Kogo reprezentuje osoba

Kolenda Wojciech Michał

w KRS

Wojciech Michał Kolenda

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Wojciech
Drugie imię:Michał
Nazwisko:Kolenda
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 59 lat
Miejscowości:Police (Zachodniopomorskie), Poznań (Wielkopolskie), Szczecin (Zachodniopomorskie), Warszawa (Mazowieckie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bukowski Jacek Andrzej, Gapiński Jerzy, Klepaczewski Mirosław, Lewandowski Tomasz Mikołaj, Malenda Łukasz Andrzej, Nowak Kubiak Joanna, Nowinowski Roman, Nowinowski Tomasz, Szukalski Piotr

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bachórski Mirosław Antoni, Bis Jan Rafał, Burzyński Czesław Andrzej, Dractatoń Marek, Długosz Grzegorz Adam, Faryniarz Jerzy, Góral Mieczysław Władysław, Górecki Mirosław, Greinert Maciej, Grzebieluch Adam, Heise Edmund Edward, Jarczewski Paweł Andrzej, Koźlarek Zbigniew, Kozłowski Stanisław, Królak Wojciech Franciszek, Kurowski Andrzej Witold, Malinowski Krzysztof, Małachowska Agnieszka Izabela, Motyliński Janusz, Niewiński Andrzej, Obszyński Mariusz Grzegorz, Ofman Paweł, Paprocki Eugeniusz Marian, Piotrowski Mariusz, Rupnik Henryk Władysław, Szymański Leonard, Wieczorek Marek Jan, Wojciechowski Paweł, Wyrąbkiewicz Grażyna Zofia

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żyndul Krzysztof Józef
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamczyk Szostak Beata Jolanta, Bartoszuk Andrzej, Bednarski Jacek Grzegorz, Bujalska Agnieszka Adela, Burnat Jerzy, Gładysz Paweł Michał, Józwik Sujecka Grażyna, Juszczak Robert Wojciech, Kuźma Jan, Morawski Robert Marek, Pulit Krystyna Zofia, Sałek Maciej Tomasz, Teryks Anna Małgorzata

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wrzesiński Marek
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Boguta Kolska Halina, Bujalska Agnieszka, Dedo Janusz, Gawin Agata, Gładysz Paweł, Harasimowicz Popłońska Jolanta, Iwaniuk Michalczuk Katarzyna, Iwański Cezary, Kamińska Iwona, Kaproń Beata, Kośmider Krzysztof Zbigniew, Kukiełka Waldemar, Kuźma Jan, Lemańczyk Paweł Kazimierz, Markiewicz Jerzy, Pawłowska Ewa, Pulit Krystyna, Raszdorf Magdalena, Robak Piotr, Sawicka Lewandowska Krystyna, Smorszczewski Cezary Krzysztof, Trojanowski Krzysztof, Trybuchowski Maciej, Weinfeld Roman, Wiśniewska Maria

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żuchaj Elżbieta Iwona
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Antonowicz Bohdan Piotr, Bendlewski Tomasz, Bujakowska Daniela Magdalena, Ciszak Waldemar Jan, Czyżewski Witold, Homenda Krzysztof Kazimierz, Kasza Mirosław, Knop Paweł Wojciech, Pawliczek Henryk, Piotrowski Jan Marian, Tymecki Andrzej Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wydra Sebastian Konrad
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andruszkiewicz Maciej, Bukowski Jacek, Lewandowski Tomasz Mikołaj, Malenda Łukasz, Serocki Dariusz Adam, Szukalski Piotr
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bogaj Agnieszka Urszula, Czyż Witold Marek, Matuszewska Aleksandra, Nowotny Michał Mirosław, Oleszkiewicz Anita Agata, Rodziewicz Olgierd Adam, Sterkowicz Artur Grzegorz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żebrowska Dreger Anna
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Scheller Aleksander Marian

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rutkowski Wojciech Marian
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Polko Roman, Skrzypczak Waldemar Henr, Szukalski Piotr

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Abek Sp. Z O.O., Jankowo − KRS 0000597560
  2. Abst Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000287317
  3. Acs Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000312312
  4. Akp Wireless Sp. Z O.O., Olsztyn − KRS 0000811712
  5. Alior Bank S.A., Warszawa − KRS 0000305178
  6. Alma S.A., Poznań − KRS 0000008739
  7. Auto-euro S.A., Lublin − KRS 0000036835
  8. Aviation Insurance Amp; Reinsurance Brokers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000532948
  9. Biometriq Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000597410
  10. Bizneslinkco Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000525979
  11. Bps Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A., Warszawa − KRS 0000303993
  12. Budimex S.A., Warszawa − KRS 0000001764
  13. Cema Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000320876
  14. Centrum Produkcyjne Pneumatyki Prema S.A., Kielce − KRS 0000127140
  15. Certus Audyt i Doradztwo Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000864460
  16. Ciech Soda Polska S.A., Inowrocław − KRS 0000423633
  17. Ciech Vitrosilicon S.A., Iłowa − KRS 0000043185
  18. Cks Inwestycje Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000565879
  19. Clean Energy Services Sp. Z O.O., Koszalin − KRS 0000544747
  20. Cleanbacter Instytut Technologii Mikrobiologicznych Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000350133
  21. Contextify. It Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000781847
  22. Dom Maklerski Bdm S.A., Bielsko-biała − KRS 0000008665
  23. Eco - Plan S.A., Słupsk − KRS 0000445496
  24. Ekagro Kruszywa Sp. Z O.O., Krępa Słupska − KRS 0000320128
  25. Ekagro Nieruchomości - Sp. Z O.O., Krępa Słupska − KRS 0000251015
  26. Ekimi Sp. Z O.O., Kierszek − KRS 0000295534
  27. Elbląskie Towarzystwo Strzeleckie W Elblągu, Elbląg − KRS 0000061561
  28. Elixir Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000168006
  29. Emer Management Sp. Z O.O., Wyłudki − KRS 0000477880
  30. Eskom It Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000332007
  31. Eurokasa Raszdorf Sp. J., Warszawa − KRS 0000221194
  32. Fagora.pl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000343552
  33. Florencja, Warszawa − KRS 0000271381
  34. Fundacja Bezpieczeństwa Gospodarczego, Warszawa − KRS 0000526313
  35. Fundacja Dla Przedsiębiorczości, Warszawa − KRS 0000229757
  36. Fundacja Grom. Siła i Honor, Warszawa − KRS 0000904070
  37. Fundacja Im.zygmunta Ziembińskieo, Poznań − KRS 0000015957
  38. Fundacja Instytut Artes Liberales, Warszawa − KRS 0000145371
  39. Fundacja Ochrony Pamięci Obozu Zagłady W Treblince, Warszawa − KRS 0000560381
  40. Fundacja Polski Instytut Dyrektorów, Warszawa − KRS 0000241704
  41. Go24.pl S.A., Warszawa − KRS 0000292229
  42. Grupa Azoty Polyolefins S.A., Police − KRS 0000577195
  43. Hdm Labs Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000758276
  44. Health-y.be Sp. Z O.O., Biłgoraj − KRS 0000837360
  45. Icrowd Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000926940
  46. Icsec S.A., Poznań − KRS 0000761914
  47. In10s Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000530061
  48. Integrated Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000579267
  49. Interferie Medical Spa Sp. Z O.O., Legnica − KRS 0000349305
  50. Interferie S.A., Legnica − KRS 0000225570

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Aaw Iii Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000605990
  2. Admet Sp. Z O.O., Kobyłka − KRS 0000242216
  3. Aforti Factor S.A., Warszawa − KRS 0000274431
  4. Alma Internet S.A., Poznań − KRS 0000005098
  5. Alternet Consulting Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000011638
  6. Anashwit Sp. Z O.O., Podkowa Leśna − KRS 0000311614
  7. Anvic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000516819
  8. Anwil S.A., Włocławek − KRS 0000015684
  9. Apolonia Medical S.A., Wojnowo − KRS 0000315555
  10. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  11. Art Caffe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000465050
  12. Asi Smart Future 4.0 Heyka Capital Markets Group Sp. Z O.O. Spółka Komandytowo-akcyjna, Warszawa − KRS 0000515274
  13. Asso Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000145549
  14. Atm S.A., Warszawa − KRS 0000034947
  15. Avensis Sp. Z O.O., Chełm − KRS 0000773453
  16. Aviation Technik Sp. Z O.O., Bydgoszcz − KRS 0000635596
  17. Awd Agencja Wywiadowczo - Detektywistyczna Klepaczewski i Wspólnicy Sp. J., Warszawa − KRS 0000301571
  18. Axians Networks Poland Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000080866
  19. Bałtycka Baza Masowa Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000118856
  20. Bank Ochrony Środowiska S.A., Warszawa − KRS 0000015525
  21. Bank Polska Kasa Opieki - S.A., Warszawa − KRS 0000014843
  22. Bankowe Towarzystwo Kapitałowe S.A., Warszawa − KRS 0000042764
  23. Barciński Ośrodek Sportu i Rekreacji Sp. Z O.O., Barcin − KRS 0000367155
  24. Bauernkaserei Wolters Gmbh Sp. Z O.O. Oddział W Polsce, Szczecin − KRS 0000247969
  25. Bdc Development Ii Sp. Z O.O., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000629506
  26. Bdc Development S.A., Nowy Dwór Mazowiecki − KRS 0000699158
  27. Biokomponenty Sp. Z O.O., Szczecin − KRS 0000291201
  28. Biznes Bez Barier, Świdnica − KRS 0000793377
  29. Black Pearls Vc S.A., Gdańsk − KRS 0000611378
  30. Bondspot S.A., Warszawa − KRS 0000022931
  31. Boś Ekosystem Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000480660
  32. Boś Leasing - Eko Profit S.A., Warszawa − KRS 0000336182
  33. Bps Leasing S.A., Warszawa − KRS 0000368784
  34. Bsa Śledztwa i Audyty Gospodarcze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322493
  35. Bsa Śledztwa i Audyty Gospodarcze Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000531959
  36. Budchem Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Szczecin − KRS 0000135223
  37. Buyout Invest Sp. Z O.O., Lisowice − KRS 0000406584
  38. Capital Towers Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000576513
  39. Cbr Events Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000649469
  40. Cd Projekt S.A., Warszawa − KRS 0000006865
  41. Cema Energy Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000316369
  42. Centralny Dom Maklerski Pekao S.A., Warszawa − KRS 0000024477
  43. Centrum Elektronicznych Usług Płatniczych Eservice S.A., Warszawa − KRS 0000064879
  44. Centrum Kart S.A., Warszawa − KRS 0000169260
  45. Centrum Nowoczesnych Technologii S.A., Sosnowiec − KRS 0000143061
  46. Centrum Technologii Mobilnych Mobiltek S.A., Kraków − KRS 0000265333
  47. Chemia Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000100551
  48. Choszczeńskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. Z O.O., Choszczno − KRS 0000169831
  49. Chp Energia Sp. Z O.O., Wojny Wawrzyńce − KRS 0000390180
  50. Ciech Cargo Sp. Z O.O., Inowrocław − KRS 0000065799


Inne osoby dla Kolenda (89 osób):