Kogo reprezentuje osoba

Konopka Leszek Andrzej

w KRS

Leszek Andrzej Konopka

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Leszek
Drugie imię:Andrzej
Nazwisko:Konopka
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1955 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Białystok (Podlaskie), Łomża (Podlaskie)
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Białkowska Barbara, Borek Ireneusz Tadeusz, Choińska Elżbieta, Grześ Wiktor, Janiszewski Leszek Marek, Klepadło Roman, Korol Piotr Ireneusz, Lawendowski Andrzej, Lewsza Halina, Lipski Zbigniew Józef, Mordań Mirosław, Nikołajuk Aleksander, Puciłowski Aleksander, Ryszuta Barbara Teresa, Stępniak Dorota, Szerszenowicz Cezary, Szymańczyk Tadeusz, Wawrzyn Józef

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żelasko Edward
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie
  3. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: w Zarządzie

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Bartnik Robert, Chaberek Robert, Chludziński Waldemar, Choińska Anna, Ciszewski Dariusz, Dardzińska Mateuszczyk Hanna, Drewnowski Józef, Fabin Barbara, Gawroński Kazimierz, Gawroński Paweł, Gawryluk Stanisław, Góralczyk Wiesław, Grabani Piotr, Gruszfeld Ryszard, Jankowski Marek, Karwowska Wiesława Krystyna, Kaszuba Antoni, Kiełczewski Andrzej, Kondratowicz Anna, Kotowski Krzysztof, Kozłowski Marek, Kryjak Justyna, Kuczewski Witold, Kwiatkowski Andrzej, Lipski Zbigniew Józef, Malinowski Lech, Matysiuk Teresa, Narolewski Mieczysław, Orzechowska Elżbieta, Pawłowska Wiesława, Piaścik Adam, Piekarski Henryk, Rybicki Czesław, Sawicki Sylwester, Ściana Ewa, Skorupski Krzysztof, Skrzecz Milena, Sobocińska Magdalena Malwina, Sulej Iwona, Szymański Adam, Szymonowicz Cezary, Szymonowicz Dorota, Szypulska Bożena Halina, Tomaszewski Tadeusz, Trawiński Mariusz, Wiśniewska Barbara, Wojtkowski Andrzej, Wróbel Sławomir Józef, Włodkowski Jerzy, Zaborszczyk Rafał, Zajkowski Andrzej, Zanio Teresa, Zaremba Czesław, Zawadzki Sylwester, Zych Janusz, Łupińska Agnieszka

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Aeroklub Krainy Mazur, Giżycko − KRS 0000423137
  2. Agroturystyczne Stowarzyszenie Puszcza Białowieska, Narewka − KRS 0000333818
  3. Białostocka Spółdzielnia Mieszkaniowa, Białystok − KRS 0000029040
  4. Cech Rzemieślników i Innych Przedsiębiorców W Łomży, Łomża − KRS 0000056020
  5. Fundacja Budowy Szpitala W Ełku, Ełk − KRS 0000033094
  6. Fundacja Zapobiegania Niepełnosprawności i Promocji Zdrowia Przy Oddziale Rehabilitacji Szpitala W Ełku Reha-vitae, Ełk − KRS 0000247350
  7. Ist Mariusz Trawiński Małgorzata Trawińska Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000814562
  8. Klub Żeglarski Zefir W Łomży, Łomża − KRS 0000061666
  9. Łomżyńska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo - Technicznych Not W Łomży, Łomża − KRS 0000224480
  10. Łomżyńskie Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000184515
  11. Marinex - Ampol 2 Telewizja Kablowa Sp. Z O.O., Olecko − KRS 0000061496
  12. Miejski Szkolny Związek Sportowy W Łomży, Łomża − KRS 0000407046
  13. Miejskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej W Łomży, Łomża − KRS 0000222228
  14. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Ełku, Ełk − KRS 0000076338
  15. Międzyzakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000169656
  16. Młodzieżowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000111629
  17. Młodzieżowy Klub Sportowy Sprząśla, Supraśl − KRS 0000081150
  18. Ognisko Towarzystwa Krzewienia Kultury Fizycznej Tramp W Ciechanowcu, Ciechanowiec − KRS 0000070961
  19. Okręgowe Wodne Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe W Łomży, Łomża − KRS 0000308904
  20. Park Przemysłowy Łomża Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000447809
  21. Podlaskie Stowarzyszenie Komunalne, Białystok − KRS 0000280505
  22. Podlaskie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej, Łomża − KRS 0000220661
  23. Podlaskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Białystok − KRS 0000230556
  24. Powiatowe Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe W Łomży, Łomża − KRS 0000066895
  25. Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunikacyjnego Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000036728
  26. Społeczny Komitet Pomocy Dla Szpitala W Wysokiem Mazowieckiem, Wysokie Mazowieckie − KRS 0000175613
  27. Spółdzielczy Regionalny Związek Rewizyjny W Białymstoku, Białystok − KRS 0000037462
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa Budowlanych W Giżycku, Giżycko − KRS 0000164885
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa Im. Adama Mickiewicza W Białymstoku, Białystok − KRS 0000131633
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa W Mońkach, Mońki − KRS 0000131715
  31. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko-własnościowa W Narewce, Narewka − KRS 0000197956
  32. Spółdzielnia Mieszkaniowa Mamry W Giżycku, Giżycko − KRS 0000140619
  33. Spółdzielnia Mieszkaniowa Osiedle W Michałowie, Michałowo − KRS 0000365307
  34. Spółdzielnia Mieszkaniowa Perspektywa, Łomża − KRS 0000133169
  35. Spółdzielnia Mieszkaniowa Rodzina Kolejowa W Białymstoku, Białystok − KRS 0000153571
  36. Spółdzielnia Mieszkaniowa Świt, Ełk − KRS 0000180274
  37. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Augustowie, Augustów − KRS 0000099625
  38. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Bielsku Podlaskim, Bielsk Podlaski − KRS 0000040845
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Gołdapi, Gołdap − KRS 0000097355
  40. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Hajnówce, Hajnówka − KRS 0000133280
  41. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Sokółce, Sokółka − KRS 0000172607
  42. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Wysokiem Mazowieckiem, Wysokie Mazowieckie − KRS 0000127358
  43. Spółdzielnia Mieszkaniowa Zachęta W Białymstoku, Białystok − KRS 0000118199
  44. Stowarzyszenie Bezpieczna Ziemia Łomżyńska, Łomża − KRS 0000004835
  45. Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych Narew, Łomża − KRS 0000212954
  46. Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział W Łomży, Łomża − KRS 0000234578
  47. Stowarzyszenie Muzeum i Ośrodek Kultury Białoruskiej W Hajnówce, Hajnówka − KRS 0000069426
  48. Stowarzyszenie Przyjaciół Domu Pomocy Społecznej Kalina W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000046113
  49. Wigry Suwałki S.A., Suwałki − KRS 0000720064
  50. Związek Rzemiosła Polskiego, Warszawa − KRS 0000103276

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Bank Spółdzielczy W Ciechanowcu, Ciechanowiec − KRS 0000030364
  2. Bank Spółdzielczy W Łomży, Łomża − KRS 0000142597
  3. Browar Łomża Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000011751
  4. Fundacja Fala, Białystok − KRS 0000014385
  5. Giżyckie Towarzystwo Budownictwa Społecznego-Sp. Z O.O.., Giżycko − KRS 0000096022
  6. Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Łomży Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000064803
  7. Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Łomża − KRS 0000052100
  8. Międzyszkolny Osiedlowy Klub Sportowy Słoneczny Stok W Białymstoku, Białystok − KRS 0000223054
  9. Ogólnopolski Instytut Nieruchomości - Fundacja, Gdańsk − KRS 0000278223
  10. Park Naukowo-technologiczny Polska-wschód W Suwałkach Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000211578
  11. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Białymstoku Radio Białystok S.A., Białystok − KRS 0000037873
  12. Polskie Towarzystwo Turystyczno - Krajoznawcze Oddział W Suwałkach Im. Jerzego Klimko, Suwałki − KRS 0000057897
  13. Północno - Wschodnie Stowarzyszenie Zarządców Nieruchomości, Suwałki − KRS 0000104270
  14. Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej W Ełku Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000066277
  15. Przedsiębiorstwo Instalacyjne Prim S.A., Ełk − KRS 0000056598
  16. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Bom,s Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000095112
  17. Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego Pepees S.A., Łomża − KRS 0000038455
  18. Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. Z O.O., Ełk − KRS 0000027785
  19. Spółdzielcze Przedsiębiorstwo Usług Inwestycyjnych Inbud - Sp. Z O.O., Elk − KRS 0000040686
  20. Spółdzielnia Budowlano-mieszkaniowa Wielkoblokowa W Białymstoku, Białystok − KRS 0000052232
  21. Spółdzielnia Budownictwa Mieszkaniowego Jedność W Łomży, Łomża − KRS 0000117449
  22. Spółdzielnia Handlowo-produkcyjna Spółdzielczości Mieszkaniowej Unidom, Warszawa − KRS 0000146338
  23. Spółdzielnia Mieszkaniowa Bacieczki, Białystok − KRS 0000097642
  24. Spółdzielnia Mieszkaniowa Lokatorsko - Własnościowa W Siemiatyczach, Siemiatycze − KRS 0000131806
  25. Spółdzielnia Mieszkaniowa Słoneczny Stok, Białystok − KRS 0000103039
  26. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Ciechanowcu, Ciechanowiec − KRS 0000189927
  27. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Olecku, Olecko − KRS 0000102920
  28. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Sejnach, Sejny − KRS 0000137263
  29. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Wasilkowie, Wasilków − KRS 0000168637
  30. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Węgorzewie, Węgorzewo − KRS 0000178966
  31. Spółdzielnia Usług Rolniczych W Filipowie, Filipów − KRS 0000090692
  32. Spółka Usług Dźwigowych Lift Service - Białystok Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000146527
  33. Stowarzyszenie Gmin Uzdrowiskowych Rzeczpospolitej Polskiej, Krynica − KRS 0000136278
  34. Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-kulturalnych Nad Czarną Hańczą, Suwałki − KRS 0000306841
  35. Suwalska Spółdzielnia Mieszkaniowa W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000123187
  36. Targowiska Miejskie Sp. Z O.O., Suwałki − KRS 0000212060
  37. Unia Spółdzielców Mieszkaniowych W Polsce, Warszawa − KRS 0000124096
  38. Zakładowa Spółdzielnia Mieszkaniowa W Suwałkach, Suwałki − KRS 0000153492
  39. Zakłady Przemysłu Ziemniaczanego Lublin Sp. Z O.O., Lublin − KRS 0000050886
  40. Zambrowska Spółdzielnia Mieszkaniowa, Zambrów − KRS 0000125693