Kogo reprezentuje osoba

Kołodziejczyk Janusz

w KRS

Janusz Kołodziejczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Janusz
Nazwisko:Kołodziejczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1963 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Gliwice (Śląskie), Sosnowiec (Śląskie), Tychy (Śląskie), Zabrze (Śląskie), Łaziska Górne (Śląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Będzitko Halina Anna, Dworniczek Barbara, Forma Krzysztof Ryszard, Gadkowski Zbigniew Leopold, Konik Jerzy, Krygier Sławomir Andrzej, Masarczyk Jerzy Edward, Musiał Marcin Józef, Muzyka Roman, Nazaryszyn Agnieszka Teresa, Szabunia Mirosław Antoni

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Komosa Marian
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dworniczek Barbara, Forma Krzysztof Ryszard, Kołodziejczyk Gizela Maria, Kołodziejczyk Joanna Maria, Szabunia Mirosław Antoni
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dworniczek Barbara, Forma Krzysztof Ryszard, Kołodziejczyk Gizela Maria, Polniaszek Krzysztof Roman, Sulisz Mirosław Andrzej, Szabunia Mirosław Antoni
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Czesak Grzegorz, Frankiewicz Jerzy Krzysztof, Pietrasz Andrzej Franciszek, Szabunia Ingrida
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jędrzejowski Tomasz Zbigniew, Maranchak Dmytro, Permyakova Tetyana

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dworniczek Barbara, Forma Krzysztof Ryszard, Gabryś Władysław Dariusz, Kołodziejczyk Gizela Maria, Sulisz Mirosław Andrzej, Szabunia Mirosław Antoni
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dworniczek Barbara, Forma Krzysztof Ryszard, Kołodziejczyk Gizela Maria, Kołodziejczyk Joanna Maria, Szabunia Mirosław Antoni
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Kołodziejczyk Gizela
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Jakimiszyn Dariusz
  5. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pokora Cezary Eugeniusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Pokora Patryk Damian
  6. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dworniczek Barbara, Forma Krzysztof Ryszard, Kołodziejczyk Gizela Maria, Polniaszek Krzysztof Roman, Sulisz Mirosław Andrzej, Szabunia Mirosław Antoni
  7. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Krupanek Piotr Henryk, Skupnik Joran
  8. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bosak Ryszard Henryk, Nazaryszyn Agnieszka Teresa, Nowak Marek Edward

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Rowicki Jerzy Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 4business Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000123993
  2. A-bart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000358987
  3. A.t. Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045625
  4. A.t.a. Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000258723
  5. A4 Studio Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000245811
  6. Abl Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000068914
  7. Adart Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000064553
  8. Adviser Trade Service Consulting Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000188731
  9. Adwa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000255637
  10. Agencja Reklamowa Media Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000209617
  11. Agencja Reklamowo-konsultingowa Vena Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000194914
  12. Agens Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000205952
  13. Agmar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000369576
  14. Agpares Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000375077
  15. Agriko Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000025534
  16. Agro-hurt-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000139656
  17. Agrokorn Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000202730
  18. Agroseda Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000110246
  19. Alberton Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000214273
  20. Alfa Omegas Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000205362
  21. Aliant Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000061169
  22. Alumex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000233600
  23. Ama-zone Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060271
  24. Amis Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000115838
  25. Amotti Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000436928
  26. Aned Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000013832
  27. Anna Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000147333
  28. Anpak Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000060327
  29. Antako Sp. Z O.O., Lesznowola − KRS 0000004801
  30. Apex System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000053211
  31. Beta Steel Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000292178
  32. Centrum 2000 Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000083040
  33. Grupa Finansowo-windykacyjna Exactus Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000198868
  34. Imis Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000487161
  35. Instytut Mineralogicznej Inżynierii Środowiska Imienia Władysława Kamusińskiego, Kraków − KRS 0000458029
  36. Jelcom Trade Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000305525
  37. Kuncar Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Mikołów − KRS 0000184927
  38. Lokalny Samorządowy Fundusz Pożyczkowy Powiatu Cieszyńskiego Karbona Spółdzielnia W Cieszynie, Cieszyn − KRS 0000222744
  39. Mificas Sp. Z O.O., Mikołów − KRS 0000630139
  40. Omex Polska Sp. Z O.O., Kielce − KRS 0000276423
  41. P.w. Janczar Pokora Sp. J., Gliwice − KRS 0000100170
  42. Prem Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000217909
  43. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Somiko Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000023975
  44. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Trawol Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bytom − KRS 0000063137
  45. Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowo-produkcyjne Maghurt Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000008159
  46. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Unimed Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000218866
  47. Rkd Sp. Z O.O., Łaziska Górne − KRS 0000613780
  48. Zakłady Mięsne Janowiec Wielkopolski 2000 S.A., Sosnowiec − KRS 0000006847
  49. Zakłady Mięsne Kołodziejczyk Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000141006
  50. Zakłady Mięsne Zagłębie Ii Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000070252

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. 3d Design Sp. Z O.O., Piaseczno − KRS 0000236650
  2. A.style Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000322115
  3. Ad Pharma Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000079356
  4. Adver Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228342
  5. Agencja Inwestycji i Technik Budowlanych Abit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000302717
  6. Agencja Secret Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000146420
  7. Akademia Szybkiego Czytania Sokrates Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000261193
  8. Akcept Biuro Rachunkowo-finansowe Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000280630
  9. Alfar Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000276203
  10. Allemar Sp. Z O.O., Jelenia Góra − KRS 0000018182
  11. Alu-profi Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000006756
  12. Alu-s Sp. Z O.O., Żory − KRS 0000054106
  13. Amer-pol-auto Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000207967
  14. Ankor-system Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000327631
  15. Aperte Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000420380
  16. Aquarius Luxury Goods Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000338495
  17. Ar-dom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000301696
  18. Arai Sp. Z O.O., Gdynia − KRS 0000203660
  19. Bank Spółdzielczy W Orzeszu, Ornontowice − KRS 0000090152
  20. Baum-holz S.A., Olsztyn − KRS 0000159297
  21. Bioterm Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000129177
  22. Business Center 2000 Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000007232
  23. Clever Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000129766
  24. Ekopol Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000029231
  25. Espece Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000177440
  26. Firma Budowlana Euro-nova Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000215169
  27. Fundacja Zespołu Pieśni i Tańca Krakus, Kraków − KRS 0000108988
  28. Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska W Miedźnej, Miedźna − KRS 0000153670
  29. Górnicza Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000118885
  30. Honesta Sp. Z O.O., Boleszkowice − KRS 0000303204
  31. Intergeo Real Estate Development Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000103798
  32. Jelcom.pl Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000009580
  33. Kancelaria Radców Prawnych Tomasz Gackowski Marcin Musiał Spółka Partnerska, Katowice − KRS 0000176211
  34. Kruszywa Raciborskie Sp. Z O.O., Buków − KRS 0000453680
  35. Moto-roll Sp. Z O.O., Jaworzno − KRS 0000358109
  36. Niro - Pol Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000172139
  37. Opus Consulting Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Katowice − KRS 0000445114
  38. Plejada Management Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000177745
  39. Pri Ergotel S.A., Katowice − KRS 0000070221
  40. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Kkim S.A., Katowice − KRS 0000153768
  41. Przedsiębiorstwo Produkcyjne, Handlowe i Usługowe Polkrusz Sp. Z O.O., Borowce − KRS 0000110049
  42. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Polsidex Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000250936
  43. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Raflex Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000096667
  44. Reklama W Windach Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000538566
  45. S.c. Milenium Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Czeladź − KRS 0000206437
  46. Specjalistyczne Przedsiębiorstwo Usługowo-handlowe Trawers Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000226041
  47. Uniparex Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000281601
  48. Westbau Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000441647
  49. Zakłady Mięsne Zagłębie Janusz Kołodziejczyk i Gizela Kołodziejczyk Sp. J., Sosnowiec − KRS 0000081541
  50. Żwirkol Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000319697