Kogo reprezentuje osoba

Kopczyk Jan

w KRS

Jan Kopczyk

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Jan
Nazwisko:Kopczyk
Płeć:Mężczyzna
Rok urodzenia:1954 r., wiek 64 lata
Miejscowości:Brzezna (Małopolskie), Konin (Wielkopolskie), Warszawa (Mazowieckie)
Przetargi:2 w poprzednich firmach
Aktualnie reprezentuje:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

Reprezentował:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Buczek Maria, Gasparski Krzysztof, Hołownicki Ryszard, Kosonóg Wiesław Krzysztof, Miłkowski Waldemar, Pańczyszyn Tomasz, Rozpara Elżbieta, Szewczyk Dariusz

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Zuber Mariusz
  2. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Andrykiewicz Jan, Banasiuk Krzysztof, Bogdan Henryk, Bury Jan, Cichecki Henryk, Dobrosz Janusz, Dobrzański Stanisław, Domagalski Alfred, Janiak Stanisław, Kalinowski Jarosław, Karpa Krzysztof, Kolbusz Stanisław Józef, Kłopotek Eugeniusz, Ormaniec Marian, Sawicki Marek Wacław, Siekierski Czesław, Staniewski Jan Andrzej, Struzik Adam, Surowiec Kazimierz, Suska Barbara, Sławecki Tadeusz, Woda Wiesław, Żelichowski Stanisław

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Żukowski Jan

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. 3dom S.A., Poznań − KRS 0000513850
  2. 3ds Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000277918
  3. Agrawit Ekoenergetyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000090041
  4. Agro Artim Sp. Z O.O., Mława − KRS 0000368165
  5. Audytorium 17 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000045603
  6. Bank Spółdzielczy W Kielcach, Kielce − KRS 0000049492
  7. Beskidek Sp. Z O.O., Gilowice − KRS 0000654157
  8. Beskidzki Bank Żywności, Międzybrodzie Bialskie − KRS 0000620484
  9. Beskidzki Związek Tenisa Stołowego W Żywcu, Żywiec − KRS 0000101673
  10. Czemiernickie Towarzystwo Regionalne, Czemierniki − KRS 0000022750
  11. Ekosystem - Dziedzictwo Natury, Warszawa − KRS 0000280700
  12. Fundacja Inicjatywy Środkowoeuropejskiej Rynków Hurtowych, Bronisze − KRS 0000185414
  13. Fundacja Kultury Wsi, Warszawa − KRS 0000131713
  14. Fundacja Nadbużański Uniwersytet Ludowy, Husinka − KRS 0000482473
  15. Fundacja Polskie Gniazdo, Wrocław − KRS 0000252071
  16. Fundacja Polsko - Niemieckie Pojednanie, Warszawa − KRS 0000009917
  17. Fundacja Pomnik - Mauzoleum W Michniowie, Michniów − KRS 0000100612
  18. Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków W Rolnictwie Im. Ryszarda Bondyry, Warszawa − KRS 0000183766
  19. Fundacja Pomocy Wojewódzkiemu Szpitalowi Zespolonemu Im. M.kacprzaka W Płocku, Płock − KRS 0000172841
  20. Fundacja Rozwoju, Warszawa − KRS 0000125573
  21. Fundacja Serce Dla Serc Centralnego Szpitala Klinicznego Uniwersytetu Medycznego W Łodzi, Łódź − KRS 0000742033
  22. Jhm Development S.A., Skierniewice − KRS 0000372753
  23. Komitet Obywatelski Ziemi Żywieckiej, Żywiec − KRS 0000201587
  24. Kujawsko - Pomorskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe, Toruń − KRS 0000292133
  25. Mohato Sp. Z O.O., W − KRS 0000528333
  26. Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rp W Radzyniu Podlaskim, Radzyń Podlaski − KRS 0000130369
  27. Ośrodek Wypoczynkowy Beskidek Sp. Z O.O., Gilowice − KRS 0000667419
  28. Polska Izba Technologii i Wyrobów Naturalnych, Warszawa − KRS 0000495242
  29. Polskie Radio - Regionalna Rozgłośnia W Łodzi Radio Łódź - S.A., Łódź − KRS 0000144209
  30. Przedsiębiorstwo Produkcyjno-handlowe Aral Dimax Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000203422
  31. Radzyńskie Towarzystwo Muzyczne Im. Karola Lipińskiego W Radzyniu Podlaskim, Radzyń Podlaski − KRS 0000047553
  32. Ruch Obrony Polskiej Samorządności, Warszawa − KRS 0000685776
  33. Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Szpital Kolejowy W Wilkowicach-bystrej /s.p.z.o.z. Szpital Kolejowy W Wilkowicach-bystrej/, Wilkowice − KRS 0000031391
  34. Społeczny Komitet Ds. Rozwoju Infrastruktury i Środowiska Rejonu Ulicy Wikaryjskiej W Kielcach, Kielce − KRS 0000035521
  35. Spółdzielnia Socjalna Beskidek Smak, Gilowice − KRS 0000680225
  36. Stowarzyszenie Absolwentów i Przyjaciół Wydziału Ekonomiczno-rolniczego Sggw, Ostrów Mazowiecka − KRS 0000206185
  37. Stowarzyszenie Integrowanej Produkcji Owoców Podkarpacie, Brzezna − KRS 0000044291
  38. Stowarzyszenie Jazzowe Melomani, Łódź − KRS 0000143011
  39. Stowarzyszenie Promni, Warszawa − KRS 0000220348
  40. Stowarzyszenie Radia Publicznego W Polsce, Warszawa − KRS 0000152828
  41. Stowarzyszenie Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia, Łódź − KRS 0000278883
  42. Stowarzyszenie Rozwoju Miejscowości Jany, Jany − KRS 0000391336
  43. Stowarzyszenie Rozwoju i Promocji Wsi Bełcząc, Bełcząc − KRS 0000591111
  44. Sw - Finanse Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnoscią, Warszawa − KRS 0000131451
  45. Towarzystwo Edukacji Społecznej, Michałowice − KRS 0000158041
  46. Towarzystwo Wspierania Regionalnego Zespołu Pieśni i Tańca Gilowianka, Gilowice − KRS 0000070318
  47. Tramwaje Warszawskie Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000145910
  48. Warszawski Rolno-spożywczy Rynek Hurtowy S.A., Bronisze − KRS 0000056031
  49. Zielonogórski Rynek Rolno-towarowy S.A., Zielona Góra − KRS 0000086641
  50. Związek Województw Rzeczypospolitej Polskiej, Warszawa − KRS 0000117252

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Adm Czernin S.A., Szamotuły − KRS 0000183211
  2. Agencja Informacyjno - Filmowa, Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000012439
  3. Agro Artim Elewatory Sp. Z O.O., Stawiec − KRS 0000671409
  4. Agromis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000041816
  5. Agrotur Sp. Z O.O., Trzciana − KRS 0000008164
  6. Alaris Consultants S.A., Warszawa − KRS 0000086163
  7. Argo Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000028799
  8. Atl Sp. Z O.O., Ząbki − KRS 0000034081
  9. Bank Pocztowy S.A., Bydgoszcz − KRS 0000010821
  10. Beskid Żywiec Sp. Z O.O., Żywiec − KRS 0000094136
  11. Beskid-ekosystem Sp. Z O.O., Cięcina − KRS 0000075906
  12. Beskidzki Hurt Towarowy S.A., Bielsko-biała − KRS 0000144861
  13. Bgg Inczew Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000269454
  14. Centrum Grzybowska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000240527
  15. Elektrownie Wiatrowe Wschód Sp. Z O.O., Janki − KRS 0000309245
  16. Elewarr-Sp. Z O.O.., Warszawa − KRS 0000102377
  17. Europejski Fundusz Hipoteczny S.A., Warszawa − KRS 0000134613
  18. Europejski Fundusz Hipoteczny Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000010986
  19. Evaclinic Group Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397328
  20. Evaclinic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000397135
  21. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  22. Fabryka Sukna W Rakszawie S.A., Rakszawa − KRS 0000088253
  23. Fundacja Contigo, Łańcut − KRS 0000243873
  24. Fundacja Instytutu Zootechniki - Państwowego Instytutu Badawczego Patronus Animalium, Kraków − KRS 0000376820
  25. Fundacja Karpacka Zielone Technologie, Brzezna − KRS 0000207556
  26. Fundacja Na Rzecz Postępu, Rozwoju Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej W Łodzi, Łódź − KRS 0000111552
  27. Fundacja Rozwój Sggw, Warszawa − KRS 0000138483
  28. Fundacja Wspierania Rozwoju Radiokomunikacji i Technik Multimedialnych, Warszawa − KRS 0000026831
  29. Geo Renewables S.A., Warszawa − KRS 0000361218
  30. Green Light Media Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079780
  31. Herkules S.A., Warszawa − KRS 0000261094
  32. Instytut Problemów Strategicznych, Warszawa − KRS 0000077472
  33. Krajowy Fundusz Kapitałowy S.A., Warszawa − KRS 0000238773
  34. Kwiaciarski Zakład Doświadczalny Instytutu Ogrodnictwa - Nowy Dwór Sp. Z O.O., Nowy Dwór Parcela − KRS 0000054718
  35. Ludowa Spółdzielnia Wydawnicza, Warszawa − KRS 0000136810
  36. Makarony Polskie S.A., Rzeszów − KRS 0000212001
  37. Makarony Polskie Sp. Z O.O., Rzeszów − KRS 0000107212
  38. Marywilska 44 Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000359265
  39. Mazowieckie Towarzystwo Gospodarcze Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000191472
  40. Mg Architektura Krajobrazu Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnośćią, Brzezie − KRS 0000355825
  41. Mieleckie Przedsiębiorstwo Budowlane S.A., Mielec − KRS 0000052878
  42. Mirbud S.A., Skierniewice − KRS 0000270385
  43. Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. Z O.O., Płock − KRS 0000087428
  44. Pak Kopalnia Węgla Brunatnego Konin S.A., Kleczew − KRS 0000010058
  45. Pge Polska Grupa Energetyczna S.A., Warszawa − KRS 0000059307
  46. Pge Serwis Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000049364
  47. Podkarpackie Towarzystwo Oświaty i Edukacji Ekonomicznej Zalesie W Rzeszowie, Rzeszów − KRS 0000136427
  48. Podlaskie Biuro Geodezji i Terenów Rolnych Sp. Z O.O., Białystok − KRS 0000295194
  49. Polkomtel S.A., Warszawa − KRS 0000020908
  50. Polmos Toruń S.A., Toruń − KRS 0000059975

Powiązane przetargi (2 szt.):
  1. PCFE.272.28.2013 Organizacja i przeprowadzenie kursu pn. Uprawa i ochrona roślin, w ramach projektu pn. Lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju regionalnego powiatu gorlickiego i nowosądeckiego
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Funduszy Europejskich, Nowy Sącz
    1. Przedmiotem zamówienia
    jest organizacja i przeprowadzenie kursu pn. Uprawa i ochrona roślin, w ramach projektu pn. Lokalne
    inicjatywy na rzecz rozwoju regionalnego powiatu gorlickiego i nowosądeckiego, współfinansowanego
    przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii
    Europejskiej, Umowa w sprawie Realizacji Projektu nr URP/SPPW/1.1/KIK/06. 2. Kurs, którego
    przeprowadzenie jest przedmiotem niniejszego zamówienia jest kursem w rozumieniu § 3 pkt 5
    Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej z dnia 11 stycznia 2012 r. w sprawie kształcenia
    ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz. U. z 2012 r. poz. 186 z późn. zm.) 3. Maksymalna liczba
    uczestników kursu wynosi 10 osób. Zamawiający przewiduje utworzenie dwóch 5-osobowych grup. 4.
    Rekrutacja uczestników kursu będzie prowadzona przez Zamawiającego na bieżąco. Przewiduje się
    możliwość ograniczenia liczby tworzonych grup w razie nie zebrania wymaganej liczby uczestników (5
    osób na grupę). W takiej sytuacji zakres umowy ulega odpowiedniemu ograniczeniu, a termin realizacji umowy upływa z dniem realizacji umowy dla ostatniej utworzonej grupy. 5. Kurs obejmuje 30 godzin
    zajęć dla jednej grupy, w tym: a) 20 godzin zajęć teoretycznych, b) 10 godzin zajęć praktycznych, przy
    czym jedna godzina zajęć = 60 minut. Maksymalna przewidywana liczba godzin kursu przy założeniu, że
    utworzone zostaną dwie grupy wynosi 60. 6. Kurs obejmuje zajęcia co najmniej z zakresu: a)Wybrane
    zagadnienia prawne dotyczące uprawy i ochrony roślin; b)BLOK WARZYWNICZY: -wymagania
    klimatyczne i glebowe warzyw, -zabiegi uprawowe i pielęgnacyjne, -agrotechnika warzyw, -choroby i
    szkodniki warzyw, -ochrona roślin warzywnych przed chorobami i szkodnikami, -ochrona warzyw przed
    chwastami -zbiór i przechowywanie warzyw; c)BLOK SADOWNICZY: -metody rozmnażania roślin
    sadowniczych, -zabiegi uprawowe i pielęgnacyjne w sadzie i jagodniku, -choroby i szkodniki roślin
    sadowniczych, -nawożenie i ochrona roślin sadowniczych, -zbiór, transport i przechowywanie owoców;
    d) BLOK ROŚLIN OZDOBNYCH: -podział roślin ozdobnych na grupy, -zabiegi uprawowe i
    pielęgnacyjne, - rozmnażanie roślin ozdobnych, -materiał szkółkarski, -choroby i szkodniki roślin
    ozdobnych, -nawożenie i ochrona roślin ozdobnych; e)ŚRODKI OCHRONY ROŚLIN: -skład środków
    ochrony roślin, -klasyfikacja środków ochrony roślin pod względem stwarzania przez nie zagrożeń dla
    zdrowia człowieka, pszczół i organizmów wodnych, -podział środków ochrony roślin, -czynniki
    warunkujące skuteczne działanie środków ochrony roślin, -zmiany zachodzące w środowisku na skutek
    stosowania środków ochrony roślin, f) BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENA PRACY: -toksyczność środków
    ochrony roślin i potencjalne oddziaływanie na zdrowie człowieka, -sposoby wnikania środków ochrony
    roślin do organizmu, -bezpieczeństwo pracy, - pierwsza pomoc przy zatruciach środkami ochrony roślin.
    7.Zajęcia teoretyczne i praktyczne muszą być prowadzone przez osobę/y posiadającą/e: a) kwalifikacje
    zawodowe odpowiednie do rodzaju prowadzonego kształcenia, zasób wiedzy, doświadczenie
    zawodowe, oraz b) przygotowanie pedagogiczne. 8. Miejsce przeprowadzenia kursu - zajęć
    teoretycznych i praktycznych: Centrum Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego w Nawojowej
    Nawojowa 348B 33-335 Nawojowa W przypadku, gdy rośliny znajdujące się na plantacji wskazane w
    Załączniku nr 6 do specyfikacji nie będą zdaniem Wykonawcy wystarczające dla należytego wykonania
    przedmiotu zamówienia, Zamawiający dopuszcza po uzyskaniu jego zgody przeprowadzenie zajęć
    praktycznych w innym miejscu (na terenie powiatu nowosądeckiego lub miasta Nowy Sącz) w zakresie
    w jakim nie mogą one zostać zrealizowane w CKPiU w Nawojowej. W takim przypadku Wykonawca
    zapewnia transport uczestników z Nawojowej do miejsca realizacji zajęć i z powrotem. 9. Szczegółowy
    opis przedmiotu zamówienia znajduje się w specyfikacji istotnych warunków zamówienia
  2. PCFE.272.8.2013 Przeprowadzenie szkoleń z zakresu ochrony roślin dla uczestników projektów realizowanych przez Zamawiającego
    Zamawiający: Powiatowe Centrum Funduszy Europejskich, Nowy Sącz
    1. Przedmiotem zamówienia jest przeprowadzenie szkoleń z zakresu ochrony roślin dla: a) nie więcej niż 15 osób (uczniów Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej) w ramach projektu pn.: Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce, Nr WND-POKL.09.02.00-12.001/10, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego, b) nie więcej niż 40 osób (rolników) w ramach projektu pn.: Lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju regionalnego powiatu gorlickiego i nowosądeckiego, współfinansowanego przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej, Umowa w sprawie Realizacji Projektu nr URP/SPPW/1.1/KIK/06.
    2. Zamawiający podzielił zamówienie na dwie części (Pakiety): Pakiet I - Przeprowadzenie kursu ochrony roślin dla uczestników projektu pn.: Modernizacja kształcenia zawodowego w Małopolsce Pakiet II - Przeprowadzenie szkoleń z zakresu ochrony roślin dla uczestników projektu pn.: Lokalne inicjatywy na rzecz rozwoju regionalnego powiatu gorlickiego i nowosądeckiego. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolnie wybrany/e przez siebie Pakiet/y.
    3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w specyfikacji istotnych warunków zamówienia

Inne osoby dla Kopczyk (60 osób):