Kogo reprezentuje osoba

Kołodziejczyk Bronisław Mieczysław

w KRS

Bronisław Mieczysław Kołodziejczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Bronisław
Drugie imię:Mieczysław
Nazwisko:Kołodziejczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1948 r., wiek 69 lat
Miejscowości:Lublin (Lubelskie), Łęczna (Lubelskie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołodziejczyk Blachani Kinga Anna, Szymczyk Paweł Szymon, Zięba Jerzy Marek, Łyszczarz Laurencja Helena
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banaszkiewicz Andrzej Henryk, Białek Tadeusz, Bondyra Grażyna Teresa, Bujko Krzysztof Kazimierz, Bulak Marian, Gański Henryk, Gawlik Józef, Harasim Marek Kazimierz, Janoszczyk Waldemar, Kosacki Włodzimierz, Kosiarski Teodor, Koza Henryk Dominik, Krasowski Zbigniew Wojciech, Krzaczek Leszek, Martyn Marek, Piotrowski Józef, Pogonowski Sławomir Lucjan, Sikora Wiesław Ryszard, Stachowicz Stanisław, Szymański Wiesław Marian, Tkaczyk Janusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Wójcik Cezary
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bondyra Grażyna Teresa, Byrka Stanisław Adam, Dybczak Leszek, Karczmarczyk Leonard, Krupa Jacek Marek, Lendzion Marian Tadeusz, Mozgawa Marta Teodora, Różalski Jerzy, Skoczylas Czesław Tomasz, Tomczuk Mirosław Andrzej, Wziątek Grażyna Józefa

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Szczęsny Marek

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agroinwestycja Sp. Z O.O., Wierzbica − KRS 0000049578
  2. As - Babuni Sp. Z O.O., Niemce − KRS 0000069115
  3. Danex Sp. Z O.O., Wieliczka − KRS 0000120841
  4. Drilling Ms S.A., Rogóźno − KRS 0000392188
  5. Ekotrans Bogdanka Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000460606
  6. Ekspert Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000192510
  7. Energia M. A. Niedobylscy Sp. Z O.O., Łęczna − KRS 0000595066
  8. Fruty S.A., Wilków-kolonia − KRS 0000061335
  9. Fundacja Pomóżmy Potrzebującym, Lublin − KRS 0000229059
  10. Fundacja S.o.s. Ziemi Lubelskiej, Lublin − KRS 0000157253
  11. Fundacja Solidarni Górnicy, Bogdanka − KRS 0000491946
  12. Górniczy Klub Sportowy Górnik Łęczna, Łęczna − KRS 0000080439
  13. Górnik Łęczna S.A., Łęczna − KRS 0000260820
  14. Górnik Transport Sp. Z O.O. Z Siedzibą W Bogdance, Bogdanka − KRS 0000030406
  15. Jms Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Lublin − KRS 0000555601
  16. Korporacja Gwarecka Spólka Akcyjna, Bogdanka − KRS 0000106920
  17. Lider Partners Sp. Z O.O., Rogóźno − KRS 0000428084
  18. Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Lublin − KRS 0000199984
  19. Lubelski Węgiel Bogdanka S.A., Bogdanka − KRS 0000004549
  20. Lubelskie Konsorcjum Inwestycyjne S.A., Lublin − KRS 0000054877
  21. Lubelskie Zakłady Remontowe Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000415527
  22. Łęczyńska Energetyka Sp. Z O.O. W Bogdance, Bogdanka − KRS 0000007317
  23. Maro Innowacje Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000423267
  24. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Bystrzyca W Lublinie Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000390895
  25. Miejsko-górniczy Klub Sportowy Gwarek Łęczna, Łęczna − KRS 0000069190
  26. Nestor - Kompleksowa Obsługa Nieruchomości Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000239216
  27. Pbm Bulak Sp. J., Lublin − KRS 0000287925
  28. Pik J. Piotrowski, L. Kozioł Sp. J., Łęczna − KRS 0000075102
  29. Polska Izba Gospodarcza, Katowice − KRS 0000363067
  30. Polski Związek Wędkarski Zarząd Okręgu W Lublinie, Lublin − KRS 0000082548
  31. Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Łęczna Sp. Z O.O., Łęczna − KRS 0000077946
  32. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Górnik Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000176650
  33. Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Wschód S.A., Lublin − KRS 0000042933
  34. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Wodrex Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000104516
  35. Rada Przedsiębiorczości Lubelszczyzny, Lublin − KRS 0000279894
  36. Rg Bogdanka Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000460937
  37. Spółdzielcza Kasa Oszczędnościowo-kredytowa Bogdanka, Bogdanka − KRS 0000080753
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa Skarbek W Łęcznej, Łęczna − KRS 0000138207
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa Turka, Turka − KRS 0000133876
  40. Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju i Promocji Lubelszczyzny, Lublin − KRS 0000007495
  41. Stowarzyszenie Na Rzecz Wspierania Spójności Obszaru Funkcjonalnego Szlaku Jana Iii Sobieskiego, Piaski − KRS 0000575778
  42. Stowarzyszenie Piłki Ręcznej Lublin, Lublin − KRS 0000215877
  43. Towarzystwo Absolwentów i Przyjaciół Politechniki Lubelskiej, Lublin − KRS 0000045725
  44. Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Łęczyńskiej, Łęczna − KRS 0000039679
  45. Wirtualne Powiaty 3 Sp. Z O.O., Łęczna − KRS 0000587223
  46. Zamojskie Przedsiębiorstwo Usługowo-produkcyjne Energozam Sp. Z O.O., Zamość − KRS 0000037285

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Asset Management Group Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000116351
  2. Cukrownia Krasnystaw S.A., Siennica Nadolna − KRS 0000027908
  3. Cukrownia Rejowiec S.A., Rejowiec − KRS 0000028094
  4. Drilling Ms Sp. Z O.O., Łęczna − KRS 0000317288
  5. Ftk Sp. Z O.O., Krasnystaw − KRS 0000046658
  6. Geo-spec Sp. Z O.O., Łęczna − KRS 0000060690
  7. Grupa Carbon Sp. Z O.O., Łęczna − KRS 0000541217
  8. Imago Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000074642
  9. Klub Sportowy Lublinianka, Lublin − KRS 0000065150
  10. Korporacja Budowlana - Lublin S.A., Lublin − KRS 0000293649
  11. Lechia Fabryka Maszyn Rolniczych Sp. Z O.O., Puchaczów − KRS 0000060188
  12. Lubelsko-rybnicki Węgiel Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000033447
  13. Lublinianka Sportowa S.A., Lublin − KRS 0000116349
  14. Lubsta Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000319760
  15. Łęczyńskie Prg S.A., Łęczna − KRS 0000400390
  16. Management Bogdanka Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000000118
  17. Miejski Klub Sportowy Start, Lublin − KRS 0000228536
  18. Międzyosiedlowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Msm W Lublinie, Lublin − KRS 0000001292
  19. Mr Bogdanka Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000488256
  20. Om Eco Sp. Z O.O., Łomnica − KRS 0000273785
  21. Polski Związek Zapaśniczy, Warszawa − KRS 0000026967
  22. Pracodawcy Ziemi Lubelskiej, Lublin − KRS 0000098995
  23. Prg Linter S.A., Łęczna − KRS 0000403897
  24. Prg Linter Sp. Z O.O., Łęczna − KRS 0000311374
  25. Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego Atrium Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000262410
  26. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej W Krośnie S.A., Iwonicz − KRS 0000109969
  27. Przedsiębiorstwo Robót Specjalistycznych Wschód Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000033404
  28. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Delta Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000215592
  29. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Choiny W Lublinie, Lublin − KRS 0000078773
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Stefana Batorego, Łęczna − KRS 0000152544
  31. Teleplus Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000071482
  32. War-bo Sp. Z O.O., Bogdanka − KRS 0000021660
  33. Zakłady Przemysłu Spożywczego Crh Smakpol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Parczew − KRS 0000116024
  34. Zakłady Tytoniowe W Lublinie S.A. Likwidacyjnej, Lublin − KRS 0000037545