk wolnostojący zewnętrzny Hot Spot. Ustroń ul Szpitalna pgr nr 3416/32 - Infokiosk wolnostojący zewnętrzny Hot Spot. Ustroń Park pgr nr 259/3 - Infokiosk wolnostojący zewnętrzny Hot Spot. Zamówienie obejmuje : 1) dostawę i instalację 5 infokiosków wraz z hot spotami ( z wyjątkiem hot spotu w Infokiosku na Rynku w Ustroniu ), 2) przygotowanie do uruchomienia systemu publicznych punktów dostępu do Internetu ( opracowanie instrukcji obsługi i wdrożenie osób do administrowania systemem ) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera projekt wykonawczy stanowiący załącznik do specyfikacji, uzgodnienia energetyczne stanowiące załączniki do specyfikacji, uzgodnienia wodociągowo-kanalizacyjne stanowiące załączniki do specyfikacji, projekty lokalizacji stanowiące załączniki specyfikacji oraz przedmiary stanowiące załączniki do niniejszej specyfikacji pełniące wyłącznie funkcję pomocniczą. Do każdego z ww. infokiosków należy zapewnić dostęp osobom niepełnosprawnym. Ewentualnie podane w dokumentacji projektowej lub przedmiarach znaki towarowe, patenty lub pochodzenie, a także normy, aprobaty, specyfikacje techniczne lub systemy odniesień, o których mowa w art. 30 ust. 1 - 3 ustawy Prawo zamówień publicznych należy traktować jako przykładowe. Oznacza to, że można zastosować materiały, wyroby lub rozwiązania podane jako przykładowe lub równoważne, pod warunkiem uzyskania parametrów technicznych równych lub lepszych niż uzyskane poprzez realizację wg wskazań założonych w SIWZ
  2. Usługa serwisowania kodyfikacyjnego systemu informacyjnego oprogramowania PL-SICADplus z przeznaczeniem na potrzeby Wojskowego Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji.
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 2063, Warszawa
    Usługa serwisowania kodyfikacyjnego systemu informacyjnego oprogramowania PL-SICADplus z przeznaczeniem na potrzeby Wojskowego Centrum Normalizacji, Jakości i Kodyfikacji.

Inne osoby dla Kołaczyk (40 osób):