Kogo reprezentuje osoba

Kołodziejczyk Rudolf Bernard

w KRS

Rudolf Bernard Kołodziejczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Rudolf
Drugie imię:Bernard
Nazwisko:Kołodziejczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1940 r., wiek 77 lat
Miejscowości:Jastrzębie- Zdrój (Śląskie), Rybnik (Śląskie), Warszowice (Śląskie)
Przetargi:1 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Biskup Jerzy, Brożyna Marek, Chachuła Jerzy, Chucherko Marianna Agnieszka, Chwołka Piotr Mariusz, Jankowski Grzegorz Aleksander, Jaskierski Jarosław Józef, Jędruch Zbysław, Lajdamik Czesław Jan, Majka Kazimierz Marian, Miczajka Adam, Mrozek Zenon, Nowak Jacek, Nowek Roman, Painta Daniel, Piecha Edward, Plutowski Zbigniew Tadeusz, Siedlaczek Jerzy, Student Wojciech, Szołtysek Andrzej Jerzy, Tatarczyk Stanisław Antoni, Tymoszyk Andrzej, Żylak Andrzej

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Skura Małgorzata Jolanta
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bielas Sylwia, Borski Ryszard Marian, Grabowski Krzysztof, Herok Jerzy Józef, Huczek Franciszek Antoni, Kajstura Stanisław Jan, Koczor Kornelia Genowefa, Kowalski Paweł, Kozłowski Sławomir, Kubica Jan Józef, Płoneczka Ryszard Teodor, Scholl Bogdan Józef, Stegenda Tomasz, Woryna Eugeniusz Stanisław
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Araszczuk Piotr, Białek Danuta, Czermak Maria, Faba Ryszard, Fojcik Eryk, Frank Wojciech Włodzimierz, Jaskierska Regina, Korbel Daniel Stanisław, Kołoczek Leszek Bogusław, Smuda Andrzej, Sternadel Jerzy, Zając Andrzej Roman

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zegrodzki Tomasz
  4. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bentkowski Lesław, Błaszczyk Andrzej, Hoszcz Andrzej, Jaworski Kazimierz Władysław, Kaźmierczak Janusz, Kowalczuk Konrad, Mularski Jerzy, Nowowiejski Andrzej Tomasz, Przybyła Dariusz, Sonka Karol

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Agencja Poszanowania Energii i Usług Energetyczno-górniczych Enmag-eg Sp. Z O.O., Piekary Śląskie − KRS 0000060240
  2. Akcept Finance S.A., Mysłowice − KRS 0000348205
  3. Alumast S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000031909
  4. Artech Rybnik Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000240376
  5. Bielskie Przedsiębiorstwo Instalacji Sanitarnych Bepis S.A., Bielsko-biała − KRS 0000128444
  6. Bingo-eko Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000381175
  7. Biuro Informacyjno-prawne Akcept S.A., Mysłowice − KRS 0000120081
  8. Braster S.A., Szeligi − KRS 0000405201
  9. Budexim Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000115021
  10. Cargo-partner Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Tychy − KRS 0000235903
  11. Dpmtech Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000352828
  12. Ecol Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000060857
  13. Edf Ekoserwis Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000024592
  14. Frezamet Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000088763
  15. Fundacja Edf Polska, Rybnik − KRS 0000204954
  16. Fundacja Klimczok, Bystra − KRS 0000630428
  17. Fundacja Na Rzecz Wspierania Oddziału Elektrokardiologii Górnośląskiego Ośrodka Kardiologii W Katowicach-ochojcu Elektrokardiologia-ochojec, Katowice − KRS 0000296037
  18. Fundacja Rodzin Górniczych, Katowice − KRS 0000127003
  19. Fundacja Wsparcia Profilaktyki Medycznej, Gliwice − KRS 0000520334
  20. Górnicze Przedsiębiorstwo Inwestycyjne Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000205094
  21. Hefal Serwis S.A., Wodzisław Śląski − KRS 0000285057
  22. Hydrotech S.A., Rybnik − KRS 0000101430
  23. Izba Przemysłowo-handlowa Rybnickiego Okręgu Przemysłowego, Rybnik − KRS 0000041760
  24. Jsu Sp. Z O.O., Jastrzębie- Zdrój − KRS 0000107288
  25. Kancelaria Radców Prawnych - Kaźmierczak, Chrapka, Żukowski - Spółka Partnerska, Rybnik − KRS 0000176394
  26. Klub Sportowy Row Rybnik S.A., Rybnik − KRS 0000594658
  27. Konsorcjum Przedsiębiorstw Robót Górniczych i Budowy Szybów S.A., Mysłowice − KRS 0000061876
  28. Mada Kompleks Sp. Z O.O. Spółka Komandytowa, Rybnik − KRS 0000637917
  29. Marad Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000212374
  30. Marand-rybnik Sp. Z O.O., Racibórz − KRS 0000117324
  31. Mp Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000563103
  32. Petrom Sp. Z O.O., Rzuchów − KRS 0000239698
  33. Polstage Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000095058
  34. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000101552
  35. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-budowlane Ekobud Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000173533
  36. Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej Sp. Z O.O., Jastrzębie- Zdrój − KRS 0000157735
  37. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-usługowe Triergon Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000200936
  38. Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Elanex Biuro Informacji i Usług Turystycznych Croatia Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000205349
  39. Restauracja Wiśniowy Sad Sp. Z O.O., Ruda Śląska − KRS 0000334884
  40. Rotary Club Jarosław, Jarosław − KRS 0000035099
  41. Rybnicki Bank Spółdzielczy, Rybnik − KRS 0000136543
  42. Stowarzyszenie Dam i Kawalerów Orderu Świętego Stanisława W Polsce, Warszawa − KRS 0000245415
  43. Stowarzyszenie Kultury Fizycznej Klub Jazdy Konnej Gzel Rybnik, Rybnik − KRS 0000272258
  44. Stowarzyszenie Miłośników Państwowej Szkoły Muzycznej i I Ii Stopnia W Jastrzębiu Zdroju, Jastrzębie-zdrój − KRS 0000342181
  45. Stowarzyszenie Przedsiębiorców Ewangelickich, Bielsko-biała − KRS 0000057723
  46. Śląskie Stowarzyszenie Menedżerów W Katowicach, Katowice − KRS 0000154846
  47. Tomaszowskie Przedsiębiorstwo Budowlane Tombud S.A. Likwidacyjnej, Tomaszów Lubelski − KRS 0000079056
  48. Towarzystwo Budownictwa Społecznego Bytom Sp. Z O.O., Bytom − KRS 0000285725
  49. Towarzystwo Gospodarcze Polskie Elektrownie, Warszawa − KRS 0000048819
  50. Towarzystwo Pomocy Dzieciom i Młodzieży Z Cukrzycą, Gliwice − KRS 0000022162

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Alas Utex Sp. Z O.O., Roszków − KRS 0000088358
  2. Alpat Sp. Z O.O., Błonie − KRS 0000081058
  3. Arcus S.A., Warszawa − KRS 0000271167
  4. Bielska Fabryka Obrabiarek Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000022033
  5. Biopell Sp. Z O.O., Knurów − KRS 0000320339
  6. Brow-rem Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzalnością, Wejherowo − KRS 0000175090
  7. Centrala Zbytu Węglawęglozbyts.a., Katowice − KRS 0000059625
  8. Centrum Finansowo Inwestycyjne Sterlen Sp. Z O.O., Kraków − KRS 0000001752
  9. Centrum Informatyki Sp. Z O.O., Tychy − KRS 0000077358
  10. Chorzowskie Przedsiębiorstwo Budownictwa Węglowego Budomont W Chorzowie, Chorzów − KRS 0000158728
  11. Delta Holding S.A., Rybnik − KRS 0000061890
  12. Dimico Drogi i Mosty Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Bielsko-biała − KRS 0000053324
  13. Doosan Babcock Energy Polska Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000084840
  14. Edf Energia Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000093702
  15. Edf Polska S.A., Warszawa − KRS 0000013479
  16. Ekofluid Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000132119
  17. Ekotech-centrum Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000301631
  18. Elmot - B.g. Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000057408
  19. Emalia Myszków Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000208857
  20. Energoaparatura S.A., Katowice − KRS 0000078279
  21. Epe-rybnik Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000117914
  22. Ergo Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000305837
  23. Euro-trading Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000195826
  24. Fabryka Maszyn Rolniczych Famarol S.A., Słupsk − KRS 0000176139
  25. Fabryka Osprzętu Samochodowego Polmo Łódź S.A., Łódź − KRS 0000063973
  26. Fadbet S.A., Białystok − KRS 0000093180
  27. Fundacja Rozwoju Kardiochirurgii Im. Profesora Zbigniewa Religi, Zabrze − KRS 0000069136
  28. Górnicza Spółdzielnia Mieszkaniowa Sośnica, Gliwice − KRS 0000108242
  29. Gpw Dystrybucja Sp. Z O.O. Likwidacyjnej, Katowice − KRS 0000329593
  30. Grupa Kapitałowa Wonam S.A. Likwidacyjnej, Pszczyna − KRS 0000272777
  31. Grupa Powen-wafapomp S.A., Warszawa − KRS 0000024389
  32. Gsu Pomoc Górniczy Klub Ubezpieczonych S.A., Gliwice − KRS 0000157268
  33. Gsu Stowarzyszenie Ubezpieczonych, Gliwice − KRS 0000170526
  34. Haldex S.A., Katowice − KRS 0000082738
  35. Herkules Sp. Z O.O., Rydułtowy − KRS 0000084795
  36. Hydrotech Carbonia Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000428514
  37. Intertechnik Sp. Z O.O., Katowice − KRS 0000304122
  38. Izba Gospodarcza Energetyki i Ochrony Środowiska, Warszawa − KRS 0000091912
  39. Jastrzębska Spółka Węglowa S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000072093
  40. Jastrzębskie Zakłady Remontowe Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000088012
  41. Kalmet S.A., Gliwice − KRS 0000127449
  42. Kalmet Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000066261
  43. Klub Sportowy Jastrzębski Węgiel S.A., Jastrzębie-zdrój − KRS 0000233145
  44. Klub Sportowy Przyszłość Rogów W Rogowie, Rogów − KRS 0000001357
  45. Kompania Węglowa S.A., Katowice − KRS 0000057506
  46. Krajowa Izba Gospodarcza, Warszawa − KRS 0000121136
  47. Leta Sp. Z O.O., Wodzisław Śląski − KRS 0000039275
  48. Mada Kompleks Sp. Z O.O., Rybnik − KRS 0000514888
  49. Metal Holding Sp. Z O.O., Gliwice − KRS 0000219234
  50. Metalplast - Częstochowa S.A., Częstochowa − KRS 0000045404

Powiązane przetargi (1 szt.):
  1. Zamówienie uzupełniające dla zadania pn. Eksploatacja i obsługa oczyszczalni ścieków Krzyżowice oraz sieci kanalizacji sanitarnej w Gminie Pawłowice.
    Zamawiający: Gminny Zakład Wodociągów i Kanalizacji, Krzyżowice
    Zakres zadania:
    1) obsługa, remonty, bieżącą konserwację oraz eksploatację sieci kanalizacji sanitarnej grawitacyjnej i ciśnieniowej wraz z przepompowniami sieciowymi (w tym PO1 i PO2) i przydomowymi w Gminie Pawłowice (w tym kanalizacji na terenie oddziaływań górniczych);
    2) usuwanie awarii występujących na wyżej wymienionych obiektach oddanych do eksploatacji;
    w terminie 01.03.2011 - 31.03.2011

Inne osoby dla Kołodziejczyk (699 osób):