Kogo reprezentuje osoba

Kołodziejczyk Piotr Antoni

w KRS

Piotr Antoni Kołodziejczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Piotr
Drugie imię:Antoni
Nazwisko:Kołodziejczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 63 lata
Miejscowości:Bytom (Śląskie), Gliwice (Śląskie), Lędziny (Śląskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bąk Jan, Bonczar Barbara, Boron Sergiusz, Bujara Magdalena, Dolipski Marian, Filipowicz Krzysztof, Krzemień Stanisław, Kuczaj Mariusz Michał, Kwaśny Maciej, Musioł Barbara, Musioł Dariusz, Pilorz Roman, Plewa Franciszek, Skoć Antoni, Wagner Witold

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Studziński Andrzej
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Burek Adam, Burek Marian, Plewa Franciszek, Szeja Wiesław, Słodczyk Katarzyna

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Folta Zygmunt, Gołąbek Bożena, Guja Ireneusz, Guzenda Zbigniew, Knura Jan Paweł, Kozioł Ryszard, Najda Wiesław, Pikuła Marek, Przybylska Małgorzata, Raszka Waldemar Karol, Ryszka Małgorzata, Ucka Aleksander Dariusz, Wróbel Lesław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zabawa Zbigniew Jan
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Banasik Jakub Adam, Macura Aneta Patrycja, Macura Jerzy, Macura Jolanta, Nawrat Zofia, Raiwa Jerzy Zygmunt

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łysakowska Maria
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bramorski Piotr Marek, Gąsior Mariusz Andrzej, Grzybowski Witold Adam, Guzera Jan Leon, Jeszka Zygmunt Jan, Klabis Ewa, Maniura Andrzej Marek, Nowakowska Anita Sylwia, Piechula Andrzej Michał, Pisarek Paweł Józef, Poloński Lech, Witkowski Leszek Tadeusz, Wolski Józef Tadeusz, Zych Jan Wojciech

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zawartka Jerzy Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Rozwoju Regionalnego Agroreg S.A. W Nowej Rudzie, Nowa Ruda − KRS 0000055025
  2. Akademicki Związek Sportowy Zarząd Główny, Warszawa − KRS 0000138860
  3. Bieruńskie Przedsiębiorstwo Inżynierii Komunalnej Sp. Z O.O., Bieruń − KRS 0000043684
  4. Cen-med Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000214650
  5. Centralna Stacja Ratownictwa Górniczego S.A., Bytom − KRS 0000223325
  6. Centrum Badań i Dozoru Górnictwa Podziemnego Sp. Z O.O., Lędziny − KRS 0000067459
  7. Centrum Badawczo-wdrożeniowe Polgrafen Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000646721
  8. Centrum Usług Specjalistycznych Centralnej Stacji Ratownictwa Górniczego Cen-rat Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000165379
  9. Chemiatrade Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzalnością, Gliwice − KRS 0000217335
  10. D4 Technical Solution Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000701865
  11. Dąbrowskie Wodociągi Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000091936
  12. Dom Książki Warszawa Sp. Z O.O., − KRS 0000246260
  13. Echo Tarnowa Sp. Z O.O., Tarnów − KRS 0000122915
  14. Ecotal Sp. Z O.O., Polanka Wielka − KRS 0000407073
  15. Ekoprodukt Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000421561
  16. Elektrownia Wiatrowa Gniewino Sp. Z O.O., Czymanowo − KRS 0000258407
  17. Energetyczne Towarzystwo Finansowo - Leasingowe Energo - Utech S.A., Poznań − KRS 0000033439
  18. Flotmix Szeja, Iskra Sp. J., Gliwice − KRS 0000079382
  19. Fumo Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000399661
  20. Fundacja Dla Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej, Gliwice − KRS 0000668313
  21. Fundacja Pomocy Osobom Z Chorobą Alzheimera, Kuznocin − KRS 0000005220
  22. Fundacja Rozwoju Medycyny Sercowo-naczyniowej Zabrze-gliwice, Zabrze − KRS 0000493149
  23. Fundacja Śląskiego Centrum Chorób Serca, Zabrze − KRS 0000219230
  24. Gliwickie Centrum Kardiologii Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000507181
  25. Kardio-med Silesia Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000396540
  26. Katowicka Infrastruktura Wodociągowo-kanalizacyjna Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000281711
  27. Kondratowice Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000348731
  28. Krajowa Rada Maszyn Górniczych Z Siedzibą W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000109458
  29. Międzynarodowa Organizacja Soroptimist International Klub Silesia W Katowicach, Katowice − KRS 0000220447
  30. Międzynarodowa Organizacja Soroptimist International Unia Klubów Polskich, Kraków − KRS 0000118748
  31. Ochotnicza Straż Pożarna W Wojkowicach, Wojkowice − KRS 0000239686
  32. Polska Technika Górnicza S.A., Katowice − KRS 0000008533
  33. Polsko-amerykańskie Stowarzyszenie Na Rzecz Bezpieczeństwa i Higieny Pracy Oraz Bezpieczeństwa Środowiskowego, Gliwice − KRS 0000132161
  34. Poradnia Kardiologiczna - Willa Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000214156
  35. Przedsiębiorstwo Hydromel S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000068151
  36. Przedsiębiorstwo Innowacyjno - Wdrożeniowe Górnictwa Gwarek Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000183744
  37. Przedsiębiorstwo Kompletacji i Montażu Systemów Automatyki Carboautomatyka S.A., Tychy − KRS 0000116581
  38. Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. Z O.O., Sosnowiec − KRS 0000058568
  39. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Bugor Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000174260
  40. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowo-handlowe Enco Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000037703
  41. Przedsiębiorstwo Transportowo-usługowo-handlowe Transbud Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000098272
  42. Pumar Sp. Z O.O., Siemianowice Śląskie − KRS 0000041348
  43. Rybnicka Fabryka Maszyn Ryfama S.A., Rybnik − KRS 0000020215
  44. S.w.h. Group Polska Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000566981
  45. Stowarzyszenie Przyjaźni i Współpracy Polsko - Malawijskiej Pomóż Afryce, Katowice − KRS 0000344571
  46. Śląski Fundusz Pożyczkowy Karbona Spółdzielnia W Katowicach-polska Grupa Spółdzielni Pożyczkowych, Katowice − KRS 0000223683
  47. Towarzystwo Przyjaciół Narodowej Orkiestry Symfonicznej Polskiego Radia, Katowice − KRS 0000065029
  48. Towarzystwo Tradycji Górniczych Wydziału Górnictwa i Geologii Politechniki Śląskiej Z Siedzibą W Gliwicach, Gliwice − KRS 0000002799
  49. Wamag S.A., Wałbrzych − KRS 0000060368
  50. Zakład Badawczo-produkcyjny Syntex Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000087127

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Ochrony Mienia i Osób Skarbnik-bis Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000022432
  2. Agro-man Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000020123
  3. Bomis S.A., Katowice − KRS 0000038336
  4. Bugor - Konstrukcje Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000213961
  5. Bytomska Spółka Restrukturyzacji Kopalń Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000049089
  6. Bytomski Holding Produkcyjno-usługowy S.A., Bytom − KRS 0000048753
  7. Bytomski Zakład Obrotu Materiałowego Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000137219
  8. Bytomski Zakład Usług Górniczych Sp. Z O.O., Zabrze − KRS 0000118779
  9. Bytomskie Przedsiebiorstwo Remontu Obudów Zmechanizowanych Bremasz Sp. Z O.O., Dąbrowa Górnicza − KRS 0000057819
  10. Bytomskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000016744
  11. Bytomskie Przedsiębiorstwo Usługowe Eko-carbo Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000070612
  12. Carbo Control Sp. Z O.O., Brenna − KRS 0000203246
  13. Centrum Rozwoju Technologii Chemicznych Wtt Invest Sp. Z O.O., Czechowice-dziedzice − KRS 0000045374
  14. Centrum Szkolenia i Adaptacji Zawodowej Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000102150
  15. Conbelts S.A., Bytom − KRS 0000125837
  16. Ec Energy Oil Sp. Z O.O., Kędzierzyn-koźle − KRS 0000280101
  17. Eko Carbo - Julia Sp. Z O.O., Wałbrzych − KRS 0000141641
  18. Elgór + Hansen Sp. Z O.O., Chorzów − KRS 0000119759
  19. Elgór+hansen S.A., Chorzów − KRS 0000061042
  20. Eo Baltica Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000373235
  21. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  22. Fabryka Maszyn i Urządzeń Tagor S.A., Tarnowskie Góry − KRS 0000019280
  23. Famago Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000042786
  24. Fundusz Górnośląski S.A., Katowice − KRS 0000042922
  25. Gliwicka Spółka Węglowa S.A., Gliwice − KRS 0000100808
  26. Górnicza Izba Przemysłowo - Handlowa, Katowice − KRS 0000095169
  27. Górniczy Klub Sportowy Ruch Radzionków W Bytomiu, Bytom − KRS 0000145587
  28. Gpw Inwestycje Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000333010
  29. Grupa Doradcza Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000494157
  30. Hydrapres S.A., Solec Kujawski − KRS 0000172742
  31. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  32. Koleje Śląskie Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000357114
  33. Kopex Electric Systems S.A., Chorzów − KRS 0000352958
  34. Kopex Machinery S.A., Zabrze − KRS 0000066425
  35. Kopex S.A., Katowice − KRS 0000026782
  36. Kopex-ex-coal Sp. Z O.O., Przeciszów − KRS 0000282838
  37. Mennica Polska S.A., Warszawa − KRS 0000019196
  38. Miilux Poland Sp. Z O.O., Tarnowskie Góry − KRS 0000512422
  39. Miły Dom Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000008230
  40. Mostostal Zabrze S.A., Zabrze − KRS 0000049844
  41. Nadwiślańska Agencja Turystyczna Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000074847
  42. Opoczno S.A., Opoczno − KRS 0000008086
  43. Piw Wigpol Grześlak i Wspólnicy Sp. J., Wisła − KRS 0000048300
  44. Plantpress Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnścią, Kraków − KRS 0000163819
  45. Polconstruct Group Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000036400
  46. Polska Grupa Medyczna 2 Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000395408
  47. Polska Grupa Medyczna Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000030418
  48. Polska Grupa Sercowo-naczyniowa Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000372973
  49. Polskie Biogazownie S.A., Warszawa − KRS 0000334546
  50. Polskie Towarzystwo Kardiologiczne, Warszawa − KRS 0000204939


Inne osoby dla Kołodziejczyk Piotr Antoni (43 osoby):