Kogo reprezentuje osoba

Kopeć Katarzyna

w KRS

Katarzyna Kopeć

− Profil Osoby z KRS
Pierwsze imię:Katarzyna
Nazwisko:Kopeć
Płeć:Kobieta
Rok urodzenia:1964 r., wiek 54 lata
Miejscowości:Zegrze (Mazowieckie)
Przetargi:8 w poprzednich firmach
Reprezentowała:
  1. Firma  x x x x − dostepna w raporcie płatnym »
    • Stanowisko/Funkcja: x x x x

    Osoby współwystępujące jednocześnie w tej firmie według KRS:
    Dąbrowski Henryk, Groszek Radosław, Kaniowski Grzegorz, Kapera Krzysztof, Krzywoszyński Marcin Stanisław, Leszczyński Witold, Michalski Krzysztof, Mikołajczak Jacek, Orzoł Robert Grzegorz, Polak Andrzej Tadeusz, Rabczewski Józef, Smakulski Edmund, Stępniak Bożena Katarzyna, Szatkowski Zbigniew Andrzej, Trzaska Marcin, Zieliński Jan Franciszek, Łubiński Paweł

    Osoby współwystępujące niejednocześnie w tej firmie według KRS:
    Łęczycki Michał

Osoby współwystępujące w KRS działają obecnie w:
  1. Advicom Sp. Z O.O., Jastrzębie Zdrój − KRS 0000083839
  2. Bookkeepers Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000591801
  3. Centrum Szkoleń Symulacyjnych Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000724780
  4. Chaber S.A., Warszawa − KRS 0000297839
  5. Eko-investment Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000520404
  6. Eko-investment Sp. Z O.O., Legionowo − KRS 0000515661
  7. Epcon Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000190187
  8. Fundacja Edukacyjna Perspektywy, Warszawa − KRS 0000176397
  9. Fundacja Kultury W Wojsku Artwoj, Warszawa − KRS 0000065256
  10. Kuboń i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Dobiesz − KRS 0000347668
  11. Medgen Kamila Czerska i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000424556
  12. Ośrodek Badawczo-rozwojowy Centrum Techniki Morskiej S.A., Gdynia − KRS 0000295769
  13. Pco S.A., Warszawa − KRS 0000169830
  14. Pt Dystrybucja S.A., Radom − KRS 0000137829
  15. Stowarzyszenie Inicjatywa Dla Infrastruktury, Warszawa − KRS 0000481118
  16. Suez Bielsko-biała S.A., Bielsko-biała − KRS 0000033616
  17. Światowy Związek Polskich Żołnierzy Łączności, Warszawa − KRS 0000279189
  18. Warszawski Klub Turystyki Samochodowej Penetrator, Warszawa − KRS 0000224170
  19. Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1 S.A., Zegrze − KRS 0000296096

Osoby współwystępujące w KRS działały także w:
  1. Agencja Rozwoju Przemysłu S.A., Warszawa − KRS 0000037957
  2. Amw Invest Sp. Z O.O., Wrocław − KRS 0000003772
  3. Amw Towarzystwo Budownictwa Społecznego Kwatera Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000140528
  4. Bud-bank Leasing Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000027836
  5. Budownictwo Naftowe Naftomontaż Sp. Z O.O., Krosno − KRS 0000035804
  6. Cenrex Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000032872
  7. Cinepix Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000180363
  8. Diotech Sp. Z O.O., Dzierżoniów − KRS 0000042323
  9. Dom Maklerski Banku Bps S.A., Warszawa − KRS 0000304923
  10. E-commerce Próchnik Sp. Z O.O., Łódź − KRS 0000505855
  11. Eko Holding S.A., Nowa Wieś Wrocławska − KRS 0000302877
  12. Eko-investment Janczewski i Wspólnicy Sp. J., Legionowo − KRS 0000420447
  13. Energia Euro Park Sp. Z O.O., Mielec − KRS 0000432700
  14. Ernst Young Audit Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000006468
  15. Ernst Young Polska Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000267509
  16. Ernst Young Sp. Z O.O. Business Advisory Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000222114
  17. Ernst Young Usługi Finansowe Audyt Sp. Z O.O. Polska Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000272210
  18. Exatel S.A., Warszawa − KRS 0000044577
  19. Fabryka Broni Łucznik - Radom Sp. Z O.O., Radom − KRS 0000031426
  20. Fabryka Wyrobów Metalowych Kuźnia Osowiec Sp. Z O.O., Osowiec − KRS 0000139300
  21. Film Service Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000143189
  22. Glucotronic Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000502557
  23. Goodwill Consulting System Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000228178
  24. Grupa Czh S.A., Katowice − KRS 0000075706
  25. Kancelaria Prawnicza Chakkour i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Warszawa − KRS 0000157649
  26. Korporacja Polskie Stocznie S.A., Warszawa − KRS 0000219143
  27. Liberty Motors S.A., Łódź − KRS 0000037004
  28. Lot Aircraft Maintenance Services Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000352848
  29. Miejskie Przedsiębiorstwo Taksówkowe Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000101427
  30. Novi Spółka Z Ograniczoną Odpowedzialnością, Pszczyna − KRS 0000108998
  31. Pgd Polska Sp. Z O.O., Poznań − KRS 0000240728
  32. Pkp Informatyka Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000042646
  33. Polskie Sieci Elektroenergetyczne - Wschód S.A., Radom − KRS 0000296027
  34. Przedsiębiorstwo Komunalne Therma Sp. Z O.O., Bielsko-biała − KRS 0000081135
  35. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000079241
  36. Radmor S.A., Gdynia − KRS 0000074029
  37. Rosomak S.A., Siemianowice Śląskie − KRS 0000231611
  38. Satelitarne Centrum Operacji Regionalnych S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000193719
  39. Spółdzielnia Mieszkaniowa W Piastowie, Piastów − KRS 0000024169
  40. Stowarzyszenie Menadżerów Mba Sektora Kolejowego, Warszawa − KRS 0000367397
  41. Synergia 99 Sp. Z O.O., Gdańsk − KRS 0000082470
  42. Tk Telekom Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000024788
  43. Trumpf Mauxion Chocolates Sp. Z O.O., Skoczów − KRS 0000287726
  44. Wojskowe Zakłady Lotnicze Nr 2 S.A., Bydgoszcz − KRS 0000295719
  45. Wojskowe Zakłady Łączności Nr 1, Zegrze − KRS 0000132603
  46. Wojskowe Zakłady Łączności Nr 2 S.A., Czernica − KRS 0000301970
  47. Zakład Sprzętu i Transportu Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych Budownictwa Warszawa Sp. Z O.O., Warszawa − KRS 0000172710
  48. Zakłady Chemiczne Nitro-chem S.A., Bydgoszcz − KRS 0000006791
  49. Zakłady Elektroniczne Warel S.A. Likwidacyjnej, Warszawa − KRS 0000100750
  50. Zakłady Piwowarskie Głubczyce S.A., Głubczyce − KRS 0000031608

Powiązane przetargi (8 szt.):
  1. Usługa naprawy kontenerów aparatowni RWŁC-10K/T TYP 890 Nr sprawy TECH/321-404/2014
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4229, Wrocław
    Usługa naprawy kontenerów aparatowni RWŁC-10K/T TYP 890 Zamawiający może skorzystać z zamówień opcjonalnych (prawo opcji), wskazanych w § 1 wzoru umowy, stanowiącej załącznik nr 4 , jednak nie później niż do dnia 30.09.2014 r., pisemnie informując o tym Wykonawcę. W razie udzielenia zamówienia opcjonalnego w mniejszej wysokości bądź wcale, Wykonawcy nie przysługują jakiekolwiek roszczenia z tego tytułu
  2. Dzierżawa pasma satelitarnego VSAT
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 4724, Kraków
    Dzierżawa pasma satelitarnego VSAT w okresie 01.07.2013r. - 30.11.2013r. Opis przedmiotu zamówienia zawarty został w SIWZ oraz załącznikach do SIWZ
  3. 10/ŁĄCZ/2012
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 1907, Opole
    Obsługa serwisowa Mobilnych Terminali Satelitarnych MTS-4, 6 AGAWA, Przenośno-Przewoźnych Terminali Satelitarnych PPTS-1, 8 FIKUS Ruchomych Węzłów Łączności Cyfrowej RWŁC-10T oraz Mobilnych Kancelarii Kryptograficznych MKK-03
  4. Usługa montażu i instalacji urządzeń łączności
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4226, Warszawa
    Usługa montażu i instalacji urządzeń łączności w ilości jednego kompletu: Lp. Nazwa urządzenia Liczba sztuk (kpl) 1. Łącznica cyfrowa ŁC-240D z DSTG i VG30 - szt. 1 2. Łącznico-krotnica cyfrowa ŁK-24V-01 -szt. 1 3. Krotnica cyfrowa KX-30M1-szt. 1 4. Węzeł pakietowy WP-40A4 - szt. 1 5. Krotnica cyfrowa KX-30/PCM/P2 b- szt. 1 6. Zespół zakończeń optycznych ZZO-12R1 - szt. 1 7. Zespół zakończeń liniowych ZZL-12E1 - szt. 1 8. Moduł komputerowy MK-16A-szt. 1 9. Radiolinia cyfrowa R-450A-01 z osprzętem bez masztu - szt. 2 10. Oprogramowanie SZAŁ-99 ver. 2010 -szt.1 11. Aparat telefoniczny AC-16M - szt.2 12. Konwerter optyczny KO-2u - szt.2 13. Konwerter ( separator ) SPS-1G/Tx - szt.1 14. Konwerter ( separator ) SPS-1G/Rx - szt.1 15. Zespół głośnikowy ZG-2 - szt.1 16. Aparat telefoniczny ATS-2d - szt.1 17. Aparat telefoniczny polowy ATS-2p - szt.2 18. Stacja lokalizacji obiektu GPS- szt. 1 19. Komputer pokładowy KP-1 - szt.1 20. Prostownik PR-27 - szt.1 21. Tłumik na kablu do radiolinii - tłumik w.cz. - szt.1 22. Kabel światłowodowy (400 mb) 1 GbE - Jumper CTOS - szt.1 23. Kabel światłowodowy (800 mb) 100 Mb - Jumper CTOS - szt.1 24. Zespół przejściowy ZP-4 100 Mb -szt.1 25. Zespół przejściowy ZP-4A 1 GbE - szt.1 26. Kabel polowy zakończeniowy PKZ 1x4 - szt.2 27. Kabel PKL-2 na bębnie - szt. 2 28. Krótka wstawka kablowa PKW-10x2 - szt.3 29. Skrzynka przejściowa PS-10/2x5-Mz -szt.3 30. Tablica krosowa abonencka TKA - szt.1 31. Blok zasilania BZ- szt. 1 32. Blok rozdziału zasilania BRZ - szt. 2 33. Tablica podłączeniowa zasilania TPZ - szt.1 34. Tablica traktowa TT - szt. 1 34.1 Moduł wprowadzeń liniowych PS-2 - szt.11 34.2 Moduł wprowadzeń liniowych PS-10 - szt. 4 34.3 Moduł wprowadzeniowy Fidera MWF - szt.3 34.4 Zespół światłowodowy ZS-4/T - szt.1 35. Tablica abonencka TA - szt.1 35.1 Moduł wprowadzeń liniowych PS-10 - szt.3 35.2 Zespół światłowodowy ZS-2/T - szt. 1 35.3 Zespół światłowodowy ZS-4/T- szt.1 36. Okablowanie systemowe - szt. 1 36.1 Kabel S11-4 - szt.1 36.2 Kabel S13-12 - szt.1 36.3 Kabel S13-13 - szt.1 36.4 Kabel S13-14 - szt.1 36.5 Kabel S13-18 - szt.1 36.6 Kabel S13-19 - szt.1 36.7 Kabel S13-20 - szt.1 36.8 Kabel S13-27 - szt.1 36.9 Kabel S14-2 - szt.1 36.10 Kabel S20-1 - szt.1 36.11 Kabel S21-8 - szt.1 36.12 Kabel S21-9 - szt.1 36.13 Kabel S24-4 -szt.1 36.14 Kabel S24-5 -szt.1 36.15 Kabel S24-6 -szt.1 36.16 Kabel S25-2 -szt.1 36.17 Kabel S26-1 - szt.1 36.18 Kabel S26-2 -szt.1 36.19 Kabel S26-3 -szt.1 36.20 Kabel S26-4 -szt.1 36.21 Kabel S27-1 -szt.1 36.22 Kabel S27-6 -szt.1 36.23 Kabel S27-7 -szt.1 36.24 Kabel S27-12 -szt.1 36.25 Kabel S47-2 -szt.1 36.26 Kabel S47-3 -szt.1 36.27 Kabel S47-4 -szt.1 36.28 Kabel S48-1 -szt.1 36.29 Kabel S66-1 -szt.1 36.30 Kabel S70-1 -szt.1 36.31 Kabel S72-3 -szt.1 36.32 Kabel S72-4 -szt.1 37. Okablowanie energetyczne -szt.1 37.1 Kabel Z11-3 -szt.1 37.2 Kabel Z13-3 -szt.1 37.3 Kabel Z17-2 -szt.1 37.4 Kabel Z19-2 -szt.1 37.5 Kabel Z20-2 -szt.1 37.6 Kabel Z20-3 -szt.1 37.7 Kabel Z29-2 -szt.1 37.8 Kabel Z34-14 -szt.1 37.9 Kabel Z34-15 -szt.1 37.10 Kabel Z34-16 -szt.1 37.11 Kabel Z34-17 -szt.1 37.12 Kabel Z34-18 -szt.1 37.13 Kabel Z34-24 -szt.1 37.14 Kabel Z34-25 -szt.1 37.15 Kabel Z34-26 -szt.1 37.16 Kabel Z34-27 -szt.1 37.17 Kabel Z34-28 -szt.1 37.18 Kabel Z34-30 -szt.1 37.19 Kabel Z34-31 -szt.1 37.20 Kabel Z58-1 -szt.1 37.21 Kabel Z62-1 -szt.1 37.22 Kabel Z64-4 -szt.1 38. Zestaw stojaków -szt.1- 38.1 Stojak 1-AT kpl. -szt.1 38.2 Stojak 2-AT kpl. -szt.1 38.3 Stojak 3-AT kpl. -szt.1 38.4 Stojak 4-AT kpl. -szt.1 38.5 Stojak 5-AT kpl. -szt.1 38.6 Stojak 6-AT kpl. -szt.1 39. Uchwyt dachowy anteny ARL-09/20/M -szt.2 40. Urządzenie specjalne - atrapa-szt. 1 41. Zwijak bębna UBK-1-szt. 1 42. Zwijak bębna PKL-szt. 1.
  5. Usługa przeprowadzenie kursu dowódców- administratorów terminali satelitarnych
    Zamawiający: 26 Wojskowy Oddział Gospodarczy - JW 4809, Zegrze
    Usługa przeprowadzenie kursu dowódców- administratorów terminali satelitarnych dla kadry Wojsk Lądowych
  6. Dzierżawa pasma V-SAT
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 4724, Kraków
    Dzierżawa pasma V-SAT. Opis przedmiotu zamówienia zwarty został w załącznikach do specyfikacji istotnych warunków zamówienia
  7. ZAKUP ZESTAWU DO SERWISOWANIA PRZENOŚNO - PRZEWOŻNEGO TERMINALA SATELITARNEGO FIKUS - 1,8 ( PPTS - 1,8 )
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa 4430, Śrem
    ZESTAW DO SERWISOWANIA PRZENOŚNO - PRZEWOŻNEGO TERMINALA SATELITARNEGO FIKUS - 1,8 ( PPTS - 1,8 )
    1. Termostat uniwersalny R11 -1 3 SZT.
    2. Czujka temperatury PT100 - S do ESM 4430 3 szt.
    3. Regulator cyfrowy temp. ESM4430 3 szt.
    4.Wentylator SF23080 AT2082HBL 230V. 9 szt.
  8. Zakup pasma V-SAT
    Zamawiający: Jednostka Wojskowa Nr 4724, Kraków
    Zakup pasma V-SAT. Przedmiot zamówienia został określony w specyfikacji istotnych warunków zamówienia