Kogo reprezentuje osoba

Kołodziejczyk Grzegorz

w KRS

Grzegorz Kołodziejczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Grzegorz
Nazwisko:Kołodziejczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1970 r., wiek 48 lat
Miejscowości:Kutno (Łódzkie)
Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Adamski Paweł, Biegalski Jacek, Brzeziński Tomasz, Brzeziński Łukasz, Buczkowska Elżbieta Teresa, Ciszewski Arkadiusz Piotr, Czechoński Wiesław, Fijałkowska Agnieszka, Florczak Beata, Frątczak Marianna, Glonek Jan, Gołębiewska Elżbieta, Gołębiewska Grażyna, Graczyk Mira, Husarz Zenon, Janczak Sławomir, Jędrzejczak Rafał, Jędrzejczyk Krzysztof, Jędrzejewska Anna, Jóźwiak Krzysztof Marian, Jujka Małgorzata, Kalinowski Adam, Klepczarek Urszula Ewa, Kmieciak Artur, Koczewska Jadwiga, Komorowski Adam, Kordalewska Beata, Kosińska Renata Aldona, Kotfas Włodzimierz, Kowalczyk Kazimierz, Kowalczyk Mariusz, Kozanecka Małgorzata, Krauze Dorota, Krysiński Sylwiusz Sylwester, Krysztofiak Krystyna, Kubczak Katarzyna, Kucharski Krzysztof Stanisław, Lewandowska Emilia, Lewiński Bogdan, Liński Łukasz, Lis Sławomir Stanisław, Maciejewska Alicja, Majchrzak Mirosław, Marzec Grzegorz, Materka Anna Teresa, Michalska Krystyna, Moziakowski Wojciech Grzegorz, Mycka Mariusz, Obrembski Stanisław, Olczak Edyta, Olczak Radosław, Orzechowski Leszek, Paliwoda Małgorzata, Piaskowski Maciej, Pietrzak Paweł, Popielarczyk Monika, Przygórski Tomasz, Ptaszyńska Katarzyna, Raciniewski Tomasz, Rama Jacek, Ratajczyk Jarosław, Ratajczyk Krzysztof, Redyk Wiesław, Rogacka Barbara, Rutkowski Bartłomiej, Rydzewska Elżbieta, Sikorska Bożena Ewa, Sikorski Jacek, Śnieć Jacek, Sobczyk Grzegorz, Sobczyk Jarosław, Sobczyk Krzysztof, Stępka Dariusz, Szczesiak Łukasz, Szram Wioletta, Szulecki Mirosław, Szydłowska Anna, Szydłowski Grzegorz, Szymański Dariusz, Szymański Stanisław, Traczyk Janusz Michał, Urbanek Waldemar, Wasilewski Grzegorz, Wawrzyniak Urszula Bożena, Wiśniewski Tomasz, Wojtczak Robert, Woźniak Renata, Wróbel Anna, Wróbel Bogdan, Wróblewska Halina, Włodarczyk Czesław, Zajączkowska Krystyna, Zalewski Andrzej, Zenfler Iwona, Zielińska Barbara, Zielińska Małgorzata, Łuczyński Jacek

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łykowski Andrzej

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Ecofood Sp. Z O.O., Kozia Góra − KRS 0000234830
  2. Firma Usługowa Masarz Barbara Zielińska i Wspólnicy Sp. J., Kutno − KRS 0000033664
  3. Kółko Rolnicze W Skrzanach, Skrzany − KRS 0000596937
  4. Ochotnicza Straż Pożarna W Długołęce, Długołęka − KRS 0000173452
  5. Ochotnicza Straż Pożarna W Józefkowie, Józefków − KRS 0000172418
  6. Ochotnicza Straż Pożarna W Kurowie, Kurów − KRS 0000179573
  7. Ochotnicza Straż Pożarna W Muchnicach Nowych, Muchnice Nowe − KRS 0000175568
  8. Ochotnicza Straż Pożarna W Przyzorzu, Dąbkowice − KRS 0000158740
  9. Ochotnicza Straż Pożarna W Skrzanach, Skrzany − KRS 0000158250
  10. Ochotnicza Straż Pożarna W Skrzeszewach, Skrzeszewy − KRS 0000278647
  11. Ochotnicza Straż Pożarna W Szczawinie Borowym, Szczawin Borowy-wieś − KRS 0000257498
  12. Ochotnicza Straż Pożarna W Woli Trębskiej, Wola Trębska − KRS 0000029361

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Eco-farma Sp. Z O.O., Kozia Góra − KRS 0000230335
  2. Firma Usługowa Półtuszka Elżbieta Zielska i Wspólnicy Sp. J., Kutno − KRS 0000021263
  3. Mastermeat Sp. Z O.O., Kozia Góra − KRS 0000234616
  4. Noventa Spółdzielnia Socjalna, Łódź − KRS 0000367698
  5. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowo-produkcyjne Polonex Sp. Z O.O., Moszczenica − KRS 0000070406